Pats Boem Show moet geen bloedserieuze zaak worden ^)lO /TELEVISIE fiiidoe<Sotvuwt DONDERDAG 19JUNI1986PAGINA 17 nmstraat jjr dove deren IRSUM Het populai- ■erprogramma „Sesam- Tzou eigenlijk geschikt J zijn voor ieder kind, foor dove en slechtho- (inderen valt er weinig M| te beleven. Het pro- ^p mist een zogenaamde ghpostzegel', een hoekje het beeldscherm, I)-,, iemand het gesproken *J>mzct in gebarentaal, •hdt de Harderwijkse J Motshagen, moeder til auditief gehandicapt I Henny heeft zich met Ital andere ouders van jestoorde kinderen ver- een actiegroep. On- r«| deze groep bij de re- ivan Sesamstraat ge- im hun klacht op tafel din. Maar de program- gfers hebben laten we- .Jorlopig niets aan het Stïi te kunnen doen. Op 1ierlandse beeldbuis is jieel zelden iemand te met handgebaren het ijima toegankelijk 'tyoor doven en slechtho- J,j Als dit wel zo is, gaat ^stal om een program- de EO. Dove kinderen i vanwege die gebaren- '4l, regelmatig naar een Inst van de EO. 3Q„We zouden natuurlijk dat er veel meer pro p's voor dove kinderen ft waren, maar we zijn esamstraat begonnen, dat gewoon een heel j educatief programma Üjjgesprek leverde helaas "leinig op. De afleverin- n Sesamstraat worden in jaar vooruit gemaakt; Hber '87 liggen de pro p's al uitzendklaar op 0ik. De programmama- I plen er weinig voor om 'i- een gebarenpostzegel imstraat te introduce- peter Levelt, de ge- Etertner van de vrouwen H de redactie van Se- Jat, legt uit waarom, slechthorende kin lijn één van de vele H kinderen waarmee "lening moeten houden. Jen relatief kleiné groep zo'n gebarenpostzegel zij een zeer groot be zigen op onze creatieve -Jcheden. In slechts van de honderd opna- wij hebben, speelt taal jJangrijke rol, dus wij al vrij veel rekening o£e groep. Het kan na- id altijd beter, maar mis- r'zullen wij in de toe- boit op beperkte schaal jbarenblokjes gaan wer- it lONNIE VERTEGAAL NOS werkt aan nieuw kinderprogramma HILVERSUM NOS-tv is bezig met de voorbereidingen van een nieuw kinderprogramma, dat de voorlopige titel „De afwas in de ijs kast" heeft meegekregen. De eerste aflevering van de show, die voorlo pig een keer per week op zaterdag avond (Ned. II van 18.45 tot 19.00 uur) wordt uitgezonden, is in okto ber te zien. De NOS heeft echter grootse plannen met dit nieuwe programma, want als straks Neder land 3 werkelijkheid is geworden, moet het in een dagelijks frequen tie op televisie worden gebracht. De omroep mikt met „De afwas in de ijskast' op kinderen die net iets te oud zijn voor „Sesamstraat" en net iets te jong voor het „Jeugd journaal". Behalve dat „De afwas in de ijskast" zelf horizontaal ge programmeerd moet worden op Nederland 3 willen de programma makers dat ook de onderwerpen op vaste dagen en op vaste tijdstippen zijn te zien. Dus bijvoorbeeld elke maandag inruimen voor muziek, elke dinsdag vrijmaken voor popu- lair-wetenschappelijke onderwer pen en elke woensdag aandacht be steden aan beeldende kunst. Op deze manier kunnen de kinderen zelf bepalen wat ze wel en niet wil len zien. De onderwerpen die van af oktober elk zes keer aan bod ko men zijn; muziek, beeldende kunst, populair-wetenschappelijke zaken en kinderliteratuur. BRT en RTBF leggen voor vijf jaar Belgisch voetbal vast BRUSSEL De Vlaamstalige BRT en de Waalstalige RTBF hebben een overeen komst afgesloten met de Belgische Voet balbond, waarbij zij gedurende vijf jaar het alleenrecht krijgen samenvattingen uit te zenden van alle competitie- en be kerwedstrijden, en tendele ook de wed strijden van de nationale ploeg. Hiervoor betaalt de Belgische omroep 40 miljoen Bfr. per jaar, dit is rond drie miljoen gul den. BRT en RTBF zijn in staat deze vrij hoge som te betalen door een toegezegd sponsorbedrag, dat zij geboden krijgen van de Nationale Loterij, die jaarlijks 27 miljoen Bfr. bijdraagt voor het program ma „Sportweekend". Een en ander geldt onder het beding, dat geen tussentijdse prijsverhogingen plaats zullen hebben. Volgens bestaande uitwisselingsafspraken kan ook de NOS over de voetbalbeelden beschikken. Roet in het eten kan nog ge strooid worden door de regeringscommis saris van de Belgische omroep, die zich tot de minister van cultuur heeft gewend met de klacht, dat hier sprake zou zijn van monopolievorming. Zoals de zaken thans liggen, moet in de loop van '87 de Belgische commerciële tv van start. Die zou dan niet kunnen beschikken over voetbalbeelden, behalve die van het na tionale elftal, waarvoor de medewerking moet worden ingeroepen van de UEFA. Naar ingewijden verzekerden is met geen mogelijkheid te zeggen in hoeverre deze klacht ontvankelijk zal worden ver klaard. Voor medio augustus, het begin van de competitie, zal deze zaak echter zijn beslag moeten krijgen. HILVERSUM De show waarin alles kan en alles mag. Oftewel de 'Pats Boem Show'. Vanavond is de eerste aflevering van deze talentenjacht op de tv, Ned. II om 20.25 uur. In het Pallazo theater in Grave strijden zes kandi daten om de eerste plaats, ze kunnen de 'Pats' ma ken, of de 'Boem'. 'Maar de punten zijn niet echt belangrijk', vindt VOO- presentator Will Luikinga. 'Waar het om gaat is dat iedereen er lol in heeft.' De 'Pats Boem Show' bestaat eigenlijk al heel lang. Zes jaar geleden is de show begonnen in een Rotterdamse disco theek, als talentenjacht voor discotheekbezoekers. Sinds enige tijd is de show ook op de .radio te horen en vanaf van daag komt het programma maandelijks op tv. Voorlopig zijn er vier uitzendingen ge pland. Of de 'Pats Boem Show' ook na die vier uitzendingen verder mag gaan, is nog niet beslist. Als het aan Will Lui kinga gebeurt dat zeker. 'Er is zoveel talent in Nederland, ik zou nog makkelijk vijftig shows kunnen vullen'. Vanavond treden de eerste zes kandidaten op. Voor de meeste van hen is het de eerste keer dat ze op de televisie komen, dus de zenuwen zitten er goed in. Will Luikinga en zijn regis seur Dick Kloosterman kozen ervoor het programma niet 'live' uit te zenden. 'Dat zou voor sommige kandidaten een beetje te 'heavy' zijn. Nu is het tenminste niet erg als ze een keer een foutje maken.' Pluche Zenuwachtig of niet, de kandi daten die aan de show mee doen, hebben in ieder gev^l al een strenge selectie achter de rug. Iedere vrijdagavond wer den er voorrondes gehouden. Daarbij vielen zo'n honderd kandidaten af. De zes die overbleven, mochten een mid dagje in de studio oefenen met het 'Pats Boem Orkest' van Ad van Olm. Tijdens de voorron des hadden de kandidaten bandjes meegenomen, maar het orkest maakte voor iedere deelnemer een speciaal arran gement. Voor de meeste kandidaten is de 'Pats Boem Show' gewoon een leuk tussendoortje. Maar een enkeling hoopt op een car rière in de showbizz en ziet het Pallazo theater als een per ste stap op de weg naar het succes. Het theatertje in Grave is volgens de presentator een unieke locatie voor de 'Pats Boem Show'. Luikinga: 'Het is een beetje muppet-achtig, met Patricia Paay en Dolf Brouwers houden het leuk in de jury. veel pluche enzo. Echt hart stikke gezellig, en zo moet de show ook zijn'. De prestaties van de deelne mers worden door een jury be oordeeld, die bestaat uit Patri cia Paay, Dolf Brouwers en Lodewijk van Avezaath, bijge staan door zijn illustere 'freu le'. De winnaar wordt nog tij dens de uitzending bekend ge maakt en krijgt een beker waar menig voetbalelftal ja loers op mag zijn. Will Luikinga; 'Het is een des kundige jury, maar dat wil niet zeggen dat ze altijd gelijk hebben. Als de kijkers het niet met de beslissing van de jury eens zijn, kunnen zij een kaar tje sturen met hun favoriete kandidaat. Degene die de meeste kaartjes krijgt, mag het in de volgende uitzending nog eens proberen'. De jury beoordeelt de kandi daten op amusementswaarde en artistieke prestaties. Ie mand die niet perfect zuiver zingt, maar toch de zaal hele maal op z'n kop weet te krij gen, kan dus nog heel wat punten verdienen. 'Het moet geen bloedserieuze zaak wor den', vindt Will Luikinga. 'Maar daar zorgen Lodewijk van Avezaath en Dolf Brou wers wel voor. Patricia Paay zal de heren een beetje in toom moeten houden, maar het is echt niet de bedoeling dat zij op de kandidaten gaat zitten vitten. Het moet wel leuk blijven... En dat is het ook. Bij de opnames hebben we dolle pret. Ik zou zo nog wel een stuk of twintig pro gramma's met dezelfde jury willen maken'. Langer Iedere kandidaat vertoont zijn act en dat mag alles zijn. Buik en tapdansen, toneelspel, acro batiek en zang, het maakt niets uit. 'Het leeuwendeel van de kandidaten zingt', zegt Will Luikinga. 'Voor de eerste uit zending hebben we ook een aantal andere acts, zoals twee rappers, een jodelares en een accordeontrio. Ik zou het leuk vinden als er wat meer van dat soort acts waren. In ieder geval zijn imitaties uit den boze. De deelnemers kunnen het zelf net zo goed. Als wij een kaartje krijgen van ie mand die Madonna na wil doen, reageren wij daar niet op. Dan gaan ze maar naar Henny Huisman. Ons pro gramma lijkt overigens hele maal niet op de Playback- show. 'Henny Huisman is veel langer dan ik', zeg ik altijd maaF CONNIE VERTEGAAL NEDERLAND 1 EO 16.30 De karavaantocht, afleve ring uit de Amerikaanse serie 'Young People'. Met o.a. Lincoln Holmes, Jim my Regensburger en Do- lan Ellis 16.53 Kinderkrant, kinderpro gramma gepresenteerd door Lanny van Rhee en Wimde Knijff NOS 17.30 "AG*Journaal EO 17.46 Tijdsein-Buitenland, ac tualiteitenprogramma 18.00 Daktari, Amerikaanse tv- serie met o.a. Marshall Thompson, Cheryl Miller en Hedley Mattingly. Afl.: Judy en het olifantje 19.15 Een verloren generatie? Documentaire over pro blemen onder Amerikaan se jongeren en de activitei ten van de organisatie Child Evangelism Fellows hip 19.45 De kauwgomballenboom, liedjes gezongen door Elly en Rikkert Zuiderveld NOS 20.00 Journaal EO; 20.28 Hawaï, smeltkroes van le ven, Engelse natuurdocu- mentaire over de gevolgen van de menselijke bescha ving op de planten- en die renwereld van de Hawaï- eilanden 21.20 EO-Metterdaad bedankt, korte impressie van pro jecten van EO-Metterdaad 21.40 Van U wil ik zingen. Koor zangprogramma met me dewerking van de Koren van het Leger des Heils, het Stafmuziekcorps en solisten vanuit de Oude Kerk in Delft 22.10 Tijdsein, actualiteitenma gazine met een reportage over medische experimen ten in Nederland, die vol gens een onderzoek van de Consumentenbond vooral voor mensen slecht geregeld zijn. Bij het ma ken van de reportage ont dekte men dat de situatie het meest schrijnend is bij de experimenten op em bryo's. Verder, ondanks de noodtoestand, een re portage uit Zuid-Afrika. Parlementsleden uit de In- die- en Kleurlingenkamer reageren op de noodtoe stand en vertellen over hun rol bij het uitroepen daar- 03 Ondertiteling via TeleTekst. El Stereo- of tweetalige uitzen ding. E Zwart/wit-uitzending. ■BZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. (S Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. Ei Bij met-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. 22.40 Het ontstaan van het Christendom (slot), tien delige documentaireserie. Afl. 10: Rome NOS 23.15 Journaal 23.20 Nieuws voor doven NEDERLAND2 18.15 18.20 18.30 18.45 19.00 19.12 22.30 22.45 23.00 NOS Nieuws voor doven Paspoort voor Turken Sesamstraat ül Jeugdjournaal Journaal VOO Nederland Muzieklarïd Special: Rob de Nijs, mu zikaal programma, opge nomen in Heusden Out of step, Amerikaanse tv-film uit 1984 van Jeffrey Hornaday. Lisa wordt uit genodigd om in een zo- mermusical mee te dan sen. Zonder echte training vooraf, begint zij aan deze zware opgave Pats Boem show. Humo ristische talentenjacht waarbij alles kan en mag, gepresenteerd door Will Luikinga. Jury: Dolf Brou wers, Lodewijk van Ave zaath en Patricia Paay E Nederlanders overzee, documentaireserie over de Nederlandse handelsvaart in de 16e eeuw. Afl.: Smok kelaars en vrijbuiters (herh.) Veronica Film, film- en vi deorubriek met fragmen ten uit 'Cobra', 'Police Academy 3', 'Highlander' en 'Pretty in Pink' NOS Journaal Den Haag vandaag Nieuws voor doven EUROPA TV programma- 17.30 Weerbericht overzicht 17.35 Kinderprogramma's 17.45 Programma-overzicht 18.05 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 18.45 Weerbericht 18.50 Sports Report: WK Voetbal 1986 19.50 World Watch, weerbericht en programma-overzicht 20.00 Europa Report Special 20.30 Tilman Riemenachneider, do cumentaire over deze beeld houwer uit Würzburg 21.05 Focus on European Culture: Holland Festival '86 21.20 Sports Report 22.50 World Watch en weerbericht FILMNET 17.00 Tales of the Gold Monkey. afl.: Morning becomes Matuka 17.50 Safari 3000 19.25 Flyaway 19.40 Voyagers, afl.: Jack's back 20.30 Ninja III The Domination 22.00 Christine 23.50-01.30 Why would I lie l-plus: 10 jaar Goud en Zil- ir, speciale aflevering in sa- enwerking met 'Zo d'ouden ingen" van BRT-2 radio. ,m.v Lia Linda, Elisabeth immineur. Will Ferdy. de fi- (listen van de liedjeswedstrijd Dud en Zilver en de Big Band in de BRT o.l.v. Freddy Sun- (r Presentatie: Connie Neefs. ilfried Haesen. Mark Herre- idts e.a. (herh.) turnaal k Tak, kleuterprogramma erh Ions, kinderprogramma erh snorkels, tekenfilmserie. I.: De verrader verraden en lorkelitis }rhout-Werchter 1985. Inter- ews en fragmenten van live- jtredens van Depêche Mode, amones, REM, Style Council, oyd Cole and the» Commo ns en Joe Cocker. Presenta- i: Bart Peeters (herh.) S all in the game, korte film ter de Nederlandse volks- jort kolven wizien, tips voor koken en kker eten. Presentatie: Etien- Cocquyt itzending door derden. Pro- 'amma van het ACV-lnforma- tf ededelingen en program- ia-overzicht jurnaal unst-zaken empsey en Makepeace, En- èlse politieserie met Glynis arber, Michael Brandon, Ray mith e.a. Afl.: In het donker. Dm Bishop, die de activiteiten in extreem rechtse groepe ngen onderzoekt, roept empsey en Makepeace te Dip. Ze komen te laat: Bishop neergeschoten en kan alleen Dg mompelen: 'tien miljard' i 'de man met de rode jas' anorama, actualiteitenrubriek Bllas, voor dit seizoen de atsfe aflevering van deze merikaanse tv-serie. Met Bar- ara Del Geddes, Linda Gray, arry Hagman e.a. Afl.: Blast om the past. waarin o.a. de )rig jaar doodgeschoten Bob- weer tot leven komt Durnaal en Coda: 'Pour que i nuit soit propice - pour la Bnseuse aux crotales' van ebussy. Uitgevoerd door Hei- I Hendrickx en Levente Ken- b, piano-duo i.22.00 WK Voetbal Mexico. bmenvatting van de wedstrijd enemarken - Spanje. Om 1.30 Overzicht van de achtste F 1 lededelingen ONEM boïte aux images, teken- Ims van Nils Holgerson, Dare Qre Motus en De Smurfen '6 soir, regionaal magazine ournaal e Distrait, Franse speelfilm It 1970 met Pierre Richard, ernard Blier, Maria Pacome .a. Regie: Pierre Richard, ierre Malaquet krijgt een aan bij een reclamebureau. Heen maar omdat zijn moeder e geliefde van de directeur is geweest. Hi| heeft grootste plannen 21.50 La crise commence demain, informatieve serie ovpr de cri ses in Europa. Afl. 3: 2001, la sociètè multinationale. Presen tatie: Jean-Michel Briou en Jean-Marie Putmans 22.20 Laatste nieuws 22.45 Presence protestante TV 5 16.05 Prjojection privèe, cultureel magazine met het tweede deel van een ontmoeting met de schrijver/psycholoog Franpoise Dolto 16.45 Machinations (2), tv-serie 17.45 Apostrophes, literair magazine 19.00 Champs Elysées, amusments- programma 20.15 Aujourd'hui en France, infor matief magazine 20.20 Machinations (3), tv-serie 21.20 Projections privèe, cultureel magazine 22.00-22.30 Nieuws MUSIC BOX 17.00 ISThe Simon Potter Show, met een overzicht van de LP- en CD-top 20 18.00 SThe Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 (2The Amanda Redington Show (herh.) 20.00 SThe Nino Firetto Show (herh.) 21.00 EThe Martin Buchanan Show (herh.) 22.00 SThe Simon Potter Show (herh.) 23.00 EOff the wall, eigenzinnig weekoverzicht van Steve Blacknell (herh. van zaterdag) 00.00 EThe shadow (herh.) 01.00 EThe Gaz Top Show, met een nieuwe aflevering van de Gaz Top Running Trivia Quiz 02.00 EThe Amanda Redington Show 03.00 EThe Nino Firetto Show 04.00 EThe Martin Buchanan Show 05.00 EThe Simon Potter Show 06.00-07.00 EThe shadow, video clips gepresenteerd door de Grote Onbekende Scène uit de tekenfilmserie „De Snorkels". BRT 1 om 18.10 uur. DUITSLAND 1 Martin Sheen als John F. Kennedy in de vierdelige Engelse serie „Kennedy". Duitsland 1 om 23.00 uur. Chiara Doardo, Giuseppe Toni- ni e.a. Afl.: Het ontslag 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte. Actualiteiten, sport en amusement 17.45 Der rosarote Panther, teken filmserie 18.20 Wanderjahre, tv-serie met Rai- ner Schmitt, Eric Bergkraut, Barbara Fenner e.a. Afl.: Die Königskrabbe 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Circus. Magiërs, dieren en ar tiesten gepresenteerd door Freddy Quin. Met o.a. David Larible en Klein Helmut (clowns), Tagora (vuurvreter) en Les Maries (ballet) 21.00 Gott will keine Knechte. 'Frei- heit und Religion', documentai re over het belang van vrijheid in de religie 21.45 Heute-journal 22.05 Was nun, Heir Genscher? Vragen aan de minister van Buitenlandse Zaken 23.05 Wassa Schelesnowa, toneel stuk van Maxim Gorki met Karl Paryla, Robert Dietl, Katja Brügger e.a. Toneelregie: Karl Paryla (herh.) 15.30 Die unbegrenzten Möglich- keiten: Hauptsache bequem, reportage 16.15 Die Abenteuer von Tom Sa wyer und Huckleberry Finn, jeugdserie naar de roman van Mark Twain. Afl.: Gevaarlijke vrienden 16.40 Fus8ball8chule, kinderpro gramma. Afl.: Fascinatie-voet bal 17.15 Mexiko-Magazin. Reportages en informatie over de WK Voetbal'86 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.25 Mein Freund Winnetou, jeugd serie. Afl.: De man voor Indi aanse aangelegenheden 18.50 Detektivbüro Roth, misdaad serie. Afl.: Haas en egel 19.57 Heute im Eraten 20.00 (D Tagesschau 20.15 Ich hatte verdammte Angst: Diiaseldorfer Geisselnahme, terugblik op de gijzeling in 1984 in Düsseldorf, waarbij twee werkloze mannen de di recteur van een bankfiliaal vierendertig uur gevangen hiel den 21.03 mDie Krimistunde, drie korte detective-verhalen voor ken ners. Met Boy Govert, Ralf Wolter. Ivan Desny e.a. Regie: Hartmut Griesmayr. 1. 'De Ster', 2. 'Crime'. 3. 'Stokpaar denraces' 22.00 Titel, These, Temperamente, cultureel magazine 22.30 Tagesthemen, actualiteiten 23.00 Kennedy (2), vierdelige Engel se tv-film naar het boek van Reg Gadney. Met Martin Sheen, John Shea. E.G. Mars hall e.a. 00.15 Tagesschau 00.20 Nachtgedanken, beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Feste feiern mit auslandi- schen Mittbiirgem, documen taireserie; Afl. 6: Te gast bij Portugezen (herh.) 16.35 Der Stein dee Marco Polo, jeugdserie over een avontuur in Venetië. Met Nicola di Pol. DUITSLAND 3 Schooltelevisie Telekolleg II: Cursus Natuur kundige technologie. Les 13 Het programma met de muis Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport Tagesschau Film am Donnerstag: Eine abenteuer! iche Frau (Take me to town), Amerikaanse speel film uit 1952 met Ann Sheri dan, Sterling Hayden, Philip Reed e.a. Regie: Douglas Sirk. Drie kinderen gaan op zoek naar een vrouw voor hun va der. Zij vinden de saloon-zan geres Vermillion O'Toole de perfecte moeder Filmtip Landeeapiegel: Die rheini- schen Progressiven. Afl.; Das Gesetz der Welt ist die Ande- rung der Welt i 'Mem Ziel war die Zielloaig- keit', filmportret van Wolfgang Koeppen I Der infame Fély, reportage over de schilder Rops (herh.) i Tips für Leeer. Aansluitend: Laatste Nieuws BBC 1 17.20 Treasure in Malta 17.35 Dungeons Dragons 17.55 John Craven's Newsround 18.05 Blue Peter, kinderprogramma 18.35 WK Voetbal, samenvatting 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus 20.00 Top of the pops, popprogram- 20.30 Eastenders, tv-serie 21.00 Bodymatters. Afl.: More than meets the eye 21.35 Les Dustin's Laughter show 22.00 Journaal, weerbericht en re gionaal nieuws 22.30 In sickness and in health 23.00 Question time 00.00 WK Latin American Rock 'n' roll BBC 2 16.00 Sport. Tennis voor dames van uit Eastbourne. Cricket, 2e test match in Headingley en paar- desport vanuit Ascot 19.10 Miasion impossible, tv-serie met Peter Graves, Martin Lan dau, Barbara Bain e.a. 20.00 Documentaire 20.30 Caribbean: Kapo 21.20 Brass tacks, gesprekspro gramma. Vandaag: Animal rights politics 22.00 Travel show 22.30 Moonlighting, tv-serie met Cy- bill Shepherd, Bruce Willis, Al- lyce Beasley e.a. 23.20 The Clairvoyant, tv-serie 23.50 Newspight, actualiteiten 00.35 Weerbericht 00.40 Cricket, 2e test match India, samenvatting 01.00 Open University ITV 17.20 Nature Trail 17.45 The Little Vampire 18.15 Saint 8nd Greavsie's World Cup 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga- C rossroads Anything goes Never the Twain (herh.) Minder (herh.) Alfred Hitchcock presents: The Canary Sedan TV eye Nieuws Peterborough Country Music Festival T.J. Hooker The Confession That's Hollywood: Gene Wil der 01.30 Starting Point SKY CHANNEL 17.30 SThe great video-race, met Ronnie the Runner 18.30 The Tales of Wells Fargo. Afl.: Man in the box 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy and Viv Reminisce 19.30 World Cup report 19.45 Green Acres. Afl.: A royal love story 20.15 Charlie's Angels. Afl.: Cruising Angels 21.15 A Gift to Last, dramaserie 22.10 D The Untouchables. Afl.: The King of Champgane NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven AVRO 15.00 Double Trouble, cursus Engels voor de basisschool 15.10 Schwarzwaldkliniek, Duitse tv- serie. Afl.: De verkeerde diagnose 15.55 Ik zag twee beren, kinderpro gramma 16.10 Toppop hitarchief 16.30 Simon en Simon, Amerikaanse politieserie. Afl.: de lompe ambtenaar 17.15 Ontdek je plekje, afl.: Roer mond NOS 17.30 "/te-Journaal AVRO 17.46 Paspesies. Kleuterprogramma MUSIC BOX 07.00 ^Muziekprogramma's. Gaz Top Show (07.00), Amanda Redington Show (08.00), Nino Firetto Show (09.00), Martin Buchanan Show, met aandacht voor vrijdag de 13e (10.00), Simon Potter Show (11.00) en The Shadow (12.00). 13.00 (SMuziekpro- gramma's. Herhalingen. DUITSLAND 1 10.00 Heute 10.03 Circus 11.35 Ti tel,Thesen, Temperamente 12.10 Gott will keine Knechte 12.55 Perso verzicht 13.00 Heute 13.15 Tele- tekst-overzicht 14.50 Mata Hari (2), Nederlandse tv-serie met Josine van Dalsum, Siem Vroom, Jules Hamel e.a. (herh.) 15.50 Tagesschau 16.00 Rückblende 16.10 Neues von Britta (1), tweedelige tv-film van Berenga Pfahl 17.40 Do sind Kinder: Die Baustelle, kinderprogramma 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1 13.15 (STele- tekst 14.45 Programma-overzicht 14.50 D Das Lied ist aus, Duitse speelfilm uit 1930 van Geza von Bol- vary. Met Willi Forst, Liana Haid, Mar- garete Schlegel e.a. 16.30 Freizeit... und was man daraus machen kann 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 Rau- chende Colts, Amerikaanse western- BBC 1 07.50 Breakfast Time 10.20-10.35 In formatieve serie 11.30 Play school, kinderprogramma 11.50 Cricket 14.05 Nieuwsoverzicht voor doven 14.25 Mr. Bonn: Spaceman 14.30 Stop-go, kinderprogramma 14.40 Cricket, 2e test-match in Headingley en paardesport vanuit Ascot 17.12 Regionaal nieuws 17.15 Morph, kin derprogramma SKY CHANNEL 08.45 (SSky Trax. Herhalingen 14.15 Skyways 15.05 A country practice 16.00 (SThe Pat Sharp Show 16.45 (2Here comes the weekend ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuws 10.30 Schooltelevisie 13.00 Tee time and Claudia 13.10 Rainbow 13.30 Jobwatch 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 E Friday Film Matinee: The laat page (1952) 16.00 Take the high road 16.25 Re gionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 Rainbow 17.15 Ma dame Gusto's Circus RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 17.08 KRO: Echo-magazine. 18.05 Pierement. 18.30 Da Capo. 19.02 KRO's country time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 22.02 Hoorspel. 23.00 NOS: Nieuws en mededelingen. 23.07 Met het oog op morgen. 00.02 VPRO: VPRO's Nachtleven. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 17.03 VOO: Hollandse hits. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Maat's Soul Show. 21.02 De CD en L.P. Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 VPRO: De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 NOS: Holland Festival 1986. Schönbergerensemble met sopraan. 23.02 VPRO: Het Evenement. RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 KRO: Marktberichten. 18.15 Scheepspraat. 18.20 Politieke partijen. 18.30 KRO: Lezen voor de lijst. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Studieweekend Lei dinggeven. 21.00 Ni Hao, Chinese taal en cultuur. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 17.00 Mini Magazine, 17.30 Verzoekplaten- programma. 18.00 Ga jij de klas maar in over onderwijs, 19.00 Kunstuur en 20.00-23.00 Live muziek vanuit een Leidse Lokatie. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Politieke Tribune: CVP. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Paso a paso, voor Spanjaar den. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Passage '86, populaire muziek. 21.30 Hafabra. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 23^0-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee. 22.05 Boem Boem. 23^0-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 El Cante Flamenco (36). 19.00 Dossier. 19.45 Jazz Criss-Cross. 2QJ0 Radio Sinfonie Orchester Frankfurt. 22.10 Pianomuziek van R. Strauss. 22.30 Sonate nr.2, Brahms. 23.15-2345 Nieuwe muziek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 074)3 VPRO: Het Gebouw. 13.08 NCRV: Hier en Nu. 13J5 Kerk Vandaag. 144)5 Van huis uit. 154» Volgspot. 164» VARA: De Rode Oraad. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 KRO: Het levende Woord. 07.12 Ontbijtshow. 00.50 Frans Broekhoff. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord op uw schrijven. 11.03 M/V - Magazine. 11.50 Frans Broekhoff. 12.03 De 100 minuten van Ad Lange- bent. 14.03 Ratel. 15.03 KRO-Hoorspel. 15.30 TROS: Café de praatstoel. 16.03 Andrè van Duin. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.02 VOO: Ook goeiemorgen. 094)2 Goud van oud. 11.02 Erik de Zwart. 13.02 Rinkeldekinkel. 154)2 De Top 40. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VARA: Vroeg ochtendconcert. 094)0 Het int. concertcircuit. 0940 The Desert Music, v. Steve Reich. 10.45 De minder bekende Rimsky Korsakov. 12.00 Lunchconcert. 13.00 Nieuws. 13412 NOS: Holland Festival Jour naal. 13.10 VARA: Operette: I'Heure es- pagnole. 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.30 Klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. 17.15 Vokaal. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS: NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 0940 RVU: Ouderen actief. 104)0 AVRO: AVRO's vijfluik. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 FEDUCO: Wijzer op 5. 13.00 Nieuws. 13.10 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.30 De berg heeft een muis ge baard. 14.00 Schoolradio. 15.00 Telepoons. 1540 Minjon. 1640 VPRO: Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio Rijnmond: 0740 Actualiteiten- magazine. 1640 Middagmagazine. BRT 1 0541 Met 1 wakker. 0640 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 1343 Tussendoor. 144)3 76 Toeren tijd. 15.03 Zo d'Ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 0540 Dag en dauw, Michel Follet. 08.12 Happening. 104)3 Platenpoets. 124» Regioprogramma. 13.10 De stemming, weekendmuziek. 164» Abraham al gezien? 174» Focus. BRT 3 074» Goede morgen. 00.15 Ochtendconcert. 10.00 Carintische Sommer '85. 1140 La Voix Humaine, opera van Poulenc. 1240 Tafelmuziek. 13.10 Actueel. 1340 Liszt, mens en musicus (24). 1440 Radio Symf. Ork. Saarbrücken 1540 Nieuwe opname 'Preludes' van Messiaen (1929). 1645 Niets dan prettige muziek.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 17