IFA: niveau heidsrechters dan ooit pger GRATIS PUZZELPLEZIER VAN HET RODE KRUIS h.u an Siemerink nu al bezig aan laatste „Leidse" toernooiweek Chaos in Zwitserse ronde op vrijdag de dertiende S5rt |ort op tv CcidicSoinmtt Tweede winst cricketelftal Daina onwel op tribune Van der Wiel komt met de schrik vrij Sportwereld LENTVOLLE RIJNSBURGER GAAT MET BONDSPLOEG OP STAP ZATERDAG 14 JUNI 1986 PAGINA 13 gjand 1. 18.30 uur: Veronica aland 2, 21.50 uur: Olympia- Nederlanda, 22.25 uur: Sport jrdag. md 1, 18.05 uur: Die Sport end 2, 22.10 uur: Das Aktuelle 1 litudio ind 3, 19.00 uur: Sport im 11.55 uur: Grandstand. j 23.55 uur: Tennis: Queens. I.05 uur: Worstelen i.00 uur: Turnen, tannel, 14.35 uur: IJshockey, islhannel, 15.40 uur: Motor- Sky Channel, 20.05 uur WK voet bal. Sky Channel, 21.15 uur: Worstelen. Sky Channel, 22.30 uur: Golf: US Open. Europa TV, 18.40 uur: WK voetbal. Europa TV, 21.35 uur: Europa sport. MORGEN Nederland 1,19.55 uur WK voetbal: Mexlco-Bulgarlje. Nederland 2, 19.00 uur: Studio Sport. Nederland 2, 23.53 uur: WK voet bal: Sovjet Unie-België. België Nederlands 2, 18.00 en 23.30 uur: WK voetbal. België Nederlands 2, 22.00 uur Sportweekend. België Frans, 19.00 uur: Sport. Duitsland 1, 14.15 uur: WK compu terschaken. Duitsland 1, 16.05 uur Paardesport. Duitsland 1, 18.03 uur Die Sport- Ouitsland 2, 17.20 uur: Die Sport- Reportage. Duitsland 2, 17.55, 19.15 en 23.50 uur: WK voetbal. Duitsland 3, 19.00 uur: Sport im Westen. BBC 1, 19.45 uur: WK voetbal. BBC 1, 00.05 uur: Paardesport. BBC 2, 14.55 uur Sunday grand stand. BBC 2, 22.50 uur: Autosport: GP Canada. BBC 2, 00.50 uur: Tennis en paarde sport. ITV, 23.45 uur: WK voetbal Sky Channel, 14.35 uur: American football. Sky Channel, 19.30 uur: WK voet bal. Sky Channel, 22.25 uur: Australisch voetbal. Sky Channel, 23.00 uur: Golf: US Open. Europa TV, 19.00 uur: WK voetbal. Europa TV, 21.10 uur: Europa sport. BIRMINGHAM Het Nederlands cricketelf- tal heeft gisteren ook zijn tweede wedstrijd bij het toernooi om het wereldkampioenschap voor B-landen gewonnen. In Birmingham ver sloeg Oranje de Canadezen met opvallend ge mak. De Noordamerikanen waren bij 225 runs all-out, de Nederlandse batters hadden na vier wickets al een totaal van 226. Hagenaar Paul- ,Jan Bakker maakte evenals eerder deze week tegen Papua Nieuw Guinea met de cijfers 3 voor 49 de meeste slachtoffers. Maar ook slow- bowler Lubbers was moeilijk te bespelen en veroverde twee wickets met slechts 19 runs te gen. Van Heyningen bowlde 2 voor 45, Elfe rink 2 voor 37, Lefebvre 1 voor 22. Van Weel de kwam in de aanval ditmaal niet tot succes. Tim Mayotte klopt Becker LONDEN Tim Mayotte heeft op gras een behoorlijke reputatie. Een plaats in 1982 in de halve- en twee (1981 en 1983) in de kwartfina les op Wimbledon geven aan dat de Ameri kaan zich op de groene bodem in Engeland uit stekend op zijn gemak voelt. In het toernooi van Queens, voor het gros der spelers de ideale voorbereiding op de open En gelse titelstrijd die over twee weken begint, bewees Mayotte dat andermaal. Boris Becker werd gisteren het slachtoffer van de sterk ser verende en vollerende speler. De achter Con nors als tweede geplaatste titelverdediger van Queens en Wimbledon verloor met 6-7, 7-6, 6- 2. Na Mayotte bereikten ook Jimmy Connors en Robert Seguso, verrassend, de halve finales. De enige niet-Amerikaan bij de laatste vier is de Zweed Stefan Edberg. ICO STAD Isrechters moeten en strengere maat- n nemen tegen hard Die opdracht heeft jA de arbiters in de e week van de eind- om het wereldkam- ichap verstrekt. Vol- een woordvoerder Ie wereldvoetbalor- tie hebben de srechters onvol- e gevolg gegeven e instructies, die de M voor aanvang van sfernooi uitvaardigde. cheidsrechters hadden 1 kaarten moeten ge it verklaarde Guido Tog- ut Mexico-Stad. „Wij wil- g dat technische voet- meer in bescherming zouden worden". Na lagen van al te lank- j fluiten besloot secreta- >p Blatter van de we- Qttbalfederatie (FIFA) in 3i>en. „Wij wilden een ntere naleving van de j Naar de mening van Ji heeft Blatter's in- jsucces gehad. „Het ni- an de scheidsrechters is ridan in de eindronden ^tt recente verleden. Er ><ook betrekkelijk eerlijk '«bald". i stelling is lang niet ie dereen het eens. Evaristo Ma- cedo, de Braziliaanse bonds coach van Irak, eist het aftre den van Harry Cavan, de voorzitter van de scheidsrech- terscommissie van de FIFA. Macedo acht de Noordier ver antwoordelijk voor het naar zijn mening inconsequete op treden van de scheidsrechters. Drie Irakezen waren voor de laatste wedstrijd tegen het gastland Mexico geschorst. Maar gewelddadig voetbal werd volgens de Braziliaan niet aangepakt. Macedo gaat ver in zijn kri tiek; het merendeel van zijn collega's deelt in grote lijnen zijn opvatting. Onsportieve en gemene acties worden niet of veel te licht bestraft, terwijl spelers die tijdrekken, wat al te uitbundig een doelpunt vie ren of wagen het woord tot de arbiter te richten door de aan gesprokene op de bon wordt geslingerd. Pietluttigheden Allerlei pietluttigheden wor den aangepakt, maar dat ge beurt tamelijk inkonsekwent. De Schotse middenvelder Gor don, Strachan kreeg een gele kaart nadat hij zijn doelpunt tegen West-Duitsland vierde door oven' een reclamebord heen te springen. De Bulgaar Nasko Sirakov, die scoorde in de openingswedstrijd tegen Italië, de Argentijnse ster Die- go Maradona en de Mexicanen Luis Flores en Fernando Qui- rarte maakten ook een derge lijke vreugdesprong, maar werden niet berispt. Miguel Munoz mokt bijna twee weken na dato nog over de be slissing van de Australiër Chris Bambridge om Spanje in het duel met Brazilië geen doelpunt toe te kennen. Uit te levisiebeelden kan worden op gemaakt dat de bal na het schot van Michel via de lat de doellijn passeerde. Ook over de scheidsrechters van de an dere twee wedstrijden van Spanje in de eerste ronde is de toch altijd mild oordelende Munoz niet erg te spreken. Tognoni verdedigde de beslis sing van Bambridge op het moeilijke moment in Guadala jara niet zijn grensrechter te raadplegen. De woordvoerder van de FIFA verklaarde dat de Australiër nog wel degelijk in aanmerking komt om een van de wedstrijden voor de achtste finales te fluiten. „Als een scheidsrechter zeker is", zegt Tognoni, „behoeft hij zijn assistenten niet te consulteren. Bambridge zag dat zijn grens rechter niet in de ideale postie stond. Daarom hakte hij zelf de knoop door". Zonder dit overigens te betreuren consta teert Tognoni dat de scheids rechter.geen gebruik kan ma ken van een televisie-monitor. „Maar ook na het zien van de beelden", houdt Tognoni vol, „kan niet worden geconclu deerd dat de bal de lijn geheel was gepasseerd". De Franse scheidsrechter Quiniou zorgde gisteravond ongetwijfeld voor een record door al na veertig seconden de rode kaart te trekken voor Uruguayaan Batista. NEZAHUALCOYOTL De Zwitserse scheidsrechter Ro bert Daina (45) is gisteren als toeschouwer na afloop van de wedstrijd Uruguay-Schotland onwel geworden. Daina moest naar het ziekenhuis worden vervoerd. Het vermoeden be staat dat hij door een hartaan val is getroffen. Daina is van de 36 scheidsrechters op het WK en leidde vorig jaar de Europa Cup-finale in Brussel tussen Liverpool en Juventus. ontwaard .Si 54 holes: 1. Gilford (GBr), |i(Zwe) 212 slagen; 3. Nolte ■33; 4. Peterson (Aus) 216; 5. i (Zwe) 217; 6. Strömberg yilva (Por). Ryström (Zwe). t(Zwe). Warren (Aus), Vali- 218; overige Nederlanders: ts. Van Dam 230; Goslings 'Juma 234; Slooter 239; De jfcps 240. •bpORT hippique Arnhem icours, tabel A, 1.50 meter i/Sjino 0 strafpunten, 29,47 (na barrage); ,2. Lanslnk/ •31.18; 3. Van der Vleuten/ 31,28. springconcours, 1.40 Raymakers/SIntax 21 pun- >4 seconden; 2. Harmsen/ 21-33,57; 3. Harmsen/ 21-34,31. SCHAKEN NK Hilversum 7e ronde: Gelpke-De Boer 0,5-0,5; Goldstern-Van der Sterren 0-1; Scheeren-Douven 1-0; Peelen-Boers- ma 0-1; Ree-Kuijf 0-1; Van der Wiel- Llgterink 0,5-0,5. Stand: 1. Van der Wiel 6 punten; 2. Van der Sterren, Kuijf 5; 4. Boersma 4 1 afgebroken partij; 5. Ligterink 4; 6. De Boer 3,5; 7. Peelen, Ree 3; 9. Gelpke, Douven 2.5; 11. Scheeren 2 1 afg.; 12. Goldstern 0,5. TENNIS Toernooi Queens Herenenkelspel, kwartfinales: Tim Mayotte (Vst)-Becker (Wdl) 6-7, 7-6, 6-2; Connors (Vst)-Annacone (Vst) 6- 3, 6-4; Seguso (Vst)-Krishnan (Ind) 6- 4, 7-6; Edberg (Zwe)-Wilkison (Vst) 6- 3. 6-3. Toernooi Birmingham Damesenkelspel, kwartfinales: M. Malejeva (Bul)-Van Rensburg (Zaf) 7- 5, 6-4; Savtsjenko (Sov)-Henrickson (Vst) 6-4, 6-2; K. Jordan (Vst)-Moul- ton (VSt) 6-3, 6-3; Shriver (Vst)-lnoue (Jap) 6-1, 6-4. WIELRENNEN Ronde van Zwitserland 3e etappe: 1. Rosola (Ita) 200 kilome ter in 5.26.05; 2. Lemond (Vst); 3. Lammertink (Ned): 4. Joho (Zwi); 5. Brüggmann (Zwi); 6. Lieckens (Bel); 7. Sergeant (Bel); 8. Anderson (Aus); 9. Calcaterra (Ita); 10. Kelly (Ier); 11. Co- lage (Ita); 12. Daams (Ned); 13. Mutter (Zwi); 14. Van Poppel (Ned); 15. Ac- kermann (Zwi); 16. Stevenhaagen (Ned); 18. Manders (Ned); Algemeen klassement: 1. Hampsten (Vst) 13.58.40; 2. Lemond (Vst) op 2 seconden; 3. Rüttimann (Zwi) op 0.08; 4. Knetemann op 0.13; 5. Wilson (Aus); 6. Bauer (Can) op 0.14; 7. Hl- nault (Fra) op 0.15; 8. Berard (Fra) op 0.17; 9. Chioccioli (Ita) op 0.18; 10. Maier (Oos); 11. Grezet (Zwi) op 0.19; 12. Schonenberger (Zwi); 13. Breu- kink (Ned) op 0.20; 14. Müller (Zwi) op 0.22; 15. Lubberding (Ned) op 0.24; 18. Delgado (Spa) op 0.27; 20. Zim- mermann (Zwi). Ronde van de Midi Libre 2e etappe: 1. Criquiellon (Bel) 184 ki lometer in 5.57.51; 2. Cubino (Spa); 3. Caritoux (Fra); 4. Koba (Tsj); 5. Earley (Ier); 6. Linard (Fra); 7. Haex (Bel); 8. Martinez (Spa); 9. Mas (Fra); 10. H. de Vos (Bel); 56. Flgnon (Fra) op 10 mi nuten en 12 seconden; 105. Saronni (Ita) op 17.59. Algemeen klassement: 1. Criquielion (Bel) 11.52.59; 2. Ruiz Cabestany (Spa) op 4 seconden; 3. Induraln (Spa) op 0.08; 4. Caritoux (Fra) op 0.11; 5. Pelier (Fra) op 0.13; 6. Haex (Bel) op 0.14; 7. Bernaudeau (Fra); 8. Forest (Fra); 9. Cornillet (Fra) op 0.17; 10. J. Simon (Fra) op 0.18; 65. Fignon op 12.05; 78. Saronni op 19.20. Ronde van Zweden 3e etappe: 1. Wojtlnek (Fra) 187 kilo meter In 4.33.38; 2. Arras (Bel); 3. Oe- maras (Sov); 4. Lilholt (Den); 5. Le- crocq (Fra); 6. Fahlin (Zwe); 7. Wiejak (Pol); 8. Veenstra (Ned); 9. Hoondert (Ned); 10. Priem (Ned); 12. Beuker (Ned); 13. Nijdam (Ned). Algemeen klassement: 1. Lilholt 12.29.56; 2. Nijdam op 4 seconden; 3. Dorgelo (Ned) op 0.05; 4. Oemaras (Sov) op 0.06; 5. Wahlqvist (Zwe) op 0.07; 6. Andersson (Zwe) op 0.11; 7. Duclos-Lassalle (Fra) op 0.13; 8. Maassen (Ned); 9. Zoetemelk (Ned) op 0.14; 10. Lurvik (Noo) op 0.16; 13. Rakers (Ned) op 0.17. Paolo Rosola wint in Murten de derde etappe van de Ronde van Zwitserland. MURTEN Uitgerekend op vrijdag de dertiende ontaardde de derde etappe van de Ronde van Zwit serland door een ongeluk in een chaos. Een zeldzaam verschijnsel in het anders zo vlekkeloos geor ganiseerde evenement van di recteur Sepp Vögeli waarbij gisteren drie Italiaanse wiel renners ernstig gewond naar het ziekenhuis werden ge bracht. Giancarlo Perini, zijn ploeggenoot Claudio Chiapucci en Orlando Maini waren, ter wijl zij bij de 57e kilometer aan de kop van het peloton tempo maakten, geramd door een particuliere wagen, die recht op hen inreed. Chiapucci brak zijn linkersleutelbeen, Perini liep een hersenschud ding op, Maini een gapende hoofdwond. Een fout van de kantonpolitie in het dorpje Pruntut, die de meest verwarde taferelen tot gevolg had. Voor Vögeli bete kende het ongeluk in zijn twintigste Tour de Suisse een zware tegenslag. De directeur zag gisteren rood van ellende, al lag de fout bij de politie, die door de organisatie wordt be taald voor het handhaven van de orde. Het officiële commu niqué vermeldde, dat een ei genwijze automobilist ondanks de waarschuwingen was door gereden. In bedrukte stem ming, temidden van sluiers mist, vervolgde het peloton zijn weg. Paolo Rosola verzachtte de pijn voor zijn landgenoten la ter op de dag enigszins door de massasprint te winnen voor Greg Lemond en Jos Lammer tink. Zonder problemen bleef de Amerikaan Andy Hamp sten in het geel, de jonge Ne derlander Eric Breukink de beste in het bergklassement. Midi Libre De Belg Claude Criquielion heeft gisteren de tweede etap pe van de Midi Libre gewon nen. Na een rit over 194 kilo meter tussen Port Barcares en Lamalou-les-Bains versloeg de oud-wereldkampioen de Span jaard Laudelino Cubino. Door zijn overwinning nam Criquie lion de leiding in het klasse- ment over van de Fransman Franck Pineau. Zweden Bruno Wojtinek won de derde etappe van de open wielerron de van Zweden. De Fransman sprintte sneller dan de Belg Wim Arras en de Rus Gintau- tas Oemaras. De Deen Sören Lilholt bleef leider in het alge meen klassement, vier secon den voor Jelle Nijdam. HILVERSUM John van der Wiel is gisteren met de schrik vrijgekomen. In de zevende ronde van het Nederlands schaakkampioenschap in Hil versum maakte Gert Ligterink het hem zo lastig, dat de eerste nederlaag van de lijstaanvoerder na bij leek. Maar de tijdgeest besliste anders. Of beter gezegd; het gebrek aan tijd, dat sinds de invoering van de Campomanes-regeling 'e'en van de ergste kwelgeesten van de schaker is geworden. Met Van der Wiel's vlag op vallen eindigde het aardige duel op de 39e zet in remise. Door dit tweede achtereen volgende gelijkspel is Van der Wiel iets van zijn voorsprong kwijtgeraakt. Aan titelhouder Paul van der Sterren, maar - verrassend - ook aan Rini Kuijf. Beide concurrenten wonnen en brachten daardoor hun achterstand tot één punt terug. Met Kuijf-Van der Wiel morgen op het programma en Van der Wiel-Van der Sterren in de laatste ronde is de race nog niet gelopen. Basketbal Maleisië (in dezelfde voorronde- groep ingedeeld als Nederland) zal ondanks een eerdere afzegging toch deelnemen aan de strijd om het wereldkampioenschap, van 5 tot en met 20 juli in Spanje. Hockey Het bestuur van de KNHB heeft beslo ten dat met ingang van het komende seizoen twee buitenlanders per standaardteam mogen uitkomen in de nationale competitie. Voetbal Ron Groenewoud wordt met ingang van komend seizoen trainer van het Nederlands dameselftal en van het Nederlands zaalvoetbal team. Puzzelt u graag? Dan is hier goed nieuws voor u. Naast belangrijke infor matie staat het bekende Rode Kruis puzzelblad de "Marathon" telkens weer vol fijne puzzels. Wanneer u regelmatig één of meer oplossingen inzendt, krijgt u dit blad helemaal gratis. Kosten: slechts f 1,50 per oplossing En hoe méér oplossingen u opstuurt, hoe méér kans op een prachtige prijs natuur lijk Elke maand zijn er prijzen tw.v. ruim f 10.000,- te winnen. Puzzel gezel lig mee en help het Rode Kruis helpen. Schrijf snel naar het Nederlandse Rode Kruis, Postbus 28120,2502 KC Den Haag Of bel 070-846602/03. Bedankt! Als de programme rs: plaatsing) klopt, Jan Siemerink morgen iderdelen van het B- ii van Lisse op zijn De single, waarin hij |n overigens slechts met (eel moeite op de been legen wéér verrassende )i Krans (7-5, 4-6, 7-5), ibbel, met ploeggenoot ivan der Capellen, en de h met Heieen van den Met die „drieslag" zou de intvolle Rijnsburger voor lomer passend afscheid In riemen van het Leidse gebeuren. De zestienjari- -Rijnkanter, die vorige al het toernooi van De ik won, komt immers dit Seizoen niet meer op de banen terug. Volgende al gaat Siemerink met derlandse bondsploeg op Sen toernee die hem de ide maand eerst op een Dernooi in G'eleen, ver is in Kopenhagen, daar- de strijd om de Zomer- cup en uiteindelijk weer in ei gen land, op een A/B-toernooi in Overschie zal brengen. „M'n programma daarna ken ik niet uit m'n hoofd", laat Siemerink weten. „Maar dat ik niet meer in Leiden speel is zeker. Misschien dat ik de Masters nog kan spelen, als ik me daarvoor tenminste plaats. Maar ook dat is onzeker. Aan de districtskampioenschappen mocht ik immers ook al niet meedoen". Hoewel het programma over laden oogt, heeft Siemerink het er niet moeilijk mee. „Neen, ik ben het tennissen nog lang niet zat. Ik vind het nog steeds een heerlijk spel. Ik weet niet hoe dat komt. Mis schien wel omdat ik op dit mo ment zoveel win..." Nu doet Siemerink er ook wel het nodige voor om „alles" te winnen. „Als ik 's avonds twee partijen moet spelen, ga ik de avond ervoor om negen uur naar bed. Ik weet gewoon dat ik me prettig voel als ik me op die manier voorbereid. Als ik op tijd m'n rust neem. Ik denk dat ik mede daardoor het spel letje niet zo snel zat zal wor den". Siemerink speelde gisteren uitgerekend tegen Martijn Krans z'n eerste moeilijke toernooipartij. Hij had op De Munnik en in Lisse vooraf op veel meer tegenstand gere kend. „De meesten geven het gewoon op als zé de eerste set hebben verloren. Dan hoor je zè denken: „Zie je wel, hij is toch te goed". Ja, ik vind dat wel prettig..." Jan Siemerink weet dat hij van de winter weer veel pro gressie heeft geboekt. „Het ging de vorige winter al hard vooruit, en dat is nu weer ge beurd. Of ik daar blij mee ben? Aan een kant natuurlijk wel. Maar aan de andere kant twijfel ik toch ook. Ik denk dat je ook te snel kunt gaan". Jan Siemerink, hier op archieffoto aandachtig luisterend naar coach Peter Klein: „Het kan allemaal ook te snel gaan". En zo doorredenerend: „Voor nu toe heb ik na elke over- mijn gevoel zou het ook te snel gang altijd direct met de bete zijn als ik volgend jaar al op de ren mee kunnen doen. Toen ik A-lijst terecht zou komen. Tot naar C ging, bleef ik winnen. En vorig jaar, in m'n eerste B- jaar, ging het ook meteen goed. Daardoor bleef ik lang in toernooien, bleef ik in m'n ritme en leerde ik elke week weer bij. Maar als ik volgend jaar al in A beland, denk ik dat dat allemaal niet zo ge makkelijk zal gaan. Wat mij betreft stellen we die overgang naar A een jaartje uit. Op dit moment lijkt me dat voor m'n ontwikkeling in ieder geval veel beter". Over een snelle ontwikkeling gesproken. Had Jan Siemerink vorig jaar, als nieuwkomer, niets te verliezen in B, nog geen jaar later is hij de prooi op wie wordt gejaagd. Aanval len die door de Rijnsburgse prooi tot nu toe zijn afgesla gen. Siemerink, nog voor zijn moeizame winst op leeftijdsge noot Martijn Krans: „Maar dat betekent niet dat ik hier in Lisse niet zou kunnen verlie zen. Er zijn zoveel nummer een geplaatsten die een toer nooi niet winnen, dus wat dat betreft zou ik geen uitzonde ring zijn. Maar dat neemt na tuurlijk allemaal niet weg dat ik er alles aan zal doen om ook in Lisse ongeslagen te blijven". In de singlestrijd zal Jan Sie merink daarvoor nog twee partijen moeten winnen. Eerst treedt de Rijnsburger in de halve eindstrijd aan tegen Frans Grimbergen (die Hans Tönjann betrekkelijk eenvou dig terugwees), vervolgens wacht Siemerink waarschijn lijk, evenals op De Munnik, weer Freek van der Capellen als finaletegenstander. Van der Capellen bleef gisteren broer Herman de baas en moet ook in staat worden geacht Marcel Vink in de halve eind strijd te kloppen. GERT-JAN ONVLEE Enkele uitslagen: van der Capellen - Herman van der Capellen 6-2, 6-1; Marcel Vink - Henk Jansen 7-5, 7-5; Frans Grim bergen - Hans Tönjann 6-1, 4-6, 6-1; HEC: kwartfinales: Eric Driehuis - Jan Willem Vreeswijk 6-1, 1-6, 6-2; Marcel Lolling - Erik de Vries 6-2, 6- 1, Mark van Trigt - Jan Baan 6-1, 6-0; Erik de Graaf - Frank van Balen 6-4, 3-6, 7-5; HED: kwartfinales: Leo Bie- zeman - Jan> Pieter Hartwijk 6-3, 3-6, 6-3; Onno Draaijer - Luc van Wijk w.o. voor Draaijer; P. Wisselink - Henk Peeters 4-6, 6-1, 6-0; Gilbert Lefeber - H. Janse van de Sligte 6-1, 6-2; DEB: Heieen van de Berg - Irma van Seeters 6-1, 6-1; DEC: kwartfina les: Marquarite Patiwael - Stephanie Gomperts 7-6, 6-2; Carola Geerlings - Marijke Tromp 6-2, 6-2; Seta de Vries - Jolinda Voskuyl 6-0, 6-4; Bionda Zonderop - Hanneke Rooter 6-1, 6-1; DED: kwartfinales: P. van Doorn L. Laarhoven 6-4, 1-6, 6-3; Len Dem- mink - Marijke van Aken 7-6, 2-6, 7- 6; Siemerink - Berkhout 7-5, 7-6; Stephanie Gomperts - Kitty van de Zon 6-4, 6-0; HËD30+: kwartfinales: Leo Lefeber - Cor van Steyn 7-5, 6-2; Jan Langstraat - Wim de Klerk Wol- ters 6-2, 7-5; Huug Tielemans - E. Van Laarhoven 7-5, 6-3; Gaby Fernandez - René de Groot 7-6, 6-0.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 13