otomodellenleven te kijk inJong en afgedaan" ronica zendt toch lodwill Games uit blO/TELEVISIE £&idóe<2ou/umt DONDERDAG 12JUNI 1986PAGINA 19 m ERSUM Veronica brengt in juli toch de Goodwill de alternatieve Olympische Spelen, op televisie, id ^nkelijk was hier enige twijfel over in verband met fa- •e problemen. Deze zijn nu tot voldoening van Veroni- ipaijelost. De groots opgezette Goodwill Games worden dit van 5 tot en met 20 juli - voor het eerst gehouden in u op initiatief van Ted Turner, de directeur van het kaans CNN-Satelliet-televisiestation. Hij kwam met i"s in» naclat de Olympische Spelen na boycots in 1980 en I 5q espectievelijk van Amerika en Rusland, waren gede- rd. Dankzij Turners inspanningen zullen Amerika en id elkaar voor het eerst sinds zes jaar weer ontmoeten port-arena. Veronica heeft extra zendtijd gekregen om jrnatieve Spelen te verslaan. Veronica brengt met de ;r nil Games in juli ruim dertien uur sport op televisie, len mei OMROEPRAAD PLEIT VOOR INTREKKING MEDIAWETSVOORSTEL RIJSWIJK De Omroepraad heeft in een advies aan de informateur gepleit voor intrekking van het wetsvoorstel voor een Mediawet. Volgens de raad kunnen de noodzakelijke en wenselijke wijzigin gen van het mediabeleid binnen de huidi ge omroepwetgeving plaatsvinden. In zijn advies meent de raad dat ten aan zien van het mediabeleid een beter onder scheid moet worden gemaakt tussen om roep als informatievorm die gelijktijdig aan kijkers en luisteraars op een bepaald tijdstip via de ether of de kabel wordt aangeboden en als consultatie, waarbij de ontvanger zelf tijdstip en onderwerp kiest (Teletekst, Viditel en kiestelevisie). Ten aanzien van de eerste vorm vindt de raad dat de betrokkenheid van de over heid groot moet zijn, omdat zij verant woordelijkheid draagt voor de instand houding van een voor iedereen toeganke lijke basisinformatievoorziening. Com merciële doelstellingen mogen daar dan ook niet de overhand in krijgen. Verho ging van de financiële armslag van de omroepen via een structurele verhoging van de omroepbijdrage plus uitbreiding van de STER-zendtijd, zijn in dit verband van groot belang om enerzijds de omroe pen in staat te stellen programma's van voldoende kwaliteit te laten zijn en ander zijds het oprukken van sluikreclame tegen te gaan. In het andere geval dient de rol van de overheid zich te beperken tot voorwaardescheppend beleid, waarbij commerciële activiteiten aan geen andere beperkingen behoeven te worden gebon den dan in het gewone economische ver keer gebruikelijk is. Concluderend zegt de raad dat het beleid voor de komende jaren er op gericht moet zijn de forumfunctie van het omroepbestel te beschermen en de ontwikkeling van nieuwe consultatieve diensten via kabel, omroepzenders en omroepsatellieten te stimuleren. Daarvoor meent de raad dat het noodzakelijk is alvast een aantal wijzi gingen door te voeren, zoals een duidelij ke definiëring van het begrip omroep, het gebruik van de kabel voor consultatieve diensten niet aan onnodige beperkingen te binden, verzakelijking van het facilitair bedrijf van de NOS en mogelijkheden voor lokale etheromroep, zonder dat daar voor de omroepmiddelen behoeven te worden aangesproken. IRSUM „Ga voor de lering eens werken", Marion, een vriendin (tsy Forrest (Erin Gray) inneer het fotomodel op 'eesprong in haar leven ind: te oud voor fotomo- .jong om met pensioen te Die opmerking onder wat veel mensen (niet :ht) denken, namelijk ;t leven van die beeld modellen over rozen •at binnen die wereld 'eer een keiharde rentie-strijd wordt gele- blijft voor de camera's Ie mode-fotografen ver en als het wel zicht- gaah de foto's zonder de prullebak in. in natuurgetrouw kijkje Hitmen in de wereld van pdellen, moet maandag I om 20.28 uur) naar i Beautiful" kijken, door ROS op het scherm ge- ^ijt als „Jong en afgedaan". fye kijker krijgt voorge- 9ld is een combinatie van I diirdig verhaal en een ver weende blik in die snelle kejSs. Centraal staan twee e ftodellen. De een, Betsy kit, is ondanks haar pas 1 Ige leeftijd aan het eind Haar carrière terwijl de Jodi Belcher (Lori Sin- —Hnet haar zestien jaar het 'anfert te maken in die we- F/i Irepht en afgedaan" is geen v iope glamour en glitter- er|ktie geworden. Alleen al bruize van de twee hoofd- cbjlers getuigt van inzicht. ■F br een aantrekkelijke ac- wilyoor de camera zetten "eJjiet hetzelfde effect heb- r' leoogst als de uitwerking «je 36-jarige Erin Gray i Als voormalig fotomo- Lori Singer als foto-model Jodi Belcher. Erin Gray als de aantrekkelijke Betsy Forrest. del halverwege de jaren zeventig behoorde ze tot de best betaalde ter wereld met een jaarinkomen van hon derdduizend dollar is. ze helemaal thuis in dit vluchtige bestaan. Zo weet Erin feilloos hoe ze zich voor de camera's van de mode-fotografen moet gedragen. Het zou maanden hebben gekost voor een ande re actrice zich die maniertjes eigen zou hebben gemaakt. Aardige bijkomstigheid is bo vendien dat Erin niet echt hoeft te acteren. Tijdens het maken van de film stapte ze als het ware even terug in de tijd. Dat was niet zo moeilijke want het verhaal van Erin en Jodi lijkt te zijn gebaseerd op Grays eigen leven. Haar won derschone verschijning is ove rigens een lust voor het oog en vergoed veel van de wat zwakkere prestaties aan het eind van de produktie. „Jong en Afgedaan" was overigens niet Erins eerste televisie-rol. Ze was eerder te zien in de te levisie-serie „Buck Rogers" als kolonel Wilma Deering. „Fame" Datzelfde geldt ook voor Lori Singer. Zij werd in Nederland vooral bekend door haar rol in de televisie-serie „Fame". Als de 16-jarige Jodi Belcher heeft ze niets aan schoonheid inge boet. Ze is dezelfde spring-in- 't-veld gebleven en neemt in eerste instantie die hele mo dellen-wereld niet zo serieus. Ze heeft echter wel ambities en komt er dankzij de vastbe radenheid en wijze lessen van Erin. Het eerste dat Jodi leert, is dat haar ster niet eeuwig hoog aan de hemel zal schitteren. De elementeh die de glitter er af proberen te poetsen zijn: leef tijd (té oud), bekendheid („als je op te veel voorpagina's staat, wordt je gezicht te ver trouwd") en concurrentie („elke dag staan er nieuwe modellen klaar om je plaats in te nemen"). Eenmaal voor de camera is de fotograaf de baas. Er zijn prachtige scènes te zien waarin de overdreven manier tjes van die fotografen worden uitgebeeld. Jaloezie Ook die wereld blijkt te zijn doorspekt van jaloezie en cor ruptie. Dat ondervindt Erin Gray als ze een nieuwe carriè re wil opbouwen achter, in- plaats van voor de camera. De komst van Jodi is voor Erin overigens een Godsgeschenk want zoals heel veel fotomo dellen heeft ze het probleem 'dat ze geen vak heeft geleerd. „Ik heb mijn hele leven voor de camera gestaan", zegt ze aan het begin van de produk tie wat wanhopig wanneer Marion, hoofd van een model lenbureau, haar op vrij harde manier duidelijk maakt dat Erins carrière voor de foto-ca mera is afgelopen. Het is in derdaad het probleem waar mee de meeste meisjes te kam pen krijgen. Het is vooral de ontluikende schoonheid die de meeste fotografen willen vast leggen. Dat betekent dat heel veel aantrekkelijk ogende meisjes al op vijftien of zes tien-jarige leeftijd voor de ca mera komen te staan en dus geen tijd hebben om een school-opleiding te beginnen of af te maken. Dat Erin goed op haar prachti ge benen terecht komt, zal duidelijk zijn Daar is het een Amerikaanse produktie voor. Dat houdt overigens tevens in dat er sentiment (brok in de keel) en humor in de produk tie zit verwerkt. „Jong en Af gedaan" zet op een eerlijke manier fotomodellen te kijk en bezorgt daarmee het nodige kijkplezier. HANS PIET 16.30 Vrouw zijn, serie praat programma's voor vrou wen. Afl.: Vrouwen in de zending. Presentatie: Noor van Haatten 16.55 D'r kan nog meer bij, kindrprogramma NOS 17.30 1/j6-Journaal EO 17.46 Tijdsein-Buitenland, ac tualiteitenprogramma waarin buitenland-com mentator Aad Kamsteeg zijn mening geeft over de verkiezing van Kurt Wald- heim tot president van Oostenrijk, het bezoek van partijleider Hu Yao-Bang van China aan West-Euro pa en de onlusten in Zuid- Afrika aan de vooravond van de herdenking van de opstand in Soweto, tien 18.00 Daktari, Amerikaanse tv- serie met o.a. Marshall Thompson, Cheryl Miller en Yale Summers. Afl.: Ge vaar voor Paula. De loop van de rivier wordt gewij zigd door gebruik van dy namiet. Niemand weet dat Paula zich daar in de buurt bevindt 18.50 Familie Robinson (The Swiss Family Robinson), tekenfilmserie. Afl.: Bij de vleermuizen thuis 19.15 Terug in de toekomst, af levering van het jongeren programma 'Ronduit'. Een tv-team volgde in vier gro te steden, Parijs, Amster dam, Lissabon en Birming ham, een aantal jongeren en vroeg hen naar hun toe komstverwachtingen NOS 20.00 Journaal EO: 20.28 dl De trek van de witte pelikaan, Israëlische na tuurfilm 21.15 Muzikale ontmoeting. Jan Mulder, orgel en Henk Graaf, klarinet vanuit de Allemanskerk te Oudkar spel spelen werken van Mozart, Rimsky-Korsakov, Lemmens, Grieg en Saint Saëns 21.40 Tijdsein, actualiteitenma gazine met een beschou wing over de WK Voetbal, waarin o.a. de populaire Belgische commentator Rik de Saedeleer aan het woord komt. Tevens de re sultaten van een Intomart- enquéte over het kijkge drag van de Nederlanders wat het voetballen betreft. Verder een eigen reporta ge uit de VS over de enor me opkomst van 'crack', een goedkope en 'effectie ve' drug die bestaat uit co caine en bakpoeder. Ten slotte aandacht voor het huisartsen- vestigingsbeleid en de vraag wat de patiënt daar mee te maken heeft 22.10 De wonderlijke mieren wereld van Australië, na tuurfilm uit de Engelse se rie 'Wildlife on one', gewijd aan de bulldogmier, die behoort tot de zogenaam de knoopmierenfamilie 22.40 Mag is eens met je pra ten, serie praatprogram ma's waarin Feike ter Vel de ditmaal praat met Eboo Buurma, wereldreiziger en zeeman NOS 23.10 Journaal 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 18.20 18.30 18.45 19.00 19.12 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden Paspoort voor Turken Sesamstraat CD Jeugdjournaal Journaal Amsterdam en de Olym pische Spelen 1992, serie programma's over de kan didatuur van de stad Am sterdam voor de Olympi sche Spelen 1992, door Mart Smeets en Martijn Lindenberg WK Voetbal. Rechtstreeks verslag vanuit het Jalisco- stadion te Guadelajara van de wedstrijd Brazilië - Noord-lerland met com mentaar van Kees Jans- ma. Om 21.50 Samenvat ting van de wedstrijd Spanje - Algerije. Com mentaar: Alain Coninx Journaal Den Haag vandaag, parle mentaire rubriek Nieuws voor doven en slechthorenden EUROPA TV 17.30 Weerbericht en programma overzicht 17.35 Kinderprogramma's 17.45 Programma-overzicht 17.50 Europa Countdown, popmu ziek met Adam Curry 18.30 Weerbericht 18.40 Sporta Report: WK Voetbal Mexico 1986 19.50 World Watch, weerbericht en programma-overzicht 20.00 Europa Report Special 20.30 Marie Laforet, muziekpro gramma 21.05 Focus on European Culture: Holland Festival '86 21.25 Sports Report 22.55 World Watch en weerbericht FILMNET der 17.50 Logans Run 19.45 Voyagers, afl.: All Fall Down 20.35 Shout at the devil 22.30 Exposed Over 00.10-01.50 Starting Over irnaal Tak, kleulerprogramma Iherh.) kinderprogramma ierh.) snorkels, tekenfilm. Afl.: 0 |fet onding; vang ik jou of vang |ij mij? 'Jlemaal beestjes: Kruis of •ijl, documentaire over ge slachtsbepaling bij dieren (herh.) Juke Box, videoclips Kwizien, tips voor koken en ^Jakker eten. Afl.: Ananasbava- irois. Presentatie: Etienne Coc- ^cfiUitzending door derden. Pro- löfaramma van de stichting Syn- bqdicale Omroepvereniging ^Mededelingen en program- ■ma-overzicht 'Journaal 1 'Kunst-zaken e/ïDempsey en Makepeace, o«nieuwe serie afleveringen van gfdeze Engelse politieserie. Met: jGlynis Barber. Michael Bran- 'P* don, Ray Smith e.a. Afl.: re<Moord op een model. Het jon- 't ige model Janine wordt dood gereden. Haar fotograaf ver wijst hen naar har vriendin jLucy. Deze is echter na het be- _Jricht van Janines dood op de ""'vlucht geslagen, bang dat ze, Lwerkend voor de zelfde smok- l||kelaarsbende, het volgende slachtoffer zal zijn Panorama, actualiteitenrubriek Dallas, Amerikaanse tv-serie met Barbara Del Geddes, Lin da Gray, Larry Hagman e.a. Journaal en Coda: Polonaise, Offenbach uitgevoerd door Monique laperre en Carlo Schmitz, cello-duo 1 m)2.00 WK Voetbal. Samenvat- ai ting van de wedstrijd Marokko •»H- Portugal met commentaar van Kees Jansma en samen- ÏSI vatting van de wedstrijd Enge- -jtjland - Polen met commentaar j van Alain Coninx. Vanaf 19.45 Rechtstreekse reportage van dl( de wedstrijd Algerije - Spanje - met commentaar van Alain Co- "1 ninx en om 21.50 Uitgestelde m reportage van de wedstrijd 2jt Noord-lerland - Brazilië met J commentaar van Kees Jans- '0 ma. Om 23.25 Samenvatting van de wedstrijd Algerije - Spanje met commentaar van Alain Coninx BF 1 Vacatures ONEM La boite aux images, teken films van Nils Holgerson, Dare Dare Motus en De smurfen Ce soir, regionaal magazine Journaal Josephs, Franse speelfilm uit 1981 met Miou Miou, Claude Brasseur. Bruno Cremer e.a. Regie: Christopher Frank La crise commence demain, informatieve serie over de cri ses in Europa. Afl. 2: Tsukuba mon amour. Presentatie: Jean- Michel Briou en Jean-Marie Putmans I Laatste nieuws 1-23.20 Les chrétiens dans la vie sociale, politieke uitzen ding Michael Brandon speelt op nieuw de rol van de Ameri kaanse politieman Dempsey in de tweede Engelse reeks „Dempsey Makepeace"-ver- halen. BRT 1 om 20.20 uur. TV 5 16.05 Projection privèe: Frangoise Dolto (1), eerste deel van een ontmoeting met de schrijfster/ psycholoog Frangoise Dolto 16.45 Machinations, tv-seriq 17.45 Apostrophes, literair magazine 19.00 Champs-Elysées, showpro gramma 20.15 Aujourd'hui en France, actua liteitenrubriek 20.20 Machinations (2), tv-serie 21.20 Projection privée 22.00-22.30 Nieuws MUSIC BOX met een overzicht van de LP- en CD-top 20 18.00 EThe Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 EThe Amanda Redington Show (herh.) 20.00 EThe Nino Firetto Show (herh.) 21.00 EThe Martin Buchanan Show (herh.) 22.00 EThe Simon Potter Show (herh.) 23.00 EThe Power Hour, hardrock- programma met o.a. als gast Gary Moore 00.00 EThe shadow (herh.) 01.00 EThe Gaz Top Show, met een nieuwe aflevering van de Gaz Top Running Trivia Quiz 02.00 EThe Amanda Redington Show 03.00 EThe Nino Firetto Show 04.00 EThe Martin Buchanan Show 05.00 EThe Simon Potter Show 06.00-07.00 EThe shadow, video clips gepresenteerd door de Grote Onbekende E Ondertiteling via TeleTekst. E Uitzending in stereo. D Zwart/wit-ultzending. ■HZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. I9 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orglnele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. 15.30 Tiere vor der Kamera. 'Der schnelle Sommer der Eisfüch- se'. reportage over het leven van de poolvos in het noorden van Alaska 16.15 Die Abenteuer von Tom Sa wyer und Huckleberry Finn, kinderserie. Afl. 17: Auf dem Mississippi 16.40 Fusaballachule, kinderpro gramma. Afl.: aanvalspitsen 17.15 Mexiko-Magazin. Reportages en informatie over de WK Voetbal'86 17.45 Tagesachau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma- 18.25 Stein Freund Winnetou, jeugd serie. Afl.: Ein junger Komant- sche 18.50 Detektivbüro Roth, misdaad serie. Afl.: Der neue Stoff 19.57 Programma-overzicht 20.00 mTagesachau 20.15 Votum - Das Femseh-Hea- ring. Programma met kiezers en verkozenen 21.00 Der 7. Sinn 21.03 Rendezvous der Clowns, feestavond n.a.v. de prijsuitrei king van de Prix .Jeunesse In ternational 1986 vanuit het Cu- villiétheater in München. Met Renë Kollo en Ferrucio Caine- ro (Italië), David (USA), Gardi Hutter (Zwitserland) e.v.a 22.30 Tage8themen, actualiteiten 23.00 Kennedy (1), vierdelige Engel se tv-film naar het boek van Reg Gadney. Met Martin Sheen, John Shea, E.G. Mars hall e.a. 00.15 Tagesschau 00.20 Nachtgedanken, beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 16.00 Heute 16.04 Feste feiern mit euslandi- schen Miftbürgern, documen taireserie. Afl. 5: In een Turkse familie 16.35 Der Stein des Marco Polo, jeugdserie over een avontuur in Venetië. Met Nicola di Pol, Chioara Doardo, Giuseppe To- nini e.a. Afl.: De ezel 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte. Aktuallteiten, sport en amusement 17.45 Der roaarote Panther, teken filmserie 18.20 Wanderjahre, tv-serie met Rai- ner Schmitt, Eric Bergkaut. Pierre Franckh e.a. Afl.: Ma donna auf Abwegen 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 WK Voetbal. Met om 19.30 ZDF-WM-Studio Mexico en om 20.00 Rechtstreekse reportage vanuit Guadalajara van de wedstrijd Noord-lerland - Bra zilië met cmmentaar van Rolf Kramer of vanuit Monterrey Al gerije - Spanje met commen taar van Günter-Peter Ploog. In de rust, om ca. 20.45 Heute- journal. Om 21.45 Samenvat ting Noord-lerland - Brazilië of Algerije - Spanje 22.30 Filmforum: Filmstadt Mün chen, reportage 23.15 [0|Je lausiger die Zeiten... Britse filmstudenten presente ren komedies. 1. O Mind your own business, van Joey Pisa- no. 2. Liebe Mutter, van Mi chael Caton-Jones en Karl- Walter Lindenlaub. 3. Beni- dorm '64, van Curtis Radclyffe. 4. E One day for my baby, van Chris Fallon 00.45 Heute DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 16.00 Telekolleg II: Cursus Natuur kundige technologie. Les 12 18.30 Het programma met de muis 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 D Film am Donnerstag: Mein Mann Godfrey (My man God frey), Amerikaanse speelfilm uil 1936 met William Powell, Carole Lombard, Alice Brady e.a. Regie: Gregory La Cava. Irene Bullock weet de hopelo ze, dakloze Godfrey mee te ne men naar betere kringen. Zij biedt hem een baan als butler aan 21.45 Theo Jörgensmann, filmrepor tage van Christoph Hübner over de klarinettist Theo Jör gensmann en zijn woonplaats Bottrop 22.15 Das andere Land, reportage over buitenlandse kunstenaars in Duitsland 23.00 Kino '86. 'Das Schone sieht mann so schlecht', fragemen- ten en teksten uit films met commentaar van Peter Handke 00.10 Laatste nieuws Martin Sheen als John Kennedy en Blair Brown als zijn vrouw Jacqueline in „Kennedy". Duitsland 1 om 23.00 uur. BBC 1 17.15 Laurel Hardy, tekenfilmserie 17.20 Treasure in Malta 17.35 Dungeons and Dragona, kin derserie 17.55 John Craven's Newsround, jeugdjournaal 18.05 Blue Peter, kinderprogramma 18.35 WK Voetbal, reportage 19.00 Journaal en weerbericht 19.30 London plus 19.55 WK Voetbal: Noord-lerland Brazilië 22.00 Journaal, weerbericht en re gionaal nieuws 22.30 EastEnders, tv-serie 23.00 In sickness and in health 23.30 Question time, reacties van kijkers 00.25 Royal International Horse 01.10 Weerbericht BBC 2 Internationale Tenniskampi oenschappen Queen's club Ocean Racer Eureka, jongerenprogramma. All.: Film and photography The un8inkable Molly Brown, Amerikaanse speelfilm uit 1964 met Debbie Reynolds, Harve Presnell, Ed Begley, e.a. Regie: Charles Walters The Clairvoyant, comedyserie Moonlighting Please God New8night, actualiteiten Weerbericht Open University ITV 17.20 Treasures of the Mindlord 17.45 The Little Vampire 18.15 Saint and Greavsie's World Cup 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga- Crossraods Anything goes Raiders of the lost ark, Ameri kaanse speelfilm uit 1981 van Steven Spielberg TV eye Nieuws Peterborough Country Music Festival T J Hooker The beginners guide to abso lute beginners Starting Point SKY CHANNEL 16.45 EJensen's dimensions, met David Jensen 17.30 EThe great videorace, met Ronnie the Runner 18.30 The Tales of Wells Fargo. Afl.: Manuel 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy the philantropist 19.30 World Cup report, achter grondinformatie en interviews, gepresenteerd door David Bo- bin en Ray Clemence (Totten ham Hotspur) 19.45 Green Acres. Afl.: Happy birthday 20.15 Charlie's Angels. Afl.: Angels on campus 21.15 A Gift to Last, dramaserie 22.10 E The Untouchables. Afl.: The underground court 23.05-01.00 The 1986 US Open gult Championship, rechtstreekse uitzending per satelliet NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven AVRO 15.00 Double Trouble, cursus Engels voor de basisschool 15.10 Schwarzwaldkliniok, Duitse tv- serie. Afl.: Vaderschap 15.55 Ik zag twee boren 16.10 Europese Ver- keersveiligheidsdag 1986 (1). Uitzen ding in het kader van het Europese Verkeersjaar 1986 17.15 Ontdek je plekje, afl.: Dordrecht NOS 17.30 Y>6-Joumaal AVRO 17.46 Europese Verkeersveiligheidsdag 1986 (2) MUSIC BOX 07.00 EMuziekprogramma'9. Gaz Top Show (07.00). Amanda Redington Show (08.00), Nino Firetto Show (09.00), Martin Buchanan Show, met aandacht voor vrijdag de 13e (10.00), Simon Potter Show (11.00) en The Shadow (12.00). 13.00 EHerh. DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tagesthemen 10.23 Rendezvous der Clowns 11.55 Umschau 12.10 Votum - Das Fern- seh-Hearing (herh.) 12.55 Persover zicht 13.00 Tagesschau 13.15 Tele tekst 14.50 Mata Hari (1), vierdelige Nederlandse tv-serie (herh.) 15.50 Ta gesschau 16.00 Wenn ein Dreidrad Heimweh kriegt 16.08 Es leben die Geister, Tsjechische kinderfilm 17.25 Zweigeaprache 17.38 Die StraBe ist für alle da 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 06.00-09.00 Guten Morgen Mexico. Reportages over de WK Voetbal Mexico, met heute 10.00 Zie Duits land 1 13.15 Europa diese Woche, reportage uit Straatsburg 14.00 Mexico extra 14.45 ZDF - Ihr Pro- gramm, programma-overzicht 14.50 Giuditta, operette van Franz Léhar, uitgevoerd door het RIAS-Kamerkoor en de Berliner Symphoniker o.l.v. Wolfgang Ebert 16.30 Freizeit... und was man daraus machen kann 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 Rauchende Colts, westernserie BBC 1 07.50 Breakfast Time 10.20-10.35 In formatieve serie 11.30-11.50 Play school 14.00 Nieuwsoverzicht voor doven 14.30 Mr. Benn 14.45 Interna tionale Tenniskampioenschappen Queen's Club 16.52 Regionaal nieuws 16.55 Gran 17.00 Mike, Mop and the Moke 17.15 Laurel Hardy SKY CHANNEL 08.45 ESky Trax. Herhalingen 14.15 Skyways 15.05 A country practice 16.00 EThe Pat Sharp Show 16.45 EHere comes the weekend ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuws 10.30 Schooltv 13.00 Teeti- me and Claudia 13.10 Rainbow 13.30 Jobwatch 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 E Satan met a lady, speelfilm uit 1936 16.00 Take the high road 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 Rainbow 17.15 Madame Cus- to'd Circus RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 18.05 KRO: Pierement. 18.30 Da Capo. 19.02 KRO's country time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 22.02 Hoorspel. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 EO: Stof tot nadenken. 01.02 EO's Country uur. 02.02 Voor wie niet slapen kan. 03.02 Zingen in de nacht. 04.02 Muziek Motief. 05.02-07.00 Ontbijt met Spek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). T7.03 VOO: Hollandse hits. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Maat's Soul Show. 21.02 De CD en LP. Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 Liszt Pianoconcours 1986. 23.02-24.00 VPRO: Muziek van nu. RADIO 5 18.00 Nieuws. 18.10 KRO: Marktberichten. 18.15 Scheepspraat. 18.30 KRO: Lezen voor de lijst. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Leidinggeven. Les 2 (herh.) 21.00 Bonjour, tout Ie monde, les 5. 21.30 Klussen. Les 12. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 17.00 Mini Magazine over vrijetijdsbeste ding, 17.30 Verzoekplatenprogramma, 18.00 Ga jij de klas maar in over on derwijs, 19.00 Kunstuur en 20.00-23.00 Live muziek vanuit een Leidse Loka- tie. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Politieke Tribune. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Paso a paso, voor Spanjaar den. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Passage '86. 21.30 Hafabra. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio Twee. 22.05 Boem Boem. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 El Cante Flamenco (35). 19.00 Dossier, Jordan Raditsjkov en het Bulgaarse absurdistische toneel. 19.45 Jazz Criss-Cross. 20.30 Koninklijk Filharmonisch Or kest van Vlaanderen. 22.50 Pianomuziek van Satie. 22.30 Kamermuziek. 23.00 Nieuwe muziek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 VPRO: Het Gebouw. 13.08 NCRV: Hier en Nu. 13.35 Kerk Vandaag. 14.05 Van huis uit. 15.05 Volgspot. 16.05 VARA: De Rode Draad. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 KRO: Het levende Woord. 07.12 Ontbijtshow. 08.50 Frans Broekhof. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord op uw schrijven. 11.03 M/V - Magazine. 11.50 Frans Broekhof. 12.03 De 100 minuten van Henny Huisman. 14.03 Ratel. 15.03 KRO-Hoorspel. 15.30 TROS: Café de praatstoel. 16.03 André van Duin. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.02 VOO: Ook goeiemorgen. 09.02 Goud van oud. 11.02 Erik de Zwart. 13.02 Rinkeldekinkel. 15.02 De Top 40. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VARA: Vroeg ochtendconcert. 09.00 Het internationale concertcir cuit. 09.05 Intermezzo. 10.50 Klassieke muziek. 12.00 Lunchconcert. 13.00 Nieuws. 13.02 Holland Festival Journaal. 13.10 Promenadeconcert. 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.30 Klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Ouderen actief. 10.00 AVRO: AVRO's vijfluik. 11.45 Overheidsvoorlichting. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift, informatie. 12.15 FEDUCO: Wijzer op 5. 13.00 Nieuws. 13.10 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.30 De berg heeft een muis ge baard. 14.00 Schoolradio. 15.00 Telepoons. 15.30 Minjon voor 2. 16.30 VPRO: Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteiten magazine. 16.30 Middagmagazine. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 76 Toeren tijd. 15.03 Zo d'Ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Dag en dauw, Michel Follet. 08.12 Happening. 10.03 Platenpoets. 12.00 Regioprogramma. 13.10 De stemming. 16.00 Abraham al gezien? 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Matinee. 11.00 Radio-symfonie-orkest van Frankfurt. 11.55 Pianomuziek van Edvard Grieg. 12.15 Tafelmuziek. 13.10 Actueel. 13.30 Liszt, mens en musicus (19). 14.30 Berlioz op compact plaat. 15.30 Pianorecital Vladimir Krajnev. 16.35 Wel thuis.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 19