Hoddle ontkent tr Nieuw elan helpt België verder e Mexico onder de maat Hans-Peter Briegel: topvoetbalier tegen de verdrukking in SPORT SeidóeSouumt DONDERDAG 12 JUNI 1986PAGIN, Compliment Hugo Sanchez heeft com plimenten gekregen van zijn coach voor de gele kaart die hij tegen Para guay opliep. „Die gele kaart was erg welkom. Daardoor start Sanchez in de tweede ronde met een blanco straflijst", aldus de Joegoslaaf Bora Milutino- vic, de bondscoach van Mexico. Sanchez, die daar door gisteren geschorst was voor het duel met Irak, blijft ontkennen met opzet naar de (tweede) gele kaart te hebben gesol liciteerd. Berovingen Mexico-Stad is een broei nest van de misdaad. Ver zekeringsdeskundigen zeg gen dat het aantal bero vingen en diefstallen vijf keer zo hoog ligt dan in welke andere plaats ter wereld. Gisteren zijn 105 diefstallen en berovingen gemeld bij de politie, waarvan aangenomen wordt dat ze zelf even hard aan de praktijken meedoet. Onder de gedu peerden bevindt zich ook de Mexicaanse internatio nal Manuel Negrete. Bij hem thuis werd een be drag van twee miljoen pe sos gestolen. Bij het begin van het WK was dat nog 10.000 gulden waard, na de dagelijkse koersdaling nog maar krap 7500 gulden. Wraak Luis Fernandez, de Franse middenvelder van Spaan se afkomst, staat na het WK wat te wachten in ei gen land. In Mexico is Jimmy Goldsmith woe dend op Fernandez omdat hij onlangs in een oefen wedstrijd vooraf aan het WK tegen het Mexicaanse jeugdelftal een speler van de Mexicanen stevig toeta kelde. Goldsmith is leider van dat nationale Mexi caanse jeugd team, maar bovenal het rijkeluiszoon tje van Sir James Golds mith, een Engelse multi- -miljonair die eigenaar is van onder andere het veelgelezen Franse week blad L'Expresse. „Bij L 'Expresse gaan we bin nenkort een sportweek blad uitgeven. Ik heb nu al opdracht gegeven om die Fernandez via dat blad helemaal kapot te maken Eigen doel De Internationale Voetbal Federatie (FIFA) heeft gisteren bekendgemaakt, dat Alessandro Altobelli op de topscorerslijsten een doelpunt minder moet worden toegekend. Na het herhaaldelijk bekijken van videobeelden van de wedstrijd Italië-Zuid Ko rea (3-2) kwam men tot de slotsom, dat Cho een keer in eigen doel schoot. Daar door moet Altobelli met een totaal van vier treffers zijn eerste plaats nu delen met de Deen Elkjaer-Lar- sen. Rosse buurt Niet minder dan 20.000 po- litie-agenten worden opge trommeld om te voorko men, dat er rond de wed strijd Mexico-Irak wanor delijkheden ontstaan in de Mexicaanse hoofdstad. Vooral bij het Aztekensta dion, op de Paseo del Re form ain de rosse buurt en rond de historische monu menten zal extra worden gesurveilleerd. Na de eer ste wedstrijd van de Mexi canen raakten er ongeveer 250 mensen gewond en vielen er 137 arrestaties, na het tweede duel vielen er 120 gewonden en wer den er rond 200 arrestaties geteld. Vader Grote vreugde bij de Joe goslavische trainer van Mexico, Bora Milutinovic: hij werd gisteren vader van een dochter. Het is het eerste kind van de 44-jari- ge Milutinovic en zijn Mexicaanse vrouw Maria. MONTERREY Glenn Hoddle ontkent met klem dat er al een overeenkomst zou zijn tussen Ajax en Tottenham Hotspur over zijn transfer, waarmee zes miljoen gulden zou zijn gemoeid (tweederde voor de club, eenderde voor Hoddle zelf). Een dergelijk be- Glenn Hoddle (rechts) drag doet ook vermoeden, dat in duel met Cruijff, die Ajax de verkoop van Van Bas- goede herinneringen ten alvast heeft geregeld, heeft aan de Engelse middenvelder. „ik weet dat er tussen de be sturen gesproken is, maar ik heb mij ver van de onderhan delingen gehouden. Zeer be wust overigens. Ik vind dat ik mij op dit moment niet met een eventuele transfer kan be moeien. Iedereen zou over mij heenvallen. Na het wereld kampioenschap ben ik bereid mij met andere dingen bezig te houden dan met dit toernooi", aldus de spelmaker van het Engelse team die vannacht in Monterrey tegen Polen einde lijk zijn talent enigszins eta leerde. Dank zijn de afwezig heid van de meer gelauwerde maar geschorste druktemaker Ray Wilkins en de geblesseer de Bryan Robson. Hoddle be wees tegen Polen dat hij met twee waterdragers naast zich opvallend kan presteren. David Pleat, na het seizoen vertrokken als manager van de Spurs, achtte het tamelijk onwaarschijnlijk dat Hoddle, wiens rugnummer veel is ge zien en erg goed is onthouden door Johan Cruijff in de tijd dat die met Feyenoord tegen de Spurs speelde, uit Londen zou weggaan. „Hij heeft nog een overeenkomst voor twee jaar en dat betekent dat er Ita liaanse bedragen op tafel zou den moeten komen. Niet al leen voor de transfer, ook voor de speler. Spurs namelijk is niet de slechtst betalende club in Engeland." TOLUCA Een sterk verjongd België heeft de laatste zestien in de strijd om het wereldkampioen schap voetbal behaald. De Belgen kwamen tegen Pa raguay in de laatste wed strijd in groep B een gelijk spel overeen. In Toluca werd het gisteravond 2-2 na een levendig en aan trekkelijk duel. Door de puntendeling kwalificeer den beide ploegen zich voor de achtste finales. Paraguay door achter Mexico als tweede in groep B te eindigen, Bel gië door beslag te leggen op één van de vier be schikbare plaatsen voor als derde eindigende lan den. De Belgische coach Guy Thys verbande René Vandereycken, Frankie Vanderelst en Michel de Wolf wegens onvoldoende prestaties uit het elftal. Vande reycken werd bestempeld tot zondebok voor de povere ver richtingen van de Rode Dui vels in de duels tegen Mexico en Irak. De middenvelder, die bij zijn club Anderlecht over hoop ligt met trainer Arie Haan en lonkt naar een con tract bij Ajax, probeerde de zwarte piet door te schuiven naar het duo Vercauteren/Sci- fo dat naar zijn inzicht hun de fensieve taken schromelijk verwaarloosde, maar hij stond alleen in die mening. Daar naast waren Eric Gerets, Filip Desmet en Erwin Vanden- bergh door blessures niet be schikbaar. Gerets verstuikte zijn enkel toen hij uit de spe lersbus stapte, Desmet had last van buikloop en Vandenbergh al langer van zijn knie. Het gevolg was dat Thys tegen Paraguay een compleet nieu we achterhoede het veld in stuurde. Michel Renquin werd laatste man in plaats van Ge rets, Broos voorstopper en op de vleugels werden Grun op rechts en Vervoort op links geposteerd. Op het midden veld maakte Demol zijn entree voor Vandereycken en in de aanval kreeg Claesen gezel schap van Danny Veijt van Waregem. Deze jonge garni tuur dreef op de geroutineerde inbreng van doelman Pfaff, Vercauteren, Ceulemans en Renquin. Flair De mixture van jong en oud speelde tegen Paraguay de beste wedstrijd van België in de voorronde. Daar was niet veel voor nodig, maar het elf tal van de toekomst onder scheidde zich in Toluca door werklust, inzet en flair. Na een Paraguaans openings offensief brachten Grun en Vervoort vaart in de Belgische aanval door voortdurend langs de zijlijn voorwaarts te trek ken. In de 25e minuut ont snapte België overigens aan een achterstand. Het schot van Nunez caramboleerde via het lichaam van Renquin buiten bereik van de uitblinkende doelman Pfaff net naast. Ze ven minuten later namen de Rode Duivels de leiding. Na een razendsnelle uitval be landde de bal bij Frankie Ver cauteren, die een hoge voorzet wilde afleveren, de bal ver keerd raakte en met een su blieme boog over de te ver voor zijn doel opererende Fer nandez in de kruising depo neerde: 1-0. Na de rust herstelde Paraguay vlot het evenwicht. Al was daar een zwak moment van Hugo Broos voor nodig. De voorstopper van Club Brugge raakte de bal met het hoofd verkeerd en lanceerde Caba nas, die van dichtbij geen moeite had Pfaff te passeren: 1-1. De Belgen hervonden op hun beurt snel hun kalmte. Nico Claesen profiteerde tien minuten na de gelijkmaker van een Paraguaanse verdedi- gingsfout. De buitenspelval klapte niet tijdig dicht en op aangeven van Veijt wipte Claesen de bal keurig over Fernandez: 2-1. In de 73e mi nuut leek Enzo Scifo de Bel gen definitief op winst te brengen. Zijn fenomenale vrije trap sloeg als een raket in de linker bovenhoek achter de kansloze zwevende Fernandez. Dotschev keurde de treffer echter af. Hij had een indirec te vrije trap gegeven. Nog voordat de Belgen van de schrik bekomen waren, sloeg Cabanas andermaal als een sluipschutter toe. Dit keer buitte hij een misser van Scifo uit, die vergat in het straf' schopgebied opruiming te hou den: 2-2. Tevreden De kort voor het einde toch nog. naar de tribune verwezen Paraguaanse trainer Caetano Re toonde zich tevreden met het resultaat: „Wij hebben de tweede ronde bereikt en zijn ongeslagen gebleven. De wed strijd tegen België was onze beste. Datzelfde compliment moet ik de Belgen maken. Wij hadden alle twee kansen op de overwinning". Zijn Belgische collega Thijs was daarentegen niet zo blij Frankie Vercauteren (wit shirt) opent de score voor België tegen Paraguay met een als voorzet bedoeld schot. met het resultaat: „Ik heb eni ge wijzigingen doorgevoerd omdat wij via een overwin ning de tweede plaats wilden bereiken. Daarvoor waren aanvallende versterkingen no dig. Over het resultaat ben ik niet tevreden, wel over ons spel. Tegen de Sovjet-Unie wordt het voor ons erg moei lijk. De Russen behoren tot de titelfavorieten". België-Paraguay 2-2 (1-0): 32. Ver cauteren 1-0, 51. Cabanas 1-1. 61. Claesen 2-1. 77. Cabanas 2-2. Scheids rechter: Dotschev (Bul). Toeschou wers. 8000. Gele kaarten: Ceulemans (België), Romero (Paraguay) België: Pfaff; Renquin, Grun (88. Leo Vanderelst). Broos, Demol; Scifo, Vervoort, Ceulemans, Vercauteren; Veijt, Claesen. Paraguay: Fernandez; Delgado, Tora- les, Zabala. Guasch; Romero, Canete, Nunez, Cabanas; Ferreira, Mendoza (67. Hicks). SUPPORTERS VIEREN TOCH FEEST NA FLUITCONCERT Uit een schier onmogelijke hoek heeft Fernando Quirarte toch kans gezien doelman Jasim van Irak te passeren en Mexico aan de enige treffer te helpen. MEXICO-STAD De omlij sting was gisteravond weer eens enorm en overweldigend, maar de sportieve prestaties waren in het Azteken-stadion ver onder de maat. De be nauwde winst op Irak (1-0) le verde Mexico dan wel de be geerde eerste plaats op in groep B, het elftal van de trai ner Bora Milutinovic werd door de 100.000 toeschouwers ook getracteerd op een fluit concert. Pas toen voorstopper Fernando Quirarte in de 55e minuut de verlossende treffer maakte, kregen de Mexicanen op het veld weer enig krediet van hun landgenoten op de tribunes. De massa toonde zich erg snel verzoend en vierde uiteindelijk de zege, en daar mee het recht zondag opnieuw in het Azteken-stadion aan te treden voor de achtste finale, nog uitbundig. Irak nam niettemin waardig afscheid van het toernooi om de wereldtitel. De Aziatische vertegenwoordiger, door twee blessures en drie schorsingen flink verzwakt, kon echter weinig meer bieden dan een hartverwarmende inzet. Tegen Mexico, dat zonder zijn ge schorste volksheld Hugo San chez niet kon imponeren, was dat bijna een uur lang vol doende voor hoop op een ge lijkspel. Het ontbreken van Sanchez had enkele teamgeno ten overigens in een goede stemming gebracht. Zonder Spaanse Hugo meende bijvoor beeld vrije-trapspecialist Ma nuel Negrete zou Mexico ein delijk weer eens de vertrouw de taktiek kunnen toepassen, die in de voorbereiding acht tien maanden lang met succes was gebruikt toen Sanchez er ook niet bij kon zijn. Die opti mistische geluiden vooraf wer den echter gevolgd door tot pessimisme stemmende daden. Afgezien van de stormachtige aanvangsfase, toen de enige echte spits Luis Flores tot drie keer toe dicht bij een doelpunt was en een keer de lat raakte, had Mexico weinig te bieden. Het publiek gebruikte de rust dan ook om zijn ongenoegen kenbaar te maken. Na de her vatting leidde een standaardsi tuatie, net als bij de overwin ning op België (2-1), toch weer voor resultaat. Negrete bracht uit een even slim als kundig genomen vrije schop de mee naar voren gekomen Quirarte in stelling. De verdediger, die ook al eerder scoorde, haalde in moeilijke positie knap uit. Doelman Jasim had erop geen antwoord, nadat de Iraakse defensie al vergeefs had ge probeerd een buitenspelval op te zetten. De voorsprong gaf Mexico echter geen enkele ze kerheid. Integendeel zelfs, de Irakezen ontdekten tijdens hun aanvallende kruistochten met regelmaat zwakke plek ken in de Middenamerikaanse defensie. Toen Tweresh na precies een uur vanaf de rand van het strafschopgebied op doelman Larios vuurde, krijste vooral het vrouwelijk gedeelte van de Mexicaanse aanhang van ontzetting. De bal miste zijn doel echter net. In deze opvallend faire ont moeting - en daar heeft Irak in het verleden niet altijd op kunnen bogen - slaagden Ira kezen erin een waardige af tocht te blazen. Hoewel zelfs een theoretische kans op een plaats in de tweede ronde al niet meer bestond, verweerde de geheel in het blauw geklede ploeg zich voorbeeldig en wees nog eens nadrukkelijk op zijn technische capaciteiten. De meeste Arabische spelers wa ren echter in de buurt van het vijandelijk strafschopgebied te vaak aan het einde van hun Latijn. Dat Irak niettemin de gastheer van het WK in verle genheid bracht, spreekt tegen de Mexicanen, voor wie gezien de verrichtingen in de voor ronde de finale nog heel ver weg is. Laconiek De Mexicaanse oefenmeester Bora Milutinovic deed de ver richting tegen Irak nogal laco niek af. „We zijn met vijf pun ten doorgedrongen tot de acht ste finales en ik ben vader ge worden. Wat wil je nog meer? Ik weet, dat we beter kunnen voetballen. Tegen Irak hebben we al intelligenter gespeeld dan daarvoor. Het zou me goed van pas komen, als we deze lijn voort kunnen zetten en gewoon blijven winnen. Ik houd er rekening mee dat we zondag West-Duitsland tref fen. We hebben een aantal da gen om het strijdplan daarvoor uit te stippelen". Zijn Iraakse collega Evaristo Macedo was minder opgeto gen, maar ook niet ontevre den. „We hebben opnieuw goed gespeeld en daarom is het des te treuriger dat we nu naar huis moeten. Met wat meer geluk hadden we de tweede ronde bereikt. Ze .groot waren de verschillen in onze poule nou ook weer niet. Mexico zal het nog zwaar krij gen, want de tegenstanders die nu komen zijn van een ander kaliber. Tegen ons hebben ze kunnen profiteren van de af wezigheid van een flink aantal van onze ervaren internatio nals". Irak-Mexico 0-1 (0-0): 54. Quirarte 0- 1. Scheidsrechter: Petrovic (Joe). Toeschouwers: 100.000. Gele kaarten: Khalil Allawi en Minshid (Irak). Irak: Jasim; Salim, Majeed, Mah- moud, Allawi; Amaiesh, Abidoun (Aufi); Tweresh (Hamza), Al-Roubai, Minshid, Kassim. Mexico: Larios; Felix Cruz, Amador (Dominguez), Quirarte, Servin; Espa- na, Aguirre, Boy; De los Cobos (Ja vier Cruz), Flores. GALINDO De ruime overwinning die de De nen in Nezahualcoyotl zondag op Uruguay'boek ten, heeft West-Duitsland vrijwel verzekerd van kwalificatie voor de twee de ronde. Tenzij natuur lijk de Duitsers morgen met dikke cijfers van die zelfde Denen verliezen. „Gebeurt niet", zegt Hans-Pe ter Briegel, „wij willen name lijk heel graag winnen. Als we tweede worden, moeten we het toernooi in het snikhete. Monterrey voortzetten. De groepswinnaar blijft voorlopig in Queretaro en dat lijkt ons allemaal veel beter dan Mon terrey." Hans-Peter Briegel is één van de belangrijkste Duit se spelers, maar dat had tien jaar geleden nog bijna nie-' mand voor mogelijk gehouden. Hij werd in 1975 door Erich Ribbeek in zijn geboortedorp Roodenbach ontdekt en naar FC Kaiserslautern gehaald. Daar werd de beresterke voor malige tienkamper met zijn gebrekkige stijl zelfs door het eigen publiek op hoongelach onthaald. Briegel: „Ribbeek bleef in me geloven en zei steeds: „Die Briegel zal zijn eigen techniek ontwikkelen, aangepast aan zijn lichamelijke mogelijkhe den". Hij heeft gelijk gekre gen, wat ikzelf destijds niet durfde geloven". Lachwekkend Acht maanden na Briegels toch enigzins lachwekkende Bundesliga-debuut, speelde hij zijn eerste interland. Inmid dels zijn dat er 68. Ook in voetballand nummer één, Ita lië, waarheen hij in 1984 ver huisde, rees Briegels ster razendsnel. Napoli had hem niet goed genoeg bevonden voor het geld, maar het „klei ne" Hellas Verona durfde de gok wel aan. De eerste wed strijd was er een om nooit te vergeten. Briegel debuteerde in een tjokvol Benegodi-sta- dion tegen uitgerekend Napoli, dat intussen Maradona ge kocht had. Briegel speelde de Argentijn uit de wedstrijd, scoorde eenmaal en Verona won met 3-1. Uieindelijk werd Hellas zelfs Italiaans kam pioen en het was voor de eer ste keer sinds 1970 (Cagliari) dat een provincieclub de 'Scu- detto' won. Voor Briegel wordt de wed strijd tegen de Denen dan ook een bijzondere. Hij ontmoet zijn buurman in Bardolino, Preben Elkjaer-Larsen. „Niet Hans-Peter Briegel: „Wij moeten maar geen risico nemen tegen Denemarken, omdat wij toch al in de volgende ronde zitten". meer", grijnst de overigens op merkelijk humoristisch inge stelde Westduitser. „Sinds acht dagen ben ik naar Genua ver huisd. Nou ja, mijn vrouw dan, ik zat hier. In de tijd dat we bij Hellas Verona speelden, reed ik elke dag met Preben naar de training, een half uur heen, een half uur terug. Aardige jongen Preben, goeie spits." Briegel verruilde het leegge- kochte Verona voor het presti- gieuzere Sampdoria uit Genua waar hij de opvolger wordt van Graeme Souness, tegen wie hij zondag speelde. Voor het gemak heeft Briegel ook de woning van de Sehot over genomen. „Maar niet zijn twee Mercedessen", roept Briegel, „ik bliif in een Golfje diesel rijden.' Meer vrijheid „In Italië", herneemt hij, „speelt Larsen, maar ook Mi chael Laudrup, heel anders. Ze krijgen op de WK veel meer vrijheid dan in Italië, waar al les in het teken van de tactiek staat en waar een speler je minuten op de voeten staat. „Vrijdag zal Forster op Larsen spelen en Eder op Laudrup. Ik wil zien of ze dan weer scoren. Natuurlijk is die 6-1 tegen Uruguay een goed en in de hoogte verrassend resultaat, maar laten we reëel blijven. Uruguay heeft bijna de hele wedstrijd met tien man ge speeld. Ik vind het wel grap pig dat de Denen opeens favo riet zijn in plaats van Duits land. Omdat we dank zij de Denen geplaatst zijn, kunnen we ontspannen spelen tegen ze, maar ik denk dat je dan je doodvonnis tekent. Als je dat tegen zulke ras-voetballers doet, verlies je het altijd." Of hij zelf speelt, is nog maar de vraag. In de wedstrijd te gen Schotland liep Briegel hal verwege de tweede helft een spierverrekking in het dijbeen op. Briegel: „Het is niet al te ernstig, maar ik neem geen enkel risico. Als ik er vrijdag ook maar een beetje last van heb, speel ik niet. Uiteindelijk zijn we toch al een ronde ver der." Controversef uitgesproken litg "als QUERETARO De c^, verse tussen Karl-Heinz menigge en Toni SchurnJJ1 is voorlopig bijgelegd. lttel het resultaat van soms f131 laaiende discussies in La P sion Galindo, het hoofd "f1, tier van de Westduitsers Mexicaanse plaats Queijal De gesprekken, achter ten deuren, duurden dii1 avond drie uur. Rummenigge verweet j!n| macher, aanvoerder vaü,| ploeg als Rummenigge^,c niet speelt, „stemmingi rij". De doelman van FC zou zich via de pers ge hebben tegen het inzette Rummenigge als .joker" 1 wedstrijd van vrijdag Denemarken. „Sinds hel tegen Schotland is Ton dit soort dingen bezig. Ij belachelijk en ik pik he langer", aldus Rummenij Het eind van het liedje dat official Egidius L dinsdag tegen middet I een communiqué voorkf genover de massaal aamv vertegenwoordigers vai^ Westduitse media. „Ru nigge heeft zich door Scl cher laten overtuigen, c verwijten niet kloppen, mee zijn de tegenstell van beide zijden uit de w ruimd". Bondscoach Bei bauer: „We vergeten dé| kwestie en denken er meer aan". Spanje vreest 1 West-DuitslaJ GUADALAJARA Munoz, de trainer vaiu Spaanse elftal, kijkt me mengde gevoelens uit na!^ vo,or Spanje beslissende w strijd tegen Algerije. Int€ Technologico-stadion, den( oven van Monterrey, mo^ elftal vanavond de kwal tie voor de tweede ronf zien te dwingen. Als de SP> se ploeg daarin slaagt, w West-Duitsland of Den$ ken de volgende tegensta^ Spaanse elftal hoopt Dené ken als tegenstander te10 fen. „De speelwijze van EP ligt het Spaanse voetbal1 stuk beter. Vier jaar gel1 waren de Duitsers ook te voor ons in de tweede roP verklaart Munoz zijn W keur. Met de gelukkige P tegen Noord-Ierland ink achterhoofd is de SpP bondscoach toch bang vol confrontatie met de A1IP De Spaanse problemen lie vooral in de achterste )n Laatste man Antonio Mal raakte tijdens de eerste Ir strijd tegen Brazilië zo ere< geblesseerd, dat hij inmifej weer in Spanje zit. Tja Noord-Ierland liepen Gaf chea en Camacho eveip flinke verwondingen op, Je Munoz tegen Algerije eei»i roep moet doen op Julid' berto en Chendo. Ook Goi zit in de lappenmand. DeT denvelder, die tegen de Nf ieren het tweede doef- voor zijn rekening nam, een scheenbeenblessure <i zijn meespelen is twijfelafl Aanvallend zitten de Sf jaarden wat beter in hunl gelijkheden. Vooral El' Butragueno, het grote tl van Real Madrid, lijkt r\jl tijd in vorm te komen. Tl Brazilië speelde de 22-ji spits ver onder zijn kuiU maar in de wedstrijd ti Noord-Ierland was hij sal met zijn collega Julio S^. negentig minuten lang li plaag voor de Noordierse* dediging. Niet onmogelijk Tegenstander Algerije zich ook nog niet uitgei keld voor een plaats i tweede ronde. De Afrik lieten vooral tegen de Bi' aanse baltovenaars zien c i heel wat in hun mars he j Het schlemielige verlies de drievoudig wereld pioen betekent wel dat d gerijnen niet van Spanje i gen verliezen. Met tien sp, in de selectie, die in di Europese competities men, geen onmogelijke Volgens de Algerijnse Lakhdar Belloumi heef onnodige verlies tegen Br het zelfvertrouwen van Algerijnse elftal niet aang „We hebben al eerder t een wereldkampioenscha stunt. Niemand had ge dat we vier jaar geleden Duitsland zouden ven Ook tegen Spanje moet rije voor een verrassing nen zorgen", voorspelt B( mi, die na het succes Afrikaanse land zijn hl club Mascara trouw blee Mexico wil de 27-jarige denvelder toch naar een pese club overstappen, goede prestatie tegen S zou die overgang aanzii vereenvoudigen. Toto DEN HAAG Een juist ingi kolom van sporttoto 23 ziet volgt uit: 3-2-1-2-1-1-2-2-., Deelnemers: 26.288. Inle( 136.230,00. Prijzengeld: 64.709,

Leidse Courant | 1986 | | pagina 10