DE VERGADERING BEGINT MAAR VAST.
PTT TELECOMMUNICATIE.WIJ HELPEN U GRAAG VERDER.
LEIDEN OMGEVING
CeidpefSotng/nl
DINSDAG 3IUNI1986 PAGINA 14
BUITENKAAG
Atheneum A:
H. van Schie
Atheneum B:
Trudy van Es
DE ZILK:
Atheneum A:
Ronald Warmerdam
Havo:
Eric v.d. Berg
HILLEGOM
Atheneum A:
Richard Both, Erlend de Groot, Elena v.d.
Hoorn. Ben van Houten. Leon Langeveld,
llonka Lei, Marianne Los, Yvonne Maas
dam, Iwan Meijer, Annemiek Reekers. Sci-
pio v.d. Schoot, Monique Tromp. Conny
Uitendaal, Patrick Verhoeven, Jan Vleut.
Mariette Wiegel, Tjeerd Wierda. Anneka
v.d. Zwet.
Atheneum B:
Thecla Angevaar, Willy van Beek, Ernst de
Boer. Jeanine Brandsma, Arno Brouwer,
Astrid Bultink, Paul Croon, Rudl Debruyn,
Ton van Dril, Jeroen van Ginneken, Frenk
Hulsebosch. Bart Hulst. Joost Kerkhoven.
Victor Klaren. Jeroen Koot, Mariette
Maas, Arjan v.d. Meer, Jacqueline Meul-
blok, Henri v.d. Meulen, Arthur Moree.
Yvonne Pijnaker, Ellen Pijst. Renate Pijst.
Andre Romijn, Tammo Uitterdijk. Erwin
Vallinga, Carla Veldhuijzen van Zanten,
Rik Verhoeks, Petra Weijers
Gymnasium alpha:
Wim Jaap Vos
Gymnasium beta:
Ginette Carels, Robert v.d. Lans, Kees
Jan v. 't Westeinde.
HAVO:
Ronald van Baekel. Wiebe Bakker. Nanet
te Berendsen, Peter Brouwer, Ellen van
Dijk. Onno Draijer, Petra de Groot. Natalja
ter Haar, Niek Harting, Karin Hoofs. Mar-
go Jansen, Yvonne Jansen, Karin Jans
sen. Joyce de Jong, Alex van Kampen.
Marieke v.d. Kolk, Esther Koning. Tomasz
Kowalski, Judith Kraan, Danielle Leeflang,
Angelique Lemmers, Debora Lemmers,
Dennis v.d. Linden, Inge Lindstrom, Pa
trick Meiland, Jeffrey Neek, Brenda van
Oefelen, Ruud Otte, Madeion Peek, Silva-
na Schafer, Carin Schuit, Mytene Schuit.
Mireille Schuitemaker, Carla Smit. John
Somers, Jennyfer van Stegeren. Ingrid
van Trigt. Cora Verkaart, Annette Verstee-
ge. Harry Weijers, Cornelis Winkler Prins
KAAG
Atheneum B:
Adriaan Onderwater
HAVO:
Hanneke Onderwater
LISSE
Atheneum A:
Samantha Aston. Dick Beijk, Jaap Brink,
Martin Bruinsma. Rene Camphorst. Fem
ke van Engen, Esther van Gastel, Frank
van Graven, Pim Groentjes, Ada var
ningsbruggen, Anita Kruse, Albert Rein-
ders. Cynthia Versteeg, Marjan de Vries,
Arthur W'iersma
Atheneum B:
John Belien, Mark v.d. Berg, Patrick Bon.
Sander Bot, Robbert Broekhof. Martien
van Dijk. Bart Dijkman, Eveline Driessen,
Guerite Flury, Henriette Guldemond, Jan-
Jaap Heij, Egon Hogenboom, Rick Hul.
Eric Juffermans. Peter Korsuize, Arjan
Langeveld, Andre van Loon. Lavineke v.d.
Meulen, Mario v.d. Mey. Ramon de No-
ronha. Rob Onderwater. Jan van Over-
dam, Paul Ruigrok, Arjen Slooter, Ingrid
van Stijn, Margareth van Turnhout, Anton
v.d. Voort, Marco Vrijburg, Hans v.d. Zwet
Gymnasium alpha:
Marielle Bulsink, Angela van Diest. Kirsten
Leander, Ingrid Swart, Karin Zonneveld
Gymnasium beta:
Yvonne Colijn, Rosanna Di Meo, Mattijs
Diepraam, Max van Engen. Marco i
Klink. Pieter Jil Pluimert, Coen Rosdorff.
Petermartijn Schaafsma, Sandra v.d. Zwet
HAVO:
Pieter Alkemade. Roger Alkemade, Olav
van Bavel, Lisette Bovenga, Liesbeth
Brink. Marie-Louise de Bruyn, Martine
Daems. Erwin van Diest, Rob van Dongen.
Brigitta Dortmundt, Jacinta van Eeden,
Mary-Ann Eisenring, Lucien van Gastel,
Bianca de Graaff, Edwin Herzberg, Frieda
't Hooft, Milanka Hoogervorst, Saskia
Kaptein, Edwin de Kooker, Ron de Koo-
ker, Jolanda Kroon, Jacqueline Lang
straat, Brigitte v.d. Lans. Miriam
Leeuwen, Edwin Lieverse, Menno Linde
boom. Stella Loos. Rob Medenblik, Astrid
Meijer, Gerrie Mens, Eelco Niessen, Hono-
re du Puy, Tatjana Quax, Noortje Reeu-
wijk, Rianne van Rooyen, Ivar v.d. Salm.
Evelien Steenvoorden, Lonneke Thijssen,
Jeroen van Velzen. Rob Vermeulen. Thijs
de Vries, Gemma Warmerdam, Pieter v
Zwet
LISSERBROEK
Atheneum A:
Yvonne Mens
Atheneum B:
Erik Keijzer
HAVO:
Patrick Beelen. Jacqueline Clemens, Ger-
tjan van Eeuwijk, Udo Goebel
NIEUW VENNEP
Atheneum:
Eveline v.d. Eerden, Sandra Friggen. Anita
v.d. Marei
Atheneum B:
Ronald v.d. A, Erwin Beerendonk, Slmone
Borst. Astrid Brinke, Joop v.d. Burg. Mare
Cleophas, Irene Jacobs. Patrick Jelsma,
Monique Minnema, Ard van Oosten, Wil
lem Stoop. Yvonne Vlasman
Gymnasium Alpha:
Ronald Kamerman
Gymnasium beta;
Bert Bos
HAVO:
Corinne Bos, Norbert Gehenfau, Gideon
Wallenberg. Gerianda Wijninga
SASSENHEIM
Atheneum B:
Walter Aandewiel, Mare Gijswijt Oscar
Wagemakers
Gymnasium B
Rona van Dam, Monique Kuipers
HAVO:
Wendela Keuning
VOGELENZANG
HAVO:
Sandra Warmerdam
VOORHOUT
HAVO: X
Walter van Leeuwen, Laurens Jan Pit
Albanianae voor atheneum - havo
mavo, Alphen aan den Rijn
MAVO R2lph Akkerman. Mirjam vz
Arkel, Jaco Benard, Anne-Krista Blom,
Danielle Boer', Carola Boers. Karto Bor,
Audrey Bos. Sem van den Bos, Amina
Boughaf, Susanne Brom, Anke Brouwer,
Michel Bruning, Ewout de Bruyn, Patrick
v.d. Burg. Olaf Burgers, Graciella v. Capel,
Cindy Donk. Renate Doppenberg, Mimou-
na Elouali, Alleen Evers. Michael Fillle,
Cindy Flens. Paula Geerlof, Myra Ger-
rmann, Marja den Haan, Ruben de Haan.
Walter Harms. Friso v.d. Haven, Gertjan
v.d. Haven, Claudia Heemskerk, Miranda
Hessel, Ingrid Hilberink, Marvin v.d.
Hoom, Danny Immenga, Yvette Inklaar,
Vincent Jansen. Karin de Jong, Paul de
Jong. Diana Kaspers. Edwin Kersseboom,
Susan KooDman Pascalle Kouwenhoven
Fresina Kreb, Edwin Krult. Robert-J. v.d.
Kwaak, Margriet La Gro, Natascha Laan
stra. Esther v.d. Laar, Miranda van Laar,
Jolanda Langendijk, Marike de Leeuw.
Wim Lemmers, Monica Leuring, Marcel
Lok. Joke Meeuwis, Alain Montilla, Victor
Nagtegaal, Saskia Nieumeyer, Joop Nij-
holt, Gert-Jan van Oijen, Tanja Olijerhoek,
Marjan Oostveen, Dick Opdam, Simone
van Os. Christiaan Osthoff, Freek Peys,
Ruby Piekhaar. Andre Pladet, Bianca
Poelstra. Willy Reyngoud, Karin Roessen,
Karin Roggeveen, Arjan de Rooy, Juan
Carlos Sanchez v. G, Marcel Schaer, An
dre Schagen. Jacqueline Schagen, Marcel
Schouten. Femke Sjollema, Tim Smit, Re
nate v.d. Staaij, Frederique Swart. Marie
ke Tas, Marco Tuinder, Margriet Veenstra,
Bianca in 't Veld, Tanja Vijlbrief, Suzan
Vink, Carolien Visser, Petra van Vliet, Es
ther de Vries, Wilfred de Wit, Peter-Paul
Wortman.
HAVO Yvonne Bach. Robert Bader,
Bert Bakker, Jolanda Bakker, Peter-Jan
Bakx, Gerda Beljaars, Petra Beltman,
Wendy v.d. Bilt, Mare Blaauw, Aster v.d.
Boon. Arno Boot, Sjoerd Boot, Paula v.d.
Born. Saskia Bouwknecht. Astrid Bouw
meester. Annechien Braams, Brigitta Bre-
kelmans, Edwin Brink, Frank Buiskool,
Rene Buitenhuls. Ellen Crama, Richard
Degenaar, Heieen Dierdorp, Edward van
Dijk. Robert Dobbinga, Gijsbert van Duijn,
Barbara van Egmond, Abdul Elouali, Mi
chelle Eradus, Michiel Everts. Jeroen
Gaarthuis, Denise Gaillard, Claudia de
Gelder, Michiel Gitzels, Robbert de
Grauw. Nicolet Groen in 't Woud, Ronald
de Groot. Kirsten Grosz, Marco de Haan,
Jurriaan Hage, Pieter Hanselaar, Peter
Harmuslal. Rene Haspers, Raymond Hel-
vensteijn. Frank Hendriks, Caroline Hof
man, Johnny Hogenes, Virginia Hogguer,
Heieen van Holten, Nardo Hopstaken,
Gwenny van Houten, Lenie Hulscher. An
gelique Jansen. Anita Jansen. Marlon Jan
sen. Dennis Janssen, Rob de Jong, Roza
de Jong, Astrid Kalshoven, Frank Kalsho-
ven. Sandra Klein, Marlies van Klink, Ma-
non Klinkenberg, Robert Kluivers, Nils
Koch. Judith Kool, Esther Koopman, Rem-
co Koppenol, Patrick Kramer, Ellen Kroft,
Ellen van de Laar. Roberto Lambooy. Ro
nald Lammens, Teus van der Leden, Es
ther van Leeuwen, Rob van Leeuwen,
Shirley Lekx, Sandra Lens, Stephan Luik,
Jacco Marks, Ninette Marks, Marjan Mer-
kenhof, Mieke Mieremet, Edwin Molen
kamp, Mare Nagelkerken, Maarter. Nap.
Manh Nguyen, Liesbeth Niemans, Rachel
Noach, Edu Noorlander. Ard Oosterlee,
Caroline Osthoff, Ilse Ouwerkerk, Dennis
Paalman. Myrtho Pijlman, Annemieke
Rem, Linda v.d. Rest, Eric de Ridder,
Rene Rieken, Paul Rurup, Peter Schrama,
Dennis Schuit, Paul Segaar, Carla Siere-
veld, Manon Spierenburg, Ivonne Stam,
Eric van Steijn, Karin Tiemersma, Anne-
Babs Tuinhout, Jeroen Ubink, Albert Uy-
thof, Anne van der Veen, Ingrid van Veerr,
Romany van Veen, Michael Veenendaal,
Walter Veldman, Hans Verburg, Emile
Verhage, Yvonne Vervaet, Petra Vielvoije,
Elles Visser, Wieke Visser. Wiepkjen Vis
ser. Frederike Vorst, Helene Vreeswijk,
Petra v.d. Waal, Anne-Marie Westendorp,
Patrick Wielders, Pauline Wiersma, Ro
nald Wijfje, Wilma Wildenburg, Wouter
Willemsen, Roel van den Worm, Evert
Zaal. Marijtje Zijlstra. Barbara Zijta, Es
ther Zirkzee.
ATHENEUM Leo Ammerlaan, Annema-
rie v. Ardenne, Linda Arnold, Jolanda
Baartwijk, Sonja Beek, Hanneke van Ber-
ckel, Cees van den Berg, Silvia v.d. Berg,
Pascale Berkien, Nicole Bierwolf, Jeoffrey
Bloemen, Dennis Boekhout, Mare Bolier,
Richard den Bouw, Karin Breukel, Willem-
J. v.d. Broek, Sandra Bruins, Carola van
Caulil, Eelco Cremer, Loet Delen, Karin
Devilee, Erna van Dijk, Sidney van Dijk,
Rene van Engelen, Erik Falentijn, Wilma
Fijn, Arjen Geerse, Marinka Groenewoud,
Frank de Groot, Steffen 't Hart, Carine
Harting, Victor Hecht, Jose Huls, Cees de
Jong, Astrid van Kessel. Sander Klaren,
Huib Korevaar, Truike v.d. Kroon, Hans
v.d. Laan, Marco Labordus, Dave van der
Leur. Leon van der Meyden, Alice van de
Poel, Liesbeth Post Uiterweer, Remco van
Rhee, Helena Ririassa, Paul Rotteveel.
Wilma van Santen, Jolanda Segeren, An
dre Son, Marc van der Spek, Karl van
Uden, Charlotte Verbraak, Nico Vergeer,
Nizetta Versluys, Rene Visser, Anita
Voortman, Ronald Vos, Mark Vreljling,
Saskia de Vries. Alfred v.d. Werf, Marco
Wessels, Marion Zandstra.
De Nieuwe Vaart, Leiden
Leiden: Robert de Vogel, Melinda Bonnet,
Ingrid Chen, Sengül Civan, Jolanda Hoog-
duyn, Carolien Janzen, Marielle Keyzer,
Jacqueline Kruit, llonka van der Mee,
Wendy van Oord, Petra Pilia, Dieneke Sie-
bert, Cynthia Siwpersad, Kibar Suqu, Wil
ma de Witte, Diana van der Zwan, Patricia
Nijssen, Nico van der Klaauw, Raymond
Koree, Erwin Mieremet, John Rijsbergen,
Norman de Ridder, Petra Aarts. Wilma
Bakker, Angelique van der Blom, Monique
de Bruyn, Mireille Correljè, Jolanda Devi
lee, Yvonne Kagchelland, Bianca Keijzer,
Brenda Neuteboom, Anita Schreuder, Ma
rian Sloos, Gerda Verver, David Braxho-
ven, Alex Lardè, Bennie Oppelaar, Peter
Torken. Marjolein Blote, Angelique van
der Geer, Saskia Gübler, Elna Karamoy,
llonka van der Maat, Frans van der
Zeeuw, Marjon Baartwijk, Rianne Boting,
Angelique van Leeuwen, Corinne Rozier,
Sylvia Truyers, Janneke Veefklnd, Yvette
Govers. Jacqueline Gijsman, Fatma Dön-
mez, Richard van den Burgh, Raymond
Heikamp, Leo van Polanen, John van Seg-
gelen, Bart Verweij, Brigitte Balkhoven,
Sonja Hogenes. Natasja la Lau, Yvonne
Verhorik, Chlu hua Wang, Martijn Bakker,
Robert Pennenburg, Daniëlla van der
Hoeven, Renate Honsbeek, Barbara Ro
man, Edwin Bekooy, Peter van Haastregt,
John Vermond. Mario Hartevelt, Nancy
Arnoldus, Erika Blansjaar, Heldy Rijsber
gen, Thecla de Roy van Zuydewijn, Nina
Schreuder, Wendy Sloos, Danielle Stlgter,
Arza Warshavsky, Robert Boere, Monique
Bodijn, Angelita Devilee, Jolanda van der
Linden, Conny Overdijk, Silvia Overdijk.
Nathalie Stiger. Nancy van Teijlingen. Jac
queline ven de Vlekkert, Linda Weerheijm,
Karin van de Weijden, Lai wah Wong, Ma
ria Blom, Jacqueline Bouwman, Miranda
van Eygen, Monique van Haarlem, Pauline
Labordus. Wilma Ruigrok. Angelique van
Diest, Arthur Boere, Frans van der Heyde,
Roland Klinkhamer, Frank Raaphorst, Ed
win Sip, Eddy van Zeist, Marcel Toet, Jan
Pijnacker, Mieke Jongeleen, Maaike Pe
ter, llonka Vermond, Philomena Verwoerd,
Martien Abspoel, Peter Bol, Bennie Mes
kers, Rudy van Wensveen, Pieter de Lig-
ny, Nancy Albers, Cynthia Distelvelt, Con
ny Heemskerk. Miranda van der Kwaak,
Sandra Massaar. Angelique van Rijn, Ria
Ruis, Barbara Speel. Marcel Kuyvenho-
ven, Michel Neuteboom. Robert Penseel.
Joop Tegelaar. Wim van Zon, Sharida Ba-
sarat. Marjolein van Schie, Yvonne Blok,
Mariëtte Casteleln. Diana Deijkers. Alice
Kraayeveld. Monique Monfils, Judith Stig-
ter, Petra Marijt, Bianca Beerenfenger,
Angelique van Bohemen, Nancy Breede-
veldt, Caroline Filippo, Linda Honsbeek,
Paula Horsman, Shlrly Keijzer, Lies Kleer,
Jeanette de Knegt, Babette van Kooten,
Christi Kraayeveld. Sonja Lens, Sabina ter
Meulen, Anita Monfils, Jolanda van Scha
gen, Monique van Steyn. Pauline van
Wijk, Hans Fakkel, Barry de Roo, Arnoud
van Staveren, Patricia van der List, Nancy
Koenen, Yolanda de Jong, Peter Bunnig,
Hennie Steenbeek, Bianca van der Pluym,
Ria van Beelen, Sonja de Boer, Angela
den Daas, Jacqueline Jansen, Christel
Kanbier, Karin Kroesemeyer, Bianca van
Lierop, Paula van Maanen, Pauline Phillp-
po, Monique Polane, Jeanette van der
Hoogt. Ingrid de Knegt. Richard Kamer-
Leiderdorp Dave Brodett, Dennis Stol
wijk, Kenneth Reumerman, Sandra van
Dalen. Jaap van den Kieboom,. Anita de
Bruin, Ingrid Diseraad, Renate Koolmees.
Nancy Kooreman, Paul Dijkman. Gert Jan
Dobben, René Immers, Walter Prins, An
gela Franse. Patricia Roman, Monique
Verburg, Firoz Amir, Thony van der Rey-
den, Susan van der Vllst, Margrel Zwaan,
Margreet Rotmensen, Astrid Brandt, Kelly
Koome, Albert Diseraad, Jolanda van Vel
zen, Jolanda van den Berg, Erna Muller,
Irene van Deursen, Esther Holland, Angeli
que de Laaf, Irma Scheurwater, Sylvia
Lanzing, Simone Plug, Gerdl Rietveld.
Katwijk Marcel Taylor Parkins, Pieter
Haasnoot, Debby Stotijn, Dorina Snijder,
Ellen Vons.
Zoeterwoude Mieke Paardekoper, Jan
neke van Rijn, Saskia van der Ven, Mi
chael Kramer. Esther Deutekom, Brigitta
van der Hulst, Marleen van der Krogt, Wil
ma Zwetsloot, Sayeh Forouzan, Hester
Pieterse, Conny Rijsbergen. Frank van
Oei, Monique Lelieveld, Helle van der
Werff, Rob van den Wijngaard, Edgar
Wilm, Miranda van Rossum, Jolanda de
Wit, Joyce Kordijk.
Roelofarendtveen Patrick Dobbe
Voorschoten Remco Kaphorst, Brenda
Duyndam, Ellie Slero, Ruud von Elck, An-
neloes Borsboom, Rob Bos, Mireille de la
Croix, Jacqueline Mugge, Esther van Dijk.
Roszika van der Geest, Marga Lindeman,
Eunice van den Berg. Irene van de Meer.
Miranda de Canne, Marco van Elswijk,
Yvonne Pont, Klaas Gort, Gaby Vogel
zang, Jacqueline Breedeveld, Joyce Mey
er, Ödet Rosier.
Wassenaar Marco Beuk, Nesja Boeren-
veen, Ivo Borst, Rob Claessen, Marcel
Zonneveld, Ton Lefeber.
Alphen Karin Redegeld, Lilian van Va-
len, Hassan Hammoudl, Corina van Hors-
sen. Angelique Burnama, Sandra Boere,
Antoinette de Wekker. Ilse Wemmers,
Rob van Stek, Ron Zwaan, Joke Koele-
wljn, Franciska van Ofwegen, Yvonne van
Oosterom, Miriam van Heteren, Daniële
Slappende!.
Oegstgeest Geesken Dommerholt, Jo
landa van Diest, Annemarie van den Oord,
Ebe Labordus.
Noordwijk Arjen Bulk, Maryam Elka-
chati
Nieuw Vennep Mark Goossens, Tanja
Aschmoneit
Rijnsburg Joyce van Klink
Leidschendam Angeline Matarazzi,
Lisa Moerman, Rob Schut, Mary Wallaart
Koudekerk Sophia Ursepuny, John de
Hollander, Linda Gorsen, Reinier Bruyne
Warmond Sjaak de Boer
Leimuiden Kees Hoogervorst, Anita
Rijnsburger
Rijnsaterwoude Plet Kees van Rijn,
Marjan van Dam, Petra van der Geest
Boskoop Monique Groenestein
Bodegraven Leon van Es
Woubrugge Annemieke Koot
Sassenheim Karin van der Melj
R.K. Scholengemeenschap „SI.
Paulus", Hillegom
Bouwtechniek Rick van Aernsbergen,
Aad v.d. Broek, Sander Schrama, Marco
v.d. Burg, Fred Bakker, Ronald Kleljn,
Paul v.d. Eist, Sven v.d. Reep, Dennis
Boot, Daan Lemmers, Ron Persoon, Ro
nald Houtzager. Buddy Kortekaas, Marco
Weststeljn, Rene v.d. Hoek. Alexander
v.d. Hulst, Andy Murk, Marco Vink, dor
Bouckaert, Frans Bouckaert, Eric Moor-
dermeer. Bram Knetsch, Patrick van
Haaster, Peter Trouwen. Fred v.d. Post,
Edwin Tromp, Michel de Vos, Daimond de
Groot, Ron Foks, Martin Hobo, Robert de
Lange, Jan Piet Rotteveel, Jilbert van Rui
ten, Leo van Steln, Edwin Vink, Ton Zoet,
Frans Hoogervorst, Ramzie Kaffaf, Johan
van Kooten, Martien Okkerse, Bram Kim
man, Hugo Sloof.
Mechanische Techniek Sjaak v.d.
Burg, Ruud van Tol, Michel Diependaal,
Erwin Selhorst, Ruud Stroombergen, John
van Velzen, Tom Visser, Hans Kramers,
Theo Wassenaar. Andre Zaal, Jurgen v.d.
Hulle, Marco Roeleveld, Richard Klever
laan, Moussa Essalhi, Willem de Groot. Ri
chard de Groot. Ron Huurman. Thom v.d.
Wiel. Frank Roubos. Erik Bijker, Rinus
Forrer, Arjan v.d. Leede, Patrick v.d. Wiel,
Marcel Wi|sman, Edwin Zuidhoek, Frits
Koster, Gerard Nijssen, Perry Verschoor,
Rob Hendriks, Paul van Strlen, Walter v.d.
Willik, Louis van Brero, Ben Schulte,
Alexander v.d. Stelt, Hans Nieuwveen, Mi
chel Bos.
Motorvoertuigentechniek Marco Brug-
geman, Johan Houdijk, Ed Boerrlgter,
Rene Hadderingh, Jan de Wagt, Erwin v.d.
Burg, John Pijpers, Rene de Wagt. Gerard
Beelen, Ronald v.d. Leeden, Gert Steen
voorden, Arjan Hoogkamer, Peter van
Vliet, Marcel Arrachart, Andre Los, Robert
van Beelen, Martin de Groot, Jan Huizer,
Marco Meeuwissen, Edward v.d. Poll,
Kees Rijerkerk, Norbert Rijkers, Robbert
Schoone, Freek Zirkzee, Martien Kokkel
koren, Richard van Noort, Marco Steen
bakkers. Walter Weijers, Marcel van
Eeden, Michel Boom, Erik Schalk. John
Waasdorp, Pieter Kniest. Marco Rewijk.
Electrotechniek Berry Arxhoek, Dennis
van Deudekom, Willem Vader. Paul Ver-
degaal, Ton Verdijk, Wopke v.d. Veen, Ri
chard Borg, Jack van Elk, Erik Sanders.
Jaap Teeuwen, Dimitri den Haan, Marcel
Holkamp, Nico v.d. Lans, Erwin v.d.
Steen, Rob Weijers, Donald Bon, Thierry
Lefeber, Fred Kortekaas, Denny Spon
gers, Wilco Vink. Wim Vrijburg, Peter v.d.
Zwet, Edwin Warmerdam, Sjef van Nobe-
len. Peter Hulsbosch.
Tuinbouw Michel Rijgersberg, Rene
Ras, Martien Stokman, Patrick van Rui
ten, Claus Hogervorst, Ellen Bokhorst.
Rembrandt Scholengemeenschap,
Leiden
MAVO Robert Jan Bolhuis, Ronalds
Bösker, Hendrik-Jan Buis, Manuëla Co-
pier, David van Giezen, Tjinta Hofman, Mi-
chaëla Hollander, Robert Homan, Hans
Hoogstraten. Fred v.d. Kaaij, Ferry van
Kampen, John Kapaan, Corrina Klink, Ri
chard Kramp, Michel Labordus, Edwin
Langezaal. Jolanda Laterveer. Duco Mi-
zee, Marco Schouten. Fabian Schrijvers,
Ilse Speel, Ingrid Spies, Sam Teunlssen,
Annemarie Ultee, Tinca Voorbij.
HAVO Robert Bannink, Linda v. Bors*
sum Waalkes, Murat Cengiz, Hugo Jagt,
Fred Labordus, Marian Labruyère, Marcel
v.d. Lem, Arthur van Loolj, Isabelle Rapa-
tone, Monique van Reek, Henny Rietkerk.
Leontine van Rosse, Robert Scheepma
ker, Ronald Sedney, Pieter Siere, Margo
Verhoeven. Erica Zandvliet.
ATHENEUM Coert Baart. Corina v.d.
Berg, Jannie Cuelenaere, Josèe Geurts,
Peter de Haan, Harm van Mameren. Jan
Willem Meijer, Irene Schouten, Jan Smits,
Wendy van Staden, David Teigeler, Kathy
Vadja, Edwin Verhoogt, Henk de Wilde.
MAVO Tuncay Alicavusoglu; Mieke
Blankenstein; Petra Bodenstaff; Jolanda
8roug; Richard Diseraad; Petra Heykoop;
Marco Hilgeman; Pascal Hoogenboom;
Vincent Hoogenboom; Peter Hoogeveen;
Marjolein van Klaveren; Marjolein Kret;
Jacqueline Laven; Martien van Lieshout;
Vincent Oudshoorn; Bianca Porrey; Sobi-
ha Sambou; Miranda Scholtes; Michel Sil
vester; Jolanda Slewe; Sylvia v.d. Wete
ring; Laura Wetselaar; John v.d. Woerd;
Edwin Wouters.
LEAO Coby Aarts; Barry Ahrens; Ray
mond Barbier; Yvonne Bokern; Tonny Bo
ting; Jaqueline de Bruyn; Mandy Edelaar;
Brigitte Groenendijk; Esther Haagman; Ni-
radj Jawalapersad; Andrea Kluivers; Mar
co Kuiken; Nielco v.d. Meer; Nicky Mink;
Jolanda Neuteboom; Soeris Sital; Anne-
lies Slingerland; Jacolien Slingerland;
Marco Snijder; Angelique v.d. Vijver; Kees
Vlasveld; Betty van Vliet; Ineke v.d. Vos;
Michelle Wentholt; Riny Winters; Dursaf
Yilmaz.
H. Barut, W. v.d. Blom, R. de Haas, V.
Mook. E. Nijp, H. v. Oeveren, P. Ouwer
kerk, E. v. Rhijn, F. v. Schagen, T.
Schoenmaker, V. Schouten, R. Stavleu, M.
v. Wieringen, E. Zeilstra, A. Bekooy, K.
Colijn, M. Dahhane, W. v.d. Geer, T.
Hoogenboom, R. Keyzer, M. Montfrooy, S.
Versteegen.
Bouwtechniek:
M. Sloos, A. Finger, R. Möllers. H. N
wenburg, M. Ploos van Amstel, R. I
mond.
Electrotechniek:
E. Askan, R. Beekman, A. de Bes, R. C
len, E. Duivenvoorde, R. Elferink, T.
Goey, E. Hoogervorst, E. Kallemeln, M;
Pau, H. Vogelenzang, J, Guérln, R.
Horst, E. de Best, J. Brugman, P.
Bruin, M. Chebaa, E. Christianl. R. Drl
sen, M. de Groot, P. van Haeften, Ml
Heuvel, P. Kortekaas, L Kusters, R.
brujere, L. Mazzacani, E. Meskers, T
Noort, S. Pracht, E. Remmerswaal, F. J
lier, J. Vinkesteljn, K. v. Woudenberg.
Mechanische Techniok:
M. Pauw, B. Benall.
Afdeling Fijnmetaalbewerken:
D. van Halewi|n, S. v.d. Hei|den, R,
Adrichem, J. v, Asch, R. Cerdi|n, A. v. i
rop, P. de Ridder, S. Rodenburg.
Lager Huishoud en Nijverheidsonderwij
Verzorgende beroepen:
J. Ahrens, S. Diergaarde, W. Duives|«
M. v.d. Geest, M. v.d. Hoeven, L Hui
loot, A. de Jongh, M. Kaapaan, M. v. k
veren, H. Levartht, I. Louer, M. Sinteur.
Smit. M. Stlgter. Y Verhoef, A. Vlootml
S. Waasdorp, M. Plug, N. Amia. J. 8<x
S. Duivenvoorden, K. Filarski, F. Kara
M. Kloosterman. J. v.d. Kolk, N. v. Rh
L. Schalk, R. Schouten, H. v.d. Stelt,!
Turk.
Textielverwerkende beroepen:
D. de Boer, M. v.d. Drift. D. Fasef, C. J|
son, S. Kneijber, P, Vroegrijk, B. v
Zeeuw, H. v. Berkel, M. v. Bladei, C. BW
J. Hoek, I. Onvlee, M. Verhorik, A. de W
ter, K. de Rue.
Zes km voor de Van Brienenoord-
brug. Acht tussen Muiden en Diemen. En zelf
zit u klem in de binnenstad. Misschien wel op
weg naar een vergadering, waar de voorzitter
het wachten beu is.Tijdverlies. Irritatie. Kosten.
Terwijl 't toch in veel gevallen
anders kan, effectiever kan: telefonisch.
Wij helpen u graag bij het opzetten en
realiseren van een telefonische verga
dering. Hoe gaat dat in zijn werk?
1U belt 030 - 55 55 55, ons tele
fonisch vergadercentrum in Utrecht.
2. U geeft het gewenste vergadertijd
stip en de telefoonnummers van de deel
nemers door.
3. Op het afgesproken tijdstip worden
de deelnemers door een telefoniste van het
vergadercentrum gebeld.
4. De vergadering kan beginnen.
Zonder dat iemand ook maar van zijn bureau
weg hoeft. Natuurlijk verdient het aanbeveling
de gesprekspartners tijdig over de geplande
Ook het telefonisch vergadercentrum
wil uw vergadering graag ruim tevoren in
plannen. Maar als u 30 minuten van tevoren
belt, kan het ook.
In vele situaties is telefonisch ver.
gaderenook op internationaal niveau,
een uitstekend alternatief voor
"face to face" vergaderen.
De voordelen op een rij; tijdbe
sparing, snelle besluitvorming, reis
kostenbesparing, flexibiliteit: overal
TELEFONISCH VERGADEREN. EEN ENORME TIJDWINST VOOR 3 TOT 24 DEELNEMERS. en a|tjj(j snel te beleggen, alle Stukken
vergadering te informeren. Het gelijkleggen bij de hand.
van de agenda's werkt hier net zo als bij een Nadere informatie? Belt u ons dan even:
gewone vergadering. gratis 06-0403. ptttelecommunicatie