de vl ietstede b.v. PROPER b.v. makelaardij o.g. makelaardij in onroerende goederen Te koop Drente Mak. O.G. E. A. Koomans dvd Open huis PAGINA 18 LQDSE COURANT ZATERDAG 31 MEI ]f makelaars in onroerende goederen Oeg«tge«st. Pr. Beatrixlaan 56. Woonhuis met voor- en zonnige achtertuin (Z). stenen schuur en achterom. Rustige ligging. Ind.: entree, gang. kel derkast, toilet met fontein, keuken, woonkamer. 1e et.: overloop, badkamer met douche, wastafel en toilet, voorkamer, 2 achterkamers. 2e et.: vas te trap, overloop, bergkamer, 1 kamer met dak kapel. C.v.-gas verwarmd d.m.v. een moeder- haard. Het huis is goed onderhouden. 159.000.- k.k. Oegstgeest, Wilhelminapark 10 en 12. Voorma lig postkantoor met verhuurde bovenwoning, achtertuin, schuur. Ind.: entree, gang. bedrijfsge- deelte. toiletgroep, grote keuken. Indeling boven woning: entree, gang, toilet, tuinkamer en serre. 1e et.: overloop, grote voorkamer, keuken, grote slaapkamer, kleinere slaapkamer, douche/toilet- kombinatie. 2e et.: zeer grote zolderruimte, grote kamer aan voorzijde. Aanvaarding bedrijfsge- deelte direkt, bovenwoning blijft in verhuurde staat. 280.000.- k.k. Leiden, Hansenstraat 4-4a. Beneden- en boven woning met ondergrond en plaats. De beneden woning wordt leeg opgeleverd. De bovenwoning blijft verhuurd ad. 300,- per maand. Ind. bene denwoning: gang, woonkamer met vaste kasten, uitgebouwde keuken, douche/toiletkombinatie, trapopgang naar kleine slaapkamer in uitbouw. Oplevering benedenwoning In overleg. 68.000.- k.k. Leiden, Hoge Rijndijk 109a. In redelijke staat van onderhoud verkerend bovenhuis gelegen op de 1e en 2e etage. Ind.: entree, trap naar 1e etage. 1e et.: overloop, keuken, woonkamer met erker, toilet met fontein, achterkamer met balkonnetje. 2e et.: overloop, voorzijkamer, slaapkamer, tus- senkamer (bergruimte), achterkamer met balkon netje. Aanvaarding direkt. 69.000.- k.k. Leiden, Waardstraat 43. Gemoderniseerd woon huis gelegen in rustige woonwijk. Ind.: entree, gang, (fietsenberging), woonkamer, uitgebouwde keuken, bijkeuken met aansluiting wasapp., dou che/toiletkombinatie, plaats. 1e et.: trap vanuit de woonkamer, overloop met wastafel, berging voor- en achterkamer, vliering. Het huis is goed onderhouden en geheel c.v.-gas verwarmd. Ge deeltelijk hardhouten kozijnen. Oplevering in overleg. 89.000.- k.k. Leiden, Scholtenstraat 36. Rustig gelegen goed onderhouden 4-kamerflat op de 3e etage met vrij uitzicht. Ind.: entree, gang, toilet, woonkamer met balkon (zw) in verbinding met eet- c.q. slaap kamer, 2 slaapkamers aan de achterzijde, keu ken met balkon, doucheruimte. Zolder te berei ken d.m.v. vlizotrap, gedeeltelijk bevloerd, zeer geschikt voor het maken van meerdere kamers. Berging in souterrain. Aanvaarding in overleg. ƒ92.000.- kJL Servicekosten 76.- p.m. Leiden, Hoge Rijndijk 107a. In goede staat van onderhoud verkerende bovenwoning op de 1e en 2e etage, voorzien van c.v.-gas en gedeeltelijk dubbel glas (voorzetramen). Ind.: entree, trap naar 1e etage. 1e et.: overloop, woonkamer (11.05x3.35), keuken inkl. apparatuur, toilet, zij- Kamer. 2e et.: 3 slaapkamers, waskamer, badka mer met ligbad, aparte douche, wastafel, over loop, apart toilet. In totaal 3 balkons (Z). Aan vaarding in overleg. 102.500.- k.k. Leiden, Lammenechantweg 9. Groot tussenhuis met houten schuur en achterom. Voor- en ach tertuin van ca. 15 meter diep (west). Bouwjaar 1931. Het huis wordt verwarmd d.m.v. c.v.-gas. Ind.: entree, vestibule, gang, garderobe, ruime kelderkast, toilet, met fontein, keuken, grote ka mer en suite (ca. 45 m2) met in de achterkamer parketvloer, openslaande deuren naar de tuin. 1e et.: ruim trappenhuis, overloop, toilet met fon tein, gemod. badkamer met ligbad, wastafel en aansl. wasapp., achterkamer (18 m2), balkon, zeer grote voorkamer (25 m2) over gehele breed te met 2 wastafels, vaste kasten. 2e et.: vaste trap, overloop, vaste kast, zolderberging, achter kamer met wastafel, voorkamer beide met dak kapel, 2e badkamer met ligbad. Aanvaarding kan spoedig. ƒ245.000.- k.k. Leiden, Boerhaavelaan 10. Zeer karakteristiek herenhuis met royale kamerafmetingen, voor- en zeer diepe achtertuin, achter uitgang en apart van het huis gelegen garage. Het pand is voor zien van een centrale verwarmingsinstallatie en is in grote lijnen in originele staat gelaten, zoals b.v. paneeldeuren etc. Ind.: vestibule, hall met garde robe, toilet, kelderruimte, grote kamer en suite met serre, keuken en bijkeuken. 1e et.: 4 slaap kamers, bergkamer. ruime overloop met prachtig trappenhuis, toilet. 2e et.: eveneens 4 slaapka mers, badkamer. Het pand is op wandelafstand gelegen van station, diverse nieuwe kantoorvesti gingen, ziekenhuizen en scholen. Geschikt voor meerdere doeleinden zoals woon/praktijkhuis, meergezlnshuis etc. In overleg leeg opleverbaar. 390.000.- kJc. Oegstgeest, Passage 12 |nvm| Tel. 071-170741* Zaterdags geopend van 10.00-16.00 uur OPENBARE VERKOPING Mrs. Van Hoeken Janbroers, notarissen te Noordwijk, zijn voornemens op woensdag 11 en 18 juni a.s. telkens te 11.00 uur v.m. In De Voorhof, Vliet NZ 36, Rijnsburg, resp. bij inzet en afslag PUBLIEK TE VERKOPEN ex art. 1223 B.W.: Het woonhuis met schuur en tuin aan de Sandtlaan 80/78 te Rijnsburg, kadaster B 5110, groot 3.02 aren. Voor zover nodig kan koper zich In bezit stellen door de grosse van de veillngakte. Aanvaarding/Betaling koopsom: Aanvaar ding bij betaling van koopsom uiterlijk op vrijdag 18 juli a.s.; gegadigden dienen op de veiling desgevraagd een verklaring van hun bankrelatie te kunnen overleggen m.b.t. hun financiële gegoedheid. Bezichtiging: Uitsluitend In nader overleg na (tel.) afspraak op dinsd. resp. dond. 3-5-10- 12-17 juni a.s. (01719-19304). Veilingcondities en nadere inlichtingen bij Mrs. Van Hoeken Janbroers, notarissen, Lindenplein-Voorstraat 85, Noordwijk (£1719-19304). G Burggrav.nlaan 221 Wegens bedrijfseconomi sche redenen te koop een perfekt 3/4 kamer topap- partement om zo te be trekken, voorzien van alle moderne comfort zoals c.v.. betegelde badkamer met ligbad en luxe keu ken. balkons voor en ach ter. overal vaste kasten. Een buitenkans! Vraagprijs 125.000.- k.k. G Jullanastraat 8 Ruime en geheel goed on derhouden hoek begane grondwoning. Ind.: grote woonkamer en suite, open haard, mod. keuken, dou che en tollet. 2 slaapka mers. Nieuwe bedrading, gaskachel en verwarming, achtertuin met achterom. Vraagprijs 115.000.- kJc. G Burggravenlaan 78 hoek Moddermanstraat 5-kamer parterre-apparte ment met kelderberging en groot balkon voor en achter. Woonkamer met eigen moederhaard c.v., badkamer met douche., keuken, toilet, slaapka mers met vaste kasten en wastafel. Nieuwe electra. Servicekosten 87.- per maand. Vraagprijs 127.500.- kJk. G Boshulzerlaan 4 Perfekt onderhouden ruim en goed gebouwd heren huls gelegen aan zeer rus tige straat vlakbij winkels met stenen berging voor- en diepe achtertuin en achterom. Ind.: kamer en suite, moderne keuken, aparte vestibule, gang, toilet, verdiepte kelder kast. 1e verd.: 3 slaapka mers, badkamer met zit bad en 2e toilet, vaste trap naar 2e etage met 2 slaapkamers met dakka pellen. veel berging. Veel vaste kasten. Verwarmd door gaskachels. Badgei- ser, aparte elek. boiler in keuken. Vraagprijs 169.000.- k.k. Pr. Wilhalminastr. 47 G achteringang Bloemistenlaan Geheel gemoderniseerde woning met stenen ber ging en plaats. Alles geï soleerd en in perfekte staat met c.v.-gas, nieuwe elektra. Ind.: hal. woonka mer met plavuizenvloer, mod. keuken, toilet en douche. 1e etage: 3 slaap kamers, vlizotrap naar de vliering. Dubbelglas en hardhouten kozijnen. Vraagprijs 95.000.- kJc. Hogewoerd 135 hoek Bolwerkstraat Groot oud woon-winkel en bedrijfspand met boven woning, ruime werkplaats plm. 70 m2, winkel met dagverblijf, magazijn plm. 100 m2. Aparte opgang voor de bovenwoning waarin U-vormige woon kamer met open haard, ruime keuken, dakterras, toilet, 2e etage: 3 slaapka mers, badkamer met lig bad, c.v.-gas. Vraagprijs 185.000.- k.k. \T Zonneveldstraat 8 Studenten appartemen tenhuis (monument) met 3 appartementen, geheel onder architectuur ver bouwd volgens de laatste eisen. Elektra etc. zijn nieuw. Elk appartement heeft een eigen keuken en wasgelegenheid. 1 appar tement is momenteel ver huurd en brengt 450.- huur per maand op, doch kan desgewenst leeg worden opgeleverd. De vraagprijs voor het geheel is 149.000.- k.k. G Mareslngel 40 Leuk gelegen stadswoning met plaats, schuur met aansl. wasmachine. Ind.: entree, gang, woonkamer, moderne keuken, toilet en douche. 1e verd.: over loop. 2 slaapkamers. De beg. grond vloer in woon kamer moet ged. ver nieuwd worden. Vraagprijs ƒ69.000.- kM. G Rijndijk 240 Ruim goed onderhouden hoekherenhuis met tuin en garage, rustig gelegen aan nieuw aangelegd woonerf. Ind.: grote woon kamer met open haard en plavuizen vloer. Mod. keu ken, vestibule, hal, kelder kast en modern toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, mod. badkamer met lig bad, apart 2e toilet. Vaste trap naar grote zolder, veel kastruimte en ber ging, c.v.-gas, badgeiser, nieuwe bedrading en nieu we riolering. Vraagprijs 165.000.- k.k. G Atlehatrast 03 Geheel gemoderniseerde eengezinswoning met voortuin, achterplaats en achterom met stenen ber ging. Ind.: hal. toilet, kel derkast, woonkamer met parketvloer (op plavuizen), moderne keuken. 1e eta ge: 2 slaapkamers, mo derne betegelde, douche en vaste kasten. Vaste trap naar 2e etage: slaap kamer met dakkapel, c.v.- gas, geiser, diverse voor zetramen en nieuwe be drading. Vraagprijs 119.000.- kJu G Buys Ballontrut «7 Perfekt verbouwde eenge zinswoning in aantrekkelij ke buurt met mooie ach tertuin Z met achterom. Ind.: woonkamer met par ketvloer. granolwanden, hal, moderne dichte keu ken en toilet. 1e etage: luxe badkamer met ligbad en 2e toilet, 2 slaapka mers. dakterras en aparte wasruimte. Vaste trap naar de zolder met slaap kamer en berging. Bad geiser, dubb. glas, dakiso latie, vaste kasten, gevel kachels. Lage stookkos ten. Vraagprijs 153.000.- k-k. G Hugwog 34 Groot hoekpand voor zelf- bewonlng of verhuur stu denten, met tuin Zuid. Be neden aparte voordeur In de hal. 2 grote kamers en suite, serre, keuken, dou che en toilet. 1e etage: 2 grote slaapkamers, bad kamer met douche en keuken. 2e etage: 2 slaap kamers, berging. Nieuwe bedrading, c.v.-gas. Mo gelijke huuropbrengst plm. 18.000.- per jaar. Vraagprijs 159.000.- k.k. G MihKratrut ee 3-Kamerappartement met balkon voor en achter op het Zuiden en kelderber ging. Ind.: woonkamer, ouderslaapkamer, kinder kamer, douche en keuken. Gaskachelverwarming. Lage servicekosten 65.- p.mnd. Vraagprijs ƒ74.000.- kJc. ft Richard Wagnerpleln 48 4-kamertopappartement (8 hoog) met prachtig uit zicht. géén bovenburen, portiekflat met lift en kel derberging. Ind.: hal. rui me keuken, woonkamer. 3 slaapkamers. balkon, dubb. glas, kunststof ra men voor, vaste kasten, badkamer met ligbad, toi let. Servicekosten incl. stookkosten, water, on derhoud, schilderwerk, verzekering etc. tezamen 270.- p.mnd. Vraagprijs ƒ89.000.- k.k. Lijsterstraat 28 Werkelijk subliem ver bouwd herenhuls met voor- en achtertuintje Zuid. Het huis is 7 jaar ge leden totaal gerenoveerd, nieuwe kozijnen van mer- bau hout, nieuwe plafonds en electra, kortom per fekt! Ind.: grote woonka mer met open haard, luxe keuken met alle inbouw- app., hal, betegeld toilet. 1e etage: luxe badkamer met douche en ligbad, apart 2e toilet, 2 grote slaapkamers. 1 kleinere slaapkamer met balkon netje, vaste trap naar de 2e etage met kitchenette en 2 slaapkamers, c.v.- gas, badgeiser, dakisola tie en dubb. glas. Vraagprijs ƒ245.000.- k.k. git Jan Vossensteeg 13B Uniek z.g.a.n. (5 jaar) top- appartement, type mai sonnette met gesloten en tree en kelderberglngv Ge heel vrij dakterras plm. 25 m2 met mooi uitzicht over het centrum en geen In kijk. Ind.: woonkamer, open moderne keuken, hal en tollet. 1e etage: rui me slaapkamer met was tafel. mod. douche, dub bel glas. isolatie, eigen c.v. en w.w.-geiser. Lage servicekosten voor verze kering. onderhoud etc. slechts 51.- per maand. Zo te betrekken! Vraagprijs 105.000.- luk. ir w van Moutenpleln 8 Waardelland. 20 min. van Schiphol. Modern Town house onder Amerikaanse architectuur gebouwd met tuin, patio en verwarmde garage. Ind.: toilet, garde robe, leuke keuken met alle app., grote woon-eet- kamer met niveauverschil, ged. een marmeren vloer en een open haard. 1e etage: 3 slaapkamers, bal kon. 2 badkamers. 1 met bad en 1 met douche. Vaste kasten, c.v.-gas. perfekt rond geïsoleerd, luxe stoffering en verlich ting Inbegrepen. Vraagprijs 330.000.- k.k. Huurprijs 3.000.- p.mnd. Blauwe Vogelweg 4 Ruim nog vrij nieuw hoek herenhuis mooi en rustig gelegen, met blijvend vrij uitzicht over bos. Op loopafstand van het aca demisch ziekenhuis, op 1e stand! Bij het huis is een dubbele garage en een ei gen parkeerruimte op ter rein. Voor- en grote zonni ge achtertuin. Het huis Is goed geïsoleerd. Ind.: Z- vormlge grote woonkamer en eetkamer, open haard, moderne open keuken, bijkeuken met aansl. was machine, ruime hal, gar derobe en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: ruime zolder met slaapkamer, berging en hobbyruimte. Vraagprijs 275.000.- k.k. Blauwe Vogelweg 5 Mooi gelegen, royaal he renhuis met voor- en ach tertuin. achterom en rui me stenen berging. Ind.: grote Z-vormige woon/ eetkamer met open haard, half open keuken, aparte bi|keuken met wasmachi neaansluiting. royale hal, garderobe en toilet. 1e etage: 3 ruime slaapka mers met balkons, badka mer met ligbad, aparte douche en 2e toilet, 2e etage: doka, grote zolder kamer met biljart, c.v.-gas en gasboiler. Geheel ge stoffeerd, voorzien van horren en dubbelglas. Al les in perfekte staatlll Vraagprijs ƒ298.000.- k-k. G Roemer Visscher- straat 32-32a Boven- en benedenwo ning verheeld met royale achtertuin, berging en achterom. Ind.: grote woonkamer, mod. open keuken, gang. ruime hal, toilet en douche. 1e etage: grote slaapkamer met bal kon, ruime berging, 2e keuken, 2e slaapkamer of kinderkamer. Voor 1 gezin of In tweeën bewoonbaar. Het huis verkeert in prima staat. Verwarming d.m.v. gaskachels. Vraagprijs 135.000.- k.k. G Evertsenstraat 62 Geheel gerenoveerde hoekwoning met plaats, bergingen en achterom. Ind.: woonkamer met open haard mog., moder ne keuken, toilet, gang en gangkast. 1e etage: ruime badkamer met douche (geheel betegeld), 3 slaap kamers. Vaste trap naar zolder met ruime slaapka mer met dakkapel en bergzolder. Voorzien van c.v.-gas, bedrading Is ver nieuwd. dubbel glas bene den waardoor lage ener giekosten. Vraagprijs 130.000.- k-k. OVERWEEGT U TE VERKOPEN? Alleen uw beëdigde makelaar De Vlletstede han teert voor u de beste verkoopvoorwaarden: 1. Actieve aanpak, persoonlijk en vla ons compu tersysteem. 2. Iedere week een advertentie, afwisselend In de dag- en de weekbladen, ook de landelijke en toch voor u nooit advertentiekosten (wij kunnen dit doen door grote kwantumcontracten met deze kranten). 3. Uitwisseling met collega's in de regio. 4. Pas bij de overdracht bij de notaris betaalt u (nooit meer dan) het door de minister van eco nomische zaken vastgestelde courtagetarief (meestal 1,85% BTW). 6. Wij behalen voor u de best haalbare koopsom. 7. Kopers van bij ons In verkoop zijnde woningen worden desgewenst door ons geholpen met fi nanciering, gemeentegarantie en woonvergun ning, doch zijn aan ons niets verschuldigdl 8. „No cure no pay". Mochten wij ondanks al onze Inspanningen er niet in slagen een koper voor uw huis te vinden, dan behoeft u ons niets te betalenl (Dus ook geen intrekklngskosten). sumentenorganlsaties. Van Vollenhovenpleln 58 Goed onderhouden 2/3- kamerappartement met kelderberging, balkon, lift. Veel kastruimte. Ind.: rui me woonkamer, keuken, moderne douche en toilet, slaapkamer. Voorzetra men, c.v.-blokverwarming. totale servicekosten incl. de stookkosten, verzeke ring. water en huismeester etc. 232.- per maand. Vraagprijs ƒ80.000.- k.k. git Hoofdstraat 200 Leuk gelegen goed onder houden eengezinswoning, verwarmd met gevelka chels, met stenen schuur, achterom en betegelde achtertuin. Ind.: entree, hal. toilet, keuken, doucheruimte met wasta fel en douche, woonka mer. 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers. 2e verd.: ge deeltelijk bevloerde vlie ring. Vraagprijs 115.000.- k.k. g V Florijn 35 Goed onderhouden volle dig geïsoleerd 2-kamer- hoekappartement op 1e et. met zonnig balkon, berging, loggia, c.v.-gas en warmwatervoorziening. Ind.: entree, hal, toilet fontein, slaapkamer, bad kamer met aansl. was- mach., wastafel en doucheruimte, woonka mer met open keuken. Overdraagbare subsidie 1e jaar 4.000.-. Service kosten 93.- per maand. Vraagprijs 89.000.- k.k. Tollenaersingel 22 Aan plantsoen gelegen, goed onderhouden heren huis met voor- en zonnige achtertuin (Z). achterom, stenen berging. C.v.-gas, boiler. Ind.: entree, hal, toilet met fontein, woon kamer, keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel, aparte douche. 2e toilet. 2e verd.: hal, c.v.-rulmte. 2 slaapkamers. 3e verd.: ruime zolder. De beg. grond en 1e verdieping zijn voorzien van dubbel glas. Vraagprijs ƒ239.000.- k.k. G Brederode 28 Aan plantsoen gelegen prima onderhouden een gezinswoning met voor- en achtertuin (O), stenen schuur en achterom. C.v.- gas. grote badgeiser. Ind.: entree, gang, toilet fon tein. keuken, woonkamer (28 m2) met open haard en plav. vloer. 1e verd.: 2 slaapk., ruime badk. met ligbad en douche, geh. betegeld, 2e badruimte met douche, tollet. 2e verd.: vaste trap naar gro te zolderkamer met dak kapel, berging, kleine ka mer met dakraam, vaste wastafel. Incl. vloerbedek king. Vraagprijs 175.000.- kJc. V Krimkad» Prachtig aan vaarwater gelegen beknopte gescha kelde bungalow met grote tuin en water. „Een stille oase in de drukke rand stad". Indeling: hal. toilet, woonkamer, slaapkamer, badkamer met ligbad, kleinere slaapkamer, mod. keuken. Vlizotrap naar bergzolder met c.v.-gas en boiler. In de tuin is een glazen kas. kippenhokken en een aanlegplaats voor een boot. Vraagprijs ƒ285.000.- k.k. gir Vredanhoeffstraat 42 Geheel goed verbouwde hoekwoning in rustige straat, leuk gelegen, geen overburen, met zonnige tuin Z.O. en berging. Hardhouten kozijnen, dubb. glas beneden, nieu we c.v.-ketel en nieuwe bedrading aanwezig. Ind.: woonkamer met vaste kast en open haard, keu ken, gang. toilet, kelder kast. 1e etage: 3 slaapka mers en douche. Vliering. Vraagprijs 159.000.- k.k. G Bathlehemstraat 2 hoek Raadhuislaan Hoekhuis met tuin, stenen berging en achterom. Ind.: gang. hal. toilet, open keuken en woonkamer. 1e etage: 3 slaapkamers, douche en vliering. Bene- Vraagprijs 139.0 g |t Donklaan 27 Leuk gelegen hoekhuis met voor- en achtertuin, oprit. Ind.: grote woonka mer. keuken, bijkeuken, hal. toilet. 1e etage: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte dou che. Vaste trap naar 2e etage met slaapkamer en dakkapel, veel berging, c.v.-gas. badgeiser. hard houten kozijnen, nieuw stucplafond en dubbel glas. Vraagprijs 159.000.- k.k. g v I4<d44„4g 14 Het bekijken van deze wo ning Is zeer de moeite waardin Door vakmensen perfekt verbouwde woning met mooie achterplaats, grote werkplaats en dubb. achteruitgang. Ind.: gang met toilet, grote woonka mer met prachtige open haardpartij, verlaagd bal- kenplafond en mooie mo zaïekparketvloer, aange bouwde eiken keuken met inbouwapparatuur en pla vuizen vloer. 1e verdie ping: 2 slaapkamers en zeer mooie badkamer met 2e toilet. 2e verdieping: 2 prachtige slaapkamers met grote dakkapel en zeer veel bergruimte. Nieuw dak, dubb. glas. hardhouten ramen en deuren en alles Is geïso- loerd. Water, gas en elek tra vernieuwd. Vraagprijs 175.000.- k.k. \r Achter Veuraeweg 215 woonark „Forescate" nr. 9 Landelijk gelegen met blij vend vrij uitzicht op de polder. Ind.: woonkamer, keuken, badkamer met zitbaddouche, tollet, ou derslaapkamer, 2 kinder kamertjes. opbergruimte. De wanden zijn geïso leerd. c.v.-olle, elec. boi ler. nieuwe electra, dlv. schuren. Vraagprijs 57.000- v.o.n. Helllngrapport ter inzage, vorig jaar geheel behan deld. yr Hat Wedde 16 Modern nog nieuw heren huis aan woonerf met zon nige aangelegde achter tuin, stenen berging met zoldertje en achterom. Royale woonkamer met verplaatste open moderne keuken, parketvloer, rui me hal en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e tollet. Vaste trap naar zolder met vliering. C.v.-gas, bol let en zonwering. Vraagprijs ƒ220.000.- kJc. w Diepenbrocklaan 32 Zeer gunstig gelegen he renhuls aan breed plant soen met blijvend vrij uit zicht, voor- en achtertuin West. stenen berging en achterom. Ind.: woonka mer met parketvloer en open haard, keuken, hal, toilet, afgesloten vestibule en kelderkast. 1e etage: 3 slaapkamers, 2 met was tafels. badkamer met douche en 2e toilet. Vaste trap naar zolderkamer en grote berging. Dakisolatie en c.v.-gas. Vraagprijs 210JJ00.- kJc ZOETERWOUDE- DORP 'I Watertje 39 Winkel met magazijn te huur. Opp. plm. 100 m2 ook te gebruiken als kantoor ruimte. Unieke kans voor jonge mensen om een ei gen zaak te beginnen. Goede mogelijkheden voor b.v. herenmodezaak, schoenwinkel met repara tie-afdeling. software computer house, kruiden- winkel. stoffeerderij, da mes/herenkapsalon. Vraaghuurprija 800.- p.mnd. excl. G V Burg. Hemmingsonstraat 9 Perfekt onderhouden huis om zo te betrekken! Ge heel gestoffeerd (als nieuw). Woonkamer met nieuwe open keuken met afzuigkap en bar. halletje en betegeld tollet. 1e eta ge: 3 slaapkamers, bad kamer met douche, c.v.- gas en nieuwe geiser. Lange tuin op het Zuiden met berging en achterom en voortuin. Vraagprijs 136.000.- k.k. gir J. Porcellisstraat 4 Leuke en rustig gelegen eengezinswoning met tuin op het Zuiden. Geheel perfekt geïsoleerd, dubbel glas en dakisolatie, stenen berging. Ind.: T-vormlge woonkamer met open keuken, hal, toilet en nieu we electra. 1e etage: -3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Vaste trap naar zolder met dakkapel en 4e slaapkamer. Gas boiler en c.v.-gas. Vraagprijs 179.000.- k.k. Eventueel garage apart erbij te koopl Ommedijkseweg 11 Semi-bungalow op 1.615 m2 eigen grond met extra grote dubbele garage en een tuinkamer. Blijvend vrij uitzicht rondom op de polder. L-vormige woon kamer met open haard, ruime hal. moderne keu ken, tollet, badkamer met ligbad en aparte douche, ouderslaapkamer, zolder met veel berging, mog. slaapkamers. Nieuwe c.v., rondom Isolatie, nieuwe electra en aardgasaanslul- ting. Vraagprijs 440.000.- k.k. g»t Dr. Bouwdijkatraat 1 Uitstekend onderhouden hoekwoning met voor- en achtertuin op de zon met stenen berging en achter om. Ind.: ruime woonkar mer met dubbel glas. roy ale eetkeuken met zij raam, hal. toilet, gardero be. 1e verd.: 3 slaapka mers met douche en tol let, vaste trap naar zolder etage met doka en slaap kamer met dakkapel, veel bergruimte, voorzien van c.v.-gas, badgeiser. Re centelijk geheel geschil derd. Vraagprijs 179.000.- k.k. HAZERSWOUDE- DORP Caral Fabritiua- plantsoen 16 Goed onderhouden ruim herenhuls met garage, voor- en achtertuin (Z.). Voorzien van c.v.-gas en boiler. Indeling: entree, hal. toilet, L-vormige woonkamer met open haard en plavuizen. Luxe keuken met apparatuur, bijkeuken en berging. 1e verdieping: hal, 4 slaapka mers. badkamer met lig bad, wastafel en 2e tollet. 2e verdieping: 5e slaapka mer en berging. Vraagprijs ƒ285.000.- k.k. g V Paulus Potterstr. 11 Perfekt onderhouden en gemoderniseerde hoek woning met voor-, zij- en achtertuin, aangebouwde schuur met verwarming en aansl. wasmach., blijvend vrij uitzicht. Overal hard houten kozijnen, beneden dubbel glas. C.v.-gas, dakisolatie. Nieuwe azuur grijze - massief houten keuken met apparatuur, zeer luxe. Licht, modern interieur, open haard, par ketvloer, 4 slaapkamers, douche, woonkamer. Mo gelijk bouw garage. Stookkosten slechts 200.- p.mnd. Vraagprijs 159.000.- k.k. jin.j haf KOUDEKERK AAN DEN RIJN G Pr. Bernhardstr. 68 Prima onderhouden een gezinswoning met voor- en diepe achtertuin, ste nen berging en achterom, Ind.: woonkamer mei houtkachelaansluiting, gang. toilet, kelderkast,; moderne keuken. 1e eta-L ge: ruime badkamer meti douche en 3 slaapkamers. Vaste trap naar grote zol-b der, c.v.-gas en gasgelser.I Vraagprijs 134.000.- k.k.* ZOETERWOUDE RIJNDIJK w Christinastraat 1 Goed onderhouden hoek- woning met voor-, zij- on grote zonnige achtertuil achterom, stenen berging c.v.-gas. Ind.: entree, hal] toilet, woonkamer mei open haard, open keuken. 1e verd.: hal. 3 slaapka mers, badkamer met li) bad. 2e toilet; aparte doi che. 2e verd.: overlooi wasruimte, c.v.-ruimte. 4e" slaapkamer met dakkapel en groot zonnebalkon. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbele be glazing. Vraagprijs 198.000.- k.k Jufianapark S Hoekeeogezinswoning met voor- en achtertuin en stenen berging. Ind.: hal. toilet, keuken enj woonkamer. 1e etage:j douche, 3 slaapkamers en vaste trap naar zolder. Verwarming d.m.v. gaskai chels, geiser. I Vraagprijs 129.000.- k.kl G Servatiusstraat 17| Goed onderhouden geïso-| leerde tussenwoning mei: voor- en achtertuin (ZW),' achterom, stenen schuur! c.v.-gas. Ind.: entree, hal,* tollet fontein, woonka-' mer, keuken. 1e verd.:j hal. 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, wasta fel en 2e toilet. 2e verd.i hal. 2 slaapkamers meti dakkapel Vraagprijs 159.000.- k.k. BEDRIJFSRUIMTE: ZOETERWOUDE- DORP Miening 33-34f on-bedrijfspand ir Nieuw woon-bedrijfspandj aan vaarwater met aan-] legplaats voor boot. grot» tuin en enorm terras, alles pal Zuid. Blijvend vrij uit-j zicht. Gelegen op 400 m. van de autoweg R'dam-I A'dam A4. Goed berelk-l baar voor vrachtauto'S-j Bedrijfsruimte plm. 150] m2 beg.gr.: 4 ged. 6 m. hoog. Inrijden vrachtauto mog., uitbreiding mog. tol 250 m2. Woonhuis, ind.:i roy. hal. enorme L-vormi-! ge woonk. met vloerver warming. plavuizen vloer, open haard, prachtigs luxe eetkeuken, half opi bijkeuken, kantoor, kamef en toilet. 1e etage: schitJ terende badk. met ligbadj apart 2e toilet, 3 slaapk. dakterras, zolder, gas, perfekte isolatie overal dubbel glas. Prijs n.o.t.l G Kalmoeslaan 2S Modern herenhuis me) prachtig vrijblijvend vrij uitzicht op de polder efl vanuit de bovenramen op de Brasemermeer, zeer rustig gelegen! Achterlig gende garage, voor- en achtertuin, Z-vormlge woon/eetkamer mei mooie parketvloer, mo derne open keuken. haL toilet. 1e etage: 3 slaapka mers, badkamer met zit bad en 2e toilet. 2e etage' ouderslaapkamer mei dakkapel, berging, nieuwe c.v.-ketel en badgeiser Oplevering in overleg. Vraagprijs 205.000.- k.k TE KOOP met spoed zoeken wij verkoopopdrachten van woningen in voorschoten, GEVRAAGD oegstgeest, leiderdorp, leiden, zoeterwoude en de regio. Voor de met een Vgemerkte panden geldt vrije vestiging! gemeentegarantie mogelijk Leidseweg 37 Voorschoten Tel. 01717-4684* OOK ZATERDAG GEOPEND VAN 11 TOT I UUR. LEIDEN Klipparwerf 7 Vrij en ruim gelegen mo dern hoekhuis met voor-, zij- en achtertuin (Z). Het huis Is ged. voorzien van Isolerende beglazing en wordt gestookt met CV- gas. Indeling: hal, tollet, lichte woonkamer (extra zijraam) en keuken. 1e verdieping: 3 sik., badk. met ligbad, wastafel en 2e tollet. 2e verd.: 1 sl./ stud, kamer en zolder ber ging. Van Beukering Makelaardij 'Zonnebloem bi3 Tel. A71-214521 21~<W< Gasselternijveen, Burg. Gaarlandtlaan 15: vrijstaande woning met garage op mooie stand In het dorpscentrum op 700 m2 grond. Vraagprijs 150.000,-. Hoofdstraat 47: vrijstaande zeer ruime woning met garage en blij vend vrij uitzicht op 1050 m2 grond. Vraagprijs 135.000,-. Gasselte, Kostvlies 35: woonboerderij mooie stand, rand van de Hondsrug, met grote schuur en plm. 1 ha. grond, evt. met minder te koop. Vraagprijs 195.000,-. Sellingen, Lokstreek 4: landelijk gelegen vrijstaande woning met grote schuur op 2500 m2 grond. Vraagprijs 95.000,-. Inlichtingen: Drof%enerveen, tel. 05999-12799. 5 Te koop in Delft 4 KAMERMAISONETTE mooi uitzicht over park. Vr.pr. 118.000,-. Tel. 015-124149 na 14.00 uur. Jan van Duuren Zn. B.V. Adm. Banckertweg 6 Leiden 071-125468-124060 'ERKENDE VERHUIZERS Acaciastraat 48, Den Haag. van 14.00 tot 16.30 uur. Parterrewoning in sublieme staat, gehele pand geïsoleerd en voorzien van dubbel glas (aluminium), 12 m. lange living, 2 slaap kamers, grote badkamer en moderne keuken. L-vormige tuin, 2 zonneterrassen, schuur berging. Vr.pr. 129.000.- k.k. Inl. 070- 63.55.52. Noordwijk fraai gelegen bouwkavel m2. Inl. tel. 01719-12110. UW KLEINTJE WORDT GELEZEN Rustige jongedame met één kind. wil zich in Den Haag gaan vestigen In een 4-KMR.BENE DENWONING in Bloemen-, Vruchten-, Bomenbuurt. Moer- wijk, Valkenboskwartier, voor begin nov. dec. Br. o.nr. SP 91862 bur. blad. Rustig meisje zoekt KAMER of etage, liefst r«et kookgelegenh. Tel. 02296-571. Ouders zoeken KAMER, liefst met douche, wc, kookgelegen heid, voor zoon 1e jr. stud. Tel. 01810-15872. 1e jrs. studente zoekt KAMER te Leiden (weekend afw.). Tel. 040-512981. Ouders zoeken KAMER voor dochter, aankomend studente, In Lelden. Tel. 04977-1547. Te huur gevraagd ETAGE of ka mer max. 600 met onmiddellij ke ingang voor rustige 27-jarige mannelijke werkende avond student. Bel na 8 uur 's-avonds 02207-12660. T.h. aang. gestoffeerde TERREWONING (douchl ken, voor- en achterka kleine slaapkamers gc derhouden tuin) in rustigi Molenwijk, grens Voi Huur 650,- excl. Br. Sl bur.bl. VERKUIZEI BRAND1 LEIDEN VERHUIZER VAN HUIS UIT!!

Leidse Courant | 1986 | | pagina 18