de rftsovertieid vraagt F® VIERLIN GERII Idelft 3 Een toekomst in informatica? Montage produktievoorbereider de algemene rekenkamer Enthousiaste HEAO - ers (BE) m/v Systeembeheerder (m/v) PAGINA 12 LOOSE COURANT ZATERDAG 31 MEI 1| b rel .je: v#»L - STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND k=-k. ONDERWIJS 1 IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1. Leiden. Op 1 september wordt opnieuw gestart met een 1 -jarige door het Rijk gesubsidieerde opleiding gericht op werklozen en schoolverlaters. De opleiding kan door 16- tot 23-jarigen gevolgd worden. De opleidingen zijn gericht op jongens en meisjes die exameh hebben afgelegd in LBO-c, MAVO of HAVO, of een gelijk waardige andere opleiding hebben gevolgd. Opleidingen voor: 1. ASSISTENT MICRO-COMPUTERS Dit is een opleiding gericht op het zakelijk gebruik van de micro-computer. 2. APPLICATIEPROGRAMMEUR Deze opleiding is gericht op het leren ontwerpen en onderhou den van programma's voor micro-computers. Duur van de opleiding: 5 maanden theorie-onderwijs, gevolgd door 5 maanden praktijkstage. Informatie en aanmelding afhankelijk van uw woonplaats bij: STREEKSCHOOL TE LEIDEN Lammenschanspark 1Leiden, telefoon 071 - 76 92 42. STICHTING INFORMATICA OPLEIDINGEN MIDDEN HOLLAND Antwerpseweg 9, Gouda, telefoon 01820 - 3 85 43 STICHTING REGIONAAL ORGAAN Burgemeester Elsenlaan 241, Rijswijk, telefoon 070 - 99 27 12. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND -A ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1. Leiden. Aan de streekschool zijn de volgende cursussen verbonden: - cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingwezen; - bijzondere cursussen zoals Cursus Werkzoekenden; - programma's binnen het kader van de partiële leerplicht en de samenwerking met een vormingsinstituut; - instroomproject schoolverlaters informatiseringsberoepen ISI. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten van de streekschool. Deelname aan overleg binnen de onderwijsteams, vakgroepen alsmede met andere geledingen binnen de school behoort tot een wezenlijk deel van de taken. Met SPOED worden gevraagd: 2 leerkrachten m/v Informatica voor uitbreiding van het ISl-project. Weektaak. Gewenst is: informaticakennis op het niveau AMBI-modulen 11; 12; B1 en een programmeertaal. Verder enige kennis en ervaring met applicaties als: tekstverwerking, boekhoudprogramma's, spreadsheets, databases en geïntegreerde pakketten. Kandidaten met een NLO-wiskunde-opleiding waarbinnen een in- formaticapakket is gevolgd, worden ook uitgenodigd te sollicite ren. leerkracht m/v Elektrotechniek voor de opleidingen ass. monteur, monteur, eerste monteur en ass. technicus. Weektaak. Gewenst is een lerarenopleiding elektrotechniek, een HTS-E op leiding of een andere opleiding met ruime praktijkervaring. Avondlessen maken deel uit van de weektaak. leerkracht m/v Maatschappelijke begeleiding voor diverse leerlingwezenopleidingen zoals elektro-, brood/ban ketbakkers-, metaalbewerkers- en schildersgroepen. Betrokkenheid met deze doelgroepen alsmede een passende on derwijsbevoegdheid, art. 114 verkl. MB of NLO-diploma maat schappijleer is gewenst. Weektaak. Ook naar een deel van de weektaak kan gesolliciteerd worden. leerkracht(en) m/v Motorvoertuigentechniek voor de opleidingen: - Technisch kaderfunctionaris, lessen bedrijfsleer. - Monteur personen- of bedrijfsautomobielen met M.B.T.-scha keling, lessen wiskunde, natuurkunde/mechanica, sterkteleer en scheikunde. - Eerste monteur personen-bedrijfsautomobielen, lessen be drijfskennis. - Andere dag- en avondgroepen, lessen vakleer MVT op de ge bieden onderstellen en elektrotechniek. De totale omvang van deze vakature is ongeveer 20 lessen welke verzorgd moeten worden aan dag- en avondgroepen. Naar delen van de taak kan gesolliciteerd worden. Een passende onderwijsbevoegdheid en/of een ruime praktijkervaring is ge wenst. leerkracht m/v Autospuiten/industriespuiten voor de opleidingen autospuiten en industriespuiten. Weektaak, zowel dag- als avondlessen. Een ruime praktijkervaring binnen het vakgebied, eventueel ge combineerd met een passende onderwijsbevoegdheid is gewenst. De rechtspositieregels van de overheid voor het onderwijs zijn van toepassing. De salarisgrenzen liggen tussen f 2643,— en f 6024, Nadere informatie wordt, binnen schooluren, verstrekt door de heer W. Tiemes. Tel. 071-769242. Belangstellenden met een passende onderwijsbevoegdheid maar ook zij die op een andere wijze ervaring hebben opgedaan, wor den uitgenodigd binnen 10 dagen na verschijning van deze adver tentie te solliciteren. Bij de selectie van de kandidaten zullen wij gebruik maken van de diensten van het Psychologisch Adviesbureau Slikboer, Ten Ha gen en Co. te Haarlem. Richt uw brief aan de heer W. de Rooij, direkteur van de school, postbus 9030, 2300 PA Leiden. Op ons Produktiebureau bestaat een vacature voor een: Deze functie zal met een grote mate van zelfstandigheid worden uitgevoerd. De functionaris zal veelvuldig kontakt hebben met kollega's. afdelingsbazen in de montage, de tekenkamer, de afdeling Planning, de afdeling controle, toeleveranciers enz. De taken zullen voornamelijk bestaan uit: - het voorbereiden voor nul-serie en seriefabricage; - het specificeren van te gebruiken gereedschappen; - het uitvoeren van tijd- en werkmethodische studies; - het beoordelen van oriëntatie tekeningen pakketten op produktie-technisch gebied; - het invoeren van werkinstructies in het computerbestand; - het maken van werkinstructies van gecompliceerde onderdelen. Voor deze functie zoeken wij een kandidaat die beschikt over. - een voltooide opleiding MTS-WTB of FMT danwel gelijkwaardig niveau: - enige bedrijfservaring bij voorkeur op het gebied van montage-werkzaamheden of werkvoorbereiding; - goede contactuele eigenschappen; - een flexibele en zelfstandige werkinstelling. Uiteraard zal een aangepaste begeleiding en bijscholing plaatsvinden ten aanzien van ons produktieproces, zodat de functionaris een voldoende ondergrond krijgt om deze functie uit te voeren. Wij bieden u: - een boeiende functie waarin u met grote mate van zelfstandigheid moet werken; - de mogelijkheid om in een modem en technisch geavanceerd bedrijf te werken, waar een goed werkklimaat heerst en waar grote prioriteit wordt gegeven aan kwaliteit; - mogelijkheden tot verdere ontplooiing; - een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Voor sollicitaties of verdere informatie kunt u zich richten tot de heer R.J. de Blaey van onze afdeling Personeelszaken. De activiteiten van Oldelft omvatten ontwikkeling, fabricage en verkoop van geavanceerde optische, optronische, elektronische en fi jnmechanische apparatuur op het terrein van de medische diagnostiek, therapieplanning, ultrageluid, robotsensortechniek, laser- afstandmeting en warmtebeeld- en helderheidsversterkingstechniek. Oldelft heeft haar hoofdzetel in Delft en dochtermaatschappijen in binnen- en buitenland en heeft in totaal circa 1400 medewerkers in dienst Zij exporteert ongeveer 80% van haar produkten. Postbus 72. 2600 MD Delft Van Miereveltlaan 9. Delft Telefoon (015)60 19 01 (bv Optische Industrie De Oude Delft) redacteur bureau stafvoorschriften vac.nr. 6-5445/0167 Ministerie van Defensie afdeling Marineverordeningen van de Marinestaf Functie-informatie: meewerken aan de beleidsvoorbereiding binnen de Marinestaf door het zorgen voor een verantwoorde inhoud en vormgeving van de stafvoorschriften en -publikaties die gelden voor de Koninklijke Marine; verzorgen van de inhoud en vormgeving van interservicevoorschriften; opstellen en beoordelen van instellingsbeschikkingen voor werkgroepen en commissies binnen de Koninklijke Marine; voeren van voorbereidend overleg en adviseren m.b.t. stafvoorschriften. Vereist: diploma VWO; juridisch gevormd c.q. diploma HBO juridische vorming; zeer goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; goede contactuele eigenschappen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f4705,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer C. v.d Berg. onder nr. (070) 72 11 49. b g g. (070) 7219 76. Sollicitaties inzenden voor 14 juni 1986. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Ie medewerker «h vac.nr. 6 5447/0167 Ministerie van Defensie directoraat-generaal Economie en Financiën, directie Financieel Beheer, afdeling Financieel Beheer Koninklijke Marine De directie Financieel Beheer is belast met het toezicht op een doelmatig en rechtmatig beheer van het defensiebudget. De afdeling Financieel Beheer Koninklijke Marine heeft daarin tot taak het voorbereiden, beheren en bewaken van een deelbudget m.b.t. de materiële, personele en infrastructurele uitgaven bij de Koninklijke Marine. Functie-informatie: doelmatigheids-/ rechtmatigheidsbeoordeling; budgetbeheer en begrotingsrealisatiebewaking; verificatie en betaalbaarstelling van facturen; beheren en bewaken van in te stellen vorderingen en verrekeningen; beoordeling van controleverslagen; beoordeling van stukken van het Subcomité' Rechtstoestand; deelnemen aan vergaderingen, werkgroepen en overlegverbanden. Vereist: ten minste het bezit van het diploma HAVO, een MBA-diploma c.q. diploma MEAO BA en ervaring in het vakgebied, dan wel een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring; goede contactuele eigenschappen en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; actieve kennis van de moderne talen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3601,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen over de functie worden verstrekt door de heer J. Visser en omtrent de selectieprocedure door de heer H.N.J. Leijendekkers, onder nr. (070) 162346 resp. 72 1436. Sollicitaties inzenden voor 19 juni 1986. elektronicus (v/m) vac.nr. 6-5426/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Functie-informatie: verrichten van werkzaamheden op het gebied van onderhoud, modificatie en installatie van radiotechnische apparatuur. Vereist: diploma MTS elektrotechniek met applicatiecursus elektronica of een hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring met bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f4098,- per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden voor 2 juli 1986. inventariseerder «/m) vac.nr. 6-5446/0167 Ministerie van Defensie afdeling Post- en Archiefstukken, bureau Semi- statisch Archief van de Marinestaf Functie-informatie: maken van inventarissen van archiefbescheiden en beknopte historische beschrijvingen van de archiefvormende organen; zorg dragen voor een omschrijving van de procedures, omschrijving en indicering van dossiers en opmaken van overzichten; opstellen en bijhouden van een ordeningssysteem en registratiemethode; verantwoording afleggen van de vernietigde archiefbescheiden; toezicht hebben op het samenstellen van de inventarissen van archiefbescheiden bij de secretarieën van het ministeriële gedeelte van de Koninklijke Marine; vervangen van het hoofd bureau Semi-statisch Archief bij diens afwezigheid. Vereist: diploma MAVO/HAVO; diploma SOD I en II en voortgezette vorming archiefbeheer (WA), dan wel diploma SOD I en het diploma middelbaar archiefambtenaar; ervaring op het gebied van post en archiefzaken. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3601,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer C. v.d. Berg, onder nr. (070) 72 11 49, b.g.g. 72 19 76. Sollicitaties inzenden voor 14 juni 1986. Bovengenoemde (bruto)salarissen gelden bij een volledige werkweek (38 uur) en zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7Vi% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke functie een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het ministerie, de dienst of instelling toegezonden. De Algemene Rekenkamer is een Hoog College van Staat dat tot ti heeft onderzoek te doen naar het financieel beheer, de efficiency v de organisatie en het functioneren van de rijksoverheid en naar de effectiviteit van haar activiteiten. Het ambtelijk apparaat telt 300 b personeelsleden verdeeld over zes controle-afdelingen en enkele :ik ondersteunende afdelingen, waaronder de afdeling Personeelszak De taak van de afdeling Personeelszaken bestaat uit het ontwikkel^ uitvoeren en evalueren van zowel het personeelsbeleid als het personeelsbeheer. Het aantal medewerkers is thans 8. van wie 3 de pi; personeelsadministratie verzorgen. In verband met invoering van automatisering binnen de afdeling is een uitbreidingsplaats beschikbaar gesteld. ►Pi Gevraagd wordt: medewerker personeelsadministratie (v/m) vac. nr. 6-5480/0167 Functie-informatie: het invoeren van personeelsgegevens in een microcomputersysteem; het periodiek en ad-hoc verzorgen van overzichten met behulp van voornoemd systeem; het beheren van het personeelsinformatiesysteem; het verrichten van administratiell ondersteunende werkzaamheden t.b.v. de afdeling. Vereist: opleiding op MBO-niveau (b.v.k. MEAO), aantoonbare ervaring met een microcomputer (MS-Dos), b.v.k. kennis van bestands- en tekstverwerkende programmatuur, goede j typevaardigheid. Salaris: min. 1 2.336,- en max. f 3.601.- per maand. Standplaats: 's-Gravenhage. Genoemde brutosalarissen zijn exclusief 7,5% vakantietoeslag. De volledige werkweek is 38 uur. Jongeren tot 25 jaar kunnen bovenstaande functie tot max. 32 uur per week ven/uilen, tenzij zij reeds voor meer uren werkzaam zijn b een overheidswerkgever. Bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd o 5 jaar na indienstreding. zal bezien worden of de mogelijkheid bestaat het aantal uren uit te breiden tot de dan geldende volle werktijd. De Algemene Rekenkamer wil meer vrouwen in dienst nemen. Derhalve zal bij gelijke geschiktheid van kandidaten de voorkeur j worden gegeven aan een vrouw. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer j F. PeUte, Hoofd Personeelszaken, onder nr. 070-469290. t Schriftelijke sollicitaties ondet vermelding van het vacaturenummer voor 14 juni 1986 zenden aan de Algemene Rekenkamer, afdeling i Personeelszaken, Postbus 20015,2500 EA 's-Gravenhage. x Staal Bankiers is van oudsher een zelfstandig opererende bank. De na druk wordt gelegd op dienstverlening aan insti tutionele beleggers, kleine en middelgrote onderne mingen en particuliere cliënten die een financiële begeleiding op maat wen sen. Het uit 1916 daterende bankiershuis besteedt grote aandacht aan een persoonlijke en ouderwets- degelijke service. De kleine organisatie (ruim 220 medewerkers) en de informele sfeer maken Staal Bankiers tot een plezierige werkgeefster. Wij zoeken kandidaten van 24 jaar of jonger die opgeleid willen worden tot all round financieel j expert. Deze opleiding zal worden ver- m zorgd door de Stichting Haagsche Bankiersschool. Diegenen die de e' opleiding met goed gevolg doorlo- Hl pen, zullen in beginsel worden uit- El genodigd in dienst te treden. Staal Bankiers biedt hiervoor een adequate vergoeding. Wij nodigen u uit u schriftelijk in te melden. U kunt uw brief me usiei uieraiuurujsu jr( afdeling Personeels- |j£ zaken. Een psychologisch onderzoek j1( maakt deel uit van de selectieproce- je dure. Voor nadere gegevens over et de inhoud van het cursuspro- g gramma kunt u desgewenst contact opnemen met mevrouw E.M. van gi der Zalm, telefoonnummer (070) 101532. og Bankiers Merlin Gerin is een Frans elektrotechnisch bedrijf en al meer dan m 60 jaar gespecialiseerd in geavanceerde schakelapparatuur. nj Op korte termijn wordt bij ons bedrijf een HP 3000 42 systeem geplaatst. Wij zoeken daarvoor een: ®l U rapporteert aan de financieel manager en bent verantwoordelijk voor: - de installatie en de uitvoering van het gehele automatiseringsgebeuren - het adviseren m.b.t. vernieuwingen c.q. wijzigingen - het ondersteunen en trainen van gebruikers. Voor deze verantwoordelijke funktie zoeken wij iemand: - met een aantal jaren automatiserings-ervaring, bij voorkeur met het HP 3000 systeem - grote mate van flexibiliteit - goede kontaktuele eigenschappen - redelijke beheersing van de Engelse taal. kennis van de Franse taal is een pré - leeftijd tot 35 jaar. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar Merlin Gerin Nederland B.V., t.a.v. de heer G.W.J. Legdeur. MERLIN GERIN NEDERLAND BV Wilhelminastraat 33 - Bodegraven Postbus 80 - 2410 AB Bodegraven Telefoon 01726-1 92 48

Leidse Courant | 1986 | | pagina 12