mededelingen gemeentebestuur 2 t/m 6 juni '86 kleint'es 071-122244 leiden MILIEUVERVUILING STAAT NOG NIET IN DE GESCHIEDENISBOEKJES.DE KRANT WEET ER MEERVAN. LEIDSE COURANT 1 1 PAGINA 8 LEIDSE COURANT VRI1DAG 30 MEI 19* Commissie vergaderingen Commissie voor Algemene en Bestuurlij- ke Aangelegenheden Maandag 2 juni a.s. om 20.30 uur In het politiebureau aan de Langegracht Agenda: rampenplan evaluatie brandveiligingsverordening aktieprogramma brandweer 1986-1990 aktieprogramma politie 2e halljaar 1986 Commissie voor Economische Aangele- genheden Woensdag 4 juni a.s. om 20.00 uur In ka mer 12/13 van het Gulden Vlies Agenda: Evaluatieverslag Bio-tech "86 te Londen Commissie voor Cultuur, Volksgezond heid en Groenvoorzieningen Woensdag 4 juni a.s. In kamer 23/24 van het Gulden Vlies, aanvang 20.00 uur Agenda: - samenstelling deelcommissies - garantie huurbetaling gezondheidscentrum Bevnjdingsplem. Rv 160 - vestigingsbeleid huisartsen - afrekening maatschappelijk werk Leiden 1984/1985 - introductieprogramma commissie CVG Commissie Ruimtelijke Ordening; Open bare Werken, Verkeer en Milieu Donderdag 5 juni a.s. om 20.00 uur in ka mer 23/24 van het Gulden Vlies Agenda: Presentatie bouwplan Stille Rijn Voorstel inzake nemen voorbereidingsbe- sluit Stille Rijn Behandeling bezwaarschriften tegen bouwplan Meloenstraat Behandeling bezwaarschrift tegen uitbrei ding kantoor Kamer van Koophandel Behandeling bezwaarschrift bouwplan noodlokalen Stevenshof Behandeling bezwaarschriften bouwplan woningen Pieterskerkhof Voorstel inzake vaststelling Meerjarenpro gramma restauratie monumenten B en W-besluit inzake voorfinanciering rijkssubsidie t.b.v. restauratie Bank van Lening en Speckhof Voorstel inzake nemen voorbereidingsbe- sluit Vhetweg 76 Voorstel inzake nemen voorbereidingsbe- sluit Lammenschanspark Voorstel inzake verdaging beslissing om trent vaststelling bestemmingsplan Zoe- terwoudseweg Voorstel inzake beschikbaarstelling kre diet geluidwerende voorzieningen wonin gen Hooigracht B en W-besluit inzake aanvullende bijdra ge vochtbestrijding hof Meermansburg Presentatie fiets- en voetgangersbrug A. Schotkade Voorstel inzake verlenen kredieten t.b.v uitvoering diverse öviel-technische werken Belangstellenden, die naar aanleiding van één van de bovengenoemde agendapunten het woord willen voeren, wordt aangeraden dit uiterlijk één dag voor de vergadenng aan de secretans van de commissie ruimteli|ke ordening, openbare werken en verkeer, mw. E. Visser-v d Vlist, telefoon 254236. ken baar te maken. Bovenstaande vergaderingen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daarvoor terecht in het informatie centrum in de hal van het stadhuis. Vereniging van vrienden van de Leidse Hout Maandag 2 juni a.s. om 20.00 uur in de bibliotheek van het Diaconessenhuis (hoofdingang) Onderwerp: Diapresentatie geschiedenis van de Leid se Hout Vaststelling minimum-jaarcontributie - N B. het voorlopig kontaktadres is Johan de Witstraat 3. 2334 AL Leiden Voor meer informatie kan gebeld worden met de direktie Groen van de gemeente. Telefoon 254611. Commissie voor de Beroep- en Bezwaar schriften Vrijdag 6 juni a.s. in de koffiekamer in het stadhuis. 9 30 uur - Er wordt uitspraak gedaan inzake het beroepschrift van Firma Water en Co Voortgezette behandeling van het beroepschrift van Kooreman B V. tegen plaat sing van pand Nieuwe Rijn 23 en 23a op de gemeentelijke monumentenlijst 10.30 uur Hoorzitting inzake een be zwaarschrift tegen een voor- bereidingsbesluit betreffende een tweetal locaties aan de Schubertlaan. Voor informatie "Overige vergade ringen" zie telefoonnummer(s) con tactpersonen onderaan agenda's. Diversen Afsluiting Galgewater Langs de waterzijde van Galgewater, tussen Weddesteeg en Kort Rapenburg wordt een nieuwe hoofd-gasleiding gelegd. Het Ener giebedrijf Rijnland voert de werkzaamheden uit. Maandag 2 juni gaat men van start. Begonnen wordt bij de Weddesteeg Van- daaruit werkt men in de richting van het Kort Rapenburg. De duur van het werk wordt geschat op 4 werkbare weken. Her-bestrating Alexanderstraat In de eerste week van juni wordt een begin gemaakt met de herbestrating van de Alexanderstraat. Dit werk geschiedt in het kader van het jaar lijks onderhoudsprogramma her-bestrating van straten en wegen Aan de straatindeling verandert niets. Wel zal op verzoek van een aantal bewoners extra aandacht geschon ken worden aan de verkeersdrempels De duur van het werk is geschat op 5 6 weken. Gestari wordt op de hoek van de Herensingel. Vandaaruit gaat het in de rich ting van de Sophiastraat. Gedeelte Oude-Vest afgesloten voor verkeer Het Energiebedrijf Rijnland moet aan de Ou de Vest een hoofdspanningskabel vervan gen. Men is in verband hiermee genood zaakt het deel van de Oude Vest tussen Lange Mare en Vollersgracht af te sluiten voor verkeer. Het trottoir wordt opengebro ken en een belangrijk deel van de bestrating. Het karwei vangt aan op maandag 2 juni a.s. en zal als alles meezit, vrijdagmiddag 6 juni gereed zijn. Her-bestrating Clarasteeg Woensdag 4 juni wordt het straatgedeelte bij de nieuwbouwwoningen in de Clarasteeg her-bestraat. De duur van het karwei zal naar verwachting veertien dagen in beslag nemen. Kandidaatstelling Bestuur Stichting Werkgelegenheid De Stichting Werkgelegenheid Leiden houdt zich bezig met ondersteuning van startende bedrijven en projekten door middel van voor lichting en cursussen, financiële ondersteu ning en het beheren van bedrijfsverzamelge bouwen (Olga in de Evertsenstraat en Mos- tert in de Ir. Driessenstraat). In het bestuur van de Stichting zijn twee plaatsen gereser veerd voor personen namens instellingen die zich de belangenbehartiging, de opvang, de begeleiding van de werklozen ten doel stellen. Het College van B W heeft geen voorkeur uitgesproken voor bepaalde instel lingen zodat voor de kandidaatstelling voor deze bestuursplaatsen een oproep in de ge meenteadvertentie wordt gedaan. Wegens periodiek aftreden van het bestuur zijn de genoemde bestuursplaatsen binnenkort va cant. De zittende bestuursleden (thans na mens de Vnjwilligerscentrale en de Studen- tenecclesia) zijn desgewenst herbenoem baar. Aanmelding van de kandidaten voor het bestuur dient te geschieden bij Burge meester en Wethouders van Leiden (Post bus 9100, 2300 PC Leiden); het College maakt een voordracht ten behoeve van de Gemeenteraad door wie het bestuur be noemd wordt. Instellingen met bovengenoemde doelstel ling worden uitgenodigd binnen drie weken kandidaten voor de twee bestuurszetels aan te melden. Inlichtingen kunnen tijdens kan tooruren worden ingewonnen bij G. Bovens (071-254760). voorzitter van de Stichting of bij H. Amptmeyer (071-254298), secretaris van de Stichting. Verkeers(velllgheids)spreekuur De gemeente houdt sinds kort eenmaal per week een "spreekuur verkeersveilig heid". Op dat spreekuur kunnen burgers klachten over verkeers-onveilige situaties voorleggen aan ambtenaren van de Directie Verkeer en Vervoer Het.gaat dan m.n over onveilige kruispunten, hard rijden in woonwi|ken. onvoldoende uitzicht e d Het spreekuur wordt iedere week gehouden op woensdagochtend van 10.30 tot 12.00 uur op hel Stads- bouwhuis. Langegracht 72 Om onnodig wachten te vermeden dient u vooraf telefonisch een afspraak te maken met mw P van Polanen. tel 254802 Op dit spreekuur kunt u uw klachten en wensen nader toelichten en zal bekeken worden binnen welke termen hier iets aan gedaan kan worden. Voor alle duidelijkheid: het spreekuur is niet bedoeld voor klachten over een slecht wegdek, gebrekkige straatverlichting, defecte verkeerslichten, parkeervergunnin- gen e.d. Voor dat soort zaken kunt u zich beter rechtstreeks wenden tot de betreffende instanties. Dat zijn; voor klachten over defecte straatverlichting tel. 252884 (Energiebedrijf Ri|nland) voor klachten over slecht wegdek, kuilen, omvergereden verkeersborden 254601/254602 defecte verkeerslichten: 254474 verstopte straatkolken: 252091 parkeervergunningen en -ontheffingen: 254501 Gemeenterekening 1982 Voor belangstellenden liggen van vanaf he den gedurende veertien dagen ter inzage (kamer 314 van het stadhuis) de rekening van inkomsten en uitgaven van de gemeen te over het jaar 1982. alsook de rekeningen over dat jaar van de verschillende takken van dienst. Afschriften van genoemde reke ningen zijn verkrijgbaar tegen betaling van kosten Tekeningen Roodenburger- straat ter inzage De tekeningen m.b.t. de herinrichting van de Roodenburgerstraat zijn vanaf maandag 2 tot 16 |uni a.s. in te zien op kamer 221 van het Stadsbouwhuis. Langegracht 72 en in de hal van het stadhuis. Een ieder die hierop wil reageren kan dit schriftelijk doen door te schrijven aan Burgemeester en Wethouders van Leiden. Postbus 9100, 2300 PC Leiden Degenen die al schriftelijk hebben gerea geerd hoeven dat niet opnieuw te doen! Bewoners van de Roodenburgerstraat krij gen vóór 2 juni a.s. een brief in de bus waar in de tervisielegging wordt aangekondigd. Nieuwe regeling voor verlenging van registratie als woningzoekende Per 1 mei j.l. is door de directie Woonruimte verdeling een nieuwe regeling ingevoerd voor het verlengen van de registratie als wo ningzoekende De formulieren die bij deze regeling horen zijn onlangs verzonden. Éénmalig voor verlopen inschrijvingen Omdat het hierbij gaat om een nieuwe pro cedure zijn de formulieren ook toegestuurd aan de geregistreerde woningzoekenden waarvan de inschrijving inmiddels verlopen is. Ook die inschrijvingen zullen deze keer alsnog worden verlengd als de formulieren tijdig terug worden gestuurd. (Binnen één maand na datum poststempel). Dit is echter éénmalig. In het vervolg zal bij verlenging van de registratie'de volgende regel gelden Indien er. binnen één maand na het verstrij ken van de geldigheidsdatum van de regi stratie als woningzoekende, geen verzoek tot verlenging bij de directie Woonruimtever deling is binnengekomen, vervalt de In schrijving. Nieuwe procedure De nieuwe procedure voor verlenging ziet er voortaan dus als volgt uit: Ongeveer één maand vóór het verstrijken van de geldig heidstermijn van de inschrijving krijgt iedere geregistreerd woningzoekende het nieuwe formulier voor verlenging toegestuurd (U hoeft daarvoor dus niet meer naar het stad huis of het Stadsbouwhuis). Dit nieuwe for mulier komt in de plaats van het gele aan vraagformulier dat tot nu toe moest worden gebruikt. Op het nieuwe formulier is een aantal gegevens van de woningzoekende, zoals die bij de directie Woonruimteverde ling bekend zijn, voorgedrukt. Eventuele wij zigingen die hierin zijn opgetreden moeten worden aangegeven Vervolgens moet het formulier bijlagen) verder worden inge vuld en vóór de vervaldatum (één maand na het verstrijken van de inschnjving) worden teruggestuurd. Informatieavond voor bewoners van de Valeriusstraat e.o. Op maandag 9 juni a.s organiseert de ge meente een informatie-avond in clubhuis de Tamboerijn. Valeriusstraat 73. aanvang 20.00 uur Op deze avond zal een toelichting worden gegeven op het woningbouwplan voor het terrein aan de Valeriusstraat waar nu het clubhuis staat. De direct betrokken omwonenden hebben een uitnodigingsbrief voor de avond ontvangen Andere belang stellenden zijn eveneens welkom. Inschrijving flatwoningen boven winkelcentrum "Stevensbloem" Centraal in de wijk Stevenshof wordt in opdracht van Stichting Philips Pensioenfonds een complex van 97 flatwoningen en winkels gebouwd. Het complex bestaat uit 2 gebouwen van elk drie woonlagen boven de winkels. Gebouw A omvat 30 driekamerflats en 12 royale tweekamerflats; in gebouw B bevinden zich 43 driekamerflats en 12 eveneens royale tweekamerflats In elk gebouw zijn twee liften aanwezig. Oplevering vanaf augus tus tot december a.s De huurprijzen zijn van 375,- tot 420,- per maand exclusief de servicekosten ad 70,-. De verhuur en het beheer is opgedragen aan Makelaars kantoor Riinland B V Veurseweg 143 te Voorschoten telefoon 01717-7940. Gelet op de talrijke voorzieningen en het feit dat de flats zijn voorzien van een lift. zijn deze woningen bij uitstek geschikt voor ouderen. Wie komen in aanmerking? De hierna volgende categorieën geven de voordrachtsvoigorde aan. dus 1 gaat voor 2., 2. gaat voor 3. enz.enz. 1zij die een huurwoning van een Leidse woningbouwvereniging dan wel een particuliere huurwoning met een verklaring van wederverhuur in Leiden achterlaten met een kale huur tot f 425.- per maand, of 2. zij die een huurwoning van een Leidse woningbouwvereniging dan wel een particuliere huurwoning met een verklaring van wederverhuur in Leiden achterlaten met een kale huur van f 426,- tot 650.- kale huur per maand, of 3. zij die geregistreerd zijn als woningzoekende met tenminste 120 urgentiepunten, of 4. zij die een particuliere huurwoning in Leiden achterlaten met een huur tot 650,- per maand zonder verklaring van wederverhuur. De bezettingsnormen zoals vermeld in de Woonruimte verordening 1983 zijn van toepas sing. Wat moet u doen om in aanmerking te komen? Bij de baties van het stadhuis en het Stadsbouwhuis liggen inschrijfformulieren vanaf 2 juni 1986 Uw inschrijfformulier dient uiterlijk 15 juni ingeleverd te zijn bij de Directie Woonruimteverdeling, Langegracht 74. 2312 NH Leiden, vergezeld van de werkgevers- verklaring(en) of inkomstenverklaring(en). Formulieren die niet volledig worden ingele verd. kunnen niet in behandeling worden genomen. Verdere voorlichting over de woningen en informatie over de verdeling kunt u uiterlijk eind juni 1986 verwachten MUSEUM "DE LAKENHAL" Gratis rondleiding museum De Lakenhal In het Stedelijk Museum "De Lakenhal" wordt op zondag 1 juni a.s. om 15.00 uur een gratis rondleiding gegeven langs de eigen verzameling van het museum. Tevens kan men de volgende tentoonstellingen be kijken: Leidse Ateliers VI - Thom Geraedts. Trees Klijn en Jacqueline Ravelli (t m 8 juni '86). Fotografie een manier van kijken. Toegang 2,50; 6-16 jaar en 65' 1,25. Museum jaarkaart gratis. Ruimtelijke ordening Ontwerp-Streekplan Zuid-Holland West Tot en met 24 juli 1986 ligt het ontwerp- streekplan Zuid-Holland West voor een teder ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouw huis en in de Openbare Bibliotheek aan de Nieuwstraat 4 In het streekplan wordt de ruimtelijke ontwikkeling van het westelijk deel van de provincie Zuid-Holland voor de periode tot het jaar 2000 vastgelegd Gedu rende de termijn van de terinzagelegging kan een ieder schriftelijk bij Provinciale Sta ten van Zuid-Holland. Koningskade 12596 AA Den Haag, bezwaren tegen het ontwerp indienen. Bestemmingsplannen Noordvest en Academlewijk Door de Kroon zijn besluiten genomen ten aanzien van de bestemmingsplannen Noordvest en Academlewijk. Aan beide bestemmingsplannen is gedeelte lijk goedkeuring onthouden. De plannen lig gen ter inzage in kamer 241 van het Stads bouwhuis, Langegracht 72 te Leiden. Ontwerp-bestemmingsplan Rijnzicht II Met ingang van 2 juni 1986 ligt gedurende één maand in het Stadsbouwhuis. kamer 241 voor een ieder ter inzage hel ontwerp- bestemmingsplan Rijnzicht II. Het ontwerp heeft betrekking op het gebied dat wordt begrensd door (globaal) de Mors- weg, de spoorbaan Leiden-Utrecht. het Gal gewater en de studentenflat 'Pelcomplex'. Gedurende de termijn van de terinzageleg ging kan een ieder schriftelijk bij de Ge meenteraad (Postbus 9100, 2300 PC Lei den) bezwaren tegen het ontwerp indienen. Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 17 en 19 maandag 2 juni Wijk 18,22 en 25 woensdag 4 juni Wijk 21 en 23 donderdag 5 juni Wijk 20 en 26 vrijdag 6 juni Belangrijk!!! De grofvuilregeling zoals in bovenstaand schema aangegeven, geldt niet meer voor wijken waar minicontainers in gebruik zijn. Bewoners uit die wijken moeten in het vervolg zelf de Reinigingsdienst bellen om hun grofvuil af te laten voeren. Bouwplannen Burgemeester en Wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet: Wassenaarseweg 72. bouwen schapen stal Stationsplein 3. inwendig verbouwen deel stationsgebouw Dief steeg 14-14a, verbouwen pand Trekvliet nabij de Andries Schotkade en Leuvenstraat, bouwen fiets- en voetgan gersbrug 3e Binnenvestgracht 8. 9,10,11 en 12 en Reineveststeeg 12, verbouwen woningen Morsweg 22a, bouwen berging Doelengracht, bouw 8 woningen Morsweg (Rijnzicht), bouw 55 woningen Nieuwsteeg 4/4a, 6,. 10/10a, verbouwing t.b.v. woningen Kortenaerstraat/Bontekoestraat. Evert- senstraat/Tasmanstraat, bouw 20 wonin gen. Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouw vergunningen volgens de noritiale proce dure te verlenen: Lammermarkt 57, wijzigen plan tot ver bouwen en restaureren kerk, waarvoor reeds eerder bouwvergunning is verleend vondellaan 27. bouwen berging Nieuwe Rijn 80. inwendig verbouwen be gane grond tot atelierruimte Herengracht 19, verbouwen woning en bouwen berging Volkstuinencomplex het Zonneveld aan de Nachtegaallaan - bouwen schuurtje op tuin 15a bouwen schuurtje op tuin 53 Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 2 juni 1986 gedurende veertien dagen (bij voorkeur tussen 10.00 uur en 12.00 uur) ter inzage in het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72. In die periode kan iedereen schrif telijk bezwaar tegen de bouwplannen indie nen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden Als Burgemeester en Wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de eventue le toelichting in de commissie ruimtelijke or dening. uiteindelijk toch een bouwvergun ning verlenen, krijgen de indieners van be zwaarschriften hiervan bericht. Daarbij kra gen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkheden Polyester kajuitzeiljacht Seawych, 5.80x2.15x0.70 m» incl. 8 pk b.b. Pr. 9750,-. L 015-610482. Vouwwagen 4 slaper, geheel compleet, ct c. en koelkast. Tel. 017^ 12160. Grevelingen met kajuitjacril 14,50 per uur. Delta Cruis* tel. 070-278171, na 18.00 uu> Te koop: Alpenkreuzer Senior E 3250,-070-465274-60532' Caravan Munsterland 44tS met koelkast voortent cabine, f 5.000,-. f 01745-13896. Hinderwet Verzoeken Een verzoek om vergunning is ingediend voor de volgende inrichtingen 1Einsteinweg 101, pharmaceutisch bio- technologische industrie (Centocor Euro pe b.v 2. Kloksteeg 13. restaurant (H.S.J.M. van de Zee) Verleende vergunning 3. Wassenaarseweg 62. verrichten van aan vullend onderzoek voor een nieuwe mala- nabestrijdingsmethode (Rijksuniversiteit Leiden). Inzage van stukken a. gedurende de gehele behandelingster mijn in kamer 012 van het Stadsbouw huis, Langegracht 72, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 upr en van 14.00 uur tot 16.30 uur; b. tot 30 juni 1986 in het Informatiecentrum van de Directie Voorlichting in de hal van het stadhuis elke werkdag van 8.30 uur tot 16.45 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur. Bezwaren Beroep bij de Kroon Tot 30 juni 1986 kunt u m.b.t de onder 1 en 2 genoemde verzoeken gemotiveerde be zwaren schriftelijk bij Burgemeester en Wethouders indienen Óp 17 juni 1986 kunt u mondeling bezwaren indienen tijdens een openbare zitting in kamer 230 van het Stads bouwhuis te houden om 14.00 uur (voor zaak 1) en om 15.00 uur (voor zaak 2). Wie bezwaren heeft ingebracht op de bo vengenoemde wijze en iedereen die aan toont dat hif^zij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kan later bezwaren tegen de ontwerp-vergunningjndienen Tegen het verlenen van de onder 3 genoem de vergunning kan tot 30 juni 1986 beroep bij de Kroon worden ingesteld door - de aanvra(a)g(st)er van de vergunning - de betrokken adviseurs - iedereen die schriftelijk of mondeling bezwaren heeft ingediend tegen het ver zoek en/of ontwerp-vergunning - iedereen die aantoont dat hij/zij redelijker wijs niet in staat is geweest schriftelijk of mondeling bezwaren in te dienen tegen het verzoek en/of ontwerp-vergunning. De vergunningen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepas sing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden ge zonden aan de Raad van State. Afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State De ver gunning wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de Directie Milieu, Stadsbouwhuis ka mer 012, tel. 254437 Alpenkreuzer Super Export met zonneluife reservewiel, staat in Meerk( z.g.st. Vr.pr. 2500,-. Tel. oi 233536. Vouwwagen t.k.: Scout senior de Luxe 1978, 6-pers. incl. voort^ zonneluifel. kantelwagen. i looprem, i.g.st. Vr.pr. event, bezicht. na afspr., 070-647041. Tourcaravan Dique, 3/4 pers., 3 m.. 3801 voortent, kachel, b). '80, vr 4500. T. 070-501948. I Stacaravan t.k. op kleine camping, grote tuin' Monster. Tel. 070-977452. Vrijstelling methylbromide Aan Rasser's Bloemisterij, Hoogmadese- weg 48 te Leiderdorp, is een verklaring van geen bezwaar afgegeven, als bedoeld in de beschikking Vrijstelling methylbromide. De directeur Landbouw en Voedselvoorzie ning in de provincie Zuid-Holland heeft deze verklaring afgegeven t.b.v. de bestrijding van aaltjes en schimmels in verband met de teelt van lelies op een perceel grond aan de Besjeslaan t/o 6a te Leiden. Vanaf heden tot 7 augustus 1986 ligt voor ieder genoemde verklaring ter inzage in kamer 012 van het Stadsbouwhuis (Directie Milieu). Voor infor matie kunt u bellen 071-254437 of de Direc teur Landbouw en Voedselvoorziening in de provincie Zuid-Holland, tel. 01820-14755. MUZIEK- INSTRUMENTEN T.V., RADIO, VIDEO RECORDERS, ENZ Occasion PIANO'S, gereviseerd of nagezien in onze eigen werk plaats. Volledige garantie. 1e stembeurt en transport gratis. H. Bouman, Noordeinds 105, Den Haag. Tel. 070-659689. Donderdag koopavond. Brand radio, TV en videoservice Bachstraat 470, Leiden. Tel 071-31.54.60. Het adres voor een goede occasion. T.k. gevr.: DRUMSTEL waarvan Bass drum 18" en pauk 16". Tel. 070-453376. I LESSEN EN CLUBS Zonder omwegen uw RIJBE WIJS. Bel voor 'n spoedkur- sus rechtstreeks (en gratis) het centrale no. 06-0229229. Tafelzilver, alle merken. 30% voordeel. Kookpannen ookl Bel LUNIAC altijd 071-121377, óók 's avonds. Wie wil SIGG-PANNEN kopen voor de helft van de prijs? Ook Lagoslina héél voordelig. Brie ven onder no. 8712 bur. v.d. blad. CV-MOEDERHAARD. open haardmodel. grote caravan- voortent, omloop 4.80 m., zon nescherm 4.80x2 mtr., mech. knikarmsysteem, t.e.a.b. Tel. 070-555610. na 20 uur. SLOOPGOUD. Betalen 12 contant voor (kapot) 14 kts. Le gitimatie verplicht. Van Ruiten, antiquair, Kort Rapenburg 12. Leiden (ma. dl. gesloten). Topprijzen voor SLOOPGOUD, zilver, sieraden en munten. M. Ras. Haaghuishof 20. Leider dorp. Tel. 071-891272, ev. ge haald. VLOOIENMARKT Zoekt u iets 2e hands? Dan maakt u bij ons een goede kans. Meer dan 50 occasions in motor- en zeilboten en B.B. motoren. Ook voor de kleine beurs, leuke aanbiedingen. Poelgeest Occasions Centrum, Haarlem- merlrekvaart 15 Oegstgeest (bij t.v.-mast). Tel. 071-176176 b.g.g. 170743. Polyester zeilboot typeFJ. Polyester F.J. 1 Te koop vouwwagen T.k. 4-6-pers. vouwwagen Te huur motorkruiser i 350,- p.w. Te». 070-97268^ Wegens verhuizing aanget stacaravan op mooi recreatiecentrum og Veluwe. Prachtig aangelel tuin met zitkuil en schuur. Vi aansluiting op gas en riolerl Stageld en verzekering betï tot oktober '86. Vr.pr. 395j Tel. na 20.00 uur 070-2102? Te koop Jeugdzeilboot Piraat Wassenaar I stacaravan te koop met alun ramen en schuifpui, cor Ingericht. Tel. 070-941197. j Zeilschool Orion Kaag (Instructeur, boot en theorie Ongeacht aantal per sol (max. 3-pers). 150,- p. d tel. 02524-5195. Aluminium visboot plm. 4 meter op trailer, vr) 850,-. Inl. 01711-11418 070-870571. Stalen weekendkruiser, 01711-11418 of 070-870571 Polyester visboot met vaste buiskap met ran plm. 5 meter, vr.pr. 950,-. 01711-11418 of 070-87057( Chateau Cougar 4-pers. 3.80 mtr., inkl. voortent, lu gasfles enz. Nw.pr. 12.5C Vr.pr. 9.500,-. Tel. i 311327 na 20.30 uur. TE KOOP STACARAVAfi met schuur op camping zwembaden, tennisbaan Amerongen. 4750,-. Tel. 674624. T.k. met schuur, omg. Bergen Zoom. Vr.pr. 4000,-. Tel. 293586. Zeilboot „Stockpaert", p- lengte 5.30 m. Prijs 4750, Aanhangwagen l.pr.st. 700. Tel. 070-85 Camping de Randstad t.h.: seizoen-, vak standplaatsen. Tel. 1363. Voll. verzorgd weekend Noord zee 3-4-5 dagen Engeland. Hel goland. Vakantie Polen, Schot land, Noorwegen en Denemarken. Bel Nirwana Sai ling. 020-12.71.14. Warmond T.k. Biesbosctikruiser zeilboot staal, I. 7.40 m., prima onderh., Inboardmotor, gesco- peerd. Marif. Pr. 19.500,-. Tel. 070-856278. Waterland 700 motorjacht, 7x2.50, Inboard Ford motor 59 pk.. 6 slaapplaat sen. keukenblok, tollet en c.v. Vr.pr. 15.000,-. Tef. 070- 608075 na 18.00 uur. Zeilboot Sportief model, polyester, 3.70 mtr., zeil ca. 9 m2, i.z.g.st. Vr.pr. 1275. Tel. 079-414592. T.k.a. grote 9-pers. stacaravan 20 km. van Den Haag, geheel compleet met k.t.v., luxe schuur 3x4 mtr., met douche, koelkast, kookplaat, dubbele spoelbak, terras met luxe tuin, stageld verz. betaald tot febr. 1987, vr.pr. 22.000,-. Tet .070- 871269 of 992466. St. kajuitzeilboot Wibo 7.40. 740x225x105, on- derw.tollet, 5 sl.pl., sumlog. nw. RVS, verstaging. Yanmar D '83. Pr. 22.500,-. Tef. 01820- 30424. Volledig Ingerichte houten caravan met schuurtje. 9.50-3.10. cam ping Kaagdorp, staangeld 1986 Diverse vouwwagens en caravans al v.a. 950,-. Bel of druk voor Inl. Caravan bedrijf Rijpwete- rlng, 01712-8031. 808542. Te koop 4-pers. toercaravan met voortent, Sprite, 1000,-. Tel. 01749-47198. toercaravan 3/4-pers., Knaus Komfort 365. Incl. koelkast en voortent. Tel. 015-561350. VFW Fokker 380 de Lur verwarming Ijskast, 4 s plaatsen en i.d. bewijs. Tel.j 952835. CAMPING Vrij... Dan de caravan, zot huls. tent of boot. Grote ring butaangascomforen, kasten, koelboxen, verllcl strijkijzers, RVS-aanrecI waterpompen, uitlopen en warming. Campingshop k/ERDA, Beatrixstraat Tel. 071-217066, Leiden. Vouwwagen Walker Valiant, als nieuw, 6- pers., grote voortent, luifel, res- .wiel, gaskomfoor en bijbeh. ta fels. Extra: hechthouten opbouw met op maat genaaid dekzeil. Te bevr. 070-683914. SEIZOENPLAATSEN aan de Langeraarse Camping „Mimosa". 18, Langeraar, Z.H. Tel. 01 8277. N t.h. i se Plai i". Gee I KENNISMAKING Twee vlotte MEIDEN, 33 jr., ken twee gezellige, aantrek ke jongens, plm. 1.801., on zellig mee uit te gaan. Brlev toto o.e.r. o.nr. SP 91869 bl.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 8