Beeld van actuele Haagse kunst in Gemeentemuseum Gezellig familietoneel bij de Haagse Comedie Festival-opening trok geen publiek Een Nederlandse Jevgeny Onjegin KUNST Fascinerende uitvoering Strawinski's Vuurvogel HET OOG OP DEN HAAG EXPLICIETE BECKETT VAN THEATER AN DER RUHR £eidóe Qounaml MAANDAG 26 MEI 1986 PAGINA Het was in alle opzichten een onvergetelijk concert, deze af sluiting van de CoRo-serie van het Residentie Orkest, zater dag in de vrijwel uitverkochte PW A-zaal. Hans Vonk was de beheerste en toch innerlijk ge dreven dirigent, alert op zorg vuldige afwerking van klank en coloriet, het RO musiceerde geïnspireerd en de solist Anr- dré-Michel Schub, Frans- Amerikaan, kon zijn werkelijk fenomenale pianistiek volledig botvieren in Rachmaninofs Vierde Pianoconcert. Nu zal dit werk nooit de popu lariteit krijgen van het tweede en derde concert, maar het be zit ondanks zijn wat verbrok keld karakter, toch voldoende kwaliteit om te boeien, zeker in zo'n verbluffende weergave als die van Schub. Het bevat het virtuoze, vingervlugge passagewerk naast de volle ak koorden, het bevat de typisch Russische, wat weke melanch olie in de melodiek, kortom het is typisch de herkenbare Rachmaninof met de Skriabin- inslag, zoals we dit uit de Skri- abin-cyclus van het RO heb ben geleerd. De lang niet ge makkelijke orkestpartij voegde zich naadloos aan de pianopar tij, dankzij Vonk. Maar alles werd overtroffen door de Residentie Orkest o.l.v. Hans Vonk. Solist: Andrè-Michel Schub, piano. PWA-zeal Ned. Congresgebouw Den Haag. ronduit fascinerende uitvoe ring van Strawinkski's Vuur vogel, nu niet samengevat in de Suites, maar in de totale, uitgebreide balletpartituur. En wat daarin te horen viel aan fijnheid van detaillering, aan ragdunne kleuring, aan teder heid van klank en bovenal aan de ongelooflijke span- ningsrijke manier van vertel len van het sprookje van de jonge prins en de vuurvogel, die samen de boosaardige reis tenslotte verslaan. Alleen al aan het begin, dat onmiddel lijk de aandacht greep met het fluisterzachte „er was eens", kwam men oren te kort. Ge lukkig dat Vonk en het RO hiervan een plaatopname heb ben gemaakt. Beethovens Coriolan-ouvertu- re leidde dit concert in en Hans Vonk gaf er een lezing van in zijn zuiver klassieke, rustige en duidelijke stijl. Bra vo. NOES KOKEE Grote belangstelling voor Holland Festival en Nederlandse Opera AMSTERDAM De belangstelling voor het Holland Festival is dit jaar vele malen groter dan vorig jaar. De een week geleden afgesloten schriftelijke voorverkoop toonde een stijging van 45 procent in vergelijking met 1985. Tijdens de kaartenmarkt in de Stadsschouwburg werden ruim drieduizend plaatsbewijzen ver kocht, meer dan anderhalf keer Zoveel als vorig jaar. Een flink aantal voorstellingen is inmiddels uitverkocht: het eenmalig op treden van de Opera van Frankfurt met „Die Entführung aus dem Serail" van Mozart en dat van het Tanztheater Wuppertal met Pina Bausch. Ook in de categorie jeugdvoorstellingen zijn al de nodige voorstellingen uitverkocht. Ook de Nederlandse Ope rastichting beleeft, met de opening van het Muziektheater in het vooruitzicht, gouden tijden. Op dit moment zijn er al 170 procent meer abonnementen verkocht dan de voorgaande jaren. Voor enkele produkties, zoals Falstaff en Madame Butterfly is de helft van de zaalplaatsen al bezet. De besteltermijn voor abonne menten is van 31 mei verschoven naar 30 juni. Italiaanse pers kraakt film met Maruschka Detmers ROME Het Drentse sterre tje Maruschka Detmers heeft met haar eerste Italiaanse film „Diavolo in Corpo" (De Duivel in het Lichaam) geen potten kunnen breken. Volgens het Italiaanse weekblad Panorama valt uit het spel van Marusc hka Detmers en haar tegen speler Frederico Pitzalis moei lijk op te maken waarom zij zich met de ander identifice ren. Detmers kan overigens troost putten uit de woorden van de beroemde schrijver Al berto Moravia, die in het weekblad Espresso schrijft dat zij „tussen de vele niet-acteurs van de film nog de beste is". in Den Haag is dit weekeinde op drie plaatsen tegelijk het Haags Zomerfestival van start gegaan. Tot en met zondag 8 juni vinden er bijna dagelijks een groot aantal toneel- en theatervoorstellingen, concerten, lezingen en exposities plaats, die in het kader staan van Shakespeare, actuele Haagse kunst of het Pleintheaterfestival, dat komende week zaterdag begint. Vandaag aandacht voor het openingsconcert door het Residentie Orkest gistermiddag in Diligentia, de expositie „Het oog op Den Haag" in het Haags Gemeentemuseum en de toneelvoorstellingen „Ons kent ons" van de Haagse Comedie en „Gelukkige dagen" van het Westduitse Theater an der Ruhr in de Koninklijke Schouwburg. Scène uit „Ons kent ons" van de Haagse Comedie, met van links naar rechts Filip Bolluyt, Francine Dreessen en Kes van Lier. De Haagse Comedie die Alan Ayckbourns „Ons kent ons" (A Chorus of Disapproval) speelt, heeft zich voor deze voorstelling omgetoverd tot „Sneeker Operettevereniging voor Amateurs (SNOV)", die John Gay's „Beggars Opera" gaat uitvoeren. Je kunt kri tiek hebben op 's lands groot ste repertoiregezelschap, dat een stelletje regionale ama teurs heel goed weet te imite ren. Of komt dat nu door de goede vertaling van Hoekse- ma en de kracht van schrij ver Ayckbourn? „Ons kent ons" begint met een aanstekelijke slotscène van de Beggars Opera door de SNOV. Het ingeblikte ap plaus laait op, je gaat er bijna van meeklappen. De regis seur komt op en houdt een toespraak. Hij bedankt vooral de hoofdrolspeler, Gijs Jan sen. Dan volgt wat aan deze „première" voorafging. Jansen heeft zich pas in Sneek gevestigd en wil lid worden van de vereniging. Daar zijn de rollen reeds ver deeld. Omdat de anderen denken hem voor hun karre tje te kunnen spannen, weet hij aardig op te klimmen en belandt hij uiteindelijk in de hoofdrol. Jansen werkt na melijk bij de ABG, een be drijf dat misschien gaat uit breiden en een lapje grond nodig zou kunnen hebben dat in het bezit is van een van de spelers, Jarich. Als Jansen handig bemiddelt, zouden een paar mensen heel rijk kunnen worden. De vrouwen in het gezelschap gebruiken Jansen als uitlaatklep voor hun onvrede. Allen worden teleurgesteld, de ABG gaat failliet, flapdrol Jansen krijgt de schuld van alle ellende. De kracht van Ayckbourns stuk is dank zij Hoekséma's vertaling gehandhaafd geble- Haagse Comedie speelt „Ons kent ons" van Alan Ayckbourn. Regie: Jules Royaards. Met Filip Bolluyt, Kees Coolen en o.a. Lucas Dietena en Trudy Labij. Koninklijke Schouwburg, zaterdag 24 mei; herhalingen 27, 30 en 31 mei en 7 juni. ven. „Ons kent ons" is welis waar op het banale af, je moet om de handige dialogen en de gladde enscenering van Royaards vaak lachen. Waar om zou je dan een soort kniesoor zijn en deze keuze van de Haagse Comedie toch van kritiek willen voorzien? De vragen die rijzen bij het zien van Ons kent ons, zijn niet zo gemakkelijk te beant woorden vanwege het Dros- te-effect. De acteurs die ama teurs spelen, het gezelschap dat „gewoon" moet doen, het leuk dat door die Sneekers leuk gevonden wordt, mysti ficeert natuurlijk. Hoe anders dan door projectie kan zo'n kleurloze Jansen, kleurloos gespeeld door Filip Bolluyt, zo'n hoofdrol dragen. De ko medie die wordt gespeeld, is dik aangezet, vooral als Francine Dreessen en Trudy Labij de kans krijgen als res pectievelijk het oversekste en het frigide type. Vergeleken daarbij zijn Lucas Dietens' macho en Kees van Liers pleb zeer genuanceerd. Ronduit sterk is een zangtri- ootje van Carl van der Plas, Anne-Marie Heyligers en Wim van den Heuvel, al moet ook daarbij een kantte kening worden geplaatst: de muziek (in het gehele stuk) is van het niveau Clayderman, ongetwijfeld opzettelijke mu- zak for the millions. Wie kan genieten van Kees Coolen die alles uit de kast haalt, moet ook even letten op een fijne en pittige rol van Patty Pontier als regie-assis tente bij de amateurs. Zet verder het kritisch vermogen maar even opzij: „Ons kent ons" is een gezellige familie voorstelling, een komedie waar je lekker om kunt la chen. PETER SNEL De titel van de tentoon stelling die tot 25 augus tus in het Haags Ge meentemuseum wordt gehouden klinkt veelbe lovend. „Het oog op Den Haag" heeft niet alleen betrekking op de blik van het museum op ak- tuele beeldende kunst in de eigen stad, maar geeft vooral aan dat het pu bliek buiten Den Haag het oog eens zou kunnen richten op de kunstpro- duktie in de residentie. Het wordt de hoogste tijd dat men zich niet zo een zijdig op het kunstgebeu- ren in Amsterdam richt, lijkt de achterliggende gedachte van de veelom vattende expositie te zijn. Het Holland Festival mag zich dan voorname lijk in Amsterdam afspe len, Den Haag plaatst er het Haags Zomer Festi val tegenover. Met de opening van „Het oog op Den Haag" is het startsein vian dit festival gegeven. Te gelijk is het ook een afscheid. Tijdens de tentoonstelling, volgende maand, neemt Theo van Velzen afscheid als di recteur van de Dienst voor Schone Kunsten. Van Velzen Loonde zich in zijn toespraak oij de opening van de ten toonstelling verheugd over de grote presentatie van Haagse kunstenaars, die dankzij intensieve samen werking tussen afzonderlijke museummedewerkers en de kunstenaars tot stand kon komen, maar ook sprak hij zijn bezorgdheid uit over de toekomst van het museum. Het tentoonstellingsprogram ma is tot eind 1987 vastge steld, maar er bestaat grote onzekerheid over de finan ciële middelen en de opvol ging van Van Velzen. Wet houder van cultuur Verduyn Lunel kon hier als nieuwko mer nog nauwelijks iets over zeggen, behalve dat het ge meentebestuur een aantal antwoorden moet formuleren over de toekomst van hel museum. De tentoonstelling beoogt niet de enige Haagse kunste- Een overzicht van de publieke belangstelling gisteren voor de opening van de tentoonstelling „Het oog op Den Haag" in het Haags Gemeentemuseum. naars van kwaliteit te bren gen, er is duidelijk een keuze gemaakt. Daarom alleen al zou het goed zijn als het mu seum vaker plaatselijke kunstenaars binnen haar mu ren haalt. Het Gemeentemu seum mist elke funktie van een platform voor beeldende kunst in de stad en van de kant van de kunstenaars heerst er al lange tijd onge noegen over deze opstelling. Eén keer in het jaar wordt er een groepje kunstenaars uit genodigd om werk te expose ren - dat was in januari de Grafische Werkplaats - en verder is er nauwelijks een stimulerend contact tussen kunstenaars en museum. Een groot gedeelte van het steeds klefner wordende aankoop budget wordt aangewend om een lacune in de kunsthisto rische lijn vanaf Mondriaan aan te vullen. Dat kost veel geld, want het ruimtelijk werk van gerenommeerde kunstenaars op internatio naal niveau als Donald Judd, Sol LeWitt of Carl Andre is sinds de jaren zestig enorm in financiële waarde gestegen. Wanneer je een ruim budget hebt is op deze aandachts punten niets aan te merken, maar voor de overige beste dingen blijft nu te weinig geld over. Verwonderlijk is bijvoor beeld dat een Haagse kunste naar als Bob Bonies, die me( zijn geometrisch-abstracte kunst bij uitstek in het kunstbeleid past, zijn grote reptrospektieve tentoonstel ling buiten Den Haag heeft, ja zelfs buiten Nederland. Hij ontbreekt eveneens in „Het oog op Den Haag". Welke kunstenaars acht het Haags Gemeentemuseum re presentatief voor de aktuele kunstproduktie in de stad? Zij koos vijf kunstenaars uit die typerend zouden zijn voor verschillende klimaten in de Haagse beeldende kunst; Tomas Rajlich, Chris tie van der Haak, Marius Quee, Peter Blokhuis en Auke de Vries. In samen spraak met deze kunstenaars werden twintig andere schil ders en beeldhouwers uitge nodigd, Zo wordt Peter Blok huis omringd door vier colle ga's uit Pulchri Studio nl. Rein Draijer, Pat Andrea, Maarten van Dreven en Jan Kuiper en Christie van der Haak koos uiteraard uit het bestand van het Haags Cen trum voor Aktuele Kunst. Dit is een onvermijdelijk as- Haags Gemeentemuseum „Het oog op Oen Haag", actuele Haagse beeldende kunst, tot 25 augustus. Catalogus 80 pagina's, 25,-. pekt door de opzet van de tentoonstelling. Opvallend is dat er maar liefst negen kunstenaars uit het HCAK afkomstig zijn en dit kunstenaarsinitiatief is zo langzamerhand opgenomen in het erkende kunstcircuit. Dit is overigens niet verwon derlijk, want het was gedu rende enkele jaren een inte ressante plaats, waar over de inhoud van beelde kunst in tensief gedacht en gesproken werd. Een ander punt dat op valt is dat uitgezonderd de kunstenaars van het HCAK de meeste kunstenaars ruim de leeftijd van veertig jaar gepasseerd zijn. Dit brengt met zich mee dat die kunste naars hun reputatie dan ook gevestigd hebben en dat men bij namen als Tomas Rajlich, Gerard Verdijk, Auke de Vries, David van de Kop of Pat Andrea eigenlijk verge ten is dat het Haagse kunste naars zijn. Maar wat is Haags, wanneer een aantal van hen ver buiten de residentie woont en werkt. Misschien wijst de tentoonstelling dit uit. INGRID VAN SANTEN Het muzikale gedeelte van het Shakespearefestival als onder deel van het eerste Haagse Zo mer Festival blijkt in het breed opgezette geheel een on dergeschoven kind. Het ont breekt niet aan kwaliteit - de opening werd gistermiddag in Diligentia verzorgd door leden van het Residentie Orkest - maar in het aanbod van eve nementen is de aandacht ken nelijk zo zeer gericht op expe rimenten en straatactiviteiten, dat de klassieke muziek is on dergesneeuwd. Bij het tweede festival zal een instituut als het Residentie Orkest een be langrijke functie kunnen ver vullen, maar het ensemble heeft dan ook recht op een be langrijker plaats en op meer aandacht. Diligentia was gis termiddag akelig slecht bezet. Dirigent Alexandru Lascae be lichtte Shakespeare van meer dere zijden en invalshoeken. Purcells Fairy Queen, filmmu ziek Henry V van Walton, Songs van Strawinsky, Ophe lia Dances van Knussen, Songs of Julia van de Voorburgse componist Peter Visser, Sha- kespeare Concerto van Am- Leden van het Residentie Orkest spelen muziek gebaseerd op werk van Shakespeare. Diligentia, gister middag. ram. Lascae verdient zeker een complin\ent voor die keu ze, Shakespeare heeft kenne lijk ook hem geïnspireerd. Dat geldt niet in mindere mate voor de RO-leden die de veel heid aan composities uitste kend afgewerkt en met veel intensiteit hebben vertolkt. De sopraan Lucia Meeuwsen was de overtuigende soliste in o.m. de sfeervolle liederen van Peter Visser, een componist die steeds weer verrast door zijn fijnzinnige benadering van het onderwerp en die boeit door zijn Welsprekende muzikale taal. Vanavond in het Shakespeare festival een Diligentia-concert door de countertenor Charles Brett en de fluitiste Dorothy Linell. ADRIAAN HAGER Dat het Shakespeare-festival met een stuk van Samuel Beckett moest beginnen is een kwestie van overmacht geweest. De hoofdrolspeelster in „Sommernachistraum" bij Theater an der Ruhr, Gorda- na Kossanovic, is heel ernstig ziek en dus kon deze Shake speare in de regie van Rober to Ciulli geen doorgang vin den. De vervangende keuze valt in Rotterdam op „Groot en klein" van Botho Strauss. In Den Haag werd Samuel Becketts „Glückliche Tage" gespeeld. Regisseur Roberto Ciulli wijkt van meet af aan van Becketts aanwijzingen af. „Gelukkige dagen" is immers dat stuk waarin de oude ac trice Winni tot haar borst in gegraven ligt en steeds ver der de grond in zakt, onbe- Theater an der Ruhr speelt „Glüc kliche Tage" (Happy Days) van Samuel Beckett. Regie: Robert Ci ulli. Met Veronika Bayer als Winni en Rudolf Brand als Willi. Konink lijke Schouwburg, zondag 25 mei. reikbaar voor haar tegenspe ler/minnaar WiHi? De toeschouwers zaten nu op het toneel, met het gezicht naar de zaal. Winni leunt te gen het souffleurshokje. Ze is gekleed in een jurkje dat haar nu gebleekte blonde haar eens glans moet hebben gegeven. Nu ziet ze eruit als een tevergeefs opgedofte „bag lady". Haar ogen zijn achteruit gegaan, haar opti misme is echter grenzeloos. Ze houdt de moed erin en dat wordt uiteindelijk beloond als Willi nog eenmaal een po ging doet haar tè bekoren. Helaas, hij bereikt haar niet meer. Een mens kan ook niet alles hebben. Evengoed is het een gelukkige dag. Ciulli beschikt met Veronika Bayer over een begenadigde actrice die gaandeweg een personage opbouwt, dat je heugt. Het tegen beter weten in optimistisch blijven van een actrice die reeds lang de >chijn niet meer kan opbou wen is hier prachtig ver beeld. „Glückliche Tage" is vergeleken bij Theaters „Ge lukkige Dagen" en die Itali aanse „Winni della sguardo" in het Holland Festival een paar jaar geleden heel expli ciet. Dat bewijst alleen maar hoeveel Beckett in zijn stuk ken heeft verwerkt. PETER SNEL Wat nu? Eerst huiswerk? Of eerst de krant? Ieder seizoen speelt Fo rum eenmaal een opera in de Nederlandse taal. Dit maal was dat Tsjaikow- sky's vijfde opera Jevgeny Onjegin, naar een gelijk namig boek van Poesjkin. Forum maakte daarbij ge bruik van een oudere Vlaamse vertaling die in eigen beheer „verneder landst" werd. Ook al moet iedere Nederlander even slikken als hij een verhe ven opera in zijn eigen soms wat banaal aandoen de taal hoort, deze be werkte vertaling was te gelijk poëtisch en bijzon der goed aangepast aan Forum speelt op zaterdagavond in het Circustheater de opera Jevgeny Onjegin, onder muzikale leiding van Alun Francis. het ritme van de muziek, waardoor de eerder ge noemde bezwaren groten deels wegvielen. Overigens was deze uitvoering in zoverre niet zo geschikt voor een eerste kennismaking, omdat de Nederlandse aanpak tot een duidelijk vertraging in de aktie zorgde en de hevig heid van de slavische tempera menten ook tot matiging was gebracht. Een prachtige conse quentie van de Nederlandsta ligheid was het optreden van bijna uitsluitend Nederlandse zangers, met Thea van der Putten in de onbetwiste glans rol van de zuivere Tatjana. Ik hoop en neem aan dat als Ne derlanders in het Russisch of Italiaans zingen, dat zij dan wel beter verstaanbaar zijn dan Graziano del Vivo in de rol van Vorst Gremin. Ook de goed gezongen rol van Onjegin zelf, door Ernst-Daniel Smid blonk trouwens niet uit door verstaanbaarheid. Alle ande ren waren zonder meer uiterst plezierig om aan te horen, zo wel de oudere dames Annett Andriessen en Ans van Dam, als Helène Versloot en Hein Meen. Deze laatste zorgde voor een van de hoogtepunten rnet zijn openingsaria in de tweede scene van de tweede akte. De koorleden zagen er in de over de hele linie zeer geslaagde aankleding van Nicolaas Wijn berg prachtig uit en zongen ook goed, zij het niet altijd in perfekte harmonie met het or kest. Dit laatste was de zwak ke stee van de avond met naast goede momenten helaas vele zwakke met haperingen, ongelijkheden en. een weinig meeslepende klank, hetgeen niet alleen aan de dirigent leek te liggen. Rest tot slot nog een compli ment voor Jan Bouws die in een in het begin misschien wat erg simpel maar daarna steeds fantasievoller decor, solisten, koor en balletleden precies de 1'uiste voorname beweeglijk- ïeid gaf die dit, voor mij toch wat gedateerde high-society- drama zeer genietbaar maakte. BESIER Voor een uitgebreid! agenda, ook voor de ko mende dagen, raadplegi men „UIT", de gratis we kelijkse bijlage van dez| krant. bioscopen ALPHEN AAN OEN RIJN EU ROCINEMA I (Van Boetzetaer straat 6. tel. 01720-20800): Ou of Africa (al): 20.15. EUROCI NEMA II: Absolute beginner (al); 18.45. 21.15. za. zo. wo. oo 13.45. EUROCINEMA III: Te« chers (al); 18.30. 21.00. za. zc wo. ook 13.45. EUROCINEMi IV: The Delta force (16); 18.3( 21.15. za. zo. wo. ook 13.30. NACHTVOORSTELLINGEN EUROCINEMA I: Sens interd (18); za. 24.00. EUROCINEMA I Absolute beginners (18); z 24.00. EUROCINEMA III: Het speeltjes (18); za. 24.00. EL ROCINEMA IV: The Delta forc (16); za. 24.00. KINDERVOORSTELLINGEN EUROCINEMA I: Sneeuwwit] (al); za. zo. wo. 14.00. LEIDEN LUXOR (Stationswe 19. tel. 071-121239): Absolu) beginners (al); 19.00, 21.15. z zo. wo. ook 14.30. LIDO e STUDIO (Steenstraat 39, tt 124130): Abel (al); 19.00. 21.1: do. vr. ma. di. ook 14,30. Wi ness (12); 14,30. 19.00. 21.11 To live and let die in L.A. (1é 14.30, 19.00, 21.15. Jewel of th Nile (al); 14.30, 19.00, 21.15. Oi of Africa (al); 20.00. zo. oc 14.30. TRIANON (Breestra 31, tel. 123875): Hot bublegu de boot ir (16); 14.30, 19.0 21.15. zo 14.15, 16.30, 19.0 21.15. REX (Haarlemmerstra 52, tel. 071-125414); Kalharii en haar wilde hengsten (1t 14.30, 19.00, 21.15. NOORDWIJK LIDO THEATE (Pr. Bernhardstraat 56, t< 01719-12800): Mama is bo< (al); za. ma. di. 19.00. zo. 15.0 The mean season (12); za. m di. 21.15. KATWIJK CITY THEATER (Badstraat 30. tel. 01718-7407! A chorus line (al); do. vr. za. z wo. 14.45, 19.00, 21.15. ma. i 19.00, 21.15. CITY THEATE II: Rocky IV (12); tijden zie City CITY THEATER III: Wei science (al); tijden zie City CITY THEATER IV: Mama boos (al); 19.00. do. vr. zo. o< 14.45. Onze eerste wip (V 21.15 KINDERVOORSTELLINGEN LIDO THEATER: Taran en i toverketel (al); za. wo. 15.C CITY THEATER IV: Taran i de toverketel (al); za. wo. 14.4 VOORSCHOTEN GREENWAY (tel. 01717-435 Mama is boos; za. zo. ma. v 15.45. De mijnen van koni Salomon (12); do. t/m zo. 19.1 De aanslag (al); do. t/m 21.15. ma. t/m wo. 20.15. KINDERVOORSTELLINGEN Assepoester; za. zo. ma. v 14.00. WASSENAAR ASTRA (tel. 01751-1326 Rocky IV (12); do. t/m zo. 20.i Perfect (12); ma. t/m wo. 20.! KINDERVOORSTELLINGEN Donald Duck's tekenfilm gri belton; za. t/m wo. 14.00. ZOETERMEER PROMENADE 1. 2 en 3;Out Afrikca (al); 20.00. Fright ni( (16); 19.00, 21.30. za. 24.00. zo. ma. wo. 14.00. Brewsh millions (al); 19.00, 21.30. 24.00. za. zo. ma. wo. 14.00. E chelor party (16); za. 24.I Thomas en senior (al); za. ma. wo. 14.00. DEN HAAG* ASTA 1 (Spui I tel. 463500): The jewel of I Nile (al); 14.00, 18.43, 21.15. 13.30, 16.00, 21.15. ASTA (Spui 27, tel. 463500): Out of rica (al); 14.00, 20.15. AST/S Mama is boosl (al); 14.00, 18. 21.15. zo. 13.15. 15.45, 18. 21.15. BABYLON 1 (na Centraal Station, tel. 47165 Out of Africa (al): 14.00. 20. BABYLON 2: Wetherby (1 14.00, 19.00, 21.30. zo. 13. 15.45, 19.00, 21.30. BABYL' 3: 3 mannen en een wieg 18.45, 21.15. do. vr. ma. 14.00. CINEAC 1 (Buiten 20. tel. 630637): The delta fo (16); 14.00, 18.45, 21.30. 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. NEAC 2: The Coca-Cola (16); 14.00. 18.45, 21.30. 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. NEAC 3: Bedroom eyes 18.45, 21.30. do. vr. di. 14.00. EUROCINEMA (Leyv 910, tel. 667066): The jewel the Nile (al); 14.00, 19.00, 21. za. wo. 19.00, 21.30. zo. 16. 19.00, 21.30. METROPOLI (Carnegielaan, tel. 456756): F for love (16); 14.00, 18.45, 21 zo. 13.15, 16.00, 18.45, 21 METROPOLE 2: Un antour Swann (al); 14.00, 18.45, 21 zo. 13.15, 16.00, 18.45, 21 METROPOLE 3: Absolute ginners (al); 14.00, 18.45, 21 zo. 13.15, 16.00, 18.45, 21 METROPOLE 4: Abel 14.00, 18.45, 21.30. zo. 13 16.00, 18.45, 21.30. METI POLE 5: The Beflin affair 18.45, 21.30. do. vr. di. 14.00. ODEON 1 (Herengrj 13. tel. 462400): House 13.45, 18.45, 21.30. zo. 13 16.00, 18.45, 21.30. ODEOI Remo (12); 13.45, 18.45, 21 zo. 13.15, 16.00, 18.45, 21 ODEON 3: Hold-up (al); 13 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16 18.45, 21.30. ODEON 4: eagle (al); 18.45, 21.30. do. ma. di. ook 13.45. LE PAR (Kettingstraat 12b, tel. 6564 Debbie does Dallas III 12.00 tot 22.30. zo. ma. 13.30. LE PARIS 2: Tal een verboden liefde (1,8); 1 tot 22.45. zo. ma. v.a. 1J LE PARIS 3: Flesh and ec ey (18); 12.30 tot 23.00. zo. v.a. 14.00. HAAGS FILMI- (Denneweg 56, tel. 459900): 1: Tangos; 14.00, 19.30, T za. zo. 19.30, 21.45. The trip 23.30. Zaal 2: Kiss of the derwoman; 14.00, 19.30. wo zo. 19.30. Lieber Karl; 1( 21.45. za. zo. 21.45. Zaal 3 Jaar filmgeschiedenis III j, '40: Foreign correspondent 14.00, 19.30, 21,45. O Twist; vr. 14.00, 19.30, 2 Thrid man; za. 14.00, 1! 21.45. The red shoes; zo. 1' 19.30, 22.00. Nabonga; 14.00, 19.30, 21.45. Mighty Young; di. 14.00, 19.30, 2 King of the rocketmen; 14.00, 19.30, 21.45. NACHTVOORSTELLINGEN: CINEAC 1: The Delta I (16); za. 00.15. CINEA< Maak je borsten maar nat za. 00.15. CINEAC III: droom eyes (16); za. 0' EUROCINEMA: Women play (18); za. 24.02.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 6