Wit kan uw voordeel zijn van een persoonlijk Amro hypotheekadvies? f25.000,-? f30.000-? Of meer? mmm Husqvarna maaiers voor elk gazon Amro Bank. De bank waar je wat aan hebt. Kompleet B&Osteieo-systeem voor f1698- AUTOTECHNIEK ZONDER GRENZEN. PAGINA 20 LEIDSE COURANT VRIJDAG 23 MEI de dertig bent kan het een geruststel lende gedachte zijn om niet na uw pen sioen nog financieel gebonden te zijn. En als u die iets hogere lasten per maand nu kunt opbrengen, betekent dat bovendien een totale be sparing op uw.hypotheeklasten van bijna f 50.000,- bruto! Dat is wat wij bedoelen met een persoonlijk hypotheekadvies.!!Advies Het nadeel van standaard- X dat niet gebaseerd is op een standaard- "hypotheekoffertes is dat ze veel te weinig -- oplossing, maar waarvoor wii samen r uitgaan van uw financiële mogelijkheden. Want stel nou eens dat u een hypo theek nodig hebt van f 180.000,-, en er zit een beetje rek in de maandelijkse lasten die u kunt opbrengen. Dan zouden wij, van de Amro Bank, u best eens kunnen adviseren wat meer per maand te betalen om al na 25 in plaats van 30 jaar totaal van uw hypo theek af te zijn. Vooral als u zelf al boven wij samen met u een keus kunnen doen uit alle mogelijke hypotheekvormen. Met bij voorbeeld de mogelijkheid om de lage rente van dit moment voor langere tijd vast te zetten. Voor zo'n persoonlijk advies kunt u contact opnemen met een van onze adviseurs. Als u weet hoeveel geld u daarmee kunt besparen, is dat de kleirie moeite meer dan waard. AANBESTEDING MET VOORAFGAANDE SELECTIE RIJKSGEBOUWENDIENST De Directeur van de Rijksgebouwendienst, directie Zuid-Holland en Zeeland, Westeinde 3A te Voorburg zal overeenkomstig het Uniform Aanbestedings Reglement (U.A.R.) een aanbesteding met voorafgaande selectie houden voor: het bouwen van een kantoorgebouw met laborato rium-accommodatie op het terrein van het Proefsta tion voor de Boomteelt en het Stedelijk Groen aan het Rijneveld 153 te Boskoop (werknummer 83.50.01). Het werk omvat: Een nieuwbouw in twee bouwlagen, waarin o.a. kan toor- en laboratoriumruimten, kantine, opslag- en vergaderruimten alsmede ruimten bestemd voor de technische installaties, een fietsenstalling en par keerplaatsen. Het geheel met een bruto oppervlakte van ca. 2130 m2en een inhoud van 7220 m3. De installaties zullen door derden worden aange bracht. De bouwkundige aannemer zal belast worden met de uitvoeringscoördinatie van het gehele werk inclu sief installaties. De bouwtijd bedraagt 12 kalendermaanden; de betaling van de aanneemsom geschiedt in 26 termij nen. Gegadigden dienen zich vóór 30 juni 1986, 14.00 uur, uitsluitend schriftelijk te melden* bij de Directeur van de Rijksgebouwendienst in de directie Zuid-Holland en Zeeland, Postbus 993,2270 AZ Voorburg. Een uitnodiging tot inschrijving zal, behoudens onvoor ziene omstandigheden, omstreeks 1 september 1986 aan maximaal 6 gegadigden worden verzonden. den: - een duidelijke omschrijving van de bedrijfsvorm van de onderneming: zelfstandig, een vestiging, een dochter- of werkmaatschappij. Indien de gegadigde een vestiging, dochter- of werkmaatschappij is van een onderneming, dient duidelijk te worden gemaakt wie financieel aansprakelijk is en hoe de aansprake lijkheid voor de juiste technische uitvoering van de opdracht is geregeld; - een verklaring waaruit blijkt vanuit welke vestigings plaats de gegadigde het werk zal realiseren, met een opgave van het technisch- en administratief perso neelsbestand van zowel de vestigingsplaats als die van het totale bedrijf; - een recente bankverklaring, van een in de lidstaten der E.E.G. gevestigde bank waaruit blijkt dat de finan ciële draagkracht van de gegadigde(n) zodanig is dat hij een werk als boven omschreven kan realiseren; - een opgave waaruit de afzonderlijke omzet in utili teitsbouw, woningbouw en overige werken over de laatste 3 boekjaren blijkt; - een opgave van de in de laatste 5 jaren uitgevoerde bouwwerken van vergelijkbaar karakter en vergelijk bare omvang, de naam van de opdrachtgevers, het bedrag van de aanneemsom, de tijdsduur en de omzet per jaar; - een opgave van de wijze waarop in het algemeen werken door gegadigde worden verkregen (open baar, onderhands en overige). Als criteria voor de selectie gelden: - de volledigheid van verlangde informatie; - de technische- en organisatorische bekwaamheden; - de ervaring in de uitvoering van vergelijkbare werken. Bij gunning aan een tijdelijke combinatie van aanne mers, dienen alle leden van de combinatie zich voor de gunning gezamenlijk en hoofdelijk aansprakelijk te stel len voor de juiste financiële en technische uitvoering van de opdracht. De aannemer of combinatie dient domicilie te kiezen in Nederland en alle direct op het werk betrekking heb bende bescheiden in de Nederlandse Taal te stellen. De aankondiging van deze aanbesteding met vooraf gaande selectie is op 21 mei 1986 aan het bureau voor Officiële Publikaties van de Europese Gemeenschap pen verzonden. Donderdag 29 mei aanstaande verschijnt bij deze krant de special Informatie over de adverteermogelijkheden in deze bijlage wordt u graag verstrekt door Rene Leibbrand, bereikbaar onder nummer 071-122244 Timmercombinatie Nieuwkoop B.V. Marijkelaan 17 - Nieuwkoop vraagt z.s.m.: ALL-ROUND TIMMERLIEDEN voor diverse projekten Tel. 01725-1903 of 2588 of 3980. Husqvarna handmaaiers Oerdegelijke machines waar u jaaaaren plezier van zult beleven. Lichtlopend, geluid arm. 5 maaimessen, ondermes van gehard Zweeds staal. De gewenste maaihoogte is zeer eenvoudig in te stellen. Grasvangbak leverbaar. Maaibreedtes 33 en 40 cm. Husqvarna motormaaiers. Unieke, moderne vormgeving. De maaikast is van weerbestendig materiaal. Keuze uit benzine- en electromaaiers met of zonder wielaandrijving. Een royale grasvangzak wordt meegeleverd met de 40 en 48 cm modellen. Maaibreedtes: 40-48 en 50 cm. Husqvarna Brilliant kooimaaiers. Voorzien van betrouwbare 4-takt motoren. De stalen snijcilinder heeft zes'maaimessen voor een schitterend gelijkmatig ga zon. De Brilliant is zelfrijdend en heeft een stalen tweedelige achterrol; de Brilliant 665 zelfs een driedelige. Grasvangbak wordt standaard mee geleverd. Maaibreedtes 40 - 50 en 66 cm. On ongel ir Husqvarna/Flymi Postcode/plaats Een extra gebaarvooreen goed examen Het lijkt wel of Bang Olufsen dit muzieksysteem speciaal voor de studentenkamer heeft ontworpen. Het Beosystem 10 is een stereo radio/cassettedeck met ingebouwde luidsprekers. Draagbaar, maar ook met de bijgeleverde speciale beugel aan de muur te bevestigen. En het wordt voor deze gelegenheid gekompleteerd met de Beogram 2000 automatische platenspeler, die als geen ander bestand is tegen studentikoze feestjes. Kunt u een mooiere manier bedenken om een zoon of dochter geluk te wensen? Trouwens, u mag uzelf natuurlijk ook zo'n perlekte tweede installatie kado geven. Firma Nic. de Tombe* LEIDEN Pieterskerkchoorsteeg 11Tel. 071-122184 Sound and Vision* OEGSTGEEST Geversstraat 39-41, Tel. 071-176239 Fa. A. de Mooy RIJNSBURG Winkelcentrum inde Hoftuin, Tel. 01718-21529 De met gemerkte dealers zijn B&O ster-dealers. ZONNEKLAAR VOOR F E295f .Ja /-Imn- Uokknt-» ruil iron Cnof Kii7r\nrlerp irerriccina \/nnr tl in Met de zomer voor de deur hebben wij van Seat een bijzondere verrassing voor u in de showroom staan. De Seat Ibiza del Sol. Een heel speciale Ibiza 1.2 GL met Motor System Porsche voor een heel speciale prijs. De schone Ibiza Del Sol kost slechts f 17.295,-'! En die prijs is inclusief opklapbaar zonnedak (om even af te koelen alst nodig is)een in twee delen neerklapbare achterbank (voor nog meer vakantiekoffers), sportieve wiel doppen en bekleding en een speciale Del Sol striping. En voor dit hele pakket betaalt u geen cent extra. Van het voordeel kunt u wel een paar weken langer naar de zon. De Seat Ibiza Del Sol is in een beperkte oplage leverbaar in de modieuze kleuren wit, zwart en rood en staat nu nog in de showroom. Maar niet lang meer, denken we. j# Leiden Autobedrijf Huisman B.V., Levendaal 80, Tel.: 071-144345. Katwijk a/d Rijn Autobedrijf Bellcar, Valkenburgseweg 28a, Tel.: 0171871961. Wijzigingen voorbehouden. 'Prijs met katalysator; prijs zonder katalysator 117.795,-. Prijzen incl. BTW, exclusief alleveringskosten. Importeur: Nibhart Car BV, Heeir

Leidse Courant | 1986 | | pagina 20