Examen gedaan en twee keer slagen? Beginnend assistent- accountant VWO, H EAO) als eerste stap in een doordacht carrièreplan Ss Dijker en Doornbos ACCOUNTANTSKANTOOR Staal Bankiers groeit verder! EDAH ZOEKT COMMERCIËLE M.B.O.'ERSm/v LEIDSE COURANT PAGINA 35 Edah is Nederlands tweede kruideniersorganisatie in grootte. Edah is uiterst succesvol. Edah beschikt over een vijftal verschillende winkelketens met tezamen zo'n 450 supermarkten in Nederland opgezet volgens een strakke, op de markt afgestemde formule. En Edah wil nog verder groeien. Vanuit die achtergrond zijn wij van het Edah-concern dan ook permanent geïn teresseerd in jonge mensen met een MBO-opleiding die nu en in de toekomst kunnen helpen verdere groei te realiseren. Mensen die zich kunnen verplaatsen in de gedachte: als Edah groeit dan groei ik vanzelf mee, in kennis, in ervaring, in functie, in verantwoor delijkheden, in salaris. Edah heeft regelmatig van die groeifuncties "in de aanbieding", om in super markt termen te blijven. Waarbij je, als je de capaciteiten en de motivatie hebt, binnen 5 jaar de functie van bedrijfsleider bereikt kunt hebben. En dat wil al gauw zeggen dat je verantwoordelijk bent voor een paar miljoen gulden omzet per jaar, waarbij je dan leidjng geeft aan zo'n 20 mensen, een uitstekende organisator bent en voortdurend klant- en marktgericht bezig bent. Wie hebben de beste papieren? Dat zijn MBO'ers met een opleiding in de -| commerciële sfeer. Wil je je carrière-kansen vergroten dan kun je verder studeren in de commerciële-of management-richting. De studiekosten komen dan voor rekening van Edah. Bedrijfsleider worden in één van onze grootste filialen behoort dan tot de g mogelijkheden. 3C Geïnteresseerd? Schrijf dan even een korte brief met alle essentiële informatie over jezelf I aan EdahDan kunnen we naar aanleiding daarvan eens een persoonlijk gesprek J hebben. Die brief kunt u richten aan: Edah verkoopkantoor West, Broekermeerstraat 135, 2131 AR Hoofddorp. T.a.v. Dhr. G. Hoek (waarnemend personeelchef) i r (kantoor Den Haag) Karakteristiek van onze Maatschap Dijker en Doornbos/registeraccoun tants onderhoudt een nauwe samen werking met Van der Torn Buningh/ organisatieadviseurs, Buradi/accoun- tants-administratieconsulenten. De Boer en Van Keulen/belasting adviseurs. CIS/Groep Informatie systemen/adviseurs voor organisatie en automatisering en GSD/Groep Speciale Diensten/pensioenen, subsidies. (to Hierdoor kunnen wij onze opdracht gevers op een breed gebied deskundig van dienst zijn. Uw kwalificaties Als u serieus geïnteresseerd bent in de baan van assistent-accountant als eerste stap in een doordacht carrière- plan. dan moet u in het bezit zijn van óf het VWO-diploma met wiskunde en economie óf het HEAO-diploma BE/RA. Als u dat binnenkort denkt te behalen kunt u ook solliciteren. Essentieel is wel dat u bereid bent om uw werk bij onze Maatschap te combineren met de NIVRA-studie voor Registeraccountant. Leeftijdindicatie: tussen 20 en 25jaar. ~i r Uw interesse/de functie Aangezien u bij cliënten werkt die in verschillende sectoren van de economie hun belangen hebben is het belangrijk dat u zich snel kunt aanpassen aan de werksituatie. Daarbij zult u moeten beschikken over doorzettingsvermogen, fioofd- en bijzaken kunnen onderschei den en in een team willen samenwerken. In dat kader past dat u vanaf de eerste dag wordt opgenomen in een controle groep die bij cliënten wordt ingezet. Uw werkzaamheden zullen in de aanvang bestaan uit het assisteren bij controle- werk. opmaken van inventaris, beoor delen van balansposten en samenstellen van bepaalde bijlagen van accountants rapporten. Parallel aan uw studieresul taten en uw praktijkervaring groeit u in verantwoordelijkheden en zelfstandig heid. En. dus. ook in inkomen. Dat alles gebeurt via een volstrekt open syste matiek van beoordeling en waardering. (Het carrièreplan waarover wjj spraken.) In die eerste fase kunt u de controle- leider van uw team als uw eigen mentor beschouwen. n r Arbeidsvoorwaarden In de Maatschap wordt een eigentijds sociaal beleid gevoerd. Functiewaar dering en persoonsbeoordeling maken deel uit van de beloningssystematiek. Een 13e maand wordt toegekend als mede 8% vakantietoeslag. Verdere arbeidsvoorwaarden zijn: tenminste 25 dagen vakantie, pensioenregeling, collectieve ziektekosten- en auto verzekering. reis- en studiekosten- vergoeding. Voor degenen die óf op verzoek van de Maatschap óf met haar instem ming een vakgerichte studie volgen, zijn uitgebreide faciliteiten beschik baar. De kennismakingsprocedure U kunt ons schriftelijk of telefonisch laten weten dat u geïnteresseerd bent in een gesprek. Het adres is: Dijker en Doornbos/registeraccountants. R J. Schimmelpennicklaan 20.2517 JN Den Haag. t.a.v B. van Boven RA.-, tel. 070-469373. M/V Het spreekt vanzelf dat by een Maatschap als de onze vrouwen in deze functie net zo welkom zijn als mannen. J L J L Behorende tot de BBD/Dijker Groep □□□L. 1L. K H K II .I ii i. :i li □□□□r cnr 26 vestigingen in Nederland. 2 in België en 1 in Curagao. Door het internationale samenwerkings verband binnen Binder Dijker Otte Co. (BDO). met 300 vestigingen over de hele wereld, zijn wij in staat om onze opdrachtgevers ook buiten de landsgrenzen optimaal te ondersteunen. Registeraccountants Als je straks slaagt voor VWO of HEAO, staat je hoofd natuurlijk niet direct naar een baan. Als je zekerheid wilt moetje er nu al bij stilstaan. De belang rijke keuze die je gaat maken, is bepalend voor je toekomst Als je iets ziet in een carrière als accountant lees dan even verder. Wij bieden je alle kans om in dit boeiende vak te slagen. Bij VB Accountantskantoor van de VNG zit je al gelijk in een goede startpositie. Een snelle carrière ligt in het verschiet want werken gaat bij VB samen met leren. Het spreekt vanzelf dat een persoonlijke begeleider aanwezig is op wie je in alle voorkomende situaties kunt terugvallen. Vanaf de eerste dag genietje een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voorts betaalt VB flink mee in je studiekosten. Zo studeer je enerzijds en doe je anderzijds praktijkervaring van onschatbare waarde op. Boven dien biedt VB je een uitgebreid pakket interne op leidingen. Dat is: doelgericht aan je toekomst werken. VB: veelzijdig en Bedrijvig. Het werkterrein van VB omvat alle aspecten die je van een modem accountantskantoor mag verwachten. Wij adviseren, denken mee, automatise ren en controleren. Tot onze cliënten rekenen wij onder meer gemeentelijke en provinciale overheid, woningbouwverenigingen, nutsbedrijven, zuivering schappen, scholen, ziekenhuizen en andere non-profit instellingen. Met 1100 medewerkers en een dertigtal vestigingen behoren wij tot de grotere accountants kantoren van Nederland. Er zijn momenteel vacatures op verschillende kantoren. Stap in de goede richting. Als je geïnteresseerd bent in een loopbaan als accountant bij VB, willen wij graag helpen bij die lang niet altijd even gemakkelijke weg naar de top. Wat je daar nu al aan kunt doen, is onze 'Schoolverlatersbrochure' aanvragen. Wij hebben deze brochure speciaal gemaakt voor hen die wat meer ovejr ons en de accountancy willen weten. Deze komt in je bezit als je ons een kort briefje.' schrijft of belt Je kunt ook meteen een sollicitatiebrief schrijven. En besef dat je na je VWO- of HEAO- diplonia nóg een keer kunt slagen. Bij VB. van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten Nassaulaan 1 2. Postbus 30435, 2500 GK VGravcnhage.Telefoon 070-62472 I Staal Bankiers N. V. is een zelfstandig opererende bank. De nadruk wordt gelegd op dienstverlening aan institu tionele beleggers, kleine en grote ondernemingen en par ticuliere cliënten die een fi nanciële begeleiding op maat wensen. Het uit 1916 dateren de bankiershuis besteedt grote aandacht aan een per soonlijke en ouderwets dege lijke service. De kleine orga nisatie (circa 220 medewer kers) en de informele sfeer maken Staal Bankiers tot een plezierige werkgeefster. Op korte termijn zoeken wij AFDELINGS SECRETARESSES M/V voor onze afdelingen Kredieten en Bijzondere Transacties. Voor deze functies gaan onze gedach ten uit naar kandidaten in de leeftijd vanaf 21 jaar met een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met een Schoevers secretaresse-opleiding. Ervaring met tekstverwerkingsappa- ratuur strekt tot aanbeveling. Flexibiliteit en paniekbestendigheid zijn vereisten. Voor genoemde functies biedt Staal Bankiers goede salarissen. Wij nodigen u uit schriftelijk te solliciteren. Uw brief met pasfoto kunt u richten aan de afdeling Personeelsadministratie. Voor meer informatie kunt u bellen met mevrouw E.M. van der Zalm, telefoon (070) 101532. Tevens hebben wij op korte termijn plaats voor ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS M/V voor onze afdelingen Controllers, Centrale Administratie, Effecten administratie en Geld- en Valuta - handeladministratie. Voor het vervullen van deze functies gaan onze gedachten uit naar kandida ten met een opleiding op HAVO/MEAO- niveau in de leeftijd vanaf 21 jaar. Accuratesse en een goede typevaardig heid zijn eerste vereisten. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die ervaring hebben in een soortgelijke functie. Lange Houtstraat 8, Postbus 327, 2501 CH Den Haag, telefoon (070)101510.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 35