Minihouse en uw TOEKOMST minihouse vertegenwoordiger CCNRAD Field service engineers Software engineers m/v Repair technici GEMEENTEPOLITIE LEIDEN Heineken: kort verband medewerkers wola b.v. groningen CEËÖD de rijksoverheid vraagt n don bosco mavo twee typistes/telefonistes m/v BEDRIJFSLEIDER meettechnicus m/v PAGINA 10 LEIDSE COURANT ZATERDAG 17 MEI 1; De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. i. hOOfd (v/m) informatie- en documentatiecentrum Ministerie van Defensie directie Plannen en Arbeidsvoorwaarden Militair Personeel. Informatie- en Documentatiecentrum Het Informatie- en Documentatiecentrum van de directie Plannen en Arbeidsvoorwaarden Militair Personeel heeft als doelstelling het voorzien in de behoefte aan informatie op het terrein van het personeelsbeleid van het directoraat-generaal Personeel. Functie-informatie: ontwikkelen van een optimale informatieverzorging t.b.v. het personeelsbeleid, alsmede verwerken, analyseren en evalueren van de verkregen informatie, peilen van de informatiebehoefte binnen het directoraat- generaal Personeel; volgen en registreren van ontwikkelingen op het gebied van het personeelsbeleid; verzamelen, toegankelijk maken en ter beschikking stellen van literatuurgegevens die van belang kunnen zijn voor het personeelsbeleid; zowel gevraagd als ongevraagd verstrekken van gegevens en adviezen aan de directeur Plannen en Arbeidsvoorwaarden Militair Personeel; geven van aanwijzingen en richtlijnen over de aard en de begrenzing van de door de eigen afdeling vast te leggen gegevens en de wijze waarop deze vastlegging dient te geschieden. Vereist: diploma HAVO/VWO; diploma Bedrijfsarchivaris (NIDEV) of BDA/BD; ervaring in een soortgelijke functie; ervaring dan wel affiniteit met het werken met geautomatiseerde bestanden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f4098,- per maand. Tel. inlichtingen over de functie worden verstrekt door de heer C.J. van 't Hart, onder nr. (070) 72 11 91en omtrent de selectieprocedure door de heer B.A.M. van den Berg, onder nr. (070) 7217 55. Sollicitaties inzenden voor 31 mei 1986. secretaresse/secretaris vac.nr. 6-5271/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Stafafdeling van het directoraat-generaal voor Openbare Orde en Veiligheid (DGOOV) Functie-informatie: t.b.v. de plv. directeur- generaal en in voorkomende gevallen voor de medewerkers van de Stafafdeling verrichten van secretariële werkzaamheden zoals typewerkzaamheden, bijhouden van werkdossiers, maken van verslagen, regelen van afspraken, ontvangen van bezoekers; incidenteel vervangen van de secretaresse van de directeur-generaal. Gevraagd: diploma HAVO of hiermee vergelijkbare opleiding, diploma typen en diploma steno Nederlands, resp. voltooide secretariële opleiding; ervaring in een vergelijkbare functie. Kennis van de moderne talen strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f2960,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer F.A.W. Holleman, onder nr. (070) 71 7423. Sollicitaties inzenden voor 31 mei 1986. Jongeren tot 25 jaar kunnen ten hoogste voor 32 uur per week worden aangesteld, tenzij zij reeds voor meer uren werkzaam zijn bij een overheidswerkgever. Bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd of 5jaar na indiensttreding, zal bezien worden of de mogelijkheid bestaat het aantal uren uit te breiden tot de dan geldende volle werktijd. Bovengenoemde (bruto)salarissen gelden bij een volledige werkweek (38 uur) en zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 772% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke functie een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het ministerie, de dienst of instelling toegezonden. St. Antoniuslaan 7, 2171 EL Sassenheim. Telefoon 02522-11644 Vakature: Handelskennis 18 uur voor het nieuwe schooljaar. Van de sollicitant(e) wordt een positieve instel ling verwacht t.o.v. de identiteit van de school. Sollicitaties zo spoedig mogelijk schriftelijk aan het adres van de school. Inlichtingen bij de directeur, tel. 02522-11644. Minihouse Minihouse is een groep van bedrijven die zich bezighouden met automatisering. Hierbij gaat het met name om administratieve- en kantoorauto matisering, maar ook andere disciplines als het samenstellen en leveren van computersystemen, het automatiseren van technische processen en het aanleggen van netwerken zijn in de groep vertegenwoordigd. Het creëren van oplossingen voor automatiseringsvraagstukken gebeurt van uit een duidelijke filosofie: automatiseren moet professioneel worden aangepakt, alle verant woordelijkheid moet in één hand liggen. Dus niet alleen advies, maar een totaaloplossing. Die to taaloplossing is ook de essentie van het systeem huis, en omvat apparatuur, programmatuur, on derhoud, opleiding en ondersteuning. Anno 1986 bestaat Minihouse uit een groep be drijven met meer dan driehonderd mensen in dienst. Niet alleen in Nederland, maar ook in België en op de Nederlandse Antillen. De toekomst De mensen die bij Minihouse werken zien de toekomst vol vertrouwen tegemoet. Dit komt voort uit het uitstekende arbeidsklimaat en de goede ontplooiingskansen. Er wordt gewerkt in een ongedwongen sfeer en aan het tonen van initiatief wordt veel waarde gehecht. Er heerst een bepaalde bedrijfscultuur waarbinnen mensen met veel plezier hun werk doen. En die mensen zijn jong, want de gemiddelde leeftijd van de 'Minihouser' is 27 jaar. Technische Service Op de afdeling Technische Service bestaan vaca tures voor De functies De functies bestaan uit het testen van apparatuur, het voorbereiden en uitvoeren van site prepara tions, het koppelen van netwerken en het uitvoe ren van onderhoud en reparaties. Enerzijds gebeurt dit 'in het veld', anderszijds is er een eigen 'in house' repair en software afdeling. De kandidaten - De ervaren engineer heeft een HTS-electroni- ca- of gelijkwaardige opleiding, en bij voorkeu ring ervaring mt PDP11- en/of VAX systemen. - Voor de overige functies wordt een MTS-elec- tronica- of gelijkwaardige opleiding verlangd. Natuurlijk is praktijkervaring minstens zo be langrijk als voornoemde opleidingen. - Daarnaast beschikken kandidaten over een praktische, cliëntgerichte instelling. - Voorts kunnen zij zowel zelfstandig als in teamverband werken. Salariëring Minihouse biedt een aantrekkelijk salaris en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaar den, zoals: een dertiende maand, een auto van de zaak, een premievrij pensioen, vakantietoeslag van 8%, onkostenvergoeding en een uitstekende studiekostenregeling. m/v 'n grote naam in automatiseren m/v Heeft u interesse? ...en ziet u de toekomst bij Minihouse met ver trouwen tegemoet, schrijf dan snel naar: Minihouse Holding n.v. t.a.v. Dhr. T.W. Lucas Doesburgweg 7 2803 PL Gouda Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot: Dhr. B. Ruck, adjunct-directeur, telefoon 01820-62911 (overdag), of 070-271380 ('s avonds). Bij de administratieve dienst kunnen op korte termijn worden geplaatst; voor 20 en 16 uur per week. Taak: het verrichten van allerhande type-werkzaamheden en het bedienen van de telefoon centrale. Vereisten: Leao of enige jaren Mavo, goede type-vaardigheid die o.m. blijkt uit het bezit van een type-diploma. Ervaring met tekstverwerking strekt tot aanbeveling. Het salaris zal afhankelijk van leeftijd en opleiding liggen tussen f 1.074,21 en f 1.434,21 per maand bij 20 uur per week en tussen f 859,36 en f 1.147,36 bij 16 uur per week. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositie-regelingen zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te zenden aan de Commissaris van Politie, postbus 9101, 2300 PC Leiden. Vrouwen die belangstelling hebben voor deze functie wordt met klem verzocht te solli citeren. Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtesap, wijn en gedistilleerd. Een modem concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Voor de afdeling Verpakken van onze brouwerij te Zoeterwoude zoeken wij, voor de periode van 16 juni tot 19 september a.s. kort verband medewerkers die op contract basis zullen worden aangesteld. Het betreft het verrichten van eenvoudige bedienings werkzaamheden. Onze gedachten gaan uit naar manne lijke schoolverlaters (18-23 jaar) met enig technisch inzicht, die in bovengenoemde periode beschikbaar zijn. Na een interne bedrijfsopleiding in dagdienst worden de werkzaamheden vervolgens in 4-ploegen- dienst verricht De uitstekende Heineken-arbeids- voorwaarden zijn ook op deze medewerkers van toepassing. Solliciteren: Zij die belangstelling hebben, kunnen dit kenbaar maken aan de heer A.T.M. van der Vlugt, personeelsfunctionaris. Schriftelijk: Personeeldienst Heineken Nederlands Beheer B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Telefonisch: 071-814365. leverancier van reinigings-, desinfectie- en wasmiddelen in grootverpakking voor de agrarische sector, bedrijven, instellingen, enz. S Sinds 1933 Wij zoeken een ervaren, actieve Zijn werkterrein zal liggen in het rayon Haarlemmermeer, Zuid-Holland. Funktie-omschrijving: het bezoeken van onze vaste afnemers, tevens directe aflevering en daarnaast het wer ven van nieuwe relaties. Funktie-eisen: akkuraat en zelfstandig kunnen werken; prettige omgangsvormen, met gevoel voor service; moet beschikken over pioniersgeest en doorzettingsvermogen; rijbewijs BE en woonach tig in het rayon; leeftijd tussen 25 en 40 jaar. Bekendheid in de agrarische sector strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: een job met toekomst, een goed salaris met provisie en onkostenvergoeding, bedrijfsauto, een beschermd rayon en opname in het bedrijfspensioenfonds. Sollicitanten wordt verzocht een handgeschreven brief te richten aan: I Rouaanstraat 18, 9723 CD Groningen. WW WI Cl mS W Tel. 050-129685. is een moderne, snelgroeiende drukkerij gevestigd in het centrum van Den Haa; Een enthousiast en vakbekwaam team van 30 medewerkers stelt ons in staat ee groeiend pakket gevarieerd drukwerk te vervaardjgen, van ondermeer tijdschr ten en full-colour reklamedrukwerk, grotendeels voor een gerenommeerde vast relatiekring. Hiertoe hebben wij de beschikking over een moderne fotozetter alsmede een goed geoutilleerde offset-voorbereiding, drukkerij en afwerking. Wegens vertrek van de huidige funktionaris willen wij in kontakt komen mi kandidaten voor de funktie van aan wie de leiding van bovengenoemde technische afdelingen zal worden to vertrouwd. Van hem wordt verwacht dat hij naast een goed grafisch inzicht en inspirerenc leidinggevende kapaciteiten, de volgende eigenschappen bezit: - Goede kontaktuele vaardigheden; - Kommercieel inzicht; - Kwaliteitszorg. Bijzondere aandacht wordt verlangd voor de planning en de begeleiding van c opdrachten tijdens de produktie, alsmede voor kwaliteitsbewaking en h nakomen van de levertijden. Daarnaast zal hij intensief worden betrokken bij c beleidsvorming van het bedrijf, waaronder het personeelsbeleid, de inkoop, c technische ontwikkelingen en de investeringen. Onze kandidaten dienen te beschikken over een grafische vooropleiding c middelbaar niveau en een leeftijd te hebben van ongeveer 35-^? jaar. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid in de direktie te worden opg nomen. Naast goede vooruitzichten en een prettige werksfeer, bieden wij een goe salaris, alsmede uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Kandidaten die menen voor deze funktie in aanmerking te komen, nodigen w uit hun sollicitatiebrief met curriculum vitae te sturen aan de direktie van: DRUKKERIJ CONRAD HUMANITAS B.V. Toussaintkade 53 - 2513 CL 's-Gravenhage Het Keuringsinstituut voor Waterleidingartikelen KIWA N.V. is het keurings- en"speurwerkinstituut van de Nederlandse wat® dingbedrijven. De keuring en kwaliteitscontrole van produkten en produktieproce^sen vindt plaats door de hoofdafdeling Keuringen vani vestiging te Rijswijk, waarbij naast waterleidingartikelen ook andere produkten, met name bouwmaterialen op kwaliteit wo beoordeeld. De hoofdafdeling Speurwerk is gevestigd te Nieuwegein en verricht speurwerk op het gebied van de winning, behandf distributie en kwaliteit van water ten behoeve van de openbare drinkwatervoorziening in opdracht van de Vereniging Exploitanten van Waterleidingbedrijven in Nederland (VEWIN). Daarnaast wordt in opdracht van waterleidingbedrijven, overheden, adviesbureaus, etc. onderzoek uitgevoerd op bovengem de gebieden. Bij de keuringsafdeling Metalen van de hoofdafdeling Keuringen bestaat een vacature voor een De functie-eisen Wij vragen van u een grote mate van zelfstandigheid. Voer voortdurende contacten naar buiten beschikt u over go contactuele eigenschappen en tevens mondelinge en sc telijke uitdrukkingsvaardigheid. U beschikt over het Ni diploma electrotechniek, u bent ongeveer 25 jaar en m bezit van het rijbewijs B-E. U bent bereid zich eventue een nader aan te wijzen standplaats te vestigen. De keuringsafdeling Metalen De keuringsafdeling Metalen houdt zich o.a. bezig met het keuren van ondergrondse tankinstallaties alsmede met het adviseren inzake of controleren van kathodische bescher ming op de ondergrondse tankinstallaties en transportleidin gen voor aardolieprodukten, chemische produkten en water. De functie Hij/zij zal in de buitendienst, waarbij rekening moet worden gehouden met onregelmatige werktijden, ondergrondse tankinstallaties keuren en metingen uitvoeren ter controle van het goed functioneren van kathodische bescherming. Arbeidsvoorwaarden Het aanvangssalaris zal - afhankelijk van leeftijd en ervaring - minimaal 2.403,- en maximaal 3.274,- bruto per m bedragen. In de toekomst behoort verdere uitloop tot maximaal 4.275,- tot de mogelijkheden. De overige arbeidsvoorwaa zijn over het algemeen afgestemd op de regelingen zoals die in de overheidssector worden toegepast. Direkte opneming Algemeen burgerlijk pensioenfonds is daardoor mogelijk. Informatie/sollicitatie Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met het hoofd van de Keuringsafdeling Metalen, ir. R L. J. Meijburg, tel< 070-953537. Schriftelijke sollicitaties voor 31 mei a.s. te richten aan de afdeling Personeelszaken van KIWA N.V.Postbus 70,2280 AB Rijs

Leidse Courant | 1986 | | pagina 10