;een malaise in vpro-zomer VARA-serie „Octopus" draait voorzichtig om de mafia heen ADIO/TELEVISIE CcidóeSowant DONDERDAG 15 MEI 1986 PAGINA 11 VERSUM - VPRO-tv-di- >ur Roelof Kiers voelt er zomermaanden niet voor malaise-programma van ialingen te brengen. Pro- imamakers gaan met va- je. anderen nemen hun sen in. „Hier Adriaan van verdwijnt na nog een en- uitzending, althans in die n Hij denkt na over een we formule, omdat de heet uitgewerkt. Wel r»|rekt Wim Schippers, m is serie te veel onbegrijpe- eden bevatte. omermaanden krijgen op VPRO-avond een eigen produktie, waarvoor meesten tijds cultuur als uitgangspunt wordt gekozen. Op 1 juni al verbindt de VPRO de kijker door met de opening in Am sterdam van het Holland Fes tival met op het programma o m. het Orkest van de 18e Eeuw. Op 15 juni volgt het Gala van de Nieuwe Neder landse Muziek. Het enige vrouwencircus ter wereld, Compagnie de Barbarie, staat ook op het programma. Eigen documentaires scoren ook hoog bij de VPRO, dat de komende zomer zendtijd moet afstaan aan de NOS voor het WK-voetbal en vindt dat het daarvoor op te ongunstige uren zendtijd terug krijgt. Voor wat betreft de genoemde data 1 en 15 juni heeft de VPRO medewerking gewei gerd. omdat de kijker dreigde met WK-voetbal overvoerd te worden. Netty Rosenfeld heeft weer drie dagboeken af. Verder de oostduitse documentaire „Wittstock" en „I love dollars" van Johan v.d. Keuken. Aan de orde komen ook een reis door het diepe zuiden van de VS en Zuid-Afrika. De jonge Ned. componisten Klaas de Vries, Guus Janssen en Tristan Keuris krijgen ei gen portretten. Uit het buiten land werden gefilmde portret ten betrokken van de schrij vers Alberto Moravia en Dy lan Thomas. Drama ziet men in de series „Oxbridge Blues" over twee broers met één vrouw van Frederic Raphael en het „Basi- leus Quartet" van regisseur Fabio Carpi. VPRO-cinema heeft op het programma staan Luchino Visconti en Louise Brooks, beiden met enkele speelfilms. Ook de excentrie keling W C. Fields vindt men terug op het VPRO-scherm. Pas eind juli neemt de VPRO de draad voor de jongeren weer op, omdat in juni zend tijd naar de NOS verdwijnt. Na een wat moeilijke start trekken de jeugdprogramma's van de VPRO meer kijkers, ook „Theo en Thea", waarte gen ouderen vanwege het doorzagen op bepaalde grap pen nogal wat bezwaren lieten horen. De VPRO stelt zich voor in juli voor kinderen te werken die gruwelen van overvolle campings en surf planken. Zij krijgen onder de titel "Noodgolf" o.a. te zien De vrouw van twee broers in de VPRO-dramaserie „Oxbrid ge Blues" deze zomer. Lassie, Geheime tuinen, een vrouwelijke Tarzan en Bomba de junglejongen. VERSUM - De nieuwe [A-voorzitter Marcel van 2 doet meer dan naaste «werkers de kans bieden te lopen naar belenden- .Jmroepen, dit vooral vol de route VARA-VOO. fielen daardoor gaten in programmabestand. Een a zijn eerste beleidsbeslis- io in behelsde daarom het 4 c,t voor buitenlandse open met tien pet. te j ogen. Dit heeft o.a. ge- ot tot de aanschaf in Italië de filmserie „Octopus" de mafia, die te begin- zaterdag 17 mei binnen 5 lagen in vier delen op eherm zal worden gezet, zogeheten mini-serie is lakt door Damiano Da- naar verluid niet de e de beste filmregisseur de Italiaanse tv. Hij staat oek als een onthullend mentarist, die ook voor stukje drama niet opzij Gezien zijn serie „Octo- dient hij toch vooral als ia handige jongen te wor- ingemerkt. verhaal handelt over de 51 einse politie-inspecteur oo ado, een rol van Michel *|do, die naar Sicilië gezonden om daar het Êi -werk over te nemen di een commissaris. Deze 451 op het spoor van ma- guren in een lafhartige lag gedood. Diens werk ij voort. Hij stuit dan ge- n)p mensen in zijn naaste «ving, die zich door de hebben laten inpal- 4| Dit leidt tot een ge- üt tegen de bierkaai, iiojzit allemaal uitstekend :aar, maar dat Damiani :e serie zou onthullen Ie mafia werkt en waar alijke bron zit, het lijkt it op en dat is ook niet erwachten. De mafia |t niet van pottekijkers ;n journalist of tv-man, Michel Placido als Inspecteur Corrado met zijn dochter. die al te diep in de geheimen van de mafia duikt, krijgt eerst een anonieme dreig brief thuis met de aanma ning zijn werk te stoppen. Beschikt hij over een door zettende aard, dan krijgt hij het oorlelletje van zijn vrien din thuis gestuurd. Gaat hij dan nog door, dan wordt zijn kind ontvoerd. En als hij dan nog niet van ophouden weet, loopt ziin leven gevaar, om dat de laagste rangorde van mafialeden is opgebouwd uit zogeheten „soldaten", ge woon huurmoordenaars, die in opdracht van onbekende bazen doden. Boeteprediker Dat weet Damiani ook, dus bleef hij wijselijk met zijn vingers af van het mafia- mysterie. Liever draait hij er om heen. Hij fruit zijn beel den op met een roofoverval en dat soort criminele zaken, maar de vervlochtendheid in Italië van de mafia met de samenleving, de invloed van die misdadigersbende via stadsbesturen en het bank wezen op de maatschappij, daar brandt hij zijn vingers niet aan. Hij heeft zijn leven te lief. Daar kunnen wij hem in bijvallen. Maar Damiani hecht uiter aard aan grote kijkdichtheid. En die trok hij in ruime mate, in zijn eigen land en tot ver in het buitenland, ook jië, dat deze serie al uitzond, eerder dan de VARA daarover de beschik king kreeg, omdat het meer geld bood en royaler in de fi nanciële middellen putte om Nederland voor te blijven. Al te veel Vlamingen kijken al te vaak naar Nederlandse programma's. kijkdichtheid bereikt men door een juiste dosering van ingrediënten. Daar weet Da miani raad mee. Hij begint gelijk al met een boetepredi- ler op de kansel, die dreigt met ex-communicatie, met uitsluiting van de sacramen ten voor een ieder die zich inlaat met de mafia. Vervolgens voert hij uitge breid een rouwtocht door het beeld, de begrafenis van de gedode politiecommissaris, met prachtige klassieke treurmuziek en veel geüni formeerd volk in de stoet, zomede de vrouw van de vermoorde, die temidden van dit vertoon moedeloos meewankelt. Niet minder wordt de kijker getroffen door de verdachte houding van een collega-in specteur. Moet men hem ver denken van louche praktij ken of van een al te vrolijke levenswandel, als hij een nachtje niet thuis komt? Was hij met de mafia op stap of zette hij de bloemetjes bui ten? En wat er bij het brede kij kerspubliek ook altijd wel in wil zijn huwelijksproblemen. De inspecteur, om wie het in deze serie draait, besteedt meer tijd aan zijn werk dan aan zijn vrouw en dochter. Dat dreigt fout te lopen. Tel kens opnieuw in deze serie daarom flarden van moeiza me gesprekken tussen man en vrouw, wier wegen uit el kaar dreigen te lopen. De in specteur krijgt bij al deze stennis ook nog eens te ma ken met een stuk mafia- wraak als hij te diep in dat louche wereldje doordringt. Ontvoerd Zijn dochter, zijn oogappel, wordt ontvoerd. Zelf wordt hij als gevolg van duistere machinaties in de hoogste politiekringen voorlopig on eervol geschorst. Door deze ontwikkelingen raakt de in specteur tot in de pit van zijn ziel getroffen. Hij gaat op ei gen gelegenheid op pad. Hij wil zijn dochter terug. Dit lukt hem, maar volgens geijkte mafia-praktijk heeft men haar lichtelijk ver minkt. Op deze wijze wordt de inspecteur ingeprent, dat hij zich niet met de zaken van de mafia in moet laten. De titel „Octopus" duidt daar ook op. Deze benaming meet de mafia zich aan, de acht- vingerige inktvis, die zich verstrengelt met alles wat hij wil verslinden. Als Marcel van Dam consta teert, dat dicht bekijks met deze serie is gegarandeerd, moeten we hem bijvallen. TON OLIEMULLER 15.30 Vrouw zijn, praatprogram ma voor vrouwen. Afl.: Ou ders en conflict. Presenta tie. Noor van Haatten 16.10 Daktari, Amerikaanse tv- serie met o.a. Marshall Thompson, Cheryl Miller en Yale Summers. Afl.: Ge wond in het oerwoud. Dak tari raakt gewond als zij jeep over de kop slaat. Paula moet zorgen dat hij zo snel mogelijk medicij nen inneemt tegen een in fectie 17.00 D'r kan nog meer bij, kin derprogramma NOS 17.30 V26-Journaal EO 17.35-17.50 Tijdsein-Buiten land. actualiteitenpro gramma NOS 18.55 m De Fabeltjeskrant EO 19.00 Familie Robinson, teken filmserie. Afl.: Samen sterk 19.25 Ronduit-Magazine, jonge renprogramma. Vanavond» een reportage van de Da- bar-zomeractiviteiten in Woudenberg NOS 20.00 Journaal PP 20.28 Uitzending van de PPR EO 20.38 De open cirkel: Om de lie ve vrede, programma met als thema: Het leren om gaan met conflicten. Pre sentatie: Wim de Knijff 21.30 Vrije gevangenen. 'Chris tenvervolging in Nicara gua', documentaire van Gannie de Lint en Pee Koelewijn. Evangelische christenen in Nicaragua krijgen het steeds moeilij ker. Een gesprek met Jim my Hassan, die net weer op vrije voeten is 21.40 Nederlandse orgelpracht. Jos van der Kooy speelt op het grote orgel in de Oude Kerk te Delft variaties op het lied 'Merck toch hoe sterek' 22.00 Tijdsein-special, speciaal programma met een dis cussie tussen de lijsttrek kers van CDA, RPF en GPV onder het motto 'de macht, de invloed en het principe'. Aan bod komen onder meer de onderwer pen werkgelegenheid, emancipatie, euthanasie en de zogenoemde 'Stap horster variant'. De vierde christelijke partij, de SGP, ontbreekt bij de discussie. Bezwaren tegen het medi um televisie heeft lijsttrek ker Van der Vlies weerhou den naar de studio te ko men NOS 23.35 Journaal 23.40 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 18.30 18.45 19.00 22.35 22.50 23.05 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden Paspoort voor Turken Sesamstraat m Jeugdjournaal Journaal KRO De Muppets zijn jarig, overzicht van 30 jaar Mup pets met hoogtepunten uit de 'Muppetshows', 'Se samstraat', 'De Freggels' en de speelfilmd. Verder fragmenten uit optredens van o.a. Sylvester Stallo ne, Diana Ross, Ray Char les en Elton John 1-2-3 Lottoshow, spelpro- gramma met Ted de Braak en Mariëtte Bruggeman, waarin tevens de trekking van de Mid-Lotto zal plaatsvinden. Thema: Mo lens mHet wielrennen en het Grote Geld. 'Hoe het grote geld de wielrennerij om zeep dreigt te helpen', do cumentaire van Jef Rade makers over de ontwikke ling van het wielrennen, met interviews met ren ners, ploegleiders en sponsors PP Uitzending van het CDA NOS Journaal Den Haag vandaag Gezondheidszorg, pro gramma voor Chinezen (herh.) Nieuws voor doven en slechthorenden EUROPA TV 17.30 Weerbericht en programma overzicht 17.35 Kinderprogramma's 17.55 Programma-overzicht 18.00 Europa Countdown, poppro gramma mei Adam Curry 18.40 Weerbericht 18.45 Pierre Rabin, jeugdserie 19.20 World Watch en weerbericht Chung, muziekprogramma 21.00 Sporta Report: NBA American Basketball 22.35 World Watch en weerbericht FILMNET 17.00 Tales of the Gold Monkey, afl.: Naka Jima Kill 17.50 Kuifje: De krab met de gulden scharen, tekenfilm 18.50 First Born, natuurfilm 19.15 De optimist, afl.: The Light Fantastic 19.45 Voyagers, afl.: Sneak Attack 20.35 Jaws II, Amerikaanse speelfilm uit 1978 van Jeannot Szwarc. Met o.a. Roy Scheider en Lor raine Gary 22.15 People nezt door 23.50-02.35 Once upon a Time in the West, Amerikaanse wes tern uit 1969 van Sergio Leo ne. Met o.a. Henry Fonda en Claudia Cardinale 1 Schooltelevisie Journaal Tik Tak. kleuterprogramma (herh.) Plons, kinderprogramma 1 (herh v,0e snorkels, tekenfilmserie un Rondomons. Een kijk op de harde realiteit van de natuur: Valken in de Elzas, de knob belzwaan op de Aland-eilan- den tussen Zweden en Finland 3; en het vliegend hert, een heel bijzondere kever Kwizien. Tips voor koken en 0( lekker eten ^Uitzending door derden. Pro- na van Televisie en On- JJ-Jderneming ^Mededelingen en program- ma-overzicht 3' Journaal R( Kunstzaken Hoger-Lager, spelprogramma 4 gepresenteerd door Walter Ca- 1, actualiteitenrubriek 4 Dallas, Amerikaanse tv-serie 4 met Barbara Del Geddes, Lin- da Gray, Larry Hagman e.a. 3 Afl Niemand is perfect. JR is ^aangeslagen wanneer hij be- j* seft dat hij Sue Ellen voor altijd 0 kwijt kan zijn. Donna en Ray zullen een kind adopteren en John Ross kan niet wachten >m door zijn vader in het za- idoen te worden ingewijd jrnaal en Coda: Rondo - Al- legro molto van Mozart uitge- 4 »oerd door het Ensemble J.C. 4 Denner o.lv. Freddy Arteel Ke lei Zonen en dochters (Sons and 3 Daughters), Australische tv-se- S tie met Peter Phelps. Pat Mc- ziDonald, Rowena Wallace e.a. ""aul neemt een belangrijke t >eslissing. John wil Beryl om- l .Opaten hion, Japanse serie ip luke Box 2 Mededelingen on program- ).3pia-overzicht aal Ttfideomatch, spelprogramma :t Marleen Gordts :hièa.23.00 De lustige weduwe d (Die lustige Witwe). operette in akten van Franz Léhar een Libretto van Viktor I.OjLear en Leo Stein vanuit het (oninklijk Circus in Brussel. Ipetr Bodo Schwanbeck, Celi- Lindsey, Kurt Schreibmayer 9.3^.a. Muzikale leiding: Christoph Dohnanyl. M.m.v. het Koor van de Nationale Opera en het •leveland Orchestra (stereoge- itd via radio BRT 3) SM Nouba-nouba. gevarieerd kin derprogramma Carrefours, gevarieerd pro- iramma "'Ce urnaal ifant aavoir, magazine. Afl.: zonnebank film: Mourir d'aimer, Franse peelfilm uit 1970 met Annie airardot, Bruno Pradal e.a. Regie: Andrè Cayatte. De jon- ge gescheiden lerares Danièle en haar leerling Gérard worden Christoph von Dohnanyi diri geert de operette van Franz Lehar „Die Lustige Witwe". BRT 2 om 20.20 uur. verliefd op elkaar, deze ver houding eindigt op tragische wijze, door de felle tegenwer king van de traditionele con servatieve omgeving 22.20 Le monde du cinéma 23.10 Journaal TV 5 16.45 Hotel du siècle (3). tv-serie van Jean Kerchbron met in de hoofdrol Dominique Paturel 17.45 Apostrophes, literair magazine 19.00 Champs-Elysées, amusments- programma van Michel Druc- ker 20.05 Aujourd'hui en France, actua liteitenrubriek met ditmaal aandacht voor de mode-ont werper Azzedine Alaia 20.10 Hotel du siècle (4). tv-serie 21.20 Projection privèe, cultureel magazine. Afl.: Gilles Vlgneault (2) 22.00-22.30 Nieuwe MUSIC BOX 17.00 ESit light, met Simon 18.00 E...And that's a fact. Gaz Top en Sunie geven feiten uit de popgeschiedenis 19.00 EJulie en Edwins 20.00 EPolitics in pop, special (herh.) 21.00 EEuro Tour guide, concerta genda voor Europa met Sunie 22.00 EMartin en Gary, videoclips met Martin Buchanan en Gary Crowley 23.00 (3Sit tight (herh.) 00.00-01.00 m._And that's a fact (herh.) m Ondertiteling via TeleTekst. E Uitzending in stereo. D Zwart/wit-uitzending. ■H Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. O Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. DUITSLAND 1 15.50 Tagesschau 16.00 Expeditionen ins Tierreich, natuurfilmserie. Afl.: De wereld van het gevogelte 16.45 Die Abenteuer von Tom Sa wyer und Huckleberry Finn, kinderserie. All.: Huck wordt ontvoerd 17.10 Fus8bal!schule, kinderpro- 17.45 tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.25 Heidi, tekenfilmserie. Afl.: Het telegram 19.00 OetektivbUro Roth, tv-serie. Afl.: Sand im Getriebe 19.57 Programma-overzicht 20.00 ETagesschau 20.15 Profile aus dem Pul verf ass, documentaire over de interna tionale wapenhandel 21.00 Der 7. Sinn 21.03 Extratour, amusementspro gramma gepresenteerd door Margarethe Schreinemakers en Stefan Viering. Met Depê che Mode, Joe Cocker. Culture Club e.a. 22.30 Tagesschau 23.00 Blaubart, Duits/Zwitserse tv- film van Krzystof Zanussi naar het werk van Max frisch. Met Vadim Glowna, Karin Baal, Vera Tschechowa e.a. Regie: Krzystof Zanussi. De internist Felix Schaad wordt verdacht van de moord op zijn zesde vrouw Rosalinde. Zelfs na zijn vrijspraak blijft het proces hem innerlijk achtervolgen 00.35 Tagesschau 00.40 Nachtgedanken, beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Feate feiern mil aualiindigen Mitbügern, documentaireserie. Afl. 2: Eine serbische Slava (herh.). De Slava is een boren- feest dal in Joegoslavië alleen door de Servische bevolkings groep wordt gevierd. Wijn en borrels vloeien dan rijkelijk 16.35 Verkehrearena, verkeerstips 17.00 Heute 17.15 Tele-llluetrierte, aktualiteiten, sport en amusement 17.45 Der rosarote Panther, teken filmserie 18.20 Wanderjahre, tv-serie met Rai- ner Schmitt, Eric Bergkraut, Peter Welz e.a. Afl.: Hirnwurst 18.56 Programma-overzicht 19 00 Heute 19.30 Dalli Dalli, spelprogramma van en met Hans Rosenthal. Met Lonny Kellner-Frankenfeld. Hans-Jürgen Diedrich, de Jo- chen Brauer-Band e.a. 21.15 Reisebilder aus der DDR, do cumentaireserie. Afl.. Alten burg - toekijken in de skaat- stad 21.45 Heute-journal 22.05 Das kleine Fernsehapiel: Ed- vige Scimitt, tv-film van Matt hias Zschokke met Ingrid Kai ser, Fritz Schediwy, Wolfgang Michael e.a. Edvige Scimitt, een vrouw die haar hele leven als dienstmeisje gewerkt heeft, vertrekt naar Amerika, als zij zwanger blijkt te zijn. Zij wordt in een inrichting opgenomen als na drie jaar haar zoontje sterft 23.35 Zeugen des Jahrhunderts. Adolf Butenandt in gesprek met Peter Koslowski 00.40 Heute DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 18.00 Telekolleg II: Cursus Natuur kundige technologie. Les 8 18.30 Het programma me! de muit 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 C Film am Donnerstag: Lo- dernde Flammen (The forest rangers). Amerikaanse speel film uit 1942 van George Mars hall, naar een verhaal van Thelma Strobel. Met Fred McMurray, Paulette Goddard. Susan Hayward e.a. Don Stu art is de leider van een groep rangers in een zeer brandge vaarlijk gebied. Hij wordt ver liefd op de nachtclubzangeres Celia. Zijn collega's maar ook zijn vriendin Tana vinden de keus van Don belachelijk 21.35 Filmtip 21.45 Die Hobby-verleger. Reporta ge over kleine uitgeverijen 22.15 Kulturazene, cultureel magazi ne 23.00 Osaip Mandelstam, een herin nering aan deze Russische dichter 23.40 Tips für Leser. Aansl.: Laatste Depeche Mode, die 24 mei optreedt in Ahoy' in Rotterdam, is te gast in „Extratour". Duitsland 1 om 21.03 uur. BBC 1 Jonny Briggs Dungeons and Dragons John Craven's Newsround, jeugdjournaal Blue Peter, kinderprogramma Go for it. Magazine met tips voor de gezondheid Journaal en weerbericht London plus Top ol the pops, popprogram ma Eaatenders, tv-serie met Wen dy Richard, Bill Treacher. Su san Tully e.a Tomorrow's world, populair wetenschappelijk programma Journaal, weerbericht en re gionaal nieuws Bread, comedyserie Question time, reacties van kijkers Brazil, Brazil, documentairese rie. Afl.: After the Miracle Weerbericht BBC 2 i Journaal en weerbericht I Documentaire I Mission Impossible, Ameri kaanse tv-serie Eureka I Shabot solo: Skycars and fly ing-bedsteads I Gevarieerd programma The Clairvoyant, comedyserie met Roy Kinnaer als helder ziende autoverkoper I King of the ghetto (3). vierdeli ge dramaserie over de strijd om de macht in de Bengaalse gemeenschap van Oost-Lon- den Open Space Newsnight, actualiteiten i Weerbericht Open University ITV Treasures of the mindlor The Little Vampire Connections Nieuws About Anglia, regionaal maga zine Crossroads Anything Goes Simon and Simon, politieserie Miss England '86 Alfred Hitchcock Presents, misdaadserie TV Eye Nieuws Indoor Bowls Six Centuries of Verse Live trom Wilebski's Bishop's move SKY CHANNEL 16.45 EJensen's dimensions, met David Jensen 17.30 BThe great video-racs, met Ronnie the Runner 18.30 The Deputy. Afl.: The Deadly Breed 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy's Substitute Secretary 19.30 Green Acres. Afl.: Oliver and the Cornstalk 20.00 Charlie's Angels. Afl.: Cadged Angel 21.00 A Gift to Last, drama-serie 21.55 D The Untouchables. Afl.: The Nick Moses Story 22.50 All Star Wrestling 23.45-00.45 EThe groat vidso-raca (herh.) NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven AVRO 15.00 Chips die je niet kunt eten, serie over computers 15.15 Die Schwarzwald-kliniek, Duit se tv-serie. Afl.: De schuldvraag 16.00 Ik zag twee beren, kleuterprogram ma 16.15 AVRO Service Salon 17.05 AVRO's Telekeuken, met Henk Mo lenberg 17.15 Ontdek je plekje, Afl.: Beesd NOS 17.30 'A6- Journaal AVRO 17.46 De Bennie Bang Show MUSIC BOX 07.00 ^Muziekprogramma's. Julie en Martin (07.00), 'The videomakers' met Simon (08.00), Gary Crowley (09.00), 'Write on' met Edwina (10.00), 'First Sight' met Simon en een popartiest (11.00) en 'GTRTQ' met Gaz (12.00). 13.00 EMuziekpro- gramma's. Herhalingen. DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau nd Tagesthemen 10.23 Dalli Dalli 12 10 Umschau 12.25 Reisebilder aus der DDR 12.55 Persoverzicht 13.00 Tagesschau 13.15-14.00 Deze week in het Euro- pees Parlement 14.30 ETeletekato- verzicht 14.50 Die Welt der Vicki Baum: Die Goldenen Schuhe, tv-se rie naar de gelijknamige roman van Vicki Baum 15.50 Tagesschau 16.00 Frau Not, poppenfilm 16.15 Fatty Finn, Australische speelfilm 17.45 Ta gesschau DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1 14.55 Pro gramma-overzicht 15.00 Vergiss- meinnicht: Mit Musik geht alles bes- 8er, schlagers die men nooit vergeet 16.30 Freizeit... und was man daraus machen kann 17.00 Heute 17.15 Tele-llluatrierte 17.45 Rauchende Colts (Gunsmoke), Amerikaanse westernserie BBC 1 07.50 Breakfast Time 10.20-10.35 The Parent Programma 11.30-11.50 Play school 13.30 Nieuwsoverzicht voor doven 14.00 Pebble Mill at one 14.45 Gran, kinderserie 14.50-15 00 Stop go, kinderprogramma 15.15- 16.45 Paarderace8 vanaf Newsbury 16.52 Regionaal nieuws 16.55 Mike, Mop and the Moke, kinderprogram ma 17.10 Tekenfilm SKY CHANNEL 08.45 ESky Trax. Herhalingen 11.30 ESky Trax. Herhalingen 14.15 Sky ways 15.05 FTV Special Preview. Mode-special 16.00 EPat Sharp Show 16.45 EHere comes the weekend, met Amanda Redington ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuws 10.30 Schooltv 13.00 Teeti- me and Claudia 13.10 Rainbow 13.30 Ageless Ageing 14.00 Nieuws 14.30 Friday Film Matinee: Sabota ge, speelfilm uit 1937 16.00 Universi ty Challenge 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 Rainbow 17.15 The Blunders RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 16.05 KRO: Echo-politiek. 17.08 Echo-magazine. 18.05 Man en paard. 18.30 Da Capo. 19.02 KRO's country time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 22.25 De laatste bank bij het raam. 23.05 NOS: Met het oog op m orgen. 00.02 NCRV: Late date. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 17.03 VOO: Hollandse hits. 19.00-07.00 NCRV: Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Maat's Soul Show. 21.02 De CD en LP Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun. RADIO 4 18.00 Nieuws 18.02 VPRO: De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 TROS: De Wandelende Tak. 21.30 Pierre op lokatie. 23.00 Het Evenement. RADIO 5 17.30 NOS: Hobbyscoop. 17.36 PP: Uitzending van het VCN. 17.46 Uitzending voor de landbouw. 18.00 Nieuws. 18.10 KRO: Marktberichten. 18.15 Scheepspraat. 18.20 PP: Uitzending van hel GPV. 18.30 KRO: Lezen voor de lijst. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 TELEAC: Eibo. Les 8 21.00 Bonjour, tout le monde, les 1. 21.30 Klussen. Les 8. 22.00 Personal Computer I. Les 12. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 17.00 Mini Magazine, 17.30 Verzoekplaten- programma, 18.00 Ga jij de klas maar in. 19.00 Kunstuur en 20.00-23.00 üve muziek vanuit een Leidse Lokatie. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Politieke tribune: CVP. 19.10 Actueel. 19.33 Voor Spanjaarden. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Passage '86, populaire muziek. 21.30 Halabra. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio Twee. 22.05 Boem Boem. 23.30-02.00 Twee tot Twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 El cante flamenco. 19.00 Dossier. 19.45 Jazz criss-cross. 20.25 Die lustige Witwe. Operette van Léhar. Koor en Symfonie Or kest van de Nationale Opera o.l.v. Christoph vori Dohnanyi (zie tv BRT 2). 23.00-23.45 Hedendaagse muziek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 VPRO: Het Gebouw. 13.08 NCRV: Hier en Nu. 13.35 Kerk Vandaag. 14.05 Van huis uit. 15.05 Volgspot. 16.05 VARA: De Rode Draad. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 KRO: Het levende Woord. 07.12 Ontbijtshow. 08.50 Pater Adri Maat. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord op uw schrijven. 11.03 M/V - Magazine. 11.50 Pater Adri Maat. 12.03 Van Twaalf tot Twee. 14.03 Ratel. 15.03 KRO-comedy serie. 15.30 TROS: Café de praatstoel. 16.03 André van Duin. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.02 VOO: Ook goeiemorgen. 09.02 Goud van oud. 10.02 Erik de Zwart. 13.02 Rinkeldekinkel. 15.02 De Top 40. RADIO 4 08.00 Nieuws 08.02 VARA: Vroeg ochtendconcert. 09.00 Het Int. Concertcircuit. 10.40 Hedendaagse muziek. 12.00 Lunchconcert. 13.00 Nieuws. 13.02 Operette: 'Made in USA'. 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.30 De pianowerken van Liszt. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09-25 Waterstanden. 09.30 RVU: Werkwijzer. 10.00 AVRO: AVRO's vijfluik. 11.45 Onder anderen. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 FEDUCO: Wijzer op 5. 13.00 Nieuws 13.10 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.30 De berg heeft een muis ge baard. 14.00 Schoolradio. 15.00 Muze zonder make-up. 15.30 Minjon voor 2. 16.30 VPRO: Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteiten- magazine. 16.30 Middagmagazine. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor 14.03 78 toeren tijd: Jo Leemans. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.12 Happening. 10.03 Platenpoets. 12.00 Regioprogramma. 14.00 Het vertoon, lichte cultuur. 15.30 De zonnewijzer, toerisme. 164)0 Abraham al gezien? 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Schoolradio. 11.00 Matinee. 12.00 Hëndel op compactdisc. 13.10 Actueel. 13.30 Liszt, mens en musicus (13). 14.30 Werken van Grieg en Maderna. 15.10 Dezso Ranki, piano. 16.30 Blazers van het BRT Filharmo nisch Orkest. 16.55 Muziek van Rossini, Rodrigo, Rimski-Korsakov en Often- bach.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11