de rijksoverheid vraagt Ptt [F® Casema roefand Vekemans Berk H.EA0.'ers/M£A0.'ers Hoe uitdagend is Den Haag* voor ondernemende HTS ingenieurs E/l? TECHNIKUS (m/v) Casema Poto-oPPset bu Registeraccountants SECRETARIAATS- MEDEWERK(ST)ER LEIDSE COURANT ZATERDAG 26 APRIL 1986 PAGIll De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. medewerker (v/m) financiële zaken vac.nr 5-3688/0167 Ministerie van Landbouw en Visserij directie Algemene Zaken, afdeling Financiële, Materiële en Algemene Zaken De Afdeling is belast met alle financiële aangelegenheden m.b.t. de beleidsvoorbereiding alsmede het financieel beheer t.b.v. de directie Algemene Zaken-LAVO, Staven van de Directeuren LAVO in de provincies en de Agrarische Vertegenwoordiging Buitenland en is voorts belast met algemene taken binnen het Directoraat-Generaal. Functie-informatie: beoordelen en voorbereiden van begrotingen en meerjarenramingen t.b.v. de directies; het financieel-technisch begroten van ad hoe projecten; voorbereiden van financiële maatregelen bij gewijzigd beleid of te verwachten te wijzigen beleid, toetsen van toezeggingen en uitvoeringsvoornemens waaraan financiële gevolgen zijn verbonden; beoordelen van financiële overzichten en vaststellen van kredieten. Vereist: diploma VWO (met wiskunde); boekhoudkundige^ervaring op MBA-niveau; kennis van en ervaring met automatisering, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f2643,- en max. f4098,- per maand Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer A.R. Rudolph, onder nr. (070) 79 27 64 Sollicitaties inzenden voor 10 mei 1986. secretaresse/secretaris tevens plv. hoofd voor 20 uur per week, woensdagmiddag, donderdag en vrijdag vac.nr 6-5061/0167 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer centrale directie Juridische Zaken, secretariaat Algemene Leiding en Wetgeving Functie-informatie: bijhouden van het wetgevingsprogramma en samenstellen van overzichten daarvan; assisteren en zo nodig vervangen van het hoofd van het secretariaat; verrichten van secretariële werkzaamheden (agenda, afspraken verzorgen, notuleren van vergaderingen, vergaderdossiers samenstellen, verrichten van type- en collationeerwerkzaamheden e.d.); ontvangen en distribueren van post, bijhouden van de geautomatiseerde verblijfplaatsadministratie en verzendklaar maken van post. Vereist: diploma HAVO of MAVO en secretariële opleiding; diploma typen; goede vaardigheid met tekstverwerkingsapparatuur (P5020). Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f2960,- per maand (bij volledige werkweek), met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer A F M Jansen, onder nr. (070) 264201, tst. 2477 Sollicitaties inzenden voor 10 mei 1986. medewerker (v/m) voorbereiding historische publikaties voor 28 uur per week vac.nr. 6-5099/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Bureau van de Rijkscommissie voor Vaderlandse Geschiedenis Het Bureau is belast met de voorbereiding en uitgave van wetenschappelijke publikaties op het gebied van de geschiedenis van Nederland. Het gaat in hoofdzaak om bronnenpublikaties, d.w.z. de uitgave van teksten die voor het historisch onderzoek van belang zijn, zoals briefwisselingen, staatkundige en sociaal-economische bescheiden e.d. uit een verscheidenheid van tijdperken. Functie-informatie: meewerken in het team belast met de bronnenpublikatie 'Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945-1950', typen c.q. kopiëren van document teksten en bijbehorende annotatie; assisteren bij de onderzoekwerkzaamheden, persklaar maken van kopij en samenstellen van indices; corrigeren van drukproeven; correspondentie en diverse administratieve taken. Gevraagd: VWO of een hiermee vergelijkbare opleiding met Engels, Frans en geschiedenis; diploma typen. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f2960,- per maand. Mogelijkheid tot plaatsing in een hogere schaal met een max. salaris van f3271,- per maand is aanwezig. Genoemde salarissen gelden bij een volledige werkweek. Sollicitaties inzenden voor 10 mei 1986 Bovengenoemde (bruto)salarissen gelden bij een volledige werkweek (38 uur) en zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 772% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke functie een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het ministerie, de dienst of instelling toegezonden. is het grootste landelijke bedrijf ;i; gespecialiseerd op het gebied van i centrale antenne inrichtingen Bij de afdeling Technische Dienst op het hoofdkantoor te Rijswijk ontstaat de va- i kature van: (vacaturenummer 8613 TD) In de groep ontwerp en realisatie maar ook in nauwe samenwerking met verscheidene andere technici binnen de Casema-organisatie heeft de kandidaat de volgende TAKEN: - supervisie en praktische inzet bij de bouw van en wijzigingen aan (sa- telliet)ontvangststations en knooppunten; - supervisie en praktische inzet bij de realisatie van kabelkrant- en in formatiekanalen alsmede kanalen ten behoeve van lokale uitzendin gen e.d.; - praktische inpassing van en aanpassing op zowel interlokale verbin dingen als het programma-aanvoernet; - het verzamelen en verzorgen van de bijbehorende dokumentatie en het geven van operationele instrukties; - het uitvoeren van speciale technische opdrachten; - stand-by zijn voor de aktiviteiten in de (reparatie)werkplaats. FUNKTIE-EISEN: - MTS-diploma elektronika met kennis van video- en audiotechnieken; - ervaring op het gebied van cai-techniek in theorie en praktijk; - ervaring met (hoogfrekwent) meetapparatuur, meetmethoden en cai- komponenten; - redelijk goede kennis van de Duitse en Engelse taal; - rijbewijs B; - leeftijd 25-35 jaar. SALARIS: Goede salariëring, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voorts uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals studiekosten vergoeding en premievrij pensioen. Sollicitaties, onder vermelding van het vakaturenummer, kunt u voor 9 mei a.s. richten aan mevr A C Braat-van der Marei. N V. Casema. Postbus 670, 2280 AR Rijswijk. v centrale antenne systemen exploitatie maatschappij komt ons team versterken? Drukkjeri| Roeland Foto-Offset B V. is een middelgroot grafisch bedri|f met een afwisselend pakket drukwerk, dat grotendeels vanaf ontwerp tot en met afwerking in eigen bedrijf wordt verwerkt. - Voor ons snelgroeiend orderpakket zoeken wi| in de drukkeri| versterking van het team WILT U MEER WETEN. OF EEN AFSPRAAK MAKEN? Vekemans Berk is een middelgrote landelijk opererende maatschap van registeraccountants, die onder dezelfde naam multidisciplinair samenwerkt met belastingadviseurs. Voor ons kantoor te Leiden zoeken wij ASSISTENT-ACCOUNTANTS m/v. H.EAO.'ers en M.EAO.'ers dienen op het eindexamen goede cijfers te hebben behaald voor economie en wiskunde. M.EA.O.'ers dienen bereid te zijn de studie SPD te gaan volgen, dei H.EA.O.'ers de NIVRA-studie. L Hiervoor bieden wij interessante i faciliteiten. Indien u belangstelling hebt voor een boeiend beroep met toe- r komstmogelijkheden kunt u informa- >j tie inwinnen bij Vekemans Berk/ Registeraccountants, Plantage 20-22, 2311JD Leiden; t.a.v. de heer D. van r den Berg, telefoon 071 -146946. NIJMEGEN RAALTE ROTTERDAM UTRECHT ZWOLLE Pica| Centrum voor Bibliotheekautomatisering De Stichting Centrum voor Bibliotheekautomatisering Pica ontwikkelt en onderhoudt een geautomatiseerd informatienetwerk voor bibliotheken in Nederland. Via termi nals. personal computers of eigen locale systemen maken meer dan 150 bibliotheken gebruik van één of meer functies binnen het netwerk. In verband met uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij een die met twee collega's het bureau ondersteunt in allerlei administratieve taken, zoals tekstverwerking, telefoonbehandeling,organiseren van cursussen, personeelsadmi nistratie. archiveren, documentatieverzending. ontvangen van bezoekers, enzovoort. Wij zoeken iemand die bereid is zich actief in te zetten en goed in teamverband kan werken. Opleiding: Havo en secretaresse-opleiding. Leeftijd: 20-25 jaar. Salaris: overeenkomstig opleiding en ervaring. Inlichtingen worden verstrekt door mevr. Mr. L. W. van der Does (070-140460). Sollicitaties dienen binnen veertien dagen na heden gericht te worden aan drs. A. Bos- sers, adjunct-directeur Pica, Postbus 90412, 2509 LK 's-Gravenhage. Als u wilt meedenken en meebouwen aan de fascinerende technologie van de informatica en de telematica, is Telecommunicatiedistrict Den Haag een bijzonder stimulerend milieu voor u. Er bevindt zich in dit gebied namelijk een opvallend groot aantal informatieverwerkende ondernemingen en instellingen. Wat bete kent, dat het district voor bijna 600.000 cliënten telecommunicatiediensten ver zorgt, nog afgezien van het grote scala bedrijfscommunicatiesystemen dat wordt geleverd en geïnstalleerd. Wie de informatiemaatschappij gestalte wil zien krijgen, kan dus in Den Haag zijn hart ophalen - en het lijkt ons niet zo toevallig dat zich juist hier een informatica-universiteit vestigt. Geavanceerde infrastructuur Met een eeuw telecommunicatie-ervaring heb je een voorsprong, maar die moet wel met een sterk marktgerichte instelling worden behouden. Want het gaat nu om heel wat meer dan telefoon- en telexverkeer. Digitalisering maakt integratie van spraak, data, teksten beeld mogelijk en de glasvezeltechniek zorgt voor ongestoorde overdracht. Onnodig te zeggen, dat steeds hoge re eisen aan de gehele infrastructuur worden gesteld, waarmee we het geheel van kabels, centrales en straalverbindingen bedoelen. Het ononderbroken doorstromen van het veelsoortige verkeer is immers zeker voor het bedrijfsleven van vitaal belang. Daarnaast wordt het adviseren van gebruikers van telecommunicatie diensten en -produkten een steeds meer eisende functie. PTT Telecommunicatie Den Haag begrijpt zijn grote verantwoordelijk heid op dit punt en komt graag in contact met technisch talent dat morgen wil realiseren wat gisteren nog science fiction leek. Zodat het jaar 2000 straks ook op het gebied van "Telegration" een mijlpaal wordt. Aantrekkelijk perspectief voor HTS ingenieurs E/l Het zal ook van uw kennis en belangstelling afhangen, op welk van deze terreinen u met uw werkzaamheden begint, maar het zal gaan om het invoeren en toepas sen van de nieuwste digitale verbindingstechnieken, óf om het plannen van nieuwe telecommunicatiecentrales en infrastructuur, óf om het analyseren van telecommunicatiebehoeften van bedrijven en het concipiëren van de daarbij pas sende oplossingen. U krijgt te maken met bijvoorbeeld informatienetwerken voor het bedrijfsleven, kantoorautomatisering en Smart Office Parks/Smart Buildings, waarmee u de nodige kennis opdoet. Van de hier opgedane ervaringen - waarbij ook uw kwaliteiten op het gebied van inventiviteit en commercieel denken een rol spelen - hangt het af, welk type opleiding daarop volgt om binnen twee drie jaar naar een management- of hoogwaardige specialistische functie door te groeien. Wat wij bieden Het zal u duidelijk zijn dat u in het District Den Haag een dynamische werkkring in een sterk innoverende sfeer wordt geboden, waarin uw kwaliteiten naar waarde worden geschat. De salariëring zal daarmee in overeenstemming zijn. Bijzonderheden De PTT wil graag meer vrouwen in dienst nemen, vooral in functies waarin zij nu nog ondervertegen woordigd zijn. Bij gelijke geschikt heid wordt daarom voor deze vacatures de voorkeur gegeven aan vrouwen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Aanmelding en nadere informatie Wij bieden u ruim gelegenheid, om meer te weten te komen over deze functies op een informatiebijeen komst die op 12 mei 1986 zal worden gehouden in het Telecommunicatie district Den Haag. U kunt zich daarvoor inschrijven via het gratis telefoonnummer 06-0550 en wel op 28 en 29aprilen 1 mei 1986. ptt telecommunicatie District Den Haag

Leidse Courant | 1986 | | pagina 28