fikse tegenvaller „Champions Trophy loodzwaar toernooi" Olympisch park voor 185 miljoen Eerste zege basketballers Den Bosch sportuitslagen BALORIGE WIELRENNERS ALS TOERRIJDERS DOOR FRIESE LAND Komst nieuwe paardesporttotalisator klap voor toto-lotto Rob Clerc neemt koppositie over fepORT EeidoeSouocwt DONDERDAG 3 APRIL 1986 PAGINA 11 Timman wint [Nederlands bnderonsje kRUSSEL Jan Tim- man heeft gisteren in de negende ronde van het nternationale schaak- pernooi te Brussel het Nederlands onderonsje jegen John van der Wiel gewonnen. De Amster dammer neemt na die Ifege, met zwart, de ge deelde tweede plaats in met Torre. De Filipijn versloeg Kortsjnoj. Kop loper Karpov brak zijn jartij tegen de Ameri can Seirawan af. Marcella Mesker uitgeschakeld MARCO ISLAND Marcel- la Mesker heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Marco Island een stevige nederlaag geleden tegen de Amerikaanse Kathy Rinaldi. De Haagse verloor met 6-0, 6-1. Ivan Lendl is door een ze nuw-ontsteking in zijn rech terknie voor drie weken uit geschakeld. Lendl maakte in het Paasweekeinde in Chica go al een aangeslagen indruk. In de finale liep hij tegen Bo ris Becker zijn eerste neder laag van het seizoen op. AMSTERDAM Indien het Interna tionaal Olympisch Comité Nederland de zomerspelen van 1992 toewijst, zal Amsterdam een noviteit opzetten. Geen Olympisch Stadion, als overal in de historie van de moderne spelen, maar een Olympisch park. In Am sterdam Zuid-Oost, op een steenworp van de Bijlmer, worden aan elkaar vast gebouwd het nieuwe Olympisch Stadion, het perscentrum en het ra dio/televisie-centrum. De kosten zul len 185 miljoen gulden bedragen. Ir. Ben Pluymers, de samensteller van het vorige maand in Lausanne aan het IOC overhandigde „Bidbook" van Amsterdam, vertelde dat renovatie van het oude Olym pisch Stadion, gebouwd voor de Spelen van 1928, even duur zou zijn als de bouw van een nieuw. Bovendien bestonden daar be zwaren van omwonenden. Die waren er ook in het gebied Riekerhaven. Amsterdam Zuid-Oost was, gezien de ligging aan snel wegen en metro-stations, een ideale plaats voor het Olympisch Park. Pluymers liet een computer-gemaakte foto van het complex zien. Het Olympisch Sta dion met 70.000 zitplaatsen, zou na de Spe len gemakkelijk kleiner gemaakt kunnen worden. Bestudeerd wordt nog of de atle tiekbaan gehandhaafd dient te blijven, wanneer er in Amsterdam een Stadion voor de Olympische Spelen van 1992 zal worden gebouwd. Het perscentrum kan be trekkelijk eenvoudig verbouwd worden tot een multi-functionele sporthal. Het ra- dio/tv-centrum wordt ingericht in nieuwe kantoorgebouwen. t EEUW ARDEN Wat principe propaganda de wielersport had worden, werd een "kse tegenvaller. De gis- gereden tweede edi- e van de Elfstedentocht ;elde als wedstrijd hele maal niets voor. Het me- van de in het pe meedraaiende profs eschouwde de 270 kilo- ïeter lange koers als een uttig trainingsritje. Een rima voorbereiding op de ',onde van Vlaanderen en e andere befaamde Bel- ische klassiekers. Pas een leine tien kilometer voor |e eindstreep in Leeuwar en ontstond een kop- roep waaruit tenslotte de lelg Frank Verleyen als /innaar te voorschijn wam. h zo kreeg deze Nederlandse Jad-tot-stad-wedstrijd. waar- an de Friezen hopen dat het pit nog eens zal uitgroeien tot en evenement dat de vergelij- ing met de schaatstocht kan porstaan. ook nog een zoge- aamde „kleine" winnaar. Tot ileurstelling van de organisa- >ren werd Verleyen's landge- pot Eric Vanderaerden op de ndstreep met een banddikte rslagen. Het opmerkelijk fa il van de supervedette uit de oeg van Peter Post was niet enige deceptie voor de or- inisatoren. Hoewel zij zich Frank Verleyen drukt zijn voorwiel een fractie eerder over de streep in Leeuwarden dan de hongeri ge Eric Vanderaerden. flink hielden, beseften ze ter dege door een deel van de ren ners voor de gek te zijn gehou- Broek Lang voordat de beslissende sprint plaats had, was namelijk al duidelijk geworden dat een deel van de goed betaalde broodrijders niet van plan was serieus aan het werk te gaan. Alles werd geprobeerd om de zaak in de war te sturen. Het begon al vóór de start. Vande raerden ontdekte in de koers- broek van Frank Verleyen een gaatje. Wie er uiteindelijk voor verantwoordelijk was, bleef onbekend, maar voor Verleyen in de gaten had wat de bedoeling was werd de koersbroek van zijn billen ge ritst. Jan Raas bracht uitkomst door een nieuw stuk textiel te voorschijn te toveren met als gevolg dat de sponsor van zijn ploeg aan de finish ook nog in beeld kwam. Het balorige gedrag van de profs was daarmee nog niet ten einde. Al kort na het begin ontstond een nieuwe rage. Vele beroepsrenners vonden het leuk bij de naast hen rij dende collega's het rugnum mer weg te grissen. Tot over maat van ramp voor de jury werd het van een nummer voorziene zogenaamde kader plaatje in vele gevallen moed willig afgebroken waardoor het voor de jury vaak ondoen lijk was te achterhalen wie wie was. De uitslag moest aan de hand van de foto-finish- -film worden opgemaakt met behulp van de diverse ploeg leiders. Zij moesten medewer king verlenen om duidelijk te maken om welke deelnemers het handelde. Joop Atsma, de voorzitter van het stichtingssbestuur en te vens de leider van de KNWU-sportcommissie. ver telde dat met het organiseren van deze wielerwedstrijd 100.000 gulden was gemoeid. Wie het peloton zag opereren, kon alleen maar concluderen dat eigenlijk sprake was van weggegooid geld. De profs wensten zich niet bovenmatig in te spannen. Als excuus werd aangevoerd dat er te weinig wind stond. Peter Post veronderstelde dat het met veertig kilometer opvoeren van de afstand er eveneens mee te maken had. Er was overigens nog een tweede reden waarom de strijd geen moment ontbrandde. Om het rennersveld nog enig aan zien te geven - de UCI regels verbieden het aantrekken van buitenlandse equipes - waren niet alleen dertien amateurs tot het peloton toegelaten, maar konden de vijf nationale profploegen alle onder con tract staande coureurs inzet ten. Als gevolg daarvan werd de strijd vollledig geblokkeerd. Pas in de slotfase kreeg de toertocht door het Friese land nog het karakter van een wed strijdje. Peiper en Poels ont snapten. Veertien renners, on der wie de amateur Talen, slo ten aan waarna de poort van het peloton weer op slot ging. Met de handjes op het stuur reden de „geklopten" fluitend verder. In de kopgroep pro beerde Jacques Hanegraaf bij het ingaan van de laatste kilo meter nog even weg te komen. Lubberding reed het gat ech ter dicht waarna Eric Vande raerden de zaak moest afma ken. De Belg, die onderweg expres niet had gegeten om zich te hafden voor de ronde van Vlaanderen, werd even wel verrast door zijn landge noot Verleyen. De triomf bete kende in ieder geval een wel kome opsteker voor uitgere kend de vijfde, kleinste en over de minste muntjes be schikkende kleinste Neder landse profploeg. PETER VAN PUTTEN OOST iELLAART IET IOCKEYTEAM V KARATSJI KARATSJI Het Neder- jnds hockeyteam staat bij e achtste editie van het jernooi om de Cham Trophy, dat morgen Karatsji voor Oranje ~=egint met een wedstrijd >gen bekerhouder Au- iralië, voor een pittig ten- Imen. Het examen wacht in het jaar in Lon en. De hockeyers en de ïchnische leiding kijken ver de Trophy heen naar e wereldbeker. Dat laat- :e kleinood is met de lympische medailles nu enmaal de meest bege- ïnswaardige beloning in pt internationale hockey, [et evenement in Pakis- in mag dan gezien wor- fen als een aanloop, voor bn goede sprong is die fel van wezenlijk belang. eker nu de bondscoaches firn van Heumen en bost Bellaart na de te- lurstelling van de Olym pische Spelen met een verjongde selectie een nieuw pad zijn ingeslagen op weg naar herovering van de al haast vergeten glorie. Joost Bellaart, in november 1984 door de Nederlandse hoc- keybond aangezocht als assis tent van Van Heumen, kwam niet op het gelukkigste mo ment terug bij de nationale top. maar heeft - zeker nu er ondanks een reeks negatieve resultaten toch positieve pun ten zijn - geen spijt van zijn te rugkeer. Hij verliet ooit HC Klein Zwitserland, nadat er daar voor hem als coach niets meer viel te winnen, gaf zijn böan als leraar lichamelijke opvoeding op de Vrije School in Den Haag eraan („ik mis het contact met clubmensen en leerlingen zeer, maar sta nu achteraan in de rij") en koos voor een ongewis bestaan als hockeypionier in Italië. „Na zes jaar Klein Zwitserland en enige tijd de dames van Jong Oranje trok het buiten land me. Het was best span nend. Behalve belangstelling voor hockey was er in Italië weinig, zelfs geen accommoda ties. Ik moest structuur zien aan te brengen, trainers oplei den, cursussen verzorgen, scheidsrechters instrueren, hockey op de scholen onder de aandacht brengen". Net op het moment dat Bel laart overwoog zijn ontwikke lingswerk in Italië voort te zetten en een contract voor tien jaar te tekenen, meldde de KNHB zich. Precies op tijd. „Het Italiaanse aanbod was ze ker interessant, maar de poli tieke krachten in de sport zijn daar niet te onderschatten. Het blijft een probleem er toch iets echt goeds uit te halen". Kritiek Eenmaal in dienst van de KNHB, die tegelijkertijd be sloot Cees Koppelaar aan te stellen voor de loop- en condi tietraining. bleef de kritiek, ongetwijfeld gevoed door de tegenvallende prestaties van de herenselectie, niet uit. Drie stuurlieden aan het roer werd hier en daar teveel van het goede geacht. Bellaart spreekt die mening beslist tegen. „Er is een prima taakverdeling ge maakt. De functie van Koppe laar mag duidelijk zijn. In principe draagt Van Heumen, die hoe dan ook de eerst ver antwoordelijke man is, zorg voor de technische scholing. Ik bemoei me meer met de tak- tiek. De keeperstraining en het oefenen van de strafcorner is gedecentraliseerd. De straf hoekslag is, door het wegval len van Bloemendaal-speler Ronald Jan Heijn (gebroken middenhandsbeentje) een KZ- aangelegenheid geworden. In plaats van Heijn slaat Jan Hid- de Kruize aan. Van Grimber gen stopt en Ties Kruize werkt af. Omdat dat drietal toch in Den Haag zit, kon ik daar ge makkelijk eens een paar uur extra aan besteden. Eigenlijk is die ene centrale training per week nog veel te weinig, maar de clubs willen nu eenmaal niet meer", aldus Bellaart. Met het oog op de wereldbeker en het verbeteren van het ge taande internationale aanzien, kan het toernooi in Karatsji niet langer worden gebruikt Joost Bellaart: „Prima taakver deling". voor experimenten. „Het wordt dan ook een loodzwaar toernooi", voorziet Bellaart, als hij de tegenstanders de revue laat passeren. „India is in Perth dan wel laatste gewor den, in Koeweit vond ik het team imponerend. Pakistan kampte de laatste maanden door allerlei onduidelijke oor zaken met vormverlies. Maar dat is nooit anders geweest. Tegen West-Duitsland hadden we bij de vorige Champions Trophy moeten winnen, maar die uitslag is altijd al onvoor spelbaar. Van Australië, dat de Trophy al drie keer op rij ver overde, hebben we gewoon weg al jaren niet meer gewon nen. Groot-Brittannië, in Ka ratsji de tweede opponent na Australië, is alleen qua agres sie al een probleem. Het is een mentaliteitskwestie, maar in Ruime zege hockeydames PARIJS Het Nederlands dameshockeyteam heeft de eerste test van de trainingssta ge in Parijs uitstekend door staan. Gastland Frankrijk werd in een vriendschappelij ke interland met 5-0 versla gen. De marge had nog groter kunnen zijn. De pupillen van Gijs van Heumen kregen twaalf strafcorners, maar pro fiteerden slechts één keer. De doelpunten kwamen op naam van Sophie von Weiier (2), Sandra le Poole, Marjolein Eijsvogel en Marieke van Doorn. veldslagen zijn we de mindere. Die Britten laten niet het mooiste hockey zien, maar het is wel erg functioneel". Belangrijke tijden breken der halve aan voor Joost Bellaart, die samen met Van Heumen tijdens het WK in Londen op succes mikt. Voor Van Heu men geldt dat evenement te vens als zijn laatste grote toer nooi. Bellaart wordt genoemd als zijn opvolger: „Ik heb daar natuurlijk zo mijn gedachten over", zegt hij. „Anderen zul len die ook hebben. Iji eerste instantie is alleen het toernooi in Londen belangrijk. Het re sultaat daar zal zeker in de overwegingen worden meege nomen. Als je assistent will zijn, wil je uiteraard ook bondscoach worden. Maar ik zal bepaald niet de enige kans hebber zijn". DEN HAAG De ver- gunning voor het organi seren van de paardesportr [totalisator is gisteren op *et ministerie van land ouw en visserij afgege- en door minister ir. Ger it Braks en de staatsse- retaris van justitie, me- rouw Mr. V.N.M. Korte- an Hemel aan de nieu- e Stichting Totalisator raf-en Rensport STDR). n de nieuwe opzet is de in- loed van de overheid, met ame in financiële zin, ver- inderd. De verlening van de vergunning hangt samen met de inschakeling van de Engel se firma Ladbroke bij het or ganiseren van de paardesport totalisator. Deze firma heeft een grote vakkennis bij het totalisatorbedrijf en op het ge bied van het wedden. Boven dien beschikt zij over de be nodigde financiële middelen voor het doen van investerin gen. De vergunning is afgegeven voor de periode van twintig jaar. STDR is een stichting die opgericht is door Ladbroke Racing International en de vorige vergunninghouder, de Stichting Totalisator Neder land (STN). De Ladbroke Groep is één van Europa's tweehonderd top-onderne- mingen met een jaaromzet van ruim 5300 miljoen gulden en met meer dan 19.000 werk nemers over de gehele we reld. Ladbroke heeft vier di visies: racing, hotels, onroe rend goed en vrijetijdsbeste ding. Wedkantoren Ladbroke is 's werelds groot ste wedkantoren-organisatie. Het is de bedoeling dat er in Nederland binnen een perio de van drie jaar zo'n 250 wed kantoren worden geopend. Op deze wedkantoren kan men tot één minuut voor de start van een koers elders in het land een weddenschap af sluiten. Deze kantoren wor den ingericht met het aller laatste op het gebied van tota- lisator-apparatuur, audio-vi- suele technologie in een klantvriendelijke omgeving. Ladbroke heeft de in finan ciële nood verkerende paar- desport een garantie gegeven om de huidige kosten, inclu sief het prijzengeld van de draverijen en rennen zoals begroot te dekken. Daarnaast een percentage van de totali- sator-omzet voor extra fond sen voor de sector. Dit houdt in dat voor de rest van 1986 een direkte betaling van 50.000 gulden zal plaats vin den, welk bedrag kan uit groeien tot 7 miljoen wanneer een omzet van 400 miljoen be reikt wordt. Daarnaast zal men 500.000 gulden uittrek ken om extra racedagen te fi- nanciëren en eenzelfde be drag per jaar voor sponsoring. Dit alles tesamen betekent voor 1986 toename van tien procent van het prijzengeld. Fred de Boer; een Nederlan der met een achtjarige erva ring met het wedden buiten de baan in België, de laatste vier jaar bij Tiercé Ladbroke, taat als directeur van de TDR optreden. „We hebben groot vertrouwen in de Ne derlandse wedmarkt. Volgend jaar moet het ook tot de mo gelijkheden behoren dat men in Nederland weddenschap- Cen kan afsluiten op bijvoor- eeld de Engelse derby of de Grand National. Die moge lijkheid hebben we en ook volgens de vergunning is dat mogelijk". Herman Belinfante, persvoor lichter van de Nederlandse Sport Federatie, gisteren ook op de persconfrentie van Lad broke aanwezig: „Het is een wereldfirma die dit gaat aan pakken. Maar een gulden kun je maar één keer uitgeven en ik verwacht dat de toto-lotto, dus de georganiseerde sport, hierdoor een behoorlijke klap zal krijgen". Minister Braks is de mening toegedaan dat de werkgelegenheid in de paar- desport-sector, waarin dit mo ment ongeveer 2000 personen hun boterham verdienen, door de komst van Ladbroke is gewaarborgd en zelfs moge lijk kan worden uitgebreid. ARTHUR VAN RIJSWIJK Henk,Pieterse (Den Bosch) in balbezit temidden van Marco de Waard (links) en Ronald Schilp. DEN BOSCH In de strijd om de Nederlandse basketbaltitel hebben de heren van Nashua Den Bosch gisteravond in ei gen hal de eerste finale tegen Doppeldouche Den Helder met 95-82 gewon nen. De ploeg, die het eerst drie duels heeft ge wonnen, is landskampi oen. Den Helder was in de tweede periode geen partij meer voor het toen op volle kracht door stomende Den Bosch. Voor de pauze had de ploeg van trai ner/coach Ton Boot uitstekend partij gegeven. Na een blik- semstart leidde de finale-debu tant zelfs binnen vijf minuten met 20-4. Pas nadat de zwak begonnen Knight en Wolfs door coach Dekker naar de bank waren teruggehaald, kreeg de regerend landskam pioen vat op de tegenstander. Boot slaagde er voor de pauze in het „schaakspel" met tegen strever Dekker ook niet meer in om de druk weg te nemen. Tot groot enthousiasme van de 1500 toeschouwers sloop de thuisclub dan ook langzaam dichterbij. Na twaalf minuten was de inhaalrace voltooid en het verweer, dat Den Helder tot de pauze nog ten toon spreidde, zorgde alleen maar voor uitstel van executie. Na de hervatting lag de outsi der binnen enkele minuten op een achterstand van achttien punten (69-51). Het bij vlagen wervelende Den Bosch kon- zich daarna beperken tot wat. technische hoogstandjes, zon der dat de ruime voorsprong nog in gevaar kwam. Zondag treffen de finalisten elkaar voor de tweede maal, dan in Den Helder. Topscorers Den Bosch: John son 29, Bottse 19, Van der Steen 16. Den Helder: Schilp 20, Harris 18, De Waard 17, Van Noord 13. UTRECHT De drie beslis singen, die in de achtste ronde van het nationale damkampi oenschap vielen te noteren, deden de spanning tot het kookpunt stijgen. Allereerst had de nederlaag van titelver dediger Jannes van der Wal tegen Geert van Aalten tot ge volg dat de Fries de koppositie moest afstaan aan Rob Clerc die een fraaie zege boekte op Ruud Palmer. De overwin ning, die Jeroen Goudt op John van der Borst behaalde, zorgde ook in het achtervol gende peloton voor een onge kende situatie. Met nog drie ronden voor de boeg staat im mers nog geenszins vast welke twee spelers - naast de al ge plaatste Rob Clerc en een bijna zekere plaats voor Jannes van der Wal - met deze twee inter nationale grootmeesters ons land in het komende wereld kampioenschap zullen verte genwoordigen. Dames Karen van Lith heeft in de ze vende ronde van de titelstrijd bij de dames haar voorsprong op de naaste achtervolgsters tot twee punten vergroot. Zelf versloeg de Brabantse de num mer drie van de ranglijst, Mie- ke Heitmeijer, terwijl achter- volgster Leun Otten remise speelde tegen lepe Poepjes. Badmintonploeg gehandhaafd UPPSALA Het Nederlands badmintonteam heeft zich gister avond in de hoogste Europese afdeling gehandhaafd. De ploeg van coach Martijn van Doornemalen versloeg in het Zweedse Uppsala in de beslissende degradatie-wedstrijd West-Duitsland met 3-2. AUTOSPORT Safari-rally Kenia Eindstand: 1. Waldegaard/Gallagher (Zwe/Gbr) Toyota Celica 306 strafmi- nuten; 2. Torph/Thorszelius (Zwe) Toyota Celica 334; 3. Alen/Kivimaki (Rn) Lancia Rally 372; 4. Weber/Wan- ger (Wdl) Toyota Celica 380; 5. Kank- kunen/Pirronen (Fin) Peugeot 205 Turbo 432; 6. Kirkland/Nixon (Ken) Subaru Turbo 457. Stand WK: 1. Kankkunen 36 punten, 2. Alen 27, 3. Toivonen (Fin), Walde- gaard, Moutinho (Por) 20. Stand WK merken: 1. Lancia 51 pun ten, 2. Peugeot 47. 3. Audi 29. DAMMEN NK heren Utrecht 8e ronde: Van der Wal-Van Aalten 0- 2; Geurtsen-Oudshoorn 1-1; Palmer- Clerc 0-2; Goudt-Van den Borst 2-0; Vermin-Meijer 1-1; Bies-Jansen 1-1. Stand aan de kop: 1. Clerc 11 pun ten; 2. Van der Wal 10; 3. Vermin 9. NK dames Groningen 7e ronde: Van der Kraats-Wanddfs 0- 2; Heitmeier-Van Lith 0-2; J. Schou ten-Polman 0-2; Otten-Poepjes 1-1; Graas-N. Schouten 0-2. Stand aan de kop: 1. Van Lith 12 punten; 2. Ot ten 10; 3. Graas. Heitmeier, Polman SCHAKEN Toernooi Brussel 9e ronde: Romanisjin (Sov)-Winants (Bel) 0,5-0,5; Van der Wiel (Ned)-Tim- man (Ned) 0-1; Kortsjnoj (Zwi)-Torre (Fil) 0-1; Ljubojevic (Joe)-Mites (Gbr) 0-1; Jadoul (Bel)-Zapata (Col) 0-1; Karpov (Sov)-Seirawan (Vst) afgebro ken. Stand: 1. Karpov 6 punten 1 afgebroken partij; 2. Timman, Torre 6; 4. Kortsjnoj, Miles, Romanisjin 5 1/2; 7. Seirawan 4,5 1 afg.; 8. Za pata 4,5; 9. Ljubojevic 3,5; 10. Van der Wiel 2,5; 11. Winants 2; 12. Ja- NK junioren Hilversum Jongens, 6e ronde: Bosman-Bottema afgebroken; Brenninkmeyer-Krudde 1-0; Dam-Riemersma 0,5-0,5; Bruin- Martens 0-1; Van de Plassche-Bosch 1-0; Booy-Eerhard 1 -0; Berg-Van der Werf 0-1; Schrama-Van Dijk 0-1; Ge selschap-Prangers 0-1. Dekker-Beze- mer afgebroken. Stand aan de kop: 1. Brenninkmeyer 4,5; 2. Bosman 4 1 afgebroken partij; 3. Martens. Van de Plassche 4; 5. Bottema 3,5 1 Meisjes, 6e ronde: Drewes-De Wit 1- 0; Dubbeldam-Egbers 1-0; Donker- Benschop 0-1; De Vries-De Greef 0-1; De Haan-Van Polanen 0-1; Wester- neng-Van Hall 0,5-0,5; Wijnja-Paulsen 0-1; Jansen-Westerink 1-0. Stand aan de kop: 1. Dubbeldam 5; 2. Dre- wes 4,5; 3. De Wit. Benschop 4. TENNIS Toernooi Keulen Herenenkelspel, eerste ronde: Green (Vst)-Gonzalez (Par) 7-6, 6-3. Tweede ronde: Mansdorf (lsr)-Gunnarsson (Zwe) 6-2, 6-3; Hooper (Vst)-Perkiss (Isr) 6-4, 1-6, 6-4; Novacek (Tsj>- Lundgren (Zwe) 6-4, 6-1. VOETBAL Regionale jeugd groep A-1: DHC-AI- phense Boys 2-1, VIOS-FC Lisse 3-1,. Lugdunum-ARC 1-2. A-2: Olympia- Xerxes 1-3. B-1: Spijkenisse-DHC 1-2, DSO-ADO 1-1. B-2: Roodenburg-ARC 1-2, Zwijndrecht-FC Lisse 1-5, Nieu- werkerk-VUC 1-1, Alblasserdarn- Overmaas 2-1. WIELRENNEN Elfstedentocht: 1. Verleyen (Bet) 270,6 kilometer in 6.50,55; 2. E. Van deraerden (Bel); 3. Pirard; 4. Rooks; 5. Pieters; 6. Nijdam; 7. Poels; 8. Heeren; 9. Kuiper; 10. Talen (ama teur); 11. J. van der Poel; 12. Broers; 13. Lubberding; 14. Bogers; 15. Ha negraaf; 16. Peiper (Aus) op 45 se conden; 17. F. van Katwijk; 18. De Rooy; 19. Nevels; 20. Daams; 21. D. Vanderaerden (Bel); 24. Dekker (ama teur).

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11