Frizzle Sizzle: „Leuk! We mogen in een hotel Rob Out zaait verwarring in België ?ADIO/TELEVISIE üeidMQowuvnt WOENSDAG 2 APRIL 1986 PAGINA 11 Van onze correspondent Aad Jongloed J3RUSSEL De directeur van Veronica, Rob Out, heeft in België voor veel verwar ring gezorgd door namen door elkaar te ha len van maatschappijen, die hem gevraagd «ouden hebben een commercieel tv-net in België op te zetten, dat zich zal richten op ^Vlaanderen en Nederland. Volgens Out was hij benaderd door de Vlaamse Media •Maatschappij (VMM), maar later bleek bij ■monde van tv-regisseur Bert Decorte dat Ret ging om de Werkgroep Vlaamse TV, pen organisatie die is opgezet om zo snel iogelijk commerciële tv in Belgie te gaan laken. Decorte zei op de Belgische tv daar toe snel tot een akkoord te willen komen met de VMM. „De heer Out heeft ongewild een misverstand in het leven geroepen", al dus Decorte. „Wij hebben hem voor onze organisatie gevraagd en hij heeft ja ge zegd". Out zei ook contacten te hebben ge had met vertegenwoordigers van de Belgi sche regeringspartijen, de christen-demo craten en liberalen. Van die zijden werd een dergelijk contact echter ontkend. Pre mier Martens zei daarover: „Met de hand op mijn hart, ik ken de heer Out niet". Out beweert nochtans van regeringswege gevraagd te zijn om in België mee te helpen aan het opzetten van een commerciële zen der. Hij zou daarvoor zelfs toestemming hebben gevraagd op het ministerie van WVC. Daar zou men hem hebben verteld, dat dit op uitleenbasis wel mogelijk zou zijn. De bedoeling is dat de Vlaamse com merciële zender in juni 1987 begint. EO- LEDEN WERF ACTIE TEGEN ZEDELIJK VERVAL HILVERSUM De Evangelische Omroep is begon nen aan een massale ledenwerfactie om de omroep in de richting van de A-status te stuwen. Van 1 april tot 1 mei zal via huis-aan-huis-acties, samenzangavon- den en radio-uitzendingen getracht worden de „sta tistisch aangetoonde" groep van circa 200.000 poten tiële EO-leden over de streep te trekken. Op het ogenblik telt de omroep volgens eigen opgave 330.000 leden. Voor de A-status zijn 450.000 leden nodig. De EO zal de nieuwe leden vooral zoeken onder de te genstanders van euthanasie en de Wet Gelijke Be handeling, zo blijkt uit de actie-documentatie. Direc teur Dorenbos vergelijkt de pogingen om tot eutha- nasie-wetgeving te komen met het streven naar een „holocaust op vrijwillige basis", waarbij hij verwijst naar de terreur onder Hitler-Duitsland. Rutten en Molenberg ontslagen door Wibo HILVERSUM De AVRO gaat haar 'Service- salon', een familietijdschrift wekelijks op de vrijdagmiddag, ingrijpend vernieuwen. De meest ingrijpende verandering is dat de beide presentatoren, Edwin Rutten en Henk Molen berg, die in het programma zijn rubriekje 'De Tele-keuken' presenteerde, na één seizoen op de keien staan. Ook het praatprogramma van Ruud ter Weyden en Leonie Sazias, dat bekend staat onder beider voornamen, krijgt een ingrij pende facelift. Ter Weyden en Sazias komen niet op straat te staan, maar zullen samen geen programma meer presenteren. Wibo: 'Het is een verkeerde voorstelling van zaken wanneer je stelt dat Edwin Rutten en Henk Molenberg ont slagen zijn. We hadden met hen slechts een free-lance contract voor één seizoen en dat wordt niet verlengd.' DEE DEE VOOR DERDE MAAL TWEEDE AMERSFOORT - Het eer ste dat de vier prille leden van Frizzle Sizzle te doen staat na het winnen van iet Nationaal Songfestival s het aanvragen van pas poorten. De meisjes zijn zestien, zestien, zeventien n achttien jaar oud en peschikken nog niet over eigen' passen - en die zijn loodzakelijk om straks in Tiei op het Eurovisie-podi- jm te kunnen verschijnen n de Edvard Grieg Con- :erthal te Bergen in Noor wegen. de glorieuze zege in De lint, waar de frisse presenta- e van het jeugdige kwartet ie vloer aanveegde met de ge zamenlijke concurrentie, toon- len de vakmensen om hen ïeen zich verrast met het suc- „Dat hadden we echt niet jedacht, de andere kandidaten :ijn immers allemaal ervaren vakvrouwen die al een poosje neelopen. We hebben zelfs ïog geen plaatje op de markt". Dat laatste zal wel snel wor- len geregeld, want zo'n Euro- visie-succesje moet natuurlijk inel worden 'verzilverd', liefst net een aansluitend hitsucces. )e meisjes zelf leek dat gister avond in de vrolijke roes na de inale niet veel te kunnen chelen: „We vinden het ge- voon hartstikke leuk - enig!" )p de vraag of van het win- ïende liedje 'Alles heeft een ritme' al een Engelse tekst be schikbaar is, bleven ze het ant woord zelfs schuldig: „Die is nog niet af, geloof ik," wat uit het managerskamp een snelle correctie opleverde: „Ja hoor, die ligt klaar - Everything has rhythm". Verder dan deze nationale happening hadden de meisjes zelf nog niet gedacht. Na hun eerste ervaringen in de show business, opgedaan in het VARA-project „Kinderen voor kinderen", was dit ook de eer ste keer dat ze echt „voor de leeuwen gingen". Ze zitten alle vier nog op school, dus er moet voor hun reisje naar Bergen („Leuk,, in een hotel en lekker uit eten) nog wel het een en ander worden geregeld. Spontaan Natuurlijk is hun zege een verdienste van de vier meisjes zelf: ze zorgden voor een le vendige, frisse act, voerden hun bewegingen vlot en onge kunsteld uit, oogden spontaan en vrolijk en bewezen over heel redelijk stemmenmateri- aal te beschikken. Maar er zit ook heel wat pro fessionele bemoeienis achter. Ten eerste van tekstschrijver „Rob ten Bokum („Voor mij is het de eerste keer dat ik zoiets meemaak") en van componis t/arrangeur Peter Schön, die destijds mede verantwoorde lijk was voor het geluid van Vulcano (en dat is uitgerekend de groep waarmee Frizzle Siz zle zich het best laat vergelij ken in Nederlandse verhou dingen). Voor wat de presentatie be treft hebben de meisjes steun van een heuse balletlerares, met wie ze al vanaf de kerst vakantie hun pasjes hebben ingestudeerd. Tweede Het zag er gisteravond, bij het begin van de puntentelling, even naar uit dat Dee Dee heel hoge ogen zou gaan gooi en. Uiteindelijk werd ze met het liedje 'Fata morgana' nog wel tweede, maar op fikse achterstand. Dat betekende voor de ex-Vul- cano-zangeres (die gisteravond met flinke koorts op het podi um stond) de derde keer een tweede plaats op het Nationaal Songfestival. Ontmoedigd? „Nee hoor, ik ga gewoon door tot ik het een keer haal", lacht ze sportief aan het eind van de festiviteiten. Vooruitziend naar de interna tionale confrontatie is het mis schien maar goed dat Dee Dee het deze keer niet won. Ze had twee liedjes die het geheel van de presentatie moesten hebben maar muzikaal nogal ordinair overkwamen. De kwaliteit van het festival was trouwens toch weer nogal wisselend. Op de stemmen van de diverse deelneemsters viel niet zoveel af te dingen, maar bij het repertoire zaten weer enkele genante smartlappen, en als zo'n solistisch optreden 'gered' moet worden door vo cale bijstand van hele legers Frizzle Sizzle gaan met „Alles heeft een ritme" naar het Noorse Bergen Mooiste De beste stem van de avond, daar waren vriend en vijand het over eens, was die van Jody Pijper, en die zong ook het mooiste liedje. 'Sam', een elegante melodie met mooie harmonische wendingen, werd uiteindelijk vierde. Dat is niet genoeg voor uitzen ding, en het zou ook de vraag geweest zijn of zo'n mooi liedje in Bergen zou hebben ge scoord. Dat moet je met „Alles heeft ritme" ook maar afwach ten, maar dat wordt op z'n minst uitgevoerd door een groepje vlotte jongelui. En groepjes vlotte jongelingen, de recente historie leert het (de Herreys uit Zweden, Bobby- soeks uit Noorwegen), behalen de laatste jaren de ereplaatsen op het Eurovisie Songfestival. RENÉ DE COCQ 16.35 17.00 NEDERLAND 1 La chartreuse de Parma (2), zesdelige dramaserie naar het werk van Stend hal. Met o.a. Marthe Keiler, Gian Maria Volonté en George Wilson Mr. Belvedere, Ameri kaanse comedy-serie Een wereld vol paarden, documentaire serie over paarden en mensen uit vele landen van de wereld. Afl.: Lippizaners NOS 1A6-Journaal VARA Smurfen, tekenfilmserie VARA'8 Clipparade. Pre sentatie: Adeline van Lier TELEAC De moestuin, Les 1 VARA CD De Fabeltjeskrant Snorkels, tekenfilmserie Je ziQt maar, jongerenpro gramma gepresenteerd door Hanneke Kappen en Michiel Praal met o.a. de uitslag van de relatie-top tien en een verslag van het Festival voor Dikke Mens- ne dat onlangs in Amster dam werd gehouden NOS CGJournaal SOCUTERA Zomerzegels brengen le vensvreugde. Uitzending van de Stichting Comité voor de Zomerpostzegels VARA CD Zeg 'ns AAA, comedy serie. Jopie wil met Koos in zaken. Er zitten wat duiste re aspecten aan maar er valt snel geld mee te ver dienen. Mien gaat met Ly- die mee naar een EHBO- cursus die ze geeft (herh.) Konsumentenman, con sumentenprogramma ge presenteerd door Frits Bom Achter het nieuws, actua liteitenrubriek met een re portages over de nog steeds niet van de grond komende hulp voor slacht offers van misdrijven en over vluchtelingen uit Zuid-Afrika die in een kamp in Tanzania een mini-model-staatje heb ben gevormd, om later het kader te kunnen vormen in Zuid-Afrika De Speurder, Duitse poli tieserie. Afl.: Theo's laat ste kans NOS Journaal Nieuws voor doven 18.55 19.00 19.23 20.00 20.28 NEDERLAND2 VPRO 15.30 Plafond over de vloer, se rie van en met Wim T. Schippers. Afl. 4: Mikpunt 15.51 Achterwerk in de kast. Kinderen zeggen waar het op staat 16.08 Max Laadvermogen (Be terweter), informatieve se rie. Afl. 4: Geheim. Max krijgt een brief maar er staat niets in. Een pro bleem dus! 16.12 De roverprins, kinderpro gramma. De brief die Lena wegsmokkelt uit de vrese lijke herberg waar ze werkt wordt onderschept door de gevaarlijke bandieten leider Hondo Bill 16.41 C Laurel Hardy: Below zero, film van de dikke en de dunne uit 1930 17.01 Een mama is een ei, kin derserie 17.16-17.30 De grote dikke beer vertelt, tekenfilmserie. Afl. 1: Panama FEDUCO 17.40 TEMA: Blank en bruin in Nederland (1) NOS 18.15 Nieuws voor doven 18.30 Sesamstraat 18.45 ffl Jeugdjournaal 19.00 Journaal PP 19.12 Uitzending van de CPN NOS 19.22 Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine 20.10 Nederland C, cultureel magazine 20.55 Philip Glass: Het ontstaan van een opera, documen taire over de ontstaansge schiedenis van de monu mentale opera 'Achnaton' van 'minimal music'-com- ponist Philip Glass en een terugblik op eerdere ope ra's. M.m.v. solisten, koor en orkest van het Würt- tembergisches Staatsthe ater Stuttgart, solisten van de Houston Grand Opera en de musici van het Philip Glass Ensemble 22.30 Journaal 22.45 Studio Sport 23.15 Nieuws voor doven EUROPA TV 17.55 Programmaschema 18.00 Kinderprogramma's 18.15 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 19.10 Wild World of animals, docu mentaireserie. Afl.: All-Amerl- can Raccoon 19.35 A Horseman Riding By, dra maserie. All.: The last hot sum- 20.30 Sport Report: Voetbal. Inter- Milaan - Real Madrid in Milaan (Halve finale Uefa-Cup, eerste helft) 21.15 World Watch en weerbericht 21.25 Sport Report: Voetbal. 2e helft Inter-Milaan - Real Madrid 22.23 Connexions: Faith in Europe, Afl. 1: Behind the beat of the big brass drum 22.56 World Watch en weerbericht FILMNET 17.00 The Mating Season 18.45 Paternity 20.30 The Big Fix 22.20 The Professionals 23.10 Badge 373 01.10-02.50 Shamus JRT 1 5 Journaal 0 Tik Tak, kleuterprogramma 5 Plons, kinderprogramma (herh.) 5 Zeppelin, informatief kinder magazine. Presentatie: Felix 5 CBXenon (5), tiendelige Vlaam se jeugdserie met Johan Van Assche, Eugeen Bervoets, Mi- rei Bonte e.a. (herh.) 3 Uitzending door derden. Pro gramma van Oe Katholieke Omroep (KTRO) Mededelingen en program ma-overzicht 5 Journaal Namen noemen, spelprogram- ma. Presentatie: Kurt van Eeg- hem 5 Kijk uitl Verkeerstips. Afl.: Rij den in het weekend Onze merkwaardige wereld (Phenomal world), Amerikaan se documentaireserie. Afl.: Bloemen zijn eeuwig Bill Cosby Show, Amerikaanse serie met Bill Cosby. Phylicia Ayers-Allen, Lisa Bonet e.a. Afl.: Oe fruitpers Het gerucht, kunstmagazine gepresenteerd door Annie De- clerck. Met o.a. aandacht voor het Palais Royal-project van Daniel Buren en voor Thomas Narcejac, schrijver van politie romans en onder meer inspira tiebron voor Hitchcocks 'Verti go' Lotto en paardekoersen 1 Journaal en Coda: 'Achter de ramen een glazig gevoel' uit 'Muggen en liegen' van Marcel van Maele !RT 2 .00 Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische tv-se- rie. Lynn aanschouwt haar vleesgeworden vrees wanneer ze overwachts thuiskomt. Da vids reis naar Pentridge is nut teloos .25 Uit je doppen, informatieve serie. Afl.: Een tweede diploma .42 Mededelii\gen en program ma-overzicht ^.45 Journaal .10 Videomatch. Videospelletje met Marleen Gordts 1^.20-21.50 De admiraal was een dame (The admiral was a lady), Amerikaanse speelfilm uit 1950 van Albert S. Rogell. Met Ed- mond O'Brien, Wanda Hen- drix, Rudy Vallee e.a. |G N.B.: De kans bestaat dat in- I* plaats van bovenstaande film een voetbalwedstrijd in de hal ve finale Europa Cup wordt uit gezonden RTBF 1 16.50 Nouba Nouba, kinderprogram- 17.50 Carrefours, gevarieerd kinder programma 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.27 Quick et Flupke, tekenfilmse- 19.30 Journaal 20.00* La crise commence domain, economisch magazine 21.00 Mission casse-cou (Dempsey and Makepeace), Engelse poli tieserie. Afl. 3: Actes de violen- de 21.45 Coup de film, filmmagazine. Presentatie: Terry Focant 21.55 Cargo de nuit, jongerenmaga zine. Presentatie: Jean-Louis Sbille 22.55 Journaal 23.25 Le coeur et l'esprit, katholiek magazine TV 5 17.35 Les Indiens dela colère, film over de situatie van de India nen in Noord-Amerika (herh.) 18.50 Profession: exorcist#, docu mentaire (herh.) 19.00 Jean-Villard Gilles, ontmoe ting met deze chansonnier 19.50 D Les arpenteurs, Zwitserse speelfilm van Michel Soutter, met o.a. Marie Dubois, Jean- Luc Bideau e.a. 21.10 Henri Guillemin, portret van deze literair historicus 22.00-22.30 Nieuws MUSIC BOX 17.00 0Chart Attack, overzicht van de Music Box Top 40 met Si mon Potter en Sunle 18.00 0The power hour, hardrock- programma met Gaz Top en Dante 19.00 0Ed's elite. Videoclips met Edwina 20.00 0Sit tight. Simon Potter pre senteert Australische muziek, met o.a. een aflevering van de Mental as Anything-video 'Mo numental' 21.00 0Gaz Bag, met Gaz Top 22.00 (SNewaflaah, popnieuwtjes met Martin Buchanan 23.00 0Chart Attack (herh.) 00.00-01.00 0The power hour (herh.) DUITSLAND 1 15.50 Tagesschau 16.00 Frauengeschichten, reportage over Johanna Hurni. de eerste vrouwelijke generaal van het Zwitserse leger 16.45 Die Spielbude, kinderpro gramma 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.25 Eigener Hert iet Goldes wert, tv-serie. Afl.: Was Ihr wollt 19.00 Schlossherren (1). tv-serie 19.57 Programma-overzicht 20.00 [ïlTagesschau 20.15 Die Grünstein-Variante, tv- spel met Fred Düren, Klaus Schwarzkopf, Jörg Gudzuhn. Regie: Bernhard Wicki. 1939: In het huls van bewaring in Pa rijs zitten drie mannen, van wie men met een truc hun passen heeft afgenomen om ze uit te kunnen wijzen 22.00 Brennpunkt 22.30 Tagesthemen, actualiteiten 23.00 Sus!, comedyserie met Ingrid Steeger, Peer Augustinski, Klaus Dahlen e.a. Afl.: O, du fröhliche. Susi herinnert zich een nogal turbulent verlopen Kerstnacht. Alles begon met Paul, die zich in een depressie ve bui liet bekeren 23.45 Tagesschau 23.50 Nachtgedanken, beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Bettkantengeschichten, kin derserie. Afl.: Schutzgeld (herh.) 16.35 Tao Tao, tekenfilmserie. Afl.: Die gute Idee des Waschbaren 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine 17.50 Ein Heim für Tier©, tv-serie met Siegfried Wischnewski, Marion Kracht. Michael Lesch e.a. Afl.: Rikki 18.55 Miltwochslotto - 7 aus 36 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Direct, gevarieerd programma met bijdragen van jonge kij kers 20.15 ZDF Magazin, actualiteiten en opinies 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty), Amerikaanse tv-serie met John Forsythe, Linda Evans, Joan Collins e.a. Afl.: Die Statue. Tot Blake's ergernis gaat Krystle door met haar plannen, hierbij geholpen door Daniel Reece. Jeff en Nicole zijn in Bolivia op zoek naar het beeld 21.45 Heute-Journal 22.05 Anstösse: Nach der Lehre ar- beitslos? reportage 22.35 Die Sport-Reportage: Europa cup-voetbal 00.05 Heute DUITSLAND 3 Telekolleg II. Cursus Engels. Les 41 Sesamstraat Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport Tagesschau Mittwochs ininformatie en amusement Hobbythek: Körperpflege sanft und sauber, informatieve serie. Afl.: huidverzorging ■3 Sie tat ihm unrecht (She done him wrong), Amerikaanse speelfilm uit 1933 van Lowell Sherman naar het toneelstuk Diamond Lily. Met Mae West, Cary Grant, Owen Moore e.a. De zangeres Lady Lou heeft een relatie met de eigenaar van de saloon, maar er zitten nog meer mannen achter haar aan. De saloon wordt in de ga ten gehouden door detective Cummings, die zich uitgeeft voor Heilsoldaat ■3 Abendschule (Courts du soir), korte Franse film van Ni colas Ryboswki met Jacques Tati e.a. Monsieur Hulot geeft een klas volwassen mannen pantomime-les Laatste nieuws (D Ondertiteling via TeleTekst. 0 Uitzending in stereo. D Zwart/wit-uitzending. ■E Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. El Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. Jean-Luc Bideau is te zien in de Zwitserse speelfilm 'Les arpenteurs' op TV 5 om 19.50 BBC 1 17.10 Heathcliff, kinderprogramma 17.15 Jackanory, kinderprogramma 17.30 Laurel Hardy 17.35 Easter beagle Charlie Brown, kinderserie 18.00 John Craven's newsround, jeugdjournaal 18.05 The december rose, kinderse- Rolf Harris's cartoon time, te kenfilms l Journaal en weerbericht London plus, actualiteiten Song for Europe I Dallas, Amerikaanse tv-serie met Larry Hagman, Linda Gray, Victoria Principal e.a. I Points of view Journaal, regionaal nieuws, weerbericht I Q.E.D., informatief programma. Afl.: The man who walks on l Sportsnight. Boksen voor amateurs I Weerbericht BBC 2 17.40 Paperchage 18.30 Nieuwsoverzicht voor doven 18.35 Bridge club 19.00 Robert Mitchum-cyclus: The Locket, Amerikaanse speelfilm uit 1946 van John Brahm. Met o.a. Robert Mitchum, Loraine Day en Brian Aberne 20.25 Documentaire 21.05 T. Dan Smith 22.00 M.A.S.H. Amerikaanse come dyserie met Alan Alda, Wayne Rogers, Loretta Swit e.a. 22.25 That uncertain feeling (3), tv- bewerking van Kingsley Amis' roman 23.25 Gevarieerd programma 23.45 Newsnight, actualiteiten 00.30 Weerbericht ITV 17.00 Kindermagazine, met teken films en tv-series 18.15 Blockbusters, spelprogramma 19.35 Crossroads 20.00 This is your life, met Eamon Andrews 20.30 Coronation Street 21.00 Minder, politieserie. Afl.: Bro ken Arrow 22.00 Viewpoint 86 23.00 Nieuws 23.30 48 Hours, Engelse misdaadfilm van Walter Hill met o.a. Nick Motley en Anette O'Toole 01.15 In conversation SKY CHANNEL 17.30 0Jump, met Tony Blackburn 18.30 C Dennis. Afl.: Dennis and the Hermit 19.00 The Lucy Show 19.30 Green Acres. Afl.: The Rum mage sale 20.00 The Greatest American Hero. Afl.: Captain Belly Buster and the speed factory 21.00 Stolen Face, Engelse speelfilm uit 1952 van Terence Fisher met o.a. Paul Henreid, Liza- beth Scott en Susan Stephen 22.20 Martini Sportline Internatio nal Motor Sports 1966 23.25 0Jump (herh.) 00.25-01.00 0Young, Free Single NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 15.30 Vrouw zijn, praatpro gramma voor vrouwen 16.10 Daktari, tv-serie 17.00 D'r kan nog meer bij NOS 17.30 1/>6-Journaal EO 17.46- 18.00 Tijdsein-Buitenland RTBF 1 15.50 Dare-dare motus 15.55 Klimbo 16.10 comme les six doigts de la main 16.20 Légendes du monde 16.45 Smurfen 17.05 Contes du fol klore hongrois 17.10 Tekenfilm 17.20 Nouba Nouba MUSIC BOX 07.00 0Muziekprogramma's. Julie en Edwina (07.00), Elvis Costello-spe- cial (herh.) (08.00), 'Euro Tour guide' met Sunie (09.00), Martin en Gary (10.00), 'Time Out for Holland' met Monique Emmen (11.00) en '...And that's a fact' met Sunie en Gaz (12.00). 13.00 0Herhalingen DUITSLAND 1 09.45 ZDF-lnfo Arbeit und Beruf 10.00 Tagesschau und Tagesthemen 10.23 Europa Cup-voetbal 11.55 Die Umschau 12.10 ZDF Magazin 12.55 Persoverzicht 13.00 Tagesschau 13.15 Teletekst-overzicht 15.50 Ta gesschau 16.00 Zirkus von morgen 16.45 Die Abenteuer von Tom Sawy er und Huckleberry Finn 17.10 Fuss- ballschule 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.56 Pro gramma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Daten-Schatten 16.35 Der Stein des Marco Polo 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte BBC 1 07.50 Breakfast Time 10.20 Lassie 10.45 Why don't you 11.15 Jackono- ry 11.30-11.50 Play School 13.30 Nieuwsoverzicht voor doven 14.00 Pebble Mill at one 14.45-15.00 Ho- key Cokey 15.20-16.25 Paardesport 16.52 Regionaal nieuws 16.55 Tea tv 17.10 Superted SKY CHANNEL 08.45 0Sky Trax. Herhalingen 11.30 0Sky Trax. Herhalingen 14.15 Sky ways 15.05 The Down Under Show 16.00 0Pat Sharp Show 16.45 Jen sen's dimensions ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuws 10.30 Captain Scarlet and the Mysterions 10.50 Cartoon Time 11.05 The Jacksons 11.35 The All Electric Amusement Arcade (herh.) 12.00 BMX Boat 12.25 Cartoon Time 12.30 About Britain 13.00 The Raggy Dolls 13.10 Puddle Lane 13.30 The Sullivans 14.00 Nieuws 14.20 Regio naal nieuws 14.30 Falcon Crest- 15.30 Daytime 16.00 Gems 16.25 Re gionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 The Raggy Dolls 17 10 James the Cat RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 NOS Podium van de Neder landse lichte muziek. 20.30 Langs de lijn. 22.30 Akkoord. 00.02 NCRV: Late Date. 01.02 Römance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan 06.07 Non stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 NCRV: De nieuwe rozengeur. 18.03 Hier en Nu. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: The John Peel Show. 20.02 Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 17.30 AVRO: Kijk op kunst. 18.00 Nieuws. 18.02 Het betere werk. 19.00 Jonge mensen op het concert podium. 20.00 Nieuws. 20.02 AVRO's Concours voor .ama teurmusici. 22.00 Zeg, luister 's. RADIO 5 17.46 Overheidsvoorlichting. 17.56 Mededelingen en Nieuws 18.10 TROS Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van de CP. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. 21.00 NOS: NOS-Cultuur. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.3.0 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 18.00 Actualiteiten en 19.00-20.00 Geestelijk leven. BRT 1 18.10 Actueel 18.30 BRT Big Band. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel. 19.33 Incontro, voor Italianen. 20.03 Sport en muziek. 22.05 't Chanson. 23.15 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee. 22.05 Radio Tropical 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 17.10 Wel thuis! 18.10 Actueel 18.30 Van Alboka tot Zurna 19.00 Symposion 19.45 Home Made 20.30-2345 Musica Antigua. MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Radiojournaal. 07.30 Nieuws. 07.35 AVRO's Radiojournaal. 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 De Burgemeester is jarig. 13.08 AVRO's Radiojournaal. 14,05 Toppers van toen. 15.05 Hilversum 3 bestond nog niet. 16.05 KRO: Grammofoonmuziek. RADIO 2 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 06.03 Hier en nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Plein publiek. 10.30 Kletsmajoor. 10.40 Het blijft Hollands. 11.30 Twaalfuurtje. 12.40 Middagpauzedienst. 13.03 Hier en nu. 13.20 NCRV - Globaal. 16.03 Studio 55. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermouthshow. 09.03 De Nederlandstalige top tien. 10.03 De Polderpopparade. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 De nationale hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VOO: Veronica's Meesterwer ken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.02 Nederland Muziekland klassiek. 14.00 EO: Metronomium. 15.30 Zeggen en schrijven. 16.00 VPRO: Wilhelm Furtwëngler (18). RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS: NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Nou en.,.. 10.00 KRO: M/V Special. 10.30 De zonnebloem. 11.00 50+. 12.00 Nieuws. 12.05 Sporen in het achterland. 12,30 De derde wereld. 13.00 Nieuws. 13.10 Kruispunt. 13.40 De Tien Woorden. 14.00 Zin in muziek. 14.50 Te Rade Gaan. 15.07 Glas in lood. 16.00 NOS: Zo kan het ook. 16.30 Een leven lang. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteiten magazine. 16.30 Middagmagazine. Omroep Rijnland: (Alleen via de ka bel) Non-stop muziek met om 11.00- 12.00 Programma voor Ouderen, 17.00 Mini Magazine en 17.30-18.00 Verzoekplatenprogramma. BRT 1 05.30 Nieuws. 05^1 Met 1 wakker. 06.00 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 Accordeon en Vlaamse liedjes. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Kunstkrant. 09.15 Belletjes. 10.03 Parkeerschijf. 10.30 In het spionnetje. 12.00 Regioprogramma. 13.10 De middagpost. 14.00 Hitbox. Top 30-hlts. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 „Watching the White Wheat". De King's Singers in Britse folksongs. 10.50 Belgische pianomuziek. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel. 13.30 Cabaretliederen van Satle en Schoenberg. 14.15 Woudmuziek. 15.25 Kamermuziek. 16£5 Symfonische muziek.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11