Acht meisjes in de slag om Eurovisie- Songfestival fieidaegoiMCt/nt TELEVISIEPROGRAMMA'S TIJDENS GOEDE WEEK ART DIO/TELEVISIE WOENSDAG 26 MAART 1986 PAGINA 17 VERSUM In de serie koor- I Tama's „Van U wil ik zingen" |t EO donderdag een speciaal iconcert uit, dat op 15 maart is nomen in de Oude kerk in t. Aan dit concert werd meege- ct door de Verenigde koren en Stafmuziekkorps van het Leger Heils onder leiding van briga- C. Nieuwland, de sopraan jorie Sprokkereef en de orga- Martin Zonneberg. Koor- en ïnzang worden in dit program- afgewisseld met samenzang 0 uur, Ned. I). )-tv volgt op Goede Vrijdag een reeks programma's. Het lijdensverhaal volgens Mat- thëus Ned. II 15.00-15.30 uur: film van Philip Barnshaw over het lij densverhaal van Christus aan de hand van 160 schilderijen van de Canadees William Kurelek. Als tekst koos hij het Evangelie volgens Matthëus vanaf hoofdstuk 26 vers 17. De toverhoed (19.20-19.45): film voor de jeugd over de jongen Andy, die met zijn familie gaat verhuizen. Omdat Andy maar moeilijk nieuwe vriendjes kan vinden, krijgt hij van de verhuizer een toverhoed. 'Dan zal iedereen je aardig vinden', zegt de verhuizer. Maar dat loopt toch allemaal even anders. Of moet je moeder het soms voor je doen? (19.45-20.10): acht jongeren van rond de 23 jaar geven antwoord op vragen als: Hoe ziet je leven eruit als je veertig bent? Vind je betaald werk belangrijk? Hoe sta je ten op zichte van de kerk? Hoe is je ver houding met je ouders? An act of love (20.10-21.50): Ameri kaanse tv-film met het waar ge beurde, dramatische verhaal van filmactrice Patricia Neal (Glenda Jackson) en haar man, de bekende schrijver Roald Dahl (Dirk Bogar- de). Op het hoogtepunt van haar filmcarrière werd Patricia Neal ge troffen door een hersenbloeding. Samen met haar man begint zij dan de strijd voor haar leven. De dood van een Poolse priester (21.50- 22.30): documentaire van de Finse televisie, waarin een beeld wordt gegeven van de Poolse priester Po- pieluszko. Hij werd op 19 oktober 1984 door agenten van de Poolse veiligheidsdienst vermoord. Popie- luszko stond bekend om zijn kriti sche opstelling tegenover de situa tie in Polen. Year of the quiet sun (23.35-01.15 uur): film (uit 1984) van de Poolse regisseur Krzysztof Za- nussi over een Poolse vrouw en een Amerikaanse soldaat en hun kwetsbare relatie in de chaotische tijd vlak na de Tweede Wereldoor log. In de hoofdrollen: Maja Komo- rowska, Scott Wilson en Hanna Skarzanka. In plaats van de aange kondigde film „Die knotsgekke ke rels in hun vliegende kratten", zendt NRCV zaterdag 29 maart 1986 op Ned. II tussen 23.10 en 24.00 uur de Britse film „Waarom heet het Goede Vrijdag?" uit. De NCRV besloot tot deze programma- wijziging toen zij de hand kon leg gen op deze BBC-produktie, die bij uitstek geschikt is voor uitzending op de stille zaterdag. De film ver telt het ontroerende verhaal van de tienjarige Danny Brennan die op zijn manier het verhaal van Goede Vrijdag en Pasen verwerkt. Frizzle Sizzle ...Kinderen voor Kinderen... SFOORT Na een af leid van een jaar is Ne- 110 in mei weer present t Eurovisie Songfestival, j jaar viel het liedjesfeest >en in Zweden werd ge- fcn) op 4 mei, een datum hnwege de jaarlijkse do- rdenking in ons land ta- l voor dergelijke frivole jen. Deze keer wordt het festival gehouden op iagavond 3 mei en dat ent dat een aantal min of .prille Nederlandse talen- llkaar gaan bestrijden om r te worden uitgezonden .het Noorse Bergen. Noor- valt die eer te beurt vorig jaar het Noorse duo Bobbysocks (onder lering van de Nederland- r>ducer Eddie Ouwens) de plaats behaalde, ationale voorronde heeft i op dinsdag 1 april in er De Flint in Amersfoort ordt door de NOS recht ss op de televisie uitge- Vijf acts geven daar acte de présence: de solozange ressen Michelle, Astrid Marz, Dee Dee en Jody en het meis jeskwartet Frizzle Sizzle. Een geheel vrouwelijke aangele genheid derhalve. Ze zingen allemaal twee lied jes. Eentje is afkomstig van de eigen componist/tekstschrijver en het andere is afkomstig uit de open inschrijving, waaruit een jury onder voorzitterschap van René van de Water een keuze heeft gemaakt. In die jury zaten onder anderen co ryfeeën van het Nederlandse lichte lied zoals Ben Cramer, Jan Tuijp en Conny Vanden- Artiesten Van de deelneemsters heeft Dee Dee de meeste ervaring. Ze zit al zestien jaar in het vak en is momenteel doende met een tweede solo-carrière. Aan het begin van haar loopbaan maakte ze deel uit van groe pen als Ring of Fire en Head over Heels en op haar twintig ste tekende ze haar eerste solo- contract. In 1978 kreeg ze een prijs op een internationaal fes tival in Japan en dat was de aanzet voor een serie hits (waaronder „I put a spell on you"). Na drie jaar solo maakte ze een jaar deel uit van Her man Bröod and his Wild Ro mance. Daarna formeerde ze met producer Hans van He- mert de groep Vulcano. Dit viertal deed tweemaal mee aan het nationale Songfestival. Hoewel dat geen uitverkiezing opleverde, hadden ze wel flink commercieel succes („Een beetje van dit" en „Als je haar maar goed zit" werden grote hits). Ze zingt in Amersfoort de liedjes „De clown" en „Fata morgana". Van haar concurrentes is Jody (Pijper) de bekendste. Zij maakt haar solodebuut na een jaar of acht naam te hebben gemaakt als achtergrondzan geres. Eerst bij Rainbow Train (de groep van Hans Vermeu len, waaruit ook Anita Meyer afkomstig is), later was ze lid van de groep Cashmere, sa men met Peter Hollestelle. Met „Love's what I want" scoorde die groep één keer een top-tien-hit. Daarna is ze voor namelijk weer in de studio te vinden om mee te zingen met nationale en internationale ar tiesten. Met haar eigen koortje zingt ze regelmatig bij Lee To wers en ze is vast verbonden aan de Losvast-band van Jan Rietman. Jody zingt dinsdag „Een leven met muziek" en „Sam". Frizzle Sizzle Het kwartet Frizzle Sizzle (be staande uit Marjon Keiler, Mandy Huydts, Laura Vlas blom en Karin Vlasblom) is geformeerd uit meisjes die el kaar in 1981 leerden kennen dankzij „Kinderen voor kinde ren". Ze gingen samen door, deden in 1984 nog een keertje mee met het liedje „Ik doe zo weer mee" en tenslotte richt ten ze Frizzle Sizzle op. Ze hebben ook al een plaatje ge maakt („Why do boys"), spelen allemaal piano, volgen zang en danslessen en hopen vol gende week de eerste nationa le roem te oogsten met de lied jes „Eenmaal jong" en „Alles heeft ritme". De 22-jarige Michelle is eigen lijk secretaresse. Ze werd op een talentenjacht ontdekt en mocht vorig jaar meedoen aan een festival in Tsjechoslowa- kije, waar ze een speciale jury prijs kreeg voor de beste podi umpresentatie. In Ierland, Oostenrijk, Polen, Tsjechoslo- wakije en Oost-Duitsland is ze al op de televisie te zien ge weest. Nu Nederland nog... Mi chelle doet mee met de liedjes „Waarom" en „Benjamin". Ook Astrid Marz is geen nieuwkomer meer. Deze 27-ja- rige zangeres zit al een poosje in het vak. Tien jaar geleden begon ze een duo met haar zusje, ze werd gevraagd als le- adzangeres bij een dansorkest en daarna maakte ze deel uit van de groep Sommerset (twee hits). In 1982 begon ze aan een solo-loopbaan. Lichtpuntjes in die carrière zijn in 1984 het Knokke-festival en vorig jaar het Meervaart Jazzfestival, waar ze een eervolle vermel ding kreeg. In Amersfoort zingt Astrid „Stilte na de storm" en „Nooit meer". Jury De jurering geschiedt op 1 april door provinciale afvaar digingen (na de 'promotie' van Flevoland tot provincie zijn dat er nu twaalf), elk bestaan de uit vier personen onder aanvoering van een rtv-ver- slaggever van een regionaal dagblad. De jury's bevinden zich niet in Amersfoort, maar in Hilversum, vanwaar hun cijferwaardering telefonisch wordt doorgegeven aan de presentator van het nationale festival, Pim Jacobs. RENÉ DE COCQ NEDERLAND 1 16.10 16.35 17.30 17.46 18.55 19.00 19.23 20.00 20.28 VARA La chartreuse de Parma (1), zesdelige tv-serie naar het boek van Henri Beyle (Stendhal). Italië 1797, het land is alles behalve een eenheid. Dat is het Italië waar Fabrizio del Dongo opgroeit Mr. Belvedere, Ameri kaanse comedy-serie Dieren van de zon, natuur filmserie. Afl.: Giganten van Afrika NOS V>6-Journaal VARA Sportlaan 80, sportmaga- zine met Dolf Brouwers TELEAC Engels in het basisonder wijs (3) VARA CE De Fabeltjeskrant Snorkels, tekenfilmserie VARA's Videonieuws, vi deomagazine met o.a. fragmenten uit 'A Star is Born' met Judy Garland, 'The Emerald Forest' van John Boorman, 'Mad Max in de Donderkooi* met Mel Gibson en 'Witness' met Harrison Ford. Verder aan dacht voor twee muziekvi deo's van Phil Collins: 'No Jacket Required' met clips en 'No Ticket Required' met een concertregistra tie. Presentatie: Dieuwer- tje Blok NOS Journaal SOCUTERA De Emmabloemcollecte, een begrip VARA Willem Ruis presenteert VARA's sterrenshow, spelprogramma vanuit een circustent in Utrecht Achter het nieuws, actua liteitenrubriek met o.a. aandacht voor het toene mend alcohol-misbruik tij dens het werk. Ongeveer 60 bedrijven hebben al een cursus bij het Jellinek-cen- trum gevolgd om het pro bleem aan te pakken. Voorts een portret van Ab- vaKabo-voorzitter Van der Scheur tijdens het 3-daags congres van zijn bond en aandacht voor de prijsuit reiking onder gedetineer den uit de „Bijlmerbajes" die aan een gedichten- en tekeningenwedstrijd heb ben meegedaan Sonja op woensdag, praatprogramma o.l.v, Sonja Barend vanuit het Hulstkampgebouw in Rot terdam NOS Journaal Nieuws voor doven NEDERLAND 2 serie van en met Wim T. Schippers. Afl.: Yvette. Jacques poogt Boy Ben sdorp een achteroverge drukte computer in de maag te splitsen 15.51 Blikskaters, kinderen ma ken hun eigen reportages over onderwerpen die hen na aan het hart liggen 16.08 Max Laadvermogen (Be terweter), informatieve se rie met René Groothof en Midas Dekkers. Afl. 3: Ziek 16.22 Hoe weeg je een olifant, kinderprogramma 16.37 O Laurel Hardy: The Laurel-Hardy Murder Case. Stan en Laurel mel den zich bij het herenhuis van Ebeneezer Laurel i.v.m. een te verdelen erfe nis. Daar wacht hen een grote verrassing 17.06 Een mama is een ei, kin derserie 17.21-17.30 Jipsloop, kleuter programma (herh.) FEDUCO 17.40 TEMA: Een ander soort vakantie NOS 18.15 Nieuws voor doven 18.30 Sesamstraat 18.45 mJeugdjournaal 19.00 Journaal PP 19.12 Uitzending van het GPV NOS 19.22 Van Gewest tot Gewest, actualiteitenmagazine met regionale onderwerpen. Vanavond: 1. Forum on derdak. 2. Zwakzinnigen en boeken. 3. Het Bildt's aigene 20.10 Nederland C, magazine met kunst en cultuur uit binnen- en buitenland 21.00 Terug naar Maderna, por tret van de in 1973 overle den Italiaanse componist en dirigent Bruno Maderna 22.30 Journaal 22.45 Studio Sport 23.15 Nieuws voor doven EUROPA TV 17.55 Programmaschema 18.00 Kinderprogramma's 18.45 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 19.35 A Horseman riding by, tv-se rie. Afl.: Hollow Victory 20.30 World Watch en weerbericht 20.40 A Piece of Cloth, documentai- 21.10 Sport Report 22.25 The Persuaders. Afl.: Anyone can play 23.20 World Watch en weerbericht FILMNET 17.00 Shoot Loud Louder I don't Understand 18.40 Blue Collar 20.35 The Nightcomers 22.10 The Professionals herh. afl. 26: The Madness of Mickey Hamilton 23.00 Starting over 00.30-01.55 Friday the 13th Part II Kijk uitl Verkeerstips maal beestjes: Water voor »r, reportage over de 3 en de bedreiging van dras- Sige gebieden zoals bijv. de Waddenzee sill Cosby Show, Amerikaanse 1 Bill Cosby, Phylicia iyers-Allen. Lisa Bonet e.a. kfl.: De eerste schooldag. Na '3 grote zomervakantie is het r zover: de eerste school- Pa en ma denken dat de weer teruggekeerd is i verlokking van het Oos- 1, 5-delige reportage over de ipanse cultuurgeschiedenis. Afl. 3: Hooghartig in eenzaam- Jonen en dochters (Sons and laughters), Australische tv-se- "iet Peter Phelps, Rowena aias&WAfVallace. Alexandra Fowler e.a. |&*#atricia Is Fiona te slim af en ^^jPSevin maakt kennis met de op- BjF» jüegende Noël W vwxOit je doppen, informatieve •dan LTDIerie- Afl.: De rechterhand van Ie baas Mededelingen en program- ha-overzicht fideomatch. Videospelletje net Marleen Gordts Itreng bewaakte treinen >B ^pstre sledovane vlaky), Tje- HülMhische film uit 1966 met Va- :lav Neckar, Josef Somr. Jitha 5Q_3*endova e a- R®gie: Jiri Men- -Milos is een jonge beamb- fe In een stationnetje in de Bo- lemen tijdens de Tweede We- BldoorloQ. De schuchtere jon- ien probeert zijn vriendin te tewijzen dat hij een man is De Spaanse burgeroor- og (The Spanish Civil War, lot), zesdelige Engelse serie an David Hart. Afl. 6: Over- linning en nederlaag 899*7" louba Nouba, kinderprogram ma larrefours, gevarieerd kinder- vogramma ïe soir, regionaal magazine ■iuick at Flupke, tekenfilmse- irnaal ku nom da la Loi, juridisch nagazine _Jlission casae-cou (Dempsey ]Jnd Makepeace), politieserie Glynis Barber als Makepeace in de politieserie 'Dempsey and Makepeace', die bij de RTBF de titel 'Mission-cou' kreeg. RTBF 1 om 21.00 uur. met Michael Brandon. Glynis Barber, Ray Smith e.a. Afl.: De genadeslag. Een rijke Arabi sche prins komt met heel veel geld naar het casino. Dat geld wordt gesloten. Dempsey en Makepeace moeten de roof moord oplossen 21.45 Coup de film, filmmagazine. Presentatie: Terry Focant 21.55 Cargo de nuit, jongerenmaga zine. Presentatie: Jean-Louis Sbille 22.30 Lottotrekking 22.35 Journaal 23.00 Informations, reflexions, in terrogations laïquea TV 5 16.05 Jean Louis Roy-cyclus: Char les Trenet, portret van deze chansonnier 17.35 Temps présent: Video gratias, reportage over Amerikaanse kerkdiensten via de tv 18.35 Alfred Hotkunat, portret van een kunstenaar 19.00 Jean Louis Roy-cyclus: Hu- guea Aufray, portret van deze zanger 19.35 Les Indians de la colere, do cumentaire over de Indianen in Noord-Amerika 20.50 Profession: Exorcists, repor tage 22.00 Nieuwe MUSIC BOX 17.00 [SChart Attack, overzicht van de Music Box Top 40 met Si mon Potter en Sunie 18.00 (SThe Blues and Soul Show, met Julie Brown 19.00 (SEd's elite. Videoclips met Edwina 20.00 (SSit tight. Simon Potter pre senteert Australische muziek, met o.a. een aflevering van de Mental as Anything-video 'Mo numental' 21.00 (SGaz Bag, met Gaz Top 22.00 GDNewstlash, popnieuwtjes met Martin Buchanan 23.00 (SChart Attack (herh.) 00.00-01.00 EThe Blues and Soul Show (herh.) DUITSLAND 1 I Mode-Karussell Friihjahr/ Sommer '86. Reportageflitsen uit de internationalen mode steden München, Milaan. Düs- seldorf en Parijs Computerzeit - Die Welt dar Elektronenrechner. Afl.: Mes- sen-Steuern-Regeln Da schau her! Kinderprogram- Tagesschau Hier und Haute, regionaal ma gazine Eigener Hert ist Goldes wart, tv-serie. Afl.: Der Surf-King Reechkee grofler Dreh, tv-se rie. Afl.: Angezapft 5 Programma-overzicht HiTagesechau j Ein fliehendee Pferd, tv-film naar het boek van Martin Wal ser. Met Vadim Glowna, Rosel Zech, Dietmar Mues e.a. Regie: Peter Beauvais. Twee oude schoolvrienden ontmoeten el kaar weer. In tegenstelling tot Klaus, leidt Helmut een zeer burgerlijk leven. Na een zeil tocht, waarbij Klaus overboord wordt geslagen, horen ze van diens vrouw dat Klaus' leven ver van prettig was Brennpunkt Tageethemen, actualiteiten Einsatz in Manhattan (Kojak). Amerikaanse politieserie met Telly Savalas, Dan Frazer. Ke vin Dobson e.a. Afl.: Bei Mord kein Pardon. Colin Fletcher komt naar Cleveland om daar de boeken van een firma te controleren. Wanneer zijn lijk gevonden wordt schijnt hij het slachtoffer van een prostltuèe te zijn geworden. Kojak heeft echter zijn twijfels Tagesschau Nachtgedanken, overweging door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.56 Programma-overzicht 16.00 Haute 16.04 Bettkantengeachichten, kin derserie. Afl.: Barbara greift an (herh.) 16.35 Tao Tao, tekenfilmserie. Afl.: Tok und Mok 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine 17.50 Ein Heim für Tier*, tv-serie met Siegfried Wischnewski, Marion Kracht, Michael Lesch e.a. Afl.: Rudi 18.55 Mittwochalotto 7 au* 38 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 EKino-Hitpsrade. Films, fei ten en favorieten 20.15 Kennzeichen D, nieuws uit Oost- en West-Duitsland 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty). Amerikaanse tv-serie met John Forsythe, Linda Evans. Joan Collins e.a. Afl.: Tom Carring- tons testament. Wanneer Bla ke bericht krijgt dat zijn vader, die op Sumatra woont, ernstig ziek is besluit hij hem op te zoeken. Alexis wil hem verge zellen, maar Blake wil daar niets van weten 21.45 Heute-Joumai 22.05 Klartext. 'De Duitse vakbond in ondernemingsnood', repor tage 22.45 EAus Hollywood: Die 58. Os- cer-verfeihung, reportage van de Oscaruitreiking in Holly- ca.00.00 Heute DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg IL Cursus Engels. Les 41 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tageeechau 20.15 Ich steil* mich... discussiepro- Samma met ditmaal als gast: annelore Kohl 21.45 Eff-eff, Freizeit und Fitneaa 22.30 ma Main kleiner Gockel (My little chickadee), Amerikaanse speelfilm uit 1940 van Edwars Cline. Met Mae West, W.C. Fields, Joseph Calleia e.a. Draaiboek: Mae West en W.C. Fields. Als de gehuwde Flower Belle een verhouding krijgt met een gemaskerde bandiet wordt ze uit haar woonplaats verdre- 23.50 Laatste nieuwe BBC 1 Laurel Hardy You should be so lucky John Craven's newsround The december rose Rolf Harris's cartoon time Journasi en weerbericht London plus, actualiteiten Wogen, amusementsprogram ma met Terry Wogan No place like home, tv-serie. Afl.: Trevor's last stand Dallas, Amerikaanse tv-serie Politieke uitzending: SDP Journaal, regionaal nieuws, weerbericht Q.E.D., informatief programma. Afl.: Thrills spills Sportsnight Requiem Het evangelie volgena Mat- 01.00 Weerbericht BBC 2 Nieuwsoverzicht voor doven Bridge club Robert Mitchum-cyclue: A hoiliday affair, Amerikaanse speelfilm uit 1949 met Robert Mitchum, Janet Leigh. Wendell Corey e.a. Regie: Don Hartman Tekenfilms Out of court, wekelijks maga zine over justitie All our working lives: electro nics, informatieve serie. Afl.: Hindsight M.A.S.H. Comedyserie That uncertain fasting (3), tv- 23.15 Documentair* 23.45 Politieke uitzending: SDP 23.50 Newsnight, actualiteiten 00.35 Weerbericht 00.40 Articles of faith, religieus pro- gramma 00.55 Open University ITV Voetbal: Rusland - Engeland About Anglie, regionaal maga- Crossrosds This is your life Coronation Street Minder British Cinema: Sir Richard Attenboriugh (slot), driedelige documentaire over de Britse filmindustrie Party Political Broadcast Niauws Midweek sport special Short story theatre From Calvary to Komi SKY CHANNEL 16.45 EYoung, Free Single 17.30 EJump, met Tony Blackburn 18.30 D Dannie. Afl.: The Chinese Girl 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy the Stuntman 19.30 Green Acre*. Afl.: The Rutaba ga Story 20.00 The Greatest American Hero. Afl.: There's Just no Accoun ting 21.00 First Affair, Amerikaanse film van Gus Trlkonis met o.a. Lo- retta Swlt en Melissa Sue An derson 22.40 Martini Sportline Internatio nal Motor Sports 1966 23.45-00.45 EJump (herh.) NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 15.30 Op de wieken, natuur film over vogels in Noord-Amerika 15.55 Daktari, tv-serie. Afl.: Kleine pantertjes 16.45 Kinderkrant, kinder programma NOS 17.30 ViO-Journaal EO 17.46-18.00 Tijdsein-Buitenland BRT 1 MUSIC BOX 07.00 (^Muziekprogramma's. Julie en Edwina (07.00), Joni Mitchell-spe cial (herh.) (08.00), 'Euro Tour guide' met Sunie (09.00), Martin en Gary (10.00), 'Time Out tor Holland' met Monique Emmen (11.00) en '...And that's a fact' met Sunie en Gaz (12.00). 13.00 [3Herhalingen DUITSLAND 1 09.45 ZDF-lnfo Arbeit und Beruf 10.00 Heute 10.03 Die Reportage: Eine Klinik im Schwarzwald 10.50 Ein Fliehendes Pferd 12.10 Kennzei chen D 12.55 Persoverzicht 13.00 Tagesschau 13.15 ETeletekst-over- zicht 15.45 Tageeschau 15.55 Die Abenteuer von Tom Sawyer und Huckleberry Finn, kinderserie. Afl.: Vor Gericht 16.20 Wir Kinder, kinder programma 16.50 Cuore (1), zesdeli ge tv-serie 17.50 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.56 Pro gramma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Daten-Schatten, informatieve serie 16.35 Der Stein des Marco Polo, tv-serie 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 Der roaarote Panther, tekenfilm BBC 1 07.50 Breakfast Time 10.20 Lassie, kinderserie 10.45 Why don't you 11.15 Small Harry and the toothache pilla 11.30-13.00 Witte Donderdag in Chichester de koningin deelt aal moezen uit 13.20 Het evangelie vol gens Mattheüs 13.30 Nieuwsover zicht voor doven 14.00 Pebble Mill at one 14.45-15.00 Hokey Cokey 16.52 Regionaal nieuws 16.55 Tea tv 17.10 Superttd 17.15 Jackanory SKY CHANNEL 08.45 ESky Trax. Herhalingen 14.15 Skyways, dramaserie 15.05 the Down Under Show 16.00 SPat Sharp Show 16.45 EJensen's di mensions ITV 07.25 TV-AM 10.25 Rsgionsal nieuws 11.40 Tarzan (herh.) 11.30 About Britain 13.00 The Giddy Game Show 13.10 Puddle Lane 13.30 The Sullivans 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 Fal con Crest 15.30 Daytime 16.00 Gems 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and Daughter* 17.00 The Gid dy Game Show 17.10 Jamee the Cat RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 NOS Podium van de Neder landse lichte muziek. 20.30 Langs de lijn. 22.30 Akkoord. 00.02 NCRV: Late Date. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan 06.07 Non stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NCRV: Hier en Nu. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: The John Peel Show. 20.02 Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 AVRO: Het betere werk. 19.00 Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Sergiu Comissiona. 20.00 Nieuws. 20.02 Prazak Kwartet. 21.40 Roberta Alexander, sopraan en Glen Wilson, fortepiano. 22.00 Zeg, luister 's. RADIO 5 16.30 TROS Huiswerklijn. 17.48 Overheidsvoorlichting. 17.56 Mededelingen en Nieuws 18.10 TROS Kinderforum. 1620 PP: Uitzending van de RPF. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. 21.00 NOS: NOS-Cultuur. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 18.00 Actualiteiten en 19.00-20.00 Geestelijk leven. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Incontro. voor Italianen. 20.00 Nieuws. 20.03 Sport en muziek. 22.10 't Chanson. 23.15 Crooners en soft music. 2320-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio Twee. 22.00 Nieuws. 22.05 Radio Tropical. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.00 Nieuws. 18.10 Aktueel. 1630 Van Alboka tot Zurna. 19.00 Symposium. 19.45 Home-made. 20.30-2345 Musica Antigua. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Radiojournaal. 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 De Burgemeester is jarig. 13.08 AVRO's Radiojournaal. 14.05 Toppers van toen. 15.05 Hilversum 3 bestond nog niet. 16.05 KRO: Lichte grammafoonmu- ziek. 17.08 Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Plein publiek. 10.30 Kletsmajoor. 10.40 Het blijft Hollands. 11.30 Twaalfuurtje. 12.40 Middagpauzedienst. 13.03 Hier en nu. 1320 NCRV - Globaal. 16.03 Studio 55. 17.03 VOO: Hollandse Hits. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermouthshow. 09.03 De Nederlandstalige top tien. 10.03 De Polderpopparade. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 De nationale hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VOO: Meesterwerken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.02 Nederland Muziekland klassiek. 14.00 EO: Metronomium. 15.30 Zeggen en schrijven. 1600 VPRO: Wilhelm Furtwangler. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 0925 Waterstanden. 0920 RVU: Nou en... 10.00 KRO: M/V Special. 10.30 De zonnebloem. 11.00 50+. 12.00 Nieuws. 12.05 KRO: Sporen in het achterland. 12.30 De derde wereld. 13.00 Nieuws. 13.10 KRO: Kruispunt. 13.40 De Tien Woorden (5). 14.00 Zin in muziek. 14.50 Te Rade Gaan (7). 15.07 Glas in lood. 16.00 NOS: Zo kan het ook. 16.30 Een leven lang. 17.00 De middelmatigheid van de Ne derlandse cultuur. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteiten magazine. 16.30 Middagmagazine. Omroep Rijnland: (Alleen via de ka bel) Non-stop muziek met om 1100- 12.00 Programma voor Ouderen, 17.00 Mini Magazine en 17.30-1600 Verzoekplatenprogramma. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 0820 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 1610 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 Accordeon en Vlaamse liedjes. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Kunstkrant. 09.15 E3 - E5, toerisme. 10.03 Parkeerschijf - Bont magazine. 11.55 Mediatips. 12.00 Regioprogramma. 1610 De middagpost. 14.00 Hitbox. Top 30-hits. 1720 Focus. 08.15 Ochtendconcert. 10.15 Matinee. 12.00 Tafelmuziek. 1610 Aktueel. 1630 Sonja Prunnbauer. Gitaar. 14.00 Tot vijf uur na de noen: Wenen (II). 17.00 Een muzikale grap.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 17