F® Oldelft ASR z 1J \<s °z L° Ne°n De ACCOUNTANTSDIENST van het Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur vraagt medewerkers voor diverse controlesectoren DE KRANT BRENGT LEVEN IN UW BROUWERIJ Ursula Kliniek Wassenaar Ministerie van Financiën De Rijksbelastingdienst vraagt adjunct-accountants (v/m) vac.nr. 5-2939/0167 chef vermogensadministratie (m/v) Universeel gereedschap slijper LEIDSÈfcoURANT ZATERDAG 15 MAART 19 f L WIE ZIJN WIJ Het Ministerie van Welzijn, Volksgezond heid en Cultuur is een dynamisch departement. De beleidsterreinen zijn zeer divers. Recente ontwikkelingen ter versterking van het management krijgen gestalte door invoering van budgettering, zelf beheer en contractmanagement. De Accountantsdienst heeft tot taak de controle van het ministerie en de hier onder ressorterende departementale diensten. Voorts stelt de Accountants dienst aanvullende onderzoeken in bij de door het ministerie (gedeeltelijk) gefinancierde instellingen, waarbij de rapportering door openbaar accountants alsnitgangspunt dient. De controle richt zich op de admini stratieve organisatie en het stelsel van interne controlemaatregelen; hierbij wordt nagegaan of deze naar opzet en werking voldoen aan de daaraan te stellen eisen van betrouwbaarheid en doelmatigheid. De controle mondt uit in een verklaring bij de departementale jaarstukken en in een oordeel van het gevoerde financieel beheer. Naast deze algemene controlefunctie heeft de Accountantsdienst een be langrijke adviesfunctie, zowel voort vloeiende uit de controle als uit ver zoeken van departementsleiding en directies (bijzondere onderzoeken). De Accountantsdienst dient in staat te zijn in te spelen op eventuele interne en externe ontwikkelingen. Als voorbeeld kan dienen dat op het gebied yan de automatisering de Accountantsdienst over een afzonderlijke EDP-audit groep beschikt. Bij de controle wordt zoveel mogelijk gebruik gemaakt van moderne apparatuur. WIE ZOEKEN WIJ Voor de functie van REGISTER ACCOUNTANT vac.nr. 6-4616/0167 zoeken wij iemand die naast de nodige capaciteiten om snel op veranderingen te kunnen inspelen, beschikt over een controle-ervaring met een grote diver siteit en ervaring in een leidinggevende functie. Ook degenen die binnenkort afstuderen kunnen solliciteren. Hoofdtaken zijn, het mede leiding geven aan een controlesector, het afgeven van (deel)verklaringen en het adviseren inzake controle-aspecten. Voor de functie van CONTROLELEIDER vac.nr. 6-4618/0167 kunnen kandidaten in aanmerking komen die beschikken over de NIvRA- opleiding 'tot en met het onderdeel administratieve organisatie of doctoraal economie (en bij voorkeur) studerend voor de postdoctorale opleiding tot registeraccountant De kandidaat zal worden belast met het geven van leiding aan een groep controlemedewerkers. Voor de functie van CONTROLE MEDEWERKER vac.nr. 6-4614/0167 strekt controle-ervaring tot aanbeveling. De kandidaat dient studerende te zijn voor het SPD-I of HEAO, of NIvRA- opleiding. Bij goed functioneren en goede studieresultaten zijn doorgroei mogelijkheden binnen de dienst aan: wezig. De controlemedewerkers van onze dienst dienen (uiteindelijk) in staat te zijn tot het zelfstandig uitvoeren van accountants onderzoeken. De Rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. WAT BIEDEN WIJ Voor de functie van Registeraccountant, afhankelijk van de ervaring minimaal 5.708,- en maximaal 7.448,-. Voor de functie van Controleleider, afhankelijk van de ervaring, minimaal 4.182,- en maximaal 6.024,-. Vöor de functie van Controlemede werker is de salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor een kandidaat studerende voor het SPD, HEAO of NIvRA en met enige er varing in controlewerkzaamheden geldt een salaris van minimaal 3.039,- en maximaal 4.098.- Voor een kandidaat die beschikt over de nodige ervaring en het volledige SPD, een HEAO-opleiding of over het algemeen deel van de NIvRA studie bedraagt het maximum salaris 4.705,-, waarbij er verdere doorgroei tot een maximumsalaris van 5.221,- tot de mogelijkheden behoort. Voorts biedt de Accountantsdienst uit stekende studiefaciliteiten. De studie faciliteitenregeling van de Rijksoverheid voorziet in een ruime verlofregeling voor het studeren en het volgen van nood zakelijke dagcursussen en examens. In interdepartementaal verband worden o.m. cursussen verzorgd op het gebied van administratieve organisatie, controle- leer, steekproeven en automatisering. Standplaats: Rijswijk/Zeist. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de Directeur van de Accountantsdienst, de heer K. Starreveld RA, onder n ummer 070-406767 (kantoor) of023-246167 (privé) en bij de plv. Directeur, de heer B. Tesink RA, ondernummer070-406768(kantoor) of02153-15561 (privé). Bovengenoemde (bruto) salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7,5% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder ver melding van het vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden voor 2 april 1986 en richten aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van. uw sollicitatiebrief wordt u door het Ministerie toegezonden. consult TM consult, adviseurs voor organisatie en automatisering is gespecialiseerd in het geven van een breed scala van managementadviezen. Het merendeel van de opdrachten wordt uitgevoerd in het midden- en kleinbedrijf. Onze cliënt is een installatiebedrijf op het gebied van elektrotechni sche, sanitaire- en verwarmingsinstallaties, gevestigd is de Bollenstreek. I.v.m. pensionering van de huidige funktionaris is er op korte termijn een vakature voor de funktie "hoofd administratie" zijn taak behoren: - leiding geven aan de administratie; - verzorgen van de periodieke verslaglegging; - het verzorgen van de budgetten en de liquiditeitsplanning; - het bewaken van de kosten op de werken en de algemene kosten in relatie tot de budgetten; - zorg voor een goede administratieve organisatie; - invoeren en beheren van de administratieve automatisering. De eisen, die aan de funktie worden gesteld, zijn: - administratieve kennis op SPD-niveau; - goed kunnen organiseren; - leiding kunnen geven aan een klein team; - enige ervaring met automatisering; - leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Geboden wordt een zelfstandige funktie en een daarmee in over eenstemming zijnde honorering. Een psychologische test kan een onderdeel zijn van de selectieprocedure. Kandidaten, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan TM consult, Australiëlaan 14a, 3526 AB Utrecht, (tel. 030-895020). Gelieve op de ^brief'als kenmerk te vermelden: HA 861. TM consult, adviseurs voor organisatie en automatisering werkt in een kantorengemeenschap samen met: - de Tombe/Melse en co, accountants - Melse co, belastingadviseurs - Additief BV, administratieve dienstverlening. Australiëlaan 14a - 3526 AB Utrecht, Tel. 030-89.50.20 QS URSULA KLINIEK "CENTRUM VOOR PSYCHIATRIE" met een kapaciteit van 200 klinische behandelingsplaatsen voor Adolescenten, Volwassenen en Psycho-geriatrische observatie patiënten - - met uitgebreide poliklinische behandelingsmogelijkheden - Voor je het weet is het september! Goed om te weten, als je werkloos en/of schoolverlater bent en voelt voor een boeiende baan in de geestelijke gezondheids zorg. In september a.s. starten wij wederom met een Opleiding tot Psychiatrisch Verpleegkundige voor jongens en meisjes, die tenminste een diploma MAVO-IV (D-niveau) bezitten of een opleiding op gelijkwaardig niveau hebben gevolgd en minimaal 17 jaar zijn. Wij bieden je een goede opleiding voor een interessant beroep en een prettige werksfeer. Gedurende de voorbereidende periode (7 maanden) ontvang je een bruto zakgeld van f 395,- per maand. Daarnaast kan je aanspraak maken op kinderbijslag of een studiefinancierings regeling. Na de voorbereidende periode vindt aanstelling plaats op basis van een leer-/arbeidsovereenkomst volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. De totale duur van de opleiding is 3"jaar en 4 maanden. Wil je hierover méér weten? Neem dan telefonisch kontakt op met de afdeling Opleiding, toestel 354 of 361. Of stuur een briefje naar de afdeling Personeelszaken. Eikenlaan 3-5, 2245 BD Wassenaar. Telefoon (01751) 7 94 41. t.b.v. de Rijksaccountantsdienst De rijksaccountantsdienst (ook bekend als RAD) is een controlerend en adviserend orgaan binnen en ten behoeve van de belastingdienst; de belastingdienst zelf ressorteert weer onder het Ministerie van Financiën. Verspreid over het land zijn er 19 bureaus van de rijksaccountantsdienst, variërend in grootte van enkele tientallen tot meer dan 100 ambte naren; de grote bureaus zijn in de randstad gevestigd. In de belastingdienst zijn circa 850 controle-ambtenaren in de functie van rijks accountant werkzaam waarvan circa 780 op de bureaus. De overigen hebben een functie op het Ministerie, de Fiscale inlichtingen- en op sporingsdienst of de regionale directies. Verder zijn er ook accountants werkzaam in de automa tisering en/of treden zij op als docent aan een opleidingsinstituut van de belastingdienst. Circa een derde van het totaal aantal rijks accountants heeft de rang van accountant of hoger; deze zijn nagenoeg allen ingeschreven in het accountantsregister van het Nederlands Instituut van Registeraccountants (NIvRA). Het aantal vrouwelijke rijksaccountants neemt toe: er zijn nu 50 vrouwen werkzaam in het beroep. Functie-informatie: de functie van de rijks accountant is een controlerende en een advise rende; de adviserende functie is beperkt. Het is de hoofdtaak van de rijksaccountant om boekenonderzoeken in te stellen bij - in hoofd zaak - middelgrote en grote ondernemingen en vrije beroepsuitoefenaren. De rijksaccountant controleert ten behoeve van de heffing van verschillende belastingen, met name de vennootschapsbelasting, omzet belasting, inkomstenbelasting, vermogens belasting, loonbelasting en invoerrechten en accijnzen. Combinatie van onderzoeken met betrekking tot verschillende belastingen, met name t.a.v. de eerste vierigenoemde, komt voor. Indien na lezing van het vorenstaande uw belangstelling is gewekt, wordt u bij deze uitge nodigd om een brochure met nadere informatie aan te vragen. U beschikt dan wel over een diploma VWO aangevuld met één van de nagenoemde diploma's: Staatspraktijkdiploma voor Bedrijfsadministratie I en II; Akte MO Boekhouden; doctoraal examen economie en het bewijs dat voldaan is aan het tentamen voortgezet boek houden, vereist voor de toelating tot het afleggen van het postdoctorale accountants examen; Diploma voor accountant-administratie- consulent; alle tentamens tot Adm. Organisatie van het Nederland Instituut van Registeraccountants; of een diploma HEAO in de afstudeerrichting RA of AA; (ook zij die voor 1 september 1986 in het bezit hopen te komen van dit diploma kunnen reageren); of een Akte MO Handelswetenschappen. Uw leeftijd is max. 44 jaar. Aanvangssalaris: tussen f 3519,- en f 5221,- per maand. Bij voortgezette studie kan benoeming volgen tot adjunct-accountant 1e klasse (max. salaris f 6024,- per maand) en accountant (max. f 7.448,- per maand). Verdere promotiemogelijkheden tot hoofd accountant-titulair (max. salaris f 8054,- per maand) of hoofdaccountant (max. salaris f 8717,- per maand) zijn aanwezig. Afgestudeerde accountants kunnen in dienst treden als adjunct-accountant 1e klasse en na het afleggen van het dienstexamen belasting recht worden benoemd tot accountant. Er zijn vacatures te vervullen in: Groningen, Leeuwarden, Zwolle, Almelo, Maastricht, Eindhoven, Breda, Tilburg, Arnhem, Nijmegen, Zeist, Leiden, 's-Gravenhage, Rotterdam, Rijswijk, Alkmaar, Amsterdam, Haarlem. In de brochure is een sollicitatieformulier opgenomen dat bij aanmelding kan worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure schriftelijk of telefonisch aanvragen bij het Selectiecentrum belastingdienst, Postbus 11692, 2502 AR 's-Gravenhage, telefoon 070-614041 toestel. 332 of 333, onder vermelding van het vacaturenummer. Tel. inlichtingen worden"Verstrekt onder nr. (070) 766737. stichting administratie sociale regelingen belast met de uitvoering van een aantal sociale regelingen, waaronder die van de Stichting Bedrijfspensioenfonds voorde Metaalnijverheid en de VUT-regeling voor dezelfde bedrijfstak, zoekt op korte termijn een Het bureau Vermogensadministratie maakt deel uit van de dienst Financiële Administratie. De werkzaamheden van het bureau bestaan hoofdzakelijk uit het vastleggen van alle financiële gegevens met betrekking tot de aanbouw en exploitatie van onroerend goed, alsmede het verrichten van financiële handelingen, voortvloeiende uit de beleggingsportefeuilles van leningen, hypotheken, effecten en buitenlandse effecten. Voorts is het bureau belast met het opstellen van jaarrekeningen, begrotingen, verslagen, overzichten e.d. Bij het voeren van de administratie wordt gebruik gemaakt van een geavanceerd computersysteem. Contacten worden zowel schriftelijk als mondeling onderhouden met o.a. makelaars, beheerders, geldbemiddelaars en geldnemers. De aan te stellen functionaris zal indirect leiding dienen te geven aan een sectie met een tiental medewerkers. Hij/zij is verantwoording verschuldigd aan het hoofd van de dienst. 'Gedacht wordt aan kandidaten tussen 30 en 40 jaar met een opleiding op VWO-niveau, aangevuld met een voltooide SPD-opleiding en ervaring in de administratieve automatisering. Ervaring in een soortgelijke functie is vereist, evenals een goede uitdrukkings vaardigheid en goede contactuele eigenschappen. Het salaris zal in de opleidingstijd, afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring, maximaal 55.000,- bruto per jaar bedragen. Het aan de functie verbonden pensioen is waardevast. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan onze Personeelsconsulent, de heer E.S. Wijnants, onder vermelding van 'sollicitatie' in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Burgemeester Elsenlaan 329, 2282 MZ Rijswijk, of Postbus 5210, 2280 HE Rijswijk. Op de afdeling Gereedschapmakerij is op korte termijn plaats voor eqn voor de dagdienst. De functie omvat het geheel zelfstandig volgens tekening, en/of mondelinge opdracht slijpen van onderdelen voor gereedschappen. In voorkomende gevallen worden slijp- werkzaamheden verricht t.b.v. de produktie en produkt- ontwikkeling. Aan deze onderdelen worden zeer hoge kwaliteitseisen gesteld. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij ervaring hebben met zowel universeel, rond- als vlak- slijpen binnen zeer nauwe toleranties. Verder vragen wij voor deze functie een opleiding LTS plus SOM of vergelijkbaar opleidingsniveau. Voor nadere informatie of schriftelijke sollicitatie, kunt u zich richten tot de heer R.J. de Blaey, afdeling personeelszaken. De activiteiten van Oldelft omvatten ontwikkeling, fabricage en verkoop van geavanceerde optische, optronische, elektronische en fijnmechanische apparatuur op het terrein van de medische diagnostiek, therapieplanning, ultrageluid, robotsensortechniek, laser- afstandmeting en warmtebeeld- en helderheidsversterkingstechniek. Oldelft heeft haar hoofdzetel in Delft en dochtermaatschappijen in binnen- en buitenland en heeft in totaal circa 1400 medewerkers in dienst. Zij exporteert ongeveer 80% van haar produkten. Telefoon (015) 60 19 01 (bv Optische Industrie De Oude Delft)

Leidse Courant | 1986 | | pagina 28