Nel Oosthout op tv in ,de rol van haar leven' fieidaeSoiMq/nl !T OM SLECHTE KIJKCIJFERS OF BEZUINIGING, MAAR EFFICIENCY' [DIO/TELEVISIE WOENSDAG 12 MAART 1986PAGINA 11 i Westerloo over fusie ,Karel'en Televizier 'ERSUM - De AVRO speelt met plannen iet actualiteitenprogramma 'Televizier' en jraatprogramma 'Karei' samen te voegen. »1\ dat anderhalf jaar geleden nog de we- >ers haalde met een 'live schietpartij', werd >izoen van ruim 45 minuten teruggebracht »ts meer dan een half uur. Betekenen de nen voor fusering het verdwijnen van 'Ka- van Westerloo, hoofd van de sector infor- eve programma's: 'Nee.' Karei van der if: 'Ik weet nog steeds niet wat ik onder 'fusie' moet verstaan, maar ik heb zeker het idee dat mijn programma 'uitgekleed' /orden.' Westerloo: 'Het idee om het praatprogram- ran Karei van der Graaf en de actualitei tenrubriek 'Televizier' samen te voegen, is niet door bezuiningingen ingegeven, maar wanneer het tot fusie komt, scheelt het wel zeer aanmer kelijk in de produktiekosten. Wanneer die be zuinigingen ontstaan, betekent dat niet dat het programmabudget verkleind zal worden', karei van der Graaf: 'Wat ik begrepen heb is dat we alleen technisch, financieel en «beleids matig samengaan'. De samenvoeging moet met ingang van het nieuwe tv-seizoen, dat in okto ber begint, z'n beslag krijgen. Enige definitieve beslissing is nog niet geno men: er wordt in dit stadium louter gebrain stormd. De Hooglandse presentator: 'Wanneer er in Hilversum gebrainstormed wordt, dan vliegen de mogelijkheden in een duizelingwek kende vaart voorbij, waarna er vervolgens na een hoop opschudding toch een heel redelijk compromis uit de bus komt. Wat ik tot dusver begrepen heb, is dat de mogelijkheid groot is dat we gaan alterneren. Dus de ene week Tele vizier en de volgende week een programma dat sterk lijkt op het programma dat ik momenteel op vrijdagavond presenteer.' Onder 'fusie' zou dan verstaan kunnen worden dat beide programma's gebruik maken van het zelfde basisdecor. Fons van Westerloo: 'Wan neer je nu naar de vaste AVRO-avond kijkt, dan zie je dat we' een behoorlijk zwaar informa- tieblok hebben. Dat scoort goed: Televizier trekt zo'n 21 procent van de kijkers, terwijl Ka- rel op zijn tijdstip ook in de ere-devisie 'voet balt': met een kijkdichtheid van rond de 15 pro cent. Daar zijn we tevreden over: het idee om samen te voegen wordt ons dus niet ingegeven, omdat de kijkdichtheid zou tegenvallen. We denken hardop over samenvoeging, omdat er nu op een zeer inefficiënte wijze gebruik wordt gemaakt van de studiofaciliteiten. Wanneer de technische faciliteiten kunnen verminderen, scheelt dat een hoop geld dat vervolgens weer ten goede van de programma's kan komen'. Van Westerloo benadrukt dat het zeker niet de bedoeling is om één van beide programma's op te heffen. Het zou voor de kijkers wellicht pret tiger zijn wanneer er één informatief blok op de vaste avond is, hoewel hij opmerkt: 'Het lijkt mij onverstandig om Karei en Televizier achter elkaar uit te zenden. Met Mash erbij levert dat in de studio allerlei problemen op. Regisseuze Mieke Benda werkt dan geblindeerd. Geen re gisseur zou dat accepteren". EDWIN BAKKER >grammamaker Dp Reinboud 10 overleden :RSUM Oud- iprogrammamaker Joop lud is maandag op je leeftijd aan een :arct overleden in zijn iplaats in Hilversum, iboud was volgens de iDoekjep een „beminnelijk mens i HermaLn bezield vakman". Hij el opm^ruim 40 jaar bij de om- ligieuze, gewerkt, eerst als freel- vrolijkejf en later in vaste dienst IDOfae KRO. In september !J''* jaar ging hij met pensi- toud werd bij de KRO [name bekend om zijn nentaires, die vaak een karakter droegen kenmerkten door een 'jlijke research. Zijn laat- programma, „Titus Isma, journalist en mar- werd in november onden naar aanleiding diens zaligverklaring, lllend was voorts zijn Irking en presentatie [de 26-delige BBC-serie wereld in oorlog", die de in '74 op het scherm |it. Enkele andere docu- lires waren „De Neder- revolutie" en „De af- ng van Philips II". I Reinboud werd op 4 juli |in Amersfoort geboren. t na de oorlog begon hij lloopbaan in de omroep- |ld. Op free-lance basis hij voor diverse ^machtigden. In 1967 .r.i hij bij de KRO in vas- jenst, als regisseur, pre- Btor en samensteller, in zijn vrije tijd was hij al met hitorische onder den bezig. Op verschil- e gebieden bezat hij een (breide persoonlijke col- HILVERSUM - Waartoe een receptie van de Rijksvoorlich tingsdienst al niet kan leiden. Bij het afscheid enige tijd gele den van rijksvoorlichter Gijs v.d. Wiel liep toen nog NOS- tv-hoofd Carel Enkelaar de voordrachtskunstenares Nel Oosthout tegen het lijf. Hij wist iets van haar achtergrond, maar vernam bij die gelegen heid uit haar mond enkele fraaie verhalen. Ter plekke stelde hij vast, dat er van haar voor NOS-tv een beeldend portret te maken viel. Dat is er intussen van gekomen. Dit on der de titel „Hoe oud wil je me hebben?" Dit slaat op het ant woord op een aan haar gestel de vraag hoe oud zij eigenlijk is. Een mens is zo oud als hij zich gedraagt. Vanavond op Ned. II om 21.47 uur kan dat bekeken worden, een werkstuk van de jonge filmster Anne Marie Bors- boom, die als eindexamenstuk voor de Amsterdamse Filma- kademie al eerder met Nel Oosthout werkte. Dit leidde toen tot het docudrama „Een leven aan de jaren", waarin vier oudere vrouwen een huis kraken om daarin gezamenlijk onderkomen te kiezen. Nel Oosthout heeft haar leven lang toneel gespeeld. Als kind al onderscheidde zij zich van haar leeftijdgenoten als zij er- fens op de planken stond. Dat ind heeft het helemaal, zei men toen al van haar. Haar vader, werkzaam in kunstzin nige kringen en verkerend met vrienden van hetzelfde slag, bracht haar in contact met artiesten. Op die manier deed zij een artistieke leefwijs op, waarin zij zich altijd thuis voelde. Zij hield ervan eigen zinnig de boer op te gaan met haar kunst. In 1977 vierde zij in de Ko ninklijke Schouwburg in haar Omdat Nel Oosthout te weinig kansen op het toneel kreeg schiep zij haar eigen toneel. woonstad Den Haag haar 50- jarig toneeljubileum met de voorstelling „Rhinoceros" van Ionesco. Daarbij gaf zij ander maal inzicht in haar opmerke lijk vermogen om verschillen de personages stem en houding te geven. Zo ook in stukken als „De krijtkring" en „Ras- poetin" (gelooft aan God, aan de duivel en in zichzelf), beide van Klabund. Timide mensen geeft zij even gemakkelijk ge stalte als direct daarop ziel aan uitdagender ingestelde men sen. Zij laat in dit portret ook zien hoe zij met een enkele be weging van een arm en met een gewijzigde dracht van haar kleed van een kardinaal een maagd van Orleans kan maken. Zij geeft dit voorbeeld aan de hand van een fragment uit het stuk „St. Joan" van Shaw, dat zij vele jaren lang op de planken zette. Een ande re stem, een andere houding, en daar stond ineens een an der mens. Halve wereld Zij gaf voorstellingen op de halve wereld. Op uitnodiging van grote maatschappijen, die overal personeel hebben, gaf zij solo-voorstellingen. Dat be gon al in 1932 en duurde na de oorlog voort. Haar tv-portret zou niet volmaakt zijn als zij ook niet uitgebreid zou vertel len over haar ervaringen in de vele buitenlanden. Daar werd zij veelal opgevangen door di plomaten van Nederlandse origine, die via de Haagse RVD van haar hadden verno men en waar meestentijds Gijs v.d. Wiel achter zat. Nog elke dag doet zij haar oe feningen om de beweeglijk heid van lijf intact te houden. Tien minuten maar, meer hoeft niet en je hebt er zoveel plezier van. Zij werd destijds als meisje aangenomen door het gezel schap van Eduard Verkade. Daar liep ook Cruys Voor- bergh rond. Zij onderkenden talent in haar, maar kwamen er moeilijk toe haar belangrij ke rollen toe te spelen. Dit lukte pas als coryfeeën ziek werden en zij mocht invallen. Zij werd hierdoor aangestoken door het verlangen naar grote re rollen. Aangezien zij die niet toegewezen kreeg, koos zij met veel durf voor een solo carrière, in die dagen een hele onderneming voor een vrouw alleen. Zij sloeg zich er echter doorheen. Hoe moelijk dat ge weest moet zijn bleek pas in de jaren daarna, toen anderen ook op de solotoer gingen en af gingen. „St Joan" in het En gels doen voor een Brits gezel schap in Londen. Dat is niet niks. Zij heeft tal van boeiende herinneringen aan voorstellin gen in het buitenland. Zo kreeg zij eens een kamer voor nachtverblijf toegewezen in een kasteel, waar zij zich kon voorbereiden op de rol van kasteelvrouw in een sprookje dat zij in de voorstelling speel de. Zij stond de hele dag voor het getraliede raam zich in te leven. Zenuwen Nog weet Nel Oosthout zich de keren te herinneren, dat zij stijf stond van de zenuwen, ze ker toen kritici haar van te voren al waarschuwden, dat zij de neiging vertoonde te hoog te grijpen. In de oorlog gaf zij clandestiene voorstellin gen, omdat zij geen lid wilde worden van de Duitse Kultur- kammer en optreden haar bij aldien verboden werd. Filmer Anne Marie Borsboom wilde haar niet zo maar in een gesproken portret op het scherm. Zij liet zich de vrouw voorspelen, zoals die vrouw tientallen jaren toneel bedreef en ditmaal „de rol van haar le ven" uitspeelt. Nel Oosthout had niet de minste moeite met dit verzoek en zet zichzelf he lemaal in deze film neer. Van kritiek op haar spel zegt zij soms het nodige op te ste ken, maar vooral toch vaart zij graag op eigen intuïtie. Zij vindt een verrukkelijk leven achter de rug te hebben. Zij aarzelt geen moment met dit antwoord op een vraag in deze richting. Nel Oosthout deed alles met de inzet van heel haar wezen. Dat zij van de oude rotten in dit vak destijds te weinig kansen kreeg op grote rollen, daaraan dankt zij een opmerkelijk to neelleven. En haar publiek een lange reeks prachtrollen, een vrouw in de vele gedaan ten die zij speelde. TON OLIEMULLER j~Nederjand_ NEDERLAND 1 VARA 15.20 mZeg'nt AAA, comedy serie met Sjoukje Hooy- maayer, John Leddy, Man fred de Graaf, Carry Tef- sen e.a. Koos wil wel eens weten of Mlen vorderingen maakt met haar rijlessen 15.45 Diana, Engelse tv-serie naar het boek van R.F. Denderfield. Afl.: Adem pauze 16.35 Da Smurfen, tekenfilmse rie 16.59 Mr. Belvedere, comedy serie NOS 17.30 Vi6-Joumaal VARA 17.46 Bilch, boekenmagazine gepresenteerd door Bou- dewijn Büch. Vandaag over het boekenbal In Car ré TELEAC 18.25 Engela in het basisonder wijs. Les 1 r VARA 18.55 mDe Fabeltjeskrant 19.00 Snorkels, tekenfilmserie 19.23 VARA'S Filmnieuws, film programma met Dieuwer- tje Blok, waarin fragmen ten uit de tekenfilm Peter Pan' van Walt Disney, 'Spies like us' van John Landis, 'The Journey of Natty Gann' van Jeremy Kagan en uit de twee Spielbergprodukties 'Py ramid of Fear' en 'Color Purple'. Verder een telefo nisch interview met de sce narioschrijver van 'Color Purple', de Nederlander Menno Meijes, die als eer ste Nederlandse scenario schrijver een Oscar-nomi natie heeft gekregen NOS 20.00 mJournaal SOCUTERA 20.28 De stilte die echt pijn doet. Programma van het Nationaal Reumafonds VARA 20.33 mZeg 'ns AAA (herh.) 21.00 Sonja op woensdag, praatprogramma o.l.v. Sonja Barend 21.50 Achter het nieuws, actali- teitenmagazine met een reportage over Groningen en Zevenaar in het kader van de gemeenteraadsver kiezingen, een portret van het Comité Zuidelijk Afrika dat 25 jaar bestaat en een interview met de heer Bog- danov, adviseur van Sov jetleider Gorbatsjov 22.25 Da speurder, Duitse poll- tie-serie. Afl.: De vrouw van de politieman 23.15 Simon CarmiggelL Het verhaal 'Een tevreden man' uit de bundel 'Trio voor één hand' NOS 23.30 Journaal 23.35 Nieuws voor doven NEDERLAND2 VPRO 15.30 Plafond over de vloer, tv- serie van Wim T. Schip pers. Afl.: Reken maar 15.51 Blikskaters, kinderpro gramma 16.08 Max Laadvermogen, in formatieve serie 16.22 overhalen van de zwarte kraai, kinderserie 16.32 Laurel Hardy: Be big, film van de dikke en de dunne uit 1931 17.02 Een mama is een ei, kin derserie 17.17 Wil Kwak Kwak, tekenfilm 17.22-17.30 Jipsloop, kleuter programma (herh.) FEDUCO 17.40 TEMA: Berichten uit het nieuws NOS 18.15 Nieuws voor doven 18.30 Sesamstraat 18.45 mjeugdjournaal 19.00 Journaal PP 19.12 Uitzending van de CP NOS 19.22 Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine. Van daag: 1. Van de zure regen in de drup. 2. Vrouwenlijst in Landgraaf 20.20 Nederland C, magazine over kunst en cultuur in binnen- en buitenland 20.55 La Lugubre Gondola: Liszt herzien, programma over Franz Liszt, ter gele genheid van zijn honderd ste sterfdag. Rode draad in dit programma is Liszts compositie 'La Lugubre gondola'. M.m.v. o.a. Vera Berhs (viool), Reinbert de Leeuw (piano) en Anner Bijlsma (cello) 21.45 IBHoe oud wil je me heb ben? Portret van de voor drachtkunstenares Nel Oosterhout (zie elders op deze pagina) 22.30 Journaal 22.45 Den Haag vandaag, parle mentaire rubriek 23.00 Studio Sport 23.30 Nieuws voor doven EUROPA TV 17.55 Programma schema 18.00 Kinderprogramma's 18.45 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 19.35 A Horseman riding by, tv-se rie. Afl.: A birth and a death 20.30 World Watch en weerbericht 20.40 Archives of Time, documen taireserie. Afl.: The Last Man of Oceania 21.05 Sport Report 22.20 The Persuaders. Afl.: Take Se- 23.15 World Watch en weerbericht FILMNET 17.00 Same time next year 19.00 De IJssalon 20.03 Star Trek II 22.25 The Professionals herh. afl. 24: Back Track 23.15 Shaft's Big Score 01.00-02.40 I married you for fun Journaal TjTr~V Tik Tak, kleuterprogramma .1Kb Pions, kinderprogramma, (herh.) Zeppelin, informatief kinder magazine. Presentatie: felix Xenon (2). tiendelige jeugdse rie met Johan Van Assche. Eu- geen Bervoets, Mirei Bonte e.a. (herh.) Uitzending door derden. Pro gramma van de Katholieke Te levisie- en Radio Omroep Namen noemen, spelprogram- ma. Presentatie: Kurt van Eeg- Kijk uitl Verkeerstips Allemaal beestjes, documen taire-serie. Afl.: De Ebrodelta (2). Aandacht voor de onge controleerde jacht en het mas satoerisme welke een grote bedreiging vormen voor de vo gelstand In de Ebrodelta De Bill Coeby Show, Ameri kaanse comedy-serie. Met Bill Cosby en Phylicia Ayers-Allen, Usa Bonnet e.a. Afl.: Cliffs Birthday. Voor Cliffs verjaar dag heeft Clalr een leuke ver rassing bedacht: Tickets voor de show van de legendarische Lena Horne. Als Lena een lied je aan Cliff opdraagt is hij dol blij! Eiland, kunstmagazine. Pre sentatie: Johan Thieiemans Journaal en Coda: 'Een kind' van Anton Van Wilderode (1918) 234. 2x5W. boxen r 2 vielen e MpNoubal ma Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische tv-se rie met Peter Phelps, Rowena Wallace, Alexandra Fowler e.a. Jills bekentenissen hebben een onverwachte uitwerking op Wayne. De verzoening tussen David en Buyl wordt verstoord door enkele rake klappen Uit je doppsn, informatieve serie. Vandaag: Grafische kun- ma overzie?" Journaal Videomatch. Videospelletje met Marleen Gordts Kort geknipt (Postriziny), Tsje- cho Slowaakse speelfilm uit 1980 van Jiri Meozel. Met Magda Vosaryova, Jiri Schmit- zer, Jaromir Hanzlik e.a. Een dropje in de Bohemen in de ja ren '20: De brave bierbrouwer FrancJn bewaakt zijn beeld schone vrouw Mar ja angstval lig zodat zij niet ten prooi zal vallen aan zijn levenslustige broer Pepln 22.50 De Spaanse burgeroor log, zesdelige Engelse serie van David Hart. Afl. 5: De Re volutie. In de strijd met de Na tionalistische troepen bleek de revolutionaire improvisatie en het gebrek aan centrale leiding weinig succesvol. Uiteindelijk kwam het tot hevige gevechten In Barcelona waar 500 doden vielen en 1.000 gewonden 17.50 parrefour», gevarieerd kinder programma 19.00 Ce aoir, regionaal magazine 19.27 Quick of Flupfce, tekenfilmse rie 19.30 Joumfiat 20.00 Bizneea Blzneta, economisch magazine. Vandaag: 1e 3ème choc pétroller. Presentatie: Luc Rivet 21.00 Miami Vice, Amerikaanse poli tieserie met Don Johnson. Phi lip Michael Thomas, Michael Talbott e.a. Afl.: Lombard. Om te ontkomen aan rechtsvervol ging zal Lombard, een belang rijk misdadiger, getuigen in het proces tegen Librizzi. Deze be sluit zijn gevaarlijke tegenstan der uit de weg te ruimen. 21.45 Coup de film, filmmagazine. Presentatie: Terry Focant 21.55 Cargo de nuit, jongerenmaga zine. Presentatie: Jean-Louis Sbille 22.30 Journaal 22.55 Informations, réfleziont, in terrogations laïques, informa tief programma MUSIC BOX/TV 5 16.00 SJMuxtek programma's, 'News flash' met Martin (16.00), 'Chart Attack' met Gaz en Su- nie (17.00) en 'Boogie Box' mei Julie (18.00). 19.00 Jean-Louis Roy-cydus: Re mands d'amour,reportage over de pogingen van een groep Zwitserse vrijgezellen om 'aan de vrouw te komen' 20.00 Max Bill, gefilmd portret van deze artiest, ter gelegenheid van zijn 75ste verjaardag 20.50 Derrière la miroir, documen taire over transseksuelen 22.00 Nieuws 22.30-01.00 (^Muziekprogramma's. Herhalingen. 'News flash' nm V.hnrt AHarlr' fW Zangeres Lena Home vervult vanavond een gastrol In 'De Bill Cosby Show'. BRT 1 om 21.30 uur. m Ondertiteling via TeleTekst. E Uitzending In stereo. D Zwart/wit-uitzending. ■IZwart/wit-uitzending met orv ders: uitzending in orginele versie mei ondertitels. ■9 Bij ntet-Nederlandstallge zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. g| Duitsland Talk Talk (Mark Hollis, Lee Harris en Paul Webb) spelen van avond in 'P.I.T.' een nummer van hun nieuwe elpee 'The colour of spring'. Duitsland 2 om 19.30 uur. DUITSLAND 1 16.00 16.10 IHM *86. Een rondgang over de 38e internationale ambachts- beurs in München 16.55 DenkateTI Kinderserie. Afl.: Wohin mit Willfried? Met Glse- ke Piper. Glsela Probst. Rainer Hunold e.a. Regie Dieter Kös- ter 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Haute, regionaal ma gazine 18.25 Eigener Hart ist Goldes wert, tv-serie. Afl.: Senf oder Ket chup 19.00 Reschkes groBer Dreh, tv-se rie. Afl.: Gebongt 19.58 Programma-overzicht 20.00 m Tagesschau 20.15 Sport extra: Voetbal. Recht streekse reportage van de vriendschappelijke voetbalin terland West-Duitsland - Brazi lië in het Waldstadion te Frankfurt (onber voorbehoud) 22.00 Brennpunkt 22.30 Tagesthemen, actualiteiten 23.00 SusJ, comedy-serie met Ingrid Steeger. Peer Augustinski, Klaus Dahlen e.a. Afl.: Rijles. Susi komt er al snel achter dat het overnemen van het huls- houden van haar broer Paul geen kleinigheid Is. Ze besluit een baantje te zoeken om zo de financiële gaten in de huis houdportemonnee op te vullen. Als er een plek vrij komt als privè-chauffeur lijkt haar dat een ideale baan. Sus! moet al leen nog even leren autorijden 23.45 Tegesschcu 23.50 Nachtgedanken, overweging door Hans Joachim Kulen- kampff 18.55 Mittwoehslotto 7 aus 38 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 EPAT. - Peter lllmanns Treff. Muziekprogramma gepresen teerd door Peter lllmann. Met: Culture Club. Modern Talking, Depeche Mode, A-HA, Talk Talk, Jermalne Jackson e.a. 20.15 Kennzeichen D, Duitse actuali teiten uit Oost en West 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty), Amerikaanse tv-serie met John Forsythe, Unda Evans, Joan Collins e.a. Afl.: Verrassende geschenken. Alexis trouwt in Londen met Dex. Blake wil Krystle het paar Allegree ge ven als geschenk voor de ge boorte van Kristina. Dominique blijft volhouden dat ze een halfzus van Blake Is 21.45 Heute-joumal 22.05 [SPAT. extra. Verkiezing van de Duitse Disco-Oueen en Dls- co-Klng rechtstreeks vanuit 'Dlscoland' In ZJmmem. Met: Culture Club en Modem Tal king 22.50 Gotteareich und Übermensch, documentaire 23.20 Bye, bye Brasilien, Braziliaan se speelfilm uit 1979 met Betty Faria, José Wilker, Fablo Ju nior e.a. Regie: Carlos Dle- gues. Een reizende varieté- groep moet het onderspit del ven door de opkomst van de tv en radio. Salome besluit op prostitutie over te gaan maar stuit op verzet. Uiteindelijk valt het gezelschap uit eikaar. 01.00 Hout* DUITSLAND 3 DUITSLAND 2 15.56 Programma-ovrzicht 16.00 Hout* 16.04 Bettkantengeechlchten, kin derserie. Afl.: Gewitter lm Hochhaus (herh.) 16.35 Tao Tao, tekenfilmserie. Afl.: Der Vogel Wehmus 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine 17.50 Ein Helm für Ttore, tv-serie met Siegfried Wischnewski, Marton Kracht, Michael Leach e.a. Regie: Kal Borache. Afl.: Erna 18.00 Teiekolieg IL Cursus Engels. Les 39: Older and Wiser 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelie Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.10 tch stelle mteh~ Dieter Putz- hof en. burgemeester van Kre- feld en voorzitter van het CDU In Rhelnland 21.45 Frsizoit und Fitness 22.30 Mein Asyl (Chiedo asllo). Itali aanse speelfilm uit 1980. Met Robert Benginl, Dominique Laffin e.a. Regie: Marco Ferra ri. Roberto is leraar op een la gere school. Zijn onconventio nele methodes maken hem po pulair bij zijn teerlingen, maar de ouderen voeten ach gepro- 00.15 Lasts te nteuwe BBC 1 17.15 Jackanory, kinderprogramma 17.30 Laurel A Hardy 17.35 You should be so lucky 18.00 Newsround with Roger Flynn 18.05 The december rote 18.35 Rolf Harris's cartoon time 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, actualiteiten 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.40 No place like home, tv-serie 21.10 Daltas, Amerikaanse tv-serie 22.00 Journaal 22.30 Q£J>^ Informatief programma. Afl.: Rape - face to face 23.30 Sportsnight 00.50 Weerbericht BBC 2 18.30 Nieuwsoverzicht voor doven 18.35 Bridge club 19.00 Robert Mitchum-cyclus: Ma cao, Amerikaanse speelfilm uit 1952. Met: Robert Mltchum, Jane Russell, William Bendix 20.20 Tekenfilms 20.30 Out of court, wekelijks maga zine over justitie 22.00 MJLSAL Amerikaanse come dyserie. Met Alan Alda, Wayne Rogers, Loretta Swit e.a. 22.25 That uncertain feeling (1), be werking van de roman van Kingsley Amis 23.15 Gevarieerd programma 23.45 Newsnight, actualiteiten 00.30 Weerbericht 00.35 Open University ITV James the cat The Wall game The Ark, jeugdserie Blockbusters, spelpi spelprogramma nieuws About Anglla, regionaal maga zine Crossroads This is your life Coronation Street Benny Hill Alan Parker A tumiphead'a guide to the British Cinema (1), driedelige documentairese- rte waarin arte Engelse filmre gisseurs hun viste geven op de Britse filmindustrie I Nieuwe I The phantom of Hollywood, Amerikaanse tv-fllm uit 1974 met o.a. Jack Cassldy en Skye Aubrey Starting point SKY CHANNEL 17.00 EJump, met Tony Blackburn 18.00 Mask, tekenfilmserie 16.30 The double life of Henry Phy- •fcAfl: Pbyte and the Code 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy and the Countess 19.30 Green Acres, Aft.: No Trespas* 20.00 The Afl.: Dreams 21.00 Beulah Land (slot), driedelige Amerikaanse miniserie naar het boek van Lonnte Coleman. Met o.a. Lesley Ann Warren, Michael Sarrazin en Don John- 22.45 Mar nel Motor Sports 186 23.50-00.50 CD Jump (herh.) NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 15.30 Mag ik 'a met je pra ten? Gespreksprogramma (herh.) 16.00 Daktari, tv-serie. Afl.: Jachtlui paard gezocht. Dr. Tracy moet tijde lijk voor een Jachtluipaard zorgen, dat eigendom is van een belangrijk stam hoofd 16.50 EO-Kinderkrant, kinder programma NOS 17.30 '/tS-Journaal EO 17.46 Tijdsein-Buitenland, actua liteitenprogramma met Aad Kam- MUSIC BOX 07.00 [^Muziekprogramma's. Ger man Roadshow, met Julie en Simon (07.00), Nik Kershaw special (herh.) (08.00), 'Euro Tour guide' met Sunie (09.00), Martin en Gary (10.00), 'Time Out for Holland' met Monique Em- men (11.00) en '...And that's a fact' met Sunle en Gaz (12.00). 13.00 EMuziekprogramma'a. Herhalingen. DUITSLAND 1 09.45 ZDF-lnfo Arbeit und Beruf 10.00 Heute 10.03 Thomas auf der Himmelsleiter (herh.) 11.30 Zwi- ecben Waseerfall und Sumpf (herh.) 12.10 Kennzeichen D 12.55 Perso verzicht 13.00 Tageeechau 13.15 Te- letekst-overzicht 16.00 Tagesschau 16.10 Musikladen-Eurotops Extra, met Kay Franzes, Latin Quarter en Bonny Tyler 16.55 Die Abenteuer von Tom Sawyer und Huckleberry Finn, kinderserie. Afl.: Piraten met heimwee 17.20 Fusaballschute, kinderpro gramma. Afl.: Tactiek en conditie 17.50 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.56 Pro gramma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Daten-Schatten, 9-delige serie. Afl. 4: Wohnzimmer am Kabel 16.35 Der Stein des Marco Polo, tv-serie. Afl.: De schat. Met Nicola di Pol, Chl- ara Dorado, Giuseppe Toninl e.a. 17.00 Heute 17.15 Tete-Hlustrierte, gevarieerd magazine 17.45 Der roee- rote Panther, tekenfilm BBC 1 07.50-10.20 Breekfaet Time 11.30- 11.50 Play school, kinderprogramma 13.30 Nieuwsoverzicht voor doven 14.00 Pebble Mill at one, gevarieerd programma 14.45 Hokey Cokey, kin derprogramma 15.00 The Cheiten- SKY CHANNEL ESky Trax. Herhalingen 14.15 Sky ways 15.05 the Down Under Show 16.00 SThe Pat Sharp Show 16.30 ITV RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 164» EO: Tijdsein. 194» NOS: Hobbyscoop. 1830 NOS Podium van de Neder landse lichte muziek. 2030 Langs de Lijn. 2230 Akkoord. 234» Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Late Date. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 0802 In 't voorbijgaan 0807 Non stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 1803 NCRV: Hier en Nu. 1834 In 't voorbijgaan. 194XMJ74X) Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 1804 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: The John Peel Show. 2802 Frontlijn. 214» Backline. 224» Gonzo Radio. 234» Heartlands. RADIO 4 1802 AVRO: Het betere werk. 194)0 Concert In de Kleine Zaal. 2802 ZVK: Gereformeerde kerk dienst (vrijgemaakt). 2845 AVRO: Radio Kamer Orkest met solisten. 224» Zeg, luister 's. RADIO 5 1810 TROS Kinderforum. 18-20 PP: Uitzending van de RPF. 1830 TROS: Tempo Doeloe. 194» NOS: Voor buitenlanders. 2030 FEDUCO: Medelanders Neder landers. 214» NOS: NOS-Cultuur. REGIONAAL Radio Rijnmond: 1630 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alteen vla de kabel) Non-stop muziek met om 1800-194» Actualiteiten en 194)0- 204» Geestelijk teven. BRT 1 1810 Actueel. 1830 De BRT Big Band. 18-45 Gastprogramma. 1810 Actueel en weerbericht. 1933 Incontro. 20.03 In de club. 214)3 Filmmuziek. 224» Nieuws. 2810 't Chanson. 23.15 Crooners en soft music. 23,30-0800 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee. 224» Radio Tropical. 2330-0800 Twee tot twee. BRT 3 1810 Aktuefll 1830 Van Alboka tot Zuma. 194» Symposium. 19-45 Home-made. 2030 Mustca Antiqua. Deel 1: Brarv- denburgse concertl van Bach door Le Petite Bande. Deel 2: Actuaila. Deel 3: De Spaanse vthuellstas (6). Deel 4:1. Sona te In G. BWV 1.021, Bach. 2. Sonate In c, BWV 1.024, Bach. 3. Sonate In G. BWV 1021, Bach. Deel 5: Symfonie nr 2, Beethoven MORGEN 07.25 TV-AM 10.30 School tv 13.00 Gkfcfy Games Show 13.10 Puddte Lane 13.30 The Sullivsna 14.00 Nieuws 14.30 Falcon Crest, Ameri kaanse tv-serie 15.30 Daytime 16.00 Gems 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and daughters 17.00 Giddy Games Show 17.10 Jamas the Cat RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 074)3 AVRO: Radiojournaal. 0730 Nieuws. 0735 AVRO's Radio journaal. 0805 Arbeidsvitaminen. 12-06 De Burgemeester Is jarig. 134» AVRO's Radiojournaal. 144» Toppers van toen. 154» Hilversum 3 bestond nog niet. 1805 KRO: Echo-politiek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 084)3 Hier en nu. 0834 Ontmoeting. 0803 Plein publiek. 1030 Kletsmajoor. 1840 Het blijft Hollands. 1130 Twaalfuurtje. 1840 Middagpauzedienst. 134)3 Hier en nu. 1330 NCRV - Globaal. 1803 Studio 55. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 074)3 TROS: De Havermouthshow. 094)3 De Nederlandstalige top tien. 104)3 De Polderpopparade. 114)3 De Europarade. 1803 50 Pop of een envelop. 144» De nationale hitparade. RADIO 4 0800 Nieuws. 0802 VOO: Meesterwerken op CD. 114» Muziek voor miljoenen. 134» Nieuws. 134» Nederland Muziekland klassiek. 144» EO: Metronomlum. 1530 Zeggen en schrijven. 1800 VPRO: Wilhelm Furtwëngler. RADIO 5 0800 Nieuws. 09.02 NOS: NOS-Sportlef. 0935 Waterstanden. 0930 RVU: Nou en... 1800 KRO: M/V Magazine. 1030 De zonnebloem. 114» 50+ (12.00 Nieuws). 124» Sporen in het achterland. 1230 De derde wereld. 1810 Kruispunt. 1840 De tien woorden. 144» Echo junior. 1430 Lezen voor de lijst. 1430 Kiekeboe. 1440 Jeugdkatechese. 1430 Te rade gaan. Afl.: 5. 154)7 Glas In lood. 1800 NOS: Zo kan het ook. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteiten magazine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 114»-124» Programma voor Ou deren. BRT 1 05.30 Nieuws. 0531 Met 1 wakker. 0820 Uit de band. 1130 Het vermoeden. 1810 Actueel. 1333 Tussendoor. 144» Accordeonmuzlek. 154» Zo d'ouden zongen. 1805 Neem je tijd. BRT 2 0530 De eerste ronde. 09.00 Kunstkrant. 0815 Belletjes. Rinkelende liedjes. 1803 Parkeerschljf. 1135 Medlatlps. 124» Regioprogramma. 1810 De Middagpost. 144» Hitbox. Top 30-hlts. BRT 3 074» Goede Morgen. 0815 Ochtendconcert. 1800 Schoolradio. 114» Lied op CD. Die Wlnterreise. Franz Schubert. 1815 Tafelmuztek. 1810 Aktueel. 1330 Muzikaal dessert In CO. 144» Trillers en tranen... 174» Wel thulal

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11