foc n L J Filiaalmanager Voor oplettende jongeren hebben wij verantwoordelijk werk als kassière(m/v). de rijksoverheid vraagt F® UITNODIGING r*l BEERS ZONEN NV MEDEWERKER AFDELING BUITENLANDSERVICE assistent accountant (m/v) SECRETARIAATSMEDEWERK(ST)ER 's Lands grootste kruidenier biedt mogelijkheden voor jonge mensen die willen aanpakken. informatieavond RUSTSN BUHCH gediplomeerd bejaardenverzorgende DE KRANT BRENGT I LEVEN IN UW BROUWERI PAGINA 18 LEIDSE COURANT ZATERDAG 8 MAART 1 BEERS' ZONEN N V. is de verkoop - en servicemaatschappij van SCANIA bedrijfsauto's in Nederland. Zij verricht haar aktiviteiten vanuit 21 eigen vestigingen, alsmede via een aantal zelfstandige dealers en servicepunten. Voor onze vestiging in Den Haag vragen wij op korte termijn een Kandidaten moeten voldoen aan de volgende eisen: opleiding op MTS-niveau (autotechniek) of vergelijkbare opleiding; spreekvaardigheid in de Franse, Engelse en Duitse taal; bereid zijn buiten de normale werktijden eventueel telefonisch bereikbaar te zijn. Naast een salarisbetaling per 4 weken kennen wij een winstdelingsregeling. Sollicitaties met volledige vermelding van opleiding en ervaring kunt u richten aan Beers' Zonen N.V., afdeling Personeelszaken t.a.v. de heer J.G.R. de Bruin, Postbus 16127,2500 BC 's-Gravenhage. SAMEN VE£RTKj JAAR VOOROP' accountants- en belastingadviesbureau Itb b.v. Bij het Accountants- en Belastingadviesbureau LTB B.V. zijn circa 280 medewerkers werkzaam. Vanuit 16 vestigingen in Noord- en Zuid- Holland worden in samenwerking met Delta Adviesgroep B.V. en Zonnenberg Computerservice B.V. diensten verleend op fiskaal, administratief, bedrijfsorganisatorisch, personeels- en automatiserings gebied aan ondernemers in de agrarische sektor en het midden- en kleinbedrijf. Op ons kantoor te Alphen aan den Rijn is plaats voor een: Functie-informatie: - het doelmatig inrichten van administraties met behulp van de bestaande administra tieve systemen, het behande len van administratieve vraagstukken en het beoor delen van de wijze waarop administraties worden uitgevoerd; - het samenstellen van jaarstukken voor kliënten en de verzorging van alle daar mee samenhangende werk zaamheden. Functie-eisen: - diploma HAVO/VWO/ MEAO of MBA, HEAO (BE/AA)/SPD of gelijk waardig opleidingsniveau; - voldoende praktijkervaring; goede contactuele eigen schappen; - grote mate van accuratesse; - goede redactionele vaardig heid. Salariëring: Het salaris is afhankelijk van de leeftijd en in overeenstem ming met het niveau van de functie. Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer C.J. Egberts, A.A., distrikts- direkteur, telf. nr.: 01720- 91971. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Accountants- en Belasting adviesbureau LTB B.V., Prinses Marijkestraat 22-24, 2404 BC Alphen aan den Rijn, t.a.v. de heer C.J. Egberts, onder vermelding van PZ8604. Foxy Fashion zoekt jonge modebewuste vrouwen als voor bestaande en nieuwe filialen. Leeftijd 23 jaar. Opleiding op MBO of HAVO niveau. De vrouwen die we zoeken volgen de nieuwe trends op de voet. Het verkopen vinden ze een vak op zich en de klanten adviseren even vanzelfsprekend. Hun medewerkers weten ze te stimuleren en te motiveren. Na een praktische en theoretische opleiding van een jaar kunnen ze als filiaalmanager worden ingezet voor de regio's Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Oost-, West- en Midden-Brabant en Walcheren. - Naast een zeer zelfstandige baan en een goed salaris bieden wij prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u de vrouw die we zoeken, schrijf dan direkt naar Foxy Fashion, Postbus 970,1000 AZ Amsterdam en sluit er gelijk een pasfoto bij. RISTEUJK INSTITUUT VOOR DOVEN Het bestuur van het Christelijk Instituut voor Doven met vestigingen te Voorburg en te Zoetermeer roept sollicitanten op voor de functie van voor het instituut te Voorburg. Algemene informatie: Effatha heeft scholen voor speciaal onderwijs aan doven en een scholen gemeenschap voor lager beroepsonderwijs. Aan het instituut zijn internaten en een audiologisch centrum verbonden. Vereist zijn: - een protestants-christelijke levensovertuiging; - opleiding havo/meao-niveau; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - enkele jaren kantoorervaring; - ervaring met of de bereidheid zich te bekwamen in het werken met tekstverwerkende apparatuur; - flexibele arbeidsinstelling i.v.m. het werken in klein teamverband. De werkzaamheden: bestaan uit het o.a. typen van correspondentie en verslagen t.b.v. de hoofden van dienst, verrichten van archiefwerkzaamheden, vervangen van de telefoniste in pauzes en vakanties. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan het bestuur van de Vereniging Effatha, t.a.v. de heer K. Koenen (algemeen directeur), Postbus 997,2270 AZ Voorburg, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Albert Heijn is het grootste kruide- niersbedrijf van ons land. In zo'n 450 winkels - van klein tot supergroot - worden dagelijks door honderdduizenden mensen de boodschappen gekocht Van brood, vlees en groente tot kruidenierswaren. Van zuivel en gebak tot fris, bier en wijn. In zo'n moderne AH-winkel is het plezierig werken. Elke medewerker en medewerkster heeft er afwisselend en verantwoordelijk werk. Eén van de funkties waarvoor wij op dit moment nieuwe mensen zoeken is die van Behalve een goed salaris, bieden wij u flink wat andere voordelen: koopavond- en zaterdagmiddagkompensatie; vakantietoe slag; reiskostenvergoeding; studieregeling; spaarfonds en een winstdelingsregeling Heeft u belangstelling? Bent u tenminste 16 jaar, heeft u een opleiding op LBO of MAVO niveau en denkt u dat dit soort werk nou nét iets voor u is? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar: Albert Heijn bv, Vredeweg 46, 1505 HH Zaandam, ta.v. mevr. J. Zwart of bel voor nadere informatie de bedrijfs leider van uw lokale Albert Heijn filiaal. kassière (m/v) Voor onze filialen in Leiden en omgeving Wat houdt het werk precies in? Secuur en snel afrekenen. Vriendelijk omgaan met allerlei soorten mensen, óók als het druk is. Gastvrouw (-heer) spelen. Een flink stuk verantwoording dragen, want er gaat op 'n dag heel wat geld door zo'n kassa. (Tussen haakjes: ervaring is niet nodig want AH zorgt voor een goede opleiding). Een prima baan dus, bij een prima baas. Enzeker werk, want hoe het er ook voorstaat met de economie: eten en drinken moeten we altijd. Maandag 17 Maart van 19.00 lot 22.00 uur Informatie over onze opleidingen SCHOONHEIDSSPECIALIST(E) Dag- en avondcursussen die opleiden voor het Rijks erkend STIVAS-Diploma. Kennismakingscursussen in April en Mei. Schoonheidsspecialist(e) opleiding inclusief: bewegingsleer manicure praktijkstages verkooptraining Bei voor nadere informatie. Alexander Gogelweg 32 2517 JJ 'sGravenhage Tel.: 070-468802 De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. medewerkers (v/m) accountantsdienst Ministerie van Economische Zaken De primaire taak van de Accountantsdienst is de controle op de financiële verantwoording van het departemept. Een groot deel van de hierin opgenomen uitgaven betreft subsidieregelingen e.d. ten behoeve van het bedrijfsleven. Bij deze controle wordt nagegaan of de uitgaven incl. de hiertoe aangegane verplichtingen, garanties e.d. voldoen aan de eisen van een rechtmatig en doelmatig beheer. Naast de controle op het departement kan dit leiden tot overleg met de betrokken accountant van het bedrijf dan wel tot een onderzoek ter plaatse. Naast bovengenoemde taak worden op verzoek van de diverse beleidsdirecties van het Ministerie een groot aantal onderzoeken verricht bij bedrijven ten einde op grond van geldende subsidieregelingen te adviseren over de vast te stellen subsidie. Functie-informatie: onder leiding van een registeraccountant uitvoering geven aan de jaarlijkse controle op de beleidsuitgaven. Deze controle omvat tevens de beoordeling en toetsing van de opzet en goede werking van de administratieve organisatie van de desbetreffende departementsonderdelen. Voorts adviseren bij de opheffing van geconstateerde onvolkomenheden; overwegend zelfstandig verrichten van onderzoeken bij bedrijven naar de juistheid van de ingediende declaraties ter zake van de toegekende subsidies e.d. Kandidaten dienen een positief- kritische instelling te hebben en in staat te zijn om zelfstandig onderzoeken te verrichten, de resultaten ervan met de ondernemingsleiding te bespreken en daarover te rapporteren. Gevraagd worden: adjunct-accountants vac.nr. 6-4292/0167 Vereist: NIvRA-opleiding t/m administratieve organisatie, dan wel volledig SPD met controle ervaring. Salaris: max. f6024,- per maand. assistent-accountants vac.nr. 6-4293/0167 Vereist: NIvRA-opleiding t/m propedeuse. Salaris: max. f4705,- per maand. Voor beide functies geldt: Standplaats: 's-Gravenhage. De rijksoverheid kent een gunstige studiefaciliteitenregeling. Voor NIvRA-studenten geldt o.m. een studieverlofregeling van 1 dag per week (max. 38 dagen per jaar). Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer G.A. v.d. Wijgert, plv. directeur, onder nr. (070) 46 97 57. Sollicitaties inzenden voor 26 maart 1986. hoofd bureau coördinatie en realisatie (»/m) - tevens plv. sectiehoofd vac.nr. 6-4325/0167 Ministerie van Defensie directie Personeel Koninklijke Landmacht, afdeling Personeelsplannen, sectie Behoeften en Bestanden Functie-informatie: leveren van een met name kwantitatieve bijdrage vanuit het personele functiegebied aan de diverse niveaus van het KL- planningsproces, resulterend in een tienjarenplan, ontwerp- en herziene begroting en projectplanningsmemoranda. Deze bijdrage komt tot stand na intern overleg met diverse stafbureaus, t.w. de bureaus beroeps-, dienstplichtig en burgerpersoneel, alsnog na afstemming met de leiding van de Afdeling; volgen van de begrotingsrealisatie voor de diverse personeelsbestanden en - waar nodig - doen van voorstellen om door beleidsaanpassingen eventue afwijkingen te corrigeren; initiëren en coördineren van de werkzaamheden van de bureaus van de Sectie; initiëren, coördineren en begeleiden van automatiseringsactiviteiten binnen de Afdeling; waarnemen van het sectiehoofd bij diens afwezigheid. Vereist: diploma VWO/HBO, leidinggevende ervaring; ervaring in een beleidsvormende staffunctie; zelfstandig, initiërend optreden; ervaring op het gebied van de automatisering; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f3351,- en max. f4705,- per maan< Tel. inlichtingen over de functie worden verstrekt door de heer Ikol. R. Reitsma, hoofd afdeling Personeelsplannen en omtrent de selectieprocedure door mevrouw J.C. Bouwer van Bodegom, onder nr. (070) 16 5406 resp. 72 22 Sollicitaties inzenden voor 26 maart 1986 technisch medewerker vac.nr. 6-4383/0167 Ministerie van Defensie directie Materieel Koninklijke Landmacht, Materieelvoorzieningsafdeling 3, sectie Techniek, bureau Techniek Rupsvoertuigen De directie Materieel Koninklijke Landmacht telt ongeveer 1800 personeelsleden en is belast met het voeren van het materieelbeleid voor de Koninklijke Landmacht, gericht <op het voorzien in en in stand houden van het materieel. De Materieelvoorzieningsafdeling 3 is voornamelijk belast met de uitvoering van het materieelbeleid t.a.v. de voertuigen binnen de Koninklijke Landmacht. Functie-informatie: verrichten van werkzaamheden m.b.t. de materieelkeuze, de kwaliteitsvaststelling en het opstellen van technische voorschriften voor aanschaffing realiseren van invoering en instandhouding van he aan het Bureau toegewezen materieelpakket rupsvoertuigen. Vereist: diploma HTS werktuigbouw; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardighei in de engelse en duitse taal. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f3351,- per maand en max. f 4705,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door M.G. Weber, onder nr. (070) 1642 26. Sollicitaties inzenden voor 26 maart 1986. Da volledige werkweek is 38 uur. Jongeren tot 25 jear kunnen bovenstaande functie tot max. 32 uur per week vervullen, tenzij zij reeds voor meer uren werkzaam zijn bij een overheidswerkgever. Bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd of 5 jaar na indiensttreding, zal bezien worden of de mogelijkheid bestaat het aantal uren uit te breiden tot de dan geldende volle werktijd. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 77i% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013. 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. WA< doch thee' staat criti< derk men Mev midi licht pum éo verzorgingshuis In het verzorgingshuis Rustenborch met 150 bewoners komt op korte termijn een vakature toor een die in samenwerking met het afdelingshoofd de zorg voor de be woners op zich wil nemen. Voor deze funktie menen wij dat kandidaten aan de volgen- de eisen moeten voldoen: - enige jaren ervaring als gediplomeerde bejaarden- verzorgende in een verzorgingshuis is vereist; - de signatuur van het huis kunnen respekteren; - zich aan kunnen passen aan een soms snel veranderende werksituatie; - in teamverband kunnen werken; - bekendheid hebben met opleidingen in de verzorgingshuizen. Arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O.-Verzorgingshuizen. Sollicitaties binnen 8 dagen richten aan: mevrouw W. Geenen, Postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. Telefoon: 071 - 171 234. Scholtes Vleeswaren B.V. in Hazerswoude is een producent van een groot assortiment vleeswaren. Het bedrijf telt 70 medewerkers Wij zoeken: A. MEDEWERKER voor de afdeling expeditie, die tevens als reserve chauffeur fungeert. Kandidaten moeten in het bezit zijn van het rijbewijs CE en het CCV-B diploma. Leeftijd ca. 30 jaar. B. MEDEWERKER voor de vers vlees-afdeling, welke diverse sorteer-, weeg- en eenvoudige snijhandelingen dient te verrichten. Leeftijd ca. 20 jaar. C. MEDEWERKER voor de hamvulatdeling, die na een interne opleiding zelfstandig diverse handelingen kan verrichten. Leeftijd ca. 25 jaar. Geïnteresseerden kunnen schrijven naar Scholtes Vleeswaren B.V., Postbus 120, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk t.a.v. de heer G Lichtenberg, onder vermelding van vacature A, B of C. Alleen voor informatie kunt u bellen 01714-9011* 0 Scholtes Vleeswaren SV? Scholtes Vleeswaren B.V. Rijndijk 140, Hazerswoude Rijndijk

Leidse Courant | 1986 | | pagina 18