\ina Turner: Een leven van vallen en opstaan VIDEOBANDEN ELFSTEDENTOCHT UITGEREIKT ^DIP/TELEVISIE Eeidaeöoiwcmt DONDERDAG 6 MAART 1986 PAGINA 11 rvmeii nnerej ibelexploitant moet zelf ,a„i)el kunnen aanleggen waai W(DRECHT Iedere kabelexploitant moet zelf een in- 'ln^e%eentelijke of aanvoerverbinding kunnen aanleggen, 'hol rfoor moet bij c'e minister van verkeer en waterstaat [0°enachtiging worden gevraagd. Weigert de minister die, in dj'ent de zaak aan de rechter te worden voorgelegd. Dat van aanbevelingen in het rapport „Koppelnetten" Vereniging van exploitanten en machtinghouders antenne inrichtingen (VECAI). De VECAI 1S ingeen werkgroep ingesteld om duidelijkheid te brengen van het beheer en de aanleg van kabelnetten, tadhtfe jaren bestaat er verschil van mening tussen enerzijds eenexploitanten en anderzijds de PTT over de grens van jdheden op dit gebied. In het rapport van de werk- wordt de monopoliepositie van de PTT met betrek- in tot kabelnetten ter discussie gesteld. LEEUWARDEN In het provinciehuis van Leeuwarden werden gistermiddag de eerste videobanden uitgereikt die de NOS van de marathon-uitzending over de Elf stedentocht had gemaakt. Winnaar Evert van Benthem, mr Pieter van Vollenho ven, ir Jan Sipkema en commissaris van de koningin in Friesland Hans Wiegel, kregen elk een herinnering aan de tocht, precies een week geleden. „Nadat we vo rig jaar een videoband op de markt brach ten, hebben we ons afgevraagd of we dat dit jaar wel weer moesten doen", zei Ed van Westerloo van de NOS. „Er waren echter zoveel fantastische momenten te beleven, dat we vonden dat die voor het nageslacht bewaard moesten blijven". De banden, waarvan er vorig jaar tiendui zend verkocht werden, duren twee uur en kosten net als vorig jaar 65 gulden. „Het loopt nu al storm", aldus Viola van Em- menes, die zich bezighoudt met de promo tie van de band. „Wij hebben nu al twin tigduizend bestellingen binnen. Vooral veel scholen en bedrijven hebben er be langstelling voor". Van Westerloo reikte twee banden uit aan Pieter van Vollenhoven: „Een voor uw gezin en een voor de graaf van Buuren, alias de hertog van Marlboro", daarbij doelend op de deelname van prins Willem Alexander die zich voor de tocht had la ten inschrijven onder de schuilnaam Van Buuren en op wiens jack de naam van een sigarettenmerk stond. Winnaar Evert van Benthem en ir. Sipkema kregen de band uit handen van Pieter van Vollenhoven: „Ooit hoop ik zo snel te kunnen rijden als Evert. Dan kunnen ze tenminste de recla me achter op mijn rug niet zien", aldus Van Vollenhoven. Ook zal er een band gestuurd worden aan de eerst aangekomen vrouw Tineke Dijk shoorn. Zij kon woensdag niet aanwezig zijn in Leeuwarden, omdat zij moest ver schijnen in de rubriek van Sonja op VAKA-tv. Ir Jan Sipkema van de vereni ging De Friesche Elf Steden was ingeno men met het cadeau: „Voor ons betekent deze band een uiterst nuttig leerboek. Aan de hand hiervan kunnen we de knelpun ten van deze tocht voor een volgende aan pakken". RSUM Tina Turner podium is. ondanks jaar, één brok energie, jt voor de koude rillin- flie goede concerten sie- maar die het de laatste rat. laten afweten. Haar gilletjes, haar sexy en de emmers vol irscheurende soul die ze iaar publiek uitstort, to- ielkens weer de vak die weet waar haar recht op heeft. r'ina Turner nooit op het krii94n heeft bezig gezien, niet vergeten vanavond II om 21.30 uur) naar nica te kijken. Het con- ,dat werd opgenomen in seg, Jchibition Centre in het Z tetse Birmingham, heeft ide uitwerking als haar olletje op Live Aid, waar irien met Mick Jagger het opzweepte, jnet dertien camera's op men concert maakte on- fel uit van de 48 optre- tellende „Private Dan- tournee, die ze vorig jaar 6 dagen ondernam en ^^)ij niet alleen Mick Jag- ^^Bnaar ook Keith Richard, ^^■Vood, David Bowie en de dees Bryan Adams haar iet podium of achter de Ssen kwamen „opzoeken", is niet zo vreemd, want '.Turner is sinds haar „Ri- peep. Mountain High"-da- }en inspiratiebron geweest !heel veel Britse muzikan- In die dagen zaten ze met [witte Engelse gezichten eugdpuistjes voor de spie- ierwijl ze naar de muziek Tina Turner luister aren wegdroomden bij de aan succes. Van Jagger wordt gezegd dat jn danspasjes van Tina [estolen, maar als je de naar vraagt zegt ;olen, nee hoor. Het is t Jagger in het begin van zijn carrière op het podi um nauwelijks bewoog, maar ik denk dat hij gewoon werd geïnspireerd door onze dans pasjes, zoals ik mijn ideeën op deed bij het kijken naar ballet danseressen". Het is echter een historisch feit dat Jagger in 1969 op een avond tijdens de Amerikaanse tournee, waarbij Ike Tina Turner het voorprogramma vulden, de kleedkamer van Tina kwam binnenlopen om te vragen hoe ze die danspasjes uitvoerde. Dat Tina en haar inmiddels ex-echtgenoot Ike een deel van hun succes te danken heb ben aan de Rolling Stones staat ook vast. Voor die tour nee kon het tweetal geen poot aan de grond krijgen bij het blanke Amerikaanse publiek. De hits werden vóór de Ame rikaanse doorbraak vooral in Engeland en in de rest van Europa gescoord. Film Het leven van Tina is het ove rigens waard om te worden verfilmd. Het is een leven van vallen en opstaan. De zange res. geboren als Anna-Mae Bullock, wordt eigenlijk heel toevallig een ster. Voor ze wordt ontdekt door Ike, de man met wie ze later trouwt, werkt Tina overdag als ka- toenplukster op het land en zingt ze 's avonds in bars. De prijs, die ze tenslotte voor het succes betaalt, is hoog. Na ja ren door Ike als voetveeg te zijn gebruikt, gooit Tina in 1975 het echtelijke bijltje erbij neer. Als tijdens een tournee opnieuw de ruzie hoog is opge laaid en ze weer een aantal klappen van Ike heeft moeten incasseren, loopt ze bij hem weg. Ike is razend en Tina moet onderduiken tot zijn woede is gekoeld. Een jaar doet ze niets en blijft zij dank zij vrienden in leven. Ike geeft ondertussen Tina de schuld dat hij de tournee niet heeft kunnen afmaken en al snel staan de schuldeisers aan haar deur. Ze moet duizenden gul dens betalen en gaat om van de schuldenlast af te komen weer aan het werk. Tina zit echter zonder platen contract en om toch geld te verdienen, kiest ze voor optre dens in hotels en bars en weet eet-firma McDonalds haar te strikken voor een concert- reeks ter promotie van dit junkfood. Haar terugkeer in de muziek-business, na zeven zware jaren, heeft ze opnieuw aan Engelse muzikanten te danken. Op het moment dat Tina Turner krijgt vocale steun van David Bowie tijdens „Tonight" en „Let's Dance". Martin Ware en Glenn Grego ry van Heaven 17 bezig zijn met hun B.E.F.-project „Music of Quality and Distinction" staat ze bij hen voor de deur met de vraag of ze geen num mer voor haar willen compo neren. Daar is echter geen tijd voor, maar ze krijgt wel de uitnodiging om op de plaat mee te zingen. Martin Ware kan nog altijd zijn bewonde ring voor Tina Turner niet on derdrukken. Hij zegt: „Tina is briljant, echt ongelooflijk om mee te werken, zo professio neel. Elke noot die ze zong was zoals wij het wilden heb ben. Soms ben je dagen met een artiest in de studio bezig en moet de zang eindeloos ge corrigeerd worden. Tina wist echter precies hoe we het heb ben wilden. We hebben het nummer vier keer opgeno men, maar de eerste was al di rect perfect". In 1984 ging Tina opnieuw met het duo in zee en werd het oude Al Green-nummer „Let's Stay Together" opgeno men. De compositie zette de zangeres steviger in het zadel dan ooit. Tina was terug en hoe. 1984 en 1985 zijn de jaren van Tina Tuner. Niet alleen was ze constant in de hitparades te vinden met onder meer het door Mark Knopfler geschre ven „Private Dancer" en door Terry Britten gecomponeerde „What's Love Got To Do With It", ook op het witte doek zette Tina een overtuigende hoofd rol neer als Tante Entity in de spektakel-film „Mad Max in de donderkooi". Dit succes re sulteerde in een nieuwe film aanbieding waarop ze graag is ingegaan. Voor haar door Ru pert Hine en Terry Britten ge produceerde elpee „Private Dancer" kreeg ze een Gram my Award, terwijl ze met haar dynamische manier van optre den ook het Ahoy' Sportpaleis drie keer moeiteloos vol kreeg. Vanavond zingt ze onder meer „Show some respect", het door Hine geschreven „I might have been Queen" het Beatles nummer „Help" en komt Bo wie het podium op voor „To night" en „Let's Dance". HANS PIËT ^Nederlant^ NEDERLAND 1 EO 15.30 Vrouw zijn, serie praat programma's voor vrou we. Ditmaal een portret van de bekende schrijfster van kinderboeken Patricia St. John 16.10 Daktari, Amerikaanse tv- serie. Afl.: Judy in gevaar. Judy de aap raakt in een gevaarlijke situatie ver zeild als ze per ongeluk door Paula een verkeerde injectie krijgt toegediend 17.00 D'r kan nog meer bij, kin derserie NOS 17.30 ^6-Journaal EO 17.46-18.00 Tijdsein-Buiten land, actualiteitenpro gramma met aandacht voor de situatie in Zweden na de moord op premier Palme, de onrust in Brazi lië en de naderende parle mentsverkiezingen in Frankrijk TELEAC 18.25 Grafische technieken. Les 10: Lijnets NOS 18.55 (B De Fabeltjeskrant EO 19.00 Familie Robinson, teken filmserie. Afl.: Bastiaan de strandjutter 19.25 Ronduit magazine, jonge renprogramma met o.a. aparte automobielen met ludieke trekjes, versalg van het veertiende Rond- uit-Club weekend en een reportage over jongeren die hun vakantie door brengen op Jutland. Mu ziek van Wayne Watson NOS 20.00 Journaal EO 20.28 Holland ze zeggen... Twente. Streekgetint pro gramma over Twente van uit het textielindustriemu seum in Enschede 21.55 EHet ontstaan van het Christendom (5), docu mentaire-serie. Delen van de Mattheus Passion van Bach, uitgevoerd door het Bachkoor Holland, bege leid door het Residentie- -orkest met solisten o.l.v. Charles de Wolff. Opgeno men op 5 april 1985 in de Pieterskerk in Leiden 22.35 Tijdsein, actualiteitenma gazine met een reportage over de gevolgen die de hervormingen van burger president Duarte in El Sal vador teweeg hebben ge bracht. Voorts aandacht voor de verhouding tussen het openbare en het chris telijke onderwijs en tot slot een portret van de Ameri kaanse televisie-dominee Pat Robertson, die zich kandidaat heeft gesteld voor de presidentsverkie zingen in '88 23.Q5 Mag ik 's met je praten, gespreksprogramma. Pre sentatie: Feike ter Velde NOS 23.38 Journaal 23.43 Nieuws voor doven NEDERLAND2 18.15 18.20 18.30 18.45 19.00 19.12 NOS Nieuws voor doven Paspoort voor Turken Sesamstraat [^jeugdjournaal Journaal VOO Magnum, Amerikaanse serie. Afl.: Kiss of the Sa bre. Magnum moet plaats maken voor de schrijfster Betty Windom, een gast van Robin Masters. Wan neer Betty zich in Mag num's zaken mengt, slaat haar fantasie op hol Veronica Film, filmrubriek met o.a. fragmenten van de films 'Mama is boos', 'Agnes of God' en 'Jagged Edge'. Verder een inter view met Jane Fonda IB Nederlanders overzee, documentaire-serie over het koloniale verleden van Nederland. Afl. 11: De her berg aan de Kaap (Zuid- Afrika). Jan van Riebeeck kan als stichter van de Zuid-Afrika aangewezen worden, nadat hij van de V.O.C. de opdracht had gekregen hier een verver- singspost te beginnen (^Private dancer, con certregistratie van een op treden van Tina Turner in Birmingham. Speciale gast: David Bowie (zie el ders op deze pag.) NOS Journaal Den Haag vandaag, parle mentaire rubriek Nieuws voor doven EUROPA TV Programma schema Kinderprogramma Sprookjes v.d. Gebroeders Grimm Europa Countdown, poppro gramma gepresenteerd door Adam Curry Capriccio, muziekprogramma Europa Report World Watch en weerbericht Capriccio, muziekprogramma (vervolg van 19.40) Sport Report. WK zaalhandbal The Best Kept Secret, tv-film Europa Report, World Watch en weerbericht FILMNET 17.00 Tales of the Gold Monkey afl. 5: Shanghaeid 17.50 Same time next year 19.50 Voyagers afl. 4: Dsy Rebs took 20.40 De IJssalon 22.15 CC and Company 23.50-01.20 Call him Mr. Shatter is Ducreux speelt de hoofdrol in de film 'Un dimanche a la ipagne' op RTBF 1 om 20.25 uur. 20.20 Fait divers, Franse gedramati seerde documentaire uit 1983 van Raymond Depardon over de dagelijkse beslommeringen op een politiebureau in Parijs 21.50-22.55 Les anneéa dèclic, au tobiografische documentaire van de broemde fotograaf-ca meraman-journalist Raymond Depardon U. 3- «0 2 Jr d I) Schooltelevisie 5 Journaal I) Tik Tak, kleuterprogramma 5 Plons, kinderprogramma (herh De smurfen, tekenfilmserie. Afl.: Knutsel is verliefd 5 Rondomons, Duitse 13-delige serie over kinderen uit Mün- chen en Rio de Janeiro die re gelmatig contact met elkaar hebben. Afl.: Kinderen leren 9 üKwizien, tips voor koken en lekker eten 5 Uitzending door derden. Pro gramma van de Stichting Syn dicale Omroepvereniging 9 Mededelingen en program ma-overzicht 5 Journaal 9 Kunstzaken 9 Hoger-Lager, spelprogramma met speelkaarten. Presentatie: Walter Capiau 5 Panorama, actualiteitenrubriek 3 Dallas, Amerikaanse tv-serie met Barbara Del Geddes, Lin da Gray. Larry Hagman e.a. i Afl.: Twenty Four Hours. Er moet zo snel mogelijk een bloeddonor voor Jamie wor den gevonden. Haar broer Jack heeft dezelfde bloed groep. maar niemand weet 5 Journaal en Coda: Impomptu nr. 1 van Schumann uitgevoerd door Catherina Mertens en Luc Devos op piano zé >2 —*10 Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische tv-se rie met Peter Phelps. Rowena Wallace, Alexandra Fowler e.a. Waynes nochalance heeft rampzalige gevolgen voor het Woombaiproject. Fiona en Pa tricia staken even de vijande lijkheden om een goede vriend te verwelkomen Oshin (3). Japanse serie van Yukiko Okamoto en Sugato Hashida. Ondanks de omstan digheden blijft Osin een vrolijk kind Mededelingen en program ma-overzicht Journaal Videomatch, videospelletje met Marleen Gordts RTBF 1 17.50 Carrefourt, gevarieerd kinder programma 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.27 Quick et Flupke, tekenfilmse- 19.30 Journaal 20.00 Autant savoir, magazine 20.25 Une dimanche a la campag ne, Franse speelfilm uit 1984. Met: Louis Ducreux, Sablne Azèma, Michel Aumont .e.a. Regie: Bertrand Tavernier. Na de dood van zijn vrouw blijft de oude Ladmiral alleen achter in het grote huis. Zijn enige vreugde is het wekelijks be zoek van zijn zoon met zijn vrouw en hun kinderen 22.00 Le monde du cinéma, filmru briek 22.50 Journaal 23.15 Politieke uitzending MUSIC BOX/TV 5 16.00 SMuziekprogramma'a. Martin en Gary (16.00), 'Time Out for Holland' met Monique Emmen (17.00) en '...And that's a fact' met Sunie en Gaz (18.00). 19.00 Champa Elyséea, variétépro gramma met Michel Drucker 20.20 Aujoud'hui en France, geva rieerd magazine 20.25 Les prissionièrea (2), tv-serie. Lozère 1740: de christenvrou wen zitten achter slot en gren del. Zijn zij bereid hun geloof op te geven om zo weer vrij te komen? 21.30 Projection privée, cultureel magazine van Marcel Julllian 22.00 Nieuws 22.30-01.00 (^Muziekprogramma's. Herhalingen. Martin en Gary (22.30), 'Time Out for Holland' (23.00) en '...And that's a fact* (00.00). ^DuitslancL DUITSLAND 1 16.55 Die Abenteuer von Tom Sa wyer und Huckleberry Finn, kinderserie. Afl.: Schipbruek 17.20 Fussballschule, kinderpro gramma. Afl.: Techniek 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Heute, regionaal ma- 18.25 Heidi, tekenfilmserie. Afl.: Wie der daheim 19.00 Der Fèhnder* Duitse politiese rie. Afl,: Totes Renne. Finan cieel adviseur Hollek is al lange tijd betrokken bij allerlei illega le transacties. Nu is hij de zaak beu en besluit de gehele admi nistratie op floppy-disk aan de officier van Justitie te overhan digen. Dan wordt hij echter vermoord 19.58 Programma-overzicht 20.00 (DTageaschau 20.15 Unterm Kreuz von Agadez, reportage over de rally Parijs - 21.00 Der 7. Sinn, verkeerstips 21.03 ARD-Sport extra: WK Zaal handbal. finale 22.00 Titel, Thesen, Temperamente, cultureel magazine 22.30 Tagesthemen, actualiteiten 23.00 Errinerung - Sicaron, tv-film van Richard Blank. Met: Han- nelore Schroth, Abraham Ro- nai en Raphael Klachkin. De Duitse toneelspeelster Lucy Lenz komt in Israël aan voor een bespreking met haar re gisseur. Haar aanwezigheid voert de journalist Kest en de ober Kraski terug naar het ver- 00.15 Tagesschau 00.20 Nachtgedanken, overweging door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Date-Schatten, informatieve serie. Afl. 3: Sorgsame Obacht 16.35 Der Stein des Marco Polo, Ita liaanse kinderserie. Afl.: De diefstal. Met Nicola di Pol, Chi- ara Dorado. Giuseppe Tonini Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine Der rosarote Panther, teken filmserie Teufels Grossmutter, tv-serie met Brigitte Horney. Peter Pa- setti. Loni von Friedl e.a. Afl.: Die Hamburger Krankheit Programma-overzicht Heute ELaaa das mal den Tony ma- chen, showprogramma rond Tony Marshall. Gasten zijn o.a. Roy Black. Nina und Mike, Tina York. Roberto Blanco Gesundheitsmagazine Praxis. Afl.: Diagnosen '86. Nieuwe methodes, vooruitgang en ver wachtingen Heute-journal Was nun, Herr Zimmermann? Vragen aan de minister van Binnenlandse Zaken Comenius, toneelstuk van en met Oskar Kokoschka. Met: Thomas Holtzmann. Traugott Buhre, Evelyn Opela e.a. Re gie: Stanislav Barabas Heute DUITSLAND 3 l Schooltelevisie Telekolleg II: Cursus natuur kunde. Les 38 Het programma met de muis I Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport Tagesschau i deels E Shoah (2). documen taire van Claude Lanzmann over de vernietiging van joden door de nazi's tijdens de Tweede Wereldoorlog l Die alten bösen Lieder Nachtstudio: Die Diener des Fiirstens, filmreportage Laatste nieuws dl Ondertiteling via TeleTekst. E Uitzending in stereo. E Zwart/wit-uitzending. TiZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. (3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstfclige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. Klaus Wenneman als 'Der Fahnder' op Duitsland 1 om 19.00. BBC 1 Superted, kinderprogramma Jackanory, kinderprogramma Ulysses 31, tekenfilmserie John Craven's Newaround Blue Peter, kinderprogramma First class, video quiz Journaal en weerbericht London plus, actualiteiten Top of the Pope, popprogram- 20.30 EastEnders, tv-serie 21.00 Tomorrow's World, populair wetenschappelijk programma 21.30 A question of sport 22.00 Journaal, weerbericht en re gionaal nieuws 22.30 I woke up one morning, co- 23.00 Question time, actualiteiten 00.00 Can you avoid cancer? Infor matieve serie 00.25 Late night in concert 00.55 Weerbericht BBC 2 Star Trek, Amerikaanse scien- ce-fictionserie met William Shatner. Leonard Nomoy, De forest Kelley e.a. Discovering birds Best of Brass Wild flower, natuurprogramma Timewatch, documentaire Karen Kay, serie Forty minutes, serie reporta ges. Vandaag: The real life of a Hollywood wife Pot Black Newsnight, actualiteiten Weerbericht Open University ITV 17.15 Ragdolly Anna 17.30 Bellamy's Bugle 17.45 Dodger, Bonzo and the Rest 18.15 Blockbusters, spelprogramma 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga zine 19.35 Crossroads 20.00 Mouthtrap 20.30 Knight Rider, Amerikaanse tv- serie 21.30 Farrington of the F.O 22.00 In Loving Memory 22.30 TV Eye 23.00 Nieuws 23.30 FolTó 00.00 Shelley (herh.) 00.30 Master 01.30 A Question in Lent SKY CHANNEL 16.45 EJensen's dimensions, met David Jensen 17.30 ETha great video-race, met Ronnie the Runner en Gary 18.30 The double life of Henry Phy- fe. Afl.: Will the Real U-31 Ple ase Stand Up? 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy's gets her Maid 19.30 Green Acres. Afl.: Das Lum pen 20.00 Charlie's Angels. Afl.: Angels on Vacation 21.00 A Country Practice 21.55 B The Untouchables. Afl.: The Jack Legs Diamond Story 22.50 All Star Wrestling 23.45-00.45 Italiaans voetbal NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven AVRO 14.30 Chips die je niet kunt eten, serie over computers 14.40 Het droomschip, Duitse serie over een cruise. Afl.: Damesbezoek 15.40 AVRO-Service 16.30 Ik zag twee beren, kleuterprogramma 16.45 Regiodansen Zuid 17.15 Ontdek je plekje, afl.: Veere NOS 17.30 %6- Journaal AVRO 17.46 Ruud en Leo- nie, praatprogramma met Ruud ter Weyden en Leonie Sazias MUSIC BOX 07.00 (^Muziekprogramma's. Martin en Julie (07.00), 'The videomakers' met Simon (08.00), 'Gaz bag" (09.00), 'Write on" met Edwina (10.00). 'First Sight' met Simon en een popartiest (11.00) en 'Between the lines': Sunie bekijkt de Engelse muziekbladen van deze week (12.00). 13.00 EHerh. DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tagesthemen 10.23 WK Zaalhandbal, finale 11.25 Titel, Thesen, Temperamente 11.55- 15.00 ARD-Sport extra: WK Schans springen 15.40 Teletekstoverzicht 16.00 Tagesschau 16.10 Wie es mit dem Wassermann eigentlich war, te kenfilm 16.20 Walt Disney: Der ein- same Puma (Charlie the lonesome cougar), Amerikaanse speelfilm uit 1967 17.50 Tagesschau DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1 11.55 Um- achau 12.10 Gesundheitsmagazine Praxis 12.55 Persoverzicht 13.00 Ta gesschau 13.15 Teletekst-overzicht 14.55 Programma-overzicht 15.00 Das Haua am Eaton Place (Upstairs Downstairs), Engelse serie met David Langton, Gordon Jackson, Meg Wyne Owen e.a. Dubbele afl.: In stolzer Trauer/Und noch ein Jahr 16.30 Frei- zeit. Afl.: Freizeit und Musik 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 Die roten Elefanten, tv-serie BBC 1 07.50-10.20 Breakfast Time 11.30- 11.50 Play School, kinderprogramma 13.30 Nieuwsoverzicht voor doven 14.00 Pebble Mill at one, gevarieerd programma 14.45 King Rollo, kinder serie 14.50-15.00 Bric-a-Brac, kin derprogramma 16.52 Regionaal nieuws 16.55 Lay on five, kinderserie 17.10 Heathcliff, kinderserie 17.15 Jackanory, kinderprogramma SKY CHANNEL 08.45 ESky Trax. Herhalingen 11.45 ESky Trax. Herhalingen 14.15 Sky ways 15.05 Brazakka's Reef (2) 16.00 EPat Sharp Show 16.45 Here co mes the weekend ÏTV 07.25 TV-AM 10.30 Schooltv 13.00 Benny 13.10 Rainbow 13.30 Writers and Writing 14.00 Nieuws 14.20 Re gionaal nieuws 14.30 Friday Film Matinee: I'll met by Moonlight, speelfilm uit 1956 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 Rainbow 17.15 Bill the Minder RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 18.05 KRO: Man en Paard. 18.30 Lezen voor de lijst. 19.02 KRO's Country Time. 19.55 't Zand 33. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 22.10 Een vuurtje, hoorspel. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 EO: Stof tot nadenken. 01.02 EO's Country uur. 02.02 Voor wie niet slapen kan. 03.02 Zingen in de nacht. 04.02 Muziek motief. 05.02 Ontbijt met spek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 VOO: Hollandse Hits. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Maat's Soul Show. 21.02 De CD en LP Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun. RADIO 4 18.02 VPRO: De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak. 20.30 Het concert. 21.30 Pierre op lokatie. 23.00 Muziek van Nu. RADIO 5 18.00 Nieuws. 18.10 KRO: Marktberichten. 18.20 Scheepspraat. 18.20 PP: Uitzending van de CPN. 18.30 KRO: Lezen voor de lijst. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 TELEAC: Leermoeilijkheden. 21.00 Ni hao, Chinese taal. Les 5. 21.30 Grafische technieken. Les 10. 22.00 Personal Computer I. Les 4. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 17.00 Mini Magazine 17.30 Verzoekplaten- programma, 18.00 Ga jij de klas maar in over onderwijs. 19.00 Kunstuur en 20.00-23.00 Live muziek BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT big-band. 18.45 Politieke tribune: VU. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Voor Spanjaarden. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Volwassenenvorming. 21.30 Hafabra. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee. 22.05 Boem boem. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel en weerbericht. 18.30 El cante flamenco. 19.00 Dossier. 19.45 Jazz Criss-cross. 20.30 BRT-Filharmonlsch orkest, m.m.v. Eliane Rodriguez, pia no. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.05 VPRO: Het Gebouw. 13.08 NCRV: Hier en Nu. 13.35 Kerk Vandaag. 14.05 Van huis uit. 15.05 Volgspot. 16.05 VARA: De Rode Draad. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 KRO: Het levende Woord. 07.12 Ontbijtshow. 08.50 Pater Adri Maat. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord op uw schrijven. 11.03 M/V - Magazine. 11.50 Pater Adri Maat. 12.03 Van Twaalf tot Twee. 14.03 Ratel. 15.03 KRO's hoorspel. 15.30 TROS: Café de praatstoeL 16.03 André van Duin. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VOO: Vergulde gaper. 09.03 Goud van Oud. 10.03 Hot Curry. 12.03 De Staat van Beleg. 13.03 Rlnkeldekinkel. 15.03 De Top 40. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VARA: Het zout in de pap mu ziek. 09.15 Het int. concertcircult. 10.35 Kirikk Kondrashin 5 jaar gele den overleden: 7 maart 1981. 12.00 Jazz-op-vier-concert. 13.00 Nieuws. 13.02 Promenade Concert. 14.00 EO: Orgels in Gelderland en Overijssel. 14.30 Klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS: NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Beroepsonderwijs voor jongeren. 10.00 AVRO: AVRO'S vijfluik. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 FEDUCO: Wijzer op 5. 13.00 Nieuws. 13.10 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.30 De berg heeft een muis ge baard. 14.00 Twee violen en een trommel en een fluit. Deel 3. 14.20 Nederlandstalige muziek. 14.45 Meet Mr. Mooney. 15.00 Muze zonder make-up. 15.30 Minjon voor 2. 16.30 VPRO: Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteiten magazine. 16.30 Middagmagazine. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. .14.03 78-toeren tijd. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.12 Happening. 10.03 Platenpoets. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Ha die Micha. 14.00 Het vertoon. 15.30 De zonnewijzer. 16.00 Abraham al gezien? BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Schoolradio. 11.00 Matinee. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Actueel. 13.30 Scott Ross speelt Scarlatti. 13.50 NOS Radio Filharmonisch Or kest. 15.05 Bunte Blatter, op.99, Schu mann. Pianomuziek. 15.45 Kamermuziek.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11