\bortaan kunt u elke maand tot 10.000gulden opnemen. Direct I en zonder kosten. Gi Goed adverteren gaat zo.. Wat heeft'n caravan met lenen te maken Amro Bank. De bank waarje wat aan hebt. MAANDAG 3 MAART 1986 PAGINA 10 leidse courant F amilieberichten En mij hiertoe door U bereid Opnemen in Uw heerlijkheid In dit geloofsvertrouwen is van ons heengegaan, na een moedig strijden, onze geliefde broeder, zwager en oom, de heer HUGO JACOB DE KORT I juli 1923 t 28 februari 1986 Leidschendam J. D. de Kort M. de Kort-van der Lelij en kinderen Noordwijk A. M. den Haan-de Kort H. J. den Haan en kinderen De overledene is opgebaard in het mortuarium van Bejaardencentrum „Rhijndael", Burg.Verheullaan 1 te Koudekerk aan den Rijn, alwaar gelegenheid is tot condoleren dinsdag 4 maart van 20.00 tot 21.10 De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 5 maart om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te Kou dekerk aan den Rijn. Daarna zal de bijzetting plaatsvinden in het familiegraf op de algemene be graafplaats te Koudekerk aan den Rijn. Na de begrafenis is er ook gelegenheid tot condo leren in de aula van de begraafplaats. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, mijn lieve man, onze lieve vader en opa PIET VAN DER PLOEG echtgenoot van Coby Koelewijn op de leeftijd van 74 jaar. Noordwijk: Coby van der Ploeg- Koelewijn Noordwijk: Lia van der Putten- van der Ploeg Bert van der Putten Leiden: Annie de Vetten- van der Ploeg Simon de Vetten Noordwijk: Piet van der Ploeg Cobie van der Ploeg- Montanus Vleuten: Greet Bogaards van der Ploeg Gerard Bogaards Noordwijk: Theo van der Ploeg Nelly van der Ploeg- van Leeuwen Noordwijk: Jacques van der Ploeg Ria van der Ploeg-Bader en kleinkinderen. 28 februari 1986 Narcisstraat 22, 2201 CE Noordwijk Pa is opgebaard in de rouwkapel van de St. Jeroenskerk te Noordwijk-Binnen. Wij zullen voor hem bidden tijdens de Avondwake welke wordt gehouden op dinsdag 4 maart om 19.30 uur in de parochiekerk van St. Jeroen te Noordwijk-Binnen. waarna er gelegenheid is tot condoleren. De gezongen Uitvaartmis zal worden opgedragen op woensdag 5 maart om 10.30 uur in voornoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de R.K. Begraafplaats aan de Gooweg. Dankbaar voor alles wat zij in al die jaren voor ons heeft betekend moeten wij U in droefheid medede len dat - na een liefdevolle verzorging van ruim 2 jaar in Huize Leythenrode - van ons is heengegaan op 2 maart, mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en oma ELISABETH HENDRIKA VAN DER GEEST-KOELEWIJN echtgenote van Johannes Adrianus van der Geest in de leeftijd van 90 jaar. Oud Ade: J. A. van der Geest Oud Ade: Koos en Annie Ter Aar: Piet en Annie Oud Ade: Sjaak en Beb Workum: Nel en Eef Oud Ade: Pam en Truus Warmond: Henk en Ester Klein- en achterkleinkinderen. 2374 BE Oud Ade, 2 maart 1986 Vrouw Venneweg 32 Woensdag 5 maart a.s. om 19.30 uur wordt er voor haar zielerust een avondmis opgedragen in de Parochiekerk van St. Bavo te Oud Ade. De gezongen Requiemmis zal worden gehouden op donderdag 6 maart om 10.30 uur, waarna de be grafenis zal plaatsvinden in het familiegraf op het R.K. kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren woensdag na de avondmis in het Dorpshuis. Moeder is opgebaard in het mortuarium van de R.K. kerk O.L. Vrouw Geboorte te Rijpwetering. Bezoektijden elke dag van 15.30 uur tot 16.15 uur en van 19.30 uur tot 20.15 uur. Die in Mij gelooft heeft het eeuwig leven. Heden overleed zacht en kalm, na een lang en zorgzaam leven, voorzien van het H. Sacrament der zieken onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder JACOBA HENDRIKA KRAAN-BORST op de leeftijd van 85 jaar Cor en Lia Alien en Anton Grarda (Zr. Hilaria) Jan en Mien Rika Jo en Henk Piet en Annie Bart en Annie Sjaak en Ria Theo en Jannie Klein- en achterkleinkinderen 28 februari 1986 Jac. Reviusstraat 20 2394 VN Hazerswoude - Rijndijk Moeder is opgebaard in „Het Anker", Chopinlaan 2. De Avondwake zal worden gehouden dinsdag 4 maart om 18.30 uur in „Het Anker". Daarna is er gelegenheid tot condoleren. De Uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 5 maart om 10.30 uur, eveneens in "Het Anker", waarna wij haar naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden op het R.K. gedeelte van de Algemene begraafplaats te Koudekerk aan den Rijn. Aan komst aan de aula ongeveer 11.45 uur. PETER HARING Onze gedachten zijn bij zijn vrouw en kinderen. De medewerkers van het voormalig MOB-Witte Singel. Leiden, 28 februari 1986. Met grote verslagenheid geeft het bestuur van de 3 Oktober Vereeniging kennis van het overlijden van zijn oud-bestuurslid en erelid NICO COMMANDEUR Gedurende vele jaren heeft hij mede door zijn persoonlijkheid zich op onvergetelijke wijze ingezet als bestuurslid van onze vereniging. Leiden, 28 februari 1986. Zijn handen hebben voor ons gewerkt zijn hart heeft voor ons geklopt. Zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Hij heeft zijn taak volbracht. Hij rust nu in vrede. Na een liefdevolle verzorging in Huize St. Liduina te Warmond is heden voorzien van de H. Sacramen ten der Zieken van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader HENDRIKUS VAN DER DRIFT echtgenoot van Johanna Straver eerder echtgenoot van Cornelia Johanna Keijzer op de leeftijd van 90 jaar. Warmond: J. van der Drift-Straver Kinderen, klein en achterkleinkinderen. Vader ligt opgebaard in Huize St. Liduina. Bezoek maandag 3 maart van 19.00-20.00 uur. De avondwake zal worden gehouden op dinsdag 4 maart om 19.00 uur in de Parochiekerk van de H. Matthias te Warmond, waarna gelegenheid tot con doleren. De plechtige H. Mis van requiem zal worden opge dragen op woensdag 5 maart om 10.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna de bijzetting zal plaatsvinden in het familiegraf op het R.K. Kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in Huize St. Liduina. Na een langdurig ziekbed is heden van ons heen gegaan mijn echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa LODEWIKUS PIERRE LEUNE in de leeftijd van 81 jaar. Oegstgeest J. Leune-Lof Oegstgeest A. I. H. van Ruiten-Leune L. van Ruiten Capelle a.d. IJssel: L. P. Leune J. A. Leune-van Woerden Boskoop J. Stolwijk-Leune A. Stolwijk Leiden J. W. C. Leune M. C. C. M. Leune- van der Poel en kleinkinderen. Correspondentieadres: Sportmanstraat 9 2341 JG Oegstgeest. De overledene is opgebaard in het mortuariurh van Huize „Van Wijckerslooth", Van Wijckersloothplein 1-3 te Oegstgeest. Wij gedenken hem tijdens de Avondmis op maan dag 3 maart om 18.30 uur in de kapel van Huize „Van Wijckerslooth". De gezongen Uitvaartmis zal voor hem worden op gedragen in bovengenoemde kapel op dinsdag 4 maart om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het parochiekerkhof van de H. Wil- librordus. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in ,,'t Camphuys", Rhijngeesterstraatweg 43 te Geen bezoek aan huis. un VRAr dstri, Indi rden i. In Lach Meer vrijheid met de Amro Groei Spaarrekening: U kunt tot 6% rente krijgen op uw spaargeld. En toch alle vrijheid behouden. Met de Groei Spaarrekening van de Amro Bank. Want het bedrag dat u vrij kunt opnemen, is aanzienlijk verhoogd. Van 3.000 gulden per maand naar 10.000 gulden per maand. Zonder opzegtermijn. Zonder boetes. U kunt dus te allen tijde aan uw geld komen zonder dat het iets kost Maar het is natuurlijk altijd beter om zoveel mogelijk op uw rekening te laten staan. Want naarmate uw saldo groeit, wordt ook de rente hoger: tot 6%. De Groei Spaarreke-1 ning van de Amro Bank. Daar heb je wat aan. >k: fles net MEDEDELING Familieberichten kunnen dagelijks tot 8.30 uur 's-morgens worden aangeboden. Voor de zater dagkrant tot vrijdagavond 17.00 uur. Van aanlevering na genoemde tijdstippen kan plaatsing NIET worden gegarandeerd Zoekt u wat bijzonders, of wilt u wat kwijt? Plaats dan een kleine advertentie in de Leidse Courant. Het kost weinig, maar de kans op succes is groot. Want U bereikt niet minder dan 29.460 lezers*), waaronder allicht iemand die heeft wat u zoekt, of wilt hebben wat u kwijt wilt. Het wordt u gemakkelijk gemaakt. Plaats uw tekst in onderstaande vakjes (één letter of letterteken per vakje) en in één oogopslag kunt u in de laatste kolom zien wat de advertentie gaat kosten. De prijzen zijn inclusief 5% B.T.W. Een extra meevallertje: Als u de advertentie op drie achtereenvolgende dagen laat plaatsen, hoeft maar voor 2x plaatsen betaald te worden. Bij plaat sing op zes achter* 'nvolgende dagen worden slechts drie plaatsingen in rekening gebracht. N.B. U kunt ons ook bellen: 071-122244. Bron: Media Scanner 3e t/m 2e kwartaal '84/85 «S*£etdóe0oiua/ni Deze advertentiex plaatsen op_ De rekening sturen naar: Naam Adres Postcode/woonplaats Telefoon Brieven onder nummer (f 3,97 extra) worden afgehaald. O Brieven moeten worden doorgezonden. Q Bewijsnummer toezenden (f 3,15). Aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in open envelop - een postzegel is niet nodig - naar: Leidse Courant, antwoordnummer 10070, 2300 VB, Leiden 00R UERST0PT? EAREX oordruppels Vrijdag 7 maart aanstaande verschijnt bij deze krant de special Informatie over de adverteermogelijk- heden in deze special wordt u graag verstrekt door René Leibbrand, bereikbaar onder nummer 071 -122244 Voor Jarenlang vakantieple- zier is een caravan ideaal. Een le ning kan ook dan een goede zaak ^IJn. Maar pas op; bij nadere be studering van de verschillende mo gelijkheden zult u grote verschillen constateren. Een klein verschil in rentepercentage kan uiteindelijk behoorlijk aantikken. De Gemeentelijke Krediet bank Leiden is in ieder geval opval lend voordelig. Het is dan ook een instelling zonder winstoogmerk, spe ciaal bedoeld voor inwoners van Lelden, Rijnland en de Bollenstreek. Een lening kan een probleem oplos sen, maar moet geen nieuwe pro blemen veroorzaken. Bij de Ge meentelijke Kredietbank loopt u dat risico niet. U protiteert van onze gunstige voorwaarden en u kunt snel over het gewenste bedrag beschikken. Wilt u meer weten? U bent van harte welkom Stadhuis Leiden. Stad huisplein 1, telefoon 071-25 41 45. Openingstijden: alle werkda gen van 9 .00 tot 12 .30 uur en op don derdagavond van 17.30 tot 19.30 uur. Gemeenfelijke Kredietbank Leiden. Stadhuis, postbus 1ó0, 2300 AD Leiden

Leidse Courant | 1986 | | pagina 10