de rijksoverheid vraagt 42 ZATERDAG 1 MAART 1936 hoofd bureau kasbegrotingen (v/m) tevens plv. hoofd afdeling rijkshoofdboekhouding vac. nr. 6-4289/1042 Ministerie van Financiën directie Begrotingszaken Tot de taken van de Afdeling behoren o.m. het voeren van de centrale administratie van 's Rijks Schatkist, het opstellen van de kasbegrotingen, kasoverzichten en Staatsbalans, het tot stand brengen van de verrekeningen tussen de ministeries onderling, het houden van rekening- courant met staatsbedrijven, begrotingsfondsen en andere instellingen, het uitvoeren van regelingen met betrekking tot en het verzorgen van betalingen ten laste van vorenbedoelde rekeningen-courant, het verstrekken van kasgelden aan rekenplichtigen van de ministeries en van voorschotten aan de Sociale Verzekeringsfondsen. Functie-informatie: opstellen van de kasbegrotingen van het Rijk; samenstellen en controleren van de Staatsbalans; behandelen van aangelegenheden betreffende de Sociale Verzekeringsfondsen en de Europese Gemeenschappen en ontwerpen van voorschriften betreffende de rekeningen-courant. Zij/hij vervangt het hoofd van de Afdeling bij afwezigheid. Voorts draagt zij/hij mede de zorg voor de automatisering van de Afdeling en zal zij/hij de automatisering van de werkzaamheden van het bureau ter hand moeten nemen. Vereist: HAVO en SPD I en II of gelijkwaardige opleiding; ruime boekhoudkundige ervaring; kennis van en ervaring met automatisering; leidinggevende capaciteiten. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f3196,- en max. f6024,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 19 maart 1986 chef bedrijfsbureau Functie-informatie: binnen de Hoofdafdeling ondersteunen van de leidinggevende functionarissen bij activiteiten in het kader van de bedrijfsvoering; voorbereiden van en meewerken aan de opstelling en onderbouwing van de meerjarenprogramma's, de jaarlijkse werkprogramma's en daarmee samenhangende begrotingen; opstellen van het produktieplan voor de Hoofdafdeling en (doen) bewaken van de voortgang van de diverse projecten; verrichten van activiteiten ter ondersteuning van de statistiekproduktie van de Hoofdafdeling; leiding geven aan de medewerkers van het Bedrijfsbureau Vereist: diploma HBO of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring in en belangstelling voor bedrijfsvoering; leidinggevende ervaring. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f4705,- per maand. Een psychologisch ondèrzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden voor 19 maart 1986. administratief medewerker (v/m) vac.nr. 6-4357/1042 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer directoraat-generaal voor de Milieuhygiëne, directie Bestuurszaken, afdeling Algemene Bestuurlijke en Juridische Zaken De directie Bestuurszaken is belast met een aantal algemene onderwerpen van het milieubeleid. Dit betreft o.m. het stelsel van milieuvergunningen, de planning van het milieubeleid, de maatschappelijke en economische aspecten van het milieubeleid, de Hinderwet, de externe veiligheid en de milieu- effectrapportage. De uitvoering van deze taken geschiedt veelal in de vorm van projecten, die in samenwerking met andere organisatie-onderdelen van het Directoraat-Generaal worden uitgevoerd. De afdeling Algemene Bestuurlijke en Juridische Zaken is o.a. belast met de bestuurlijk-juridische taken, die voor (de uitvoering van) de verschillende onderdelen van het milieubeleid van gemeenschappelijk belang zijn. Belangrijke taken in dit verband zijn de uitbouw van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne tot een algemene wet voor het milieu alsmede de evaluatie van die wet en de ontwikkeling en coördinatie van de algemene milieubeleidsplanning. Functie-informatie: verzorgen van de administratieve en procedurele voorbereiding en uitvoering van werkzaamheden van diverse projectgroepen m.b.t. de uitbouw van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne (Wabm) en van de Evaluatiecommissie Wabm; verzorgen van de administratie en voortgangsbewaking van onderzoeksprojecten alsmede coördineren van de werkplanning; verzorgen van de administratieve aspecten van publikaties (onderzoeksrapporten, brochures e.d.), alsmede verschaffen van informatie en voorlichting over bij de Afdeling in behandeling zijnde aangelegenheden (stand van zaken e.d.); verslagleggen van vergaderingen, verrichten van documentatiewerkzaamheden o.a. ten behoeve van genoemde projecten en actief bijdragen aan een verdere toepassing van automatisering. Vereist: diploma HAVO of een vergelijkbare opleiding en enige jaren ervaring met vergelijkbare werkzaamheden; kennis van en belangstelling voor automatisering, in staat tot zelfstandig werken en het nemen van initiatieven. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f4098,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door drs. Th. van der Tak onder nr. (070) 20 93 67, tst. 3179. Sollicitaties inzenden voor 15 maart 1986. staflid (v/m) sectie beleid en algemene zaken vac. nr. 6-4280/1042 Ministerie van Defensie directie Personeel Koninklijke Landmacht, afdeling Individueel Carrière- en Plaatsingsbeleid Functie-informatie: initiëren en ontwerpen van beleidsrichtlijnen t.a.v. het individueel carrière- en plaatsingsbeleid betreffende alle militairen van de Koninklijke Landmacht, die deel uitmaken van het beroepspersoneel; vertalen van beleidsrichtlijnen in uitvoeringsrichtlijnen; houden van staftoezicht op te nemen besluiten; deelnemen aan diverse samenwerkingsverbanden ter zake met de overige afdelingen van de directie Personeel Koninklijke Landmacht. Vereist: diploma HBO AP/PB of HEAO; goede contactuele eigenschappen; gedegen schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: min. f3351,- en max. f5221,- per maand. Tel. inlichtingen over de functie worden verstrekt door maj. A.P.J. Huitema, onder nr. (070) 16 54 99 en omtrent de selectieprocedure door mevrouw J.C. Bouwer-van Bodegom, onder nr. (070) 16 63 93/72 2249 Sollicitaties inzenden voor 15 maart 1986. hOOfd (v/m) afdeling financiën vac. nr. 6-4246/1042 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat, Dienst Informatieverwerking, hoofdafdeling Bedrijfszaken Functie-informatie: verkrijgen, beheren en verantwoorden van financiële middelen, schrijven van nota's en geven van adviezen; zorg dragen voor en bewaken van de financieel-administratieve organisatie, tijdig verstrekken van kosteninformatie en betrouwbare financiële en bedrijfseconomische informatie t.b.v. het management, juiste beoordeling van besteding van begrotingsgelden; bevorderen en ondersteunen van overeenkomsten en inkoopadministratie, overleggen en adviseren inzake contracten en inkoop; leiding geven aan de Afdeling. Vereist: HEAO BE of volledig SPD; ruime ervaring in een soortgelijke functie; leidinggevende capaciteiten. Standplaats: Rijswijk. Salaris: min. f3196,- en max. f5221,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door drs. G.P. de Gunst en mevrouw M.S. Veldman, onder nr. (070) 9066 28 Sollicitaties inzenden voor 19 maart 1986. hoofd (v/m) onderafdeling planning vac. nr. 6-4304/1042 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat, Dienst Weg- en Waterbouwkunde Functie-informatie: adviseren en ondersteunen van het management, voorlopig m.n. bij het gebruik en het opstellen van diverse planvormen, besluitvormingsprocessen en informatiestromen; meewerken aan verbetering van de planfunctie en integreren van de diverse planvormen binnen de Dienst; adviseren van het management over planning van activiteiten, organisatie-opzet e.d.; samenstellen en concipiëren van het directieplan; in projectverband een actieve bijdrage leveren aan de integratie van de verschillende BEZ-taken. Vereist: HEAO bedrijfskunde of HTS bedrijfskunde. B.v.k. enige jaren ervaring op het vakgebied. Standplaats: Delft. Salaris: min. f3196,- en max. f5221,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer K.J. Renema, onder nr. (015) 56 93 07, tst. 290. Sollicitaties inzenden voor 19 maart 1986. formatiemedewerker (v/m) vac.nr. 6-4343/1042 Ministerie van Justitie centrale directie Personeelszaken, hoofdafdeling Personeel Ministerie De hoofdafdeling Personeel Ministerie heeft het Ministerie in engere zin tot verzorgingsgebied. De Hoofdafdeling bestaat uit de afdelingen Formatiezaken en Personeelsplanning, Rechtspositie en Personeelsbeheer en Personeelsbegeleiding en -ontwikkeling. Functie-informatie: zelfstandig en in teamverband instellen van formatie-onderzoeken; dienaangaande mede overleg voeren met de directie Formatiezaken van het ministerie van Binnenlandse Zaken; mede adviseren t.a.v. doelstellingen, taakgebieden en formatie- ontwikkelingen/taakstructurering, functiebeschrijving en functiewaardering; leveren van een bijdrage inzake de ontwikkelingen van formatieplannen, normmateriaal en vergelijkende onderzoeken per functiecategorie. Vereist: diploma HBO (b.v.k. personeelswerk) met ruime ervaring op het gebied van het formatiewerk of aanverwante terreinen, dan wel een gelijkwaardige combinatie van relevante opleiding(en) en ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f3186,- en max. f 5221,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J.F. van der Eist, onder nr. (070) 706848. Sollicitaties inzenden voor 28 maart 1986. projectmedewerker <./m) jeugdbeleid Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur directie Jeugdbeleid, bureau Algemeen Beleid en Secretariaten Het Bureau verricht adviserende, ondersteunende, coördinerende en uitvoerende werkzaamheden van uiteenlopende aard t.b.v. de directieleiding en de (hoofd)afdelingen. Functie-informatie: zij/hij is belast met de voorbereiding van het interdepartementale meerjarenprogramma jeugdbeleid, de periodieke herijking van de hoofdlijnen van beleid, het trekken, initiëren en begeleiden van (inter)departementale projecten en het vervullen van het secretariaat van de Interdepartementale Stuurgroep Jeugdbeleid. Zij/hij zal zich in dit verband ook moeten bezighouden met de gevolgen van algemene en jeugdspecifieke maatschappelijke ontwikkelingen in de positie van jeugdigen, in het bijzonder m.b.t. huisvesting, onderwijs, werkgelegenheid en welzijn. Vereist: voltooide universitaire opleiding, b.v.k. bestuurlijk-juridisch; relevante werkervaring. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f6024,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 19 maart 1986. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. medewerker (v/mi bureau indicatoren van de bestedingen vac.nr. 6-4294/1042 De voornaamste taak van de Hoofdafdeling is het samenstellen van de Nationale Rekeningen. Deze vormen een statistisch systeem dat een overzicht geeft van de nederlandse economie als geheel; in het systeem worden zowel centrale macro- economische grootheden vastgelegd, zoals het nationale inkomen, als een veelheid van meer gedetailleerde gegevens. Bij het opstellen van de Nationale Rekeningen maken de ruim 120 medewerkers van de Hoofdafdeling gebruik van de uitkomsten van velerlei statistieken, die voornamelijk door andere hoofdafdelingen van het CBS worden samengesteld. Door het bureau Indicatoren van de Bestedingen, dat een onderdeel uitmaakt van de afdeling Kortlopende Indicatoren, wordt o.m. maandelijks de volume-ontwikkeling van de consumptie door gezinnen en van de in- en uitvoer berekend. Daarnaast worden diverse berekeningen uitgevoerd om deze gegevens te integreren in het bewerkingsproces voor het samenstellen van kwartaal- en jaarrekeningen. Functie-informatie: meewerken aan de samenstelling van de maandelijkse indicatoren van de bestedingen; beoordelen op plausibiliteit van bijzondere ontwikkelingen die zich in de verslagperiode kunnen voordoen en het analyseren van deze ontwikkelingen; mee onderhouden van contacten met verzamelende afdelingen en interne en externe gebruikers; ontwikkelen van nieuwe en verbeteren van bestaande reken- en schattingsmethoden voor de verwerking van de gegevens m.b.v. (micro)computers. Vereist: diploma HEAO of VWO met ruime ervaring op statistisch gebied. Kennis van geautomatiseerde informatieverwerking is gewenst. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f4705,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 15 maart 1986. Chef (v/m) huishoudelijke zaken vac.nr. 6-4260/1042 Ministerie van Binnenlandse Zaken afdeling Algemene Zaken, bureau Huishoudelijke Dienst Onlangs heeft een reorganisatie plaatsgevonden bij het bureau Huishoudelijke Dienst. Deze had o.a. ten doel het uitbouwen van het Bureau tot een goed functionerend klantengericht service-centrum. Het Bureau richt zich primair op de Haagse vestigingen van het Ministerie 1500 ambtenaren). Er zijn drie sectoren. Een daarvan is de sector Huishoudelijke Zaken (HZ) met 16 medewerkers (huishoudelijk en technisch personeel verdeeld over twee gebouwen en de telefooncentrale). Functie-informatie: verantwoordelijkheid dragen voor het beheer en de infrastructuur van in gebruik genomen gebouwen; coördineren van grote interne operaties zoals verhuizingen en bekabeling t.b.v. automatiseringsapparatuur; onderhouden van contacten met o.a. de Rijksgebouwendienst; leiding geven aan de sector HZ en deel uitmaken van het managementteam Interne Zaken; tevens zorg dragen voor het functioneel beheer van te ontwikkelen en reeds ontwikkelde geautomatiseerde systemen binnen de sector. Gevraagd: opleiding op minimaal MBO-niveau waarbij een technische inslag gewenst is; gedegen leidinggevende ervaring; ruime ervaring op het gebied van beheer en exploitatie van gebouwen; vermogen tot delegeren; ervaring als gebruiker van geautomatiseerde systemen strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3601,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 15 maart 1986. medewerker vac.nr. 6-4319/1042 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer directoraat-generaal voor de Milieuhygiëne, directie Intern Beleid, afdeling Financieel-Economische De Afdeling heeft tot taak te adviseren over de financiële aspecten van het milieubeleid; de verzorging van de begrotingsvoorbereiding en het bewaken van een juiste begrotingsverwerking. Voorts is de Afdeling belast met het voeren van de financiële administratie, het bevorderen van een goede administratieve organisatie binnen het Directoraat-Generaal en het verzorgen van de financiële informatievoorziening. Functie-informatie: adviseren over financiële en bedrijfseconomische aspecten van beleidsvoornemens, programma's, uitvoeringsregelingen e.d.; beoordelen van rechtmatige en doelmatige besteding van begrotingsgelden. meewerken aan verbetering van het financiële en bedrijfseconomische instrumentariseren zoals planning, programmering en budgettering; deelnemen aan overlegstructuren. Vereist: voltooide universitaire opleiding economie of bedrijfskunde. Kennis van openbare financiën en/of administratieve organisatie strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f6024,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door drs. A.M. Roosen, onder nr. (070) 2093 67, tst. 2970. Sollicitaties inzenden voor 19 maart 1986 plv. chef archief (v/m) tevens sectiechef beleidsarchief vac.nr 6-4238/1042 Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid centrale afdeling Kabinets- en Administratieve Zaken. Archief Arbvo Functie-informatie: leiding geven aan de sectie Beleidsarchief; afvoeren van niet meer actuele dossiers naar het semi-statisch archief; dossiervorming en -ordening; verstrekken van informatie; assisteren van de chef archief bij diens werkzaamheden en hem vervangen bij diens afwezigheid. Vereist: MAVO of gelijkwaardig niveau, b.v.k. met talenpakket; diploma SOD I; diploma SOD II of vergevorderde studie; affiniteit m.b.t. automatisering; ervaring in genoemde taken. Bereidheid bij taakverschuivingen mee te werken aan een functiewijziging binnen het Ministerie. Standplaats: regio 's-Gravenhage. Salaris: max. f3601,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer W, Schuitvlot, onder nr. (070) 1302 75. Sollicitaties inzenden voor 28 maart 1986. programmeur (v/m) vac.nr. 6-4318/1042 Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid centrale afdeling Organisatie en Informatica, afdeling Automatisering Functie-informatie: ontwerpen van programma's aan de hand van systeemontwerpen; onderhouden van bestaande programmatuur; opstellen van programmadocumentatie; volgen van ontwikkelingen op het gebied van systemen en apparatuur; ondersteuning verlenen aan cliëntèn (binnen het Ministerie) m.b.t. het gebruik van programmeertalen en hulpmiddelen. Vereist: diploma HAVO met B-pakket en Engels; bereidheid tot het volgen van gerichte opleidingen. B.v.k. enkele Ambi-modules (11, B1, 12) en kennis van programmeertalen. Enige jaren ervaring als programmeur bij complexe systemen strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f3601,- per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer C. de Jong, onder nr. (070) 90 72 44 Naar deze functie kunt u solliciteren door inzending van een sollicitatieformulier, dat u voor 28 maart 1986 kunt aanvragen per briefkaart onder vermelding van het vacaturenummer en uw huisadres met postcode, via de Rijks Psychologische Dienst. medewerker (v/m) vac.nr. 6-4351/1042 Staten-Generaal Griffie van de delegaties naar internationale parlementaire vergaderingen Functie-informatie: verzorgen en registreren van de reizen van leden en ambtenaren van beide Kamers der Staten-Generaal; verzorgen van de financiële afwikkeling en verrichten van overige werkzaamheden die verband houden met deze reizen; assisteren bij secretariaatswerkzaamheden. Vereist: ten minste diploma HAVO; vaardigheid met tekstverwerker en computerapparatuur; redelijke uitdrukkingsvaardigheid in Frans, Duits en Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f3271,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 15 maart 1986. medewerkers (v/m) automatisering vac nr 6-4272/1042 Functie-informatie: ontwikkelen van modellen voor geautomatiseerde gegevensbestanden, zorgen voor applicatiebeheer en applicatie van deelsystemen; implementeren van de ontwikkelde systemen; zorgen voor adequaat beheer van applicatie- en systeemapparatuur. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f3601,- per maand Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure Tel. inlichtingen worden verstrekt door drs. R.P.J. Holsteijn, onder nr. (070) 7933 70. Sollicitaties inzenden voor 19 maart 1986 hoofd buitendienst (v/m) onderafdeling instrumentatie vac.nr 6-4268/1042 Functie-informatie: leiding geven aan een 5-tal technici; de verantwoordelijkheid dragen voor het functioneren van een landelijk meetnet t.b.v. tel- en analyse-apparatuur en overige telapparatuur. De buitentechnici houden toezicht op o.m. installatiewerkzaamheden t.b.v. de verkeerssignalering en houden afnametests. Voorts overleg plegen met het laboratorium over nieuw te ontwikkelen apparatuur; zorg dragen voor de uitbesteding van routinematige werkzaamheden, de dagelijkse zorg hebben voor de dienstvoertuigen van de Onderafdeling. Vereist: MTS elektronica of gelijkwaardig, rijbewijs BE; leidinggevende ervaring; applicatiecursus Micro-processoren. Standplaats: Rijswijk Z.H. Salaris: min. f2643,- en max. f3601,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer R.C. v.d. Voort, onder nr. (070) 90 66 28. Sollicitaties inzenden voor 15 maart 1986. hoofd dossiervormingsgroep (v/m) vac.nr 6-4244/1042 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat, hoofddirectie van de Waterstaat, afdeling Algemene Zaken Functie-informatie: leiding geven aan de dossiervormingsgroep belast met de archivering van stukken van 3 hoofdafdelingen; klasseren van de ingekomen en uitgaande stukken; opnemen van stukken uit bestaande dossiers en vormen van nieuwe dossiers; verstrekken van informatie over dossiers en uitlenen van dossiers. Vereist: diploma MAVO 4, diploma SOD I en SOD II of reeds studerend voor SOD II; ervaring met genoemde werkzaamheden; leidinggevende ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: min. f2336,- en max. f3601,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden voor 15 maart 1986 medewerker (v/m) van de griffie vac.nr 6-4309/1042 Tweede Kamer der Staten-Generaal Functie-informatie: administratief verwerken van mondelinge en schriftelijke vragen van Kamerleden, verzamelen van alle Kamerstukken betreffende de onderscheidene begrotingshoofdstukken en bijzondere wetsontwerpen; administratieve handelingen m.b.t. de samenstelling van commissies; overige administratieve werkzaamheden. Verder functieperspectief is aanwezig. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f2960,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd en vermeerderd met de 'Kamertoelage' voor het verrichten van onregelmatige diensten. Sollicitaties inzenden voor 15 maart 1986. directiesecretaresse/ -secretaris vac.nr. 6-4286/1042 Ministerie van Landbouw en Visserij Voorlichtingsbureau voor de Voeding Functie-informatie: behandelen van en toezicht houden op binnengekomen en uitgaande brieven, verslagen e.d., voorbereiden en verslagleggen van diverse vergaderingen; maken van afspraken; bijhouden van de agenda; behandelen van vertrouwelijke stukken; administratieve ondersteuning van directie-aangelegenheden. Vereist: HAVO; secretariële opleiding. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f2960,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen worden verstrekt door mevrouw P. Dijckmeester, onder nr. (070) 46 95 12. Sollicitaties inzenden voor 15 maart 1986.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 24