4 ptt 2* Administratief medewerker den haag vraagt: T,M Bij de sectie infrastructuur is plaats voor een systeemspecialist in de groep Mini Systemen Hokatex transportchef m/v MACHINE-STELLER/ ONDERHOUDSMONTEUR (M/V) ITT. DE MEESTVEELZIJDIGE WERKGEVER VAN NEDERLAND. TEAMLEID(ST)ER 40 ZATERDAG 1 MAART 1986 tno zoekt ten behoeve van de Technisch Physische Dienst tno-th (tpd) te Delft een voor het Secretariaat van de afdeling Scheepsakoestiek. Een kortere werkdag is mogelijk. De tpd doet onderzoek, ontwikkelings- en advieswerk op gebieden van de technische natuurkunde, t.w. optica, instrumentatie, akoestiek, warmte en materia len. De afdeling Scheepsakoestiek (ca. 25 medewerkers) verricht onderzoek en brengt adviezen uit op het terrein van de preventieve lawaaibestrijding voor schepen en offshore installaties. Taken: - leiden van het afdelingssecretariaat (2 personen); - verzorgen van correspondentie, rapporten en publikaties in het Nederlands en in de moderne talen, o. m. met behulp van tekstverwerkende apparatuur - post-, telefoon- en telexbehandeling, meewerken aan documentatie, archivering en vakliteratuurvoorziening; - bijkomende werkzaamheden zoals organiseren en verslaan van vergaderingen en ontvangen van bezoekers. Functie-eisen: - minimaal HAVO, zo mogelijk aangevuld met een secretaresse-opleiding; - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie; - organisatievermogen, zelfstandigheid, flexibiliteit en accuratesse; - leidinggevende eigenschappen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Technisch Physische Dienst tno-th, Postbus 155, 2600 ad delft, met vermelding van nummer hc-1402-36. TNO Research voor de praktijk t 2545 KJ 's-Gravenhage. De Katholieke stichting voor Verzorging en Verpleging in de regio 's-Gravenhage is een samenwerkingsverband tussen negen verpleeg- en verzorgingstehuizen. CENTRAAL BUREAU, Wapserveenstraat 3 te Den Haag is het bureau van waaruit een aantal diensten wordt verricht t.b. v. de negen verpleeg- en verzorgingstehuizen. Een van de diensten is de centrale technische dienst, waarin zeventien medewerkers verdeeld over drie clusters en een centrale pool werk zaam zijn. De centrale technische dienst staat onder leiding van het hoofd technische dienst, de dagelijkse leiding over de clusters wordt verzorgd door de meewerkend groepsleiders. Momenteel is er binnen de CENTRALE TECHNISCHE DIENST een vacature voor meewerkend groepsleider m/v voor een full-time dienstverband r CB-OI -MG De taak bestaat o.m. uit het toezicht houden op en meewerken aan het uitvoeren van le en 2e lijnsonderhoud van gebouwen, terreinen, installaties en inventaris, waaronder werktuigbouwkundige en electrische installaties en het verhelpen van storingen. Verder heeft de groepsleider het beheer over gereedschappen en magazijnen. Bereidheid in de bereikbaarheidsdiensten mee te draaien is een vereiste. Wij vragen kandidaten met een minimum leeftijd van 25 jaar die in het bezit zijn van een LTS-diploma met aanvullende opleidingen of een opleiding op MTS-niveau. over een auto plus rijbewijs beschikken en in de regio groot Den Haag wonen. Bovendien dienen zij een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en goedó contac tuele eigenschappen te hebben. Ervaring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbeveling. Het salaris ligt tussen 2196,- en ƒ2934,- bruto per maand. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer P. van Wissen, hoofd technische dienst, telefoon 070-295201 GULDEN HUIS, Steenhouwersgaarde 1 te Den Haag is een verpleeghuis voor 280 somatische patiënten. Het verpleeghuis heeft ook een screenings- afdeling en een dagbehandelingscentrum. In de keuken, die deel uitmaakt van de civiele dienst, is momenteel e vacature voor kok-A voor een full-time dienstverband vacaturenummer GH-OI-K die met onze 25 andere medewerkers zich enthousiast wil inzetten voor het bereiden van de maaltijden voor onze bewoners. Functie-eis: S.V.H.-diploma (5ejaars-) horeca- of instellingskok (eventueel aangevuld met het diploma dieetkok en/of S.B.C.O.-diploma). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J.B.M. Plugmers, chef-kok of de heer W.J. Swaen. hoofd civiele dienst, telefoon 070-669595. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CA O-Bejaardentehuizen. Belangstellenden verzoeken wij een schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting KW. onder vermelding van het bij de Junctie genoemde vacaturenummer. Bij de hoofddirectie Telecommunicatie in Den Haag ontwikkelt de Centrale Automatiserings- en Organisatie-afdeling geautomatiseerde informatie systemen die gekenmerkt worden door complexe apparatuur, grote omvang en belangrijke organisa torische consequenties. Er wordt gebruik gemaakt van SPERRY 1100/72, VAX 11/785 en PDP 11/44 computersystemen. Binnen deze centrale afdeling is de sectie Infrastructuur verantwoordelijk voor de ontwikkeling en het beheer van de technische infrastructuur van de Administratieve Automatise ring. De sectie telt 40 medewerkers. Bij de groep Mini Systemen van deze sectie is plaats voor een specialist die in het bijzonder wordt belast met de selectie en implementatie van systemen voor enkelvoudige toepassingen. De coördinatie van deze activiteiten valt eveneens onder het takenpakket. Het werkterrein van de man of vrouw U pleegt onderzoek op het gebied van apparatuur en programmatuur en u verricht het inhoudelijk beheer en onderhoud van systeemprogrammatuur op het gebied van bedrijfssystemen, datacommu nicatienetwerken, databasemanagement, transac tiemonitoren, kantoorautomatisering en program- matuurpakketten. Daarnaast adviseert u gebrui kers bij ondervonden moeilijkheden en brengt u adviezen uit over wijziging, vernieuwing en uitbrei ding van apparatuur en programmatuur. Voorts houdt u zich bezig met het ontwikkelen van systeemprogrammatuur voor algemeen gebruik, waarin door de leverancier slechts ten dele of geheel niet is voorzien. Waar nodig worden de activiteiten in projectverband uitgevoerd. De functie zal tussen nu en 1990 naar Groningen worden verplaatst. Afhankelijk van uw persoonlijke omstandigheden kunt u het moment kiezen waarop u in Groningen tewerkgesteld wilt worden. Even tueel kunt u direct in Groningen worden geplaatst. Onze wensen Wij vragen een opleiding op HBO-niveau, aange vuld met vakkennis op het gebied van systeem software en datacommunicatie. Kennis van en ervaring met DEC- en Sperrysystemen strekt tot aanbeveling. Goede contactuele eigenschappen zijn vereist daar er zeer veel met leveranciers dient te worden onderhandeld. Wat wij bieden Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Maximaal bedraagt het f 6024,- bruto per maand. Jaarlijks heeft u recht op 7 V2 vakantietoeslag en ten minste 23 vakantiedagen. Bijzonderheden De PTT wil graag meer vrouwen in dienst nemen, vooral in functies waarin zij nu nog ondervertegen woordigd zijn. Bij gelijke geschiktheid wordt daar om voor deze vacature de voorkeur gegeven aan een vrouw. De sollicitatie Desgewenst wordt meer informatie verstrekt door drs. S.A. Postma, (070) 75 75 26. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 81/86 op brief en envelop, ongefrankeerd richten aan: Centrale Directie der PTT, hoofd CAPL Postbus 30000 2500 GA 's-Gravenhage ptt telecommunicatie Hokatex B.V. opereert als marktleider in een expande rende markt voor linnenverhuur. Wij verhuren handdoekauto maten - als onderdeel van een komplete toiletvoorziening - linnengoed, schoonlopers en beroepskleding aan een zeer gevarieerde klantenkring. De over Nederland verspreide filialen staan garant voor een snelle en efficiënte dienst verlening. De Schone Diensten Voor onze hoofdvestiging te Voorburg zoeken wij e klanten. Tot de werkzaamheden behoren: - leiding geven aan 6 k 7 chauffeurs: - het beheren van een wagenpark van 6 auto's; - licht administratief werk; - veelvuldige telefonische kontakten met onze klanten en onze filialen; - het goed communiceren met diverse interne afdelingen over de te transporteren goederen; - het in voorkomende gevallen vervangen van zijn/haar direkte chef. Wij zoeken iemand van 30-35 jaar met aantoonbaar leidinggevende eigenschappen. De opleiding zal Mavo-4 moeten zijn met voldoende technische kennis van vrachtauto's. JJJ IJJ JJJ "LU LIJ LU "l I l l_L l_L ~J_ "IJJ "l l 1 I IJUU "LLLI "IJJJ "LLLI De aktiviteiten van ITT op het gebied van telekommunikatie en elektronika behoren in Nederland tot het werkterrein van ITT Nederland B.V ITT Nederland ontwerpt en levert centrales voor telefoon- telex- en data-verkeer, telefoontoestellen, datakommunikatienetten, computer terminals en systemen voor verkeersleiding. ITT Nederland beschikt over eigen ontwikkelings-, produktie- en installatie-faciliteiten. Kortom: het produkten- en dienstenpakket is uiterst veelzijdig. Diezelfde veelzijdigheid is terug te vinden in onze technische dienst. Daarvoor zoeken wij een: U zorgt voor het opstellen, onderhouden en repareren van fijn- mechanische en andere machines en bedrijfsinstallaties die mechanisch, pneumatisch of electronisch worden gestuurd. Daarnaast bestaat de funktie uit het aanmaken van hulpmiddelen ten behoeve van onze produktie en het maken van eerste modellen van onze produkten. U heeft voldoende vakkennis van genoemde machines en ervaring in een soortgelijke funktie. De medewerker die wij zoeken heeft kennis van pneumatiek en elektronica op MBO-niveau (MTS). Wij bieden een duidelijk loopbaanplan binnen een onderneming met een stimulerend management. De beloning en sekundaire arbeids voorwaarden zijn zonder meer konkurrerend. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten tot de heer K. J. C. van der Zijde, Personnel Manager, ITT Nederland BV, antwoordnummer 43217, 2500 WV DEN HAAG. Wij zijn gevestigd in de wijk Kerketuinen, Platinaweg 10-20, waar wij een volledig nieuwe werkomgeving hebben betrokken. stichting voor de haagse jeugd .^^^Fclub clubhuizen de mussen Het Klubhuis De Mussen is midden in de Schilderswijk gesi tueerd. Het - pas enkele jaren oude - pand heeft een oppervlakte van 2600 m2. De aktiviteiten zijn gericht op alle leeftijdscategorieën, waarbij de opbouw van het jongeren- en tienerwerk in volle gang is. Het klubhuis beschikt over een eigen kampterrein op de Veluwe. Het bestuur roept sollicitanten op voor de funktie van die belast zal worden met de leiding van het team, dat, op full time basis gerekend, thans uit 10 personen bestaat. Van de aan te stellen funktionaris wordt verwacht dat hij/zij naast grote gemotiveerdheid voor dit werk, ook: beschikt over managementkwaliteiten. kan (onder)handelen met andere instanties, zoals collega-in stellingen, gemeente, etc. er niet voor terugdienst - naar redelijkheid - in de avonduren te werken. in staat is de aktiviteiten van het klubhuis te kontinueren c.q. uit te bouwen. ervaring heeft in een vergelijkbare funktie. minimaal beschikt over een voltooide opleiding op HBO-ni veau. bereid is medewerking te verlenen aan een eventueel psycho logisch onderzoek. Voor deze zware maar boeiende funktie wordt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, een salaris van maximaal ƒ4.885,10 per maand geboden exklusief vakantietoelage en te gemoetkoming ziektekostenverzekering. De C.A.O.-Welzijnswerk is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na plaatsing te zenden aan de voorzitster van het bestuur Clubhuizen De Mussen, me vrouw H. M. v.d. Zee, Postbus 19 374, 2500 CJ 's-Gravenhage. Telefonische informatie bij mevrouw H. M. v.d. Zee, 070- 88.87.00. HERHAALDE OPROEP Districtinspecteur (M/V) Vac.nr. 7-86-5943 Voor de Gemeentelijke Bouw- en Woningtoezicht t.b.v. de hoofdafdeling Buitendienst. Taak: - behandelen van binnengekomen woningklachten (onderzoek van percelen op bouwkundige gebreken en de technisch-administratieve afhandeling); - onderzoeken van- en rapporteren over bouwkundige gebreken en achterstallig onderhoud van aan te wijzen complexen; - houden van toezicht op- en het begeleiden van alle bouwactiviteiten waarvoor vergunning is verleend; - opsporen en rapporteren inzake z.g. illegale bouwactiviteiten; - andere technische werkzaamheden. Vereisten: - diploma H.T.S.-bouwkunde; - goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - ervaring, met name in de uitvoering, strekt tot aanbeveling; - bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer ir. T. C. Hoolsema, telefoon 070-469590 tst 129. SOLLICITATIEADRES Gem. Bouw- en Woningtoezicht, Afd. P.Z., Mauritskade 9, 2514 HD 's-Gravenhage. Beleidsmedewerker Prostitutiezaken (M/V) (tijdelijke functie tot 01-01-1988) Vac.nr. 7-86-5787 Voor de Gemeentesecretarie t.b.v. de afdeling Algemene Bestuurszaken. Taak: Deze functionaris zal worden belast met beleidsvoorbereidende en begeleidende werkzaamheden op het gebied van prostitutiezaken, zoal»: - inventariseren van de huidige feite lijke stand van zaken op het gebied van prostitutie en aangeven van de daarmee verband houdende knel punten; - inventariseren van de consequen ties van de te verwachten afschaffing van artikel 250 bis W.v.S. (het zgn. bordeelverbod) op de overige taken van de gemeente en andere over heidsinstellingen, alsmede doen van een aanzet tot een gecoördineerd beleid ter zake; mede redigeren van (een) verorde ningen) en opstellen van een beleidsplan; - coördineren van de gemeentelijke activiteiten m.b.t. prostitutie; klach tenbehandeling en voeren van over leg met betrokkenen binnen en bui ten de gemeentelijke organisatie; Voor deze functies geldt: Het salaris is afhankelijk van oplei ding, leeftijd en ervaring. Vrouwelijke gegadigden worden uitdrukkelijk ver zocht te solliciteren. Schriftelijke solli citaties binnen 14 dagen te richten aan de personeelsafdeling van de betreffende diensttak, onder vermel ding van het genoemde vacaturenum mer in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voorzien van uw adres met postcode. Gemeente 's-Gravenhage - begeleiden van de invoering van een nieuw prostitutiebeleid (w.o. behan deling beroeps- en bezwaarschrif ten en opstellen van gecompli ceerde beschikkingen, alsmede zonodig doen van voorstellen ter aanpassing van het beleidsplan). Vereisten: - Universitaire opleiding, bij voorkeur bestuurlijk of juridische richting, of daarmee vergelijkbaar niveau. - Praktijkervaring bij voorkeur op ge meentelijk beleidsniveau, waarbij in het bijzonder ervaring is opgedaan met overlegsituaties met belangen- en bewonersorganisaties. - Bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer mr. P. S. H M Goud. telefoon 070-122073. SOLLICITATIEADRES Gemeentesecretarie, Afd. B.P.O., Postbus 80.000, 2508 GA 's-Gravenhage. Medewerker Bureau Nationaliteit en Verificatie (M/V) Vac.nr. 7-86-5697 Voor dé Dienst Burgerzaken afdeling Bevolking tb.v. bureau Nationaliteit en Verificatie. De afdeling Bevolking houdt zich onder meer bezig met de registratie van inwo ners van de gemeente Den Haag in het bevolkingsregister. Het bureau Natio naliteit en Verificatie dat deel uitmaakt van de afdeling Bevolking is daarbij belast met de vaststelling van de natio naliteit van de geregistreerden. Aan de hand van diverse bescheiden wordt geverifieerd of de te registreren ge gevens juist zijn. Taak: - (voorlopig) vaststellen van de fami lie- en staatsrechterlijke positie van geregistreerde personen; - doen van nader onderzoek ten einde deze positie definitief vast te stellen; - behandelen van nationaliteitsaan gelegenheden; - verstrekken van informatie en advies over de eerder genoemde positie van personen; - verrichten van werkzaamheden van het loket. Vereisten: - diploma HAVO; - diploma BBN dan wel bereidheid om hiervoor te studeren; - ervaring in genoemde werkzaamhe den strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal f 3.271,- bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer mr. E. S. Rohlfs, telefoon 070-1231 48 SOLLICITATIEADRES Dienst Burgerzaken, p/a afd. B.P.O., Postbus 80.000, 2508 GA 's-Gravenhage.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 22