HAVO of MEAO,goede basis vooreen bankcarrière. Bank Mees Hope nv: ^EGON [RID Verkoopmedewerk(st)er binnendienst FINANCE ADMINISTRATION MEDEWERKER (M/V) TELEFONISCHE VERKOOP 38 ZATERDAG 1 MAART 1986 Mensen die zojuist geslaagd zijn voor het diploma HAVO of MEAO, hebben bij ons uitzicht op een boeiende praktijkopleiding. Als je belangstelling hebt voor een interessante baan met afwisselend werk, heeft Bank Mees Hope een aantrekkelijk voorstel voor je. Wij bieden je de mogelijkheid om te gaan werken en je tegelijkertijd verder te ontwikkelen. Praktische bank- ervaring opdoen gedurende 20 tot 32 uur per week, en één dag per week naar school om alle theoretische achtergronden te leren kennen. Totaal kunnen wij 18 jonge mensen plaatsen voor zo'n gemengde leer-arheidsovereenkomst. Je komt te werken op één van onze kantoren in Amsterdam, Delft, Den Haag, Rotterdam, Schiedam of Vlaardingen. Als blijkt dat je 't vak in de vingers krijgt, wordt je na afloop van de twee jaar durende leer-arbeidsovereenkomst een vast dienstverband aangeboden. Bank Mees Hope is groot genoeg, om je alle kansen te bieden tot doorgroeien; en persoonlijk genoeg om begeleiding en scholing zorgvuldig ter hand te nemen. Spreekt dit alles je aan, en ben je nog geen 23? Bel dan voor een afspraak met: in Amsterdam Queeny Frunt 020-5272109, in Den Haag Ankie Timmerman 070-740301, in Rotterdam en overige kantoren Ron Beulink 010-632188. Je kunt ook schrijven naan Bank Mees Hope nv, Regionale Personeeldienst Rotterdam, Coolsingel 93,3012 AE Rotterdam. AEGON. Een verzekeringsmaatschappij met zo'n 7100 mede- werkers, van wie er 4200 in Nederland werkzaam zijn in verschillende bedrijfsonderdelen. De sector Technische Dienst is een onderdeel van Algemene Zaken Nederland. Deze Technische Dienst heeft als belangrijke taak het verzorgen van het technisch en bouwkundig onderhoud van onze kantoorgebouwen in Den Haag. Binnen deze sector is plaats voor een^ Uw taken Uw functie kenmerkt zich door veelzijdigheid en verantwoor delijkheid. U gaat dagelijks leiding geven aan onze technische mede werkers. Daarnaast verwachten wij van u dat u bijdragen levert voor het opstellen van budgetten en meerjarenplanning. U rapporteert aan het hoofd van de Technische Dienst. Uw profiel De opleiding die van u vereist wordt om voor deze functie in aanmerking te komen, is HTS E of WTB of een gelijkwaardige oplei ding. U heeft uw opleiding aangevuld met cursussen klimaatbehan deling en regeltechniek. Voorts is het van belang dat u over een ruime ervaring in een soortgelijke functie beschikt. U kunt goed leiding geven. Uw goede contactuele eigenschappen komen onder meer tot hun recht bij het werken in teamverband. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer D. Kuiper, hoofd Technische Dienst (070-727602). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen twee weken na het verschijnen van dit blad - richten aan AEGON verzekeringen, t.a.v. de heer R.A.A. te Winkel, afdeling Personeelszaken Concerndiensten, Postbus 202, 2501 CE Den Haag. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. AGO EN ENNIA SAMEN Olivetti Nederland B.V. is een dochteronderneming van Europa's grootste producent op het gebied van schrijf-, reken- en kopieer machines, wordprocessors, personal computers, minicomputers, 3270 type terminals en printers. Het hoofdkantoor van Olivetti Nederland B.V. is gevestigd in Leiden. Olivetti groeit snel. Daarom willen wij op korte termijn in contact komen met een functionaris voor onze afdeling die belast zal worden met beleidsvoorbereidende en deels uitvoerende taken op de volgende gebieden: - automatiseringsprojecten binnen de afdeling - administratieve procedures - budgetbewaking. Functie-eisen: - HEAO, administratieve oplei ding of vergelijkbaar - leeftijd ca. 30 jaar - enige jaren ervaring, in commerciële omgeving - bekendheid met genoemde taken. Geschikte kandidaten bieden wij een boeiende en afwisselende werkkring binnen een team van professionele, commerciële en technische collega's. Onze arbeidsvoorwaarden liggen op een uitstekend niveau. Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer J.H.C. Migo van onze afdeling Personeelszaken, telefoon (071) 319931, toestel 593, aan wie u ook uw sollicitatiebrief met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring kunt richten. Olivetti Nederland B.V. Afd. Personeelszaken, Verbeekstraat 19-21 2332 CA Leiden. ■ivetti TRENDSETTERS IN AUTOMATISERING de rijksoverheid vraagt De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. notulist/ secretariaatsmedewerker (v/m) vac.nr 6-4222/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken directoraat-generaal Overheidspersoneelsbeleid, directie Overheidspersoneelszaken, secretariaat Adviescommissie Overheidspersoneelsbeleid Het secretariaat is belast met de begeleiding en verzorging van vergaderingen van de Adviescommissie en van enkele andere commissies en levert een bijdrage aan het administratief- organisatorisch goed functioneren van de directie Overheidspersoneelszaken Functie-informatie: notuleren van vergaderingen op het terrein van het overheidspersoneelsbeleid; in voorkomende gevallen redigeren van brieven en verrichten van andere secretariaatswerkzaamheden. Gevraagd: ten minste diploma HAVO; ervaring met secretariële werkzaamheden en notuleren; redactionele ervaring en b.v.k. bekendheid met rechtspositionele zaken van overheidspersoneel Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f3601per maand. Bij kandidaten van gelijke geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan een vrouw Sollicitaties inzenden voor 15 maart 1986 De volledige werkweek is 38 uur. Jongeren tot 25 jaar kunnen bovenstaande functies tot max. 32 uur per week vervullen, tenzij zij reeds voor meer uren werkzaam zijn bij een overheidswerkgever. Bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd of 5 jaar na indiensttreding, zat bezien worden of de mogelijkheid bestaat het aantal uren uit te breiden tot de dan geldende volle werktijd. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7Va% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013. 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. P en I tekstverzorging BV vraagt een AANK. INSTRUCTEUR/TRICE Wij zijn een dynamische en op groei georiënteerde onderneming gespeciali seerd in het geven van opleidingen in tekstver werking en op personal computers. Wij zoeken een enthousiaste medewerker/ster tussen 20-25 jaar die ervaring heeft met tekst- verwerkende apparatuur en/of p.c. met als op leiding minimaal Havo. Geboden wordt een afwisselende baan in een jong bedrijf alsmede een opleiding tot instruc- teur/trice. Uw schriftelijke sollicitatie met recente pasfoto kunt u binnen 7 dagen zenden aan P en I tekst verzorging BV, Laan van Meerdervoort 128, 2517 BD Den Haag. T.a.v. mevrouw P. C. De nv Bouwfonds Nederlandse Gemeenten stelt zich ten doel, voor een zo breed mogelijke laag van de bevolking werkzaam te zijn op het gebied van het wonen en de volkshuisvesting in het algemeen. En in het bijzonder op dat van het eigen woningbezit. Daartoe worden ook hypotheken en verzekeringen verstrekt. Regionaal kent het Bouwfonds zgn. Infocentra. Via deze vestigingen worden alle verkoop-aktiviteiten gecoördineerd en informatie en voorlichting gegeven aan consumenten. Voor ons infocentrum te Den Haag zoeken wij een: Funktie-informatie Hij/Zij zal na een intensieve inwerk- periode geheel zelfstandig belast wor den met het adviseren over en de ver koop van woningen, woning-financie ring en verzekeringsprodukten. Funktie-eisen Een middelbare schoolopleiding, diploma assurantie B, NIBE-woning- financiering en basisopleiding. Andere vakstudies strekken tot aanbe veling. Ervaring in soortgelijke funktie, bij voorkeur opgedaan bij een make laarskantoor. Leeftijdsindikatie 25-30 jaar. Arbeidsvoorwaarden Het Bouwfonds biedt haar mede- werk(st)ers een goed salaris, vakantie toeslag en een 13e maand. Voorts zijn voorzieningen als ABP en IZA van toepassing. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u bellen met de heer M. deKleijn, afd. personeelszaken, tel. 03495 -3 9407. Sollicitaties met vermelding van leef tijd, opleiding, ervaring enz. te richten aan; nv Bouwfonds Nederlandse Gemeenten, afdeling personeelszaken, Westerdorpsstraat 66-68, 3871 AZ Hoevelaken. nv Bouwfonds Nederlandse Gemeenten Drukkerij van der Drift b.v. verzorgt de advertentie-acquisitie voor 31 informatiebladen van de Kamer van Koophandel. In verband met een personeelsmutatie binnen de afdeling Telefonische Verkoop kunnen wij plaatsen een De hoofdtaak binnen deze functie is het telefonisch benaderen van bestaande cliënten en het verwerven van nieuwe adverteerders. De administratieve verwerking van deze aktiviteit behoort eveneens tot de taak. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die voldoen aan de volgende functie-eisen: - opleiding op H.A.V.O.-niveau; - ervaring in het telefonisch verkopen van advertenties; - zelfstandig kunnen werken en een commerciële instelling hebben; - beschikken over doorzettingsvermogen; - goede contactuele eigenschappen; - leeftijd tussen de 30 en 40 jaar. Wij bieden een aantrekkelijk salaris en een gratificatie ter grootte van één maandsalaris. Belangstellenden kunnen zich voor inlichtingen wenden tot de heer F. Helderman, telefoonnummer 070-190269. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van vacaturenummer 8607 op brief en enveloppe kunnen gericht worden aan: Drukkerij van der Drift b.v., Koopmansstraat 9, 2288 BC RIJSWIJK, t.a.v. de heer A. F. Berger, sectorpersoneelchef. Randstad-Edities (Drukkerij van der Drift B.V.) is een uitgeverij die zich bezig houdt met het exploiteren en vervaardigen van een 40-tal huis-aan-huis bladen met een wekelijkse oplage van ca. l,2fmiljoen. Het verspreidingsgebied ligt in de provincie Zuid-Holland. De acquisitie en redaktie worden verzorgd vanuit 17 vestigingen in de provincie. De andere afdelingen zoals direktie, administratie en rekencentrum zijn gecentraliseerd in Rijswijk. Het verzorgen van de krantenproduktie van een aantal andere bedrijven en drukorders van derden kompleteren het totaal produktiepakket Drukkerij van der Drift maakt als zelfstandig opererend bedrijf, deel uit van de Sijthoff Pers te Rijswijk.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 20