mededelingen gemeentebestuur 3 t/m 7 maart '86 i kleintjes i Open huis toercaravans Grote kortingen! PAGINA 18 LEIDSE COURANT VRI1DAG 28 FEBRUARI 19 Deelcommissie voor Sport en Recreatie Maandag 3 maart a.s. om 20.00 uur in ka mer 23/24 van het Gulden Vlies. Aanleg en verhuur jachthaven in de Waard Indeling terrein Pomona Volkstuinnota Commissie voor Volkshuisvesting Woensdag 5 maart om 19.00 uur tot uiter lijk 21.00 uur, in kamer 23/24 van het Gul den Vlies. Presentatie bouwplan Glascom (Oude Singel. Baatstraat en achterzijde Lilo) Presentatie bouwplan 240 vrije sector wo ningen in de Merenwijk (Wilma B.V.) Aankoop gedeelte van het Glascomplex aan de Oude Singel nrs. 174,176 en 178, en het pand Oude Singel nr 184. Aankoop grond in de Stevenshof van de Dienst der Domeinen Aankoop boerderij met bijbehorende grond in de Stevenshof Verkoop perceel grond in de Waard aan Ton van der Meer Verkoop perceel grond gelegen achter de Koddesteeg Uitgifte in erfpacht van een perceel grond aan het Diamantplein aan de Stichting In- Schouw-/en taxatierapporten Initiatief voorstel PSP verordening op de woning- en kamerbemiddeling -evaluatie klikbrieven - woonkostentoeslag kamerbewoners - invoering geneesmiddelenpaspoort - basis gezondheidsdienst - behandeling van bezwaarschriften mbt vaststelling verblijfskosten bewoners van bejaardenoorden. Bovenstaande vergaderingen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daarvoor terecht in het informatie centrum in de hal van het stadhuis. Overige vergaderingen Commissie voor de beroep- en bezwaar schriften Vrijdag 7 maart a.s. om 10.30 uur in de koffiekamer van het stadhuis. Agenda: 10.30 uur: bezwaarschnft van mevrouw Ha- neveld. gericht tegen de weige ring haar ontheffing van het slui tingsuur te verlenen ten behoeve van het Sportcafé. 10.50 uur: bezwaarschrift van mevrouw E.L. Servaas. gericht tegen de vestiging van een Turks restau rant en café in het pand Nieuwe Rijn 19. 11.10 uur: bezwaarschiften van de heren Van Duijn en Tweehuizen, ge richt tegen de verlening van de bouwvergunning voor de pan den Burgsteeg 6. 8 en 10. Vrijdag 7 maart a.s. om 14.00 uur in de B en W-kamer van het stadhuis. Er wordt een viertal bezwaarschriften be handeld gericht tegen de weigering van de aangevraagde parkeervergunning. Voor nadere informatie kunt u bellen 254168. Voor informatie "Overige vergade ring" zie telefoonnummer contact persoon onderaan agenda. Verkeers maatregelen Burgemeester en Wethouders maken be kend aan belanghebbenden, dat zij voorne mens zijn de hierna te noemen verkeers maatregelen vast te stellen: Groenhazenbrug - intrekken geslotenverklaring voor voertui gen welke een asdruk van 5500 kg te bo- Weddesteeg (i.v.m. afsluiting d.m.v. palen) - intrekken eenrichtingverkeer richting Noordeinde; - intrekken linksafverbod naar het Noordein de; - intrekken parkeerverbod aan beide zijden; intrekken voorrangssplitsing met het Noordeinde; Galgewater - intrekken eennchtingverkeer richting Wed- desteeg; Haver en Gortbuurt Kraaierstraat - instellen eenrichtingverkeer tussen Leven daal en Plantsoen, richting Plantsoen, m.u.v. (brom)fietsers; Houtkwartier/Vogelwijk Rijnsburgerweg - aanwijzen als rijstrook voor autobussen de meest zuidwestelijk gelegen rijstrook tus sen de Paulus Buysstraat en de Wasse- naarseweg; - de aan beide zijden van de weg gelegen fietspaden aanwijzen als verplicht fiets- - aanleggen voetgangersoversteekplaats ten noorden van de Paulus Buysstraat en ter hoogte van de Adriaan Pauwstraat; - intrekken alle parkeer- en stopverboden; - intrekken verboden in te halen; Kagerstraat - (brom)fietsers uitzonderen van het een richtingverkeer tussen Rijnsburgerweg en Faljerilstraat; Houtlaan - (brom)fietsers uitzonderen van het een richtingverkeer tussen Rijnsburgerweg en Antonie Duyklaan; Maredorp Legewerfsteeg (i.v.m. afsluiting d.m.v. pa- Zeeheldenbuurt Admiraatsbrug/Ev - aanwijzen als verplicht fietspad in beide richtingen het fietspad gelegen tussen het Utrechtse Jaagpad en de Tasmanstraat Voor zover nodig zullen de nu op boven genoemde wegen geldende verkeers maatregelen worden aangepast. De op de voorgenomen verkeersmaatrege len betrekking hebbende tekeningen liggen, voorzien van een bijbehorende korte toelich ting of een ontwerpbesluit, met ingang van heden gedurende 14 dagen ter inzage op 216 van het Stadsbouwhuis. Gedurende di( periode bestaat de gelegenheid tot het indie nen van schriftelijke bezwaren tegen het vaststellen van die maatregelen. Deze be zwaren dienen te worden gericht aan Burge meester en Wethouders, per adres directie Verkeer en Ven/oer. Stadsbouwhuis. Lange- gracht 72, 2312 NH Leiden. Belanghebbenden worden voorts in de gele genheid gesteld te worden gehoord in de openbare vergadering van de Raad van ad vies voor verkeer- en vervoeraangelegenhe- den, die zal worden gehouden op donderdag 20 maart a.s. in kamer 001 van -het Stads bouwhuis, aanvang 16.00 uur. Voor nadere informatie over de verkeers maatregelen kan men zich wenden tot me vrouw Wassenaar van de directie Verkeer en Vervoer, tel 254502. Oproep voor gegadigden voor de Inspraakkommissie Sinds april 1983 kent Leiden een Inspraak kommissie. Deze kommissie adviseert de Gemeenteraad en het College van Burge meester en Wethouders over het niet (of niet voldoende) bieden van inspraak over voor genomen besluiten van de gemeente, het vaststellen van standaardinspraakprocedu res voor daan/oor in aanmerking komende beleidsterreinen en het evalueren van ge houden inspraakprocedures. De Inspraakkommissie bestaat uit 5 leden en tenminste 3 plaatsvervangende leden, die door dë Gemeenteraad worden be noemd op voordracht van Burgemeester en Wethouders. In deze kommissie zullen bin nenkort 3 plaatsen vacant komen en wel 2 voor leden en 1 voor een plaatsvervangend lid. In verband hiermee worden belangstel lenden uitgenodigd te reageren. Gedacht wordt aan kandidaten met een bijzondere belangstelling voor inspraakaangelegenhe den en bekendheid met gemeentelijke be sluitvormingsprocedures. Voor benoeming komen niet in aanmerking: leden van de Gemeenteraad, de Burge meester, ambtenaren in dienst van de ge meente Leiden, met uitzondering van onder wijzend personeel, alsmede medewerkers van de Stichting Welzijn. U kunt uw reaktie tot uiterlijk 21 maart 1986 richten aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Voor nadere informatie kunt u contact opne men met het secretariaat van de kommissie tel. 254167 of 254165. Hiervoor in de plaats komt SkyChannel. Afhankelijk van het tijdstip waarop de uit breiding naar 18 kanalen is gerealiseerd, zal er de mogelijkheid komen lid te wor den van FilmNet abonnee-TV. Bijzonder heden hierover zullen zo spoedig moge lijk bekend worden gemaakt. Ook wordt de mogelijkheid bekeken om Europa-TV door te geven. Oe uitbreiding zal niet lei den tot tariefsverhoging. Gemeenteraadsverkiezingen "Oproepingskaarten" Degenen die geen oproepingskaart hebben ontvangen, maar daarvoor wel in aanmer king komen, kunnen bij de direktie Burgerza ken in het stadhuis een duplicaat oproe pingskaart aanvragen. De direktie Burger zaken is dagelijks van 8.30 tot 15.00 uur ge opend. Voor meer informatie over verkiezin gen in het algemeen kunt u bellen tel. 254112 of 254111. Gratis rondleiding Museum De Lakenhal In het Stedelijk Museum "De Lakenhal" wordt op zondag 2 maart a.s. om 15.00 uur een gratis rondleiding gegeven langs de eigen verzameling van het museum. Tevens kan men de volgende tentoonstellingen be kijken: Verzameld en getoond naaigerei Wim de Haan (1913-1967); schilderijen, as semblages. werken op papier Toegang 2.50; 6-16 jaar en 65'1,25. Museum- jaarkaart gratis. Tentoonstelling prijsvraag Vrouwenkerkplein Onlangs is door het Leids Architectencafé een prijsvraag uitgeschreven voor het ma ken van een ontwerp voor de inrichting van het Vrouwenkerkplem. De bedoeling van de prijsvraag was niet om met een kant en klaar plan te komen, maar meer om de gelegen heid te bieden de fantasie eens los te laten op dit onderwerp. In totaal zijn er 18 inzen dingen binnengekomen. Vanaf maandag 3 maart t/m vrijdag 21 maart kunt u een ten toonstelling bezichtigen in het Stadsbouw huis aan de Langegracht 72. Alle ingezon den ontwerpen worden hier getoond. Het Stadsbouwhuis is op werkdagen geopend van 9.00-17.00 uur. donderdag 6 maart "Vrouwen en Kunst" De gemeente Leiden wil extra aandacht schenken aan de positie van vrouwelijke kunstenaars en hun werk. Onder het motto "Vrouwen en Kunst" zal aan de voor avond van de Internationale Vrouwendag op donderdag 6 maart in de burgerzaal van het stadhuis een forumdiscussie plaatsvinden. Aan de hand van korte inlei dingen zal getracht worden discussies los te maken met vragen als: - hoe staan vrouwelijke kunstenaars anno 1986 ervoor? - welke belemmeringen ondervonden/on dervinden zij? - is er bij vrouwelijke kunstenaars behoefte aan speciale aandacht binnen het (ge meentelijke) overheidsbeleid? - bestaat er "feministische kunst"? De forumdiscussie zal om 10.00 uur be ginnen en omstreeks 12.30 uur zijn afge lopen. Donderdag 6 maart zal tevens het startpunt vormen voor een werkgroep die beleidsaan bevelingen zal formuleren voor lagere n de kunst. Forumleden De deelnemers aan het forum zijn vanuit di verse disciplines betrokken bij kunst (beleid) en kijken op verschillende wijze aan tegen bovengenoemde vragen. Toegezegd heb ben achter de forumtafel zitting te nemen: 10.00-12.30 uur: Forumdiscussie in de Bur gerzaal. Voorzitter is Yvonne van Baarle. Forumleden zijn: Liesbeth Brandt Corstiué, directeur Gemeentemuseum Arnhem. Gerti Bierenbroodspot, beeldend kunstenares, Nouchka van Brakel, cineaste, Marijke Frij- link, actrice, Astrid Roemer, schrijfster, Fred Kuijers, wethouder Maatschappelijke aange legenheden. Volksgezondheid en Cultuur. 16.00 uur: Opening van de expositie "Vrou wen en Kunst" in de Hooglandse Kerk door Henriette van Dongen, wethouder van On derwijs, Samenlevingsopbouw en Emanci patie. De tentoonstelling wordt gehouden V m zondag 16 maart. Openingstijden: van 12.00-17.00 uur. maandag en dinsdag ge sloten. Donderdagavond open tot 21.00 uur. Overzicht openingstijden van de exposities Hooglandse Kerk - Ingang Nleuwstraat. Periode: donderdag 6 t/m zondag 16 maart. Dagelijks van 12.00-17.00 uur. Donderdag tot 21.00 uur. Maandag en dinsdag gesloten. Galerie de Burcht - Burgsteeg 14. Periode maandag 3 t/m zondag 9 maart. Maandag t/m donderdag van 17.00-01.00 uur. Vrijdag van 17.00-02.00 uur. Zaterdag van 14.00- 02.00 uur. zondag van 14.00-01.00 uur. Burchtsociëteit - Burgsteeg 14. Periode: maandag 3 t/m zondag 9 maart. Maandag t/m donderdag van 17.00-01.00 uur. Vrijdag van 17.00-02.00 uur. Zaterdag van 14.00- 02.00 uur. Zaterdag van 14.00-02.00 uur. zondag van 14.00-01.00 uur. Galerie Fotomanla - Koppenhlnksteeg 6. Penode: zaterdag 1 t/m zaterdag 15 maart. Woensdag t/m zaterdag van 13.00-17.00 Pand Caecilla Caeclllastraat 18. Periode: vrijdag 24 januari t/m vrijdag 14 maart. Ge opend 6 maart van 17.00-21.00 uur, 8 maart van 13.00-17.00 uur en verder volgens af spraak. Tel. 071-413452 en 122651. Programmaboekje verkrijgbaar Tevens is er voor de 6 maart aktiviteiten een programmaboekje samengesteld waarin de exposerende vrouwelijke kunstenaars een redaktionele bijdrage en foto's van hun zelf en hun werk hebben aangeleverd. Ook een bijdrage van de leden uit het forum is in dit boekje opgenomen. Het programmaboekje is vanaf maandag verkrijgbaar voor 2,50 aan de informatiebalie in de hal van het stad- Belangstellenden die de forumdiscussies bij willen wonen, kunnen zich daarvoor telefo nisch opgeven. Het aantal kaarten hiervoor is beperkt, bel daarom snel" NB: Voor kinderopvang kan - bij voldoende belang stelling - worden gezorgd. Indien men van die mogelijkheid gebruik wil maken, gelieve uiterlijk woensdag 5 maart a.s. doorgeven. Voor meer informatie kunt u bellen tel. 254104 of 254213. Kandidatenlijsten Gemeenteraadsverkiezingen vanaf woensdag S maart a.s. te verkrijgen Op woensdag 19 maart a.s. vinden de ver kiezingen voor de gemeenterader, plaats. De verzending van de oproepingskaarten aan de Leidse kiesgerechtigden heeft on langs plaats gevonden. Kandidatenlijsten De lijsten waarop de kandidaten van de poli tieke partijen die meedoen voorkomen zijn inmiddels vastgesteld. Belangstellenden kunnen zo'n lijst al woensdag 5 maart a.s. afhalen op één van de volgende verspreid punten - balie van het stadhuis aan de Breestraat; - balie van het Stadsbouwhuis aan de Lan gegracht; - openbare bibliotheek aan de Nieuwstraat of - één van de bibliotheekfilialen De kandidatenlijsten zullen tijdens de 2 we ken voorafgaand aan de verkiezingen ook 2 keer afgedruk worden in één van de Leidse huis-aan-huis bladen. Nadere inlichtingen en voorlichting Voor nadere inlichtingen over gang van za ken rondom deze verkiezingen is de Direktie Burgerzaken van het stadhuis het centrale informatiepunt; tel. 254111 of 254112. De werven van de Directie Ci viele Werken gaan verhuizen! In de periode van>1 t/m 29 maart gaan de Stadshulpwert (Oude Herengracht 3 - tele- foonnr. 120489) en de Stadstimmerwerf (Galgewater 22 - telefoonnr. 120127) verhui zen naar één gezamenlijke nieuwe loka- tie: de Stadswerl. Het nieuwe adres en de telefoonnummers Directie Civiele Werken Leiden, Stadsweit Willem Barentszstraat 12 2315 TX Leiden. Telefoonnummers: - Werfbeheer: 071-254710 - Riolering. Waterwerken en Werktuigbouw: 071-254730 - Bestrating en Asfaltering: 071-221890 - Archeologisch Bodemonderzoek: 071- 221889 Deze telefoonnummers zullen op werkda gen worden beantwoord van 's morgens 07.00 uur tot 's middags 17.00 uur Het adres van de overige onderdelen van de direktie civiele werken blijft ongewijzigd: Stadsbouwhuis. Langegracht 72. Postadres: PB 148, 2300 AC Leiden. Tel. 254911. Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 1 en 3 maandag 3 maart Wijk 2 en 8 woensdag 5 maart Wijk 5 en 7 donderdag 6 maart Wijk 4 en 6 vrijdag 7 maart Bouwplannen Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8. van de Woningwet: Korevaarstraat, ter plaatse van het Klaver bladcomplex, bouw van winkelruimte met 8 driekamerwoningen in de verdiepingen (tevens i.v.m. de artikelen 92 t/m 97 van de Wet Geluidhinder voor een hogere ge luidsbelasting dan 50 dB(A) aan de gevel, evenwel tot niet meer dan 65 d(B)A. Stationsweg 41uitbreiding aan de achter zijde van het gebouw van de Kamer van Koophandel; Van der Werffstraat 47/47a/49/49a en Haarlemmerstraat 224, verbouw van wo ningen tot magazijnruimte, overkappen tuin t.b.v. uitbreiding winkel en uitbreiding van een winkel op de 1 ste verdieping ach ter Haarlemmerstraat 224. Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouwver gunning volgens de normale procedure te Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 3 maart 1986 gedurende veertien da gen (bij voorkeur tussen 10.00 uur en 12.00 uur) ter inzage in het Stadsbouwhuis, Lan gegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100. 2300 PC Leiden Als Burgemeester en Wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de even tuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteindelijk toch een bouwvergun ning verlenen, krijgen de indieners van be zwaarschriften hiervan bericht. Daarbij krij gen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkheden. Voorbereidingsbeslult "Ir. Driessenplein" in Pancras-Oost Hierbij maken Burgemeester en Wethouders bekend, dat de gemeenteraad op 24 februan 1986, raadsvoorstel no. 29. heeft verklaard, dat een herziening wordt voorbereid van het bij Koninklijk Besluit van 29 november 1984. no. 24. onherroepelijk geworden bestem mingsplan Pancras-Oost, voor wat betreft het Ir. Driessenplein, dat is gelegen tussen de Hooigracht, Ir. Driessenstraat, Middel stegracht en de Oude Rijn, zoals is aange geven op de tekening nr. 12 ST 9292 binnen de sterretjeslijn. Het voorbereidmgsbesluit heeft behoudens de goedkeuring door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland een geldingsduur tot uiter lijk 9 februari 1988. Met het voorbereidingsbesluit wordt beoogd de realisering van bouwplannen mogelijk te maken in afwijking van het bestemmings plan Pancras-Oost met toepassing van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet. Het besluit en tekening liggen voor een ieder in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Lan gegracht 72 te Leiden, vanaf maandag 3 maarf 1986 ter inzage. Voorbereidingsbesluit voor een lokatie aan de Nieuwstraat in Pancras-West Hierbij maken Burgemeester en Wethouders bekend, dat de gemeenteraad op 24 februari 1986, raadsvoorstel no. 43A, heeft ver klaard, dat een herziening wordt voorbereid van het bestemmingsplan Pancras-West, voor wat betreft een lokatie aan de Nieuw straat gelegen tussen de Beschuitsteeg en de Hartesteeg, zoals is aangegeven op de tekening 12 ST 9297 A binnen de sterretjes- lijn. Dit bestemmingsplan ligt overigens thans nog ter eindbeoordeling bij de Kroon. Het voorbereidingsbesluit heeft behoudens de goedkeuring door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland een geldingsduur tot 20 fe bruan 1988. Door de gemeenteraad is hierbij tevens be paald dat het zonder schriftelijke vergunning van Burgemeester en Wethouders niet is toegestaan zodanige werken - geen bouw werken zijnde - en werkzaamheden te ver richten. dat de inrichting van de bebouwing op de lokatie volgens het voorbereidingsbe sluit geschikt wordt gemaakt voor horeca, groothandel, opslag, garagebedrijven, ka- merverhuur. stalling van auto's en recreatie ve doeleinden. Voorts is het mogelijk, dat medewerking wordt verleend door de realisering van (ver- )bouwplannen met toepassing van de antici patieprocedure ex artikel 50. lid 8 van de Woningwet en eventueel artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, na het van kracht worden van het bestemmingsplan Pancras-West, binnen het plangedeelte, het voorbereidingsbesluit is geno men. Het besluit en de tekening liggen voor een ieder in kamer 241 van het Stadsbouw huis. Langegracht 72 te Leiden, vanaf maan dag 23 maart 1986 ter inzage. Hinderwet Verzoek - normale procedure Een verzoek om vergunning is ingediend voor de volgende inrichting: 1. Trompstraat 2b. bakken van vis in olie en vetten (mw. A.L. Sleyser) Verzoeken korte procedure Een verzoek om vergunning is ingediend voor de volgende inrichtingen en tevens zijn Burgemeester en Wethouders van plan n.a.v. deze verzoeken vergunning te verle- 2. Stevenshofjespolder (vlek 6). tion t.b.v. stadsverwarming (Energiebedrijf Rijnland); 3. Stevenshofjespolder (vlek 15). ondersta tion t.b.v stadsverwarming (Energiebedrijf Rijnland). Verleende vergunning Op 28 februari 1986 is vergunning verleend voor de volgende inrichting: 4. Stevenshofjespolder, ten zuidoosten van de rijksweg A44, biologisch reinigen van grond m.b.v. landfarmingsprocessen (Hei- demij Uitvoering b.v.). Inzage van stukken De onder 1 t/m 4 genoemde verzoeken, ont- werp-vergunmngen en verleende vergun ning liggen ter inzage: a. gedurende de gehele behandelingster mijn in kamer 012 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur; b. tot 28 maart 1986 in het Informatiecen trum van de Directie Voorlichting in de hal van het stadhuis elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur. Bezwaren Beroep bl| de Kroon Tot 28 maart 1986 kunt u m.b.t. de onder 1 genoemde verzoek gemotiveerde bezwaren schriftelijk bij Burgemeester en Wethou ders indienen. Op 21 maart 1986 kunt u mondeling bezwaren indienen tijdens een openbare zitting in kamer 230 van het Stads bouwhuis te houden pm: 11.00 uur. Wie bezwaren heeft ingebraeht op de bo vengenoemde wijze en iedereen die aan toont dat hij/zij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kan later bezwaren tegen de ontwerp-vergunning indienen. Bezwaren tegen de onder 2 en 3 genoemde verzoeken alsmede bijbehorende ontwerp- vergunningen kunnen worden ingediend: a tot 28 r meester en Wethouders v de brief; b. indien daarom telefonisch wordt verzocht vóór 14 maart '86 mondeling tijdens een gesprek met de aanvrager en een vertegen woordiger van het gemeentebestuur. Een af spraak voor zo n gesprek kan telefonisch worden gemaakt via tel. 254436. De aandacht wordt erop gevestigd, dat de genen die bezwaren hebben ingediend op de bovengenoemde wijze en iedereen die aantoont dat hij/zij daartoe redelijkenwijs niet in staat is geweest, naar aanleiding van de definitieve vergunning beroep kunnen instel len bij de Kroon. Tegen het verlenen van de onder 4 genoem de vergunning kan tot 28 maart 1986 beroep bij de Kroon worden ingesteld door: - de aanvra(a)g(st)er van de vergunning - de betrokken adviseurs - iedereen die schriftelijk of mondeling bezwaren heeft ingediend tegen het ver zoek en/of ontwerp-vergunning - iedereen die aantoont dat hij/zij redelijker wijs niet in staat is geweest schriftelijk of mondeling bezwaren in te dienen tegen het verzoek en/of'ontwerp-vergunning. De vergunningen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepas sing van artikel 60a van dë Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden ge zonden aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1 2513 AA 's-Graenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gencht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De ver gunning wordt met van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen.kunt u zich wenden tot de Directie Milieu, Stadsbouwhuis ka mer 012. tel. 254436. 1071-1222441 LEIDSE COURANT Zaterdag van 14.00-15.00 Loosduinseweg 1109, 1ste ge aan het water. 4-kmr.appar- tement. douche, balkon, keu ken. eigen grond, nwe bedrading. Interessante prijs, 49.500.- k.k. Tel. 070- 86.28.46 - na 18.00 Te koop Regentesselaan winkel 3-kmr. woning badkamer, c.v., nieuwe keuken, nieuwe bedrading, tuin, eigen grond. Vr.pr. 85.000. Tel. 070-468075. Williams and Mulder offer HOU SES, flats in The Hague, Sche- veningen, Zoetermeer, PLASTIC NAAM- EN NUMMER BORDEN in alle maten en kleuren. H. Janse Lelden B.V. Haarlemmerstraat 123, Leiden - tel. 121808 's Maandags gesloten. (KORTE) MEDEDELINGEN Iedere 1e en 3e zaterdag van de maand de i H. vlooienmarkt Groenoordhallen Leiden van 10.00-16.30 u., dus a.s. zaterdag 1 maart gezellige snuffelen of uw 2-de hands spulletjes verkopenl Artiesten, kinderfilms. Toegang slechts 1 riks en volop gratis par keren! Voor inl. 01718-24503. ONDERHOUD EN REPARATIE Aannemersbedrijf Bodijn deuren, keukens U bent gewaarschuwd voor eendagsvliegen. Onze jarenlange ervaring is niet te betalen. U kunt echter gratis van onze adviezen gebruik maken voor verbouwing, onder houd. timmerwerk, badkamers enz. Bel voor dit gratis advies. Frebouw Tel. 071-760059 Wit marmer vloer- en wandtegels, venster- 'platen, tafels, aanrechtbladen op maat gemaakt. Wagemaker Natuursteen b.v. Hoge Mors- weg 82, Leiden, tel. 071- 760455. WILLIAMS AND MULDER, f renstraat 10. Voor diverse b zoeken wij geschikte huizen, geïnteresseerd nu of in de toekomst te verhu ren? Neem dan kontakt op met Jong echtp. zoekt zo sp.m. 2 3-KAMERAPP. in Leiden. Tel. 071-211484. ADVERTEREN DOET VERKOPEN Haagse Caravan Centrale biedt i Dethleffs, Gruau, Digue sta-caravans Silverstar-Montana HCC Caravans Wassenaar Rijksstraatweg 179, 01751-12561. Wilt u uw toer- of sta-CARAVAN verkopen. Bel dan even 06- 52103125 (gratis inlichtingen). T.k. BLANES (Spanje) 4-kamer app. dicht aan bou vard. compl. gemet 42.500.-. Tel. 080-230171 WATERSPORT i. 795.-; bagagewagens v weg 1 51701 laarplaatsen. Tel. 01793-136:; Jonge ROTTWEILERS en g( n retrievers met stamboo Inenting. Tel. 04110-1313. Bruine NEW-FOUNDLANDE 1 jaar met stamboom, t pups. Tel. 05179-1244. Voor hulp, opvang, verzorgiïj plaatsing en vervoer enz. t.a dieren: bel of pleeg overleg rn De Servicedienst D.B. Het bespaart u een hoop tijd j geldt Voor inl. 071-89781 b.g.g. 01715-1562. Gratis af te halen TORTELDUIVEN Noodkreet Voedsel tekort voor wintervo vogels. Help de diere bescherming Leiden. De hoogste prijs voor goud en zilver Goudmunt, Haarlemmers! 124, Leiden. Tel. 071-125280. Antiekboerderij DE NOOTI DOP. Dr. van Noortstraat 1 Stompwijk, tel. 01715-230 ook replica's, reparee meubelen, ook stoffere biezen en matten. Antieke eiken RANKENKAS op 2 balpoten. Tel. 070-96061 Verkeersschool Tempo 31,90 per les, div. auto's, oc jtomaat. Tel. 01717-482 g.g. 070-457626. Ie les/3,95 volgende lessen f 35 Stuntaanbieding: rijtx wijs vernieuwen 42,50. Bel or een afspraak tel. 07( SPORT, SPEL EN HOBBY'S Grote collectie ski- en langlauf-aanbiedingen, 30% korting, ski-overalls 20% korting, wintersport jacks van 239.- voor 149.- bodywarmers van 198.- voor 99.-. Bever Zwerfsport, Calandplein 4, den Haag Tel. 070-883700 (bus 18 v. CS/HS). ping it 10 km Tel. 070-866794. Tel. 070-866794. Lat Pully 120 kg steekgew., korte lange stang 800»-. Tel. 02522-11155 (na 18.30 uur 14825). Hockey, kunst, Noren, alle ma ten voorradig. Wij ruilen ook oude schaatsen in. Fa. Huis man, Levendaal 80, Leiden. Tel. 13.15.15. KUNST EN ANTIEK LESSEN EN CLUBS Zonder omwegen uw RIJBE WIJS. Bel voor 'n spoedcur sus rechtstreeks (en gratis) SLOOPGOUD. Wij betalen ca 12.- voor (kapot) 14 kh Legitimatie verplicht. Van Rv i, antiquair, Kort Rapenbut Leiden. (Ma. di. gesloten Tafelzilver, alle merken, 301 'oordeel. Kookpannen ook! B LUNIAC altijd 071-121377, ót, Wie wil SIGG-PANNEN kopr Je helft van de prijs? 0< Lagostina héél voordelig. Bri mder no. 8712 bur. vu blad. hard discs etc etc. COMPUTER CENTRE Korte Poten 23, Den Haag Haag, 070-47.57.8 COMPUTER CITY/CENTRE weten het en hebben hetlü MSX Commodore PC Gold star MSX homecomputer, 429.-; AVT MSX: 499.-; Yas- hica MSX: 399.-; JVC MXS: 499.-; Mitsubishi MSX num. keyboard: 499.-; Toshi ba MSX: 399.-; Sanyo MSX 299.-; Philips MSX 2 drive 1799.-; Quickdisk MSX: 345.- datarecorders vanaf 119.-; Slipstream monitor groen ol monitor (80 kolommen kleur) kleurenmonitor: 1299.-; CBM 64 pakket incl. orig. ree. mu- sicmaker, deslgnerpencil, re kenprogramma, adv.game 799.-; Philips 8533 kleuren monitor (RGB compo scart.): 1349.- (paradepaard je); Citizen 120 D centronic-' speurder near letterquality: 899.-; Toshiba MSX printer (nieuw, nieuw, nieuw!): 899.-; Fax 120 near letterquality printer Epson en IBM corn- partible: 1099.-; Fax 180 n/9 printer 180 cps IBM compar- tible: 1299.-; Panasonic 1090 printer: 899.-; AVT joystick: 29.95; Quickshot joysticks hoeveelheden software v MSX Commmodore. ook C- 16, Schneider/Amstrad vani af: 9.95; diskettebakken van af: 25.-; Power Cartridge CBM 64: 139.-; Goldstar dis kettes: 39.95; No name dis kettes: 29.- (van het bekende merk); 3 M 3 1/2" s Poten 23, Den Haag, 070- Vitex Computers Vitex PC-IBM compatible - drives 256 KB/640 KB p 3195,-//3495,- excl. BTW QL 850,- - Commodore 128 1999,- - Enterprise 64 K 0 Tel. 070-648733.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 18