Skiploeg nog niet uitgesproken over Angelika van der Kraats itayersprijs voor Yeloce Oosterbosch blijft leider Pronk wint in Noorden rainingsstages voor |iim vijftig coaches sporttalenten n >ORT 'AGIN DONDERDAG 20 FEBRUARI 1986 PAGINA 7 oegtijdig einde jpbaan Hrubesch vlUND Aan de voetballoopbaan Horst Hrubesch, 21-voudig Westduits [national, is een vroegtijdig einde ge- De bonkige spits, die bekendheid g bij Hamburger SV en later naar dard Luik verhuisde, wordt maandag ereerd in de liesstreek, j contract met Bundesligaclub Borussia Jj mund loopt aan het einde van dit sei- af. Daarna zou de 34-jarige Hrubesch al zijn gestopt met topvoetbal. De art- i| verwachten, dat Hrubesch "na de ope- tenminste twee weken aan bed is ge- iterd. Daarna moet hij tot begin mei 1houden. Dan loopt de Bundesliga 1i vege de wereldtitelstrijd in Mexico op einde. Tafeltennis ploeg ten onder in Zweden SUNDSVALL Zweden heeft gis teravond in Sundsvall de wedstrijd voor de superliga van de Europese compe titie tegen Neder land met 4-1 ge- Mirjam Kloppenburg zorgde voor de enige winstpartij door Pia Eliasson met 21-15 en 21-18 te verslaan. Arie Stehouwer: in beroep. Heracles schorst manager Stehouwer ALMELO Heracles heeft manager Arie Stehouwer op non-actief gesteld. Stehouwer wordt verweten dat hij de eredivisieclub door uitlatingen in dis krediet heeft gebracht. Hij heeft aange kondigd tegen de beslissing in beroep te gaan. De eredivisieclub uit Almelo had Ste houwer onlangs al laten weten dat zijn op 1 juli aflopende contract niet ver lengd zou worden. In zijn beroep tegen zijn werkgever heeft Stehouwer de hulp ingeroepen van Eric Vilé, de vroegere voorzitter van het sectiebestuur betaald voetbal. Stehouwer claimt nog 7000 gul den van Heracles te goed te hebben. ELDA Bert Oosterbosch heeft in de eerste etappe zijn leidende positie in de Ronde van Valencia be houden. De Nederlander bezit een voorsprong van dertien seconden op de Spanjaard Jesus Blanco Vil- lar en van vijftien seconden op de Fransman Ber nard Hinault. De eerste etappe leverde gisteren een sprintzege op voor de Ier Sean Kelly. Hij verwees de Spanjaard Alfonso Guttierrez naar de tweede en de Deen Jörgen Pedersen naar de derde plaats. De rit, over 181 kilometer van Denia naar Elda, werd ge kenmerkt door een lange ontsnapping van Julian Gorospe. Al na drie kilometer verliet de Spanjaard het peloton. De maximale voorsprong van Gorospe bedroeg dertien minuten. Enige kilometers voor het einde werd hij door de hoofdmacht ingelopen. NOORDEN Jos Pronk heeft gisteren een'sterk deelnemers veld achter zich gelaten tijdens de schaatsmarathon van Noor den bij Nieuwkoop. In de eindsprint versloeg hij zijn mede vluchters Wim Vos en Jan Kooiman. Met zijn zege verdiende Pronk 600 gulden. Het drietal had halverwege de wedstrijd, over een uur en vijf ronden, een flinke voorsprong genomen. Die werd vergroot tot drie ronden op het peloton. Jan Kooiman, Teun Busser, de broers Emiel en Jan Hopman en Henri Ruitenberg probeerden de kopgroep te achterhalen, maar naderden die tot op maxi maal één ronde. In tegenstelling tot de Noorderrondrit van -dinsdag hadden de deelnemers geen last van slecht ijs. De or ganisatoren hadden een deel van de Noordermeren gekozen, waarop al enkele dagen niet meer wercf geschaatst met het oog op de marathon. Nationaal kampioen Dries van Wijhe won in Vaassen op de Veluwe een marathon over 1 uur en vijf ronden. Van Wijhe had een ronde voorsprong op de rest van het veld. rgoossen ^ïgdtrainer LO Sef Vergoossen idert wel van baan. maar -an vereniging. De hoofd- ;r is, tot eigen tevreden met ingang van volgend en benoemd tot jeugd- linator bij eredivisieclub j Jan Reker van PSV was I ngesteld als opvolger van "-jarige Vergoossen, die tijd heeft getwijfeld of n aanbieding van Hei- Sport zou accepteren. 2) oosscn verkoos echter de rheid bij de Venlose voet- ub boven een functie in lond Bij VVV tekende die verantwoordc- wordt voor het jeugdbe- Sjef Vergoossen: zekerheid. leid, een contract voor onbe paalde tijd. Als hoofdtrainer is hij bezig aan zijn vijfde jaar bij VVV. kosten van sportfonds Leo van der Kar *»;TERDAM Vier trai- coaches en 45 jeugdige ta- 3gj?n uit zestien verschillen- 3 akken van sport zijn dit uitverkoren op kosten van Sportfonds Leo van der j een trainingsstage in bin- 3 of buitenland te volgen, ft lijst van uitverkorenen 30 1 gistermiddag in Amster- bekend gemaakt. Het is keer, dat het Sportfonds 'an der Kar voor jeugdige iftjtliederi extra trainingssta- tynogelijk maakt. van der Kar, de oprichter ij het fonds, kreeg uit han- 3 van oud-gewichtheffer van der Kruk voor het goede werk van het fonds e vooral in tijden van be igingen als onmisbaar bij- 83 en ervan aan de sport, een Ui ^scheiding van de Ko- Iijke Nederlandse 21j :htsport Bond. Hiermee iJj Leo van der Kar de eerste de KNKB. die de on- 3jjjcheiding ten deel is geval-- -an Zijl (Wouw ringen) en Sjoera tsouma iuen naag». Zij gaan trainen bij Alex Loesberg bij de Haagsche Golf Country Club. Turnen: Richard Mays (Den Haag), Wilko van Dijk (Zoetermeer). Jan Mantel (Bovenkarspel) en Branco Grootes (Den Haag). Zij gaan met coach Jos Strijbosch een week naar Frankfort. Judo: Theo Meijer (Amersfoort). Marcel Roos (Hoogvliet) en Ed van der Berg (Amersfoort). Zij hebben reeds een trainingsstage achter de Fug bij de Europese Judo Unie in Pa- Kano: Nanette Wijdekop (Amster dam) en Eric en Ronald Pel (Alk- (dbalcoaches Lamboo (Al- Bakker (Horst), die bondscoach Van Linder Tsjecho-Slowakije gaan schermcoach Frans Pos- i stage gaat lopen bij di Rosa in Rome. I getraind door de Belg Tonny n Den Haag trainen onder lei- -an R. Gomes. Dagmar de Vries (Schoorl), e Willemsen (Emmen). Désirée het Poolse Drzonkow. Rugby: Jeroen Juch (Wormer) en Arno Prompeler (pisterwijk). Zij vol gen in juli/augustus een trainingssta ge in Bisljam Abbey bij Londen. Schaken: Michiel Bos (Zuidoost- Beemster). Joris Brenninkmeijer (Groningen), Jessica Harmens (Gei en Mariëtt» er leiding v»c i Hans Bouv trainen in Amsterdam en Haarlem. Skiën: Harald de Man (Uithoorn) en Angeline Lemmink (Leeuwarden). Onder leiding van Erwin Strieker zal in november worden getraind in het Salzburgerland. Tafeltennis: Geert Verhaegh (Wage- ningen) en Danny Heister (Didam). Zij gaan een week naar Roemenië en trainen daar onder leiding van Ella Constantïnescu Wielrennen: René Guyt (Katwijk aan de Rijn). Peter Kant (Rilland) en Marcel Gerritsen (Hooglanderveen). In oktober trainen zij onder de be kende veldrijtrainer Cervinek in het Tsjechoslowaakse Mladen Boleslav. IJshockey: Johan Versteeg (UtreehU. Rob Habraken (Nuenen), Henry dl Kort (Tilburg), René Smits (Den Haag). Tommy Speel (Heeren veen) en Arjan Smid (Groningen). Zij trainen in juli onder leiding van technisch directeur van de Neder landse IJshockey Bond Dummy Smit en Ivan Kocanda in Sauerland. Zwemmen: Karin Brienesse (Bols- ward) en Erik Ran (Voorburg). Zij gaan naar Parijs en trainen daar on der leiding van Michel Scelles. EBEN Het was uitge rekend een afwezige, die tijdens de nationale ski kampioenschappen in het Oostenrijkse Eben de tongen het meest in be weging bracht. Weken nadat ze het vaderlandse skiwereldje op zijn ach terste benen had gezet met weinig vleiende uit spraken over bondscoach Ernst Swinger, bleek dat de opwinding daarover op de besneeuwde flan ken van de Pongauer Al pen nog nauwelijks was weg geëbd. De Neder landse kampioenschap pen, voor het tweede achtereenvolgende jaar opgesierd met een inter nationaal tintje en VIS- punten, werden daardoor zelfs zonder de dame in kwestie - Angelika van der Kraats - een ener verend evenement. Medio januari schrikte de in Zwitserland woonachtige Angelika van der Kraats de doorgaans zo rustieke Neder landse skigemeenschap op, met een aanval op de een half jaar eerder in dienst ge treden bondscoach Ernst Swinger. De Oostenrijkse trainer werd beticht van een aantal wandaden en misgre pen. Waarvan diefstal van ski's en handtastelijkheden ten opzichte van de skimeis jes de meest opvallende wa- Deze berichten wekten bij de beschaafde bestuurders van de Nederlandse skivereni ging de nodige onrust en bij de directe betrokkenen zelfs regelrechte woede. Vooral bij Swinger zelf. De opvolger van de medio vorige winter wegens onbekwaamheid ont slagen bondscoach Bernd Dutzi heeft inmiddels een ad vocaat in de arm genomen en laat uitzoeken welke juridi sche stappen hij kan nemen. Verrast Voor het zover komt, wil de Oostenrijker van zijn hart geen moordkuil maken. „Dat Angelika met die aanval is gekomen heeft me verrast, maar niet verbaasd. Toen zij nog tot de Zwitserse selectie behoorde, heeft ze ook ooit eens een trainer geweldig zwart gemaakt. Of liever, dat deed haar vader. Die kon het Kinshofer pakt titel EBEN IM PONGAU Christa Kinshofer is gisteren in Eben in Pongau Neder lands kampioene reuzeslalom geworden. De met een Ne derlandse licentie skiënde Westduitse legde het traject vier-tiende seconde sneller af dan Jolanda Kiendle uit Liechtenstein. Kinshofer be wees onder ideale omstandig heden een voorbeeld te zijn voor haar jongere ploeggeno ten, die meer dan tien secon den op haar moesten toege- kennelijk niet verkroppen dat de door velen als aan staande olympische kampioe ne afgeschilderde -Angelika het niet redde als internatio naal skister. Het zou het ge makkelijkste zijn geweest, als ik haar voortdurend schou derklopjes had gegeven. Maar dat is mijn stijl niet. Onder mijn leiding moet er worden gewerkt". Ernst Swinger, die zich enige zorgen maakt over de deuk die zijn reputatie kan hebben opgelopen door de publiciteit die Angelika van der Kraats over hem heeft uitgestort („Ik heb tenslotte veel met jeugd te maken") is niet de enige die Van der Kraats' aanval hevig kritiseert. Ook Christa Kinshofer, de op een Nederlandse startlicentie skiënde Westduitse, Katusha Esser, die gisteren tweede werd bij de reuzeslalom en Nederlandse kam pioene Angeline Lemmink uit Leeuwarden steunen Swinger. Christa Kinshofer: „In die krantenartikelen is mij door Angelika ook het nodige voor de voeten ge worpen. Ik zou te arrogant zijn en de bondscoach naar mijn pijpen laten dansen en daardoor de sfeer in de groep verpesten. Nou, ik kan niet anders zeggen dan dat de stemming bij de meisjes uit stekend is en dat van zaken waarvan Angelika Ernst be schuldigt niets waar is. Dat kan Angeline bevestigen". Waarop de Leeuwardense in stemmend knikt. „Swinger is voortreffelijk bezig", aldus de 18-jarige Angeline Lemmink. „Ik heb vooral deze winter grote vooruitgang geboekt. Ernst is keihard, maar recht vaardig". Welk verhaal door Katusha Esser wordt bevestigd. De in Amsterdam fysiotherapie studerende oud-Nederlands kampioene: „Vorige zomer ben ik een weekje aanwezig geweest bij de centrale trai ning. Ik heb toen kunnen vaststellen dat er uitstekend wordt gewerkt. Vroeger werd er nogal veel aange rommeld. Maar dat is er niet meer bij. Het is nu vroeg naar bed en keihard wer ken". Waarna Katusha Esser, nog slechts op „toeristische wijze" met skiën bezig, Angelika van der Kraats nog even van repliek dient. „Zij is nooit een vriendin van me ge weest. Maar wat ze nu heeft gedaan, dat kan gewoon niet. Haar vader was altijd al een probleem. Zij blijft nu voor commentaar onbereikbaar, maar dat is voor mij veelbe- Toen alles nog pais en vree was: Angelika van der Kraats en Christa Kinshofer (rechts) samen lachend op de foto. tekenend. Zou ze nu een blessure hebben? Nou, ik zet daar een groot vraagteken achter. Ik zet achter alles wat ze doet een vraagteken. Ik begrijp ook niet wat haar be doeling is geweest". Zoals ook Christa Kinshofer vergeefs contact heeft ge zocht met de omstreden An gelika van der Kraats. „Ik heb haar drie brieven ge schreven, maar ik heb nooit antwoord gekregen". Boekje open „Ze. had me al eerder ge vraagd", vertelt Kinshofer verder „of ik met haar wilde meegaan, een andere trainer zoeken. Maar daar had ik geen enkele behoefte aan. En dan krijg je zulke krankzin nige dingen in de pers. Ik In de nationale categorie ver overde de achttienjarige An geline Lemmink de titel voor Katusha Esser en de vijftien jarige Chantal Peter. Bij de heren werden de eerste drie plaatsen verdeeld tussen skiërs uit Nieuw-Zeeland en Luxemburg. Peter van der Swaluw was in het interna tionale veld de beste Neder lander en mag zich derhalve nationaal kampioen heb me daar zeer door aange sproken gevoeld. Dat ik arro gant zou zijn en alle aandacht opeis en zo. En dan boven dien die onzin over Swinger, die de meisjes naakt op de hometrainer zet. Dat was al leen maar een conditietest, waarbij er allerlei snoertjes op je lijf worden vastgemaakt om via de fietsergometer be paalde zaken te kunnen vast stellen. Dan is het toch nor maal dat je je t-shirt even uitdoet". Terwijl de piste, waarop de vaderlandse skitoppers naar beneden suisden, wordt ont daan van de stokken, zegt Swinger zelf: „Ik ben daar nooit bij geweest, bij die con- ditietesten. Ik heb er geen enkele behoefte aan om die skiesters naakt te zien. Ik wil worden gerehabiliteerd. Het mag niet zo zijn, dat er on waarheid over mij wordt ge publiceerd. Overigens mag Angelika terugkomen. Maar dan zal ze er wel voor moe ten zorgen dat haar conditie beter wordt. Met haar vader wil ik nooit meer iets te ma ken hebben". FRANK WERKMAN ITDORP Geheel vol-- jjb de verwachtingen heeft evenjarige hengst Veloce uidhollandse Stayers-prijs ijn naam gebracht. De aar van o.a. de Zilveren p-draverij zegevierde gis- .ddag in Nootdorp in de - 3140 meter met een [metertijd van 1.26. Aan de st Veloce aan de kop- twintig meter voor- ig geven. De zoon van uit Leone Be ging al i de aanval en was half al tweede achter Vesins e laatste bocht nam Veloce il< eiding van Vesins la Fusee ging sterk door en greep overwinning voor Vesins Tusee, Vip D en Unri Zuid- velde, paarden die in het tweede gelid moesten starten. Het was niet de vaste trainer en rijdèr Hugo Langeweg die de bloemen na afloop in ont vangst mocht nemen, maar zijn goede vervanger Gerard Hulleman. Hugo Langeweg was deze meeting niet van de partij. Hij had er een goede reden voor, want de oud-Hagenaar had ge zinsuitbreiding gekregen. Er was nog een afwezige rond de Zuidhollands Stayers-prijs. Dat was de commissaris van de Koningin in Zuid-Holland, de heer Patijn. Hij liet de hon neurs waarnemen door drs. W.H.M. Aalbers, gedeputeerde van de provincie. De ongeveer duizend toe schouwers konden genieten van een uitstekend hoofdnum mer. Bij de start waren alle paarden goed weg. Even later maakte Urica Marijke een klein foutje maar pikeur Gré Kleyweg had de merrie weer snel in de goede draf. Eerst had Ulaan Voorne even de lei ding voor Vonny Albo en Ya- met Rotary maar snel maakte Vesins la Fusee aan de kop van het peloton de diensten uit. Het veld bleef goed bij el kaar. In de laatste ronde leek het er op dat Vip D voor een huzarenstukje zou gaan zor gen. Aan de overkant begon hij in handen van Gerard van Eykelenborg aan een opmars, ging als tweede de laatste bocht in, maar kon tenslotte in de laatste rechte lijn niet ge noeg doorzetten en moest te vreden zijn met een derde plaats. De Zuidhollandse Stag- ers-prijs kreeg aan de in goede vorm verkerende Veloce een sterke winnaar. Ruud Pools, Jan de Wit en Gré Kleyweg boekten deze middag elk twee overwinnin gen. Ruud Pools met Zilia Compaen en Vera Westlandia en Jan de Wit met Yeuse du Bois en Yehudi. De plaatselij ke favoriet Gré Kleyweg bracht eerst met veel verras sing Vous Permettez over de eindstreep en won daarna ge heel volgens de verwachtingen met de vooral in Nootdorp goed lopende Valeri Borzov. ARTHUR VAN RIJSWIJK haatskalender h,lub Zevenhuizen: marathon over 10 verllkm, 10.00 uur. 01802-3115/1415. en hogjjub Willem Barendsz, Streef- ïet ver wedstrijden Drie aan een stok, 0 uur. 01845-1113/2045. Molènhoek te Nieuw-Lek- sprintwedstrijd 100, 300, 19.30 uur, 01848-2688/4163. twee daarr Heinel :r oetai 6 Provinciënpoldertocht: 15/40 en Bos start: 10.00-15.00 uur. Polsbroek, jshoud(Haastrecht. Plassentocht Nieuwkoop en Noor- De Ziende in Nieuwkoop, café Maar- Hoogmade, 02524-4278. Molentocht Rottemeren, 10 tot 150 km: start: 09.30-16.00 uur, Bleiswij- k-Lange vaart, Zevenhuizen Roer- Poldertocht Bergambacht: 30/60/90km, start: 10.00-14.00 uur, ijsbaan in Bergambacht. Toertocht Sluia-Brugge 30 km: start: Evert-Lloyd en Graf in halve finale BOCA RATON De top twee van de plaatsingslijst heeft bij de dames de halve finales bereikt van het tennistoernooi van Boca Raton. De als eerste geplaatste Chris'Evert-Lloyd won van Ter ry Phelps, de als tweede geplaatste Westduitse Steffi Graf ver sloeg Zina Garrison. Evert-Lloyd speelt in de volgende ronde te gen Kathy Rinaldi (negende). Graf komt uit tegen Helena Suko- va (zevende). Twee partijen uit de kwartfinales stonden in schrille tegenstel ling tot elkaar. Topfavoriete Chris Evert-Lloyd gaf Terry Phelps niet eens de tijd warm te draaien. In drie kwartier won de ge routineerde Evert-Lloyd met 6-2, 6-0. Het duel tussen Steffi Graf en Zina Garrison vergde ruim twee uur. De 16-jarige Graf had drie sets nodig: 6-2, 6-7, 6-3. Ivan Lendl en Stefan Edberg plaatsten zich bij de heren voor de halve finales. Beiden verspeelden in hun partijen tegen respec tievelijk Joakim Nyström (6-1, 6-1, 6-4) en Milan Srejber (6-1, 6- 0, 6-2) geen set. Spanje klopt verzwakt België ELCHE Het voetbalelftal van Spanje heeft gisteravond een simpele zege geboekt op België. Voor 35.000 kijkers in Elche wonnen de Spanjaarden met 3-0. Emilio Butragueno (3.), Julio Salinas (40.) en An tonio Maceda (72.) maakten de treffers. De Belgen misten drie vaste krachten Jean-Marie Pfaff, Erwin Vandenbergh en Jan Ceulemans). Griekenland en Cyprus heb ben gisteravond in Athene ge lijk gespeeld: 0-0. Beide landen zijn tegenstander van het Ne derlands elftal in de voorronde van het toernooi om het Euro pese kampioenschap. In Braga versloeg Oost-Duits- land in een vriendschappelijk duel gastheer Portugal met 3-1. De Oostduitse doelpunten kwamen van Thom, Kirsten en Ernst. Gomes scoorde via een strafschop tegen. Marokko speelde in Rabat met 0-0 gelijk tegen Bulgarije. Sportwereld Tennis Jan-Willem Lodder heeft de derde ronde bereikt van het satelliettoernooi in Londen. Hij versloeg de En gelsman Botfield: 7-6, 3-6, 6-4. Fred Sauer, van oorsprong Zuidafrikaan en nu voor Ne derland uitkomend, verloor van de Engelsman Drysdale met 7-6, 6-3. sportuitslagen thoff/Pelupessy-Althaus/Althaus 1,60, koppel 33,80, trio 172,50. 2. Venlt; 3. Yvere Westfrisia. NIET tene) 2.53,4-1.26,7; 2. Willem Ruis; 3. Varaline. TOTO: winnend 7,30, plaats 2,80, 2,60, 3,50, koppel 38,90, trio 292,40. Jolanda Kiendle (Lie) 2.42.87, 3. Eva Jenner (Oos) 2.48.34. vuil □drnau oijiiuu/roiulJöüi,y-r\ödg- -- - 91 i /Taylor 15-8, 15-7; Ridder/Santosa- JjJJ-1,6°- 1,7°' k0PPel 21-50, trio Dames: Nederland-Frankrijk 5-0: Van Van Eyk/Van der Knaap-Brun/Fon Sing 15-0. 15-2, Dijck/Ridder-Latour/Sonnet 15-0. Schotland Mozambique 5-0. 15-2, 1.26,0; 2. Vesins la Fusee; 3. Vip D. TOTO: winnend 3.80. plaats 2,20, 2,40, 3,60, koppel 6,50, trio 48,20. TIENDE KOERS. 2000 meter: 1. Yaf- fingale (C.J. de Leeuw) 2.51,2-1.25,6; Felder 104, 5. Neulandtner (Oos) 104. TAFELTENNIS Superliga Europese competitie: I.27.0; 2. Zympho du Bois; 3. Zacha- 2,70, 4,00, 8,60, koppel 24,60, trio 5,20, koppel 21,60, trio 1.806,50. Winstgever; 3. Wolga. NIET GE- 12,30, trio 147,40. VIERDE KOERS, 2000 meter: 1. Vous Permettez (G.L.J. Kleyweg) 2.51,0- 1.25,5; 2. Ymar Buitenzorg; 3. Yas- suh. NIET GESTART: Yunque Be- roona. TOTO: winnend 28,30, plaats 2,30, 1,60, 5,30, koppel 42,40, trio 1.372,50. VIJFDE KOERS, 2380 meter: 1. Yehu di (J.J. de Wit) 3.24,8-1.26,1; 2. Yon- 2. Zorro Ulandia; 3. Zietie Princes. „£T. H' ,ri__ NIET GESTART: Wilhelmien W. •nkel8P?1-Waldner (ZiMhHaldan TOTO: winnend f 16,10, plaats 2,40, 1,70, 2,20, koppel 42,00, trio 21-1 Gemengd dubbelspel: Eliasson- /Lindh (Zwe)-Kloppenburg/Van Span je (Ned) 21-18, 21-13. West-Duitsland - Tsjecho-Slowakije 2-5; Polen-Joegoslavië 4-3; Hongarij- e-Frankrijk 7-0. Stand: 1. Polen 6 punten (27-15); 2. Tsjecho-Slowakije 5 (30-12); 3. Zwe den 5 (28-12); 4. Hongarije 2 (22-20); 5. Joegoslavië 2 (19-23); 6. Frankrijk 2 (13-29); 7. West-Duitsland 1 (16-26); 8. Nederland 1 (11-29). WIELRENNEN Ronde van Valencia (eerste etappe): 1. Kelly (Ier), 181 km in 5.55.36, 2. Gutierrez (Spa), 3. Pedersen (Den). 4. Guay (Fra), 5. Lemond (VSt), z.t. Algemeen klassement: 1. Ooster bosch (Ned) 6.06.32, 2. Blanco Villar (Spa), cfp 13 seconden, 3. Hinault (Fra), op 15 seconden, 4. Gorospe (Spa), op 26 seconden, 5. Muller (Zwi), op 28 seconden, 6. Kelly (Ier), op 28 seconden. (Ammerstol); 4. Teun Busser (Utrecht); 5. Emiel Hopman ('t Zand); 6. Jan Hopman ('t Zand); 7. Henri Ruitenberg (Oldebreek); 8. Bram Grif fioen (Kockengen); 9. Rick van der Hoorn (Ter Aar); 10. Robert Kamper man (Almere) VAASSEN (marathon over 1 uur en 5 ronden): 1. Dries van Wijhe (Oos- terwolde), op een ronde: 2. Henri Rui tenberg (Oldebroek), 3. Roel Palmers (Zwolle), 4. Wim Scharjon (Wezep)5. Wim Harleman (Epe). Hubrich (NZe) 2.38.77.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 7