[F® Oldelft BEKEND GEZICHT IN DE GROTE STEDEN. MAAR NOG NIET BEKEND GENOEG. ervaren keukenverkoper (m/v) AS1? de rijksoverheid vraagt 2e inkoper (v/n.i sectiechef (»/m) fabriekschef VAUATOL BV Service- en installatie technici MTS'ers E of W technicus-W bulthaup keukengaleries DIE NIEUWE BAAN HEB IK UIT DE KRANT. afdelingssecretaresse (m/v) stenotypiste (m/v) voorlichtingsmedewerkster (m/v) PAGINA 18 LEIDSE COURANT ZATERDAG 8 FEBRUARI 19q De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. vac.nr 6 4021/0167 Ministerie van Defensie aanschaffingssector van een der afdelingen van de directie Materieel Koninklijke Landmacht De directie Materieel Koninklijke Landmacht is belast met het voeren van het materieelbeleid van de Koninklijke Landmacht, gericht op het voorzien in en in stand houden van het materieel. Functie-informatie: verwerven van munitie, daartoe met een grote mate van zelfstandigheid verrichten van inkoop- en uitbestedingswerkzaamheden, hetgeen o.a inhoudt: voorbereiden en verzorgen van uitnodigingen tot prijsopgave, beoordelen van offerten, concipiëren van bestelorders en onderhandelen met leveranciers in zowel binnen- als buitenland; een voortdurende marktoriëntatie is hierbij een voorwaarde waardoor de functionaris tevens in staat is adequate informatie en adviezen te verstrekken aan haar/zijn chefs, bij afwezigheid van het hoofd geeft de functionaris leiding aan de twee medewerkers van het bureau. Vereist: diploma MBO/HAVO en Nevie I. goede kennis van de moderne talen; goede contactuele vaardigheden; inkoopervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f2643,- en max. f3601.- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer W. Nagtegaal. onder nr. (070) 1667 99 Sollicitaties inzenden voor 22 februari 1986. (financiële) grondzaken vac.nr 6-4010/0167 Ministerie van Landbouw en Visserij Landinrichtingsdienst, afdeling Algemene en Grondzaken in de provincie Zuid-Holland Functie-informatie: geven van dagelijkse leiding aan de sectie Grondzaken; de administratieve vastlegging en begeleiding ter ondersteuning en uitvoering bij verwerving, vervreemding en beheer van onroerend goed; opmaken van overzichten en verstrekken van informatie hieromtrent, onderhouden van contacten en opstellen van correspondentie Vereist: HAVO en Praktijkdiploma Boekhouden of MEAO (BA); ervaring in soortgelijke werkzaamheden; leidinggevende capaciteiten. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3271,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J.J. Kramers, hoofd Algemeen Beheer in de provincie Zuid-Holland, onder nr. (070) 62 46 11 Sollicitaties inzenden voor 22 februari 1986. De volledige werkweek is 38 uur. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7V2% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. VAUATOL BV produceert en verkoopt diverse emulsies, zoals bitumenemulsies voor de we genbouw. Voor onze produktie-installatie op het terrein Zonweg 23 te Den Haag zoeken wij een (m/v) die belast zal worden met het leiding geven aan en het coördineren van de werkzaamheden van het bij het produktieproces betrokken kleine team van medewerkers. Voor deze functie zijn de vereisten: een opleiding MTS-Wtb of gelijkwaardig; organisatorische en leidinggevende capaciteiten; bij voorkeur ervaring in een vergelijkbare functie; leeftijdsindicatie 25 tot 30 jaar. Schriftelijke sollicitaties, met opgave van personalia, opleidings- en ervarings gegevens, kunt u richten aan Vauatol BV, t.a.v. de directie, Postbus 16032, 2500 BA Den Haag. Binnen OLDELFT is de afdeling Field Engineering and Marketing Support onder meer verantwoordelijk voor de installatie en service van Oldelft medische en industriële apparatuur bij onze afnemers in binnen- en buitenland. Voor deze afdeling zoeken wij twee met belangstelling voor en enige kennis van respectievelijk werktuigbouw en elektrotechniek. Aangezien het merendeel van de installaties in het buitenland geschiedt, dient de kandidaat naast de bereid heid tot veelvuldig reizen te beschikken over een redelijke kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Het bezit van een rijbewijs B/E is een vereiste. Kandidaten met enige ervaring op het gebied van service of installatie van röntgenapparatuur en/of beeldversterker systemen genieten de voorkeur. Indien u meer inlichtingen wenst kunt u zich wenden tot de heer A S. La Cruz van onze afdeling Personeelszaken aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. De activiteiten van Oldelft omvatten ontwikkeling, fabricage en verkoop van geavanceerde optische, optronische, elektronische en fijnmechanische apparatuur op het terrein van de medische diagnostiek, therapieplanning, ultrageluid, robotsensortechniek, laser- afstandmeting en warmtebeeld- en helderheidsversterkingstechniek. Oldelft heeft haar hoofdzetel in Delft en dochtermaatschappijen in binnen- en buitenland en heeft in totaal circa 1400 medewerkers in dienst. Zij exporteert ongeveer 80% van haar produkten. Telefoon (015)6019 01 (bv Optische Industrie De Oude Delft) NAGTGLAS VERSTEEG (lid ONRI) met vestigingen in Amsterdam, Rotterdam, 's-Gravenhage, Nijmegen en Nieuwegein, zoekt voor het kantoor 's-Gravenhage een Voor deze functie denken wij aan een medewerk(st)er met: een voltooide werktuigbouwkundige opleiding, ;bij(voor keur aangevuld met een SOK-cursus; e de bereidheid tot verdere studie binnen het vakgebied. Het is de bedoeling dat de kandidaat, na een inwerkperiode, met een grote mate van zelfstandigheid installaties mede- ontwerpt en alle daarvoor benodigde berekeningen maakt. Voor de functie zijn vereist: 9 integriteit; 9 goede redactionele en contactuele vaardigheden; 9 een maximum leeftijd van 35 jaar. Wij bieden: 9 een prettige werksfeer; 9 goede promotiekansen; 9 een grote mate van zelfstandigheid; 9 uitstekende studiefaciliteiten. Uitsluitend handgeschreven sollicitaties met volledige gegevens betreffende opleiding en ervaring worden verwacht op ons hoofdkantoor (De Ruyterkade 97), Postbus 989, 1000 AZ Amsterdam, t.a.v. de directie. Nadere inlichtingen kunt u telefonisch verkrijgen bij de heer G. Helbers, tel. (070) 46 96 40. Strikte geheimhouding wordt verzekerd. B V. Technisch Inspectie- en Adviesbureau NAGTGLAS VERSTEEG Lid Orde van Nederlandse Raadgevende Ingenieurs Inspecties en adviezen op het gebied van elektrische installaties, verwarming, ventilatie, luchtbehandeling, liften, roltrappen, intern transport, brand- en inbraakpreventie, bliksemafleiderinstallaties, brandmeld- en blusinstallaties, arbeidsveiligheid en persoonlijke veiligheid. Binnenkort openen wij een nieuwe Bulthaup Keukengalerie in het in aanbouw zijnde meubelcentrum te Leiderdorp. Hiervoor zoeken wij een Onder 'ervaren' verstaan wij iemand die minimaal 3 jaar in de keukenverkoop werkzaam is en bijvoorbeeld in staat is om geheel zelfstandig een doordacht keukenplan uit te werken. De medewerk(st)er die wij in gedachten hebben is circa 25-35 jaar oud. Datum indiensttreding: 1 april. De verkoper of interieurarchitect die zichzelf in dit profiel herkent kan zijn schriftelijke reactie zenden aan Keukengroep Nederland B.V. p/a Kamerlingh Onnesweg 25, Postbus 9030, 3301 AA Dordrecht, ta.v. de heer A. Dubbeldam. stichting administratie sociale regelingen belast met de uitvoering van een aantal sociale regelingen, waaronder die van het Bedrijfspensioenfonds voor de Metaalnijverheid en de VUT-regeling voor dezelfde bedrijfstak, zoekt op korte termijn voor haar tekstverwerkingscentrum een Tot de taken zullen behoren: - het stenografisch opnemen en uitwerken van verslagen, brieven en nota's; - het bedienen van tekstverwerkende apparatuur; - het notuleren van vergaderingen; - het verzorgen van secretariaatswerkzaamheden voor vergadergroepen; - het typen van documenten. Gedacht wordt aan kandidaten van ongeveer 25 jaar met een opleiding op HAVO-niveau. Uiteraard dient betrokkene de Nederlandse taal goed te beheersen. Ervaring en een diploma stenografie strekken tot aanbeveling. Op dezelfde sectie bestaat een vakature voor een die in staat moet zijn om dictaten uit te werken, zowel vanaf geschreven concept als vanaf op de band ingesproken tekst. Naast het opnemen van teksten in steno moet betrokkene om kunnen gaan met tekstverwerkende apparatuur (bij voorkeur Wang). Het ligt eveneens in de bedoeling om betrokkene bekend te maken met zetapparatuur. Voorts is op de sectie Voorlichting en Postverwerking een plaats vrij voor een die zich zal bezighouden met het geven van algemene voorlichting aan werknemers en werkgevers, terwijl dit werk wordt afgewisseld met assistentie bij de postverwerking. Voor deze funktie denken wij aan kandidaten met een opleiding op HAVO-niveau. De salarissen in de hierboven genoemde funkties zullen afhankelijk zijn van leeftijd, opleiding en ervaring. De vakantietoeslag bedraagt momenteel 8 procent. Voorts wordt in november een zgn. 13e maand-uitkenng verstrekt. Belanghebbenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan de heer E S. Wijnants, Personeelsconsulent, onder vermelding van "sollicitatie" in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Burgemeester Elsenlaan 329,2282 MZ Rijswijk of: Postbus 5210,2280 HE RUSWIJK, telefoon (070) 160329. Politiewerk is al lang geen typisch mannenberoep meer. Vooral in de grote steden zien we steeds meervrouwen actief in alle mogelijke politiefuncties. Maan we zijn nog niet hele maal waar we willen uitkomen. Nog te weinig vrouwen - vooral ook uit minderheidsgroepen - hebben zich gerealiseerd dat er voor hen een goede baan bij de politie is weggelegd, 'n Baan vol afwisseling, vol stadse dynamiek, met veel collegialiteit, en met een prima salaris. Je zult begrijpen dat er voor zo'n boeiend vak heel wat komt kijken. Daarom moetje om te beginnen belangstelling hebben voor maatschappelijke ontwikke lingen. En plezierig omgaan met mensen moet echt in je zitten. Je vooropleiding ligt min stens op het niveau van MAVO-D (MAVO-4), of van MAVO-C/ LBO- C met in je vakkenpakket Neder lands, een vreemde taal, plus wis- of natuurkunde. Eenonvoorwaardelijk overgangsbewijs van 3- naar 4- HAVO/VWO is ook voldoende. Het eerste wat je daarvoor terugkrijgt is een interessante opleiding aan de Politieschool Die duurt 20 maandea indusief een stage in de praktijk van 5 maanden. Tijdens deze periode krijg je een maandgeld van f 759,- bruto (men is overigens van plan deze vergoeding voor 25-jarigen en ouderen te verhogen tot het niveau van het minimumloon). Om op de school te komen moet je 19 zijn, maar je aanmel den kan al bij 18/2. Dus: als jij óók vindt dat er meer vrouwen in de politiekorp sen van Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht thuishorea denk dan ook eens aan jezelf. Je kunt je nader informeren door de bon in te zendea Dan krijg je van ons binnen de kortste keren een uitvoerige brochure thuisgestuurd. Mijn geboortedatum: Mijn diploma: Mijn telefoonnummer. Mijn voorkeur: Amsterdam Rotterdam Den Haag Utrecht Opsturen aan: de heer J J. v.d. Zwan. Afdeling Personeelsvoorziening en Planning Gemeentepolitie. Postbus 20011.2500 EA iji-GravenhageC3-0167J hottc/hum,db/haam

Leidse Courant | 1986 | | pagina 18