Canon (m/v) SYSTEEMANALIST (m/v) INFORMATION SYSTEMS BV Ministerie van Defensie docenten informatica ,3x) machinisten en balklieden Kun je na 5 jaar zomaar weer de verpleging in? VEDIOR MEDICA UITZENDBUREAUX PAGINA 28 LEIDSE COURANT ZATERDAG 1 FEBRUARI 1986 OPENBARE VERKOPING Mr E. J. M. I. KROEKS, notaris te Leiden, is voornemens op donderdagen 6 en 13 februari 1986, resp. bij opbod en afslag, telkens des morgens om 11.00 uur in èèn der zalen van Hervormde Gemeentecentrum „De Voorhof" Vliet N Z. 36 te Rijnsburg in het openbaar te verkopen krachtens artikel 1223 van het Burgelijk Wetboek 1 Twee schuren, drie trekkassen, ingebouwde koelcel, schuur met schuurkas, ondergrond en tuin te Oegst- geest. aan- en nabij de Dorpsstraat achter de vroegere plaatselijke percelen genummerd 59 en 61. kadastraal bekend gemeente Oegstgeest. sectie B nummer 252. groot 36 60 aren en nummer 2716. gedeeltelijk; 2. Het aan voormeld onroerend goed grenzende parkeer terrein aan de Dorpsstraat te Oegstgeest. waarop vroe ger de plaatselijke percelen nummers 59 en 61 stonden, kadastraal bekend gemeente Oegstgeest. sectie B num mer 2716. gedeeltelijk De zakelijke lasten bedragen voor het perceel sub 1 cir ca 950 80 en voor het perceel sub 2 circa 70.- per De koper kan met de grosse van de akte van toewijzing ontruiming van het onroerend goed door de huidige ei genaar vorderen. Gemelde onroerende goederen zullen zowel in combinatie als afzonderlijk worden geveild Betaling der kooppenningen voor of uiterlijk op maan dag 17 maart 1986. Aanvaarding na betaling der koop penningen. Gegadigden dienen op de veiling desgewenst een ver klaring van hun bankrelatie te kunnen overleggen be treffende hun financiële gegoedheid. Bezichtigingen dinsdags en donderdags van 14.00-16.00 Nadere inlichtingen en biljetten worden verstrekt ten kanto- Notaris Mr E. J. M. I. Kroeks, Hooigracht 40. 2312 KV Leiden, tel. 071-120131. "DE SAMENWERKING' Bedrijfsvereniging voor het Slagers- en Vleeswarenbedrijf, de Groothandel in Vlees en de Pluimveeslachterijen, is voor die bedrijfstakken uitvoeringsorgaan - de ziektewet - de arbeidsongeschiktheidswetten - de werkloosheidswet. Tevens verzorgt zij de administratie van het bedrijfspensioenfonds en voert zij enkele VUT-regelingen uit. De bedrijfsvereniging heeft 200 mede werkers, waarvan 12 werkzaam zijn op de automatiseringsafdeling, alwaar gewerkt wordt met een IBM systeem 38. „De Samenwerking" is gevestigd is gevestigd aan de Bankastraat 100 te 's-Gravenhage. Bent u een met bij voorkeur een HBO-opleiding, enige jaren ervaring, kennis van administratieve procedures en - zo mogelijk - ervaring met IBM-systeem 38 Spreekt het werken in een klein teamverband u aan? Dan bent u wellicht de systeemanalist die wij zoeken voor het bijhouden, implementeren en ontwerpen van nieuwe en aanvullende programma's, het beheer en beveiliging van het systeem en het zelf programmeren in Cobol. Voor deze functie bieden wij een salaris van max. f 5.147,-bruto per maand, 8% vakantietoeslag, 6,33% einde-jaarsuitkering, 24 vakantiedagen en een goede pensioen- en spaarregeling. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 14-2-1986 richten aan: BEDRIJFSVERENIGING „DE SAMENWERKING", t.a.v. Mr. P.H.J. Weezenaar, Hoofd afd. Personeelszaken, POSTBUS 80518,2508 GM 's-GRAVENHAGE Voor nadere informatie omtrent de functie kunt u zich wenden tot de heer K.F.J. Mulder, Hoofd Automatisering, tel.(070) 52 96 91. We zoeken er maar Canon Information Systems B.V. met hoofd kantoor te Oss is een snelgroeiend onafhankelijk onderdeel van het Canon concern. Onze organi satie houdt zich bezig met de verkoop van Canon produkten: Laser copiers, Laserbeam printers, Electronic typewriters, Wordprocessors, Small business compu ters, Facsimile products, Office copiers, Personal copiers. Kortom het complete pakket bureausystemen van Canon. Om de Nederlandse markt nog inten- sieveren effektieverte kunnen bewerken, breiden we rigoreus uit. Enkele maanden geleden hadden we nog 7 vestigingen. Binnenkort zullen dat er 20 moeten zijn, naast de bestaande Canon vakhandel, verspreid over het hele land. Dat betekent natuurlijk ook dat we een flink aantal commerciële medewerkers nodig hebben. Daartoe plaatsten we op 30 november 1985 al een advertentie: "Voorlopig zoeken we er maar honderd m/v". De reacties waren overweldigend. Een aanzienlijk aantal nieuwe medewerkers is inmiddels aangesteld en aan de speciale,Canon verkooptraining begonnen. Wij zijn klaar voor de bestaande Canon Shops. Canon Shops, te openen in 1986 volgende veertig. Daarom roepen we voor de gebie den Amsterdam, Leiden, Den Haag, Rotterdam en Gouda geïnteresseerden op om te solliciteren voor: SHOPVERKOPER; Voor de binnendienst IUNIORVERKOPER of SENIORVERKOPER:Voor de buitendienst. Ook voor andere rayons in Neder land zijn sollicitaties welkom. Diegenen die affiniteit hebben met genoemde produkten, over veel doorzet tingsvermogen beschikken, hard willen werken, commercieel gevoel hebben en voorzichzelf een carrièreplan hebben uit gezet, moeten hierin voldoende uitdaging zien om direktte solliciteren. Uiteraard zijn het salaris en de emo lumenten geheel in overeenstemming met de funkties. Schriftelijke sollicitaties met Curriculum Vitae richt u aan de heer G. de Haan, personeelsmanager van Canon Information Systems B.V., Vechtstraat 3, 5347 KH OSS. Bij het Bureau Informatica Opleidingen van de Directie Automatisering en Bestuurlijke Informatievoorziening bestaan plaatsingsmogelijkheden voor een aantal (v/m) die als taak zullen hebben: participeren in de voorbereiding van het informatiebeleid voor het ministerie van Defensie, met name in de informatica opleidingen; samenstellen en bijhouden van het opleidingen-programma en het ontwikkelen of aanpassen en verzorgen van oplei dingen op het gebied van systeemonderzoek en informatie systeem ten behoeve van de automatiseringsorganisaties bij Defensie; verzorgen van introductiecursussen automatisering en P.C.- cursussen voor gebruikers van geautomatiseerde informatie systemen. Vereist: een opleiding op academisch niveau (informatica) of een overeenkomstige combinatie van opleidingen; bij voorkeur in het bezit van onderwijsbevoegdheid en ervaring als docent informatica; ervaring in automatiseringsfuncties; analytisch en synthetisch vermogen. Standplaats: Maasland Afhankelijk van ervaring wordt een salaris geboden tot maximaal f 5.221,- bruto per maand De mogelijkheid tot een verdere uitloop wordt nader onderzocht. Onder bepaalde voorwaarden wordt (naast het salaris) een toelage van maximaal 10% van het bruto maandsalaris toegekend De vakantie-uitkering is 7,5% terwijl het aantal vakantiedagen minimaal 23 dienstdagen per kalenderjaar bedraagt. De werkweek is gemiddeld 38 uur Eventuele tegemoetkoming in reis-, pension- en verhuiskosten volgens rijksregeling Een psychologisch onderzoek is onderdeel van de selectieprocedure Nadere informatie omtrent de functie kan worden verkregen bij het hoofd van het Bureau Informatica Opleidingen, dhr. J Meinsma. telefoon 070-722128 of 722523 en omtrent arbeidsvoorwaarden en selectieprocedure bij dhr B W Wolfkamp, telefoon 070-721964 b.g g. 721564 Schriftelijke sollicitaties inzenden voor 19 februari 1986 en richten aan de directie Burgerpersoneel, hoofd van de afdeling Personeelsvoorziening, Postbus 20701, 2500 ES Den Haag. Aannemingsmaatschappij Vermeer Grond en Wegen B.V., gevestigd te Hoofddorp zoekt met spoed ten be hoeve van werkzaamheden in de regio Zuid-Holland ten behoeve van asfaltafwerkmachines. Wij denken aan kandidaten met een ruime ervaring in een soortgelijke funktie. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u bellen 03488 - 243 of na 20.00 uur en in het weekend 01721 - 8927, de heer D.C. Bareman. vermeer grond en wegen bv Ziekenhuizen kampen met een groot tekort aan verpleegkundigen die tijdelijk willen werken als de nood hoog is. Wanneer door vakanties, ziekte of andere oorzaken de vaste bezetting voor het verpleegtehuis handen te kort komt, wordt vaak een beroep gedaan op Vedior Medica. Daarom willen wij in contact komen met: 'oud' verpleegkundigen die na een onderbreking van enige tijd uit de praktijk opnieuw in de verpleging willen werken. Af en toe of zeer regelmatig. U hoeft niet bang te zijn dat uw kennis en ervaring verouderd zijn. Wij zorgen ervoor dat u voordat u begint, weer helemaal op de hoogte bent. De training wordt verzorgd door het Opleidingsinstituut Academisch Ziekenhuis Rotterdam en is specifiek voor deze situatie in samenwerking met Vedior Medica ontwikkeld. De cursus duurt max 60 uur en zal over een periode van 4 a 5 weken gegeven worden. De cursus wordt afgerond met een toets en een certificaat Bent u geïnteresseerd7 Stuur de bon op en schrijf voor de gratis informatie avond voor de 'Vedior Medica applicatiecursus'. -;X-- Naam „Voorletters Laatst gewerkt op (maand, jaar) Adres Postcode Plaats Telefoonnummer. Ongefrankeerd opsturen in een open enveloppe naar: Vedior Medica Uitzendbureaux t.a.v. Mevr. Ch. Hooijdonk, Antwoordnummer 431 1300 WB Almere Haao„, Cr1 a)i i

Leidse Courant | 1986 | | pagina 28