„Bij de Europese Countdown kun je rustig aardappels schillen EeidoeGou/uwit RINKMAN ONTKOPPELT LIDMAATSCHAP EN OMROEPBLAD rftDIO/TELEVISIE WOENSDAG 29 JANUARI 1986 PAGINA 11 an onze parlementaire redactie) HAAG Bij een toekomstig con- iesysleem voor de omroepen moet coppeling van het lidmaatschap aan .1 abonnement op een omroepblad I j len te vervallen. Ook de auteurs- itelijke bescherming van de pro- nmagegcvcns (nu voorbehouden de omroepbladen) dient op dat mo lt te verdwijnen Dit plan ontvouwt ister Brinkman (WVC) in een nota de Tweede Kamer betreffende het liawetsvoorstel. tijn reactie op het eindverslag van Camer ontvouwt de bewindsman in e lijnen zijn ideeën voor het conces- 2 lysteem. dat te zijner tijd het be- n e{nde stelsel van A- B- en C-omroe- IS VT moet gaan vervangen. Essentie van dan het concessiestelsel is dat alle omroe pen, die voldoen aan het stromingsver- eiste en een nader te bepalen minimum ledenaantal hebben, .concessiehouder" worden. Elke omroep krijgt dan even veel zendtijd en financiële middelen, ongeacht de ledenaanhang. Om ook nieuwe omroepen een kans te geven zal het minimum ledenaantal (de on dergrens) niet te hoog gesteld moeten worden. Zakt een omroep onder die (lage) grens, dan zal de zendmachtiging vervallen. Als concessiehouder is de omroepvereniging volgens Brinkman meer beschermd dan nu het geval is, want ledenverlies of -winst speelt een veel minder directe rol. Brinkman ziet in zo'n geval ook geen reden de extra auteursrechtelijke bescherming van de programmagegevens „en daarmee van de bevoorrechting van de programma bladen ten opzichte van andere week bladen" nog langer te handhaven. „Le den werft men dan immers op basis van het programma en de doelstelling van de omroepvereniging", zo stelt Brinkman. Over een nadere invulling van het concessie-systeem spreek de minister zich niet uit; daarover wil hij eerst met de Kamer overleggen. Brink man blijft vasthouden aan de „positieve wilsverklaring" voor abonnees op een programmablad, die als omroeplid wensen mee te tellen. De bewindsman voelt er niets voor om bij de komst van het derde televisienet over te gaan tot een zendtijdverdeling van alle omroe pen over de drie netten: „Het derde net zal hoofzakelijk bestemd zijn voor de NOS en de kleine zendgemachtigden". Minder afwijzend staat hij tegenover een eventuele „zenderkleuring" van Nederland I en II. Voorstellen van de zijde van de omroepen of de Tweede Kamer zijn welkom. Van VVD-zijde is al eerder geopperd de zogenaamde „pretomroepen" (AVRO, TROS, VOO) op de ene zender te zetten en de le vensbeschouwelijke (VARA, NCRV, KRO, EO en VPRO) op het andere net. Brinkman laat de Kamer voorts weten dat hij er „zonder meer" vanuit gaat, dat de bestaande omroep een geestelij ke, levensbeschouwelijke of maatschap pelijke stroming vertegenwoordigen en daarmee voldoen aan het nu geldende stromingsvereiste. Omroepen betalen deels BTW DEN HAAG De omroep ontkomt niet aan de invoering van een BTW-tarief. Het tarief zal echter alleen gelden voor van te voren geproduceerde tv-programma's. Rechtstreekse tv-uitzendingen alsmede ra dio-uitzendingen zullen van de BTW-verplichting worden vrijgesteld. Deze overeenstem ming is bereikt tussen Hilver sum en Den Haag. De conse quentie is waarschijnlijk dat de" omroepverenigingen zich meer zullen gaan werpen op directe tv-uitzendingen, van wege het ontbreken van een BTW-toeslag, zo zegt men. tbanPkVERSUM „Count- wooi>wn°P Europa TV. Vanaf een jPlgende week maandag is enaaP zover Dan zal Adam Cur- regiif niet 'an6Gr alleen in Ne- anisfr'an(J ^'ts aan elkaar >or <fe'en Elke werkdag vult hij el|Xk het scherm in de landen raar Europa TV kan worden ntvangen zoals Portugal, 'raafvitserland, Duitsland, Bel- :lusi(ë, Frankrijk, Griekenland vetem Italië. Wie eenzelfde pro- erbiéamma verwacht als de op «fcountdown"-uitzendingen pt de Nederlandse televisie ïedril lelijk op zijn neus kijken, isatijrb de Boer, ex-chef amuse- opgient van Veronica en verant- ide «ordelijk voor zowel de Ne- rerdirlandse als Europese n etfountdown" zegt: „Je kunt cerentuurlijk nooit zes „Count- n e®wns" maken zoals we ge- hujend zijn. Ik denk ook dat Dekt heel vervelend is omdat, Delfet programma nogal veel indacht vraagt van de kij- er. Je moet er echt voor C-lan zitten". e' dpe zaterdag-uitzending blijft Is mlaJs hij nu is. Bij Veronica iudejordt die show het moeder- 1 yeJogramma genoemd. Vanaf itieWaandag krijg je dan de door settjdam in het Engels gepresen- bij 9erde show. Deze wordt ussejeer gemaakt als een dage- jks programma, wat meer fehang' dus, al vind ik dat in denigrerend woord. Wat wil zeggen is dat je er rus- g de aardappels bij kan ihillen. Dat houdt dus in dat ét wat minder pretenieus is. ehalve een overzicht van de heeJtparades. wordt het pro- Prjamma gevuld met oude lsev$ps, en vooral eigen opna- 'Jatiqen. Bovendien proberen we 'or'ft mensen er wat meer bij te v4trekken door bijvoorbeeld 1 v4ps te laten zien die door het b^bliek zijn aangevraagd", gheij I ftyoncurreren i^Tegen het fenomeen Music of Sky Channel kun je ROB DE BOER START AUDIOVISUEEL BEDRIJF natuurlijk nooit concurreren. Je kunt hoogstens proberen in het uur dat je uitzendt de kij kers naar je toe te trekken. Ons voordeel is dat we alle goede clips slechts over een uur hoeven te verspreiden in- plaats van over een hele dag zoals Music Box. Maar een vi- deo-clipprogramma zal het ze ker niet worden, al zenden wij ze natuurlijk wel uit. Om dat fenomeen kun je nu een maal niet meer heen. Het voordeel van de samenwer king met Europa TV is echter dat artiesten uit Europa, En geland en Amerika eerder be reid zijn om naar de studio te komen Ik bedoel; zou jij voor één opname in de „Count- down"-studio in het vliegtuig stappen...? Ik niet en straks ook niet in die tunnel, dus als je nu kunt zeggen we nemen twee, drie nummers met je op, misschien al je nieuwe single en we doen een interviewtje, dat we in de loop van een week uitzenden, waardoor je vier, vijf keer bent te zien, dan wordt het voor zo'n man ineens een stuk interessan ter". „Omdat de wet de omroep-or- ganisaties verbiedt iets te pro duceren dat ze zelf niet uit zenden, wordt „Countdown" in het vervolg niet door Vero nica, maar door mijn bedrijf, Rob de 'Boer Productions, ge maakt. De klus om elke week zes afleveringen te vervaardi gen viel mooi samen met mijn hang naar zelfstandigheid; ik wilde een eigen bedrijf. Ik kom uit een zakengezin. Mijn hele familie heeft of had ei gen bedrijven en ondanks dat het vreselijk veel problemen met zich meebrengt en je wei nig thuis bent, wil je er toch aan beginnen. Ik zou het mij zelf mijn hele leven kwalijk nemen als ik nu die gok niet nam. Ik ben pas 33 jaar. Als het niet lukt, kan ik altijd weer bij Veronica solliciteren. Dan begin ik rustig op de postkamer. Als ik het dan in tien jaar weer tot chef amuse ment schop, ben ik nog pas 43". „Ik heb nu een bedrijfje met zeven mensen, vier daarvan zijn dagelijks met „Count down" bezig. Ik bemoei mij er ook wel mee want poppro gramma's zijn toch een soort kindje van mij. Daarom heb ik het, zelfs als chef amuse ment, nooit helemaal losgela ten. Bovendien wordt „Count down" de laatste jaren door een goede club gemaakt. Aan de andere kant moet ik dat jonge bedrijf leiden en op de rails houden". „De „Countdowns" worden in ongeveer twee dagen opgeno men. Op maandag en dinsdag. We geven ook niet de indruk dat het om een live-program- ma gaat, al heeft de rokerige entourage tijdens de opnamen iets weg van een rock roll-' club. Die sfeer zal in de toe komst nog sterker van het scherm stralen want we ne men de artiesten met een noodgang op dinsdagavond voor een publiek op. Dat heeft dus veel weg van een concert". „Overigens blijft „Veronica Countdown" het meest actue le programma, omdat we op vrijdag de laatste wijzigingen aanbrengen. Hoe dat precies op Europa TV gaat als bij voorbeeld Sting plotéeling zou overlijden, weet ik nog niet. Daar moet je natuurlijk aan dacht aan besteden en eerlijk gezegd denk ik dat zowel Eu ropa TV als Veronica flexibel genoeg zijn om dan op een ge geven moment de band stop te zetten en de rest van het programma in levende lijve aan de kijker voorbij te laten trekken". Theater „Het programma verhuist straks van de oude NOS-Stu- dio B naar het Concordia-the- ater in Bussum, dat ik van de NOS heb overgenomen. Daar in wordt de commerciële stu dio en het kantoor van Rob de Boer Productions geves tigd. Ik maak er weer een mooi theater van met 600 zit plaatsen zodat je er bijvoor beeld muziekspecials kan op nemen. Ik weet inmiddels wat een artiest verlangt als hij ergens komt, dus er zal ook een leuke horeca-clubje in moeten komen. Het moet, tus sen ons gezegd, een totale au dio-visuele happerij en tappe rij worden". HANS PIËT NEDERLAND 1 VARA 03 Zeg 'os AAA, comedy serie. Afl.: Het rij-examen. Dokter Lydie moet rij-exa men doen. Hans heeft al vast een fles wijn openge trokken om het slagen te vieren Diana, Engelse tv-serie naar de gelijknamige ro man van R.F. Denderfield. Afl. 4: Buitenlandse cor respondent Sportlaan 80: American Football VARA Clipparade NOS v>6-Journaal VARA De Smurfen, tekenfilm Notenkrakersuite, Russi sche tekenfilm TELEAC Engels voor gevorderden (Follow Through). Les 12 VARA fflDe Fabeltjeskrant Snorkels, tekenfilmserie VARA's videonieuws. Pre sentatie: Dieuwertje Blok NOS Journaal SOCUTERA Lepra? Dat zal ons zéker een zorg zijnl VARA fflZeg 'ns AAA, herhaling van de vanmiddag uitge zonden aflevering Sonja op woensdag, praatprogramma o.l.v. Sonje Barend Achter het nieus, actuali teitenmagazine met o.a. aandacht voor de plannen voor de invoering van een landelijk computernet, waarop te zijner tijd uni versiteiten en instituten voor hoger beroepsonder wijs worden aangesloten. Verder een portret van een WAO'er in verband met de aanstaande stelselherzie ning. Tenslotte aandacht voor de situatie in het be taald voetbal, zowel voor de financiële toestand als voor de discussie over eventuele verplaatsing van het competitieseizoen. Staatssecretaris Van der Reijden wordt daarover geïnterviewd De speurder, Duitse poli tieserie. Afl.: Vrij spel voor Klimmek. In de wijk rond het station worden regel matig automaten vernield. Al spoedig blijkt dat ze al lemaal van dezelfde eige naarzijn NOS Journaal Nieuws voor doven 16.35 17.05 17.30 18.55 19.00 19.23 20.00 20.28 20.33 21.00 21.50 NEDERLAND2 VPRO 15.30 Een mama is een ei 15.46 Theo Thea op herha ling, kinderprogramma 15.58 Blikskaters, kinderen ma ken hun eigen reportages 16.16 Punky Brewster. Afl. 18: Adoptiepoppen 16.41 Verhalen van de zwarte kraai, een griezelig tv-pro- gramma om naar te kijken met je ogen dicht 16.54 Een aap op een fiets, te kenfilm 17.04 E Laurel Hardy, slap stickfilmpje uit 1929 17.23-17.30 Jipsloop. Afl. 4: Jipsloop en de monsters (herh.) FEDUCO 17.40 TEMA: Zin en onzin rond de energie NOS 18.15 Nieuws voor doven 18.30 Sesamstraat 18.45 E)Jeugdjournaal 19.00 Journaal PP 19.12 Uitzending van de VVD NOS 19.22 Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine 20.20 Nederland C, cultureel magazine ditmaal geheel in het teken van de film. Aandacht voor het filmfes tival in Rotterdam, de stand van zaken in de hui dige Engelse cinema en de promotie-activiteiten van Rudolf van den Berg in Amerika voor zijn speelfilm 'Bastille'. Verder een inter view met Gerard Verhage n.a.v. zijn speelfilm 'Afzien' 21.00 Voro-Nova, speelfilm van Mildred van Leeuwaarden en Dick Reynke. Met o.a. Aat Ceelen, Petra Rhijns- burger en Harry van Es. Op een terrein woont een man alleen. Hij verzamelt tech nologisch afval. Op deze plaats spelen ook kinde ren. Droom en werkelijk heid lopen door elkaar bin nen het thema leven en overleven 22.30 Journaal 22.45 Den Haag vandaag 23.00 Studio Sport 23.30 Nieuws voor doven EUROPA TV 17.55 Programma schema 18.03 Kleuterprogramma'a 18.20 Euro pop dossier, muziekpro gramma 19.20 Sporlreportaget 20.30 Nieuws en weerbericht 20.40 World Watch 20.50 Let life live, documentaire-se- 21.25 Current Affairs, actualiteiten 21.50 Einde van de Reis, speelfilm 23.20 Nieuws en weerbericht 23.30 World Watch 23.35 Programma overzicht FILMNET 17.00 Same Time, Same Place, na tuurfilm 17.25 Oe Optimist, korte film 17.50 Airwolf 19.15 City of Angels afl. The Bloods hot Eye 20.05 End of the Game 20.35 True Grit 22.45 Going Ape 00.05 Police Python. la Turner en Kirk Douglas in 'The bad and the beautiful' op T 2 om 20.20 uur. i5 Journaal I0 Tik Tak, kleuterprogramma 15 Plons, kinderprogramma (herh.) K) Zeppelin, informatief kinder magazine. Presentatie: Rafael |5 Ej Kapitein Zeppoa, Vlaamse tv-serie met o.a. Senne Rouf- faer. Vera Veroft. Cara Van j Wersch e.a. Afl.. Tweng (4) 10 Uitzending door derden. Pro gramma van de KTRO 10 Mededelingen en program- ma-overzicht |5 Journaal 10 Namen noemen, spelprogram- ma met Kurt van Eeghem (5 Kijk uitl Verkeersinformatie Allemaal Beestjes: De strenge winter van 1985, informatief milieuprogramma 10 De zoete inval (Fawlty To wers). zesdelige Engelse come- dy-serie met John Cleese en Prunella Scales. Afl. 1: Hotel Select. Basil Fawlty is de eige naar van een klein hotel, door- dat hij verschrikkelijk onhandig is loopt alles waar hij zich mee bemoeit in het honderd, maar gelukkig is zijn vrouw bijzonder efficient zodat alles toch nog op zijn pootjes terecht komt. Basil wil alleen gasten van een zekere standing en hij stelt al les in het werk om dit doel te bereiken. Eèn en ander leidt tot een soms wat merkwaardig resultaat 5 De verleiding uit het Oosten, 5-delige documentaire over de cultuur in Japan. Afl. 1: Boedd ha in de archipel, waarin aan dacht voor de periode van de zevende tot de twaalfde eeuw 5 Journaal en Coda: 'Bomen', van Nemes Nagy Agnes, ver taald door Albert Bontridder IT 2 Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische tv-se- 1 rie. Met: Ann Henderson-Sti- res, Rowena Wallace, Alexan dra Fowler e.a. 5 Uit je doppen, informatieve serie voor jongeren. Afl.: Op zoek naar ingenieurs 2 Mededelingen en program ma-overzicht 5 Journaal 0 Videomatch. Videospelletje 1 met Marleen Gordts 20.20-22 15 E The bad and the Beautiful, Amerikaanse spee- film uit 1952 van Vincente Min- nelli. Met Kirk Douglas. Lana Turner. Dick Powell e.a. Oe bankroete filmproducer Jona than Shields wil weer terug naar de top en besluit een nieuwe film te maken. Hiertoe neemt hij contact op met Ge- rogia Lorrison, een actirce, een regisseur, een schrijver en een productieleider die hij nog van zijn glorietijd kent. Deze heb ben echter hele nare herinne ringen aan Shields RTBF 1 16.50 Nouba Nouba, gevarieerd kin derprogramma 17.50 Carrefours, kinderprogramma 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.27 Quick et Flupke, tekenfilmse- 21.00 Miami Vice, Amerikaanse poli tieserie met Don Johnson, Phi lip Michael Thomas. Michael' Talbott e.a. Afl.: Geen van tweeen 21.45 Coup de film, Filmtip 21.55 Cargo de nuit, jongerenmaga zine met veel muziek en infor- 22.30 Journaal 22.55 Informations, réflexions et in terrogations laiques, informa tief programma MUSIC BOX/TV 5 16.00 [^Muziekprogramma's. 'News flash' met Martin (16.00). "Chart Attack' met Simon en Sunie (17.00) en 'Boogie Box' met Julie (18.00). 19.00 Jean-Jacques Lagrange-cy- clus, documentaire over Anto nio Ordonez, een befaamd stierenvechter 19.55 Le dernier regard de I'Aigle, tv-film over de strijd die ge voerd wordt om de aanleg van een vliegveld te voorkomen 21.25 Temps présent, documentai re-serie met ditmaal een re portage over de Indianen in Amerika, die zich nu bewust worden van hun identiteit 22.00 Nieuws 22.30-01.00 [^Muziekprogramma's. Herhalingen. 'News flash' (22.30). 'Chart Attack' (23.00) en 'Boogie Box' (00.00). DUITSLAND 1 Tagesschau Internationale gruhe Woche Berlin 1986, reportage van deze jaarlijkse internationale manifestatie Die Stadtpiraten, aflevering van de jeugdserie 'Denkste' Tagesschau Hier und Heute, regionaal ma gazine Eigener Hert 1st Goldes wert, tv-serie. Aft: De hoofdzuster Flug in die Hölle, tv-serie. Afl.: De grote vergissing Programma-overzicht [UTagesschau Die Zukunft hat Geburtstag, tv-show ter gelegenheid van het 100-jarig jubileum van de auto. Het grootste deel van dit programma wordt in beslag genomen door een film, over de geschiedenis van het auto mobiel. Verder een toespraak van bondspresident Von Weiz- sacker en als speciale gast Niki Lauda Brennpunkt, actualiteitenru- Tagesthemen Berliner nachtschwirmer. Do cumentaire over het Berlijnse nachtleven ARD-Sport extra. Superbowl, American Football Tagesschau Nachtgedanken, overweging door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Bettkantengesehichten, kin derserie. Afl.: Die Schleusen- fahrt (herh.) 16.35 Tao Tao, tekenfilmserie. Afl.: Die drei blauen Affen 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine 17.50 Trio mit vier Fausten, tv-serie met Perry King. Joe Penny en Thorn Bray. Afl.: Expedition ins Verderben 18.55 Mittwochslotto - 7 aus 38 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 SKino-Hitparade, filmrubriek gepresenteerd door Sabine 20.15 Kennzeichen D, nieuwtjes uit Oost- en West-Duitsland 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty). Amerikaanse tv-serie met o.a. John Forsythe. Joan Collins en Linda Evans. Afl.: Alexis vor Gericht. Steven moet voor de rechtbank verklaren wat hij ge zien heeft op de fatale avond dat Mark Jennings van het bal kon van Alexis geduwd werd 21.45 Heute-joumal 22.05 Die Sport-reportage. Europe se Kampioenschappen kunst rijden op de schaats voor he- 22.35 Sehnsucht nach Rückkehr (Gui Xin shi Jian), Chinese speefilm uit 1979 met Zhao Er- kang, Siqln Gaowa, Ma Zhi- gang e.a. Regie: Li Jun. De compagnieleider Wei Desheng raakt in 1940, tijdens de strijd tegen de Japanse veroveraars, gewond en wordt gevangen genomen. Het lukt hem te vluchten 00.15 Heute DUITSLAND 3 Schooltelevisie Telekolleg II. Cursus Engels. Les 33: Visit to a factory Sesamstraat Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport Tagesschau Ich stelle mich..., discussie programma met als gast Bernd Assenmacher. president van het feestcomité van de Keulse carnavalsvereniging Eff eft, magazine over vrijetijd en fitness Rockpalast, rechtstreekse uit zending vanaf de Midem in Cannes, met Pete Townshend en The Deep End. Verder frag menten uit het concert van de Franse superster Higelin Laatste nieuws CB Ondertiteling via TeleTekst. El Uitzending in stereo. E Zwart/wit-uitzending. ■HZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. Q] Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■0 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. BBC 1 17.15 Jackanory, kinderprogramma 17.30 E Laurel Hardy 17.35 Wizbits, kinderserie 18.00 John Craven's Newsround, jeugdjournaal 18.10 Running scared, kinderpro gramma 18.35 First class 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.40 No place like home, comedy serie. Afl.: The Summons 21.10 The Colby's, Amerikaanse tv- 22.00 Journaal, weerbericht en re gionaal nieuws 22.30 The marriage, documentaire serie. Afl.: In sickness and in health 23.15 Sportsnight. Biljarten (snoo ker) vanuit Londen en kunst schaatsen vanuit Kopenhagen 01.10 Weerbericht BBC 2 bley 18.30 Nieuwsoverzicht voor doven 18.35 Bridge club 19.00 E Korda Classic: The ghost goes west, Engelse speelfilm uit 1936 van Renè Clair met o.a. Robert Donat. Eugene Plattete en Jean Parker 20.30 Out of court 21.00 All our working lives 22.00 M.A.S.H. Amerikaanse come- dy-serle 22.25 Dead head, dramaserie 23.15 Cool it 23.40 Newsnight, actualiteiten 00.25 Weerbericht 17.20 The Wall Game, kinderpro gramma 17.45 The Book Tower 18.15 EK kunstschaatsen vanuit Kopenhagen 18.45 Nieuws 19.00 About Anglis, regionaal maga- 19.35 Crossroads 20.00 This is your Life 20.30 Coronation Street 21.00 Duty Free, comedyserie 21.30 Never the Twain, comedyserie 22.00 Lytton's Diary, drama-serie 23.00 Nieuws 23.30 Midweek Sports Special 01.15 I Shall Always Remember SKY CHANNEL 16.45 ElYoung, Free Single, met Gary Davies 17.30 [3Jump, met Tony Blackburn 18.30 The Brady Bunch. Afl.: Quar ter Back Sneak 19.00 The Lucy Show. Afl.: Ethel Merman and the Boy Scout Show 19.30 Green Acres. Aft.: Never trust a Little Old Lady 20.00 The Greatest American Hero. Afl.: Lilacs, Mr. Maxwell 21.00 The Shop at Sly Corner, En gelse speelfilm uit 1946 van George King. Met o.a. Muriel Pavlow, Oscar Homolka en De- 22.35 International Motor Sports 23.40 [SJump (herh.) 00.40-01.00 ElYoung, Free Single NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 15.30 Wild America: Wilde honden (Wild dogs), film over de fa milieleden van de hond 15.55 Dakta- ri, Amerikaanse tv-serie. Afl.: Een zee van vuur (1) 16.45 EO-kinderkrant. Wetenswaardigheden, experimenten, truukjes, film en een verhaal NOS 17.30 'A6-Journaal EO 17.46 Tijd sein-Buitenland, buitenlandmagazine met Aad Kamsteeg MUSIC BOX 07.00 ^Muziekprogramma's. 'Ed's elite' met Edwina (07.00), Sunday special (herh.) (08.00). 'Euro Tour gui de' met Sunie (09.00), '60 minute mix' met Martin (10.00), 'Time Out for Hol land' met Monique Emmen (11.00) en 'Musical chains' met Sunie en Gaz (12.00). 13.00 ElMuziekprogram- ma's. Herhalingen. DUITSLAND 1 09.45 ZDF-info 10.00 Heute 10.03 EK kunstrijden op de schaats heren 12.10 Kenzeichen D 12.55 Persover zicht 13.00 Heute 13.15 Teletekst 16.00 Tagesschau 16.10 Expeditio- nen ins Tierreich. Afl.: De wereld van de stekeldieren 16.55 Ein loch in der Grenze (5). kinderprogramma naar de roman 'Een gat in de Grens' van Guus Kuijer 17.20 Von Hasen und Dachsen 17.50 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.56 Pro gramma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Kreta, Ursprung Europas. Afl.: 3. Funde und Feste 16.35 Der Stein des Marco Polo, tv-serie. Afl.: Der Basketballspieler 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 Der rosarote Panther, tekenfilmserie BBC 1 13.30 Nieuwsoverzicht voor doven 14.00 Pebble Mill at one 14.45 Ho- key Cokey, kinderprogramma 15.00 Biljarten. International Snooker: Ben son Hedges, Wembley 16.52 Regio naal nieuws 16.55 Tea tv 17.10 Su- perted 17.15 Jackanory SKY CHANNEL 08.45 EFirst run (herh.) 09.15 SPat Sharp Show (herh.) 10.00 [^Monsters of rock (herh.) 10.45 [3All American hot 100 (herh.) 11.45 SThe Pat Sharp Show (herh.) 12.30 [3Young, Free Single (herh.) 13.15 (SJump (herh.) 14.15 Skyways 15.05 Chorus and Principal on stage plea se, doc. 16.00 0Pat Sharp Show 16.45 GDJensen's dimensions ÏTV 07.25 TV-AM 10.30 Schooltv 13.00 The Giddy Game Show 13.10 Puddle Lane 13.30 The Sullivans 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 15.30 Daytime 16.00 Gems 16.25 Re gionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 The Giddy Game Show 17.10 The Telebugs 17.15 Ragdolly Anna RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 19.02 NOS. Hobbyscoop. 19.30 NOS Podium van de Neder landse Lichte Muziek. 20.30 Langs de Lijn. 22.30 Akkoord. 23.02 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Late Date. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 NCRV: De nieuwe rozengeur. 18.03 Hier en Nu. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: The John Peel Show. 20.02 Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 17.00 AVRO: Muziektheater. 18.00 Nieuws. 18.02 NOS: Het betere werk. 19.00 Muziek voor viool en piano. 20.00 Nieuws. 20.02 Radio Filharm. Ork. 22.00 Zeg, luister 's. RADIO 5 16.30 TROS: TROS Huiswerklijn. 17.46 Overheidsvoorlichting. 18.10 TROS Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van de RPF. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. 21.00 NOS: NOS-Cultuur. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen op de Leidse kabel) Non-stop muziek met om 16.30 Leiden Lokaal. 17.30 Nieuws en Actualiteiten. 18.30-19.30 Geeste lijk leven. BRT 1 16.05 Neem je tijd. 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Incontro, voor Italianen. 20.03 Sport en muziek. 22.10 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio Twee. 22.05 Radio Tropical. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 17.00 Pianomuziek. 18.10 Aktueel en weerbericht. 18.30 De Rommelpot. 19.00 Symposium. 19.45-23.45 Musica Antique. Xerxe, opera in drie bedrijven van Francesco Cavalli. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: AVRO's Radiojournaal. 08.30 Sportpanorama. 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 De Burgemeester is jarig. 13.08 AVRO: Radiojournaal. 14.05 Toppers van toen. 15.05 Hilversum 3 bestond nog niet. 16.05 KRO: Echo-politiek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS)l 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en nu. 06.54 Ontmoeting. 09.03 Plein publiek. 10.30 Kletsmajoor 10.40 Het blijft Hollands. 11.30 Twaalfuurtje. 12.40 Middagpauzedienst. 13.03 Hier en nu. 13.20 NCRV - Globaal. 16.03 Studio 55. 17.03 VOO: Hollandse Hits. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 De Nederlandstalige top tien. 10.03 De Polderpopparade. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 De nationale hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VOO: Ochtendstemming. 09.00 Meesterwerken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.02 Nederland Muziekland klassiek. 14.00 EO: Metronomium. 15.30 Zeggen en schrijven. 16.00 VPRO: Wilhelm Furtwangler (9). RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS: NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Nou en... 10.00 KRO: M/V Special. 10.30 De zonnebloem. 11.00 50+ (12.00 Nieuws). 12.05 Sporen in het achterland. 12.30 De derde wereld. 13.00 Nieuws. 13.10 Kruispunt. 13.40 De helende kracht van de sa cramenten. 14.00 Schoolradio. 14.50 Drempelvrees. 15.05 Glas In lood. 16.00 NOS: Zo kan het ook. 16.30 Een leven lang. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteiten magazine. 16.30 Middagmagazine. Omroep Rijnland: (Alleen op de Leid se kabel) Non-stop muziek met om 11.00-12.00 Ouderen. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 06.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 Accordeonmuziek. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Kunstkrant. 09.15 E3-E5 10.03 Parkeerschijf. 11.55 Mediatips. 12.00 Regioprogramma. 13.10 De middagpost. 14.00 Hitbox. Top 30-hits. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Schoolradio. 11.00 Een nieuw geluid. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel 13.30 Relax na het eten. 14.00 Keep Smiling. 15.00 Charles Ives' kortere werkjes. 16.00 Pianokwartet nr 1 in C opus 15, Gabriel Fauré. 16.30 Wel thuis met Scandinavian Brass 1.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11