Reker kiest voor zekerheid Tweekamp nog lang niet beslist .onder loep M RIJVERS GEZOND VERKLAARD Thaler dreigt met boycot WK veldrijden Ongelukken Monte Carlo Helicopter mogelijl geraakt door kogels S, Becker speelt niet in Westduitse toernooiei FC Lisse bedwingt Glasbergen in zaalderby Amsterdam krijgt complimenten w SPORT CeicLe Soman! DINSDAG 21 JANUARI 1986PAG1NA Kees Rijvers. KNEGSEL De komst van Kees Rijvers als technisch directeur van FC Twente hoeft ook op medische gronden niet af te springen. De 59-jarige Brabander werd na het op diens eigen verzoek verrichte uit gebreide onderzoek in het ziekenhuis te Geldrop volledig gezond verklaard. De gisteren thuis teruggekeerde Rijvers ver wacht op korte termijn met de leiding van FC Twente verder te kunnen praten over afronding van het contract dat hem voor meerdere jaren aan de Enschede eredivi- sionist moet binden. Drie maanden gele den werd Rijvers geplaagd door maag klachten die de stap naar de medici ver kleinden. „Het was gewoon een keer no dig me van top tot teen te laten onderzoe ken", aldus de oud-bondscoach. „Enorm belangrijk, want ik heb de leeftijd niet om ergens onzeker van start te gaan. De klachten kwamen trouwens voort uit wa norde in een organisatie", doelend op zijn onprettige afscheid als bondscoach van de KNVB. „Een verbintenis die ik open en vrijwillig ben aangegaan, maar zoals ik dat niet weer zal doen. Vroeger bij FC Twente en PSV was de organisatie prima in orde, waar ik ga werken wil ik een goed team". Wie onder Rijvers als veld- trainer zal moeten gaan optreden, is nog niet bekend. Kandidaat Guus Hiddink maakt nu ook bij PSV kans (onder Hans Kraay^ op een dergelijke functie nu Jan Reker heeft besloten voor twee jaar VVV te kiezen. TILBURG De tweekamp tussen Jan Timman en Arthur Joesoepov is nog lang niet be slist. Terwijl bij de andere hal ve finale van het kandidaten toernooi in Minsk Sokolov te gen Vaganjan een voorsprong heeft genomen van 4-1, werd gisteren in Tilburg de derde matchpartij na 40 zetten afge broken in een eindspel waarin de met wit spelende Joesoepov twee pionnen meer heeft, maar de ongelijke lopers zwart een remise-kans biedt. Tim man was daar zo zeker van dat hij nauwelijks meer naar de stand wilde kijken. Van Timman had dat - na vijf uur spelen - een afreageren van de vermoeidheid kunnen zijn, maar ook Sergei Dolma- tov, één van de secondanten van Joesoepov, bevestigde dat de remise-kansen groot 'zijn. „Natuurlijk kijken we er nog even naar, maar het kan zijn, dat er dinsdag niet verder wordt gespeeld". De helpers van Joesoepov vat ten hun taak anders op dan het duo Andersson/Lobron dat Timman terzijde staat. De Rus sen verrichten hun arbeid hoofdzakelijk vooraf. Ze ko men uren na aanvang de speelzaal binnen, wisselen van gedachten met de, vanwege de vrije dag van het toernooi in Wijk aan Zee met Ljubojevic versterkte, Timman-clan en nemen vervolgens vooraan plaats in de speelzaal. Ze mis ten op die manier een groot deel van de spanning die de opnieuw overvolle commen taar-zaal urenlang in de ban hield. Zettenverloop Het zettenverloop van de derde partij tussen Arthur Joesoepov (met wit) en Jan Timman luidde als volgt. Dame- Indisch: 1 d2-d4, Pg8-f6; 2. c2-c4, e7-e6; 3. Pgl-f3, b7-b6; 4. a2-a3, c7-c5; 5. d4-d5, Lc8-a6; 6. Ddl-c2, e6xd5; 7. c4xd5, g7-g6; 8. Pbl-c3, Lf8-g7; g2-g3, 0-0; 10 Lfl-g2, d7-d6; 11. 0<W< Tf8-c8; 12. Lcl-f4, Dd8-e7; 13. Tfl- Pb8-d7; 14 Tal-dl. Pf6-e4; Dc-2-a4, Lg7xc3; 16. b2xc3. La6-b7; Tdl-d3, 17-f5; 18. Pf3-d2, Pe4xd2; Lf4xd2, Pd7-e5; 20. Td3-e3, De7- 21. c3-c4, a7-a6, 22. Ld2-c3, b6-b5; es c4xb5, a6xb5; 24. Da4xb5, Lb7xd5; li I Lc3xe5, Ld5xg2; 26. Le5-al, Tc8x pc/ 27. f2xe3, Df7-b7; 28. Db5-c4 Lg2-d5; 29. Dc4-c3, Kg8-f7; Dc3-f6+, Kf7-e8; 31. D16xd6, Db7- 32. Dd6-14. Dc6-e6; 33 Tel. ei De6-e4; 34. Kgl-12, De4xf4; 35. e3x il Ld5-e4, 36. Lal-b2, Ta8-b8; Ui Lb2-e5, Tb8-bl; 38. Tdlxbl, Lo4xl 39. Le5-d6, Ke8-d7; 40. Ld6x Kd7-c6, wit geeft 41e zet onder c. vert af. Afgebroken stand: wit: K ie, Lc5, pionnen a3, e2, f4, g3, h2; Kc6, Lbl, pionnen f5, g6, h7. VENLO Jan Reker heeft zich gisteren in Ven- lo laten voorstellen als de nieuwe trainer van VVV. De opvolger van Sef Ver- goossen koos voor een tweejarig contract bij de Limburgse club, omdat zijn huidige werkgever PSV hem niet op korte termijn zekerheid over zijn toekomst kon ver schaffen. PSV wilde de besprekingen met Reker om eventueel als veldtrainer onder technisch manager Hans Kraay werk zaam te blijven pas eind maart voeren. „En daar kan ik niet op wachten", vond Reker, „want als PSV straks zou zeg gen dat het niet verder wil, dan zou het moeilijk zijn ge worden nog onder de pannen te komen". Reker bevestigde dat zijn be slissing voor VVV te kiezen een moeilijke was geweest. „Het was een kwestie van heel lang dubben of ik tweede man bij een topclub zou willen blij ven of eerste man bij een min der grote vereniging zou wil len worden. Ik denk dat het goed is weer eens wat anders te doen dan PSV. Ik heb er nu een jaar of veertien in Eindho ven opzitten, waarvan de laat ste acht onafgebroken. Het is wel eens goed je terrein te ver leggen". Kraay Jan Reker ontkende dat zijn vertrek iets te maken zou heb ben met de aanwezigheid van Hans Kraay. „De eerste perio de verliep het inderdaad alle maal erg moeizaam", geeft Re ker toe. „Maar de laatste tijd klikte het uitstekend tussen ons. De goede resultaten zijn daar volgens mij ook het ge volg van". Wellicht is Reker volgend sei zoen zelfs gedwongen tot de stap terug naar de eerste divi sie. „Echt bang ben ik daar niet voor", meldt Reker vro lijk. „In elk geval verkeer ik dan in goed gezelschap, want de club waar Kees Rijvers naar toe gaat (FC Twente, red.) staat nog onder VVV". Bij PSV, dat vanochtend voor een korte trip naar Algiers vertrok - het speelt daar tegen het nationale elftal van Alge rije en een clubteam - staat de al in de technische staf bij PSV werkzame Guus Hiddink hoog genoteerd om de post van Reker over te nemen. WILLEM PFEIFFER LEMBEEK Klaus-Pe- ter Thaler heeft gisteren gedreigd zijn wereldtitel veldrijden komend week einde niet te verdedigen. De Westduitser is ontevre den over de kwaliteit van het parkoers in het Belgi sche Lembeek. Mede door het slechte weer van de laatste dagen zou er zoveel modder liggen dat slechts twintig procent van de 2700 meter lange omloop per fiets te berijden is en de rest dient te worden gelopen met de fiets op de schouder. „Dit is tegen de reglemen ten", meent Thaler. „Een parkoers wordt pas goedge keurd als meer dan de helft fietsend af te leggen valt". Alleen droog weer met veel wind zonder vorst zou Tha ler nog van een boycot kun nen afhouden. De houding van de titelver dediger vond niet veel weer klank bij de Westduitse wie lerbond. Vice-voorzitter Böh- mer begreep de klacht niet. Nederlaag softbalploeg AUCKLAND De Neder- landse softbalploeg heeft giste ren tijdens het toernooi om de wereldtitel in Auckland met 3- 0 verloren van de Verenigde Staten. Andere uitslagen: Ca- nada-Italie 5-0, China-Italie 1- 0, Taiwan-Japan 1-0, China- Zimbabwe 10-0, Indonesie-Ita- lie 1-0, Canada-Australie 3-2. Klaus-Peter Thaler. „Thaler heeft weken geleden het traject verkend. Toen sprak hij niet van een boy cot. Dat het organiserende land een circuit uitzet dat de eigen renners het beste ligt, is begrijpelijk". Dat laatste werd vorig jaar in München ook gedaan. Zowel bij de amateurs (Kluge) als de profs (Thaler) werd het wereldkampioenschap door een Westduitser gewonnen, terwijl bij de junioren (Sprich) zilver werd behaald. De twee Westduitse wereld kampioenen werden dit sei zoen tijdens alle veldritten verslagen. Door de Belgische favoriet voor zondag, Roland Liboton, ook door de Neder landers Hennie Stamsnijder, Reinier Groenendaal en amateur Martin Hendriks. Thaler's nederlagen waren dikwijls schrijnend. Met een boycot van de mondiale titel strijd in Lembeek bespaart hij zich een - meer dan waar schijnlijke - nieuwe afgang. MONTE CARLO De rally van Monte Carlo werd gister middag tijdens de zevende en achtste klassementsproef twee maal korte tijd onderbroken, nadat voortrazende sportwa gens twee toeschouwers had den aangereden. De slachtof fers werden in het ziekenhuis opgenomen. De klassementsproeven wer den door meer ongelukken ontsierd. De Fransman Jean- -Claude Andruet gleed van het traject. Zijn Citroen was zo be schadigd dat hij moest opge ven. De Italiaan Alessandro Fioro reed met zijn Lancia tij dens de zevende proef een toe schouwer aan. Fioro kwam met de schrik vrij, de toe schouwer werd met wonden aan gezicht en heup naar het ziekenhuis vervoerd. Bijrijder Luigi Pirollo liep een hand- blessure op. Tijdens de achtste proef deed zich het tweede on geluk voor. Een toeschouwer gleed uit en viel voor de wa gen van één der deelnemers. De man werd met een gebro ken been in het ziekenhuis van Saint-Etienne opgenomen. VADER PILOOT: „SABINE ZELF AAN D KNUPPEL" SION Organisator Thierry Sabine Zat zelf aan de knupp' 0 van de helicopter waarmee hij en vier mede-inzittenden vi^ rige week dinsdag zijn verongelukt in de rally Pa r ijs-Da ka Dat gebeurde tegen de wil van de officiële piloot Franeoi Xavier Bagnoud. Dat zei althans de vader van de omgek r men piloot, Bruno Bagnoud, gisteren in een interview m een Zwitsers dagblad. Bagnoud senior, net terug uit de Mal nese stad Bamako, zegt over bewijzen te beschikken die zi p*i, mening bevestigen. es Voordat de helicopter dinsdag opsteeg voor een verkenning vlucht, nam Sabine plotseling het commando over van Bagnoii' junior, stelt de vader vast. Dat heeft hij gelezen in het logboek dat zijn zoon bijhield. Daarin staat ook dat de piloot Sabine hee^ gewaarschuwd voor het gevaar dat de invallende duisternis pi zich meebracht. Een andere conclusie van Bagnoud senior genaar van een Zwitserse helicoptermaatschappij - is dal toestel niet tegen een zandduin vloog, maar in het open terre verongelukte. Hoewel het crisisgebied honderden kilomete van de plaats van ongeval is verwijderd en er vorige week ni meer werd gevochten, is de machine volgens Bagnoud mogeli geraakt door kogels van strijdende eenheden in de grensoorli [p' tussen Mali en Burkina-Faso. BONN Boris Becker, zondag verliezend finalist tegen Ivan Lendl in het Masters-tennistoernooi te New York, keert dit jaar zijn vaderland min of meer de rug toe. De 18-ja- rige speler was in West- Duitsland het bekendste sportidool sinds zijn over winning op Wimbledon in juli. Becker vlucht voor de druk van de publieke opinie. Mana ger Ion Tiriac en trainer Giin- ther Bosch hebben besloten hun pupil weg te houden van zijn inmense supporterslegi oen. Tiriac verklaarde na de Masters-finale dat hij minstens twee maanden niets meer te maken wil hebben met de Westduitse tennisbond. De Roemeen geniet in West- Duitsland een twijfelachtige reputatie en wordt een uitbui ter genoemd. Uit puur winst bejag zou hij niets anders wil len dan Becker binden aan de hoogst biedende. Tiriac verweerde zich op die aantijgingen met de medede ling dat Westduitsers niets van professionele sport begrijpen en dat hij, voor zijn pupil, in tussen passende maatregelen heeft genomen. Zo zal Becker meer dan waarschijnlijk niet deelnemen aan de twee groot ste toernooien in zijn vader land, de open Westduitse kam pioenschappen half september in Hamburg en de strijd om de wereldbeker voor landenteams dat elk jaar in mei in Düssel- dorf wordt gehouden. Het laatstgenoemde toernooi R; valt te dicht bij het begin v; "de open Franse kampioe 1( schappen. De open Westduil titelstrijd in Hamburg valt tl ,L sen de open Amerikaan 0p kampioenschappen en diver belangrijke andere Ame kaanse toernooien in. Zo het er naar uit dat het W< duitse tennispubliek Beek alleen in levenden lijve in s tie kan zien bij de Davis-Cu,^ wedstrijden en een demonstr eeI tiepartij in maart in Stuttgai SCHIPHOL „Amsterdam 1992" werd het afgelopen weekeinde onderworpen aan een technische inspectie. Een trio afgevaardigden van de in ternationale sportfederaties kwam, in opdracht van het In ternationaal Olympisch Comi té, rapport opmaken over de Nederlandse kandidaat voor de organisatie van de Olympi sche Zomerspelen. De drie wa ren Sysojev, vice-voorzitter van de wereldwielrenunie, Brooks van de tafeltennisbond en Dusson van de worstelfede- ratie. Valeri Sysojev, ook ondermi nister voor sport in de Sovjet Unie, vertelde voor hij op doorreis ging naar Parijs, één van de zes overige kandidaten, wat hij en zijn metgézellen in Nederland hadden gedaan. „We hebben ons op de hoogte gesteld van de infra-structuur van olympisch Amsterdam, we hebben ons onderhouden met het personeel van de stichting, sportaccommodaties bekeken en gepraat met de Nederland se sportfederatie, burgemees ter Van Thijn van Amsterdam en de staatssecretaris voor sport Van der Reijden". De drie „keurmeesters" be zochten onder meer het RAI- gebouw in Amsterdam, waar acht olympische sporten moe ten worden ondergebracht, de sporthallen Zuid, de tafelten- nishal, de tennisbanen, het roeicomplex aan de Bosbaan, de hockeyvelden in Amstel veen en het sportpaleis Ahoy' in Rotterdam. Sysojev kon niet nalaten Amsterdam te overla den met complimenten. „We kregen van het gemeentebe stuur een rapport. Alles wat daar in stond bleek te kloppen. Sommige accommodaties zou-^ den nu al op olympisch niveau' gebruikt kunnen worden". Sysojev verklaarde voorts on der de indruk te zijn van het begrip „compacte Spelen". De Rus: „Alles is dicht bij elkaar. Ten minste, bijna alles. Dat kan er zeer toe bijdrijgen dat Nederland de organisatie krijgt opgedragen". LEIDEN De Zwart Wolf gaat na gisteravond wel erg ri ant aan kop in de interregio nale zaalvoetbalklasse. De Leidse équipe won met 2-5 van Ceverbo, terwijl naaste belager Datarex volledig on deruit ging bij hekkesluiter FC Grovo: 3-2. Glasbergen de Best en FC Lisse kwamen een 3-3 remise overeen. Glasbergen staat nu samen met Datarex tweede en heeft drie punten achterstand op de koploper. De Maas kwam tegen De Ro zet niet verder dan een 2-3 ne derlaag. In de Leidse hoofd klasse won Menken nipt van Cleijn Duin: 2-3. In de eerste helft liep Zwarte Wolf bij Ceverbo tweemaal te gen een achterstand op. Bij de eerste goal ging doelman John Eradus niet vrijuit. Ger Nagte- geller maakte er 1-1 van. Nag- tegeller bepaalde ook de 2-2, waarna de lijstaanvoerder be duidend effectiever te werk ging dan in het eerste part. Een vrije trap van Piet Sloos en veldtreffers van Cees de Roode ën Hennie Koet zorg den er een verdiende 2-5 eind stand van. Glasbergen de Best had al leen op de runners-upplek kunnen belanden, als van FC Lisse werd gewonnen. De partijen waren aan elkaar ge waagd. „Good old" Frans van der Laan schoot 0-1 binnen, Martin van der Plas en Nico Zwaan tilden Glasbergen naar een positieve ruststand van 2- 1. Wederom Van der Laan maakte er 2-2 van, terwijl het via Wim Bouckaert zelfs 2-3 voor Lisse werd. Twee mini ten voor het einde ondej schepte Martin van der Pil de bal bij een te gretige Liss aanval, zodat de strijd eindigi met een voor beide kamp! rechtvaardige 3-3 stand. Drager van de rode lantaarl in de Leidse hoofdklass Cleijn Duin, kwam te laat c Menken nog een gelijkspel 4 te dwingen. Jan van de Beif (tweemaal) en Hans Caspi brachten Menken een voorsprong door Katwijk! foutjes geroutineerd af straffen. Wim Haasnoot hal' voor de Katwijkers coord. Het doelpunt van Wil] Guyt in de slotminuut kwaf te laat om nog aan een delim te denken, waarmee de mint slechte won. j|T Mi „Het speelt al een aantal we ken. Het is het goed recht van het bestuur van FC Twente een keer wat anders te willen. Tien jaar is tenslot te een hele tijd. Voor mezelf heb ik, toen ik aan de slag ging, gesteld dat ik het een jaar of vijf zou willen doen. Het zijn er tien geworden. Om verschillende redenen ben ik er niet zo rouwig om, dat het afgelopen is. Werken bij een club als FC Twente betekent toch dat je tropenja ren maakt. Daarnaast heb ik nu de leeftijd om nog wat an ders te vinden. Zou ik nog vijf jaar zijn doorgegaan, dan zou het al weer een stuk moeilijker zijn geworden. De mededeling dat Twente wel eens een keer wat anders wilde, was voor mij trouwens geen verrassing, ik proefde het al wel de laatste maan den, dat moet je ook niet ne gatief uitleggen. Ik zat zelf misschien ook wel een beetje vastgeroest op het laatst. Uit eigen beweging breng je geen fantasie meer in je werk als je een bepaald vast stramien gewend bent". (Manager Ton van Dalen van FC Twente in Twent- sche Courant) „We hopen dat onze Hassel- hoff-Groenvelt Race for Life Team in Amerika goed in de prijzen zal vallen, zodat we veel geld los kunnen maken om de kinderen van de we- uit Night Rider in KNAC- orgaan De Auto) „Er is volgens mij geen enkel stimulerend middel waardoor je beter gaat tennissen. Ik zou willen dat mijn tegenstanders het wat meer gingen gebrui ken. Win ik misschien ook weer eens wat, want je gaat er echt slechter door spelen. Er is geen middel dat je op de langere termijn een betere conditie of meer kracht geeft.. Je kunt amfetamine nemen, maar dat werkt maar kort, dus daar heb je ook niet zo veel aan. Daar komt nog bij dat je er na een tijdje bloed nerveus van wordt en je han den gaan trillen. Ze willen nu dopingcontroles gaan hou den. Mij best, maar ik begrijp al die drukte niet zo. Maar ik zou het onzin vinden als ze het zouden kunnen doen, wanneer ze maar willen. Op de vier grootste toernooien, prima, maar verder moeten ze de boel niet opblazen". (Tennisser Vitas Gerulai- tis in Vrij Nederland) „Soccer? Ik ben nu al vier jaar in Nederland en heb nog niet één wedstrijd gezien. Paar jaar geleden zaten er nog 50.000, 60.000 toeschou wers bij de Vancouver White Caps. En nu? Soccer is dead, man. Vervelend om naar te Vitas Gerulaitis: „Boel niet opblazen". kijken. Niet snel genoeg. Soc cer is voor arme mensen. Je betaalt 15 dollar, je geeft je zoon een blauw shirt, ze gooi en een bal in het midden en ...gó. Geen vader die zijn zoon respecteert zal hem in Canada laten voetballen. Dat doe je je kinderen niet aan. IJshockey, ja, dat wel. IJs hockey is Canada, en anders om". (Ijshockeyer Wayne van Dorp in Sport Internatio nal) „Net als in het voetbal mag je dus je handen dicht knijpen als je één of twee man in het veld hebt, die de situatie aan voelen. Zoals Cruijff, die ook nog eens het respect van zijn medespelers afdwong, en in mindere mate Van Hanegem. Als speler had ik die feeling ook. Maar als coach zit ik hoofdzakelijk met de armen over elkaar". (Volleybalcoach Geert Trompetter in Elf) „Zo hoor ik ook cijfers van andere verenigingen. En het is heus niet in Waregem al leen dat er minder volk komt kijken. Als ik de getalletjes in de kranten afgedrukt zie, of bepaalde heren hoor uit roepen dat de publieke be langstelling weer eens is ge stegen, dan grinnik ik: tiens, ze hebben weer eens de be nen geteld en vergeten door twee te delen". (Manager Landsheere van Waregem in Het Nieuws blad) „Is het je opgevallen dat er in het jaaroverzicht van Studio Sport helemaal geen honkbal zat? Ik was er lekker voor gaan zitten, twee uur lang het beste uit 1985, daar zal toch wel een paar minuten EK bij zijn dat zo uitgebreid op tv was, dacht ik. Maar nee hoor. Bleken ze dat onder deel gewoon vergeten te zijn!" (Softbalcoach Don Wed- man in de Volkskrant) „Twee jaar geleden haakte ik kort voor de play-offs af bij DZV. Vooral omdat ik af knapte op dat racen. Om kwart voor zeven klaar met werken, thuis in Uithoorn snel wat naar binnen schrok- Harry Vriend: „Opvolger moet half jaar mee lopen". ken, naar Delft scheuren en pas om half één weer thuis. Ik kon dat niet langer op brengen. Het trainerschap bij De Robben kost me minder tijd. De afstand is geringer, ik ga om kwart voor negen van huis weg en ik hoef ook geen spelers op te halen. Dat moest bij DZV wel. Bij HZC heb ik van meet af aan ge steld „okee, ik wil het twee jaar doen, maar dan is het ook definitief afgelopen". Bo vendien heb ik geëist dat mijn opvolger in het laatste half jaar al mee zou lopen. Om te voorkomen dat je rigo- rieuze verschillen krijgt in de wijze van benadering". (Wa- terpolocoach Harry Vriend in Trouw) Nieuw In het formule l-circus gaat dit seizoen een nieuwe Brabham zijn opwachting maken. De de (links) wordt gereden door Elio de Angelis en Ricardo Patrese, die hun oude wagen daai mee inruilen. sportuitslagen AUTOSPORT Rally Monte Carlo Stand: 1. Toivonen/Cresto (Fln/lta, Lancia 2.24.27; 2. Röhrl/Geistdorfer (Wdl, Audi) op 1.41; 3. Alen/Kivimaki (Fin, Lancia) op 2.22; 4. Salonen/Har- janne (Fin. Peugeot) op 2.35; 5. Bia- sion/Siviero (Ita, Lancia) op 3.16; 6. Mikkola/Hertz (Fin/Zwe, Audi) op 3.46. SCHAKEN Hoogoven8toemooi Grootmeesters Groep B, 1o ronde: Davies (Gbr)-lv- kov (Joe) 0,5-0,5; Cuijpers (Ned)-Hu- lak (Joe) 0-1; Blees (Ned)-M. Piket (Ned) 0-1; Douven (Ned)-Garcla Pa lermo (Arg) 0,5-0,5; Braga (Ita^Polgar (Hon) 0,5-0,5; J. Piket (Ned)-Kuijf (Ned) 1-0 SKIËN Reuzenslalom dames Oberstaufen: 1. Hacher (Wdl) 2.23,45; 2. Schneider (Zwi) 2.24,40; 3. Charvatova (Tsj) 2.24,76; 4. Figini (Zwi) 2.24.81; 5. E. Hess (Zwi) 2.25,27; 6. Salvenmoser (Oos) 2.25.65; 7. Klrchler (Oos) 2.25.70; 8. M. Epple (Wdl) 2.25,91. Stand wereldbeker reuzenslalom: 1. Schneider 70 punten; 2. Figini 47; 3. Hacher 36; 4. Gerg (Wdl) 32; 5. E. Hess 27; 6. Charvatova 20. Stand wereldbeker combinatie: 1. E. Hess 175; 2. Walliser (Zwi) 172; 3. Schneider 170; 4. Figini 118; 5. Gerg 114; 6. Kiehl (Wdl) 104. BOKSEN Zuid-Hollandse kampioenschappen, vierde avond, in de Vlaardingse Lijnbaanhal: Nieuwelingen: Lichtge wicht vrije partij: Van Sinderen (Westland) w.o.p. van Van der Griend (Boxing '82); Middengewicht halve finales: Tillema (Schildkamp) w.o.p. van Schipper (Schildkamp); Den Held (Kristalijn) w.o.p. van De Bruin (West); Halfzwaar kwartfinales: Bok (Hobo band); Diesen (Hoboken) Van Eyk (Huizenaar); Hoogero (Boxing '82) winnaar door r.s.c. ronde van Schenkel (Crooswijk); R se (Westland) winnaar door r.s.c. ronde van Van Gorselen (The Glovf Zwaargewicht kwartfinales: Pos (Boxing '82) w.o.p. van Straal (Va c Hof); Pols (Crooswijk) w.o.p. van V fert (Crooswijk); Rademaker (Leic w.o.p. van Nuis (Westland); C-klas Vedergewicht halve finale: Andra 5 (Boxing '82) w.o.p. van Van der K (Westland); Weltergewicht halve nale jun.; Bouwman (The Gloi w.o.p. van Bousbou (Houtzagei 5 t Middengewicht halve finales: louh (Hoogenband) winnaar door c gave 3e ronde van De Raad drecht); Feddes (Schildkamp) w van Broers (Dordrecht); Zwaarg wicht halve finales: Van Os (We land) w.o.p. van De Groot (Westlaflf B-klasse kwartfinales: Lek (Nicolaf- w.o.p. van Kaya (Dordrecht); A-k' se; Halfzwaargewicht, halve fin« Held (Westland) w.o.p. van De' (Crooswijk).

Leidse Courant | 1986 | | pagina 6