i merika raakt uitgekeken op valse tv-sprookjes ERINVOERING NIEUWS MAGGEEN GELD EN ZENDTIJD KOSTEN mPIO/TELEVISIE CeidAeSowant DONDERDAG 16 JANUARI 1986 PAGINA 17 Dai bij leert zijn (Vervolg van de voorpagina) ERSUM De Raad van Beheer lijkt zich oplossen van de problemen rond het half acht bulletin op Radio 1 te hebben beten in een oplossing die op korte ter- iaalbaar zou kunnen zijn. Het voorstel is stig van hoofd NOS-radio R. Eygenhuy- ie voor een budgetair neutrale en ook d neutrale herinvoering van het half- jlletin pleit. Dit betekent dat herinvoe- NOS geen geld en geen zendtijd mag De Radionieuwsdienst zou in ruil voor acht-uitzending bijvoorbeeld tijdens de k lijke uitzendingen zijn tijd moeten inle- redacteur van de radionieuwsdienst Rien g zei in een reactie dat „men voor het klemmende probleem blijkbaar een op- i Hai Mildi lossing heeft gevonden. Het is alleen jammer dat voor die oplossing de radionieuwsdienst el ders weer zijn tijd moet inleveren. Bovendien blijft een aantal wensen van de luisteraars lig gen, zoals uitzending van nieuwsbulletins om half een en half zes, alsmede de terugkeer van de berichten van land- en tuinbouw naar half een". Huizing blijft het daarnaast merkwaardig vin den dat op een nieuws- en actualiteitenzender als Radio 1 geen plaats kan worden ingeruimd voor enkele tien minuten uitzendingen waar blijkens de klachten, het publiek ook behoefte aan heeft. Met zijn toezegging heeft Van den Heuvel zich overigens wel op glad ijs begeven. Herinvoe ring van de nieuwsuitzendingen op welke piek tijd dan ook op Radio 1, kan alleen met toe stemming van de regionale omroep. Deze voelt er echter niets voor de huidige situatie te wijzi gen. Daarnaast is Van den heuvel met zijn toe zegging vooruitgelopen op een advies dat het college van radioprogramma-directeuren nog over deze zaak moet uitbrengen aan het NOS- bestuur. Binnen het college van radioprogrammaleiders (cpl), dat het college van de radiodirecteuren weer bouwstenen moeten aanleveren voor zijn advies, circuleren vier alternatieven voor de problemen op Radio 1. De eerste is alles bij het oude te laten en wachten op een evalutatie van de nieuwszender als het contract met de regio nale omroep in december 1987 is afgelopen. te voeren op half acht, half een en half zes. Aan de half een-uitzending zouden dan tevens de land- en tuinbouwberichten gekoppeld kunnen worden. Voor Huizing is het de meest ideale oplossing, omdat hiermee tegemoet wordt geko men aan de belangrijkste wensen van de luiste raars. Derde variant is invoering van tien mi nuten-uitzendingen op Radio 2 of 5. Nadeel is dat er een vervaging kan optreden van de nieuwszender. De vierde variant is die van Ey- genhuyzen. Zijn plan lijkt op korte termijn het meest realistische en is ook het best uitgewerkt. Bovendien heeft Eygenhuyzen in zijn voorstel een mogelijkheid aangegeven om de klassieke zender weer een uur eerder te laten beginnen. Door het half acht bulletin te voorzien van re clameblokken, kan extra geld worden binnen gehaald voor de financiering van het extra uur op Radio 4. ld"'1 Pk. .YWOOD De show e ooit in „Dubbelspion" tective Alexander Scott ennende Bill Cosby haalt ïerika momenteel zonder de hoogste kijk- ieid. In december zaten aflevering van het pro- zelfs 65 miljoen men- ir de buis. Daarmee had sby Show" op een „Dal- levering uit 1981 na iiljoen) het grootste aan- :ers. Ook in Nederland len steeds meer mensen de show (momteel rond 3 miljoen), terwijl de lering steeds rond de 7,6 jkt er sterk op dat de menselijke probleempjes beurtenissen, die Cosby humoristische arts Cliff ble met zijn gezin mee- het langzaam winnen Ie rijke lui's intriges in is" (Vanavond BRT 1 om uur) en de door Veronica serie „Dynasty", ombuiging in kijkgedrag vooral droomfabrikant Spelling, die verant- elijk is voor al deze •entertainment". De die ooit honderden nen mensen aan de buis irden, deed Spelling op n verpauperd ghetto in Texas waar hij een ar- ige jeugd moet hebben d. „Soms heb ik last van dezelfde nachtmerrie", hij. „Dan droom ik dat it mijn moeder naar de inier ga om te vertellen nog altijd geen geld is loodschappen of we weer mogen poffen. Die ver ing is mijn inspiratiebron mijn Hollywood-dro- broers heeft deze zoon van joodse immigranten gevormd tot wat hij nu is, een doorge winterde droomfabrikant in Hollywood. Minder machtig Van dichtbij oogt de mega-mil- jonair Spelling minder mach tig dan zijn (wegkwijnend) im perium veronderstelt. Vooraan in de zestig, klein, goedlachs, pijp-roker en reeds zeventien jaar getrouwd met Candy, iets kleiner, maar veel jonger. Vanwege haar voorkeur voor diamanten noemen zij die dat mogen en durven, haar ook 'Sparkle Plenty'. Blijkbaar zijn beiden met tele- fon behandeld tegen spot. Toen Dean Martin met z'n door whiskey aangevreten stem onlangs onthulde dat al leen Candy met een winkel wagentje inkopen doet bij Tif fany's moest ook het echtpaar daar hard om lachen. Even daarvoor had Aaron, die avond net door de Beverly Hills B'nai B'rith Charitable Foundation uitgeroepen tot Man van het Jaar, van Dean Martin te horen gekregen dat hij hoognodig een verjongings kuur moest ondergaan. „Jij speelt het toch ook klaar om Joan Collins, die vooraan in de vijftig is, te laten ogen als der tig"- De vorst van Hollywood lachte breed. Twintig jaar geleden was Aa ron Spelling nog een van de vele, weinig opvallende co-p roducenten, scriptschrijvers en regisseurs van Hollywood. Zijn oorspronkelijke plan, waarmee hij in 1953 uit Dallas was ver trokken, had weinig opzien gebaard. Als acteur was hij na melijk niet verder gekomen dan een pruimende cowboy in „Gunsmoke". Als scenario-schrijver lukte het hem een voet over de drempel te krijgen bij Dick Powell, in de jaren vijftig en zestig heer en meester van Four Star Productions. Na tien jaar - en inmiddels voor zijn aandelen in de 'Dick Powell show' bekroond met acht Em- my-nominaties - begon de dro mer uit Texas zijn eigen win kel, die in de jaren zeventig wereldfaam maakte met series zoals „Charlie's Angels" en „Starsky Hutch". Laatste woord Spelling staat er om bekend dat hij het laatste woord eist over nieuwe projecten, ideeën, decor en vooral over te- con tracteren sterren. Ondanks zijn adembenemende rijkdom - Spelling woont in een villa van dertig miljoen gulden met een 25 meter breed zwembad in de achtertuin, een eigen bowlingzaal, zes tennisbanen en rond de twintig Arabische volbloieds in eigen stal - heeft de magnaat een broertje dood aan over het paard getilde sterren. Farrah Fawcett kan daar over meepraten. Zij werd zonder pardon vervangen toen ze voor haar rol in „Charlie's Angels" nog meer dollars eiste. Hoewel „Dallas" na de hori zontale afmars van Bobby Ewing (Patrick Duffy) de moed tot overleven al bijna heeft opgegeven, zal Aaron Spelling in Hollywood nog wel even blijven regeren. De da lende kijkdichtheid van „Dy nasty" ging hij te lijf door rond Jeff Colby, de slaapverwek kende schoonzoon van Blake Carrington, een nieuwe reeks te creeéren, die onder de titel „The Colby's" inmiddels een groeiend aantal kijkers aan zich bindt. En dan is er nog al tijd „Hollywood Wives", een door de TROS aangekochte se rie, die handelt over meer dan de achterkant van het glit ter-ghetto Beverly Hills. Can- dice Bergen en Steve Forrest spelen daarin de rollen van Elaine en Ross Conti, een paar dat uit elkaar groeit en dat brengt natuurlijk de nodige problemen met zich mee. Beproeft Aaron Spelling handhaaft voorlopig nog even zijn be- proefte recept: laat Jan Pu bliek ontdekken dat je beter niet kunt ruilen met mensen zonder wensen. Spelling is er vast van overtuigd dat dit con cept de mensen nooit zal gaan vervelen. Mocht dat ooit wel gebeuren, dan is hij waar schijnlijk al lang met pensioen of heeft hij inmiddels een nieuwe kijkformule gevonden, die de mensen naar zijn pro- dukten zal doen smachten. HANS TOONEN NEDERLAND 1 EO 15.30 Mag ik 's met je praten? Praatprogramma o.l.v. Feike ter Velde (herh.) 16.00 Daktari, Amerikaanse tv- serie. Afl.: De gevangenen 16.50 Het bootje, kinderpro gramma 17.00 EO-Kinderkrant, kinder programma NOS 17.30 Journaal EO 17.46-16.00 Tijdsein-Buiten land, actualiteitenpro gramma met commentaar van Aad Kamsteeg TELEAC 18.25 Grafische technieken (3) NOS 16.55 m De Fabeltjeskrant EO 19.00 Familie Robinson, teken filmserie 19.25 De aartsvaders, serie bij belstudies door Henk Bin nendijk NOS 20.00 Journaal EO 20.28 Spelregel, spelprogram- ma o.l.v. Rob van der Spek waarbij drie teams trach ten dertig vragen te beant woorden 21.20 Westgeest brood en ban ket. Programma over op merkelijke mensen waarin ditmaal Louis Huivenaar centraal staat. Deze veel zijdige man bouwt middel eeuwse 'knie-orgels', schept zijn eigen papier, bespeelt vele instrumen ten en geeft les op een gra fische school 21.35 Nederlandse orgelpracht. Everhardt Zwart speelt op het orgel van de Boven kerk te Kampen de koraal- bewerking van psalm 84 en de Toccata en Fuga van Bach in d. kl.t. 21.50 Vrije gevangenen, serie programma's over ver volgde christenen. Van avond over vervolgde christenen in Afrika en met name in Ethiopië 22.00 Tijdsein, actualiteitenru briek met een in het ge heim gemaakt reportage vanuit Nepal. De priester kaste in dit enige officiële hindoe-koninkrijk ter we reld voert een zodanig be wind dat er weinig ruimte blijft voor andere gods diensten. De martelingen van christenen zijn daar een duidelijk voorbeeld van. Ook in deze reportage een gesprek met een Ame rikaans-Engels team dat de positie van de christe nen in Nepal onderzoekt en een korte ontmoeting met de vorige week in Ne pal aangekomen Bagh- wan. Verder onthullingen door een overgelopen guerrilla-,,commandante'' in El Salvador over de praktijken van de guerril la's in dit land 22.30 Grigorenko... de man die niet zweeg, documentaire over generaal Pyotr Grigo renko, die in 1964 zonder vorm van proces in een psychiatrische inrichting werd geplaatst als straf voor zijn kritiek op de Rus sische autoriteiten. Tijdens zijn verblijf daar schreef hij vele brieven en hield een dagboek bij, die zijn vrouw naar het Westen wist te smokkelen NOS 23.18 Journaal 23.23 Nieuws voor doven NEDERLAND2 18.15 18.20 18.30 18.45 19.00 19.12 22.30 22.45 23.05 NOS Nieuws voor doven Paspoort voor Turken Sesamstraat m Jeugdjournaal Journaal VOO Magnum, Amerikaanse serie. Afl.: Mac's back Veronica film, programma voor film- en videoliefheb bers met o.a. een interview met regisseur Sir Richard Attenborough over zijn film 'Chorus Line' en frag menten uit 'Silverado' en 'In de schaduw van de overwinning' m Nederlanders overzee, documentaire-serie. Afl. 9: Versuimd Brasil, over de Nederlandse rol in de kolo nisatie van Brazilië [^Labyrinth, een nieuw stukje Nederlandse pop muziek uitgevoerd door het Rotterdams Philhar- monisch orkest o.l.v. Ro gier van Otterloo van en met Cesar Zuiderwijk en Jasper van 't Hoff NOS Journaal FEDUCO Voorlichtingsprogramma NOS Nieuws voor doven EUROPA TV 18.00 Programma-overzicht 18.03 Kinderprogramma's 18.25 Wild World of Animal 18.55 Sportreportages 20.30 Weerbericht en World Watch 20.40 Archives of Time, documen taire-serie. Afl.: Wedding Trees 21.05 Het debuut, speelfilm 22.40 World Watch en progremma- overzicht FILMNET 17.00 City of Angela herh. 17.50 The Gang that Couldn't Shoot Straight 19.25 Flyaway 19.40 The Professionals 20.30 Humungus 22.05 Scarface 00.50-02.35 Goin'South ik Tak, kleuterprogramma Ions, kinderprogramma t eens... de ruimte, kin- Ierserie. Afl.: de planeet Ome- a londomons, 13-delige Duitse erie over kinderen uit Zuid-A- nerika en West-Duitsland die egelmatig contact met elkaar rijdrover - Kwizien litzending door derden. Pro- ramma van het ACV-informa- ief lededelingen en program- ia-overzicht (unstzaken loger-Lager, spelprogramma net speelkaarten. Presentatie: Walter Capiau 'anorama, actualiteitenrubriek lallaa, Amerikaanse tv-serie ond het wel en wee van de fa- nilie Ewing, met Barbara Del aeddes, Linda Gray, Larry lagman e.a. Dusty wint de Al lround Cowboy-prijs. Angeli- ta wil met Ewing Oil in zee laan, maar krijgt van Pam te toren dat ze net zoveel te ver ellen heeft als JR Journaal en Coda: 'Hommage Rameau' van Debussy door tobert Groslot Encyclopedie (5) Gezonde voeding. Afl.: De kwaliteit van vetzuren (herh.) Mededelingen en program ma-overzicht Journaal Videomatch, videospelletje tiet Marleen Gordts Snookertoernooi, reportage vanuit oostende 23.30 Basketbal, samenvatting van de in Vorst gespeelde Eu ropa-cupwedstrijd Zal Giris (USSR) - Maccabi Tel Aviv (Is raël) IF 1 Nouba Nouba, gevarieerd kin derprogramma Cerrefours, kinderprogramma Ce Soir, regionaal magazine Kwik en Flupke. Belgische te kenfilmserie van Hergé Journaal Filmfestival van Brussel Autant aavoir, magazine met daarin aandacht voor PCB's, die worden gebruikt als diëlek- trische stof in transformators. Hoe kan de giftige stof, die bij verhitting vrijkomt worden ver nietigd 20.30 The spy who loved me, Britse film (1977) naar een verhaal van lan Fleming. Met Roger Moore en Barbara Bach. Op hetzelfde moment vernemen Londen en Moskou de verdwij ning van een van hun atoom duikboten. De beide naties verdenken elkaar en sturen hun beste spionnen op pad; agent 007 en agent XXX 22.30 Cinemusic. Portret van Fran- 23.25 Journaal 23.50 Politieke tribune. De socialisti sche gedachte MUSIC BOX/TV 5 16.00 EMuziekprogramma's. '60 minute mix' met Martin (16.00), 'Time Out for Holland' met Monique Emmen (17.00) en 'Musical chains' met Sunie en Gaz (18.00). 19.00 Certains Lebb chaud, amus- mentsprogramma van Michel Lebb met o.a. Nana Mouskouri en Michel Sardou 20.30 Le génie du faux, Franse tv- serie gebaseerd op het leven van de meestervervalser Han van Meegeren. Met o.a. Michel Bouquet en Leslie Caron. 1940: Johan Gelder wijdt zich nu volledig aan zijn activiteiten als vervalser. Na zijn eerste vervalsing aan het Rotterdams museum verkocht te hebben weet hij Göring zelf te bedrie gen 21.30 Projection privee, cultureel magazine van Marcel Jullian met als gast Jean Marais 22.00 Nieuws 22.30-01.00 EMuziekprogramma's. Herhalingen. '60 minute mix' (22.30), 'Time Out for Holland' (23.00) en 'Musical Chains' (00.00). dl Ondertiteling via TeleTekst. GD Uitzending in stereo. B Zwart/wit-uitzending. ■H Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. [3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. K3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau 16.10 Talentschuppen Berlin, jong talent gepresenteerd door Sa- brina Lallinger en Karl Dall 16.55 Ein loch in der Grenze (3), kinderserie naar de roman 'Een gat in do Grens' van Guus 17.20 Von Rotechenkeln und Alpen- etrandlaufer, klnderprogram- 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.25 Heidi, tv-serie. Afl.: Onrust in het huis van Sesemann 19.00 Der Fahnder, Duitse politie-se- rie. Afl.: Hittegolf. Het oplossen van de moord op een filan troop stelt Faber voor. de nodi ge problemen totdat blijkt dat de vrijgeveigheid van de man ook een duistere zijde had 19.58 Programma-overzicht 20.00 [UTagesschau 20.15 Rück-Sichten: Die Nitrebitt, documentaire over de moord op 24-jarige prostituèe, uit Frankfurt in 1957. Haar klan tenkring bestond grotendeels uit vooraanstaande heren en de dader is nooit gevonden 21.00 Der 7. Sinn 21.03 Menachen Meier, amuse mentsprogramma met veel muziek gepresenteerd door Al fred Biolèk. Met o.a. Audrey Landers 22.30 Tagesthemen 23.00 Die Roppenheimer Sau, tv- spel van Dorothee Dhan met in de hoofdrollen Werner Moser, Horst Bergmann, Peter Brom- bacher e.a. Regie Eberhard It- zenplitz (herh.). Herfst 1939: Aan beide zijden van de Rijn hebben Franse en Duitse troe pen hun stellingen betrokken. Eens buren waren het buren, nu zijn het vijanden 00.30 Tagesschau 00.35 Nachtgedanken, overweging door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 Programma-overzicht Heute Kreta, Ursprung Europas, re portage over de opgravingen op Kreta Auf Skiern zu Schule (herh.) Heute Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine Der rosarote Panther, teken filmserie Teufele GroBmutter, tv-serie, met in de hoofdrollen Brigitte Horney, Peter Pasetti, Loni von Friedl e.a. Afl.: Aan lagerwal geraakt 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 010 Jahro Boney M, jubileum programma waarin de wereld carrière van deze groep nog maals wordt belicht 20.00 Jakob und Adele, tv-Serie met o.a. Karl-Heinz Schroth en Bri gitte Horney. Afl.: Die Reise nach Feuerland 21.00 Wie würden sie entscheiden? Serie nagespeelde rechtsza ken. Afl.: Zitblokkade. Wolf gang Becker, werkzaam bij de Deutsche Bundespost, is vre desactivist. Om de komst van atoomraketten tegen te hou den besluit hij met zijn vrien den een zitblokkade te organi seren. Het gevolg Is dat een konvooi moet stoppen en de politie grijpt in. Becker wordt gearresteerd 21.45 Heute-j°urnal 22.05 Was nun, Herr Fischer? Vra gen aan de Hessische minister van milieuzaken 23.05 B Das Experiment, tv-spel van Rolf van Sydow met in de hoofdrollen Carl Heinz Schroth, Gunnar Möller, Ernst- -Fritz Fübringer e.a. Rebhun is een geboren pechvogel, die vaak met de wet in conflict komt. Als hij tijdens zijn reso cialisatie te werk wordt gesteld in een kliniek en daar wordt aangezien voor een beroemd chirurg begint voor hem een angstig avontuur 00.35 Heute DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 18.00 Telekolleg II: Cursus natuur kunde. Les 31: Longitudinal- wellen. Reflexion und Interfe- 18.30 Het programma mei de muis 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 B Film am Donnerstag: Spiel met dem Tode (The big clock), Amerikaanse speelfilm uit 1948 van John Farrow. Met Ray Mil- land, Charles Laughton, Mau reen O'Sullivan. George Stroud, de chef-redacteur van het tijdschrift Crime-ways, krijgt van zijn baas de op dracht een moord op te los sen. Dit heeft verstrekkende gevolgen voor zowel George als zijn baas, Earl Janoth 21.45 EK Basketbal. Kwartfinale Da mes: Düsseldorf - Moskou 22.15 Nachtstudio: Stadtexperimen- te, reportage 23.00 Nachtstudio Sfitausgabe, cul tureel programma 23.45 Tips für Lessr. Danllo Kis: Da ten. Asche. Aansl.: Laatste BBC 1 17.15 Jackanory, kinderprogramma 17.30 Ulysses 31, tekenfilmserie 17.55 John Craven's Newsround, jeugdjournaal 18.05 Blue Peter, kinderprogramma 18.35 First Class 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus 20.00 Top of the Pops, popprogram- 20.30 EastEnder8, tv-serie. Met: Wendy Richard, Bill Treacher, Susan Tully e.a. 21.00 Tomorrow's World 21.30 A Qusstion of Sport 22.00 Journaal weerbericht en re gionaal nieuws 22.30 The black adder, comedy-se- rie met Rowan Atkinson 23.00 Question time, discussiepro- 00.00 Great experiments, informa tieve serie 00.25 Maestro, met Tommy Farr 00.55 Weerbericht BBC 2 19.00 Star Trek, Amerikaanse scien- ce-fictionserie 19.50 Discovering animals, informa- 20.15 Far (rom paradise. Afl.: The worn forgives the plough 21.10 Bookmark 22.00 Yes Prime Minister, comedy- 22.30 Forty minutes: Flight from va- tersay, documentaire-serie 23.10 Pot Black 23.35 Newsnight, actualiteiten 00.20 Weerbericht ITV Ragdolly Anna Bellamy's Bugle Danger! Marmalade at Work (herh.) Alias the Jester Blockbusters Nieuws About Anglia, regionaal maga- Crossroads Mind Your Lanuage Knight Rider, Amerikaanse tv- 21.30 Minder, tv-serle (herh.) 22.30 TV Eye 23.00 Nieuws 23.30 Folio 24.00 A Sense of the Past 00.30 The Master 01.30 Thursday Topic SKY CHANNEL 16.45 EJensen'a dimensions, met David Jensen 17.30 ETho great video-race, met Ronnie the Runner 18.30 The Brady Bunch. Afl.: A Room at the Top 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy Conducts The Symphony 19.30 Green Acres. Afl.: One of Our Assemblymen Is Missing 20.00 Charlie's Angels. Afl.: Antique Angels 21.00 A Country Practice 21.55 B The Untouchables. Afl.: The Bog Squeeze 22.50 All Star Wrestling 23.45-00.45 EThe great video-race (herh.) NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven AVRO 14.30 Chips die je niet kunt eten, over computers 14.45 Het droomschip, Duitse tv-serie 15.45 AVRO-Service 16.35 Ik zag twee be ren 16.50 Bas Boris Bode (11), kin derserie 17.15 Ontdek je plekje, afl.: Wijk bij Duurstede NOS 17.30 '/»6- Journaat AVRO 17.46 Ruud en Leo- nie, praatprogramma met Ruud ter Weyden en Leonie Sazias MUSIC BOX 07.00 EMuziekprogramma's. '60 mi nute mix' met Martin (07.00), 'The vi deomakers' met Simon (08.00), 'Gaz bag' (09.00), 'Write on' met Julie (10.00), 'First Sight' met Simon en een popartiest (11.00) en 'Between the lines': Sunie bekijkt de Engelse muziekbladen van deze week (12.00). 13.00 EHerhalingsn DUITSLAND 1 10.00 Heute 10.03 Mensch Meier 11.40 E10 Jahre Boney M, muziek programma 12.10 Wie würden Sie entscheiden? 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 Teletekst 14.35 Die Unverbesserlichen und ihr Opti- mismus, tv-spel 16.00 Tagesschau 16.10 Die Entdeckung, tekenfilm 16.30 Der Tod der Fliege, Tsjechos- lowaakse speelfilm uit 1976 17.50 Ta gesschau DUITSLAND 2 11.50-13.00 Die Sport-Reportage. WK Skiën: afdaling voor dames van uit Pfronten 13.15 Teletekst 14.55 Programma-ovetzicht 15.00 Das Haus am Eaton Place (Upstairs, downstairs), dubbele aflevering uit deze Engelse tv-serie (herh.) 16.30 Freizeit... und was man daraus ma- chen kann 17.00 Heute 17.15 Tele-ll lustrierte 17.45 Jack Holborn (5), tv- serie BBC 1 07.50-10.20 Breakfast Time 11.30- 11.50 Play School 13.30 Nieuwso verzicht voor doven 14.00 Pebble Mill at one 14.45 King Rollo 14.50- 15.00 Bric-a-Brac 16.52 Regionaal nieuws 16.55 Count me in 17.10 He- athcliff SKY CHANNEL 08.45 Mountain Habitat 09.00 Diffe rent Timbres 09.15 EPat Sharp Show (herh.) 10.00 EJensen's di mensions (herh.) 10.45 EThe great video-race (herh.) 11.45 ESky Trax. Herhalingen 14.15 Skyways 15.05 Human Face of China 15.35 No Such a Place 16.00 EPst Sharp Show 16.45 EHere comes the weekend, met Amanda Redington ITV 07.25 TV-AM 10.30 Schooltv 13.00 Heggerty Haggerty 13.10 Rainbow 13.30 The Search For Wealth 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 The Young Lovers, speelfilm uit 1954 16.15 Cartoon Time 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 Rainbow RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 18.05 KRO: Man en Paard. 18.30 Da Capo. 19.02 KRO's Country Time. 19.55 't Zand 33. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 22.30 Boontje. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.00 VPRO: VPRO's Nachtleven. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 VOO: Hollandse Hits. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Maat's Soul en Disco Show. 21.02 De CD en L.P. Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 VPRO: De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak. 21.30 Voorland. Componistenportret. 23.00 Het Evenement. RADIO 5 17.46 Overheidsvoorlichting. 18.10 KRO: Scheepspraat. 18.20 PP: Uitzending van de EVP. 18.30 KRO: Lezen voor de lijst. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Leermoeilijkheden. 21.00 Bonjour, tout le monde (4). 21.30 Grafische technieken (2). 22.00 Personal Computer I. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen op de Leidse kabel) Non-stop muziek met om 17.30 Onderwijs 18.30 Varia 19.00- 19.30 Regionale muziek. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Politieke tribune: de SP. 18.55 beiaard mujziek 19.33 Paso a paso, voor Spanjaar den. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Handel en wandel (6). 21.30 Hafabra. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee. 22.00 Nieuws. 22.05 Boem Boem. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 17.00 Wel thuis met renaissance-pop. 17.30 Sinfonietta. 18.10 Aktueel en weerbericht. 18.30 El Cante Flamenco. 19.00 Dossier. 19.45 Jazz criss-cross. 20.30 BRT-Filharmonisch orkest: Diri- Eent: Fernand Terby m.m.v. ana Protopopescu, piano: 2. Preludio festivo (creatie), Willy Carron: 2. Concerto nr. 23 in A, KV 488 voor piano en or kest, Wolfgang Amadeus Mo zart: 3. Symfonie nr. 103 in Es „Met de pauken-Roffel", Jo seph Hayn. 22.00 Kamermuziek. 23.00 Zelden gehoord. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VPRO: Het Gebouw. 13.08 NCRV: Hier en Nu. 13.35 Kerk Vandaag. 14.05 Van huis uit. 15.05 Volgspot. 16.05 VARA: De Rode Draad. RADIO 2 teder heel uur nieuws (NOS). 07.03 KRO: Het levende Woord. 07.12 Ontbijtshow. 08.50 Pater Adri Maat. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord op uw schrijven. 11.50 Pater Adri Maat. 12.03 Van Twaalf tot Twee. 14.03 ratel. 15.03 KRO's hoorspel. 15.30 TROS: Café de praatstoel. 16.03 Andrè van Duin. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VOO: Vergulde gaper. 09.03 Goud van Oud. 10.03 Hot Curry. 12.03 De Staat van beleg. 13.03 Rinkeldekinkel. 15.03 De Top 40. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VARA: Het zout In de pap mu ziek. 09.15 Uit het internationale concert circuit. 10.25 Klassieke orkestmuziek. 12.00 Tokyo Strijkkwartet. 13.00 Nieuws. 13.02 Operette. 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.30 Klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS: NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Straf in Nederland (3). 10.00 AVRO: AVRO's vijfluik. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 FEDUCO: Wijzer op 5. 13.00 Nieuws. 13.10 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.30 De berg heeft een muis ge- 14.00 Schoolradio. 15.00 Muze zonder make-up. 15.30 Minjon voor 2. 16.30 VPRO: Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteiten magazine. 16.30 Middagmagazine. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 78-toeren tijd met Jo Leemans. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.12 Happening. 10.03 Platenpoets. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Ha die Micha. 14.00 Het vertoon. 15.30 De zonnewijzer. 18.00 Abraham al gezien?. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Schoolradio. 11.00 Vlaamse hedendaagse muziek. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel. 13.30 Scott Ross speelt Scarlatti. 13.50 Romantische kamermuziek. 15.00 Italiaanse hedendaagse mu-

Leidse Courant | 1986 | | pagina 17