mededelingen gemeentebestuur 13 t/m 17 jan. '86 „De groep heeft behoefte aan een nieuwe man 'Katzelmacher' in fietsenkelder deels geslaagd Grijze duivenplan: provincie-ambtenaren nog vroeger met VUT leiden LEIDEN OMGEVING Qeidóa Qowutnt VRIJDAG 10 JANUARI 1986 PAGINJn ARIE LAGENDIJK VERTREKT AAN HET EIND VAN DIT SEIZOEN BIJ RIJNSBURGSE BOYS: 99 serveteams en het derde elftal is inmiddels ook in de KNVB terecht gekomen. Van de jeug dopleiding durf ik te stellen dat die bij Rijnsburgse Boys nu zeer goed verzorgd is. Het plan aan de hand waarvan nu wordt gewerkt, garandeert eenvoudig een goede jeugdo- RIJNSBURG Arie Lagen dijk vertrekt aan het einde van dit seizoen bij Rijnsburgse Boys. De oefenmeester is dan vijf jaar actief geweest op Mid- delmors en leidde de Rijns burgse zaterdageersteklasser in die periode onder meer naar een afdelingskampioen schap en een derde plaats in de strijd om het amateurkam pioenschap van Nederland. Lagendijk, die voor zijn Rijns burgse periode vier jaar werk zaam was bij Quick Boys, had nog een (tweejarig) contract dat hem tot en met de jaar gang '86-'87 aan Rijnsburgse Boys verbond. De Leidse trai ner heeft het bestuur van de Rijnsburgers echter om ont binding van dat contract ver zocht. Een verzoek waaraan de Rijnsburgse leiding, zij het met tegenzin, heeft voldaan. Gisteravond kon de selectie- groep dan ook op de hoogte worden gesteld van het voor tijdige vertrek van Lagendijk. Een beslissing die Arie Lagen dijk „heel veel moeite" heeft gekost. „Ik ben echt maanden bezig geweest met het afwegen van de voor- en nadelen. Uit eindelijk is dit besluit er uit gerold, omdat dit naar mijn gevoel toch het beste was". Toen Lagendijk viereneenhalf jaar geleden bij Rijnsburgse Boys van start ging waren er drie doelstellingen. Het eerste elftal moest (natuurlijk) zo op timaal mogelijk presteren, maar ook diende de onder bouw versterkt te worden en moest een goed jeugdbeleid worden opgezet. „De laatste twee doelstellingen zijn rede lijk goed verwezenlijkt", stelt Lagendijk nu. „De onderbouw is een stuk steviger, het twee de team is nu regerend kam pioen van Nederland bij de re- Blijft over punt één: de presta ties van het Rijnsburgse vlag- geschip. Perfectionist Lagen dijk: „We hebben dit seizoen onnodig punten laten liggen. Dat is geen verwijt ten opzich te van wie dan ook, maar ge woon een constatering. Zoe kend naar de oorzaken kom je dan al heel snel bii de trainer uit. Ik werk nu al weer zo'n vijf jaar met het grootste ge deelte van de spelersgroep en zo langzamerhand word je dan een open boek. Je mogelijkhe den om het elftal te inspireren worden kleiner, de groep is op de hoogte geraakt van je werkwijze en laat zich minder snel vangen. Zelf heb ik ook altijd gezegd dat drie, vier jaar bij een vereniging net lang ge noeg was. Omwille van de continuïteit heb ik in novem ber '84 voor nog eens twee jaar bijgetekend. In de praktijk blijkt nu dat dat toch niet he lemaal werkt. De signalen worden steeds duidelijker dat de spelersgroep behoefte heeft aan een nieuwe man. En dan is er eigenlijk maar een oplos sing, hoe moeilijk het ook is om dat besluit te nemen. Ver trekken dus, ook al zijn de contacten met bestuur, com missies, collegatrainers en spe lers nog zo goed. Ook al heb ik het nog altijd enorm naar m'n zin bij Rijnsburgse Boys". Over de naam van een nieuwe club kan en wil Lagendijk op dit moment nog geen duide lijkheid verstrekken. „Kijk eens, ik ben natuurlijk niet roomser dan de paus. Er zijn contacten met verenigingen. Maar die contacten heb ik be wust op een laag pitje gehou den, omdat ik met Rijnsburgse Boys bezig was. Nu die beslis sing is genomen, kan op ande re fronten wellicht actie wor den ondernomen. Maar nog maals: op dit moment is het ook voor mij nog een compleet open vraag waar ik volgend seizoen als trainer zal wer ken" GERT-JAN ONVLEE Arie Lagendijk: moeilijke beslissing. ANVR-reisbureaus: Consumentenbond misleidt publiek DEN HAAG De Algemene Vereniging van Reisbureaus in Nederland (ANVR) vindt dat de Consumentenbond het pu bliek met zijn stellingen over de reiswereld misleidt. Vol gens Consumentenbond-direc teur Westendorp willen reis bureaus alleen maar tussen persoon zijn en bij overboekin gen geen aanspraklijkheid voor hun geleverde produkt aanvaarden. ANVR-directeur G. Couvreur zei gisteren dat het tegendeel waar is: reisor ganisatoren zouden in alle ge vallen gelijkwaardige alterna tieven zoeken als een hotel door overboekingen vol blijkt te zijn. Geen krant ontvangen Bel tussen 18.00 en 19.00 uur, zaterdags tussen 14 00 en 15.00 uur. telefoonnr.071- 122248 en uw krant wordt nog dezelf de avond nabezorgd. pioen van Nederland bij de re- ber 84 v00r nog eens ,wee Jaar GERT-JAN ONVLEE DEN HAAG Voor ambte naren bij de provincie Zuid- Holland en het Openbaar Li chaam Rijnmond is een rege ling in de maak om al enkele jaren voor de VUT-leeftijd met behoud van het volle sala ris de dienst te kunnen verla- Hiermee zou ruimte moeten worden geschapen voor de ambtenaren van Rijnmond, die na de opheffing per 1 fe bruari bij de provincie Zuid- Holland in dienst treden. Men spreekt in dit verband in de wandelgangen over het zoge naamde „grijze duivenplan": volgens de voorgestelde rege ling zou men al op 57'^-jarige leeftijd met VUT kunnen. Een andere regeling, waarover provincie, het dagelijks be stuur van Rijnmond en de vakbeweging nog onderhande len, is de zogenaamde „oprot premie": Rijnmohd-ambtena- ren die zelf een andere baan vinden, zouden een uitkering ineens kunnen krijgen Tenslotte vindt ook nog over leg plaats over een zogenaam de vangnet-constructie: ambte naren van Rijnmond die niet overstappen naar de Provin cie, maar een baan vinden bij een van de gemeenten in het Rijnmondgebied zouden bij de Provincie een aanvulling op hun loon kunnen krijgen, als dat lager zou uitvallen dan bij het Openbaar Lichaam Rijn mond. Voor het afhandelen van de opheffing van Rijn mond heeft de Provincie onge veer 54 miljoen gulden be schikbaar gekregen van Bin nenlandse Zaken, een bedrag dat bij de Provincie voldoende wordt geacht. ond 'Katzelmacher' door LAK. In fietsen- kelder Cleveringaplaate, Leiden. Ge zien: gieteren. Ook nog vanavond (20.30 uur) en morgenavond (20.30 en 22.00 uur). Neem een groep jongeren met een grijs toekomstperspectief. Zet die neer in een saaie Duit se provincieplaats, waar een klein fabriekje hun horizon ook al niet kan verbreden. Voeg daaraan één (aantrekke lijke) gastarbeider toe. Met de zekerheid van een scheikun dig proces loopt dat uit op on begrip, jaloezie en agressivi teit. De dorpsjeugd projecteert zijn onvrede op de indringer, wil hem wegjagen en beseft niet dat dat de uitzichtloze si tuatie eerder bestendigt dan verbetert. Met dit recept schreef Fassbin- der in 1968 zijn eerste toneel stuk 'Katzelmacher'. Zeven tien jaar later geeft dat ons hooguit een aardige schets van een generatie onder spanning, maar schiet de al te kale en bekende thematiek tekort. Re gisseur Aram Adriaanse koos 'Katzelmacher' voor een LAK- produktie en liet het spelen in een fietsenkelder. Zijn groep is erin geslaagd een naar de vorrp goede prestatie te leveren: het grauwe beton nen hok is op zich een passend decor. Het wordt verlevendigd door twee wandschilderingen, een met de contouren van de personages, die als ze niet j de handeling deelnemen z^1 als het ware kunnen ten trekken in hun eigen duw, en een waarin de rejj; teit (fabriek) en de dn*' (geld, liefde) van de jeuj dooreenloopt. In het midcli een paar fietsenrekken n enkele fluoriserend rose groene fietsen erin. Inhoudelijk levert niet alle| het gedateerde thema probl men op, maar ook de relatl van de personen ten opzicB van elkaar. Aan het eind \i\ me niet van allen duidelj waar ze stonden, wat hun I tiek was tegenover de malaij De taal van de Nederlanrj bewerking sloot niet altijd bij leeftijdsgroep en milieu. I dit soort jongerenstukken modernisering hard nodig o#V het idee datje (overdreven a y zegd) Ot en Sien leest, te vo<j komen. De tekst leek nu ee te bloemrijk, dan weer te g condenseerd. Toch was 'Katzelmacher' o^K door gemiddeld heel redeli spel een van de acceptabelL_( LAK-produkties van de laatr tijd. De film die Fassbintp^ zelf van zijn stuk maakteQ dinsdag 14 januari in het LA|Az te zien, het stuk nog vanavojal (20.30) en morgenavond (20jf]€ en 22.00) in de kelder daa naast. m| DICK VAN TEYLINGff16 ad Gemeenteraad Maandag 13 januari a.s. om 20.00 uur. Agenda: Nota Rechtshulp Vaststelling standaardprocedure voor in spraak over beleidsnota's Garantie geldlening woningbouwvereni ging De Eensgezindheid Renteloze geldlening Stichting Leids Con gresbureau Huur pand Doezastraat 34 Uitbreiding Centrale Antenne Inrichting Leiden en het aangaan van een overeen komst met Filmnet Abonnee-Televisie Ne derland Uitgifte grond in erfpacht in de Leeuwen hoek aan Molecular Genetics Inc. Omroepinstallatie Stadsgehoorzaal N.B. Voortaan zal een half uur voorgaande aan elke raadsvergadering overleg plaats vinden met fraktievoorzitters (om 19.30 uur). Commissie vergaderingen, Commissie voor Volkshuisvesting Woensdag 15 januari a.s. In kamer 23/24 van het Gulden Vlies. Deze vergadering zal worden gehouden van 19.30-20.3C Agenda: Verkoop-/respectievelijk verhuur van grond gelegen achter de Paul Kruger- Verkoop van een perceel grond gelegen achter het perceel Geregracht 18 Verkoop van een perceel grond gelegen achter de Koddesteeg Verkoop strook grond nabij het Rapenburg Uitgifte in erfpacht perceel grond in de Waard Terugverkoop aan het Rijk van het bad/ sportgebouw aan de Morssingel Aankoop opstal met erf behorende bij het perceel Hendrikstraat 8 te Leiden Bouw 32 woningwetwoningen Academie- Bouw 28 woningwetwoningen Hekken- steeg e.o. Vaststelling voorlopige huren Hekken- steeg Afwikkeling Waardeiland Garantie tijdige betaling van rente en af lossing Klimgeldlening ad 1.413.000.- t.b.v. Woningbouwvereniging "De Goede Woning" Uitgifte in erfpacht van een perceel grond aan de J. Lagerberg BV Uitgifte in erfpacht van een perceel grond aan transportbedrijf Gebr. de Wit Commissie voor Maatschappelijke Aan gelegenheden, Volksgezondheid en Cul- Donderdag 16 januari a.s. om 19.30 uur in kamer 23/24 van het Gulden Vlies. Agenda: Verhuur grond in de Stevenshof, tesamen met cie Vohu Aanschaffing nieuwe ambulance-auto EHD Notitie inzake aids Vakantiezegels WWV Bijstand aan gewetensbezwaarden Commissie voor Volkshuisvesting Commissie voor Financiën Donderdag 16 januari a.s. om 20.00 uur wordt een gemeenschappelijke commis sievergadering gehouden in de raadszaal van het stadhuis. Agenda: De kosten van C.V. in Stadsverwarmings- gebieden Commissie voor de Beroep- en Bezwaar schriften Vrijdag 17 januari a.s. In de koffiekamer van het stadhuis (kamer 263) Vanaf 10.00 uur zal een zestal bezwaar schriften worden behandeld, waarvan er 3 betrekking hebben op verzoeken om regi stratie als woningzoekende. 2 op afwijzing van verzoeken om toewijzing van een wo ning in de Stevenshofpolder en 1 op de weigenng van een woonvergunning. Nadere inlichtingen kunt u desgewenst ver krijgen bij het secretariaat van de commissie (tel. 254168 of 254242). Bovenstaande vergaderingen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daarvoor terecht in het informatie centrum in de hal van het stadhuis. Caeciliastraat afgesloten In de loop van zondag 12 januari a.s. zal de N.O.S. (Ned Televisie Stichting) opnamen maken voor de 1-2-3 show. In verband hier mee zullen opnamewagens van de N.O.S. opgesteld staan in de Caeciliastraat. Au toverkeer dient er rekening mee te houden gedurende de gehele week de Caeciliastraat mijden en een andere doorrijroute te kiezen. Naar verwachting zullen de opnamen tot en met vrijdag 17 januari duren. Start restauratie Kraaierbrug Maandag a.s. zal een begin worden ge maakt met de restauratie van de Kraaier brug. Eerst zal t.b.v. fietsers en voetgangers een noodbruggetje worden aangelegd, zo dat de verbinding tussen Nieuwe Rijn en Utrechtse Veer op deze plaats gehandhaafd blijft. Zodra het noodbruggetje tot stand is gekomen, wordt direkt daarop de Kraaier brug aangepakt en dus afgesloten voor ver keer. Naar verwachting zal de restauratie in totaliteit (ijs- en weder diende) tot juli a.s. in beslag nemen. Kandidaatstelling voor de ver kiezing van de leden van de gemeenteraad De burgemeester maakt bekend dat op dins dag 4 februari a.s. van 's ochtends negen uur tot 's middags vijf uur bij de voorzitter van het hoofdstembureau of bij hel door de ze aan te wijzen lid van dat bureau, lijsten van kandidaten voor de op 19 maart a.s. te houden gemeenteraadsverkiezing kunnen worden ingeleverd in kamer 10 van het stad- De voor de kandidaatstelling benodigde for mulieren zijn kosteloos verkrijgbaar bij de di rectie Burgerzaken. Deze directie is hierloe geopend van maandag t/m vrijdag van 8 30 uur tot 15 00 uur. Nadere informatie omtrent het vorenstaande of over de verkiezing in zijn algemeenheid is verkrijgbaar bij ge noemde directie in kamer 10 van het stad huis of telefonisch onder nummer 254112 of 254111. Verkiezingen Leden Gemeenteraad Het centraal stemburo maakt bekend de vol gende namen en/of aanduidingen van poli tieke groeperingen in het register in te schrij- naam: Volkspartij voor Vrijheid en Democra tie aanduiding V.V.D. naam: Middenpartij aanduiding: naam: aanduiding: S.G.P. - G.P.V.-R.P.F. naam: Partij tot bevordering van betere volkshuisvesting aanduiding: Anti-woningnood aktie Informatieavond over bebou wing Ir. Driessenplein Op dinsdag 14 januari a.s. om 20.00 uur houdt de gemeente voor bewoners en be drijven rond het Ir. Driessenplein een in formatiebijeenkomst over een bouwplan op het Ir. Driessenplein. Afgelopen jaar heeft de gemeente verzoe ken ontvangen van kledingbedrijf Marca en ontwikkelingsmij. Erica om medewerking voor de realisering van een Marca-winkel. inclusief de bouw van een garage, woningen langs de Oude Rijn/Middelstegracht en kan toorruimte. Bedoeling is dat de leden van de raadscommissie voor Ruimtelijke Ordening zich eind deze maand over het plan uit zul len spreken. De bijeenkomst wordt gehouden in het schoolgebouw aan de Middelstegracht 5- 7. Belangstellenden zijn hierbij welkom. Informatieavond bebouwing terrein Nieuwenhuizen De gemeente organiseert voor bewoners en omwonenden bij het terrein Nieuwenhuizen aan de Morsweg een informatieavond over de presentatie van een bouwplan op ge noemd terrein. Bedoeling is om er een flat gebouw te realiseren van 9 tot mogelijk 15 verdiepingen. In totaal zou het gaan om (on geveer) 60 huurwoningen, waarvan 15 voor bejaardenhuisvesting. De bijeenkomst vindt plaats op maandag 13 januari a.s. om 20.00 uur In buurthuis 't Mierenest aan de Morsweg. Belangstel lenden zijn hierbij welkom. Eenmalige uitkering 1985? Sommige mensen komen alsnog in aanmer king voor de eenmalige uitkering 1985. Het is zinnig de eenmalige uitkering aan te vra gen wanneer u in 1984 en 1985 - moest leven van een minimuminkomen - een zelfstandige huishouding voerde - in Nederland woonde Voldoet u aan al deze voorwaarden, dan kunt u een aanvraagformulier ophalen bij de informatiebalie in het stadhuis of bij de So ciale Dienst (Langebrug 60. Bernhardkade 36) Meer weten? Wilt u meer informatie, neemt u dan kontakt op met het Team Eenmalige Uitkering (tel. 254827/828) Met het team kunt u ook tele fonisch een afspraak maken voor hulp bij het invullen van het formulier De aanvraag moet op 15 februari zijn in gediend. Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 9 11 ma. 13 januari Wijk 10+12 wo. 15 januari Wijk 1315 do. 16 januari Wijk 1416 vr. 17 januari Gemeentelijke sociale dienst Verrekening vakantie-inkomsten met de WWV-uitkering Onlangs heeft de rechter een beschikking van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid onverbindend (niet geldend) verklaard. Als gevolg daarvan mogen inkomsten uit de verzilvering van vakantiebonnen en loon voor niet opgenomen vakantiedagen niet meer in mindering worden ge bracht op de WWV-uitkering. De Leidse Sociale Dienst zal deze verrekening met terugwerkende kracht tot 28 april 1983 herstellen. Op die datum is de, naar nu blijkt foutieve, richtlijn door het Ministerie ingevoerd. De GSD zal zelfstandig ongeveer 5000 aanvragen herbeoordelen. Er hoeft dus geen aanvraag te worden ingediend. Bouwplannen Burgemeester en Wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet: Breestraat 122-124. wijzigen winkelpui Niels Bohrweg 11-13. bouw biotechnolo- gisch bedrijf Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouwver gunningen volgens de normale procedure te verlenen: Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 13 januari 1986 gedurende veertien dagen (bij voorkeur tussen 10.00 uur en 12.00 uur) ter inzage in het Stadsbouwhuis. Langegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden. Postbus 9100. 2300 PC Leiden Als Burgemeester en Wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de even tuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteindelijk toch een bouwvergun ning verlenen, krijgen de indieners van be zwaarschriften hiervan bericht. Daarbij krij gen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkheden. Welstands commissie Maandag 13 januari a.s. om 20.30 uur in kamer 12 van het "Gulden Vlies" Agenda: Rijnsburgerweg 124. wijzigen structuur Noordgevel Louis Couperusstraat (nabij spoorlijn), bouw houten dierenverblijf Rijndijk 184, verbouwen garage Langebrug 3, verbouwing Herenstraat 18. het bouwen van een ber ging Korevaarstraat 9-11. verbouwen winkel Lammenschanspark 1uitbreiden rijwiel stalling Maria Gijzenplein. aanbrengen kunstwerk Roemer Visscherstraat 9. verbouwen woonhuis en schuur Haarlemmerstraat 206. verbouwen winkel en bovenwoning Diamantlaan, uitbreiding t.b.v. fysiothera peutenpraktijk Soembastraat 62. verbouwen woning V.d. Waalstraat 40. aanbrengen dakkapel in voorgeveldakvlak Leuvenstraat 19, het bouwen van een houten berging Plesmanlaan 15. brief inzake reclamezuil Bovengenoemde bouwplannen liggen maandag a s. tussen 10 00 en 12.00 uur ter inzage bij de secretaris van de welstands commissie. kamer 116a van het Stadsbouw huis. Langegracht 72. Voor telefonische in lichtingen en aanmelding voor het spreek recht kunt u bellen met telefoonnummer 254543, b.g.g. 254559. Ruimtelijke ordening Voorbereldlngsbesluit voor de per celen van der Werfstraat 47/47a/49/ 49a Hierbij wordt bekend gemaakt, dat de Ge meenteraad op 25 november een voorberei- dingsbesluit heeft genomen voor de perce len van der Werfstraat 47/47a/49/49a in het plangebied van het op 15 juli 1985 van kracht geworden bestemmingsplan Mar- dorp. zoals aangegeven binnen de balletjes- lijn op de tekening no. 12 ST 9273 Het voorbereidingsbesluit is genomen ten einde in afwijking van het geldende bestem mingsplan Maredorp realisering van maga zijnruimte en toonzaalruimte mogelijk te ma ken met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50. lid 8 van de Woningwet, welke moet wor den verplaatst uit het gebied van de Hekken- steeg. Het voorbereidingsbesluit bestaande uit bo venvermelde tekening en het Raadsvoorstel no. 262 van 1985 ligt met ingang van dins dag 14 januari 1986 tot 25 november 1986 in kamer 241 van het Stadsbouwhuis. Lange- bracht 72 te Leiden, voor een ieder ter inza ge Goedkeuring Voorbereidingsbesluit voor een vijftal lokaties in de Pieters- wijk Hierbij wordt bekend gemaakt, dat Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland bij hun be sluit van 22 oktober 1985. nr. B24236, goed keuring hebben verleend aan het op 15 april 1985, raadsbesluit no. 79. genomen voorbe reidingsbesluit voor een vijftal lokaties in de Pieterswijk. Dit voorbereidingsbesluit heeft hierdoor definitief een geldingsduur gekre gen tot 10 april 1987. Het besluit tot goed keuring ligt thans samen met het voorberei dingsbesluit vanaf dinsdag 14 januari 1986 voor een ieder tot 10 april 1987 in kamer 241 van het Stadsbouwhuis. Langegracht 72, ter inzage. Verzoek Een verzoek om vergunning is ingediend voor de volgende inrichtingen. 1Rooseveltstraat 36. machinale houtbe werking (Bouwbedrijf Huurman Leiden b.v.) 2. Wassenaarseweg 62 (gebouw Patholo gie). verrichten van D.N A.-onderzoek op V.M.T.-niveau (Rijksgebouwendienst) Onlwerp-vergunning - Burgemeester en wethouders zijn van plan voor de volgende inrichting vergunning te verlenen: 3. Hoge Rijndi|k 5. zelftankstation (Motor huis b.v.) Verleende vergunning Op 10 januari 1986 is vergunning verleend voor de volgende inrichting 4 Zoeterwoudseweg 21. vleesdistribuliebe- drijf (J. Zandbergen) Inzage van stukken De onder 1 t/m 4 genoemde verzoeken, ont- werp-vergunning en verleende vergunning liggen ter inzare: a gedurende j gehele behandelingster mijn in kamer 012 van het Stadsbouwhuis. Langegracht 72. elke werkdag van 8 30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16 30 uur; b tot 24 jan. 1986 voor zaak no. 3 en tot 10 feb. 1986 voor de zaken 1. 2 en 4 in het Informatiecentrum van de Directie Voorlich ting in de hal van het stadhuis elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdag avond van 17.30 uur tot 21.00 uur Bezwaren - Beroep bij de Kroon Tot 10 feb. 1986 kunt u m.b.t. de onder 1 en 2 genoemde verzoeken gemotiveerde be zwaren schriftelijk bij Burgemeester en Wethouders indienen. Óp 30 jan. 1986 kunt u mondeling bezwaren indienen tijdens een ojjenbare zitting in kamer 230 van het Stads bouwhuis te houden om 14.00 uur (voor zaak 1) en om 15.00 uur (voor zaak 2). Wie bezwaren heeft ingebracht op de bo vengenoemde wijze en iedereen die aan toont dat hij/zij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kan later bezwaren tegen de ontwerp-vergunning indienen. Gemotiveerde bezwaren tegen de onder 3 genoemde ontwerp-vergunning kunnen tot 24 jan. 1986 schriftelijk bij Burgemeester en Wethouders worden ingediend door: - de aanvra(a)g(st)er van de vergunning - iedereen die op de openbare zitting bezwa ren heeft ingebracht - iedereen die tijdig een bezwaarschrift heeft ingediend n.a.v. het verzoek om vergun- - iedereen die kan aantonen dat hij'zij daar toe redelijkenwijs niet in staat is geweest Tegen het verlenen van de onder 4 genoem de vergunning kan tot 10 feb. 1986 beroep bij de Kroon worden ingesteld door: - de aanvra(a)g(st)er van de vergunning - de betrokken adviseurs - iedereen die schriftelijk of mondeling be zwaren heeft ingediend tegen het verzoek en/of ontwerp-vergunning - iedereen die aantoont dat hij/zij redelijker wijs niet in staat is geweest schriftelijk of mondeling bezwaren in te dienen tegen het verzoek en/of ontwerp-vergunning. De vergunningen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepas sing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden ge zonden aan de Raad van State. Afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1 2513 AA 's-Graenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De ver gunning wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen betreffende boven genoemde hinderwetzaken kunt u zich wen den tot de Directie Milieu, Stadsbouwhuis kamer 012. tel. 254437.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 6