Seezeiler Nauta op kop na natte tweede etappe Leo Beenhakker: „gemiste kans" vasparov negeert iltimatum FIDE 'ORT Noordwijk langs Van der Plas £eidóc@ouimit DINSDAG 7 JANUARI 1986 PAGINA 7 -eideRl ko-i RMISTE COUREUR eidcROUWER GEVONDEN ko-[ )legeKERK Arjan Brouwer is terecht. De in de we-stijn van Algerije zoekgeraakte motorrijder uit dezeterk werd gistermiddag opgespoord door vliegtui- van de organisatie. De 27-jarige Brouwer heeft |e etmalen doorgebracht zonder eten en drinken, [arriveerde vanochtend in Parijs en zal naar ver- thting zo snel mogelijk terugkeren naar Neder-, [Belgische woestijnvos Jacky Ickx wordt bij de hsterrally door pech achtervolgd. Door een defect [systeem aan zijn Porsche 959 werd de zesvoudige Eu'inaar van de 24-uursrace van Le Mans ver in het Backrement teru6geworPen- Vorig jaar moest Ickx in 5-1 Evenement voor waaghalzen de strijd staken. De 6-ilnaar van het vorig jaar, de Fransman Patrick Za- Hi, slaagde er tijdens de derde etappe in de lei- ,heg in het autoklassement te behouden. Bij de mo- Q.^joureurs is de Belg Guy Huynen eerste. tt)Ci 1-1 6-1 30. 6- L URO- Bijna drie miljoen voor springpaard NEW YORK In de Verenigde Staten wisselde het negen jaar oude springpaard The Natural voor 2,8 miljoen gulden van ei genaar. De internationaal weinig bekende Katherine Burdsall zal voortaan op de rug van de hannoveraan te zien zijn. De 27-jari- ge amazone nam The Natural over van Rod ney Jenkins. Die combinatie was dit jaar goed voor een prijzengeld van 275.000 gul den. Het vorige record bij de verkoop van een springpaard bedroeg 1,5 miljoen gulden. Overigens zullen de paardenliefhebbers in 1990 hun aandachtsveld naar Stockholm moeten verplaatsen. De internationale rui- terfederatie (FEI) besloot gisteren in Bern dat alle wereldkampioenschappen in de paardensport in dat jaar in de Zweedse hoofdstad zullen worden gehouden. Schapers moeizaam naar tweede ronde AUCKLAND Michiel Scha- pers heeft zich gisteren bij het met 100.000 dollar gedoteerde Grand Prix-toernooi van Auckland gekwalificeerd voor de tweede ronde. De als vierde geplaatste Rotterdammer, 100e op de wereldranglijst, zege vierde in Nieuw-Zeeland in de eerste ronde met grote moeite over de Amerikaan Cary Stansbury: 4-6, 6-4, 7-5. Scha pers moet nu aantreden tegen de sterke Australiër Mark Woodforde. Deze won met 6-4, 6-3 van de Westduitser Henri Rittersbacher. Ernst Vettori wint vier-schansentoernee BISCHOFSHOFEN De Oostenrij ker Ernst Vettori heeft gisteren de traditionele vier-schansentoernee gewonnen. In de laatste wedstrijd, in Bischofshofen, benadrukte de 22-ja- rige Vettori zijn positie als beste springer door met twee keer 111 me ter en een puntentotaal van 229,0 de concurrentie te verslaan. Hij bleef zijn 17-jarige landgenoot Franz Neu- landtner voor. Deze bereikte afstan den van 113,5 en 107,5 meter en kreeg 221,6 punten. Ook in de eind stand van de vier-schansentoernee, waarvan ook de traditionele nieuw jaarswedstrijden in Garmisch-Par- tenkirchen deel uitmaken, werd Neulandtner tweede. Zeiler Robert Drontman op weg naar titel MELBOURNE De Nederlandse zeiler Ro bert Drontmann is met nog een race te gaan al zeker van de wereldti tel in de cadet-klasse. De Hagenaar, met als bemanningslid Mat- thijs van Velden, be haalde in Melbourne vijf eerste plaatsen en een achtste. Oefenduels ijshockeyteam gaan niet door AMSTERDAM De oefenduels, die het Nederlands ijs hockeyteam in januari zou spelen tegen Denemarken en Frankrijk, zijn afgelast. Technisch directeur Dummy Smit van de Nederlandse IJshockey Bond (NIJB) is tot gister avond- bezig geweest toestemming te krijgen van de clubs uit de hoogste klasse van de nationale competitie. Volgens Smit kreeg hij onvoldoende steun van enkele hofleveran ciers. De wedstrijden tegen Denemarken (14 en 15 januari) en Frankrijk (28 en 29 januari) pasten in de voorbereiding van Oranje op het toernooi om het wereldkampioenschap in de B-groep, van 20 tot 29 maart in Eindhoven. „Ik vind het erg jammer, dat het zo moet lopen", zei Smit. „De clubs zijn echter allemaal druk doende de play-offs te halen. Met het oog op het WK lijkt het wel, alsof er ver stoppertje wordt gespeeld. Ik ben de afgelopen weken druk bezig geweest de clubs te overtuigen van het belang van de oefenwedstrijden. Maar zonder steun van de achterban be ginnen we als bond niks". e (al); upor- •n d«|CKLAND „Duizen- "9.00. n mensen op de wal, die Ttg',ipen en applaudiseren", (i6);iistateerde zeezeiler ?tiné" fk Nauta beduusd en a 52! [daan, kort nadat hij op jjdag 5 januari om- eeks elf uur plaatselijke J met zijn Philips Inno- k#,e,tor in de haven van ickland had aangelegd. en zijn bemanning n deBgen een hartverwar mende ontvangst na een 0 jude, natte en zware iwer- eede etappe in de With- eadzeilrace rond de we- er i|d. j vreugde over de goede af- HEA- p werd nog groter toen een De tweede etappe was een re- Jj later bleek dat Nauta zijn delijk voorspoedige, „maar aste concurrent, de l'Esprit waarschijnlijk wel de meest Iquipe van de Fransman oncomfortabele", zoals de inel Pean, in het totale han- Friese schipper die omschreef, apklassement ook nog had Vanuit Kaapstad voer Nauta ■slagen. Hij ligt nu helemaal vrij spoedig met een boog zo kop en is daarmee de groot- ver mogelijk zuidwaarts. Hij kanshebber voor de eind- baseerde deze tactiek op een irwinning. lesje dat hij bij de vorige race n de divisie-genoot Fazer met de Tielsa had geleerd, ïland valt na deze etappe Koud was het er wel en vooral erg nat door de vele regen. "Ijsbergen hebben we deze lijke concurrent. Maar wij hebben ze op grote achterstand weten te zetten", aldus Nauta vergenoegd. Bij de binnenkomst van de Finnen werd bekend dat de l'Esprit d'Equipe pas de vol gende ochtend omstreeks vijf uur aan de finish werd ver wacht. Dat was ruimschoots na het voor Nauta kritieke mid dernachtelijke uur. Ook van de Belgische Rucanor Tri Star en de Equity Law van Pleun van der Lugt valt in en na deze etappe weinig concurrentie meer te verwach ten. In de volgende twee etap pes zijn eigenlijk alleen de In- novator en de Esprit nog echt in de race. inig gevaar meer te duch- „Dat was een heel gevaar- keer niet gezien. Maar daar za ten we ook niet om te sprin-' gen". De kou en het vocht drongen overal binnen in het schip. Tot overmaat van ramp viel ook de verwarming nog uit. Vooral het condens water maak,te het leefklimaat erg on aangenaam. Kleding, slaapzak ken, beddegoed, alles was nat. De bemanning heeft in deze barre omstandigheden wel veel profijt gehad van de zoge naamde overlevingspakken. Nauta is nog steeds erg tevre den over de kwaliteiten van de Innovator. Het schip houdt zich uitstekend onder de zwa re omstandigheden. De enige schade van betekenis was het gevolg van een klapgijp. Hier bij draaide een stuk lijn rond de antennetoren. Deze knapte af en sloeg overboord. Daar door kwam er ook een scheur in de spiegel van het schip en tegelijkertijd scheurde de spin naker. „Al met al een schade van een 15.000". Ook de be manning heeft deze zware etappe doorgaans goed door staan. Alleen de Deense zeil maker Palle Hemdorff zal waarschijnlijk vervangen moeten worden. Hij kampte met ernstige rugklachten. De aankomst in de haven van Auckland, aan de oostkant van het Noordereiland deed de ontberingen snel vergeten. De spontane reacties van de grote menigte waren overweldigend. Her en der in de massa wap perden Friese vlaggetjes of klonken Friestalige kreten op van emigranten uit 'it Heite- lan'. Het meest origineel bij de ontvangst was het optreden van een groep Maori's, de oor spronkelijke bevolking van Nieuw-Zeeland. Twintig man nen en vrouwen voerden een traditonele welkomstdans op. Schipper Nauta moest dit ri tueel beantwoorden met een zogenaamde neuskus met de leider en enkele dames van de groep. De komende weken zullen schipper en bemanning zich voorbereiden op de derde etappe die begin februari van in Auckland van start gaat. Het schip gaat donderdag naar de werf en wordt dan hele maal opgekalefaterd. Eventue le schade wordt hersteld en versleten onderdelen worden vervangen. Ook de bemanning zal het nodige ondernemen om de conditie op peil te houden. Het eindpunt van het derde traject zal Uruguay zijn. DURK HIBMA Schipper Dirk Nauta wordt getracteerd op een neuskus van Maori Catharine Tuore, kort na zijn aankomst in Auckland. TZERN Het secretari- van de wereldschaak- id FIDE heeft gisteren 1 wereldkampioen Gari sparov geen bericht tvangen over zijn keus Dr de plaats waar de hem onttroonde atoli Karpov volgende and zijn revanche zou «eten krijgen. Kasparov d van FIDE-president irencio Campomanes 6 januari de tijd gekre- 1 om zijn keus bekend maken of zijn titel weer ijt te raken. FIDE-se- itaris Lim Kok An zei teren dat het verstrij- n van de termijn niet :ekent dat Kasparov 1 titel automatisch kwijt dat een besluit over jntuele diskwalificatie van iparov genomen zal moeten worden door Campomanes, naargelang de informatie waarover hij beschikt. Lim verklaarde dat "de kwestie geen precedent heeft, maar dat een besluit in elk geval op zich zal laten wachten. Lim Kok An zei dat Campomanes op reis was en een Andere mede werker zei dat de FIDE-presi dent pas 22 januari terug werd verwacht. De voorzichtige uit latingen van Lim kunnen er op wijzen dat Campomanes, die hij het afgelopen weekein de in Milaan sprak, een uitweg zoekt voor de impasse die is ontstaan als gevolg van een wijziging in de reglementen onder zijn voorzitterschap. In een gisteren gepubliceerd vraaggesprek met het West- duitse weekblad Der Spiegel heeft Kasparov gezegd vol vertrouwen te zijn dat Campo manes het niet zal aandurven hem de titel af te nemen. „Er komt geen revanche, niet om dat ik het niet wil, maar om dat de hele schaakwereld het niet wil", zei Kasparov. De Franse wielrenner Laurent Fignon was tijdens de zesdaag se van Madrid betrokken bij een valpartij. De ex-winnaar van de Tour de France brak hierbij zijn sleutelbeen en liep een wond aan zijn wenkbrauw op. Fignon is een van de trekpleis ters in de Zesdaagse van Rotterdam maar zijn optreden al daar is hoogst onzeker geworden. Voetbal Voor de tweede keer in zijn loopbaan is Jan Ceule- mans uitgeroepen tot beste voetballer van België. De 28-jarige middenvelder van Club Brugge ontving eerder in 1980 de Gouden Schoen als beste speler van het jaar. Tennis Glenn Schaap en Hendrik-Jan Davids hebben zich in Caracas geplaatst voor de achtste finales van een internationaal tennistoernooi. De Nederlandse jeugdspelers versloegen respec tievelijk de Belg Xavier Daufresne en de Deen Bert Gade. Voetbal Voor de derde ronde van het toernooi om de Engelse voetbalbeker zijn maandagavond twee wedstrijden gespeeld: Crystal Palace - Luton 1-2 en Oldham - Orient 1-2. LEIDEN In de zaalcompeti tie pakten de voetballers van Noordwijk gisteravond de vol le 3-5 winst tegen Van der Plas. De Noordwijkers namen vlot een 0-3 voorsprong door doelpunten van Gerben Voge laar en Bas van der Berg (tweemaal). Leen van der Plas verkleinde namens de gast heer de achterstand tot 1-3. In de tweede helft vergrootte Erik Hensbergen de voor sprong tot 1-4. Jaap van Duyn scoorde 2-4 en de aansluitings treffer van Rik Curfs bracht de spanning terug. Noordwijk had op dat moment Bas van der Berg op de strafbank zit ten en vreesde de gelijkmaker. René Hensbergen zorgde er met zijn doelpunt echter voor, dat de punten terecht mee naar Noordwijk gingen. In de interregionale klasse leed Lugdunum een onnodige, maar niet onverdiende 5-4 ne derlaag bij De Rozet. ik had de moed eigenlijk al >gegeven. Op het moment it ik het in Amerika pro- 0-eerde was ik al 23 jaar. En [at was in feite te oud. Over Dostenrijk en Zwitserland [oorde ik wel eens iemand "(raten, maar er kwam nie- nand bij mij met serieuze inbiedingen. Daarom keek er wel van op dat er ie- and van Klagenfurt in Fri- ourg naar me toestapte. Het Cshockey is nauwelijks te I ergelijken met dat in Ne lengte erland. Hier wordt profes- gedacht, zowel op als i part; luiten het ijs. Alleen de orga- lisatie al, dat spreekt me erg tad inan- Voor alles wordt ge- Jstraf; orgd. Ik kwam hier aan en 3.): 32 le journalisten stonden op iet vliegveld te wachten. Ik kreeg direct een auto en kon ^"ieteen door naar het huis id;' iSÜat ik een paar weken eerder iad uitgezocht". Ijshockeyer Tony Collard in het Algemeen Dagblad) ,Tot nu toe is het altijd klo- en geweest. Ik heb nooit bij ie wereldtop gezeten, dat be sef ik maar heel goed. Zo (oed als Zjelezovski en Bou- :her zal ik waarschijnlijk looit worden, maar ik moet paar toch dicht in de buurt !P 9Z Kunnen komen. Er zijn al zo- Jan Ykema: „Het moet een keer goed gaan". veel trainers geweest, die mij hebben verteld dat ik het wel kan. Dat moet ik toch een keer waarmaken. Af en toe zijn er van die uitschieters, die mij moed geven. Als ik op een doordeweekse dag in Heerenyeen 38,4 kan rijden, dan denk ik toch: het moet een keer goed gaan". (Schaatser Jan Ykema in de Volkskrant) „Bowling is één van de grootste indoorsporten ter wereld. In de VJ> zijn er maar liefst negen miljoen sportbowlérs, in Nederland zijn er 23.000. Deze spelen wekelijks hun competities. Vele duizenden hiervan spe len ook in de nationale lea gues (zoiets als een een voet balcompetitie) en verder be staat de mogelijkheid om we kelijks toernooien te.gooien. Voor een goede bowlingbal ben je tegenwoordig al gauw tussen de 250 en 500 gulden kwijt. Ik heb zelf het geluk dat een groot deel van mijn kosten vergoed worden. Trai ningsfaciliteiten geniet ik bij Claus Partyhouse in mijn woonplaats Haarlem. In schrijfgelden en nationale leugue worden vergoed door Bowling en Pro Shop De Hofstede uit Rijswijk. Zonder deze geldschieter zou ik mijn sport nooit zo kunnen bedrij ven als nu, want alleen aan trainen besteed ik al tussen de 15 en 20 uur per week. In de VS komen de professio nals wekelijks op tv en kun nen er duizenden dollers ver diend worden. Een eerste prijs van 20.000 dollar is daar zeker geen uitzondering". (Topbowler Eric Kok in De Telegraaf) „De interesse voor Jehova is ontstaan uit een bepaalde le vensbehoefte. Het leven, dat ik voorheen leidde, was niet bevredigend. Dat kon toch nooit het leven zijn. Het vol deed niet aan mijn gevoel, dat het leven geluk moet in houden. De eerste hint kreeg ik van mijn zwager, die zich al in Jehova had verdiept. Hij haalde een passage uit de bijbel aan, die mij zeer aan sprak, uit Mattheus: 24. Het hoofdstuk, waarin staat ge schreven hoe het ons zal ver gaan; met allerlei signalen, waaraan de eindtijd is te her kennen". (Oud-wielerkampioen An- dré Gevers in de Haagsche Courant) „Als het nodig is kan ik met Mr. Janssen van Raay: „Ik ben altijd Ruiter geweest". de Porsches en de Mitsubis hi's meerijden op deze piste. Ik ben nu vier minuten na Jacky Ickx binnengekomen en slechts dertig minuten achter de dagwinnaar Co- wan. Toch heb ik vooralsnog geen illusies op een eindzege in het totaalklassement. Als de Porsches, de Mitsubishi's en de Opeis heel blijven is er geen echte eer te behalen in het totaalklassement, of ik moet onnodige risico's ne men. In het vrachtwagen- klassement natuurlijk wel". (Jan de Rooy, deelnemer Parijs-Dakar, in De Tele graaf) „Mijn sport is eigenlijk paardrijden. Ik heb ooit nog aan de militaire ruiterkampi- oenschappen meegedaan, niet te verwarren met de milita ry, want anders lachen mijn vrienden me uit, dat kan ik namelijk niet. De militaire ruiterkampioenschappen be stonden uit drie onderdelen: cross country, dressuur en springen. Ik ben altijd ruiter geweest, ook als eerste luite nant der huzaren. Nee, zelf heb ik nauwelijks gevoet bald, mijn ogen zijn daar niet geschikt voor, een oog is één, het andere oog is zes. Ik werd zelfs bijna afgekeurd voor militaire dienst". (Mr. Jimmy Janssen van Raay van spelersvakbond VVCS in Voetbal Interna tional) „Mijn bedoeling was om mid den in de groep te staan en me open te stellen voor alle kritiek. Al snel bleek dat ik boven de speelsters moest gaan staan. Ik heb dat ook inderdaad gedaan in de hoop dat ze me op den duur toch zouden accepteren. Ik had tijd nodig en die is mij niet gegund. In plaats van het rechtstreeks tegen mij te zeg gen, werd onderling gezeurd over mijn coaching. Dat stel de me teleur, maar ik besefte dat erkenning je niet zomaar in de schoot wordt geworpen. Je moet er keihard voor wer ken. Dat heb ik gedaan, maar als de waardering dan toch te lang uitblijft en je het gevoel krijgt dat ze je niet willen be grijpen, is het na verloop van tijd niet leuk meer. Je moet niet vergeten dat het een hobby is. Ik doe het voor mijn plezier en niet voor de onkostenvergoeding die ik krijg" (Leun Straub, ex-trainer Ookmeer, in Handbal) GENUA De eerste stap op weg naar een nieuw Nederlands voetbalelftal is voor Leo Beenhakker al ten minste half mislukt. Het ontbreken van het zestal Ajacieden door kruist zijn opbouwplan- nen voor de ploeg, die in het najaar moet beginnen aan de kwalificatiecyclus van het toernooi om het Europese kampioenschap van 1988. Morgenavond treedt een mengelmoes van jongere spelers in Ge nua aan tegen het B-team van Italë. De coach was van plan de pe riode tot half mei te gebruiken voor de opbouw van de selec tie die zich op het Europese podium moet waarmaken. „Het plan voor Genua is nu volledig in duigen gevallen en ieder zal kunnen begrijpen dat ik daarmee helemaal niet ge lukkig ben. Vooral niet omdat ik het gevoel heb, dat er ande re zaken spelen dan blessures. Ik heb namelijk persoonlijk van drie van de vier spelers gehoord, dat zij graag hadden meegewild naar Italië. Op zo'n moment wordt het technisch beleid dat was uitgestippeld op een niet kinderachtige -manier door een club gedwarsboomd". Misverstand Voor de wedstrijd van morgen in Genua, waar in het afgelo pen etmaal ongeveer evenveel sneeuw is gevallen als in West-Nederland, vroeg de Ita liaanse bond een B-elftal om een aantal van zijn mogelijke Mexico-gangers te kunnen tes ten. Het instituut van de B-ploeg is echter in Nederland onbekend en daarom werd be sloten een met een paar oude ren versterkt Jong Oranje naar de Italiaanse havenstad af te vaardigen. „De benaming Jong Oranje is volgens mij", stelde Renze de Vries, sectiebestuurslid, belast met de technische zaken, „de basis voor het misverstand ge weest. Wij gingen ervan uit, dat er gekozen zou worden uit alle spelers in de leeftijdsgroep tot 23 jaar. Bij sommige clubs en vermoedelijk ook bij Ajax heeft men gedacht dat de se lectie zou worden gemaakt uit jongeren die nog niet min of meer zeker waren van een plaats in de A-ploeg. Zo'n ver schillende interpretatie en de consequenties daarvan zijn na tuurlijk een weinig gelukkige zaak. Ik geloof dat de ontwik keling van de laatste weken Leo Beenhakker en Dick Advo caat overleggen over de stra tegie voor morgenavond. ook weinig gunstig is beïn vloed door vakanties van de leden van de technische staf. Niettemin zal de affaire met Ajax moeten worden uitge sproken en ook met de trai ners". Voor Beenhakker is de proce dure ook reglementair niet te verteren. „Een speler kan af zeggen, om welke reden ook. De club echter kan dat niet voor hem doen. En in dit geval heeft Johan Cruijff een beslis sing genomen. Daardoor vie len Rijkaard, Van Basten, Va nenburg en De Wit af. Michels heeft gezegd tot nader order geen Ajacieden in de selectie op te nemen. Vlak voor hij naar China vertrok, heeft -hij nog contact met Ajax gehad en de club heeft hem toen meege deeld, via vice-voorzitter Arie van Eijden, dat men niet meer zou dwarsliggen". Beenhakker tot slot: „Bij mij bestaat de bereidheid er een streep onder te zetten. Het laatste dat ik wil is er een prestigezaak van maken. In de eerste plaats is dat kinderach tig en ten tweede zou het slecht zijn voor het Nederland se voetbal. Het blijft mijn me ning dat het in het belang is van jonge spelers, meer con tact te hebben op het interna tionale vlak". „Bij mij bestaat geen oud zeer en ik ben ervan overtuigd dat het ook geldt voor het bestuur van Ajax. Maar ik zal mij na tuurlijk toch binnenkort eens in Amsterdam melden om te horen hoe andere belangheb benden er over denken." Beenhakker zal dan misschien een aantal van zijn bijgedach ten over de afmelding ventile ren. Hij noemde daarbij niet een mogelijke vrees van Ajax zijn spelers in Italië, dat vol gend seizoen waarschijnlijk de poort voor buitenlanders op nieuw opent, in de etalage te zetten. Een niet onredelijke overweging overigens, omdat buitenlandse belangstelling bij eventuele contractverlengin gen in Nederland sterk prijs verhogend kunnen werken. Beenhakker meent bij de eer ste de beste selectiestrijd voor zijn nieuwe groep, want zo kan het duel van Genua toch worden gezien, rekening hou dend met de kwaliteit van het Italiaanse voetbal, al terrein te hebben verloren. Tips voor Nootdorp NOOTDORP Elf draverijen staan er morgenmiddag, 14.30 uur, op het programma van de drafbaan in Noot dorp. Onze tips voor deze meeting MAARTEN D-PRIJS: Atlanta, Zafra Mendel en Amazone Cede. MAESTRO CAVALJOSPRIJS(eerste afdeling): Zoon van Lijster, Zigzag Geluk en Zerry de Sota. MAESTRO CAVALJOSPRIJSftwee- de afdeling): Zanny Oranje. Zeewind en Zilverboy. MAI REGINAPRIJS: Zoon van Jen sen, Zimpuls P en Zo Boy Rose. MANZA BUITENZORGPRIJS(eer- ste afdeling): Ygor Westlandia, Yvet- te S en Zodiac Victory. MARIETTE STARPRIJS: Zanzibar Jackey, Yranda en Vasco Boshoeve. MANZA BUITENZORGPRIJS(twee de afdeling): Yria P, Yko A en Yudo Buitenzorg. MAC LUC GOLDPRIJS: Wilfred. Ysabel Ossewaard en Yanna Hano- MUSKIETERPRIJS: Valeri Borzov, Yvere Westfrisia en Venit. MISTRAL NORAPRIJS: Wanda Volo, Unique of Grace en Udo Bui- MONEYMAKERPRIJS: Ulmus du Bois, Vivat Oldeson en Winston. sportuitslagen AUTO/MOTORSPORT Parijs-Dakar Stand aan de kop na drie trajecten: 1. Zaniroli/Da Silva (Fra) 3.55,31; 2. Gabreau/PIpat (Fra) 4.04,12; 3. Met- ge/Lemoyne (Fra) 4.19,41. Motoren: 1. Huynen (Bel) 9.09,31; 2. Balestriri (Ita) 9.11,36; 3. Bacou (Fra) 9.27,12. SKIËN Vier-achanaentoemee Uitslag Bischofshofen: 1. Vettori (Oos) 229,0 punten (111,0 en 111,0 m); 2. Neulëndtner (Oos) 221,6 (113,5 en 107,5); 3. Berg (Noo) 216,6 (106,0 en 110,0). Eindstand: 1. Vettori 843.1 punten; 2. Neulënd tner 813,0; 3. Puikkonen (Fin) 805.8.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 7