VROOM1® DREESMANN DONDERDAG 2 JANUARI 1986 Dit jaar maken we samen 'Ik weet het niet. Ik ga gewoon met mamma mee. Als zij wat moet hebben, lopen we ook altijd langs de tienerafdeling en meestal koopt ze dan ook wat voor mij. Kijk. deze trui komt er vandaan maar ook m'n walkman en die poster. Leuk hè?' 'Ik surf en ik tennis. En tot nu toe hadden ze altijd alles wat ik nodig had bij V&D. Bovendien als je wat te vragen hebt, krijg je altijd antwoord. Ze weten er gewoon veel van. Als we straks met de krokus gaan skiën, kopen we onze spullen ook daar.' Een eeuw Vroom Dreesmann. Dat belooft wat volgend jaar. Maar ook nu al, want 99 is natuurlijk ook niet niks. En om alvast een beetje in de stemming te komen, alvast een beetje een feestelijk gevoel te krijgen, beginnen we dit jaar al. Met het hele jaar door feestelijke aan biedingen, leuke akties en prettige prijsvoordelen. Zodat wij er het volgend jaar, samen met u, een echt eeuw feest van kunnen maken. 'Vroom Dreesmann? Nou, ja, kijk. Ik ga er gewoon altijd heen. Het is geloot ik begonnen toen ik eens op zoek was naar een heel bijzonder iets voor een feest. Ik had overal gekeken en niets echt leuks kunnen vinden tot ik bij V&D binnen liep. En daar vond ik het. Zomaar. Bovendien werd ik er uitstekend geholpen ook. En vanaf die tijd ga ik altijd eerst naar V&D en meestal slaag ik daar meteen 'Ik hou nogal van doe-het-zelven en mijn garage staat dan ook vol met allerlei spullen. Eerst kocht ik hier en daar eens wat tot ik in een advertentie van V&D een apparaat zag staan dat ik nog nergens anders had gezien. Ik ernaar toe en wat me meteen al opviel was de enorme keus. Allemaal kwalitatief uitstekende spullen en nog behoorlijk voor delig ook. Sindsdien koop ik alles bij V&D. Ook al om de garantie.' De heer Ton Dreesmann: 'Vroom Dreesmann wordt volgend jaar 100. Een hele leef tijd. Een leeftijd die wij niet zien als een einddoel, als mijlpaal, maar veel meer als begin van een nieuw tijdperk. Een tijdperk waarin nog meer de nadruk zal liggen op service, kwaliteit, deskundigheid en betaalbare prijzen. Want met bijna 100 jaar ervaring moet je dat wel kunnen. Bovendien heb je dan geleerd om mee te gaan met je tijd, trends te volgen en tendensen te voor zien. Eigenlijk beginnen we elke dag opnieuw...'

Leidse Courant | 1986 | | pagina 4