Ushockeyploeg te zwak voor Russisch clubteam I ^eer zege voor Van Kempen n marathon Toppers onderuit in Engels voetbal Den Bosch voor BS Leiden in toernooi Blitz PORT EektaeSouocuit VRIJDAG 27 DECEMBER 1985 PAGINA 9 chapers :ruikelt i tweede jnde {LBOURNE Michiel oapers is in het interna- pale toernooi van Mel- Ïrne in de tweede ronde eschakeld. De Neder- Ise tennisser moest in irk Edmonson zijn iirdere erkennen: 6-4, Schapers was in de ite ronde tegen de erikaan Leif Shiras succesvol geweest: 4-6, 6-4. Oostduitse zwemtoppers nemen afscheid OOST-BERLIJN Vier Oostduitse topzwemsters en één topzwemmer nemen aan het einde van het jaar of ficieel afscheid van het wedstrijd- zwemmen. Het zijn Birgit Meineke, Ute Geweniger, Jacqueline Alex, Anke Sonnenbrodt en Frank Emba- cher. In totaal vestigden zij veertien wereld- en zestien Europese records en behaalden zij vijf wereld- en twee olympische titels. De meest succes volle van het vijftal was Ute Gewe niger. De aankomende schoonheids specialiste beheerste vijf jaar lang de schoolslag en veroverde tien Europe se titels. Scheidsrechter met pistool bedreigd MOREIRENSE Met een pistool heeft een voetbalfan de scheidsrechter gedwongen de Portugese tweede divisie-wedstrijd Moreirense- -Leixoes verder te leiden. De bewapende man was in de kleedkamer van de arbiter doorge drongen, nadat die even tevoren het duel had gestaakt. Leixoes leidde in Moreirense met 2-1, toen honderden toeschouwers uit protest tegen enkele twijfelachtige beslissingen van de scheidsrechter het veld opkwamen. De horde dreigde de arbiter en grensrechters te moleste ren. Het trio vluchtte net op tijd naar de kleed kamers, waar vervolgens de „revolverheid" op dook. De wedstrijd werd uitgespeeld en door de thuisploeg met 3-2 gewonnen. Leixoes heeft bij de Portugese bond protest aangetekend. OUD-WERELDKAMPIOEN BOKSEN VERMOORD LA ROMANA De voormalige wereldkampioen boksen, Eleoncio Mercedes, is in zijn geboortestad La Romana in de Dominicaanse Republiek kort na een verkeersongeval doodgeschoten door de legerofficier Carlos Luciano Diaz Morla. Het drama had plaats middenin een van de drukste straten van La Roma na. In een file reed Mercedes tegen de auto van Mor la op. Slechts de bumper van diens wagen werd licht beschadigd. Er ontstond nietemin een heftige ruzie. Morla trok plotseling zijn pistool en vuurde twee'ko gels op Mercedes af. De 28-jarige Mercedes werd ge dood. Morla werd in hechtenis genomen. Mercedes veroverde op 6 november 1982 de wereldtitel (WBC) in het lichtgewicht door een overwinning op punten op de Amerikaan Freddie Castillo. Vier maanden la ter werd hij in Londen op knock out onttroond door Charlie Magri. Van Ettekoven moet Wageningen redden WAGENINGEN Het bestuur van de eerste divisieclub FC Wageningen is in zijn geheel afgetreden. Wel zal men de lopende zaken nog afhandelen. Tijdens een speciale vergadering is voorts een commissie van advies in het leven ge roepen, die tot taak heeft de in grote fi nanciële moeilijkheden verkerende club organisatorisch en structureel weer op poten te zetten. Scheidsrechter Henk van Ettekoven heeft zich bereid ver klaard deze commissie te leiden. Verder maken de heren Siepman (de aftreden de voorzitter) en Jagersma deel uit van de commissie, die nog met twee perso nen moet worden uitgebreid. De in Ede woonachtige Van Ettekoven is even tueel bereid in de nabije toekomst het voorzitterschap van de club op zich te nemen als hij stopt met zijn loopbaan als scheidsrechter. Volgens de reglementen heeft Van Ettekoven nog anderhalf jaar te gaan. Van Ettekoven, die dezer da gen een conflict met de Marokkaanse speler Doufikar van PEC Zwolle in een gesprek bijlegde over het leiden vanm de commissie: „Men achtte het een te amateuristische zaak. dat het bestuur uit dertien persopen bestond. Wat de fi nanciële situatie betreft: het is eigenlijk al één over twaalf. Het zou jammer zijn als Wageningen naar de knoppen zou gaan. Het is tenslotte een club met een rijk verleden. Ik heb toegezegd zitting te nemen in die commissie in de hoop, dat alles nog in goede banen geleid kan worden". KONINGEN Zonder i (zieke) Hilbert van der aim is het nationale ma- thonrijden tijdelijk tot n open strijd geworden, e vraatzuchtige Fries eef op Tweede Kerstdag j de warme kachel en >t daarmee de „muizen" de tafel dansen. In roningen kwamen de iderdrukten van dit sei- en uit hun holen. Op de lan van het Stadspark- adion wemelde het van f uitlooppogingen, waar- j niemand in staat was meute tot bedaren te rengen. Met liefst drie tloopronden op zak won ichard van Kempen, de nge coming-man uit de ,oeg van acteur Manfred Graaf, de eindsprint in de drie sterksten in Ders. Tweede werd ver- issend de Fries Nanne ïmplonius, die tot aan steravond weinig schok- ende resultaten had ge- Dekt in zijn debuutsei- spel werd in Groningen de wagen gebracht door ree pupillen van kernploegt- Henk Gemser: Emiel i en Robert Vunde- Hopman zwierde met de an hem bekende lange klap- en weg van de compacte óofdmacht. Lang duurde het [rontuiir van de bollenkweker it 't Zand niet, maar de vroe- fre „Hulk" van het mara- Jonpeloton was ook niet met b opdracht om naar Groningen gestuurd. Ge mser had zijn twee superstay ers opgedragen om de mara thon als training te rijden. „Die jongens moeten in com petitie blijven. Dit is beter dan het rijden van trainingsrondjes op publieksuren", zo verklaar de Gemser de aanwezigheid van de lange-afstandskanon- Nadat Hopman werd terugge pakt en inmiddels een vluch terstrio een ronde voorsprong had genomen, mocht Robert Vunderink op avontuur. De gedrongen krachtpatser uit Raalte nam in zijn eentje een „toer" op het peloton, maar kwam daarna met Hopman niet meer in het stuk voor. Beide kernploegleden reden rustig mee in het peloton, waar af en toe de ruggen ge kromd moesten worden voor het achterhalen van vluchters. Het spervuur aan demarrages kon echter onvoldoende be antwoord worden door de gro te groep. Na het optrekken van de kruitdampen bleken er plotseling vijf mannen te zijn met drie ronden voorsprong. Valpartij De vijf (Var De vijf (Van Kempen, Semplo- nius, Albert Bakker, Kooiman en Pronk) haalden echter niet gezamenlijk de eindstreep. Door een onverwachte ma noeuvre van Jos Pronk, de campinghouder die dit seizoen al eens in Groningen won, kwam deze met Jan Kooiman in botsing. Beide kemphanen smakten tegen het ijs en wa ren daarmee drie ronden voor het einde al kansloos voor de zege. Richard van Kempen, dit i Alkmaar sprintwin- iróór Van der Duim, rook Richard van Kempen. zijn kans en schoot er als een schicht vandoor. De jongeling uit De Hoef kreeg Semplonius en Bakker in zijn kielzog mee maar hij won simpel de sprint. „Toen Kooiman en Pronk vie len, maakte ik me verder geen zorgen meer. Ik wist dat ik de sterkste spurter was", glunder de Van Kempen. De grootste verrassing in Gro ningen was echter de tweede plaats, die Semplonius boekte. Vorig seizoen was zijn meest opvallende prestatie het beha len van het Fries marathon kampioenschap op natuurijs. De 29-jarige onderwijzer uit Lemmer stapte dit jaar over naar de A-groep en kwam tot aan gisteravond niet verder dan een elfde plaats in de zes daagsefinale te Assen. „Nu wil iedereen zeker alles van me weten", was de eerste reactie van de dolgelukkige Fries. „Nou, het belangrijkste is dat ik de enige man op het podi um ben, die nog geen onder dak heeft gevonden bij een sponsor". GIO LIPPENS GRONINGEN Het Ne derlands ijshockeyteam, in maart gastheer van de strijd om de wereldtitel voor B-landen, is nog te zwak voor een midden moter uit de competitie in de Sovjet-Unie. Dat werd gisteren duidelijk in de openingswedstrijd van het internationale toernooi van Groningen. De dui zend toeschouwers zagen Nederland 2-10 (0-3, 1-6, 1-1) verliezen van Wos- kresensk, momenteel ze vende in de hoogste divi sie van het Russische ijs hockey. Dat het team van coach Cliff Stewart en technisch directeur Dummy Smit tegen een neder laag zou aanlopen, was wel verwacht. De ruime marge echter niet. De uitslag was evenwel het logische gevolg van de slechte afwerking van Nederland, die flink afstak bij die van de Russen. De afwezigheid van Tony Col- lard, die geen toestemming kreeg van zijn club Klagen- furt, mocht niet gelden als ex cuus voor Stewart en Smit. Nederland kreeg immers kans genoeg te scoren. Stewart, die 31 december terugkeert naar zijn vaderland Canada, rea geerde nogal gelaten op de r dammer Ron Berteling, Hage naar Arnold Troch, Nijmege- naar Ben Tijnagel en Tilbur- ger Hans Smolders om uiteen lopende redenen ontbraken. „Bovendien zitten we met het kwaliteitsverschil tus- de Nederlandse competitie Doelman Nico Bruisten heeft het nakijken bij deze inzet van Igor Bazjenov. en het internationale niveau", vertelde Stewart, opvolger van de naar Zweden teruggekeer de Claus Wallin. „Nederland handhaaft als één van de wei nigen de amateurstatus. Daar door heb je bij voorbaat een achterstand. Ook de voorberei ding van de nationale ploeg is moeilijk te optimaliseren. De andere deelnemers aan het wereldkampioenschap in Eindhoven hebben trainings kampen van vier tot zes we ken. Wij hebben er één van acht dagen. Omdat de compe titie nogal laat eindigt, blijft er niet veel tijd over". Het toernooi, waaraan ook eerste-divisieclub Groningen en een Praagse selectie deelne men, staat voor Stewart in het teken van het experiment. Hij kent de oudere spelers nog van twee jaar geleden, toen Nederland onder hem naar de B-poule promoveerde. De tien jongeren zijn voor hem nieuw. De Canadees, half december door de Nederlandse IJshoc key Bond (NIJB) naar Neder land gehaald, beschikt nu over een groep van ongeveer dertig man, die door Smit is samen gesteld. In januari moet Smit als coach functioneren bij oe fenwedstrijden tegen Dene marken en Frankrijk. Gaten Van de kandidaten voor de definitieve selectie waren de in Groningen aanwezige ver dedigers behoorlijk op dreef. Vooral Rob van Steen en Bill Wensink beiden Geleen), Fred Homburg (Nijmegen) en Maar ten Burgers (Tilburg) kenden hun verantwoordelijkheid. Al leen in de tweede periode liet de Nederlandse verdediging te veel gaten vallen. Toen slaag den de Russen erin van 3-0 op 9-1 te komen. Maar de achter hoede stond in die ogenblik ken onder zware druk, door dat de aanvallers zich beperk ten tot het missen van de ene na de andere fraaie kans. Leo Koopmans, coach/speler van Groningen, Andy Tenbult (Geleen) en Bert Hille (Am sterdam) deden vlak voor de geroutineerde doelman Gera- simov te moeilijk. Alleen Henk Hille, in de Zweedse competitie uitkomend voor Rögle BK, passeerde Gerasi- Gebrek aan efficiëntie kon de Russische aanvallers niet wor den verweten. Voor Woskre- sensk is het toernooi een aar dige voorbereiding op de twee de helft van de competitie. Dat vertelde althans teamleider Rodionov, in zijn actieve pe riode ook spelend in de natio nale ploeg. Aan het spel van zijn formatie kleefde geen spoor van laksheid. Beide li nies brachten de benodigde discipline op en namen gas te rug zodra dat kon. De Russen, voor het eerst in Nederland, konden het zich zelfs veroorlo ven in de laatste periode het initiatief aan hun tegenstan ders over te laten. Mede door een plotselinge opleving van de thuis spelende Koopmans lukte het Nederland de laatste periode met 1-1 af te sluiten. Koopmans zette Nederland na acht minuten op 2-9. Even leek het erop, dat een geringe re nederlaag mogelijk was. Woskresensk, dat juist begon nen was aan enkele risicodra gende acties, reageerde met een treffer van Lavrentjev en greep vervolgens terug naar het sobere, degelijke concept. Nederland krijgt morgen weer een taai team tegenover zich: Praag. Zondag wordt het toer nooi besloten met de wedstrijd tegen Groningen. OORSCHOTEN Een noniem telefoontje, 'aarin een aanslag op de jelers van Hapoel Tel ,viv werd aangekondigd, rukte gisteren een som- er stempel op de zeven- ende editie van het Blitz [erst Basketbaltoernooi. iot grote opluchting van ganisatoren Jan van der at en Rob Knijnenburg leek de melding, binnen- ekomen bij het ANP, tos alarm. Jaarna Nashua Den Bosch toernooizege greep en BS eiden een verdienstelijke érde plaats behaalde. De iddagwedstrijden hadden !ch nog in betrekkelijke rust oltrokken. Den Bosch bleef' (pel Merksem met 94-89 de aas, waarna Leiden tegen (apoel Tel Aviv bewees ook Jgen internationale toppers oed te kunnen presteren, leiden hoefde bepaald niet nder te doen voor de Israë- feche sterrenploeg, bleef Ing in de race, en haakte erst in de slotminuut af. Ha- èns forceerde van achter de riepuntslijn, waarna Tel [viv weinig moeite had om in de overkant het beslis- inde gat te slaan: 78-85. De 'agsessie werd echter beëindigd, toen bij de rganisatie het bericht over mogelijke aanslag binnen am. Een onbekende had in een telefoontje aan het Haagse ANP kantoor laten weten, dat een man en een vrouw gewapend met pisto len en een bom op weg zou den zijn om een aanslag te plegen op de Israëlische ploeg. De Voorschotense po litie mobiliseerde daarop alle manschappen en fouilleerde de be zoekers. Niets werd ge vonden, maar de avondwed strijden werden desondanks in een bedrukte stemming afgewerkt. De derde plaats van het Blitz toernooi ging uiteindelijk naar BS Leiden, dat Opel Merksem met 72-79 in de kleine finale klopte. De Lei- denaars hadden lang moeite om de lastige Belgen van zich af te schudden. Tot twee minuten voor tijd kon de wedstrijd nog beide kanten op. Toon van Helfteren for ceerde evenwel een breek punt en zette Leiden middels vier snelle punten op winst. Veel hectischer was de finale Kissen Den Bosch en Tel Aviv. De Israëlische ploeg, ogenschijnlijk geen hinder ondervindend van de veilig heidsproblematiek, wilde zelfs zeven minuten voor tijd de finale laten voor wat het was. Dat brak de tegenstand. Den Bosch profiteerde van het ageren tegen de scheids rechters, sloeg meteen een fors gat en stelde zo de eind zege veilig: 108-92. En alsof er niks gebeurd was, stapten de basketballers uit Tel Aviv vervolgens in de bus op weg naar hun hotel in Bloemen- daal. Mike Largie, Ameri kaan en voor het derde sei zoen in Israëlische dienst: „Dit is de reden waarom ik eerst niet in Israël durfde te spelen. Wij maken dit zo vaak mee. In Israël voel ik me veilig, maar zo gauw als we buiten Israël komen is het mis. Sommige van onze spelers zitten in het leger en nemen soms hun mitrailleur mee. Over twee weken spe len we voor de Europa Cud in Joegoslavië. Daar zie iK als een berg tegen op. Macca- bi is er een aantal weken ge legen geweest. Overal op de muur stonden hakenkrui- JACOB BERGSMA 78-85 (36-36). Lel- i-Merksem 79-72 (37-39). Heijdeman 8, v. Helfteren 14. Merk sem: Oelbrandt 22. Den Bosch-Tel Avic: 109-92 (49-53). Toon van Helfteren is voorbij Offer Jacobi. Hans Heijdeman, Lavon Mercer en Sander Kales kijken toe bij twee zekere punten. punten. Toprebounder: Earl Williams (Tel Aviv) 34 rebounds. Meeste drie punters: Jack Zimmerman (Tel Aviv) LONDEN De kerst- wedstrijden in de Engelse Voetbalcompetitie herber- |en per traditie verrassin gen. De wedstrijddag van gisteren vormde daarop |een uitzondering. In de perste divisie leed het joptrio van de ranglijst .feen nederlaag. Manchester United ging ten onder bij titelverdediger Ever- ton, maar werd geholpen door stadgenoot City dat naast bela ger Liverpool een nederlaag met 1-0 toebracht. West Ham United, dat negentien wed strijden ongeslagen bleef ver loor met 1-0 in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Op de ranglijst hield Manchester United door deze ontwikkelin gen vier punten voorsprong op Liverpool. De koploper leek op de goede weg. Stapleton maakte in Goodison park al na dertig se conden een doelpunt. Everton was hier niet van onder de in druk en maakte twee minuten later al gelijk door de Schotse international Sharp. Lineker zorgde kort voor rust voor 2-1. Na de pauze scoorde Sharp op- Everton de wedstrijd superieur uitspeelde. Liverpool bleek bij Manches ter City nog steeds uit vorm te zijn. Uit de laatste drie wed strijden werd slechts één punt gehaald. Op Maine Road ver prutste de record-kampioen veel kansen. City won door een succesvolle uitbraak. Doel man Grobbelaar beoordeelde een schot van Davies ver keerd. De teenager Wilson kon in de rebound met het hoofd scoren. Onmiddellijk na dit doelpunt kwam manager Dalglish zelf als invaller in het veld. Hij leidde zijn ploeg in een stormachtig offensief, maar meer dan twee schoten tegen de lat van McMahon en McDonald, kwamen er niet sportuitslagen beurt), 47/1: 48-100 (5), bandstoten: pers 7-3. Libre: 200-108 (4). 47/1: 24-100 (1). bandstoten: 50-14 (4), 71/2: 100-100 (4), driebanden: 20-10 (9). Proportioneel gemiddelden: 208,99 en 161,46. Typhoon-Hawkeye I 0-4, The Joints-China Boys 2-2, De Rob- bers-TSC I 4-0, EVA lll-HBV 0-4, EVA Vl-Belle Amie 1-3, TSC lll-RVC 4-0., Buster-EVA VIII 2-2, Lifoka-Buntsma 2-2, Musketiers-Gulden Anker 1-3, TZN-Big Top 0-4, Tangerangers- Shamroch II 3-1, Playmates-Kozijn Techn. 0-4, EVA Vll-Shamrock I 1-3, EVA XX-Utopia 1-3, EVA ll-li work-M. Spirit 1-3, Sobat-L EERSTE KOERS, 2000 M: 1. Zozo Nevele (J. van Exter) 1!22.9 2. Zelma Uiterdijk, 3. Zingaresca. Winn.: f. 1.50 - PI.: f. 1.60 - f. 2.70 - f. 1.6f - Kopp.: f. 14.60 - Trio: f. 61.80. Niet gestart: Zanzibar Cede. TWEEDE KOERS. 2000 M: 1. Zeno Houberg 1.20.0, 2. Zozo Oldeson, 3. 13.00 - Trio: f. 337.10. DERDE KOERS. 2000 M: 1. Veric Brach (H. Grift) 1.19.4, 2. Wil van de Lente, 3. War Glory. Winn.: f. 3.60 - PI.: f. 1.90 - f. 1.40 - f. 1.20 - Kopp.: f. 10.80 - Trio: f. 59.70. VIERDE KOERS, 2000 M: 1. Star of Goldstar (J. Jongen) 1.17.6, 2. Worthy Boy Laren, 3. Tantieme. Winn.: f. 4.10 - PI.: f. 1.80 - f. 1.50 - f. 1.90 - Kopp.: f. 6.10 - Trio: f. 71.10. Niet gestart: Scotch Oostwijck, Tydi Flower, Udo Quick en Uranes ter Lune. VIJFDE KOERS. 2000 M: 1. Yuen Hee Loy (G. Kolman) 1.22.8, 2. Zonnekind. ZESDE KOERS, 2440 M: 1. Zanzibar Jacky (P. Solleveld) 1.21.2 - 2. Win- Society. Yester P.. 3. Willi 1-0; Jadoul-Hodgson 0-1; Spasski- Kopp.: f. 17.90 - Trio: f. 555.20. Iclicki 1-0; Sax-Garcia Palermo 0,5-0,5; Kouatly-Kortsjnoj afg.; Per- gericht-Nunn 0-1; Grünfeld-Speelman 4,5; 9. Speelman 4; 10. Kouatly 3,5 plus 1; 11. Jadoul 2.5 plus 1; 12. Hodgson 2,5; 13. Pegericht 2; 14. Ic- TIENDE KOERS. 2000 M' 1. Veric Brach (H. Grift) 1.22.0, 2. Wil van de Lente, 3. Tilly Again. Winn.: f. 3.30 - PI.: f. 1.70 - f. 1.90 - f. 2.70 - Kopp.: f. 21.50 - Trio: f. 271.50. ELFDE KOERS. 2000 M: 1. Zeres Westfrisia (A. v.d. Winden) 1.20.8 - 2. Ysidoor Odilia - 3. Ydo Performer. Winn.: f. 16.50 - PI.: f. 6.70 - f. 5.20 - f. 17.10 - Kopp.: f. 125.60 - Trio: f. Heren: 1. Richard van Kempen (Den Hoef). 2. Nanne Semplonius (Ooster- 0.5; Miralles (Fra)-Arlandi (Ita) 0-1; Zee). 3. Albert Bakker (Groningen), Blatny (Tsj)-Kuczynski (Pol) 1-0; Fer- - (Zwe)-Bruin (Ned) 0-1; Burgess (Sch)- 0,5-0,5; Olafsson (IJsl)-Hansen (Den) 0-1; O'Neill (Wal)-Kekki (Fin) 0-1; Hy- nes (ler)-Wets (Bel) 0,5-0,5; Ribeiro (Por)-Djurhuus (Noo) 0-1. Zevende ronde: Khalifman-Zysk 1-0; Schlosser-Arlandi 0-1; Fernandez-Ho- well 0-1; Blatny-Marcel Piket 0,5-0,5; Dimitrov-Grivas 1-0; Bruin-Brugess 1-0; Jeroen Piket-Calinescu 1-0; Ni- kolic-Miralles 0-1; Kuczynski-Hansen 0,5-0,5; David-Winsnes 1-0; Kekki-Er- dogan 1-0; Lev-Horn 1-0; Djurhuus- Olafsson 0,5-0,5; Hynes-O'Neill 1-0; Wets-Ribeiro 0-1 Achtste ronde:; Arlandi-Khalifman 0-1; Howell-Bruin 1-0; Zysk-Blatny 0,5-0,5; Marcel Piket-Dimitrov 0-1; 0,5-0,5; Burgess-Kekki 0,5-0,5; in-David 0,5-0,5; Calisnescu-Lev Horn-Ribeiro 0,5-0,5; O'Neill-Wets 0,5-0,5. Stand: 1. Khalifman 8 punten; 2. HQ S', 9. Marcel Piket en Bruin 4,5. Rangers 21, 5. Celtic 20. Engelse competitie: Birmingham City-Nottingham Forest 0-1; Coventry Jan Kooiman (Ammerstol), 5. Pronk (Oostgraftdijk), 6. Lex Caze- mier (Den Hoorn), 7. Gerard Rietveld (Ouderkerk a/d Amstel), 8. Alex Jan sen (Leiden), 9. Gert Jakobs (Em- men), 10. Andries Kasper (Driel). Duim (Heerenveen) 136,2, 5. Jos Tilly Alderts (Heerenveen). Kerstwedstrijden, Inzeil Heren Mike Richmond (Aus) Wolfgang Scharf (Wdl) 39,97; 5. Dany Kah (Aus) 40,19; 6. Leo Visser (Ned) 1.18.81; 2. Mike Richmond (Aus) 4.37.35; 2. Derek Webber (Gbr) 500 meter 1. Ingrid Harlnga (Ned) 42,51; 2. Monika Pflug-Gawenus (Wdl) 42,77; 3. Boukje Keulen (Ned) 42.93; 4. Petra Moolhuizen (Ned) 43,15; 5. Ina Steenbruggen (Ned) 43,69; 6. Mariska Hekkers (Ned) 43,76. 1000 meter. 1. Monika Pflug-Gawe- Hekkers (Ned) 1.28.39. 1500 meter: 1. Petra Moolhuizen (Ned) 2.11.57; 2. Coby Borst (Ned) 2.15.31; 3. Ina Steenbruggen (Ned) 45; 4. Chelsea 22-44; 5. Everton 23- ACHTSTE KOERS, 2000 M: 1. Vui pijl (A. Suykerbuyk) 1.20.7, 2. Teren Hill, 3. Vasco Buitenzorg. Winn^: 0-1; Hodgson (GBr)-Zsuzsa Polgar (Hon) 0-1. Achtste ronde: Van der Wiel-Polgar

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9