Aanleg golfbaan Zegersloot begonnen <Ka| Groen golfje op deel Engelendaal dienstverlening Huldiging brandweerlieden LEIDEN OMGEVING EeidóaQowuvnt WOENSDAG 11 DECEMBER 1985 PAGINj iDË APOTHEKEN De avond nachtdiensten van de apotheken in de regio Leiden worden tot vrijdag 13 december waargeno men door Apotheek Haven Leiden en apotheek Hofland 13.00 u. tot woensdag 13.00 u. (Diaconessenhuis poliklinieken 155543. afdeling S.C.U. tel BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Diaconessenhuis: Bezoekuur dagelijks van 16 00 tot 17.00 18.30-19.30 u.; klasse afdelingen ook 11.15-1200 u. Kraamafdeling: dag. van 15.00- 16.00 u. en van 18.30-19 30 en van 19.30-21.00 u. alleen vaders. Kinderafdeling dag. Spreekuur ma. 19.30-20.30 u. in het St. Elisabeth-ziekenhi Endegeest: Di. en vr. 13.00- 14.30 u.; zo. 11.00-12.00 u. en 14.00-15.00 u.; eerste klasse: de gehele dag. Jelgersmakliniek: 16.45-17.45 u.; za. zo en feest dag. 10.00-11.30 en 14.00-16.30 u. Team A. C en D: dag. tot itenstij Academisch Ziekenhuis: alle patiënten (behalve kinderen) zijn de bezoekuren als volgt: Da gelijks 14.15-15.00 u. De Praematurenafdeling dage lijks van 14.30-14.45 u 18.30-18.45 u. Voor ouders familie is voortaan doorlopend bezoek wordt toegestaan kan de hoofdverpleegkundige hie speciale kaarten den van de kinderafdeling (al leen voor ouders van kint' kan er een afwijkende tijd sproken worden met de hi verpleegkundige) zijn dagelijks Dagelijks 14.30-15.15 18.30-19.30 u. Extra bezoek hartbewaking: 11.00-1-1.30 u. ling 15.00-15.30 u. alleen ouders 18.00-18.30 u. LEIDSE RECHTSWINKEL Ju ridisch Adviesbureau. Ketelboe- terssteeg 10. tel. 130775; afde ling belastingen: alleen op af- 10-12. S.O.S.-DIENST Telefonische hulpdienst. tel. 071-125202. Voor allen die in moeilijkheden BUREAU VOOR RECHTSHULP Herengracht 50. tel. 123942; spreekuren ma. en di. 10.00- 12.30 u.. wo. 13.30-16.00 u.; do. 18.30-20.30 u. DIERENHULP- EN AMBULAN CEDIENST Hulpverlening in Leiden. Leiderdorp. Oegstgeest, Rijnsburg. Valkenburg. Voor schoten. Warmond en Zoeter- woude. Tel. 071-174141. BURGERRAADSLIEDEN Ko renbrugsteeg 2, tel. 143171 (kantooruren). Spreekuren ma.. arging, Rembrandtstraat 17, terdagmiddag van 14-18 u. tele foon 071 - 120611. MAATSCHAPPELIJK WERK Stichting Maatschappelijk werk. Oude Rijn 44c, spreekuur ma. t/m vr. 09.00-10.00 u. en vol gens afspraak, tel. 142144. Ge zondheidscentrum Merenwijk, spreekuur ma. 11.00-12.00 en do. 14.00-15.00. tel 212195. Ge zondheidscentrum Stevenshof, spreekuur do 10.00-11.00, tel 311506. Breestraat 24: spreek- Binnenstad: Gerecht 10, Driftstraat 49a, di. 10.30-11.30 u.; Morskwartier: Buurthuis Morskwartier, Topaas- 10.30-11.30 u. SOCIALE RAADSVROUW VOORSCHOTEN Spreekuren: Voorschoten. Tel. 3254. SP HULP- EN INFORMATIE DIENST Groenesteeg 33, Lei- STICHTING VRIJWILLIGERS CENTRALE Pallasstraat 1. Al phen aan den Rijn. Tel. 01720- 33033. Begeleiding en opvang dan ook. tijdelijk hulp nodig heb- heden van hulpverlening bereikbaarheid daarvan. VRIJWILLIGERS CENTRALE Langegracht 246a. Leiden. Tel. 149064. Dagelijks bereikbaar WERKENDE JONGEREN informatieuur Elke dinsdagavond van 17.00 tot 20.00 u hinkstee 121139. WERKLOZEN ADVIES CEN TRUM Breestraat 19. tel. 122000. Spreekuur 123271. Spreekuur wo. 10.11.30 Van Nievelt leidt WD LEIDSCHENDAM Wethouder me vrouw J. J. van Nievelt-Volmuller wordt volgend voorjaar lijsttrekker van de VVD voor de gemeenteraadsverkie zingen in Leidsehendam. Charles Cor- ver, die door het bestuur oorspronkelijk bovenaan de lijst was gezet, staat op de tweede plaats. Daarna volgen F. Th. H Dubois, mevrouw L. Dwarshuis-van de Beek, H. van Hasselt, voormalig wet houder in Voorburg, R. Mahieu, C. de Kok, mevrouw B. Heibloem-de Mik, mevrouw A. P. de Grijs-Langestraat, voorzitter van de Culturele Raad Leid sehendam, en als tiende P. Speeken brink. Fractievoorzitter G. M. v.d. Ruit, N. F. Labohm en P. D. H. Hesseling ke ren niet terug in de raad. Hesseling staat als elfde op de kandidatenlijst. Bisschop Bar wijdt kerkorgel in Hoogmade HOOGMADE Bisschop R. Ph. Bar wijdt zondag het nieuwe kerkorgel van de O. L. Vrouw Geboorte-kerk in Hoogmade. Tijdens de plech tigheid bespeelt orgel-advi seur Ton van Eek het instru ment. Belangstellenden zijn vanaf 15.00 uur welkom. Na de inwijding kunnen de pa rochianen kennis maken met de bisschop in de pastorie aan de Kerkstraat 57. P. van der Werf weer leider CDA HAZERSWOUDE De huidige wethouder P. van der Werf wordt opnieuw lijsttrekker voor het CDA in Hazerswoude. Het bestuur stelt dit althans voor aan de ledenvergadering, die op 17 december bijeen komt. Tweede op de lijst is mevrouw G. Hoogen- doorn-Oskam. Fraktievoorzitter W. Vriend verhuist naar een derde plaats. Het eveneens zittende raadslid D. van der Neut staat als vier de genoteerd met in zijn kielzog B. C. Poot, die niet in de huidige raad zitting heeft, maar wel kan bogen op een ervaring van drie raadsperio des. Plaatselijk secretaris B. Nieuwenhuizen is zesde en mevrouw C. M. van der Werf-de Ko ning zevende. De raadsleden Kerkvliet en Riet veld zijn op eigen verzoek op een onverkiesba re plaats gezet, respectievelijk als achtste en tiende. Het CDA heeft nu zeven zetels. 'Braderije' topje van de boterberg RIJSWIJK Onder de naam „Braderije" brengt de Neder landse zuivelindustrie vanaf donderdag braadboter op de markt. De maximumprijs is vastgesteld op 1,15 per pakje van 200 gram. De winkelprijs zal naar verwachting onge veer één gulden bedragen. De braadboter wordt met een miljoenensteun van de EG op de markt gebracht in een poging de boterberg in de Ge meenschap te verkleinen. In eerdere jaren probeerde men dat door het op de markt brengen van gesubsidieerde kerst- boter. Aan de boter wordt het vocht grotendeels onttrokken, waar door „Braderije" voor 96 procent uit vet bestaat. Aan de braadboter is een zogenaamde verklikstof toegevoegd om te voorkomen dat er mee wordt gefraudeerd. Op de verpak king van „Braderije" is een aantal gebruiksaanwijzingen aangebracht. In tegenstelling tot kerstboter is het aantal pakjes dat een klant per keer mag kopen onbeperkt. Nieuwe winkels in Leimuiden LEIMUIDEN Leimuiden krijg twee winkels aan de Kerklaan bij, firma Akerboom, die kort geleden naar is geworden van de superm Beuk, is van plan de winkels te gen op de beide hoeken van het staande pand. B en W van Leimui achten de ruimte geschikt en vinF uitbreiding van het winkelbestam het belang van de inwor muiden. In één der dagwinkeltjes q] I JAA jnst sch< der arti nksBU K iG waarschijnlijk een slijterij worden vestigd, een winkelvoorziening sinds enkele jaren ontbreekt in Leir den. Donderdag 18 december buig gemeenteraad zich over het voorsti ilhou is g itbant gevar twaa GEDEPUTEERDE BORGMAN: GOLFEN HEEFT DE TOEKOMST ALPHEN A/D RIJN Het grote recreatiegebied Zegersloot nadert zijn vol- tooing. Binnen nu en twee jaar kan men spreken over een 200 hectare groot park waar men kan wan delen, fietsen, waterspor ten, trimmen, kamperen en golfen. De heer J. Borgman, lid van Gede puteerde Staten van Zuid- Holland, gaf gisteren de aanzet voor de aanleg van de openbare golfbaan. Met een grote graafmachi ne schepte Borgman de eerste hap zand weg. Over een jaar zal er in het Ze- gerslootgebied, het stuk dat ligt op de plaats waar vroeger de vuilstortplaats was, een golfbaan verrezen zijn met twee keer een 9-hole wed- strijdbaan en nieuw voor Ne derland, een par 3 baan. Een par 3 baan is een korte wed- strijdbaan die in Amerika erg in trek is maar in Nederland nog niet is aangelegd. De Openbare golfbaan Zegersloot is dan een goed geoutilleerde accommodatie geschikt om er wedstrijden van niveau te spe len. Tot dan moet men zich behelpen met de provisorisch aangelegde 9-hole baan en de oefenplaats voor beginnende golfers de zogenaamde dri- ving-range. Het nieuw 'aan te leggen gebied is openbaar. Dat wil zeggen dat iedereen er kan golfen mits men de basisregels van het spel beheerst, maar ook dat mensen langs de greens, de golfvelden, kunnen wandelen, fietsen of picknic ken. Wethouder Mollema meende dat een uniek park ontstond waar men actief sport kan beoefenen en het passief kan meebeleven. De heer Borgman vertelde Al phen, met zijn grote regionale recreatiegebied, een warm hart toe te dragen. Doordat de behoefte aan sportieve recrea tie stijgt, is het nodig gebieden daarvoor snel in ontwikkeling te brengen. De golfsport is wel wat, volgens de provincieman. Men kan het hele jaar door golfen, omdat de spelers niet afhankelijk zijn van het weer. Daarnaast hoeft men voor het golfen niet ongeloofelijk lenig of sportief te zijn en kan men de sport tot op zeer hoge leef tijd beoefenen. Golfen is een sport waar toekomst in zit, al dus de bewindsman. Wethouder Mollema haakte in op het feit dat Zegersloot een regionaal recreatiegebied is en niet een gebied behorende bij een woonwijk. Zegersloot ligt op een kruispunt van recrea tieve mogelijkheden midden in de regio. Het gebied nadert zijn voltooing, maar is nog niet afgebouwd, méént de wethou der. Komend jaar wordt be gonnen met de aanleg van een gezinscamping, een terrein voor de Nederlandse caravan- club, mogelijk nog fietspaden en eventueel een besloten golfclub. Daarvoor zou het ge bied ten noorden van de Ze gersloot beschikbaar zijn. Loco-burgemeester N.J. Verhaar (2e v. r.) van Alkemade reikte gisteravond onderscheidingen en diploma's uit aan enkele Alkemadese brandweerlieden. De onderscheidingen waren voor A.H. Cu- velier en P.C.M. Verhaar van de Blusgroep Kaag. Beiden maken al 12,5 jaar deel uit van de Kaagse vrijwillige blusgroep. Diploma's werden uitgereikt aan P. van Rijn van de blusgroep Rijpwetering en R. van der Geest en H. Loos van de Blusgroep Roelofarendsveen. Loco-burgemeester Verhaar dankte het totale veertig man sterke brandweerkorps voor hun niet- aflatende inzet ten behoeve van de veiligheid van de Alkemadese burgers. Ook commandant B. Dekker dankte zijn mannen voor hun inzet om „bij" te blijven door het volgen van cursussen in de avonduren. Omdat Verhaar na de gemeenteraadsverkiezingen van '86 uit de politiek verdwijnt, werd hij door de commandant bedankt voor het goede overleg en prettige samenwerking in de afgelopen 28 jaar. In Nederland 18 vijfsterrenhotels DEN HAAG Met ingang van dinsdag kent Nederland een nieuw hotelclassificatie systeem dat ook voor België en Luxemburg geldt. Dit nieuwe systeem vervangt de Nationale Hotelclassificatie en die van het Bedrijfschap Horeca. In de toekomst zul len ook de KNAC en ANWB-borden bij hotels verdwijnen. Het systeem is uniform. Het werd dinsdag officieel geïntroduceerd door staatssecretaris Van Zeil van Economische Zaken. Hij bracht het eerste vijf-ster- renschildje van de hoogste classificatie aan bij Hotel Des Indps in Den Haag. De overige zeventien vijf-s terrenhotels zijn in Amster dam het Amstel Hotel, het Apollo Hotel, Amsterdam Hilton, Amsterdam Marriot Hotel, Amsterdam Sonesta Hotel, Crest Hotel Amster dam, Hotel De l'Europe, Gar den Hotel en Okura Hotel. In Den Haag zijn dat, naast Des Indes, het Kurhaus Hotel, Promenade Hotel en Hotel Sofitel. De overige vijf ster renhotels zijn Hilton Inter national Schiphol, Golden Tulip Jan Tabak in Bussum, Hotel De Klepperman in Hoevelaken, Hotel Maas tricht en Hilton Internatio nal Rotterdam. LEIDERDORP Een meerderheid binnen de raadscommissie verkeer kon zich gisteravond vin den in een beperkte groe ne golf op het Engelen- daal tussen Vronkenlaan en Laan van Ouderzorg. Deze groene golf zal al leen tijdens de spitsuren van kracht zijn om een snelle doorstroming van het verkeer te bevorde ren. Buiten de spitsuren zullen de verkeerslichten knipperen, hetgeen mo menteel permanent ge beurt. In aanvulling op deze maatregel komen er uitvoegstroken aan de Vronkenlaan en de Laan van Ouderzorg (bij Win kelhof). Uitgangspunt van het ver keerscirculatieplan in Leider dorp is dat het doorgaande verkeer gebruik maakt van de hoofdverkeersaders Engelen- daal en Persant Snoepweg en wegblijft van de overbelaste Van der Valk Boumanweg. Om dat te bereiken moet het rijden door Leiderdorp via de Engelendaal aantrekkelijk worden en via de Van der Valk Boumanweg onaantrek kelijk. Centraal staat de krui sing Spanjaardsbrug/Van der die de het i s, dat dit kruispunt moet worden aangepakt. De rijbanen worden vernauwd, het verkeer dat op de Van der Valk Boumanweg rijdt rich ting Zijldijk zal niet meer naar links mogen afslaan om via de Spanjaardsbrug Leiden binnen te rijden. Ook een verbod voor het vrachtverkeer dat uit Lei den komt om na de Span jaardsbrug naar rechts af te slaan en de Van der Valk Bou manweg op te rijden bleek voor de meeste commissiele den aanvaardbaar. Spanjaardsbrug Ook het kruispunt Van der Valk Boumanweg/Laan van Ouderzorg zal worden aange pakt. De linkse partijen hiel den wederom een pleidooi voor éénrichtingsverkeer op de Van der Valk Boumanweg, maar vonden geen steun bij CDA en VVD, die de meerder heid in de Leiderdorpse ge meenteraad uitmaken. Wet houder A.H. Meerburg (CDA) is in ieder geval geen voor stander van éénrichtingsver keer. „Je verplaatst het ver keer dan naar punten waar je het ook niet wilt hebben", stel de hij. Ook wilde hij de bewo ners van de Van der Valk Boumanweg niet opschepen met éénrichtingsverkeer. Ten aanzien van de maatregelen voor een goede doorstroming op op het Engelendaal ver klaarde de wethouder dat .wel zal worden bekeken of dege nen die het Engelendaal wil len oversteken niet in moei lijkheden komen. Het is de be doeling dat op alle kruispun ten drukknopinstallaties ko men, maar uitgangspunt is ook dat de groene golf niet teniet mag worden gedaan door overmatig veel onderbrekin gen van het overstekende ver keer. Dat is in het recente ver leden wel gebeurd. Wethouder Meerburg maakte andermaal duidelijk dat ver smalling van het Engelendaal, een suggestie van de linkse partijen om het autoverkeer te dwingen de snelheid te mati gen voor hem niet aanvaard baar is. „Het verkeer zal, met de bouw van de nieuwe woon wijken alleen nog maar toene- nemen en het lijkt me niet verstandig om dan rijstroken weg te gaan halen". Het is overigens verder nog de be doeling dat de fietsers in twee richtingen zullen kunnen rij den op de fietspaden langs het Engelendaal. De maatregelen, die snel en goedkoop kunnen worden uitgevoerd hebben voorlopig nog een experimen teel karakter. Uitgangspunt is dat de gemeente niet wordt opgescheept met dure voorzie ningen die mogelijk niet het beoogde resultaat opleveren. Le Large voert lijst CDA Koudekerk aan KOUDEKERK Wethouder M.A.M. Le Large-Van Breu- kelen is de lijsttrekker voor het CDA in Koudekerk tijdens de gemeenteraadsverkiezingen in maart volgend jaar. Twee de op de kandidatenlijst is fractievoorzitter J.C. van der Vlugt. De rest van het lijstje ziet er als volgt uit: 3. G. van Bostelen; 4. G.R. Huson-Ridderbos; 5. J.A.P. Heemskerk; 6. H.Didden; 7. A. Miedema; 8. L.J.M. Koot. Alphenaar aangehouden wegens bezit pistool LEIDEN Een 27-jarige man uit Alphen is vannacht door de politie aangehouden wegens verboden wapenbezit. De man had gisteravond bij een plaatselijke arts gedreigd „de zaak in het zie kenhuis overhoop te schieten" vanwege het feit dat zijn vrien din daar was opgenomen voor een abortus. De man begaf zich daarop naar het ziekenhuis Rijnoord. Toen de politie ter plaatse kwam, bleek de man, zonder enige schade te hebben aangericht, alweer huiswaarts gekeerd te zijn. Het wapen had hij onderweg in het water gegooid. Volgens de man ging het om een alarmpis tool. De politie is nog op zoek naar het wapen. CDA-Zoeterwoude wil polder landschap in stand houden ZOETERWOUDE Het Zoeterwoudse CDA pleit met klem voor behoud van een „groene gemeente", hetgeen overigens ook de andere partijen die in Zoeterwoude zijn vertegenwoordigd (PZ en VVD) nadrukkelijk nastreven. In het ontwerp-verkie- zingsprogramma wordt daarbij tevens opgemerkt dat de agrari sche ondernemingen moeten worden toegestaan op nieuwe ont wikkelingen en marktverhoudingen in te spelen. Het polderlandschap zal, indien ook maar enigszins mogelijk, in stand gehouden moeten worden. De agrariërs moeten evenwel in staat gesteld worden een aanvaardbaar inkomen te behalen. „Recente produktie-beperkende maatregelen vereisen ruime mogelijkheden tot ander grondgebruik. Binnen de grenzen van haar mogelijkheden moet de gemeente toekomstige beperkende voorzieningen zo soepel mogelijk hanteren ten gunste van de agrarische bedrijven" aldus een passage in het CD A-programma. Ook de werkgelegenheid krijgt veel aandacht van de christen democraten. Een gezonde werkgelegenheid is van groot belang al moet dat wel worden gezien in relatie tot de veiligheid van de bevolking en de bewaking van het milieu. De vestiging of uit breiding van bedrijven zal door het CDA worden gestimuleerd in het daarvoor bestemde gebied en bij uitbreiding van bestaan de bedrijven zal ruime medewerking worden verleend. Hazerswoude v< minimabeleid HAZERSWOUDE raadscommissies voor Algeïar n enden sting i Welzijnszaken gisteren in met het lang wachte voorstel voor het i toekomst te voeren minin leid. Het voorstel bestaatLtaten twee hoofdpunten: het van een steunfonds en gelijk maken van afschri van gemeentelijke belastin cteurs Rijns' zijn ei In juni stelde de raad, overschot van het voorga, jaar, een ton beschikbaar de minima. De rente var bedrag kan jaarlijks wo gebruikt voor steun aan i sen die langer dan twee ragen de fis ;ekern a loon hij e orden ewerl laag inkomen heb gd da en die door omstandighede linger financiële problemen zijn raakt. Zoals bijvoorbeeld jier hoge kosten door ziekte, fraktie van PvdA/PPR stearin, ook uitkeringen positie van de aanvrager den kunnen verbeteren, zouden in bepaalde geva woningisolatie, of studiefii ciering voor mensen bovei jaar voor een uitkering merking komen. Voorwaa voor uitbetaling is wel, da dooa geen beroep gedaan kan anëen den op andere fondsen. inis °l houder mevrouw G. v, Lerq-de Knikker zag voordeel in, als mensen nancieel moeilijk zitten, beroep op het steunfonds d I Zij die er niet voor in aanrfQ! king komen, zouden spoor van andere mogelijl FiniSH den gezet kunnen worden, gemeente moet met het ge van hulp wel voorzichtig werk gaan. Iste jaard; ps Korps taat leren gelijke d op h gkamp Het inkomstenbeleid rijksoverheid mag door de meentemaatregel niet kruist worden. Andere meenten die eerder een pojg met waagden, zagen hun ideeën 320. gewezen door het rijk. 0 s\onc :al tijd Het college van Ben W kostelijke de eindverantwoordelijk! nst. voor de uitvoering van het J.V nimabeleid. Zowel raadsle ip, CO als het college zelf vinden waarborgen van de privjdron van de aanvragers erg bela idigde rijk. Rapportage en dergel ntscon zal dan ook anoniem geb Kerstconcert (1) De Lenteklokjes uit Kat wijk en het Boerhaavekoor uit Voorhout geven donder dag in de Dorpskerk in Katwijk a/d Rijn een kerstconcert. Muzikale me dewerking wordt verleend door Marian Olij (piano) en J. v. Rijn (orgel)- Aanvang 20.00 uur. Het programma bestaat uit kerstliederen uit verschillende landen. En tree 5.-. Kerstconcert (2 Het gemengd koor Capella Pro Can tibus uit Oegstgeest geeft vrijdag in de Grote Kerk aan de Voorstraat te Noordwijk een kerstcoh- cert. Aanvang 20.00 uur, toegang gratis. Muzikale medewerking verleent Hans van Nieuwkoop op or gel. Behalve Christmas Ca rols worden werken uitge voerd van Bach, Schiltz en Vivaldi. Kerstconcert (3) Het Christelijk Gemengd Koor Cantate Deo geeft vrijdag een kerstconcert in de Dorpskerk van Kat wijk. Medewerking wordt verleend door een Vokaal en Instrumentaal Ensemble van het Koninklijk Conser vatorium in Den Haag en het geheel staat onder lei ding van Jeroen Bosman. Op het programma staan werken van Hammersc- hmidt, Buxtehude, Pachel- bel, Praetorius en Bach. Aanvang 20.00 uur, de pro gramma's zijn voor5 ver krijgbaar bij de koorleden en 's avonds aan de kerk. Klaverjassen De jeugdafdeling van de voetbalvereniging Noord- wijk houdt vrijdag in de kantine op het Gemeente lijk sportpark aan de Duin- wetering in Noordwijk de jaarlijkse open klaverjasa- vond met een half varken als hoofdprijs. Inschrijven kost/5 en kan vanaf 19.00 uur, aanvang 20.00 uur. letst. hornlaan 21 in Lisse. D groep speelt eigen muziek^ een soort heftige w, band heeft al een aan taf1 nummers in eigen behee ,men uitgebracht, zoals 'Stop tha ïlling noise' en 'Pucking Pigeon Staan at your Party'. Aanvang 21.00 uur, entree f3,50 ei" /5- 1 Ellen Foley )ez Ce Harddra verij- vereniging De 1500 leden tellende Harddra verijvereniging Lisse en omstreken houdt vrijdag haar jaarvergade ring in De Nachtegaal van Lisse vanaf 20.00 uur. Op de agenda staan onder meer een terugblik op de afgelo pen feestweek en de be stuursverkiezing. Aftre dend en herkiesbaar zijn de heren H. v.d. Kroft, Th. v.d. Lans en A. Werkho- Pee Dee Een nog onbekende, in 1984 opgerichte en uit Zwolle af komstige band maakt vrij dag zijn opwachting bij Magnifiosi aan de Ruis- Soundmix-ster 'Ellen Foley treedt vrijdag op Blues Brothers aan het Di nantplein in Hillegon^x Aanvang 21.00 uur. d ISSEI> 'U met Kolibri Kwekers van kanaries, pai kieten, kwartels en andert tropische vogels kunnei vrijdag, zaterdag en zondi hun hart ophalen tijdens jaarlijkse tentoonstellii van de 140 leden tellem vogelvereniging De Kolibi in Noordwijkerhout. Ii het Victorhuis zullen vogels te bewonderen i kanaries, zeebravinken, panse meeuwen en mozam biek-sijzen, parkieten ei kwartels. De openingstijd dens zijn vrijdag van tot 22.00 uur, zaterdag 10.00 tot 22.00 uur en zon dag van 10.00 tot 17.00 ui De entree is gratis. ak 5ea „0 Beft or vai en- Vt

Leidse Courant | 1985 | | pagina 14