WASTAFELMENGKRAAN vanaf 43.50 WASMACHIHEKRAAN12.95 J] ir.d. klauw 1 smebertj paul ro?e3traten r 1 Riin EN U MAAR DENKEN DAT HET ALLEMAAL UIT SPANJE KOMT roenen Accu Specialist I GESCHENKEN IN öterömeebtoerfe Haardsets, schermen, luciferstandaards, houthakken (ook in koper), barbecues, 0 kandelaars, wand-, vloer- en leeslampen, handwerkblaasbalgen, schouw- en wanddecoraties, stenen en bronzen beelden, dekoratieve geweren, samurai" zwaarden. Zie de grote kollektie. ©hklLQ" Prins Hendrikzaal 58 Alles voor de open haard. telefoon 01720-72427 Schakelklokken, multimeters, batterijladers, halogeen- lantaarns, telefoonhaspels, SL-lampen, wekkers, ther mometers, striptangen, oplaadbare zaklantaarns en nog vele andere technische geschenken. Maar dat komt gewoon van i w HEZjfm TECHNISCH MATERIAAL EN ONDERDELEN NIEUWE RIJN 31, LEIDEN - TELEFOON (071) 134800 Bij mie? F Natuurlijk U IE! Ml ES Kort Rapenburg 5-7-9 ICl^Iki Leiden, tel. 071-130098 'ALLE IJSSPORTEN ONDERDAK'' In onze service shop vakkundig slijpen. Schaatsverkoop alle bekende merken met aantrekkelijke kortingen. IEDERE ZATERDAGAVOND SCHAATSDISCO VONDELLAAN 41 TEL.071-769344 Gratis accu's testen, monteren en complete autoinstallatie doormeten! LEIDEN, NIEUWE RIJN 106, hoek Langestraat TEL. 071-120500-123140. Voor een bril of contactlenzen Een andere kijk op jezelf. zeverden wedijverden fjorden moorden uitmoorden antwoorden beantwoorden worden geworden speurden zeurden tuurden vuurden verhuisden houden nahouden standhouden behouden stilgehouden volgehouden schoongehouden afhouden bezighouden bijhouden vrijhouden schuilhouden volhouden weerhouden voorhouden maathouden onthouden groothouden duwden waarschuwden trouwden tandbeen wiggebeen spillebeen heiligbeen sleutelbeen schaambeen krombeen scheenbeen linkerbeen rotsbeen borstbeen obsceen pyreneën geen quadrageen menigeen antigeen glycogeen endogeen heterogeen hetgeen daarheen achterheen overheen fobie melodieën hagiografieën haplografieën elegieën filologieën necrologieën orgieën epidemieën pandemieën manieën litanieën harmonieën braderieën galanterieën travestieën grondsteen proefsteen deksteen speksteen kalksteen waalsteen mergelsteen metselsteen ketelsteen kiezelsteen puimsteen maanstci bikkenstcen molensteen wijnsteen dondersteen magneetsteen laagveen regen ledigen hoogveen bemoedigen overweldigen bezoldigen benzeen beschuldigen verschuldigen kalligrafen inhuldigen cpigrafen bestendigen choreografen verlevendigen sonografen beëindigen typografen afkondigen fotografen aankondigen verkondigen verschaffen bezondigen blaffen natuurkundigen afblaffen geneeskundigen aanblaffen gelaatkundigen maffen afvaardigen vervaardigen karaffen uitvaardigen straffen eigen bestraffen taaleigen afstraffen bedreigen effen heiligen beffen bewilligen herenigen opheffen verenigen gewichtheffen bezuinigen oneffen pijnigen betreffen kruisigen matigen opdoffen vernietigen ploffen vergiftigen ontploffen machtigen moffen volmachtigen bekrachtigen getroffen tuchtigen zwaargetroffen bevlijtigen onovertroffen koppotigen grondstoffen behartigen puffen beangstigen bekostigen versuffen verwittigen filosofen nuttigen gen rechtbuigen nadagen betuigen indagen getuigen hagen hakwerktuigen behagen zuigen zelfbehagen bezigen welbehagen krijgen mishagen aankrijgen jagen kleinkrijgen bejagen klaarkrijgen aanjagen thuiskrijgen donderjagen beetkrijgen overjagen lagen aanrijgen tijgen delgen beklagen verdelgen aanklagen inzwelgen plagen opvolgen verlagen achtervolgen beraadslagen BTTMTTTJT?TT?W verslagen aanbelangen magen vangen knagen bevangen onbevangen dragen krijgsgevangen bedragen omvangen aangedragen ontvangen wegdragen aanmengen overdragen bijbrengen schragen zoekbrengen bevragen ombrengen afvragen aanbrengen opvragen overeenbrengen uitvragen overbrengen vervagen doorbrengen thuisbrengen theewagen terechtbrengen sproeiwagen uitbrengen hooiwagen grootbrengen kruiwagen voortbrengen bijwagen sprengen melkwagen vergoedingen tankwagen overtredingen praalwagen afdingen overvalwagen handleidingen wandclwagen opleidingen keukenwagen meldingen dievenwagen aanrandingen salonwagen bevindingen ladderwagen verwondingen motorwagen houdingen aanvalswagen heffingen gevechtswagen gedragingen mmmoss vervoegingen bewegingen liegen uitnodigingen beliegen omvliegen verenigingen vervliegen glooiingen aanrakingen kunstvliegen afwijkingen bedriegen vertakkingen wiegen verzakkingen uitdrukkingen belegen opmerkingen gelegen ^^0331332 verafgelegen dwalingen nabijgelegen afspiegelingen stilgelegen zuigelingen omgelegen volgelingen aangelegen verwikkelingen tusscngclcgen inzamelingen naastgelegen aankomelingen verplegen woelingen verlegen afwisselingen vluchtelingen ploegen nieuwelingen ongenoegen gijzelingen misnoegen instellingen vervroegen rillingen voegen verlammingen zwoegen oefeningen rekeningen loeien hoeken trainingen bloeien omheiningen uitvloeken driekoningen snoeken vertoningen vloeien opzoeken knoeien onderzoeken gapingen breken aandringen "schroeien inbreken opbreken indringen verbreken vergaderingen losbreken schilderingen echtbreken verminderingen uitbreken uitzonderingen ontbreken uitkeringen schreien versnaperingen contreien aanpreken verbeteringen ontweien spreken leveringen goedspreken veroveringen skiën afspreken hoogspringen faecaliën aanspreken omspringen rechtspreken inspringen oliën uitspreken verspringen genieën streken versperringen ceremoniën omstreken verwringen veldteken uitwringen doodg00ien handteken verassingen weggooien vredeteken verrassingen ereteken beslissingen grafteken aflossingen kooien deciteken oplossingen looien merkteken inlichtingen wortelteken verplichtingen ontplooien kenteken verrichtingen minteken vergrotingen klemtoonteken vestingen uitroepteken schattingen letterteken bedwingen gloriën psalmzingen loopjongen verjongen koksjongen scheepsjongen longen jongens drongen sprongen gewrongen voorteken noodgedwongen ■■■KB aangezien steken leesteken gebogen mededogen gedogen ongezien turfsteken aanhalingsteken ringsteken herzien opsteken blikogen verzien oversteken kruissteken genealogen onvoorzien uitsteken gedijen litteken ongelogen weken gynaecologen posterijen geweken indologen kweken grafologen kynologen prediken prologen afhaken oorlogen aanreiken aartsdiaken gemogen kaken ontduiken vermogen laken hefvermogen tafellaken denkvermogen sluitlaken piepkuiken alvermogen nestkuiken kenvermogen goedmaken fnuiken pogen hardmaken afmaken misbruiken afdrogen wegmaken kruiken verdrogen droogmaken pruiken uitdrogen vrijmaken struiken gluurogen vuilmaken vervolmaken bedijken aandijken opgetogen schoonmaken bekijken scheelkijken 8be°r|™ wakkermaken overmaken omkijken inkijken smaken opkijken spitsbergen wijsmaken blijken losmaken verongelijken buitmaken vergelijken vastmaken bemoeilijken goedemorgen billijken prijken bezorgen nachtbraken verrijken wurgen strijken bestrijken aanraken aanstrijken noodleugen kwijtraken afwijken glimlachen ^Irezwiiken aanlachen bewaken hhhsesd kuchen oudbakken douchen noodzaken dwarsgebakken hakken wecken kajakken verfomfaaien afkicken lakken shocken klakken plakken paardedeken vlakken rampendeken vervlakken klinieken smakken proefdraaien almanakken bijdraaien fabrieken knakken uitdraaien krieken afpakken touwdraaien kritieken wegpakken verfraaien kortwieken inpakken uitzieken oppakken omgekeken beetpakken uitgekeken uitpakken verkeken prakken verstrakken bovendien gebleken verbleken vakken sardien smeken bivakken inboeken kwakken leerboeken afzwakken overboeken koeien poetsdoeken bezakken

Leidse Courant | 1985 | | pagina 36