roosen optiek Marcella's Rokerspaleis 'DE SCHOENMAKER' I pj3Ul8eBi5J I [dttazisod heeft de grootste collectie pijpen en aanstekers. Sint keek zijn ogen uit, bij zoveel keus. Ook voor alle andere rookartikelen naar de enige echte speciaalzaak in Leiden, Korevaarstraat 3. Tussen Breestraat en parkeerterrein Garenmarkt. Uw komst is beslist de moeite waard. Na veel heen en weer gepraat, gaf Sint zijn knecht een goede raad. Wil je zitten met gevoel, ga eens zitten in een fitform stoel. Wie verkoopt die stoel voor bij de haard, dat is Wisse en Snelderwaard. Ook over eethoeken, kasten en bankstellen kunnen zij u alles vertellen. Het is zeker de moeite waard. Een bezoek aan Wisse en Snelderwaard. Meubelen - Stoffeerderij WISSE SNELDERWAARD Haarlemmerstraat 222-224 Leiden tel. 071-126755 lCP#V 4 iï Naast «5 ö4 Churchillbrug aftv V amphoraweg 6, leiden tel 071 -763440. fonetiek strek gemakkelijk loonpolitiek vrek ongemakkelijk stek gebrekkelijk zelfkritiek bestek inschikkelijk didaktiek ogenblikkelijk semantiek ik aanlokkelijk identiek bik verrukkelijk macrobiotiek dik toegankelijk koffiedik aanvankelijk duimdik bedenkelijk gomelastiek eik kerkelijk scholastiek aanmerkelijk onomastiek gymnastiek lichamelijk heilgymnastiek fik voornamelijk dynastiek hik aannemelijk logistiek onnoemelijk stilistiek aparatsjik romanistiek kik onoverkomelijk germanistiek lik mannelijk heuristiek blik zinnelijk statistiek aanblik bovenzinnelijk artistiek ogenblik maatschappelijk akoestiek flik onberispelijk klik vreselijk mystiek slik huiselijk wijselijk bolsjewiek valselijk ganselijk onmenselijk familieziek pauselijk behaagziek heuselijk plaagziek hatelijk pronkziek onvergetelijk praalziek onmetelijk stalziek overdrachtelijk vernielziek echtelijk bedilziek kerkrechtelijk spilziek Zküik hartstochtelijk wagenziek ruimtelijk dweepziek feestelijk geestesziek gesnik slimmerik dommerik frik afschrik krik zeeprik strik valstrik sik tik batik westelijk ketelmuziek noordwestelijk kraantjelek verdienstelijk bespottelijk vlek kouwelijk vertrouwelijk schandvlek vrouwelijk nevelvlek wijnvlek slaaflijk mmm moedervlek vergeeflijk onbeschrijflijk ongelooflijk kladboek sterfelijk geschiedboek behaaglijk notitieboek beklaaghjk klasseboek ontzaglijk schrijfboek gedenkboek beweeglijk onbeweeglijk kookboek bierbuik scheurbuik duik fuik palingfuik huik luik drieluik valluik spraakgebruik ontiegelijk taalboek vertelselboek gevoeglijk welvoeglijk psalmboek gezeglijk vragenboek klachtenboek eniglijk walglijk acceptcnboek gevolglijk receptenboek onooglijk telefoonboek heuglijk doopboek verfoeilijk verkoopboek manlijk koopmansboek gemeenlijk zienlijk vergeetboek gezamenlijk doek drankmisbruik koelkruik waterkruik braamstruik peperstruik jeneverstruik onverzoenlijk handdoek openlijk badhanddoek wezenlijk stofdoek omslagdoek baaidoek zeildoek filterdoek poetsdoek pijnlijk persoonlijk gewoonlijk olijk vervaarlijk tentdoek bezwaarlijk ruwdoek aderlijk hoek slagaderlijk standhoek vaderlijk effectenhoek grootvaderlijk gezichtshoek moederlijk achthoek onveranderlijk rechthoek zomerdijk uiterdijk gorsdijk kijk lijk blijk smadelijk onzedelijk maagdelijk onafscheidelijk zuidelijk onvermijdelijk tijdelijk vijandelijk hinderlijk uithoek kinderlijk koek stadhouderlijk kruidkoek veekoek landsheerlijk snijkoek potsierlijk eierkoek kommerlijk snipperkoek kermiskoek kloek achterlijk dichterlijk uiterlijk ruiterlijk kloosterlijk slobbroek bekoorlijk gebeurlijk kniebroek figuurlijk zwembroek verstandelijk natuurlijk matrozenbroek eindelijk 'onnatuurlijk flodderbroek dodelijk slijk spijkerbroek wanordelijk ongeneeslijk sportbroek onordelijk ordentelijk djeroek woordelijk rijk stoffelijk talrijk kraambezoek ongelofelijk hemelrijk opinieonderzoek zegenrijk verzoek verderfelijk dierenrijk onsterfelijk prijk mogelijk bladerrijk rek vergelijk soortgelijk tijdgebrek hachelijk geestrijk spraakgebrek belachelijk kroostrijk drek smakelijk rechtspraktijk zakelijk wapenrek noodzakelijk buitenwijk pijpenrek ziekelijk bezwijk disgesprek onverbrekelijk trek wckclijk nitcXïll studeervertrek i gebruikelijk schuinbalk moerbalk artisjok voorwerk schoorbalk kok borduurwerk katafalk lok vuurwerk maatschalk blok smidswerk tjalk nogablok huiswerk kalk kladblok pelswerk pleisterkalk ^zwerfblok satanswerk takelblok plaatwerk talk valk remblok zetwerk steenblok dichtwerk edelvalk offerblok buurtwerk elk vleesblok kunstwerk kelk fietsblok opbouwwerk stootblok saliemelk klok moedermelk hangklok augurk welk alarmklok hetwelk stormklok dolk duikerklok doopjurk kolk wekkerklok kurk draaikolk vesperklok nurk tolk koekoeksklok picaresk volk staartklok pittoresk dwergvolk haarlok grotest bijenvolk compact disk natuurvolk vlok floppy disk cultuurvolk kiosk scheepsvolk uk onweerswolk bulk beuk hulk deuk look ^^zulk leuk knook peuk bloedbank pook reuk zandbank immissiebank vredebreuk draaibank wolkbreuk vluchtstrook beenbreuk werkbank liesbreuk speelbank zeepok spleetbreuk pijnbank incassobank leenspreuk spaarbank galgebrok zinspreuk oesterbank hoepelrok kernspreuk vensterbank onderrok wonderspreuk koorbank trok borstrok handelsbank ongeluk slagersbank sok pluk zitbank stok rustbank vlaggestok ruk dank halfstok blank rekstok bloeddruk hagelblank strijkstok blinddruk flank rolstok brailledruk klank duimstok reliëfdruk klinkklank helmstok kooldruk keelklank degenstok kleurendruk plank dirigeerstok dundruk springplank polsstok opdruk smeerplank weerdruk misdruk woonark offsetdruk lichtdruk sterkedrank villapark blauwdruk honingdrank autopark kruk gorgeldrank hoenderpark tuk stuk slaapdrank ribstuk frisdrank kerk mondstuk frank jeugdkerk goudstuk krank schuilkerk familiestuk kinderkerk historiestuk vrank schuurkerk genrestuk tank biefstuk stank brandmerk waagstuk bijoogmerk gedenkstuk winkelmerk zinkstuk oogwenk watermerk pronkstuk wintermerk meubelstuk bink fabrieksmerk klapstuk handelsmerk onderstuk link hamerstuk blink strijdperk karakterstuk ijsblink tijdperk bewijsstuk flink sterk staartstuk klink ijzersterk ^^kunststuk schmink kladwerk jeugdwerk kabaal verdrink beeldwerk verbaal strafwerk radicaal slavink schrijfwerk clericaal geelvink naslagwerk gaspedaal roervink sandaal luistervink modaal rietvink synodaal ideaal areaal microcefaal schonk gaal lonk c ^05 blonk legaal laryngaal spelonk breiwerk houtsnijwerk verdronk haakwerk matriarchaal maakwerk patriarchaal paalwerk schaal taalwerk mijlschaal roffelwerk offerschaal mengelwerk eierschaal eigendunk klungelwerk omhaal takelwerk ophaal knutselwerk verhaal zaagbok kramwerk vervolgverhaal springbok fantoomwerk wonderverhaal steenbok speldenwerk uithaal gemsbok geheugenwerk labiaal dok heksenwerk bilabiaal spuidok raapwerk speciaal fok rivierwerk provinciaal gok waterwerk sociaal hok meesterwerk asociaal pleisterwerk cordiaal aardschok peuterwerk arsenaal jok. t overwerk) kloksignaal gemeenschappen genootschappen aankappcn verkappen flappen klappen verklappen aanlappen smartlappen nappen knappen afknappen ontsnappen pappen aanpappen schrappen uitschrappen krappen aftrappen dauwtrappen sappen etappen afstappen instappen opstappen overstappen voetstappen scheppen herscheppen flippen ontglippen nippen knippen aanknippen trippen foppen hoppen schoppen bisschoppen kloppen aankloppen uitkloppen knoppen poppen ontpoppen thceblaren huichelaren makelaren femelaren gijzelaren verklaren vrijverklaren besnaren uitsparen metaalwaren bezwaren huzaren wedren zwabberen slibberen dobberen slobberen bomberen versoberen absorberen resorberen ontberen diskwalificeren mummificeren personificercn sacrificcren elektrificeren ratificeren mortificeren justificeren publiceren compliceren fabriceren cadanceren lanceren influenceren doceren reciproceren pommaderen benaderen graderen vaderen afbladderen fladderen beredderen ridderen sidderen slodderen sudderen succederen procederen intercederen vernederen goederen moederen bemoederen torpederen vertederen decideren valideren verwijderen verhelderen schilderen uitschilderen inpolderen scanderen propaganderen provianderen commanderen garanderen agenderen amenderen hoenderen attenderen kinderen verminderen onderen bedonderen verwonderen afzonderen funderen runderen coderen maroderen waarderen bombarderen vermeerderen accorderen vorderen bevorderen terugvorderen invorderen •vorderen preluderen schouderen afstuderen instuderen oxyderen creperen paraferen telegraferen kalligraferen lithograferen radiograferen fotograferen uitkafferen coifferen stofferen crucificeren coniferen nacijferen becijferen wegcijferen schilferen afschilferen filosoferen hemisferen atreageren vermageren propageren vliegeren delegeren negeren baggeren steigeren negligeren dirigeren corrigeren intrigeren rangeren derangeren fingeren uithongeren interpungeren dechargeren divergeren abstraheren clicheren trancheren revancheren pocheren brocheren opmarcheren toucheren retoucheren beheren ambiëren distantiëren parodiëren oerdieren verifiëren I fcóWiponèi'én disponeren transponeren patroneren acclimatiseren magnetiseren amortiseren improviseren pulseren BH3R333E3 doseren metamorfoseren poseren blesseren dresseren redresseren bisseren endosseren pantseren bcpantseren paralyseren m^rnlTu -i-t 11 antidateren postdateren legateren kwadrateren infecteren desinfecteren projecteren flecteren collecteren inspecteren fêteren budgetteren besodemieteren millimeteren foeteren uitfoeteren portretteren achteren kwiteren trakteren dokteren exalteren folteren consulteren hanteren transplanteren oriënteren complimenteren experimenteren instrumenteren presenteren representeren patenteren Mjj.iumï.iiwq inpeperen participeren kamperen koperen verkoperen galopperen frapperen sapperen wapperen schipperen versnipperen flipperen excerperen usurperen occuperen duperen encadreren delibereren ulcereren refereren prefereren confereren offreren emigreren denigreren respireren transpireren inspireren conspireren decoreren adoreren deforeren perforeren floreren exploreren honoreren incorporeren deconcentreren kastreren registreren administreren frustreren figureren parafraseren fantaseren archaiseren catechiseren sympathiseren specialiseren normaliseren rationaliseren liberaliseren generaliseren neutraliseren kapitaliseren evangeliseren stabiliseren steriliseren bagatelliseren dekartelliseren polemiseren standaardiseren vulgariseren polariseren populariseren karikaturiseren schematiseren deballoteren quoteren opteren adopteren coöpteren ecarteren charteren adverteren importeren transporteren exporteren voorsorteren assorteren belasteren koesteren presteren protesteren pleisteren gisteren eergisteren resisteren persisteren verduisteren afluisteren influisteren cachetteren skeletteren kletteren verpletteren kwetteren verbitteren schitteren compromitteren snotteren tegensputteren klauteren debuteren persecuteren discuteren keuteren peuteren gouteren SCHEER-APPARAAT 55f" „De schoenmaker" brengt uw schoenen weer in winterkon- ditie, anti slip zolen en/of hak ken ook klaar terwijl u wacht. heeft voor uw voeten Korevaarstraat 9 - Leiden MEDISCHE INSTRUMENTEN KORT GALGEWATER 1 (hoek Morsstraat) LEIDEN-TEL. 071-120375 HILVERSUM - EMMEN Houdt Roosen voor ogen!

Leidse Courant | 1985 | | pagina 34