COMPUTERS Vlasveld Computers HET PLASTICHUIS JLL INVHXMfm 7(7. hoekschop domkop slokop slaapkop donderkop hamerkop kaaskoop kroeskop lamskop jongenskop kletskop driftkop galop flop klop plooibaar laakbaar ongenaakbaar breekbaar onuitspreekbaar rekbaar denkbaar haalbaar onbetaalbaar middelbaar handelbaar ondeelbaar prikkelbaar voelbaar verwisselbaar ontelbaar onherstelbaar verstelbaar feilbaar onfeilbaar waarneembaar uitneembaar benoembaar bestaanbaar kenbaar onberekenbaar onmiskenbaar openbaar onoverwinbaar schijnbaar bevaarbaar invorderbaar waardeerbaar hanteerbaar converteerbaar weerbaar vervoerbaar leverbaar leesbaar onleesbaar kiesbaar verkiesbaar onlesbaar misbaar aflosbaar kwetsbaar onmeetbaar onafzetbaar vruchtbaar belastbaar tastbaar onverwoestbaar onbetwistbaar dienstbaar kostbaar onuitputbaar huwbaar betrouwbaar pestblaar middelaar roddelaar .handelaar geldhandelaar wapenhandelaar kandelaar slaapwandelaar zwendelaar roffelaar snuffelaar weifelaar twijfelaar kegelaar regelaar huichelaar wichelaar goochelaar hotelschakelaar makelaar ontwikkelaar smokkelaar sukkelaar beukelaar verzamelaar femelaar koppelaar kwanselaar ronselaar wisselaar geldwisselaar vrijmetselaar ketelaar grijzelaar puzzelaar zonneklaar klinkklaar panklaar onklaar persklaar exemplaar beoefenaar landeigenaar bedienaar kamerdienaar misdienaar rekenaar tekenaar sneltekenaar intekenaar molenaar keulenaar harpenaar bultenaar centenaar gemeentenaar kunstenaar evenaar tovenaar weduwnaar lezenaar ernaar ouderpaar kiodderaar bewonderaar offeraar dienstweigeraar slingeraar woekeraar hoogleraar kerkleraar ploeteraar folteraar slenteraar lasteraar fluisteraar geharrewar wirwar schrabber wolkenkrabber zwabber bewindhebber gezaghebber deelhebber bevelhebber machthebber fiber rabarber slagader ontlader kropader landverrader poslader verkeersader spatader oudvader kerkvader burgervader biechtvader overgrootvader brandladder kladder kledder aanbidder roofridder flodder klodder zoutzieder leder plaatsbekleder kalfsleder verneder stiefmoeder weesmoeder huismoeder grootmoeder overgrootmoeder kunstmoeder «rftj^dcr insektenpoeder zilverpoeder zweetpoeder broeder ordebroeder lekebroeder stiefbroeder ziekenbroeder kloosterbroeder opvoeder arbeider veenarbeider havenarbeider loonarbeider gastarbeider jeugdleider inleider zenuwleider klokluider choleralijder belijder glijder snelrijder motorrijder drankbestrijder brandhelder klaarhelder kelder provisiekelder grafkelder lakenvelder kwelder paneelschilder kunstschilder kanongebulder paander spaander meander vaderlander snijbrander korenbrander schrander medestander omstander kaapstander voorstander paraplustander weldoender hoender snelbinder papierbinder daarginder dagvlinder gedonder eenponder tienponder zesponder wereldwonder zonder bijzonder engelbewaarder huisbewaarder deurwaarder rangeerder kampeerder adverteerder samenzweerder bevelvoerder uitvoerder reisorder marsorder peurder schouder stadhouder behouder obligatiehouder pennehouder kooihouder stalhouder- aandeelhouder winkelhouder hotelhouder bijenhouder penhouder atmosfeer geer regeer beheer oudeheer jonkheer kraamheer gastheer ommekeer snelverkeer ruilverkeer handelsverkeer grensverkeer postverkeer vooraleer gezondheidsleer slangeleer harmonieleer evolutiueleer krokedilleleer chroomleer vormleer zedenleer godenleer bewegingsleer schaapsleer strandmeer nimmermeer redeneer koffer dankoffer hutkoffer mensenoffer eindcijfer rangcijfer decicijfer stemmencijfer jaarcijfer gedragscijfer schilfer transfer jager mierjager ketterjager nacht jager lager schlager spekslager lijnslager varkensslager vermager manager zWaarddrager lampedrager gezagdrager steenzager jaeger oceaanvliegcr leger dijkleger neger vroeger veger handveger mijnenveger briefweger vochtweger legger aanlegger aanzegger waarzegger bijligger tegenligger dogger landsverdediger aalreiger purperreiger negentiger zeventiger smuiger halssnoer stiefbroer pleegbroer smulbroer hoogteroer jachtroer hardvoer aanvoer doorvoer krachtvoer per gaper kaper schraper snoeper peper V Ca,~ Gordijn jaloezieën Horizontaal jaloezieën Rolgordijnen Binnen één week op maat geleverd sinds 1873 Uw vakspecialist heeft de allergrootste kollektie zonwering. Showroom Molensteeg 12-14 (bij de Doezastraat) Lelden tel. 071-121375-140006, geopend ma. t/m vrij. 0.800-17.30 uur, zaterdag gesloten onze „Doe het zelf" showroom mei de allergrootste kollektie zonwering, uiterst scherp geprijsd, is zeker een bezoek waard COPAM (I.B.M.) COMPATIBEL COMPUTER 256 K RAM WERKGEHEUGEN (uitbreidbaar tot 940 k byte) Parallel printerpoort, 2 disk-drives (2x360 k byte), Option harddisk 20 m byte, Magie videokaart, multi-function met battery back-up, seriel communicatiepoort (RS 232), high resolution monitor (20 mHz), toetsenbord (IBM) met led-indicatie, printer 80-koloms matrix, 130 karakters p./sec. KOMPLEET SYSTEMPACK Morsweg 21 - Telefoon 071-120848/120849 LANGE MARE 102 LEIDEN TELEFOON: 071-132862 oclan»' Voor een matras dat in elk ledikant past! Polyether in alle maten en diktes eenpersoons matras vanaf 69.90 tweepersoons matras vanaf 139.50 Ook voor het stofferen van boot-, bank-en caravankussens Keuze uit meer dan 300 kleuren stof en skai.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 31