Brandpunt zuigt de kijkers naar zich toe ^A6 ADIO/TELEVISIE CeidócSommit MAANDAG 18 NOVEMBER 1985 PAGINA 7 Karakter van „Brandpunt" mag heten dat het nooit zich vastpinde op één punt. Deze nieuwsrubriek van de KRO stoeit graag met de eigen vorm, de wijze van presente ren, maar laat zich daarbij leiden door wat je de essentie van informatie mag noemen, nieuws als uiting van wat er gaande is in de samenleving. Zo kwam Brandpunt al in de markt te liggen, verscheen deze rubriek met een Mid dag-editie of zelfs in het roe rige verleden met „Laat de mensen praten", het pro gramma waarover Frits van der Poel zijn nek brak en hem bij „Het Vrije Volk" deed belanden. Ook daar gaan de gedachten naar uit nu Brandpunt dit jaar een kwart eeuw het nieuws niet alleen op de voet volgt, er menigmaal zelfs op vooruit liep. De Bossche bis schop mgr. Bekkers ging de gelovigen in nieuwe opvat tingen voor en verschafte via de ether nog bemoediging ook. Politici worden aan de tand gevoeld alsof zij bij de orthodontist zitten. Komende zondag zal Joost Tholens het daarover hebben in de „Zon dag-editie" op Ned. I om 17.35 uur, de jongste uitwas aan de Brandpuntgroei, waarin hij het verleden van deze rubriek zal oprakelen. Volgens Ton Verlind, eindre dacteur van de „Zondag-edi tie", heeft Brandpunt meer voor de boeg dan achter de rug. Telexen spuwen 24 uur per etmaal nieuws uit. Daar speelt de Brandpuntredactie op in, informatie, achter grond, gestuwd door het evangelisch motief dat ken nisoverdracht te maken heeft met de bedoelde voltooiing van het scheppingswerk. Daarvoor moest alle hens aan dek. En daar zat het de KRO een beetje tegen, uitdagend ,bijna. Ton Verlind: „In korte tijd verdween hier een aantal mensen bezig met informa tieverwerking. Kees Boom- kens overleed, Cees Brink- huien werd hoofdredacteur van de Twentsche Courant, en George Mustert en Leo Jansen zochten elders hun heil. Een gevoelige slag, al komt Gerard de Lange over uit Echo en krijgt Cecile Rie- kert een kans. Uit de nood van die omstandigheden ont stond het idee om wat er aan eigen mensen voorhanden bleef te bundelen, onder te brengen in één rubriek. Brandpunt en Middag-editie vloeiden samen tot Zondag editie, waarin Aad v.d. Heu vel zijn presentatie van nieuws en commentaar in brengt en Cees Jansma de sport met voetbalsamenvat ting. Samen met een groep vaste mensen, veelal op pad, presenteer ik ook nieuws. Daar ben je de hele week mee bezig, maar het wordt zaterdagmiddag/zondagoch- tend pas goed spannend, om dat het nieuws tot op de laat ste minuut actueel moet zijn of worden gemaakt door aan sluitend commentaar, Dat was toch een waagstuk begin oktober. Naar de eerste uit zending keken 300.000 men sen. Dat is een schijntje, waarbij je je afvraagt of je daarvoor moet blijven wer ken. We zijn nu ruim een maand verder en zitten op 1,3 miljoen kijkers. Een toe name in kijkdichtheid waar we hier niet weinig trots op zijn, al staan we daar verder niet bij stil". CDA - POLITICI Zo zuigt Brandpunt de kijke- re naar zich toe. Nieuwsru brieken van andere omroe pen moeten wel met minder doen. Wibo v.d. Linde stootte vorig seizoen met Televizier Ton Verlind: „In een maand tijd van 300.000 naar 1,3 mil joen kijkers. in de vroege avond zijn neus. Maar kan dit Brandpunt-ge tal nog overtroffen worden? Verlind is realist genoeg om zijn verwachtingen een be perkte spanning mee te ge ven. Er is zo weinig bekend van zondagse kijkcijfers. Tot voor kort zaten de VPRO en de EO er op en dan ook nog de betoncursus. Dat leverde geen cijfers op waarmee je de brede interesse van de kijker kunt meten. Daarom maakt Verlind zich een voorstelling van het huiskamerpubliek op zondag. Daar zitten veel jeug digen bij. Gun pa zijn voetbal van Jansma, jongeren moet je zien te pakken in hun inte ressesfeer. Zo komt Verlind op een onderwerp als de jongste ontwikkelingen in de computer, de huiskamercom puter, om maar niet te praten over dit moderne gemak voor moe in de keuken. Dit is allemaal heel nabij. Ver lind put dat onderwerp uit. Aad v.d. Heuvel liet zelfs we ten, dat Verlind gegevens bo ven water heeft gehaald op dit gebied waar hij ook nog geen weet van had. Hij kan daar direct grotelijks zijn voordeel mee doen. Hij wil meer politici in zijn uitzen ding. Bij de PvdA heb je daar nooit moeite mee. Die staan op zondag altijd klaar. Aad: „De moeilijkheden be ginnen bij Bukman en de Vries en andere CDA-men- sen. Die hechten op zondag aan de huiselijke haard. Gaan liever niet de deur uit. Dat begrijp ik niet. Die men sen reizen het hele land door om in rokerige achterafzaal- tjes voor dertig man achter ban de CDA-politiek uiteen te zetten. Hoogst nuttig. Maar op zondag kunnen ze hier in één klap 1,3 miljoen kijkers- /kiezers trekken. Dat is toch een hoogst belangrijke zaak in het verkiezingsjaar. Na tuurlijk willen die mensen ook wel eens thuis zijn, maar laat ze dan een zondagsdienst instellen. Het ligt natuurlijk wat anders bij een man als het GPV-Kamerlid G. Schut te. Naar die man zijn overtui ging is de tv zeker op zondag een ding van de duivel. Dat moeten wij respecteren. Dat is zelfs zo moeilijk, dat als je van hem doordeweeks opna men maakt je die ook niet op zondag mag uitzenden. Daar heb je je bij neer te leggen. Voor het overige mag ik er toch op rekenen dat het CDA op zondag zijn evangelische normen langs het actueel po litiek gebeuren legt. Leun stoelgebonden lukt dat niet. Ze komen niet voor v.d. Heu vel of Verlind, maar voor de kiezer". BEELDTELEFOON Commentaar aan de telefoon op tv is een onding. Je moet kunnen zien wie wat zegt. Maar kan v.d. Heuvel die CDA-politici niet voorzien van een video-computer, beeldtelefoon thuis? Verlind heeft die mogelijkheden ver kend. Vooralsnog schat v.d. Heuvel dat als te kostbaar in. Dan toch voorlopig liever een wisselende zondagsdienst voor CDA-politici als dokters die aan de pols van de sa menleving hun diagnose stel len. Eindredacteur Ton Verlind staat voor de taak het nieuws en vooral de beelden daarbij op waarde te schatten. Op zijn veertiende jaar al combi neerde hij het scholierschap met het verslaggever-zijn voor het Bredase dagblad De Stem. Gewassen werd hij na dien in het journalistieke wa ter van de Zeeuwse regio voor dezelfde krant, waarna hij via TROS-radio bij de KRO belandde. Er wordt ge sjoemeld met het beeld- nieuws, zo verluidt het uit Zqid-Afrika. De rellen- zou den daar niet vanzelf ont staan, maar pas als de tv ver schijnt. Verlind: „Als je zo begint, dan weet ik waar je het over hebt. Ik moest eens met een KRO-camera achter voetbal supporters aan die bekend stonden als relschoppers. In tegenstelling tot de verwach ting werd het een rustige dag met als opmerkelijk feit, dat het telkens woelig werd waar ik met mijn camera ver scheen. Ik lokte kennelijk rellen uit. Daar trapten de KRO en ik niet in. Het kwam niet tot een reportage. Je zou je kunnen voorstellen, dat iets dergelijks ook in poli tieke brandhaarden gebeurt. Natuurlijk wordt er geënsce neerd, tot in Den Haag toe, waar een verdienstelijk man ten behoeve van de fotopers zeven keer dezelfde onder scheiding krijgt opgespeld. Daar is niets op tegen. Maar daar moet je wel controle op hebben. Dat is niet zo moei lijk. Ten eerste leer je in de loop der jaren de betrouw baarheid ervaren van de in formatieverschaffers en ten tweede breng ik pas beelden op de buis als de echtheid er van gestaafd wordt door van verschillende zijden ontvan gen verbaal nieuws. Brand punt wil betrouwbaar blij ven. Ook onder druk als tij dens de uitzending er nog nieuwe informatie wordt aangedragen en er op staande voet en onder druk moet worden geoordeeld over niet of wel uitzenden". Binnen anderhalf uur op zondag de hele wereld bin nen Brandpunt-bereik. Een gigantische klus toch. Vol gend seizoen doen we het misschien weer anders, vindt Verlind. TROS 15.30 Dr. Who, Engelse tv-serie. Afl.: The Visitation (2). Dr. Who en Mace worden he laas opgepakt door de Te- rileptielen. Aan Nyssa de taak hier iets aan te doen 15.55 De TROS Blufshow, spel- progra'mma gepresen teerd door Hans Kazan. Met als blufgast van de maand: Gerard Joling Hockey met Wim van Heumen(8) 16.45 17.00 17.30 17.46 20.00 20.28 TROS Sport, sportmagazi- ne met aandacht voor de ijshockeytopper tussen Tilburg en de Kemphanen en een voorbeschouwing op de voetbalwedstrijd Nederland-België. In de studio zijn aanwezig Johan Cruijff eo Wilfried van Moer en vanuit Zeist geeft bondscoach Leo Beenhak ker de opstelling van het Nederlands elftal NOS %6-Journaal TROS TROS Pop Formule, met Erik de Zwart TELEAC Engels in basisonderwijs (6) TROS dl De Fabeltjeskrant Jan, Jans en de kinderen, tekenfilmserie De TROS Showbizzquiz/ Telelot (1). Eerste van een zesdelige reeks spelpro- gramma's vanuit Aals meer, gepresenteerd door Ron Brandsteder, waarin de winnende cijfers van Telelot worden bekendge maakt NOS Journaal TROS De TROS Showbizzquiz/ Telelot (2), vervolg van het programma van 19.05 uur De TV-Show. Ivo Niehe praat in een rechtstreekse uitzending met opvallende gasten uit binnen- en bui tenland TROS Aktua, actualitei tenrubriek met o.a. aan dacht voor het middelbaar technisch onderwijs en een vooruitblik op de top conferentie in Genève tus sen de Verenigde Staten en de Sovjet-Unie Tele-thriller: Derrick, Duitse politieserie. Afl.: De Man uit Antibes. Na afloop van een concert wordt er buiten een jong meisje neergestoken. Helaas voor inspecteur Derrick is er geen enkele ooggetuige NOS Journaal Nieuws voor doven 18.30 18.45 19.00 22.30 22.45 23.00 FEDUCO Taal van alledag (5) Ruim Baan (5) NOS Tweede trekking Staats loterij Nieuws voordoven Paspoort voor Joegosla- ven Sesamstraat CD Jeugdjournaal Journaal HV Kwartslag. Afl.: Van God los. Joop van Tijn in ge sprek met mensen die hun godsdienstig verleden op zij hebben gezet NCRV Dit is Disney, tekenfilm programma rond de strip figuren van Walt Disney met een korte film en een geanimeerde popsong i Moord in Spiegelbeeld (Murder with mirrors), Amerikaanse speelfilm uit 1985 van Dick Lowry. Jane Marple (Helen Hayes) gaat bij haar oude vriendin Car rie Louise (Bette Davis) lo geren. Samen met haar man leidt Carrie een tehuis voor jeugdige misdadi gers. Wanneer er op mys terieuze wijze drie mensen om het leven komen, gaat Miss Marple op onderzoek uit I (B Rondom Tien: Weer zien? of: Nooit meer? The maprogramma waarin Henk Mochel een aantal vragen over hier en hierna maals aan de orde stelt i Cheers, Amerikaanse co medyserie. Sam doet mee aan een honkbalwedstrijd voor het goede doel. NOS Journaal Den Haag Vandaag Nieuws voor doven TELEAC Supermachten: VS (7) EUROPA TV 18.00 Programma schema 18.05 Emilie. Kinderprogramma 18.10 Rexie Dog. Kinderprogramma 18.25 The Thunderbirds 19.15 Sportreportages 20.30 Europees weerbericht 20.32 World Watch. Nieuwspro gramma 20.40 1 1 3 China. Documentaire 21.35 Jason King 22.30 World Watch. Nieuwspro gramma 22.35 Programma overzicht FILMNET 17.00 Hardcaatle McCormick, herh.afl.: Too Rich and Too Thin 17.50 Prototype 19.30 Cartoons Lilliput-Put 19.40 Patrol Boat, afl.: We Live in Wait 20.30 Nighthawks 22.05 Baby it's you 23.50-01.45 The Formula oldie Hawn als de jonge bibliothecaresse Gloria in c lay". RTBF om 20.00 uur. RT 1 .00 Schooltelevisie 55 Nieuws 00 Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) .10 Kameleon, doe-programma voor kinderen .35 Loon naar werken? Afl.: Bij zondere vormen van tewerk stelling (1) .00 Uitzending door derden. Pro gramma van het Vrije Woord .40 Mededelingen en program ma-overzicht .45 Journaal .10 Hart (Cuore, 4), zesdelige Itali aanse serie van Luigi Com- mancini naar de roman van Edmondo de Amicis. Met o.a. Johnny Dorelli, Bernard Blier, Giuliana de Sio e.a. Aan het front halen Enrico en Coretti samen jeugdherinneringen op. Coretti over de verhalen van zijn vader m.b.t. de onafhanke lijkheidsoorlog, Enrico over de liefdadigheidsbezoeken die hij met zijn moeder aflegde 10 Wikken en wegen, consumen tenmagazine. Met de autotest: Nissan Laurel 2,8 diesel, reac ties op de enquêtes over rol stoelen, een schoolbus als ha rington ofwel: hoe veilig is het leerlingenvervoer? en koperen kookpotten !.00 Villa Tempo. Popprogramma gepresenteerd door Bart Pee- ters. Met Pandoras Music Box in Rotterdam, Jeffrey Lee Pier ce op Fenomena, The Wood- entops, Minimal Compact, The Jesus and Mary Chain en dan ser Laurie Booth (herh.) MO Journaal en Coda: Avond aan zee - Voor mijn vader van M. Vasalis IRT 2 >■00 Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische tv-se rie. Fiona ontvangt een onver wachte bezoeker 25 Juke Box >30 Tijdrover. Lieve plantjes >42 Mededelingen en program ma-overzicht >45 Journaal 10 Videomatch. Videospelletjes met Marleen Gordts 20 Extra Time, sportmagaziqe 35 Baas in eigen huis. Informatief RTBF 1 17.20 Nouba Nouba, gevarieerd kin derprogramma. Presentatie: Claire Diez en Philippe Drecq 17.50 Carrefours, gevarieerd kinder programma 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.27 Quick et Flupke, tekenfilmse rie 19.30 Journal ,20.00 Ecran-témoin: Dróle d'em- brouille (Foul Play), Ameri kaanse speelfilm uit 1978. Met Goldie Hawn, Chevy Chase, Burgess Meredith e.a. Regie: Colin Higglngs. Gloria krijgt van een vreemde een pakje si garetten toevertrouwd. Vanaf het moment dat deze Scotty sterft door een aanslag, wordt zij gevolgd door een bende, gevormd door o.a. een albino en een dwerg 23.10 Journaal MUSIC BOX/TV 5 16.00 [^Muziekprogramma's. 'The Gazette' met Gaz (16.00), 'Vi- deopix' met Simon en Martin (17.00) en 'Hear and now' met Julie (18.00). 19.00 Domain c'est dimanche, amu sementsprogramma 19.30 Tendre comme Ie rock, tv-se- 21.20 Les carnets de l'aventure, re portage over een tocht door de jungle van Papoea Nieuw- Guinea 21.50 Voir, gevarieerd magazine 22.00 Nieuws 22.30-02.00 [^Muziekprogramma's. Herhalingen. 'The Gazette' (22.30), 'Videopix' (23.00) en 'Hear and now' (00.00). Ondertiteling via TeleTekst. E Uitzending in stereo. D Zwart/wit-uitzending. ■EZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. EJ Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. KJ Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau 16.10 Erté. 'De sprookjeswereld van Romain de Tirtoff', reportage 16.35 Mona, een programma met Lisa. Journalistische video- -clips over en met mensen 17.20 (DDie Marchenbraut, kinder serie van Milos Macourek en Vaclav Vorlicek. Afl.: In de on dergrondse gang van het spookkasteel 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Heute 18.25 Benny Hill, comedy-show 19.00 Das Ratsel der Sandbank, tv-serie naar een roman van Erskine Childers 19.58 Heute im Ersten 20.00 mTage8SChau 20.15 Die schone Otero (4), tv-serie in vijf delen van Enrico Medioli en Lucia Drudi Demby. Met: Angela Molina. Mimsy Farmer, Harvey Keitel e.a. regie: José Maria Sanchez. Carolina keert naar Parijs terug en ontmoet opnieuw Jürgens. Deze wil zich met een nieuw medium, de film, bezighouden maar het ontbreekt hem aan geld. Caro lina wil een theater kopen om zo haar droom, als Carmen op treden, te verwezelijken 21.15 Kontraste, live vanuit Genève 2).45 EScheibenwischer, cabaret- -programma van en met Dieter Hildebrandt 22.30 Tagesthemen 23.00 Das Nacht Studio: Ganz so schlimm ist er auch nicht (Pas si méchant que ca). Zwit sers/Franse film uit 1974. Met: Marlène Jobert, Gèrard Dépar- dieu, Dominique Labourier e.a. Regie: Claude Goretta. De jon ge Pierre moet de meubelma kerij van zijn vader overnemen, die eigenlijk al failliet is. Om de salarissen te kunnen betalen- besluit hij banken te .overval- 00.50 Tagesschau 00.55 Nachtgedanken, overweging door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Die Zukunft im Visier. Rüdiger Proske in gesprek met Prof. Werner Breitschwerdt, be stuurshoofd AG i Daimler Benz 16.35 lm Reich der wilden Tiere, na tuurfilmserie. Afl.: Der Weiher am gebrochenen Zweig 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine 17.50 Ein Colt für alle Falie, Ameri kaanse serie. Afl.: Colt wordt 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Reportage am Montag. 'Es gart an der Mosel', reportage over de gevolgen voor de Mo- sel-wijnboeren na het 'anti- -vries' schandaal 20.15 Zarlichkeit (La Tendresse), Franse speelfilm uit 1981. Met Madeleine Robinson, Jacqueli ne Parent, Emilie Lihou e.a. Regie: Bernard Queysanne. Ju dith verwacht een kind van Stèphane, een medestudent. Stéphane, uit een gegoede fa milie. durft vanwege het klas- severschil alleen zijn oma op de hoogte te stellen. Dan komt Stéphane om bij een verkeers ongeval en in haar wanhoop wendt Judith zich tot de oma 21.42 Mach mit, der Umwelt zu lie- be 22.05 Morgen In Genf, vooruitblik op de ontmoeting tussen Reagan en Gorbatsjov die morgen in Genève van start gaat 22.50 Entziehung, tv-film. Met Ga- briele Wohmann, Heinz Ben- nent, Herbert Fleischmann e.a. Regie: Ludwig Cremer (herh.) 00.05 Heute DUITSLAND 3 I Schooltelevisie I Telekolleg II: Der Aufstand gegen die bürgerliche Litera- tur. Duitse les 51 I Sesamstraat l Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport Tagesschau Sport-Platz. 'Die Buben von Catskill, New York oder: Boxen als Lebenshilfe', reportage i Aktuelle Dokumentation i Landesspiegel. 'Ein Mann sieht grün'. reportage over de strijd tegen de bouw van een metro en garage in Keulen Die WDR-Spielproduktion: Die Nacht ist vorbei, film van Richard Claus en Gerd Weiss I Laatste nieuws BBC 1 17.20 Spiderman, kinderserie 17.40 Jonny Briggs, kinderserie 17.55 John Craven's Newsround 18.05 Blue Peter, kinderserie 18.35 Masterteam, spelprogramma 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Plus 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.40 Starsky Hutch, Amerikaanse tv-serie 21.30 'Allo 'Allo, tv-serie 22.00 Journaal en weerbericht 22.25 Panorama 23.05 Sean Connery in: The Ander son Tapes, Amerikaanse speelfilm uit 1972 van Sidney Lumet. Met in de hoofdrollen: Sean Connery. Dyan Cannon en Martin Balsam. Een ex-in breker ontwerpt een ingenieus plan om een beroving uit te voeren in een volledig electro- nisch beveiligde flat 00.40 Wasrbaricht BBC 2 CBI Conference 1985 Nieuwsoverzicht voor doven Micro live. Informatieve serie E Sherlock Holmes: Pursuit to Algiers, Engelse speelfilm uit 1945 van Roy William Neil Great sporting moments Flower of the Month Open space: Blot on the landscape The Triumph of the West, do- cumentaire-serie The fall and rise of Reginald Perrin, comedy-serie Edge of darkness, tv-serie Newsnight, actualiteiten Weerbericht Telejournal, informatieve serie She-Ra, Princess of Power Murphy's Mob Emmerdale Farm Nieuws About Anglia, regionaal maga- Movie Memories (herh.) The Krypton Factor Coronation Street Troubles and Strife, comedy- 21.30 World in Action 22.00 The Bill, tv-serie 23.00 Nieuws 23.30 Anglia Reports, actualiteiten 00.00 V: The sanction, sclence-fic- tionserie 01.00 Show Express 01.30 East Comes West SKY CHANNEL 16.45 ESky Trax Magazine, met Amanda Redington 17.30 ESoul spectacular, met Tony Blackburn 18.30 The Brady Bunch 19.00 The Flying Nun 19.30 Nanny and the Professor 20.00 The Quest. Afl.: Portrait of a king of Joey Marr 21.45 D The Untouchables. Afl.: The Empty Chair 22.35 NHL Ice Hockey 23.35 The Grand Prix Peugeot Tal bot Tennis Challenge 00.35-01.00 ESky Trax Magazine NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven 11.00 SchOoltv 13.00 Nieuws voor doven NCRV 14.30 De Carsons, Australi sche serie. Estelle maakt het iedereen lastig, behalve Gerard Kent 15.15 In de lens gevangen, natuurfilmserie 15.35 'n Dik uur Dick, gervarieerd middagmagazine 16.35 NCRV Jeugd- Matinee NOS 17.30 'A6-Journaal NCRV 17.46 Popsjop-TV, popro- gramma met hits, gasten en het Na tionaal Rock 'n Rollkampioenschap MUSIC BOX 07.00 EMuziekprogramma's. 'Hear and now' met Julie (07.00), 'First sight' met Simon (herh.) (08.00), 'Sound vision' met Gary (09.00), 'Home movies' met Martin (10.00). 'Eurochart', de Europarade van Music Box met Edwina en Gaz (11.00) en 'Sunie hits the sceen' (12.00). 13.00 EMuziekprogramma's. Herhalingen. DUITSLAND 1 09.45 ZDF-Info Verbraucher 10.00 Heute 10.03 Zartlichkeit 11.30 EScheibenwischer 12.15 Umschau 12.25 Kontraste 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 Teletekst 16.00 Tagesschau 16.10 Liebe, Kommer, Schmerz und Tod 16.55 Die Spiel- bude, kinderprogramma 17.50 Ta gesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 13.15 Teletek- st-overzicht 13.30 Einde 15.40 Tele- tekst-overzicht 15.56 Programma-o verzicht 16.00 Heute 16.04 Compu ter-Corner 16.20 Junge Leute in der DDR: Ferienaktivitaten 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine 17.45 Mein Name ist Hase BBC 1 07.50 Breakfast time 10.20 CBI Con ference te Harrogate 11.30 Play School, kinderprogramma 11.50 CBI Conference 13.30 Journaal 13.54 Nieuwsoverzicht voor doven 14.00 Pebble Mill at one 14.45 Mr. Benn, kinderserie 15.00 Birth right. Afl.: The Search for a Perfect Baby 15.25 Claire Rayner's casebook. Afl.: Left alone 15.50-16.25 Songs of Praise 16.52 Regionaal nieuws 16.55 Ber tha, kinderserie 17.10 Super Ted SKY CHANNEL 08.15 Dennis. Afl.: Dennis goes to camp 09.15 ESky Trax. Herhalingen. 'Pat Sharp Show' (09.15), 'Sky Trax Magazine" (10.00) en 'Soul spectacu lar' (10.45) 11.45 ESky Trax, herha lingen 14.15 Skyways 15.10 Family. Afl.: From Russia With Love 16.00 E Pat Sharp Show 16.45 EMonsters of rock, met Amanda Redington ÏTV 07.25 TV-AM 10.30 Schooltv 13.00 Flicks 13.10 Rainbow (herh.) 13.30 Gardens for All 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 Gems (herh.) 15.30 Daytime 16.00 Cross Wits 16.25 Regionaal nieuws 16.30 The Young Doctors 17.00 Flicks HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws (NOS). 17.55 Mededelingen (NOS). 18.06 EO: Tijdsein. 18.30 Waar waren we ook alweer? 18.49 De Wolkenwagen. 19.02 Ronduit Radiokrant. 20.03 De muzikale fruitmand. 21.02 AJs mensen veranderen. 21.40 Populaire orgelbespeling. 22.02 Veraf en dichtbij. 23.02 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 AVRO: Easy Listening. 02.02 AVRO's Service Station. 06.02 Auto in? AVRO aan! HILVERSUM 2 17.00 NCRV: Hier en Nu. 17.30 Nieuws. 17.36 KRO: Echo-magazine. 18.40 KZG: Zevende Dags Adventis ten. 18.55 Bond Zonder Naam. 19.00 KRO: Goal op maandag. 19.30 Man en paard. 20.00 Nieuws. 20.03 KRO's operette-album. 21.30 Lezen voor de lijst. 22.00 De betoverde wereld. 22.30 Nieuws. 22.35 Momenten om te vieren. 22.45 Da Capo. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 AVRO: De zwevende hemel. 20.03 Nationale L.P. Top 50. 22.02 Candlelight. 23.02 Jazzpodium. HILVERSUM 4 18.02 VARA: Het muziekbedrijf. 19.30 VARA Matinee. Lady Macbeth, opera v. Sjostakovitsj. 22.15 Jazz-op-vier. 23.00 Het zout in de pap. HILVERSUM 5 17.30 NCRV: Bij de tijd. 18.00 Onder de Kop. 18.20 De smaak van macht. 18.30 Gasten die blijven. 19.00 NOS: Nieuws voor buitenlan- 19.40 TELEAC: EIBO (6). 20.10 De Supermachten I: VS (9). 20.40 Follow through (5, herh.). REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: Non-stop mu ziek met om 17.30 Migranten cultuur 18.30-19.30 Leiden Lokaal. BRT 1 16.05 Neem je tijd. 18.10 Actueel. 18.30 Lekenmoraal en filosofie. 19.10 Actueel. 19.31 Mohajirin, voor Marokkanen. 20.03 Avondmelodie. 21.03 Op de Mengelberg-folk. 21.30 Open school: colloquium. 22.05 BRT 1 's avonds met om 22.05 Wereldoorlog II. 23.30 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee - hitikatessen. 22.05 Maneuvers in het donker. 23.30 Twee tot twee. 17.45 In the Folkgroove (6). 18.15 Muziek van deze tijd. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.30 Kroniek. 22.00 Sjostakovitsj. 1. Concerto in ES. opus 107 voor cello en or kest. Philadelphia Orkest o.l.v. Eugene Ormardy van Dimitri Sjostakovitsj. 22.30 Etnische en volksmuziek. 23.00 Serenade. HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.02 AVRO: Auto in? AVRO aan! 08.06 AVRO's Radiojournaal. 08.15 Uit studio en theater. 09.03 Nederlands op AVRO-1. 10.03 Snotneus ahoy! 10.13 Arbeidsvitaminen. 11.03 Speciaal voor U. 11.30 Wie een kuil graaft... 12.03 EO: Lunchtime magazine. 13.06 Tijdsein. 14.03 Vrouw zijn. 15.30 Voor elk wat wils. 16.03 Open huis. HILVERSUM 2 07.06 KRO: Het levende Woord. 07.15 Echo (08.30 Nieuws). 08.33 Postbus 900. 08.43 Levenslief en levensleed. 09.30 Nieuws. 09.33 M/V-magazine. (10.30 Nws.). 10.33 50-plus. (11.30 Nieuws). 11.33 Met de KRO. met Anne. 12.00 Kruispunt. 12.16 Overheidsvoorlichting. 12.30 Nieuws. 12.36 KRO: Echo. (13.00 Nieuws). 13.10 Echo politiek. (13.30 Nws.). 13.33 60 jaar Lief en Leed. 14.30 Nieuws. 14.33 Sporen in het achterland. 15.00 De derde wereld. 15.30 Nieuws. 15.33 De Zonnebloem. 16.00 TROS: TROS Nieuws Show. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VARA: Gesodemeurders. 09.03 Doorloper. 10.03 Twee meter de lucht in. 12.03 VARA's Getallenrijk. 14.03 Hollands Handwerk. 16.03 De verrukkelijke vijftien. HILVERSUM 4 07.02 TROS: Een goede morgen met Joachim Röntgen. 09.00 Continu klassiek. 11.00 TROS Concertzaal. 12.30 Nieuwe klassieke platen. 13.00 Nieuws. 13.02 De klassieke top tien. 13.30 Belcantorium. 16.00 NCRV: Literama. 17.00 Populaire klassieken HILVERSUM 5 09.03 NOS: NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Allemans Veren. 10.00 NCRV: Hoop en vrees voor de Ondernemingsraad (3). 10.15 Schoolradio. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteiten magazine. 16.30 Middagmagazine. BRT 1 05.30 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor. 14.03 Van minne- en zinnestrelend. 15.03 78 Toeren tijd. BRT 2 05.30 Sjapoo: Vlotte muziek. 08.12 Pluche Palace. 10.03 Mattinata. 12.00 Regionaal programma. 13.10 Toemaat. 13.15 Orgelrecital Ivan Guillni. 13.30 Onvergetelijk. 14.00 Jazzkaffee. 15.00 Poeskaffee Americaln. 16.00 Rockkaffee. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 11.00 De Berliner Philharmonlker. 12.25 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel. 13.30 Namiddag bij BRT 3.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 7