Jt „Los Vast komt naar Naaldwijk Marie Koenen en Anton van Duinkerken op KRO-radio DE DROMEN VAN JAN RIETMAN ADIO/TELEVISIE CiidócSomimi WOENSDAG 13 NOVEMBER 1985 PAGINA 11 dA |i ■r ge V ari I de I e isti VdA-Kamerleden gen onderricht auto-inbraak ;N HAAG De recente OS-tv-uitzending, waarin i verslaafde aanschouwelijk jerricht gaf in het openbre- i van auto's, wordt door de dA-Kamerleden Salomons Costo van de hand gewe- Dat blijkt uit schriftelijke gen over die uitzending, arin - zo wordt gezegd - idaad tot amusement werd. de Kamerleden noemen e vorm van televisie-jour- istiek moeilijk te rijmen een oprechte zorg over niveau van de criminali- Beide parlementariërs gen de ministers Korthals es (justitie) en Brinkman Ituur) de TROS-bestuurders zorg over deze gang van en over te brengen. In dit band dringen zij aan op een lerzoek naar de vraag of gedragscode voor de me* gewenst is. wordt een onderzoek ge- jd of de inbraken werden nsceneerd dan wel dat de rokken verslaafde „toeval- in zijn dagelijkse bezighe- door de cameraploeg werd «etroffen. De beide Ka- leden willen ook weten of makers van het programma schuldig hebben gemaakt uitlokking van een mis- jf dan wel verzuimd hebben irtegen op te treden. van Dalen hoofd n gevarieerde ogramma's NCRV LVERSUM Tot hoofd de afdeling gevarieerde igramma's van de NCRV- tvisie is benoemd J. van len, thans hoofd van de ge- namige afdeling van de 'RV-radio. De benoeming it in per 1 februari 1986. van Dalen (42) kwam op 1 lober 1964 bij de NCRV-ra- in dienst op de afdeling he muziek. Hij was daar er andere samensteller van ite-muziekprogramma's en ir plaatsvervangend chef de sectie lichte muziek. 1 april 1980 werd hij hoofd arieerde programma's van NCRV-radio als opvolger Johan Bodegraven. Eind 2 kreeg hij op die afdeling t de verantwoordelijkheid >r alle lichte-muziekpro- mma's van de NCRV-radio, ls „Los Vast", „Popsjop", ipstation" en „Gospelrock", varieerde programma's van Dalen zich mee be- heeft gehouden zijn onder ?re „Twaalfuurtje", RV-Globaal" en „Midden- HILVERSUM In 1959 overleed, 80 jaar oud, de schrijfster en dichteres Marie Koenen. Haar vele werk heeft duidelijk een katholiek karakter. Van daar dat zij wordt geportretteerd in „Zestig jaar lief en leed", een KRO-radioserie over mensen die het gezicht van r.k. Nederland in de afgelopen zestig jaar mede hebben bepaald: op donderdag 14 november, 16.03-17.00 uur, Hilversum 1. Na een periode in het onderwijs, wijdde zij zich aan de li teratuur en was onder andere actief in de groep „Van onzen tijd". Haar bekendste werk werd „De moeder" (1917). Marie Koenen schreef novellen, romans, sagen en legenden in dichtvorm, religieu ze toneelstukken en verzen. In 1949 werd zij ere doctor aan de Nijmeegse universiteit. In het radio programma wordt over Marie Koenen gesproken met Ineke Bulte, neerlandica aan de universiteit van Nijmegen. Zij maakt een studie van mevrouw Koenen en van de vrouwenliteratuur. Luisteraars kunnen tijdens de uitzending bellen met herinne ringen aan Marie Koenen, vragen en opmerkin gen. „Daarom, mijnheer, noem ik mij katholiek". Dat is een karakteristieke regel uit een gedicht van Anton van Duinkerken, die zich kort voor de oor log mee richtte tot NSB-leider Mussert. Dit citaat tekent ook het tweede deel van de KRO-radiose- rie „Van de daken en uit de diepten" over het ka tholicisme in de Nederlandse literatuur van de ja ren 20 tot heden. Dit programma is te horen op zaterdag 16 november, van 23.00 tot 24.00 uur op Hilversum 4 in de literaire rubriek Spektakel. In deze aflevering staan de jaren 1930-1940 cen traal: een interessante periode in de ontwikkeling van de r.k. literatuur. Er deed zich onder andere een scheiding voor in de redactie van het vernieu wende literaire tijdschrift De Gemeenschap (opge richt in 1925). Degenen die zich afsplitsten (onder hen Albert Kuyle) richtten de Nieuwe Gemeen schap op, waarin men dogmatischer met het ge loof omging en waarin men de literatuur meer in dienst van het geloof wilde stellen. Dat leidde overigens tot een koers die soms fascistische trek ken vertoonde. De (oude) Gemeenschap ging door op de weg van een vrijer katholicisme en aan dacht voor de vrijheden van de kunst. Tot de re dactie hoorden Anton van Duinkerken en Jan Engelman. HILVERSUM NCRV-pre- sentator Jan Rietman strijkt zaterdag 23 november met zijn radio-programma „Los Vast" neer in het Sociaal Cultureel Centrum „De Naald" in het Westlandse Naaldwijk. In to taal zal hij zo'n twintig arties ten in zijn gevolg meeslepen onder wie de Belgische zanger Raymond van het Groene- woud, het vrouwentriootje Babe, Martin Peters, de bassist van de Frank Boeijen Groep die een solo-single heeft ge maakt en zanger Benny Ney- man. Het twee uur durende programma zal rechtstreeks worden uitgezonden op Hil versum 3 om 12.00 uur. De 33-jarige Jan Rietman, die al vijf jaar de presentatie van dit immens populaire pro gramma verzorgt en daarmee Eddy Becker en Gert van Bra- kel opvolgde, is voor het grootste deel zelf verantwoor delijk voor dit succes. Jan Rietman is „Los Vast", maar daar werkt hij dan ook kei hard aan. Steeds weer komt hij met nieuwe ideeën. Zo wil de hij dit winterseizoen vanaf wisselende lokaties in Neder land "Los Vast" gestalte ge ven. Die opzet paste wonder wel binnen het streven van de NCRV, het Hilversumse Gooi eens te verlaten om wat dich ter bij het publiek te komen. Behalve een vaak amusante show waarin Ome Joop een belangrijke rol speelt, kan het publiek ook kennismaken met de „Paperclip/Los Vast"- krant, die bij binnenkomst wordt uitgedeeld. Hoewel net programma om twaalf uur begint, wijst Jan Rietman er nog even op vooral vroeg te komen. Jan: „De toe- Links: Presentatie: Jan Rietman ...dromen over het Wembley Stadion... loop is elke zaterdag weer enorm. Wij kijken daar niet zo vreemd meer van op. Het pro gramma is gratis toegankelijk. Bovendien krijg je niet elke dag de kans om je favoriete ar tiesten in levenden lijve te aanschouwen en het bijwonen van een live-radio-programma is natuurlijk een belevenis... Maar vol is vol". Jeugd Dat het programma vooral ge liefd is bij de jeugd tussen twaalf en twintig jaar, is vol gens Jan Rietman niet zo vreemd. Jan: „Die groep is verantwoordelijk voor idool- vorming binnen de popmu ziek. Ze zijn keihard in het kiezen van hun favorieten". Maar dat „Los Vast" kon uit groeien tot het populairste live-radioprogramma is vol gens Jan niet aan hem, maar aan de artiesten te danken. Jan: „Zij maken of breken het programma. Ik fungeer als presentator, al ben ik natuur lijk ook regelmatig achter de toetsen te vinden als de Los- Vast-band voor de begeleiding moet zorgen". Dat hij door de artiesten op handen wordt gedragen, zal duidelijk zijn. „Los Vast" is een van de weinige program ma's waarin de muzikanten zich in levende lijve kunnen presenteren. Jan: „Ik blijf de Nederlandse artiesten onder de aandacht brengen omdat ze het verdienen, omdat ze aan het werk moeten blijven en omdat ik vind dat levende muziek een vaste plaats moet hebben op radio en televisie". Gecharmeerd Het „Kuip-spektakel". dat in augustus ondanks de wind en de regen een enorm succes werd, neeft eigenlijk nog eens duidelijk gemaakt dat het Ne derlandse publiek echt gechar meerd is van ziin eigen arties ten. De liefhebbers trokken niet alleen met z'n veertigdui zenden naar de Rotterdamse Kuip, maar zorgden ook voor een hoogtepunt in kijkdicht heid en waardering van de te levisie-registratie in het afge lopen zomerseizoen. Die cijfers zijn er de reden van dat „Los Vast" nu ook, eens in de veer tien dagen, op dinsdag op de televisie is te zien (Ned. I om 17.45 uur). En Jan Rietman.... die droomt over een „Los Vast-spektakel" in het Londense Wembley Sta dion. Soms in zijn stoutmoe digste dromen ziet hij zich de belangrijkste Nederlandse ar tiesten al aankondigen: „La- dies and gentlemen The Gol den Earring..." of „Here they are The Dolly Dots". HANS PIËT NEDERLAND 1 VARA 15.20 Op Weg, Duitse serie over de mannen van de grote weg. Afl.: Rijkspolitie 16.10 Zo jong als je je voelt..., Engelse comedy-serie 16.35 VARA'S Videonieuws 17.00 VARA's Clipparade. Pre sentatie: Adeline van Lier NOS 17.30 1/76-Journaal VARA 17.46 Je ziet maar, jongerenma gazine met Hanneke Kap pen en Michiel Praal TELEAC 18.25 Engels voor Gevorder den, Ies4(herh.) VARA 18.55 ffl De Fabeltjeskrant 19.00 De Snorkels, tekenfilm 19.23 HJZeg'ns AAA, comedy serie. Koos heeft wel enige moeite met de Franse ma nier van dóen, voor het overige verloopt de vakan tie voorspoedig NOS 20.00 Journaal SOCUTERA 20.28 Diabetes duurt een leven lang. Uitzending van de Stichting Researchfonds Diabetes Mellltus VARA 20.33 VARA's Speelgoedaktie 1985 20.45 De Speurder, Duitse serie over een eigenzinnige poli tieman. Afl.: De dichter van het station. Regelmatig verschijnt er in de cafés rond het station een jonge man die kennis en ervaring probeert op te doen voor een nieuw te schrijven ro man. Faber zoekt intussen naar een vermiste persoon 21.37 Pisa, satirisch programma van Harrie Vermeegen en Henk Spaan 22.02 Achter het Nieuws, actua liteitenrubriek met o.a. een portret van een radicale Palestijnse verzetsgroep o.l.v. Abu Nidal die zich op het grensgebied tussen Syrië en Libanon voorbe reidt op nieuwe terreurac ties op Israël en een repor tage over een werklozen- project in Leeuwarden waar sinds twee jaar wer kenden hun werktijd delen met werklozen. Door be zuinigingen dreigt dit pro ject te verdwijnen 22.42 Sonja op woensdag, rechtstreeks praatpro gramma waarin Sonja Ba rend gasten ontvangt VRIJE GEDACHTE 23.42 Nieuwsrubriek van de Vrije Gedachte NOS 23.57 Journaal NEDERLAND2 18.10 18.15 18.30 18.45 19.00 19.12 22.30 22.45 23.00 23.30 Kindermagazine met om 15.30 Punky Brewster, afl.: Als dat maar goed gaat, 15.55 Achterwerk In de kast, 16.11 Verhalen uit de hele wereld, afl.: De ge heimzinnige sporen (Ar gentinië), om 16.35 Thea en Thea. kinderprogram ma, 16.46 Bambinger, Ca nadese kinderfilm over een familie die besluit om de Joodse vluchteling meneer Bambinger in huls te ne men en om 17,07 Kleuter clips FEDUCO TEMA: Bericht uit het nieuws (1) NOS Staatsloterij Nieuws voor doven Sesamstraat (E Jeugdjournaal Journaal PP Uitzending van de VVD NOS Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine Nederland C, kunstpro gramma met een interview met Willem Brakman, een reportage over de ten toonstelling 'Kunstwerk' van Turmac en een repor tage over schoenontwer per Jan Jansen HIDenk aan mij, tv-film. van Joost Ranzijn over een kleine liefde. Nico en Leni, allebei 9 jaar oud, beleven samen met het hondje Ja- pie romantische en komi sche avonturen. Met o.a. Anand Machielsen, Nancy Adema en Michiel Romeyn PTT Kunst en Vormge ving, video-monument ter gelegenheid van het 40-ja- rig bestaan van de Dienst Esthetische Vormgeving van de PTT. Regie: Jaap Drupsteen Journaal Den Haag Vandaag Studio Sport Nieuws voor doven EUROPA TV 18.00 Programma-overzicht 18.05 Tic Tac, kleuterprogramma 18.10 Rexie de hond 18.20 The Thunderbirda 19.15 Europa Sport reports 20.30 Europa weerbericht 20.32 World Watch 20.40 Tussen de Rijn en de Maas, documentaire 21.15 The Persuaders, tv-serie 22.05 World Watch, nieuwspro gramma 22.10 Europa weerbericht 22.20 Programma-overzicht FILMNET 17.00 Riptide, herh. 17.50 Rabbit Test 19.20 Cartoons Tom A Jerry 19.30 City of Angel», afl.: The No vember Plan (1) 20.20 Cartoons Lilliput-Put 20.30 Ace High 22.25 Bridges at Toko Ri 00.05-01.35 Hell Squad JO De Trofee van de TV, basket balspel in veertien lessen met een wedstrijd om de Trofee van de TV SS Journaal 10 Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) 15 Zeppelin, informatief kinder magazine. Presentatie: Rafaél I5BI Kapitein Zeppos, .Vlaamse tv-serie. Afl.: De egelantier (1). Met o.a. Senne Rouffaer, Ray mond Bossaerts en Vera Ver- oft (herh K) Reliëfs in blauw, maar weinig mensen hebben ze gezien. Reportage over 336 in Belgisch blauwe hardsteen uitgekapte reliëfs, te vinden in de omge ving van de Utrechtse Dom I0 Uitzending door Derden. Pro gramma van de Katholieke Te levisie- en Radio Omroep 10 Mededelingen en program ma-overzicht 15 Journaal 10 Kijk uitl Verkeerstips 5 Namen noemen, spelprogram- ma waarin twee panels, sa mengesteld uit bekende perso nen. via cryptische omschrij vingen eigennamen raden. Presentatie: Kurt van Eeghem 10 Allemaal beestjes, documen taire-serie. Afl.: Het grote avontuur !0 Blikvanger, modemagazine. Met aandacht voor de Belgi sche lingerie, de geschiedenis van de corsetterie, mooie en goedkope budgetmode en de man en vrouw van de maand. Presentatie: Ghislaine Nuytten 20 Het Gerucht, kunstmagazine. Met een portret van Pier Paolo Pasolinl, die tien jaar geleden werd vermoord, een interview met Umberto Eco en inter views met de Duitse fotografen Ulrlch Tillmann en Wolfgang Vollmes in het kader van het Festival van Arles >0 Journaal en Coda: De hoge venen van Ed Leeflang IT 2 1 Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische tv-se rie. Met: Peter Phelps, Rowena Wallace. Tom Richards e.a. Patricia's verblijf in Melbourne loopt uit op een etentje met de Palmers Tijdrovar Mededelingen en program ma-overzicht Journaal. Aansl.: Programma overzicht Videomatch, videospelletjes met Marleen Gordts Dossier: Da Journalisten, do cumentaire van Aad van den Heuvel over journalistiek in de wereld. Centraal staat de vraag: wat is eigenlijk een Jour nalist? Is hij of zij een contro leur. een ambtenaar, een ver koper of een rechercheur? Ze ven journalisten maken duide lijk hoe zij in verschillende lan den en onder verschillende omstandigheden hun vak be drijven. Om ca. 21.30 Discussie over dit onderwerp met de journalisten Manu Ruys (Stan daard), Leo Siaens (Het Laat ste Nieuws). Paul Goossens (Morgen) en Chuti Ukpabi, Be nelux-correspondent voor de Nlgeriaanse pers) De Italiaanse schrijver Umber to Eco praat in „Het gerucht" over zijn boeken en zichzelf. BRT 1 om 22.25 uur. RTBF 1 16.50 Nouba Nouba, gevarieerd kin derprogramma. Presentatie: Claire Diez en Philippe Drecq 17.50 Carrefoura, kinderprogramma 19.00 Ce «oir, regionaal magazine 19.27' Quick et Flupka, tekenfilmse rie 19.30 Journaal 20.00 Strip tease, satirisch program ma dat de Belgische maat schappij 'uitkleedt' 21.00 Miami Vice, politie-serie. Afl.: Le borgne. Met o.a. Don John son, Philip Michael Thomas en Michael Talbot. Barbara Car- row. een vroegere schoolvrien din van Sonny Crockett, heeft een behoorlijke schuld. De mensen aan wie ze het geld schuldig is worden ongeduldig, in de garage van haar echtge noot wordt al het gereedschap gestolen en alles wordt ver- 21.55 Coup de film, overzicht van nieuwe films 22.05 Cargo de nuit, jongerenpro gramma 22.40 Journaal 23.05 Un autre regard, uitzending van de Katholieke Omroep MUSIC BOX/TV 5 16.00 ^Muziekprogramma's. 'News flash' met Martin (16.00), "Chart Attack' met Simon en Sunle (17.00) en Gaz en Edwi- na (18.00). 19.00 Cocoricocoboy, comedy-serie 19.30 Un film, un acteur, speelfilm met Marie-Christine Barrault in de hoofdrol 20.55 Haute de gamme, muziekpro gramma 22.00 Nieuws 22.30-01.00 (SMuziekprogramma'a. Herhalingen. 'News flash' (22.30), 'Chart Attack' (23.00) en Gaz en Edwlna (00.00). (H Ondertiteling vla TeleTekst. E Uitzending In stereo. D Zwart/wlt-ultzending. ■EZwart/wlt-ultzendlng met on dertiteling vla TeleTekst. BI Bij niet-Nederlandstallge zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: zwart/wlt-ultzendlng in orginele versie met ondertitels. Tagesschau Mit Gott in die Tiefe, portret van een 'duikbootpastoor' Das Heus der Krokodile, mis daadserie voor kinderen naar het boek van Helmut Ballot. Afl. 2: De nachtelijke bezoeker. Met: Tommy en Carolyn Ohr- ner, Evelyn Palek e.a. Lilingo, een dorp in Afrika. Documentaire-serie. Afl. 2: Lambouna, in de tuinen Tagesschau Hier und Heute Levin und Gutman. Afl.: Het zwarte schaap Der Weg ist das Ziel, tv-serie. Afl.: Watzmann Ostwand Heute im Ersten (ETagesschau Jugendabend: Jugendliebe Zweierkiste, gevarieerd jonge renprogramma met gesprek ken. sketches en muziek van o.a. Rick Springfield en Alison Moyet ARD-Sport extra. Voetbal DFB-Cup: de achtste finale Tagesthemen EOhne Filter, popprogramma van Frank Laufenberg met vooornamelijk Amerikaanse Tagesschau Nachtgedanken, overweging door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 Programma-overzicht Heute Der unvergessene Schwur. Aflevering uit de serie 'Bett- kantengeschichten' Tao Tao, tekenfilmserie. Afl.: Fauler Ronny, fleissiger Mickey Heute Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine Trio mit vier Fausten, tv-serie. Afl.: Die geplagte Schönhelt. Met: Perry King, Joe Penny. Thorn Bray e.a. Nieuwsoverzicht Mittwochslotto Programma-overzicht Heute (HHitparade im ZDF. Presen tatie: Viktor Worms 20.15 ZDF-magazin 21.00 Hotel, Amerikaanse serie ge baseerd op de roman van Ar thur Hailey. Afl.: Aussenselter. Met: James Brolin, Anne Bax ter, Connie Sellecca e.a. De stuiverroman-schrljfster Agat ha en haar felste criticus Nick worden verliefd zonder eikaars identiteit te kennen. Het echt paar Carl en Frances zijn in San Francisco om hun dochter te bezoeken en te betuttelen 21.45 Heute-journal 22.05 Tegtmeier: Der König als Kuli. Licht satirisch programma ge presenteerd door Jürgen von Manger. Met: o.a. Mathias Heil en Edqar Bessen 22.35 Das kleine Fernsehspiel: Töd- lich gilt nicht. Met: Agathe Taffertshofer. Gèrard Samaan, Robert Spitz e.a. Regie: Mari anne S.W. Rosenbaum en Gé- rard Samaan. Mensen uit een psychiatrische inrichting voe ren het stuk Romeo en Julia op, als onderdeel van hun the rapie. Alice, die Julia is, ziet het niet zitten de rol van ster vende geliefde te spelen 00.00 Heute DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 18.00 Telekolleg II: Englisch Übung. Cursus Engels, les 25 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 Mittwochs in..., informatie en amusement 21.45 Eff-eff. Vrije tijd en fitness 22.30 E Schatten der Vergangen- heit (Un revenant), Franse speelfilm uit 1946. Met o.a. Louis Jouvet, Gaby Morlay en Jean Brochard. Regie: Christi- an-Jacque. Na twintig jaar keert Jean-Jacques Sauvage als succesvol balletdirecteur naar Lyon terug. Hij Is destijds weggevlucht omdat de familie van zijn verloofde een betere partij had gevonden. Hij zoekt Geneviève op, die haar man verlaat. Haar zoon Franpois raakt verliefd op minnares 00.10 Laatste nieuws BBC 1 18.00 John Craven's Newsround 18.10 Colour in the creek 18.35 Masterteam, spelproaramma 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus 20.00 Wogen, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.35 Porridge, tv-serie. Afl.: A storm in a teacup 21.05 Tenko (slot), tv-serle 22.00 Politieke uitzending 22.10 Journaal en weerbericht 22.35 Soldiere, serie documentaires over de geschiedenis van de mens in oorlog. Presentatie: Frederick Forsyth. Afl.: Sapper 23.25 Sportsnight. Met Benson Hedges Tennis Kampioen schap 01.10 Weerbericht BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht 18.30 The Allotment Show 19.00 Ishi: The last of his tribe, Amerikaanse speelfilm uit 1979. Met in de hoofdrollen: Dennis Weaver, Elroy Phil Ca- sados en Devon Ericson. Re gie: Robert Ellis Miller. Film die het levensverhaal vertelt van de laatste Yahi-indiaan, vanaf zijn kindertijd tot zijn dood 20.30 Harri Jamos 20.50 Out of Court 21.20 Queens, a Cambridge Colle ge. Afl.: Falling 22.00 Australian Film Season: Heat wave, Australische speelfilm uit 1983. Met in de hoofdrol len: Judy Davis, Richard Moir en Chris Haywood. Regie: Phil lip Noyce 23.30 Politieke uitzending 23.40 Newsnlght, actualiteiten 00.25 Weerbericht 00.30 House of Lords, samenvatting ITV The Krazy kitchen Danger: Marmalade at work Alias the Jester Emmerdale Farm Nieuwe About Anglia, regionaal maga- Crossroads This is your life Coronation Street Full House Girls on top, comedy-serie Minder (herh.) Politieke uitzending Nieuws Kennedy (herh.) Dallas downtown SKY CHANNEL 16.45 EYoung, Free Single 17.35 (SAII American hot 100, met Nino en Barbie (herh.) 18.30 The Brady Bunch 19.00 The Flying Nun 19.30 Nanny the Professor 20.00 The Greatest American Hero 20.55 Brotherly Love. Amerikaanse, speelfilm uit 1985 van Jeff Blecker met o.a. Judd Hirsch en Karen Carlson 22.35 International Motorsport* 23.40 Belgian JVC Disco Dance Championship, vanuit de Manhattan Club in Leuven 00.30-01.00 EYoung, Free Single (herh.) NEDERLAND 1 NOS 09.00 Schooltv 09.30 Nieuws voor doven 09.35-12.00 Schooltv 13.00 Nieuws voor doven EO 15.30 De wolf en het hert. Natuurfilm 15.55 Corrie te Boom 16.00 Daktari, Ame rikaanse serie. Afl.: De diamantens mokkelaars 16.50 D'r kan nog meer bij, poppenprogramma 17.14 Tom was liever tien gebleven, tekenfilm NOS 17.30 1/26-Journaal EO 17.46 Tijdsein-Buitenland MUSIC BOX 07.00 (SMuziekprogramma'a. 'Hear and now" met Julie vanaf de London Fashion Week (07.00). 'Is there life af ter the Who?' special met Kenny Jo nes en John Entwhistle (herh.) (08.00), "Euro tour guide" met Sunie (09.00), Martin en Edwina (10.00), 'Time Out for Holland' met Monique Emmen (11.00) en 'Musical Chains' met Sunie en Gaz (12.00). 13.00 EMuziekpro- gramma's. Herhalingen. DUITSLAND 1 09 45 ZDF-lnfo 10.00 Tagesschau und Tagesthemen 10.23 EHitparade im ZDF 11.10 Typisch fiinfziger Jah- re 11.55 Umschau 12.10 ZDF Maga- zin 12.55 Persoverzicht 13.00 Tages schau 13.15 Telotekst 16.00 Tages schau 16.10 Ein Nest voller SpaOvö- gel (4), kleinkunstprogramma 16.55 Mission Terra, kinderprogramma 17.25 Herr Rossi sucht das Glück 17.50 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.56 Pro gramma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Bild(n)er der Chemie 16.35 Ein Fall lür TKKG, tv-serle. Afl.. Angst in der 9A 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 The Pink Pan ther BBC 1 07.50 Breakfast Time 10.20-10.30 Write nowl 11.30-11.50 Play School 13.30 Nieuwsoverzicht voor doven 14.00 Pebble Mill at one 14.45 Ho- key Cokey 15.00-16.00 Benson Hedges Tennis Kampioenschap vanuit Wembley 16.52 Regionaal nieuws 16.55 Tea tv, kinderprogram ma 17.10 Superted, kinderprogram ma 17.15 Jackonory, kinderserie SKY CHANNEL 08.45 Dennis 09.15 ESky Trax, her halingen 10.50 The Belgian JVC Dis co Dancing Championship (herh.) 11.40 Sky Trax, herhalingen 14.10 Skyways. Afl.: Confrontation 15.10 Family. Afl.: Generations 16.00 SPat Sharp Show 16.45 EFirst run, met Peter Powell ITV 07.25 TV-AM 10.30 Schooltv 13.00 The Giddy Game Show 13.10 Puddle Lane 13.30 The Sullivans 14 00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 Falcon Crest 15.30 Daytime 16.00 Take the High Road 16.25 Re gionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 The Giddy Game Show 17.10 Doris HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 NCRV: Hier en Nu-magazine. 17.55 Mededelingen (NOS). 18.06 Met Teddy aan tafel. 19.02 In 't voorbijgaan. 19.07 Leger des Heilskwartier. 19.25 NCRV-Woensdag-Sport. 20.03 NOS: Hobbyscoop. 20.30 Langs de lijn, sport en muziek. 23.02 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Vandaag... donderdag. HILVERSUM 2 16.33 NOS: NOS-Ombudsman. 17.30 Nieuws. 17.36 EO: Tijdsein. 18.00 Nieuws. 18.10 NOS-Midweekmagazine. 19.30 Een walvis is geen vis. 20.00 Nieuws. 20.03 EO: Licht en uitzicht. 20.40 De Bijbel open. 21.05 Soli Deo Gloria. 21.30 Van U wil ik zingen. 21.58 EO-Metterdaad hulpverlening. 22.00 Vragen naar de weg. 22.15 De schoolagenda. 22.30 Nieuws. 22.35 EO... in de Regio. 23.05 Zicht op Israël. 23.30 NOS: Verhaal. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: The John Peel Show. 20.02 Frontlijn. 21.02 Backllne. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. HILVERSUM 4 18.00 Nieuws. "18.02 AVRO: Het betere werk. 20.00 Schumann/Brahms. 22.15 Nederlandse muz.: Henk Stam. 23.20 Hoera, ons kind krijgt een kind!, hoorspel. HILVERSUM 5 17.30 TROS: De Plna Colada Show. 18.00 De Duvel is oud. 18.20 PP: Uitzending van de CP. 18.30 TROS: Proeflokaal. 19.00 NOS: Nieuws voor buitenlan ders. 19.40 FEDUCO: Medelanders Neder landers. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: Non-stop mu ziek met om 16.30 Lelden Lokaal. 17.30 Nieuws en Actualiteiten. 18.30- 19.30 Geestelijk leven. BRT 1 16.05 Neem je tijd. 18.10 Actuel. 18.30 Gitaarintermezzo. 18.45 Gastprogramma. 19.10 Actueel. 19.31 Incontro, voor Italianen. 20.03 Crooners and soft music. 21.03 Nordring Gala. 22.05 BRT 1 's avonds. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio Twee: popradio. 22.05 Radio Tropical. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 17.15 Pianomuziek van Schumann. 17.45 Harmonies en fanfares. 18.15 Crlss Cross. 19.10 Actueel. 19.30 Symposium. 20.30-23.45 Musica Antigua. HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende Woord. 07.10 Vandaag... donderdag, vervolg. 08.06 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Muziek bij de koffie. 11.03 NCRV-Speciaal. 11.30 Twaalf-uurtje. 12.40 Middagpauzedienst. 13.06 Hier en Nu. 13.20 NCRV Globaal. 16.03 KRO: Zestig jaar lief en leed. HILVERSUM 2 07.00 Nieuws. 07.06 AVRO: AVRO's Infodag. 15.00 De burgemeesters zijn jarig. 16.00 VOO: Veronica Nieuwsradio. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 De Nederlandstalige top tien. 10.03 De Polderpopparade. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 TROS Top 50 Show. HILVERSUM 4 07.00 VARA: Vroeg Ochtendconcert: Frankrijk. 08.00 Nieuws. 06.02 Het zout in de pap-muziek. 09.15 Het Klavier: De Schubertlnter- pretaties van Artur Schnabel. 09.55 Baliade 'Erlkönig' - Dick Raay- makers. 10.20 Klassieke orkestmuziek. 12.00 Promenade concert. 13.00 Nieuws. 13.02-18.00 VPRO: De Beweging. HILVERSUM 5 09.03 NOS: NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Nou en... 10.00 KRO: KRO Scheepspraat. 10.10 Drempelvrees. Afl. 6. 10.25 KRO zestlgl 10,35 Echo-junior. 10.55 Pluim van de maand. 11.08 Kiekeboe. 11.18 Jeugdkatechese. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteiten- magazine. 16.30 Middagmagazine. Omroep Rijnland: Non-stop muziek met om 11.00-12.00 Ouderen. BRT 1 05.30 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor. 14.03 Van Minne- en Zinnestrelend. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Kunstkrant. 09.15 Belletjes, rinkelende liedjes en tintelende deuntjes. 10.03 Parkeerschijf Bont Magazine. 12.00 Regioprogramma. 13.10 De Middagpost. 14.00 Hitbox, top-30-hits. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede Morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Schoolradio. 11.00 Matinee: liederen. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel. JVDB 13.30 Muziek met wat zuiderse calo rieën voor een nakende winter. 15.00 Luitmuziek. 15.55 Koperklanken met the Black Dyke Mills en het Philip Jones Frupmblr»

Leidse Courant | 1985 | | pagina 11