Champions Trophy: eerste krachtproef voor nieuwe hockeyploeg Therese Wilmink in finale Marcella Mesker roemloos ten onder ge: orlaatste rtij V .oiitiiederlandse irmgtop *n3 „Indoor Den Bosch uitgeschakeld Tips voor Nootdorp CRT CeidocSomant VRIJDAG 8 NOVEMBER 1985 PAGINA 9 oezeer rschriji naar a mee Heen door hilderi eeu' 1 van )DE STER GAAT DOOR TH De houder van de Joegoslavische ilbeker. Rode Ster uit Belgrado, blijft voor in de race voor een plaats in de kwartfinales 'het Europese toernooi voor bekerwinnaars. ,arau, tegenstander van Rode Ster in de eer- inde, had bij de UEFA een protest ingediend het meespelen van Miralem Zjajo in het op 18 september. Rode Ster plaatste zich voor Igende ronde door na het gelijke spel in Aa- 5-2). de thuiswedstrijd te winnen met 2-0. ins de Zwitserse bekerhouder zou de mid- •lder echter in het duel in Belgrado niet jerechtigd zijn geweest. De Joegoslavische albond verklaarde direct dat er geen belem- igen bestonden voor het meespelen van Zja- UEFA sloot zich bij de mening van de Joe- ische bond aan. Rode Ster Belgrado speelt in tweede wedstrijd voor de tweede ronde te- "2 Lyngby op 27 november in Belgrado. Het duel in Denemarken eindigde in 2-2. Orlov definitief bondscoach KNGV MONTREAL Het Koninklijk Ne- derlands Gymnastiek Verbond heeft in Montreal definitief zeker heid gekregen over de komst van Boris Orlov als opvolger van bonds coach Hans van Zetten. De 37-jarige Rus, die in 1981 zijn pupil Olga Bits- jerova in Moskou wereldkampioene achtkamp zag worden, komt waar schijnlijk nog dit jaar naar Neder land. Het contract is inmiddels in Nederland gearriveerd. Orlov, die in de tweede helft van de jaren ze ventig met Albert Asarjan een Rus sische voorganger had, zal zich naast de opleiding van Nederlandse trainers ook bezig houden met de damesselectie op Papendal. Fignon vindt nieuwe sponsor PARIJS De tweevoudige winnaar van de Tour de France Laurent Fignon heeft met andere le den van de opgeheven wielerploeg van Renault onderdak gevonden bij de sponsor Système-U, een grootwinkelbedrijf dat al eerder een wieler ploeg gefinancierd heeft en daar toen bij gebrek aan resultaten mee gestopt is. Renault shokte dit seizoen de wielerwereld door onverwacht zijn te rugtrekken uit deze sport aan te kondigen, waar door een technische staf, achttien renners en ploegleider Cyrille Guimard op straat kwamen te staan. Gisteren kondigde Guimard aan dat Systè me-U de nieuwe sponsor van de ploeg werd en bereid was er de komende drie jaar 6 miljoen gul den in te steken. President Jean-Claude Jaunait van het grootwinkelbedrijf maakte duidelijk dat Guimard het hoofd van de ploeg is. De renners van de ploeg zijn behalve Laurent Fignon o.a. Alain Bondue, Yvon Madiot, Charles Mottet, de Deen Soren Lilholt en de Zweed Jonas Tegström. SUPPORTERSREL IN INDIA AGARTALA Uit ontevreden heid over het toekennen van een doelpunt aan de tegenpartij, heb ben voetbalsupporters in Agartala in India geprobeerd het stadion in brand te steken. De politie in Agartala, de hoofdstad van de deelstaat Tripura aan de grens met Bangladesh, gebruikte traangas en bamboestokken met stalen punten om een eind aan de onlusten in het stadion te maken. Drie mensen lie pen verwondingen op. De in woe de ontstoken supportersgroep gooi de met stenen naar de politie. Er ontstond zo'n chaos dat de wed strijd tussen twee jeugdploegen niet kon worden uitgespeeld. Tegen moeders wil SLUIS Door het toernooi om het vijftiende wereld kampioenschap kunststoten is het nietige stadje Sluis, op de Nederlands-Belgische grens in Zeeuws-Vlaande ren, even het centrum van de internationale biljartwe reld. Het evenement, met een kostenpakket van hon derdduizend gulden, wordt georganiseerd door een der tien leden tellende club, met de fraaie initialen TMW (Tegen Moeders Wil). Connesson begint als de beste SLUIS De grootste kunstenmakers van de internationale biljartwereld hebben donder dagavond in Sluis de eerste ballen over de bil jarttafel gezwiept in de strijd om het vijftiende wereldkampioenschap kunststoten. Het beste begin was voor de Fransman Francis Connes son, die van de beschikbare zeventig punten er 55 achter de naam schreef. Jean Bessems, net als Connesson uit het fijngevoelige kader over gestapt naar het stevig gespeelde artistieke bil jart, kwam ook redelijk uit de startblokken. De 40-jarige Limburger, die in mei dit jaar juist naast de Europese titel greep, bezet de vierde fdaats met 47 punten. Bessems maakte in de ate uren van de donderdag enkele uitglijders. Tot de pauze bleef hij foutloos; daarna produ ceerde Bessems vier nullen. De Limburger werd er net als wereldkampioen Steylaerts, die met 43 punten een valse start kende, koud noch warm van. da kari lie# gegevë ït zov|< weet I schepp I gereke :sleper gecoi voor bKOU De 23e en voor- waaie partij in de tweekamp It en net wereldkampioenschap nueh(ten tussen uitdager Gari ook nfarov en titelverdediger deze joli Karpov is gisteren ge loven Igd in remise. De stand is 12-11 in het voordeel van OUW)arov. Karpov zal morgen Sing? laatste partij met de wit- lerspöikken voor de volle winst en spelen om zijn titel te uden. 39,50. I Kasparov, zwart: Karpov. e-gambiet: d4. d7-d5; 2. c2-c4. e7-e6; bl-c3, Lf8-e7; 4. Pgl-f3, 5. Lcl-g5, h7-h6; 6. f6. Le7xf6; 7. e2-e3, 0-0; 8. c7-c6; 9. Lfl-d3, 10. 0-0, d5xc4; 11. [c4. e6-e5; 12. h2-h3. 13. e3xd4, Pd7-b6; 14. Tf8-e8; 15. Tfl-el, i; 16. Telxe8, Dd8xe8; 17. d2, De8-d7; 18. Tcl-el, 18; 19. Dd2-f4, Pb6-d5; 20. c6xd5; 21 Pf3-e5. Ie5; 22. Telxe5, Lf5-e6; 23. Kg8-f8; 24. De3-d3, 25. Te5-el, Le6-f7; 26. c3. Dd-d6; 27. Tel-cl, ?8; 28. Lb3-dl, a7-a6; 29. f3. g7-g6; 30. h3-h4, h6-h5; g2-g3, Le8-f7; 32. a2-a4, 07; 33. a4-a5, Kf8-g7; 34. b3, Dd6-e6; 35. Db3-b4, Ie8; 36. Kgl-g2, De8-d8; 37. c5. Dd8-e7; 38. Db4-c3, 5; 39. Dc3-e3, g5-g4; 40. dl, De7-e4; 41. Kg2-gl, re- lortprijsvragen N HAAG De prijsverde- bij toto 44A was als volgt: kle prijs: geen winnaar; lede prijs: 60 x f. 157,40; |e prijs: 795 x f. 23,70 Hfrspel 44 en 44a. [cijfers goed: geen winnaar; cijfers goed: 4 deelnemers; cijfers goed: 18 deelne- drie cijfers goed: 230 nemers; twee cijfers goed: deelnemers. Curop Witt t ball reffel geiden al DEN De complete Ne- meniandse springtop zal van- het #d. morgen en zondag acte presence geven tijdens de zijn de uitgave van „Indoor itsgrden". De nationale kam- in In Emiel Hendrix, de win- tampioen van vorig jaar, soonl van der Vleuten, Bene- af. Jkampioen Bert Romp en iten; de afgelopen weekeinde van tijdens Jumping Amster- »sde i als gevende gefinishte aere toppers, zullen allen hij rdhallen van André de 'en: gevarieerde programma Indoor Leiden is, door de inschrijvingen, overigens diondag noodgedwongen iets 84 lrijzigd. De finale van 1.30 zal nu om 8.30 uur be nen, daarna zullen de eind- [ringen zijn voor Arabische bloedpaarden. Om 13.30 begint de springfinale van meter. Het Indoor kampi- schap zelf, van 1.50 meter, daarna, over twee maches, rden gehouden. Jissische dames reldkampioen NTREAL Met twee de maximale score van punten besloten Oksana 'liantsjik en Jelena Sjoes- L>va de teamwedstrijd van >9 dames op de 23e wereld- ipioenschappen turnen in itreal. Het waren de laatste seelstreken op een fraai Iderij. De Russische dames •verden met ruim 4,5 punt rsprong op olympisch kam- in Roemenië hun negende ientitel in de geschiedenis de strijd om de wereldti- Omdat Oost-Duitsland als de eindigde, kwam het tot cies dezelfde eindstand als e jaar geleden in Boeda- I. Het bovengenoemde etal zal zich overigens niet inen mengen in de strijd de individuele titel, die morgenavond op het pro- mma staat. De drie plaatsen Ie wedstrijd van de laatste zijn voor wereldkampioene ilia Joertsjenko, Olga Mos- anova en Irina Baraksano- •L DEN BOSCH Het ze vende hockeytoernooi om de Champions Trophy, dat zaterdag 16 november in Perth begint, betekent voor de nationale heren- ploeg-nieuwestijl de eerste krachtproef van het hoog ste kaliber op de weg naar Arnesen blijft bij Anderlecht DEN HAAG De transfer van Frank Arnesen naar Ajax is definitief van de baan. De Deense international, die bij zijn huidige werkgever Ander lecht op de bank terecht was gekomen, wordt door de Belgi sche kampioen aan zijn con tract gehouden en trainer Pol van Himst heeft hem inmid dels ook weer een basisplaats toegezegd. ADVERTENTIE Waterpolowedstrijd ZIJL L.G.B. - D.Z.V. Zaterdag 9 november Aanvang 19.15 uur ZWEMBAD DE ZIJL Aangeboden door Mercasol de strijd om de wereldbe ker van volgend jaar in Londen. Daarbij vergeleken waren de vier-landentoernooien van juni in Amstelveen (derde) en vorige maand in de Engelse hoofdstad niet meer dan vin geroefeningen, al heeft de ver rassende eerste plaats in Lon den zeker het zelfvertrouwen doen groeien. Het is de derde keer tijdens het bijna elf jaar durende be wind van coach Wim van Heumen, dat Oranje de verre oversteek naar Australië maakt. Zowel in april 1979 in Perth als in december 1982 in Melbourne eindigde Neder land in de tien-landentoer- nooien als derde. Dat is ook de positie, waar de op 28 oktober 57 jaar geworden Van Heumen deze keer op uit hoopt te ko men. „Ik ga uit van een opti mistische prognose", aldus de Brabander, die zich nu ruim een jaar geassisteerd weet door Joost Bellaart en loopspecialist Kees Koppelaar. Samenwerking Door een uitstekende samen werking met de trainers van de betrokken clubs kon het begeleidende trio in de aan loop naar 'Perth volstaan met een wekelijkse centrale trai ning op woensdag. Van Heu men: „We hebben nagegaan. dat alle spelers uit de nationale selectie drie keer In de week bij hun club oefenen. Daar komt dan een keer in Amstel veen bij en nog een competi tiewedstrijd. Dat betekent, dat de internationals vijf van de zeven dagen in de week met hockey bezig zijn. Bovendien speelt een aantal ook nog eens op zaterdag". Van Heumen is bijzonder goed te spreken over de opvang bij de clubs. „Het niveau van de trainingen bij de hoofdklassers is hoger dan het ooit is ge weest", zegt hij. „Bijna alle clubs hebben tegenwoordig een specialist voor de looptrai ningen. Die is ook pure nood zaak voor het spelen op kunst gras. Er wordt op het ogenblik kei- en keihard bij de clubs ge werkt. Het is soms zo, dat we op de woensdagavonden in Amstelveen merken, dat som mige jongens nog vermoeid zijn van de zware training van dinsdagavond op hun club. Ook de keeperstrainingen en de training voor de strafcorner is veel intensiever geworden". Meeste mutaties Tijdens het succesvolle toer nooi in Willesden (Noord-Lon- den) bleek, dat het midden veld het minst stabiele deel van de ploeg is. „Daar heb ik ook de meeste wissels moeten toepassen", aldus Van Heu men. „Wij hebben ongetwij feld de meeste mutaties gehad in de ploeg van alle sterke lan den. Dat betekent, dat we nog in het stadium van de experi menten zitten. We hebben nu een team, waarin nogal wat ta lent steekt. Tegelijk is de ploeg echter kwetsbaar door onvol doende ervaring om aan te voelen wanneer het in een wedstrijd moeilijk wordt. Ik hoop in Perth een oplossing voor de bezetting op het mid denveld te vinden" In de eerste de beste wedstrijd staat Nederland misschien wel voor de zwaarste opgave van het hele evenement als in het fraai gelegen Commonwealth- stadion, even buiten de 1,3 miljoen inwoners tellende Westaustralische stad, gastheer Australië - tweevoudig houder van de Champions Trophy - tegenstander is. „Het toernooi moet ook publiek trekken, dus goed presteren van de thuis ploeg is in de eerste wedstrijd dubbel zo belangrijk. Boven dien leven er bij Australië nog hele sterke revanchegedachten voor het debacle in Los Ange les. Het hockey zit daar in de lift. Er is tegenwoordig ook een speciale hockeyschool in Perth. Dat jonge team was laatst in Nederland voor een toernee. Dat heeft een enorme indruk op me gemaakt. Er wordt gewoon een generatie opgeleid om voor de toekomst verzekerd te zijn van een goe de nationale ploeg. Er is de Australiërs ongetwijfeld alles aan gelegen om het toernooi in eigen huis te winnen". Van de andere deelnemende landen schat Van Heumen de Westduitse ploeg en wereld en olympisch kampioen Pakis tan het hoogst in. „De West duitsers zijn net klaar met hun veldcompetitie. Die steken on getwijfeld in topvorm. En Pa kistan strijdt altijd mee voor aan", weet Van Heumen. Leerzaam Van Heumen acht het toernooi in Perth vooral leerzaam met betrekking tot twee recente ontwikkelingen in het spel met stick en bal. „Ten eerste hebben we te maken met een intensiever gebruik van de hoge bal, die over het hele veld naar de laatste verdedi gers van de tegenpartij wordt gespeeld. Dat merkte ik een paar maanden geleden al tij dens het toernooi om de we reldbeker voor junioren in Vancouver. Het is taktisch een nieuw gegeven in het spel. Bo vendien is het het eerste echt grote toernooi met de nieuwe strafcorner, waarbij nog maar vijf verdedigers zijn toegelaten en de hoge push ook geldig is. Het is van groot belang te we ten te komen wat we daar nou zelf van terecht brengen en wat de tegenstanders waard zijn. Wat dat betreft is het heel belangrijk, dat we er bij zijn om te zien hoe de sterkste lan den van de wereld daar, voor al in verdedigend opzicht, mee om gaan". De „hockeyprofessor" lijkt de turbulente affaire rond Tom van 't Hek, die enkele weken geleden voor de selectie be dankte uit onvrede over het beleid in het algemeen en het verkiezen van Ties Kruize in het bijzonder, al weer verge ten te zijn. Dat is maar schijn. Het heeft Van Heumen wel degelijk erg aangegrepen, al wordt hij er niet graag aan herinnerd. „Het blijft een hele vervelende zaak, te meer, daar het nog nooit eerder was voor gekomen", wil hij nog wel kwijt. „Ik heb daarna geen contact meer met Van 't Hek gehad, al hoorde ik er indirect toch allerlei dingen over. Na tuurlijk heb ik erg mee ingeze ten. En als de zaak geëscaleerd was, als er bijvoorbeeld nog vijf spelers bedankt hadden, zou ik wel gestopt zijn. Nu heb ik daar niet aan gedacht. Ik heb me nu eenmaal voorgeno men tot en met het toernooi om de wereldbeker van 1986 door te gaan". Korthuis van Den Bosch tracht hier Berkowitz van Tel Aviv (rechts) van het scoren af te houden. TEL AVIV De basketbalheren van Den Bosch hebben giste ren in Tel Aviv ook de tweede westrijd in de tweede ronde van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen, ver loren. Maccabi Tel Aviv won voor 6000 toeschouwers na een ruststand van 59-39 met 103-86. Het eerste duel, in Deri Bosch, was door de Israëliërs gewonnen met 113-95. Beste spelers in Tel Aviv waren aan Nederlandse zijde Jelle Esveldt, Raymond Bott- se en Rob Korthout. De Nederlandse titelhouder speelde zonder de Amerikaan Ritchie Johnson. Hij reisde wel meer naar Israel maar ondervond teveel last van een liesblessure. MONTREAL Thereèe Wilmink heeft zich ge plaatst voor de finale van de strijd om de individue le wereldtitel turnen bij de dames, die voor mor genavond op het program ma staat. Op grond van de resultaten, die voor het optreden van de sterkste acht landen in de avonduren bekend zijn, is de viervoudige nationale kampi oene zeker van een plaats bij de laatste 36 turnsters, met een maximum van drie per land, die nog eenmaal de keuzestof mogen afwerken. Therèse Wilmink bezette na de verplichte stof in de bere kening voor de laatste 36 de 41e plaats. Na de verplichte en keuzestof klom de achttienjari ge Kampense naar de 33e plaats. De laatste maal, dat een Nederlandse aan de strijd om de individuele titel mocht deelnemen was bij de wereld kampioenschappen van 1979 in Fort Worth (VSt), toen In- grid Bolleboom de laatste 36 bereikte. Ik heb er tot nu toe gewoon niet aan durven denken. Zo iets moet je ook niet doen om dat je dan nog nerveuzer wordt dan je bij een groot toer nooi toch al bent. Het wordt gewoon afwachten. Therese Wilmink kan ook al zou zij die laatste 36, met maximaal drie turnsters per land, niet halen in elk geval tevreden zijn over het optreden in het Olympisch Velodroom van Montreal. Het is jammer, dat de ver plichte balkoefening dinsdag niet ging, zoals ik gehoopt had. Met die 8,825 punten, heb ik onnodig toch wel iets ver speeld". Zenuwen Minder reden tot tevredenheid had Carola Eenkhoorn. De Utrechtse kon in Montreal haar zenuwen niet de baas. Evenals in de verplichte stof ging zij ook in de ktir op de balk onderuit. Dinsdag moest zij i halverwege haar optreden van de balk. In de keuzestof ging het bij de opsprong al fout. Na de flik-flak overslag greep zij mis en kwam op de grond. Halverwege moest zii opnieuw van de balk, wat hèl tweede reglementaire halve punt aftrek opleverde. Tot dat moment had Eenkhoorn drie goede oefeningen gedraaid, waarbij het optreden op de vloer met 9.425, slechts een .M tevreden. fractie minder dan Wilmink (9,50), het beste was. Hans van Zetten, de scheiden de coach: Carola Eenkhoorn wil het altijd goed doen. Daar door raakt zij overgeconcen treerd en turnt dan te krach tig. Toen zij op de vloer zo goed begon, dacht ik het zit wel goed. Ze was voor de bal koefening ook erg ontspannen en dan gebeurt er iets dat haar nog nooit is overkomèn. Therèse Wilmink behaalde in de keuzestof met 36,625 ruim zeventiende punt meer dan in de verplichte oefeningen. Voor de verplichte stof was ik- erg nerveus. Ik wilde per se beter turnen dan twee jaar ge leden in Boedapest. Dat was fout. Je denkt dan aan allerlei dingen en dat gaat toch ten koste van je concentratie." Basis vormen Therèse Wilmink en Carola Eenkhoorn moeten volgens Van Zetten de basis vormen voor de complete Nederlandse damesploeg, die over twee jaar in Rotterdam bij de wereldti telstrijd in actie komt. Wil mink weet echter nog niet of zij nog twee jaar zal doorgaan. Het is afhankelijk wat er op Papendal gaat gebeuren. Wij krijgen met Ronald Walter, en later de Rus Orlov een nieuwe trainer. Voor mij is echter het belangrijkste dat ik wat meer wedstrijden op niveau krijg. Ik heb geen zin om nog eens twee jaar te trainen met alleen het vooruitzicht van de de wereld kampioenschappen in Rotter dam. Van Zetten is het met haar eens. Ik sluit nu een periode van zes jaar bij het KNGV af. Het was in die tijd altijd bezui nigen. Mogelijkheden .goede wedstrijden te bezoeken met de turnsters was er niet. In juni hadden wij nog een uitno diging voor twee turnsters voor een sterk bezet toernooi in Brazilië'. Zo'n wedstrijd werkt sterk motiverend voor de turnsters maar er was geen geld. Zeker voor de wereld kampioenschappen in Rotter dam is het belangrijk dat Ne derland zich ook in het buiten land laat zien." De gedetailleerde uitslagen van de keuzstof van de Neder landse turnsters zijn: (resp. sprong, brug. balk, vrije oef, to taal verplicht, totaal keuze, eindto- taal) Therèse Wilmink: 9,375 - 9,175 - 9,300 - 9,500 - 36,625 - 37,350 - 73.975. Carola Eenkhoorn: 9,300 - 9,100 - 8,250 - 9.425 - 35,375 - 36,075 - 71,450. NIEUW-LOOSDRECHT De open Nederlandse tennis kampioenschappen voor vrou wen lijken onder een weinig gelukkig gesternte te zijn ge boren. Na twee dagen zijn niet alleen de nummers twee en vier van de" plaatsingslijst al verdwe- nex, maar zijn ook de twee Nederlandse vertegenwoordig sters in het hoofdtoernooi al uitgeschakeld. Nadat Carin Bakkum woensdag niet was opgewassen tegen de Frangaise Nathalie Herreman, ging ook Marcella Mesker roemloos te- nonder. De Nederlandse, die zonder veel aansprekende re- sulaten toch' de 54e plaats op de wereldranglijst inneemt, gaf zich na de loting goede kansen de tweede ronde, in Nieuw-Loosdrecht al de kwartfinale genoemd, te berei ken. De Oostenrijkse kampioe ne Petra Huber leek haar geen onoverkomelijke hindernis, zeker omdat de snelle baan waarop de titelstrijd wordt af gewerkt in haar voordeel was. Daar bleek donderdag weinig van. De Nederlandse speelde matig. De opslag liet haar her haaldelijk in de steek, waar door zij niet in haar aanvallen de spel kon komen. Huber, die maar zeer ongaarne haar posi tie aan de achterlijn wil verla ten, behoefde alleen de bal in het spel te houden om te win nen. Dat deed de Oostenrijkse naar vermogen. Bettine Bunge, de Westduitse die door de organisatoren een plaats in de eindstrijd was toe bedacht, haalde de laatste acht ook niet. Zij verloor kansloos van Catherine Tanvier. De Franse nummer een, die op de wereldranglijst met haar 52e plaats 33 posities lager staat geklasseerd dan haar opponen- te, won eenvoudig in twee sets. Ook voor Sandra Cecchini, de Italiaanse kampioene, duurde de titelstrijd niet langer dan een dag. Als vierde geplaatst, werd zij in de eerste ronde ge koppeld aan de Deense Tine Scheuer-Larsen. In een weinig aantrekkelijk duel won de Deense in drie sets. NOOTDORP Elf dra verijen staan er morgen op het programma van de drafbaan in Nootdorp. De eerste start is om 14.30 uur. Onze tips luiden. ALKESTISPRIJS: Zjaeco Loo. Zico Ricardo en Zilver Quick. CARMANIAPRIJS: Ydelpride, Zwe den en Yes Corosa. CELINA VAN HPRIJSteerete afde- ling):Walker Harvester, Yonker Ulandia en Zo'n Evento. CHANTIAGOPRIJS: Yankee Fortu- na, Yuanita en Ythana. CELINA VAN HPRIJSdweede afde ling): Ydo Buitenzorg, Yuen Hee Loy en Yolanda F CHERIE SPENCERPKIJSWally Heynen, Unez Kandia en Ysabel Os- sewaard. CHRISTIAAN DE WETPRIJS: Yno- ra Rose, Werra en Umeerman Spa- CHRISJE NORTONPRIJS: Winne- ton Heiloo, Wisdom L en Venit. CRISANTEPRIJS: Udeta Buitenzorg. Vanilla D en Udo Buitenzorg. CISCA SCOTCHPRIJS: Urian N. Terry N en Thor ter Lune. COCO SPRIJS: Wallysien, Vital Ac tion en Uffi D. sportuitslagen BILJARTEN WK in Sluis Stand na 12 van de 76 figuren: 1. Connesson 55-23; 2. Coyret 54-25; 3. Fernandez 52-24; 4. Bessems 47-27; 5. Steylaerts 43-23; 6. De Jager 40-26; 7.- Corin 39-26; 8. Immervoll 36-25; 9. Casales 36-26; 10. Sumiyos- hi 21-31. TENNIS Open NK dames in Nieuw-Loos drecht Enkelspel, eerste ronde: Karlsson (Zwe)-Garone (Ita) 6-2, 6-4; Tanvier (Fra)-Bunge (Wdl) 6-4, 6-3; Scheuer-Larsen (Den)-Cecchini (Ita) 6-4, 6-1; Huber (Oos)-Mesker (Ned) 6-4. 4-6, 6-3. Dubbelspel, eerste ronde: Bollegraf- /Bakkum (Ned)-Tomanova/Dinu (Tsj/Roe) 6-2, 6-2; Demongeot/Tanzi- at (Fra)-Malejeva (Bul)/Scheafer (VSt) 7-5, 6-4; Tecchini/Goles (lta/JSI)-Gar- rison/McNeill (VSt) 4-6, 6-3, 6-2. Satelliettoernooi in Heemskerk (eer ste ronde): Sauer (VSt-1)-Enge! (Zwe) 6-4, 6-3; Bassanelli (lta)-Alfred (GBr) 1-6, 7-6, 6-4; Lodder (Ned-3)-Ver- meeren (Ned) 6-2, 6-2; Devide (Ita- hVigmostad (VSt) 6-4, 6-3; Stone (VSt)-Chamberlin (VSt) 6-1, 6-3; Mo- raing (Wdl-4>-Goodall (GBr) 6-1, 6-2; Geyer (Wdl)-Nunez (Ecu) 7-5, 7-6; Lindgren (Zwe-2)-Pfannkoch (Wdl) 6-0, 6-4. VOLLEYBAL Eerste divisie A (dames): Longa'59- EAVV 3-1.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9