eyenoord spaart MW Schokkende nederlaag Jan Timman Om de vedetten is het tenslotte begonnen Sovjet-Unie plaatst zich voor WK Mexico Onenigheid binnen KNVB over contract FilmNet beri^QRT Cgidóc Somant DONDERDAG 31 OCTOBER 1985 PAGINA 9 min h niet ERLIES ESKER 'antie )00 rantie is izine- liter ),ook ior- lijke ar. 'uwe 3rer is 'lus de RICH Marcella Mesker [eslaagd door te dringen tot de derde het tennistoernooi van ZU- oor de speelsters 450.000 gul prijzengeld klaar ligt en de Europese oor-titel is te verdienen. Mesker geheel volgens de verwachting, hoog genoteerde Bulgaarse Manuela leeva in twee sets. Maleeva dreigde de illusies van Mesker helemaal heel te laten. De Haagse verloor de ste set zonder ook maar een keer haar lag te hebben behouden. De Haagse irkwam in de tweede set echter stribbelde toen wel flink te- •n verrassing was ze uiteinde- ook weer niet in staat: 0-6, 5-7. Lauda zegt „nee" tegen miljoenen-aanbod ADELAIDE De vroegere wereld kampioen Niki Lauda heeft in Adelai de de geruchten weersproken, dat hij komend seizoen opnieuw in de For mule I aan de start komt. De Oosten rijker verklaarde het miljoenen-aan bod van Brabham - met de overeen komst met de Engelse stal zou een be drag van vijftien miljoen gulden zijn gemoeid - te hebben afgewezen. „Ik zal het misschien ooit berouwen, maar ik denk dat het tijd is een definitief besluit te nemen. Mijn beslissing was te stoppen met Formule I-racen. En daar blijf ik bij", zei Lauda in Adelai- Drie omroepen tonen interesse voor vrijdag-voetbal HILVERSUM De VARA. KRO en Ve ronica zijn in principe overeengekomen de „wedstrijd van de week" op hun wis selavond op vrijdag op het scherm te brengen. In het contract tussen de omroep en de KNVB. dat inmiddels door het Bondsbestuur is goedgekeurd, kregen de afzonderlijke omroeporganisaties het recht om dit seizoen maximaal zes wed strijden rechtstreeks uit te zenden op de vrijdagavond. De AVRO die vrijdag op Nederland-1 haar vaste avond heeft, had geen belangstelling vanwege de program matische problemen die met deze uitzen dingen gemoeid zijn. VARA, KRO en VOO zijn de enige om roepen die daadwerkelijk belangstelling hebben getoond voor uitzending op Ne- derland-2. Volgens televisiedirecteur Maurice Koopman van de VARA, zullen de drie omroepen op korte termijn bij el kaar komen om tot een verdeling van de wedstrijden te komen. Het probleem daar bij is dat nog volstrekt onduidelijk is wel ke clubs uit de eredivisie mee willen doen aan de televisie-uitzendingen. Een ander latent obstakel is de vraag wie van de twee contractpartners van de KNVB (Filmnet en omroep) nu de eerste keus heeft. Zoals bekend eist Filmnet het voorkeursrecht op voor de uitzending van een integrale uitgestelde wedstrijd op zon dag. De KNVB heeft de omroep hierover nog geen duidelijkheid kunnen verschaf fen, aldus Koopmans. „Wij zullen daar naar ik vrees proefondervindelijk uit komen". DEN HAAG Zowel van de zijde van het prof- als amateurvoetbal dreigt de KNVB in verlegenheid te worden gebracht met het besluit akkoord te gaan met het tweejarig contract met FilmNet voor het uitzenden van voetbalwedstrijden. Bij acht eredivisieclubs (Feye- noord, PSV, Sparta, FC Den Bosch, FC Twente, NEC, VVV en Go Ahead Eagles) zijn de camera's van Film- Net niet welkom. Het ama teurvoetbal is tegen vanwe ge het risico van verminde ring vait de kantine-omzet op het tijdstip (zondagmid dag om kwart over vier), dat FilmNet de wedstrijden wil uitzenden. Het bondsbestuur zal het ongetwijfeld zwaar te ver duren krijgen op de bonds vergadering van de KNVB, die in december wordt ge houden. Met name zal de kritiek zijn gericht op bondsvoorzitter Jo van Marle, wiens stem beslis send was bij het nemen van het besluit in zee te gaan met FilmNet. Van Marle voelt zich op een dwaal spoor gebracht, omdat bij het afsluiten van een prin cipe-overeenkomst met FilmNet de vertegenwoor digers van het amateurvoet bal zich daarin konden vin den. Nadien, toen zij zich. na contacten met de achter ban (belangverenigingen). daar de nadelige effecten van de plannen van Film- Net realiseerden, deinsden zij terug. )TTERDAM Precies ree uur na de lancering n de Space Shuttle van- Cape Canaveral, werd steravond in de Rotter- mse Kuip het startsein geven voor de wedstrijd ssen Feyenoord en W in de eerste ronde het toernooi om de NVB-beker. En terwijl tronaut Wubbo Ockels van huis en haard de ruimte reisde, aakte ook de Kuip een terst wereldvreemde in ruk. De welgeteld 5011 szoekers, die de kou otseerden en Feyenoord oeiteloos met 4-0 zagen innen, zorgden voor een ookachtig beeld. it pleit voor de Rotterdam- »rs, die in de volgende ronde IV zullen ontmoeten, dat de osteloze ambiance geen af- irikwekkend gevolg kende, yenoord maakte er een re- Imatig wervelende show ra en trok tot genoegen van weinige trouwe fans de ene trucendoos na de andere open. Vooral Been leefde zich volle dig uit in, voor zijn direkte op ponent Delahaye meestal on navolgbare, schijnbewegingen en demarrages. De kleine ve dette begint zich in het veld hoe langer hoe dominanter te gedragen, eiste gisteravond 71 minuten lang (toen werd hij vervangen door John Rep) elke bal voor zich op en deed daar dan vervolgens in 99 van de 100 gevallen iets fraais mee. Zijn voorzetten kwamen feil loos aan, de geheel dolgedraai de oppositie trapte keer op keer in zijn rijke arsenaal pas seerbewegingen, kortom Been had het prima naar z'n zin gis teravond. Het Feyenoord van dit seizoen kan dan ook een lust voor het oog betekenen. Immers, Been staat in technisch opzicht niet langer op een eilandje, want ook andere spelers hebben de gave om met wat anders (en leukers) dan het oude ver trouwde krachtvoetbal het pu bliek te vermaken. Zoals Ta- hamata die ditmaal kennelijk niet onder wilde doen voor Been en ook voor hem klonk regelmatig applaus op van de zo schaars bevolkte tribunes, van waar de vaste supporters Manco Het enige manco van Feye noord was gisteren de afwer king van de kansen. Te ge haast, te ongeconcentreerd werd met de verkregen moge lijkheden omgesprongen zodat MVV uiteindelijk met de score van 4-0 allerminst ontevreden mocht zijn. Was Feyenoord werkelijk op een hoge produk- tie uit geweest, dan hadden de dubbele cijfers alleszins haal baar kunnen zijn. Nu spaarde de thuisclub de Limburgse gasten die al binnen een kwar tier drie treffers te incasseren kregen, maar daarna dankbaar mochten zijn voor de coulantie van Feyenoord dat met de te genstander deed wat het maar wilde, maar een echt ruime af straffing kennelijk niet nood zakelijk vond. Slechts in de eerste veertien minuten stond Feyenoord echt op scherp. Duut (weer hij) opende al na vijf minuten de score op aangeven van Taha- mata, zes minuten later rond de Ling met zijn eerste doel punt voor Feyenoord een fraaie aktie van Sörensen af en nog binnen het kwartier KNVB-beker in het kort DEN HAAG De karakteristieken van de wedstrijden voor de eerste ronde van het toernooi om de KNVB-beker gespeelde wedstrijden zijn: De Graafschap-Voerendaal 4-1 (2-0): 13. Leeuwerik 1-0, 19. Brays 2-0, 47. Brays 3-0, 70. Cooke 4-0, 72. Smeets 4-1. Scheidsrechter: Van Vliet. Toeschouwers: 1600. Gele kaart: Offermans (Voerendaal). SC Heeren veen-Sportclub Enschede 2-1 (1-0): 17. Schuur- mans 1-0, 77. Postma 1-1, 90. Verbeek 2-1. Scheidsrechter: Egbertzen. Toeschouwers: 1500. Gele kaarten: Nijhuis, Tim merman, Kolkman (allen SC Enschede), Bosma (Heeren- SC Veendam-Go Ahead Eagles 0-0 (na verlenging; na straf schoppen: 4-2). Scheidsrechter: Hobé. Toeschouwers: 4500. Gele kaart: Witteveen (Go Ahead Eagles). De laatste wedstrijd voor de eerste ronde. Kozakken Boy- s-EDO, wordt zaterdag 2 november gespeeld. Door de resultaten van gisteren luidt de loting voor de twee de ronde: Feyenoord-PSV, SC Veendam-De Graafschap, SC Heerenveen-RCH. liet Molenaar met een af standsschot de derde treffer noteren. Acht minuten na de rust bepaalde Sörensen met een enorme knal de eindstand op 4-0. Schril afstekend tegenover de speelse kunststukjes van Feye noord maakte MVV een wel bijzonder povere indruk. De Maastrichtse aanvallers kwa men al helemaal niet in het stuk voor (Smeets en in iets mindere mate Van den Boo gaard waren negentig minuten lang onzichtbaar), terwijl ook de Limburgse defensie allesbe halve adekwaat speelde. Na de catastrofale beginfase was het laatste restje hoop op een gun stig resultaat blijkbaar ver dwenen uit de gelederen van Bert van Marwijk (links) van MVV zet Feyenoorder Simon Tahamata de voet dwars. Feyenoord-MVV 4-0 (3-0): 5. Duut de degradatiekandidaat, die zich tenslotte alleen maar ge lukkig mocht prijzen dat het bij Feyenoord aan killersin- 1-0, 10. Ling 2-0. 14. Molenaar 3-0, 55. Sörensen 4-0. Scheidsrechter Van der Niet. Toeschouwers: 5011. Gele kaart: Delahaye (MVV). Feyenoord: Hiele; Wijnstekers, Niel sen, Duut, Troost; Molenaar (Stafleu), MVV: Baetsen; Linders, wijk, Schmeitz, Van Sta' Delahaye, Dr Adam; Van di (Van de Luer), le CKEI 1. heMONTPELLIER Jan t< 'immans gevoel voor vei- igheid is net zo afwezig bij lemmingen, die ich massaal in zee stor- De Amsterdamse [rootmeester bracht giste- en zijn kwalificatie bij iet kandidatenscaaktoer- looi in Montpellier in ge- raar door zich als num- tier één nota bene met vit in dertig zetten van iet bord te laten zetten loor de nummer laatst, de !anadees Kevin Sprag- [ett. 'imman heeft in zijn loopbaan t schokkende ïederlagen geleden: te begin- met het interzönetoernooi Reykjavik 1975, toen hij een volkomen outsider rerloor. Meestal gebeurde het n de laatste ronde, zodat de [evolgen desastrueus waren. )itmaal kan de schade nog lersteld worden in de reste- ende twee ronden. Zenuwen en gebrek aan zelf vertrouwen zijn in het verle- len aangevoerd als oorzaken Tim mans falen op beslis- lende momenten. Ditmaal lijkt ïchter een teveel aan ambities de val te hebben geleid. Te gen de schaaktechnisch beter Dnderlegde Russen zou Tim- het bogo-Indisch op de vijfde zet waarschijnlijk niet -e5 hebben doorgezet. Maar legen de Canadees meende hij zich wel te kunnen per- dertigjarige iraggett wordt onder grootmeesters niet helemaal voor vol aangezien. Hij is pas na zijn studie met schaken be gonnen en dan nog hoofdzake lijk in de Amerikaanse toer nooien, waar volgens Zwitsers systeem wordt gespeeld. Zijn openingskennis vertoont flin ke gaten, zoals bleek in de zes achtereenvolgende nederla gen, die hij in Montpellier leed. Maar de laatste dagen kwam hij aardig bij en de nederlaag, die hij Spasski toediende, had van Timman een gewaar schuwd man moeten maken. Dat bleek echter niet het ge val. Timman drukte de e-pion door en zag zich plotseling ge confronteerd met een paar d-offer in ruil voor drie pion nen. Het leek wel of er een windvlaag door de stelling was gegaan. De zwarte loper, die in het bogo-Indisch zwak behoort te zijn, was plotseling sterk en Timmans sterk geachte witte loper kwam in de gehele partij niet meer af van zijn uitgangs positie op fl. De partij tussen Jan Timman (wit) en Kevin Spraggett had het volgende veHoop: 1. d2-d4 e7-e6; 2. c2-c4 Lf8-b4+; 3. Lcl-d2 Dd8-e7; 4 e2-e4 d7-d5; 5. e4-e5 Pb8-c6; 6. Pg1-f3 Lb4xd2; 7. Dd1xd2 d5xc4; 8. Pb1-c3 Pg8-h6; 9. d4-d5 Pc6xe5; 10. PI3xe5 e6xd5; 11. Dd2-e2 Lc8-e6; 12. 0-0-0 c7-c6; 13. Pe5-f3 0-0; 14. Pf3-d4 Ta8-e8; 15. g2-g3 b7-b5; 16. d4xe6 f7xe6; 17. »2-f4 e6-e5; 18. (4xe5 Ph6-f7; 19. e5-e6 De7xe6; 20. De2xe6 Te8xe6; Tf8-f5; 25. Pe6-d4 Tf5-f2; 26. g3-g4 Te3-e4; 27. h2-h3 b5-b4; 28. Pd4-c2 a7-a5; 29. a2-a3 b4-b3; 30. Pc2-d4 T(2-d2; Wil geeft op. Henk Pieterse (no 6) treft namens Den Bosch doel. Basketbalteam Den Bosch onderuit DEN BOSCH Basketbalkampioen Den Bosch heeft in de tweede ronde van het Europese bekertoernooi met 95-113 verlo ren van Maccabi Tel Aviv. Bij rust leidde de Israëlische ploeg met 57-40. Productiefste spelers bij de Bosschenaren waren Es- veldt en Knight met 24 en 22 punten. Bij Maccabi tekende Macghee voor 34 punten, sterspeler Berkowitz voor 26. De basketbalsters van Den Helder bleken niet bestand tegen Partizan Belgrado. De Nederlandse vertegenwoordiger in het Europa Cup-toernooi voor lanskampioenen verloor met 65-93. Bij rust stond Den Helder al achter met 32-41. Basketbalduel afgelast wegens zwakke borden HAGEN Het eerste duel in de tweede ronde van het basket- baltoernooi om de Korac-beker tussen Hagen en Olympique An tibes is gisteren na negen minuten bij een stand van 14-17 om wel een zeer bijzondere reden onderbroken en vervolgens afge last: de borden in de sporthal in Hagen bleken te breekbaar. Een dunk van de Amerikaan in Franse dienst Harper betekende ein de van het eerste plexiglas bord. Na een twintigtal minuten was eindelijk het reservemateriaal geïnstalleerd, maar dat sneuvelde, wellicht door te zware spanning, al bij de eerste testworpen. Meer borden waren niet beschikbaar. MOSKOU De Sovjet-Unie heeft zich geplaatst voor de eindronde om het wereldkam pioenschap voetbal in Mexico. Door een overwinning van 1-0 op Noorwegen in het Lenin- station te Moskou is de Sovjet unie in kwalificatiegroep 6 onbereikbaar voor drie ploe gen. Denemarken kan de Sov jet-Unie nog passeren door uit de uitwedstrijd tegen Ierland tenminste een gelijkspel te ha len. Uit deze groep gaan twee teams komende zomer naar het eindtoernooi. De Sovjet-Unie werd, bij sneeuw en een temperatuur van twee graden onder nul, het veertiende land dat zich voor Mexico kwalificeert door een ongelukkig moment van Halvar Thoresen. De aanvaller van Noorwegen en PSV zorg de in de 57e minuut voor grote verwarring de Noorse defen sie. Kondratjev profiteerde. Doelman Thorsved was kans loos. Frankrijk Het Franse elftal heeft in zijn voorlaatste kwalificatiewed strijd in groep 4 zoals ver wacht geen enkele moeite ge had met dwerg Luxemburg, dat geen enkel punt kon ver garen in acht wedstrijden. Al na vijf minuten versloeg Ro- cheteau op aangeven van Ayache de Luxemburgse doel man Van Rijswijck voor de eerste keer. Daarna was het slechts afwachten wanneer en in welke getale de doelpunten zouden vallen. Rocheteau had in de jacht op treffers het meeste succes. Hij scoorde nog twee keer en werd als dank gewisseld voor Bellone. De overige doelpunten kwamen op naam van Giresse, Fernan dez, die een strafschop benut te, en Toure. Michel Platini De Fransman Michel Platini kon ditmaal niet tot scoren komen in het duel met Luxemburg. scoorde ook nog, maar zijn trefzekere lob kwam volgens de Poolse scheidsrechter List- kiewicz net te laat. Frankrijk kwam door deze ruime overwinning een stap dichterbij bij Mexico. De Euro pese kampioen kan op 16 no vember in de thuiswedstrijd tegen Joegoslavië, dat ook nog een theoretische kans heeft, de begeerde WK-plaats veilig stellen. In een duel dat slechts voor statistici van belang was, heb ben de voetbalelftallen van Albanië en Griekenland el kaar in evenwicht gehouden. De laatste wedstrijd in voor ronde groep 1 voor het toer nooi om het wereldkampioen schap eindigde te Tirana in 1-1. Bij rust leidde de thuis ploeg (1-0). Als groepswinnaar plaatste Polen zich voor de eindronde in Mexico. Albanië finishte in de poule achter Bel gië, dat met Nederland een barrage voor een startbewijs uitvecht, als derde. Standen Eindstand groep 1 2. België 6 8 (10- 6) 6 8 (7-3) 3. Albanië 6 4 (6-9) 4. Griekenland 6 4 5-10) 11 (12- 3) 9 (13- 4) 8 (14- 8) 8 (7-6) 0 2-27) Nog te spelen: Frankrijk - Joegoslavië 2. Frankrijk 3. ODI 4. Joegoslavië 5. Luxemburg 2. Denemarken 3. Zwitserland 4. Ierland 5. Noorwegen 8 10 (13- 8) 7 9 (13- 5) 7 7 5-10) TENNIS-TOPPERS GEARRIVEERD IN ANTWERPEN ANTWERPEN De laat- Belg, Lucky Loser Alain Brichant, had nog niet zijn hielen gelicht of de mannen om wie het echt gaat in het Antwerps Sportpaleis, begonnen de arena binnen te druppe len. En daarmee kan het kampioenschap der Euro pese Kampioenen, zoals onze Zuiderburen hun prestigieuze tennistoer nooi dit jaar voor de vier de keer mogen noemen, dan eindelijk beginnen. Want om de vedetten is alles tenslotte toch begon- nen. Natuurlijk bestaat er respect voor de Argentijn Horacio de la Pena en de Westduitser Ric ky Osterthun, die ergens in Europa een titeltje weggristen. Maar tennis wordt pas echt leuk als de namen van Boris Becker, Ivan Lendl en John McEnroe op de baan staan. En dan eigenlijk ook vaak pas nog als het onderlinge duels be treft. Zodat de echte liefheb bers nog even geduld moeten hebben. Tenzij de fans de ve detten achterna reizen, want de afgelopen dagen hebben de sterren niet stilgestaan. Lendl en Becker arriveerden vanuit Tokio, maar Becker zag in het ECC-toernooi van Antwerpen geen aanleiding om een paar dagen rust te nemen. De ge lauwerde Westduitser meldde zich dinsdag in Barcelona om zijn achtste demonstratiepartij sinds Flushing Meadow af te werken. Daarmee was de jongste win naar van Wimbledon uit de historie overigens niet de eni ge, die de vrije week op de toernooikalender benutte om de bankrekening nog wat ex tra te spekken. Ook John McEnroe, die afgelopen week einde in Parijs tijdens een ex hibitie verloor van Noah en Leconte, was in Barcelona. De in een vormcrisis verkerende Amerikaan, die geacht wordt Lendl in Antwerpen van de hoofdprijs van 600.000 gulden en de trofee van 2 miljoen gul den af te houden, verving in de Catalaanse hoofdstad de ge blesseerde Wilander. Noah leed overigens gisteravond een verrassende nederlaag tegen de Amerikaan Mark Dickson. Dollars Dat McEnroe weer enigszins in goede doen lijkt te komen, bewees de Amerikaan, die dit jaar zijn titels op Wimbledon en Flushing Meadow verspeel de. Dat bleek uit zijn zege op de Westduitser. De uitstapjes van de tennistoppers geven aan, dat de dollars nog steeds rijkelijk vloeien. Waarbij Ant werpen overigens wel de kroon spant. Want dank zij vooral de nog immer floreren de goud- en diamantindustrie in de Belgische havenstad, is het ECC-toernooi het best ge doteerde ter wereld. En daar voor willen de vedetten, met uizondering van Connors en Edberg (blessure) hun vrije week best opofferen. Door het ECC- komende evenementen heen loopt de finale van de Davis Cup eind december in Mün- chen als een rode draad. Zoals bekend moet dan de Westduit- se eenmansploeg (Becker) het opnemen tegen een trio Zwe den, Wilander, Jarryd en Ed berg. Van dit drietal ontmoet het eerstgenoemde duo elkaar in Antwerpen in de derde ron de. Voorop gesteld dat Wilan der eerst Fibak uitschakelt. De Pool en zijn ongeveer even oude Amerikaanse collega Vi tas Gerulaitis zijn in Antwer pen de veteranen in het gezel schap; die op hun „oude dag" in elk geval nog verzekerd waren van een premie var 45.000 gulden voor één gewon nen partij. In welk modaal jaarsalaris Alain Brichant zich niet mocht verheugen. De gis teren door Tim Wilkison uit geschakelde Belg acteerde weliswaar als vervanger van de geblesseerde Tsjechoslo- waak Mecir in de tweede de, maar mocht slechts 15.000 gulden afhalen. Zelfs Lucky Losers kunnen nog wel verliezers zijn. FRANK WERKMAN sportuitslagen TENNIS Internationaal toernooi, Antwerpen: Achtate finales: Anders Jarryd (Zwe- )-Joakim Nyström (Zwe) 6-3, 6-2; Tim Wilkison (VSt)-Alain Brichant (Bel) sjernin (Sov) 1/2-1/2; Spasski (Fra)-S- (Sov) 1/2-1/2; Kortsjnoj (Zwi- j-Spraggett (Can) 0-1; Vaganjan (Sov- )-Seirawan (Vst) afg.; Tal (Sov)-Joe- soepov (Sov) 1/2-1/2. Stand: 1. Joesoepov en Tal 8 punten: 3. Sokolov en Timman 7 1/2; 5. Spasski 7; 6. Vaganjan 6 1/2+ 1 afg.; 7. Beljavski, Portisch, Tsjernin 15. Seirawan 5 1; 16. Spraggett PAARDESPORT Koereen, Hilversum EERSTE KOERS. 1600 meter: 1. Am ber Enzelens (Mej. M. de Bruijn) 1.19,4; 2. Anne Shoeing; 3. Anka- transs R. Winn. f. 3.30, PI. f. 2,20 2,10 1,60, Kopp. f. 25,80, Trio f 75,20 TWEEDE KOERS. 2440 meter: 1. Ze- gal Buitenzorg (T. Smeding) 1.24,0; 2. Zadkine D; 3. Zipper Spencer. NIET GESTART: Zegen Corosa, Zoobertus Belwin. Winn. f. 11,70, PI. f. 7,60 2,30 8,80, Kopp. 39.70, Trio f. 1.427,50. DERDE KOERS. 1609 meter: 1. Yor ker W. (J. Dijk) 1.21,2; 2. Yvon Wort hy; 3. Zoef Uithuizen. Niet gestart: 296,20. VIERDE KOERS, 2000 Woensdag (J.D. Elzinga) 1.21,3; 2 Ylando; 3. Yorki Me 13,50, PI. f. 2,30 1,50 35,30, Trio f. 377,90. VIJFDE KOERS. 1609 meter: 1. Yfke Uithuizen (A.J. Mollema) 1.21,0; 2. Yayson Hanover; 3. Zorro Ricardo. Winn. f. 2,60, PI. f. 1,70 1,90 4,60, Kopp. f. 4,70, Trio f. 89,70. ZESDE KOERS, 1609 meter: 1. Zigan B i Buytene) 1.20,7; 9,80, Trio f. 130,90. .20,5; 2. Yvette S (H); 3. Winston Jo (K). Winn. f. 3,50, PI. f. 1,90 3,90 2,00, Kopp. f. 32,10, Trio f. 182,90. 1.20,0; 2. William (F); 3. Wodan Victo ria. Winn. f. 5,20. PI. f. 1," Kopp. f. 8,60, Trio f. 69 TIENDE KOERS. 1609 r vink K (M) (J.P.C. Oorthuijsen) 1.18.4; 2. Veralynn R (F); 3. Walter Neyenro- de. Winn. f. 1,60, PI. f. 1,20 2,10 2.00. Kopp. f. 8,80, Trio f. 61,40. ELFDE KOERS, 1609 meter 1. Yona Oldeson (A.J. Mollema) 1.20,9; 2. Zar- munda; 3. Ydie Randalis. Niet gestart: 207,70. OMZET TOTALISATOR: f. 287.358,00. VOETBAL Westduitse beker, eerste ronde: Vfl Bochum-Fortuna Düsseldorf 2-2 (Bo- Hearts-Aberdeen 1-0. Engelse League Cup, derde ronde: Derby-Nottingham Forest 1-2, Leed s-Aston Villa 0-3, Manchester City- -Arsenal 1-2, Oxford-Newcastle 3-1. GRATIS ELKE WOENSDAG DE BIJLAGE BIJ UW KRANT MET INFORMATIE OVER FILMS.MUZIEK THEATER, RECREATIE,EXPOSITIES EN EEN COMPLETE AGENDA

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9