Vooral spektakel telt bij Mad Max in de Donderkooi Wonderland Welles koo ongemakkelijke loopbaan; vt eint es ■071-122244Ü nmmw „Dwars door Leiden" Raad Hazerswoude akkoord met bouw koopwoningen Visclub zet snoek en graskarpers uit Eerste Marca-zaak in Randstad komt in In de Bogaard DIE "s NIEUW deS BAAI" HEB IK UI DE KRAN Kerkvliet Keukens FILM '/KUNST QeidteQowtant SIMONE Liefhebbers van de onlangs overleden actrice Simone Sig- noret kunnen binnenkort hun hart ophalen, als in het Film huis aan de Denneweg een re- trospektief wordt gehouden van films van „De Leeuwin", zoals zij ook wel eens werd aangeduid. Van 24 tot en met oktober wordt elke dag een film drie keer vertoond, in jaartal aflopend van 1979 tot 1947. Het in samenwerking met het Institut Francais des Pays-Bas opgestelde program ma begint 24 oktober met de niet-ondertitelde ,,L' Adoles cente" (1079, J. Moreau) en toont daarna achtereenvolgens „Judith Therpauve" (1978, P. Chereau), „La vie devant soi" (1977, M. Mizrahi), „Rude jour nee pour la reine" (1973, R. Allio) en de eveneens niet-on- derti telde films „Therese Ra- quin" (M. Carnê, 1953), „Cas que d'Or" (J. Becker, 1952) en Dedee d'Anvers" (Y. Allé- gret, 1947). POLYGOON Het Polygoon-journaal be steedt, daartoe aangezet door de Nederlandse Filmdagen, de laatste weken nogal wat aan dacht aan het Nederlandse filmprodukt. Producenten en regisseurs kregen onlangs de gelegenheid in monologen uit een te zetten wat we dit en volgend jaar van hun hand in de bioscopen kunnen ver wachten. Wim Verstappen deed dat het meest origineel, hij liet op de Afsluitdijk zien wat er allemaal gebeurt in zijn nieuwe Grijpstra en De Gier- film. De dijk op en af rennend vertelde Verstappen het ver haal, om uiteindelijk te beslui ten met zijn hele fiets was aan' gruzelementen gereden. Gelukkig is hij nu nog heel", waarna Verstappen de fiets pakte en het beeld uit fietste. TEKENFILMS Iets eerder. de komende herfstvakantie, wordt in het Filmhuis een tekenfilmfestival gehouden. Voor het merendeel werk van Tex A very, maar ook van mensen die hij met zijn tekenstijl beïnvloedde. Onder het motto: „een teken film is alleen maar leuk als hij dingen laat zien die in werke lijkheid niet voorkomen", laat samensteller Piet Adriaanse films zien waarin de onmoge lijkste grappen elkaar in hoge snelheid afwisselen. Daaron der tekenfilms van nauwelijks zeven minuten, waarin meer dan 100 grappen voorkomen. Van maandag tot en met vrij dag is 's avonds het Tex Ave ry-programma, overdag wor den non-stop tekenfilms ge draaid. CANNON Het is een beetje hommeles tussen het Productiefonds voor Nederlandse films en Cannon Tuschinski Film Productions. Zo erg zelfs, dat Cannon nu heeft gezegd dat het fonds de 750.000 gulden die waren gere serveerd voor de Cannon-pro- ductie „In de schaduw van de aansslag" mag houden. De door het fonds gestelde voor waarde dat er een aparte dis tributieregeling komt voor Ne derland gaat Cannon te ver. Het fonds probeert op die ma nier controile te houden op de door haar gesubsidieerde films. Het fonds is een beetje gegriéfd, omdat het haar nog onduidelijk is wat nu precies de bezwaren zijn. Het fonds had naar haar zeggen al wat water in de wijn gedaan. „Een duidelijke schriftelijke reactie op brieven waarin het bestuur dringend om uitsluitsel vroeg, bleef uit", aldus het productie fonds. Grootste probleem voor het fonds is echter dat de drie kwart-miljoen waarom het gaat nu vanaf begin 1985 onge bruikt bleef liggen. Daar had den dus een aantal andere pro jecten van bekostigd kunnen worden. laurice Jarr*. In de derde rolprent uit de reeks „Mad Max"-films is het vooral het spektakel dat telt. Voor „Mad Max in de Donder- kooi" werden alle hulpmidde len ingezet om op het juiste moment het juiste effect te krijgen. Dat betekende onder meer een nauwe samenwer king tussen het kijkplaatje en de muziek en wat dat betreft is de missie volledig geslaagd. Componist Maurice Jarre weet op de juiste momenten de pau ken van het Royal Philharmo nic Orchestra in te zetten om het hart heel even stil te laten staan of de spanning op te voe ren met aanzwellende strij kers. Wie natuurlijk vooral de LEIDEN Het jubilerende AV Holland houdt morgen de „Dwars door Leiden" loop. een estafetterace over 10 maal 400 meter, die de lopers dwars door de Leidse binnenstad vanaf het startpunt aan de An- dries Schotkade naar de finish aan de Witte Singel zal voe ren. „Dwars door Leiden" werd in de periode tussen 1924 en '54, behalve in de oorlogsja ren, jaarlijks gehouden en is nu door Holland in verband met het 50-jarig bestaan weer nieuw leven ingeblazen. Er zullen morgen maar liefst 34 teams, atletiekverenigingen, andere sportverenigingen en bedrijventeams, deelnemen. De eerste start van de 28ste „Dwars door Leiden", die in series zal worden verlopen, is om 16.00 uur. aandacht op de film wist te vestigen door de gigantische hit „We Don't Need Another Hero" is de Amerikaanse zan geres Tina Turner, die ook een overtuigende hoofdrol speelt als Tante Entity. Deze robuste dame bouwde met bloed, zweet en tranen, na de grote klap, met eigen handen Bar- tertown op. Daarbij geholpen en dwarsgezeten door het tweetal Master en Blaster. De een is een dwerg met hersens, de ander een ijzersterk kind. De conflict-situatie'die tussen Tante en Master en Blaster be- staat, zint de eerste niet en Mad Max (Mel Gibson) komt eigenlijk als geroepen het filmdoek opwandelen. Wat er daarna gebeurt, laat zich ra den. Het is in elk geval het be gin van een reeks verwikke lingen. Niet altijd even dynamisch spelen de gebeurtenissen zich af. Toch weten regisseurs George Miller en George Ogil- vie een mager verhaaltje om te toveren tot een kijkwaardig geheel. Daarbij maken ze dankbaar gebruik van de Au stralische woestijn. Niet direct verrassend, maar soms prach tig in beelden gevangen, is bij voorbeeld de achtervolgings- scene in die woestijn. Hetzelf de geldt voor het gevecht tus sen Mad Max en Blaster in de Donderkooi. Waar wel met volle bewonde ring naar gekeken mag wor den, zijn de honderden perfect gegrimeerde figuranten, die een kleurrijke en soms angst aanjagende blik over het ge heel werpen. Daar moeten de grimeurs van de filmmaat schappij slappeloze nachten van hebben gehad. Ook het in toom houden van deze massa, bij bijvoorbeeld de opnamen in de Donderkooi moet een hei dens karwei zijn geweest. Het De succesrijke acteur Mel Gibson komt voor de derde keer opdraven als Mad Max in ,,Mad| de Donderkooi". heeft echter allemaal bijgedra gen tot een onderhoudende film, die behalve wat spanning ook enkele sentimentele scè nes oplevert. Wie echter op nieuw het beklemmende ge voel wil beleven over een we reld, die na de holocaust weer heel langzaam tot zichzelf komt, zoals in „Mad Max" en „Road Warriors", hoeft de bio scoop niet binnen te stappen. Bovendien heeft ook weer een open einde. I niet vreemd op als Mi over twee jaar weer I coopdoek bedekt. HAN HAZERSWOUDE De ver- Alleen PPR-raadslid mevrouw koop van grond aan een in op- C. van Putten bleef in haar af richting zijnde Stichting ter wijzing volharden. Zij wil dat Bevordering van het Eigen de laatste woningen die Ha- Woningbezit, ontmoette giste- zerswoude tot 1990 mag bou- ren in een extra raadsvergade- wen, niet alleen koophuizen ring weinig tegenstand meer. zijn. ROELOFARENDSVEEN Visclub ,,'t Looze Vissertje" gaat in samenwerking met be roepsvisser L. van Egmond en de Direktie van de Visserijen, uit de opbrengsten van snoek- vergunningen, roofvis, met name snoek, uitzetten. De snoekvergunningen van ,,'t Looze Vissertje" gelden in de Veender- en Lijkerpolder bui ten de bedijking. Dok zijn er vergevorderde plannen voor een proefproject met graskarpers. Deze vissen !orgen voor een natuurlijke oeperking van begroeiing in de sloten. Voorts zal er gericht onderzoek worden gedaan naar verontreiniging van het oppervlaktewater. Gestreefd wordt naar verbetering of aan leg van oevervegetatie bij be schoeiingen. Al in 1982 is er een commissie ingesteld voor het beheer van de visstand en het viswater in de Veender- en Lijkerpolder buiten de bedijking in Roelofa- rendsveen. De belangrijkste taak waarvoor deze commissie zich gesteld zag, was het opzet ten van het viswaterbeheer waarin een goede afstemming tussen de belangen van de be roeps- en sportvisserij diende plaats te vinden. Van beide zij den was men van mening dat de visserijkundige 'waarde van de polder in de afgelopen pe riode was verslechterd. Als be langrijkste oorzaken werden genoemd: de achteruitgang van de waterkwaliteit, teveel begroeiing, ondieper worden van sloten en vaarten en de vermindering van het water oppervlak door dempen. Om op een verantwoorde wij ze beheersmaatregelen te kun nen treffen was een inventari satie van de huidige visstand en milieuomstandigheden een eerste vereiste. Deze inventa risatie is inmiddels door de Operationele Groep van de Di rektie van de Visserijen in sa menwerking met beroepsvis ser Van Egmond en de Hen gelsportvereniging ,,'t Looze Vissertje" uitgevoerd. De in 1983 en 1984 toegepaste onderzoekmethoden zijn uitge voerd met de zegen en het elektrovisapparaat. De ver werking van de gevangen vis bestond uit wegen, meten en het verzamelen van schubben van brasem en voorn. Met be trekking tot het milieu werden de physisch-chemische gege vens op diverse monsterpun ten vermeld. De ommezwaai van VVD en PvdA werd veroorzaakt door een wijziging die B en W in het voorstel hadden aange bracht. Na vorige week de raadscommissie voor algemene zaken en financiën gehoord te hebben, besloot het college dat de definitieve statuten van de stichting de instemming van B en W moeten heben, alvorens tot bouw kan worden overge gaan. De raadscommissie voor algemene zaken zal eerst ge consulteerd worden. Daarbij mogen de 22 woningen voor één of twee-persoonshuishou dens alleen aan inwoners van Hazerswoude, en sociaal of economisch gebondenen ver kocht worden. Wel bleven de heren J. Stein- hart (VVD) en J. Kapaan (PvdA) moeite houden met de door het college gevolgde pro cedure van aanbieden van het voorstel. Eind september kwam het voorstel in de raad zonder eerst in een raadscom missie besproken te zijn. In de gemeenteraad staakten de stemmen, waardoor bespreken in de raadscommissie voor al gemene zaken en een extra raadsvergadering nodig wa ren. Dit bracht voor beiden wel de nodige duidelijkheid. Wethouder P. van der Werf toonde zich tevreden met de steun van de raad, nadat hij „zijn vreugdedans uit had ge steld". Tegen mevrouw Van Putten zei hij dat wanneer de provincie Hazerswoude een aantal woningwetwoningen toe zou willen wijzen, die ge woon gebouwd zouden kun nen worden. Mevrouw Van Putten trok dit in twijfel: „Wanneer we ons planologisch contingent opmaken, zal de provincie ons ook geen wo ningwetwoningen meer toe wijzen." DEN HAAG Op zonder twijfel oorspronkelijke wijze opent de televisiepresentator Hans van Willigenburg mor genochtend de eerste vestiging van de confectieketen Marca in de Randstad. De zaak staat aan de Steenvoordelaan in Rijswijk, tegenover het win kelcentrum In de Bogaard. Marca-Mode, voortgekomen uit C A, is gericht op de ra tioneel kopende klant. Men brengt een breed assortiment van goedkope en betaalbare kleding voor kinderen tot 12 jaar en hun ouders: mensen vanaf rond 25 jaar. Discopu- bliek zal bij Marca vergeefs naar een passende uitdossing zoeken. De filosofie van Mar ca: vestigingen met een lage huurprijs en een kien inkoop- beleid van kleding voor de krappere beurs. Geen dis count, wel goedkoop. De top van het concern is bèwust klein gehouden: drie inkopers, een algemeen bedrijfsleider en de directeur. Twaalf vestigingen Marca heeft al twaalf goedlo pende vestigingen in den lan de, alle onderdeel van MIRO- vestigingen. De vestiging in Rijswijk is de eerste maar niet de laatste niet aan MIRO gebonden Marca-zaak. De eerste Marca opende in au gustus zijn poorten en de be doeling is, dat er binnen drie jaar 35 vestigingen zijn. In de Randstad komen er tótaal der tien, waarvan ook twee in Den Haag. De Rijswijkse vestiging fungeert als een soort „proef tuin". Voornaamste concur rent Superconfex, die eenzelf de filosofie hanteert met dit verschil dat Superconfex met pasjes werkt en Marca vrij toe gankelijk is is daar niet blij mee. Dat dit een eufemisme is, zal duidelijk zijn. Marca-direc- teur E.J.M. Winkel spreekt van een ware kledingoorlog, waarin ook andere confectiegi- ganten op het slagveld te vin den zijn. De heer Winkel weerspreekt met kracht de beweringen van drs. G.J. Beijer, directeur van Superconfex als zou de Marca het publiek een foutief plaatje van zijn huurprijs per vier kante meter en van de prijzen van de kleding hebben voor gespiegeld. De opmerkingen van Beijer verschenen in di verse dagbladen. Directeur Winkel zet daar van zijn kant dit tegenover: „De heer Beijer maakt een rekenfout van twee ton, omdat hij ervan uit gaat dat onze bedrijven een opper vlakte van 2.000 vierkante meter hebben. De meeste zijn echter zo'n 1.200 vierkante meter groot. En dat wij niet goedkoper zijn dan Supercon fex is niet waar. Tellingen wij zen uit, dat ons assortiment even groot is en onze prijzen even laag. Onze locaties zijn trouwens beter". Genoeg over dit geharrewar. Wat de klant zal interesseren is, dat Marca een bepaald aparte winkelinrichting heeft. In al de zaken hangt het groot ste deel van de voorraad in de zaak, boven elkaar. Pikhaakjes dienen om het hoog hangende goed omlaag te brengen. De klant moet, als tegenprestatie voor de lage prijzen, veel zelf doen. Tot het inpakken toe. De maten? Die lopen voor de da mes tot 50 en voor de heren tot 56-58 plus kwart en halve ma ten. Kostuums zijn nog niet in het assortiment te vin den. Met name in het kleinvak blouses, rokken e.d. is het assortiment breed. Verma ken geschiedt tegen een gerin ge vergoeding in de zaak. Klaar terwijl men wacht. Ook gedragen kleding wordt in het „atelier" tegen vastgestelde re delijke tarrieven onder han den genomen. Marca kent, zo als gezegd, geen pasjes. Wel komt men met een clubcard, die 22,50 kost, waarvan ech ter op een knaak na alles snel is terugverdiend: het statiegeld van de kaart is een tientje en als kennismaking ontvangt men al meteen een korting van eenzelfde bedrag op arti kelen van tien gulden of duur der. Wie er nog meer van wil weten, kan er zaterdag gaan kijken. Hans van Willigenburg voert om 9.30 uur zijn act op, waarna de zaak om 10.00 uur de deuren opent. Cfeei Ciet LOS ANGELES Met de dood van Orson Welles verliest de filmwereld een van de allergrootsten van het witte doek. Bewijs stukken daarvoor zijn de films, die hij achterliet, zoals de klassieker „Citi zen Kane". Deze rolprent werd niet alleen door hem geproduceerd, maar hij zat ook in de regisseursstoel, werkte mee aan het sce nario en vervulde er zelf een sterrol in. Andere be kende Welles-films zijn „The Lady from Shang hai", „The Third Man", „The long hot summer", „The roots of heaven", „The V.I.P.'s en „Mr Ar- kadin". Het verhaal gaat dat Welles een groot deel van zijn leven als acteur heeft meegewerkt aan middelmatige films van anderen teneinde genoeg te verdienen om zijn eigen film ische kunstwerken te kunnen vervaardigen. Aan het eind van.de jaren dertig werd hij met veel tamtam als wonder kind door Hollywood werd binnengehaald. Zijn vastbeslotenheid om zijn eigen weg te volgen, bezorgde hem echter heel wat ongemak op zijn artistieke pad en een loopbaan die hij voor het grootste deel als vrijwillig bal ling in Spanje beleefde. Toen eenmaal bleek dat zijn instel ling niet paste bij het systeem van de grote studio's, koos Welles voor een zwervend be staan. Met het geld, dat hij verdiende, maakte hij films naar eigen inzicht. Met deze vaak korte en goed kope maar invloedrijke rol prenten toonde Welles zijn meesterhand. Zijn handels merk waren een hoge mate van technische vernieuwing, een somber, dreigend en bijna mystiek fatalisme en een sterk gevoel van tragische onvermij delijkheid in het menselijk lot. Talent Welles werd geboren op 6 mei 1915 in Kenosha (Wisconsin). Zijn vader was een industrieel, zijn moeder concertpianiste en een vurig strijdster voor vrou wen-emancipatie. Welles bleek al jong over grote talenten te beschikken. Op zevenjarige leeftijd kon hij vlot lezen. Hij declameerde op die leeftijd re gelmatig uit „King Lear" van Shakespeare en voor zijn tien de bewerkte hij een stuk van deze Engelse schrijver en schreef hij zelf stukken. In 1931 maakte hij zijn debuut als toneelacteur in het Ierse Dub lin. Na slechts een halfjaar keerde hij echter terug naar de Verenigde Staten waar hij Orson Welles in „The war of the worlds". zijn toneelcarrière voortzette. Intussen maakte hij met zijn diepe en expressieve stem in 1938 ook naam voor de radio, waar hij met zijn produktie van H.G. Wells' „War of the Worlds" duizenden Amerika nen de schrik op het lijf joeg. Het programma ging over een invasie van Mars-bewoners. Door Welles' werkwijze - hij zond van tijd tot tijd nieuws flitsen uit - brak er in heel het land paniek uit. Sommige luis teraars reden de straat op en begonnen te bidden, anderen sloegen simpelweg op de vlucht. Schokkend Dankzij de schokkende radio- -uitzending werd Welles bena derd door R.K.O., een van de grootste filmmaatschappijen, met het voorstel in Hollywood een of meer films te komen maken. Dat werd in 1941 - Welles was toen pas 26 jaar - „Citizen Kane", over een arme jongen die het „maakt" en op klimt tot een machtig en mee dogenloos krantenmagnaat, De film blonk uit vanwege de ge bruikte camera-technieken. Volgens de recensenten was het een meesterwerk en een mijlpaal in de geschiedenis van het witte doek. De film maatschappij wist echter niet wat ze met de rolprent aan moest. Door die besluiteloos heid waren distributie en re clame slecht en viel de op brengst tegen. Daarbij kwam dat de toenmalige kranten magnaat William Randolph Hearst dacht dat de film over hem ging. Hij gaf zijn vele kranten de opdracht de film dood te zwijgen. Het geringe succes van „Citizen Kane" be tekende dat Welles' carrière in Hollywood van korte duur was. Hij bleef wel met tussen pozen in het film-mekka wer ken, maar vooral als acteur. -EIDEI t;n vf et gr< nder ent va: ank, n jpning: ïbrake en ei yaarvoi een L Tot zijn bekende films eIY*f jaren 50 behoorde „Thila" 1 Man", een van de wein prenten waarin hij all h tpprrlp Tip film naar e c teerde. De film naar nario van Graham Gr< j' onder regie van Caro' schildert de ellende en goocheling van het nac jLtp i Wenen. De meeste fill die hij daarna speelde niet veel om het lijf. Welles vooral om het doen om zijn eigen filn nancieren, Jar gev. ier van Klopp lugo ui ale aant ok nog ienzines ,aan vai :ijn naar lisc-jock Zijn laatste Amerikaan* was „Touch of Evil'" In Europa draaide scheidene andere, Trial" (1962) naar van Kafka, „Chimes night" (1966), „The D „The Immortal Story" Andere stukken vanf speare die hij verfilmd „Macbeth" dat hij in 2 afkreeg en „Othello" i Volgens recensenten de films te lijden aan brek aan fondsen. In 1975 kreeg Welles i derscheiding voor zijn oeuvre van het Ameri Filminstituut. Een eer der alleen de regisseu Ford en de acteur Jami ney ten 'deel vielen. Oo hij benoemd tot comm in het Franse Legioe Eer. VARMl Welles is drie keer ge geweest. In 1938 huwdenonc* e gefortuneerde Virgini nen v; cholson, van wie hij twlécor i later scheidde. Ver* )e gtar "hij STR z°h FO( UI ietjon Ie Sti waalf ïroot nond. LEIDSE COURANT De hoogste prijs voor goud en zilver Goudmunt, Haarlemmerstr. 124, Leiden. Tel. 071-125280. Topprijzen voor GOUD en zil ver. M. Ras, Haaghuishof 20, Leiderdorp. Tel. 071-891272. ANTIEK CENTRUM 500 m2i toonzalen met een zeer uitge breide collectie antieke meube len, zoals veel Mechels, Henry II, boeren, grenen en veel Engels. Dagelijks geopend van 1018 do. vrij. koopavond. Zondags van 12-17 uur. Dorpsstraat 43. Lijnbaanhal, Vlaardingen zon dag 13 oktober grote VERZA- MELAARSBEURS van militaire documentatie '40-'45, enz. Tel. 010-352595. I AUTOMARKT Ford Taurus Station V6 aut. bj. '78, vr.pr. 1600,-. Ford Fiësta pas ge spoten bj '77. Vr.pr. ƒ3000,-. Tel. 01714-5387. AUDI 80 GLS, erg mooi, bj. '80, 70.000 km, radio-cass., trekh. ƒ9750,-. Tel. 01717-6417. Honda PRELUDE, '80, heel fraai, 2 kl. met. gr., 65.000 km ƒ7900,-. Tel. 015-561861. MERCEDES 220 D 1977, i.g.st. Tel. 01742-4967. VISA Super. Vr.pr. 4100,-. Penninghove 24, Zoetermeer. Tel. 079-513868 na 18.00 uur. Visa 2 Super X '82 Opel KADETT caravan, bj. 1981, 57.000 km. Vr.pr. 11.000,-. Tel. 070-20.07.33. RENAULT 4 GTL, '80. abs. geen roest 3650,-. Tel. 01717-3131 of 5519. TOYOTA Carina, '80, LPG, ra dio, trekh., zeer mooi 4450,-. Tel. 01717-3131 of 5519. TOYOTA Starlet, '79, 5-drs. zilv. met., zeer goed, 4850,- Tel. 01717-3131 of 5519. VW GOLF C diesel, dec. '81, wit, 5 versn., 1e eig. WN okt. '85, i.z.g.st. Pr. 11.250,-. Tel. 015- 617477. I AUTO'S T/M 3500 Datsun CHERRY 1980, carross. wat beschadigd, techn. goed, motor pas gerevis., 3.500,-. Tel. 01828-18567. Van part. mooie zwarte FORD Taunus 1.6 GL, autom., LPG, bjr. '79, nwe. banden uitlaat 3500,-. Tel. 070-454215. LADA GL 1600. nov. '77. rood, nw. accu, banden, radio, i.g.st. Vraagprijs ƒ750,-. Tel. 070- 635438 na 18.00 RENAULT 12 TL aut. LPG, aug. '76 ƒ1650.-. Tel. 070- 451271. Mitsubishi 1200 LANCER '76, 50.000 km., 1e eigenaar. Bieden boven 500.-. Tel. 070-656821. ^ORD ESCORT 1979, zonne dak, i.pr.st., 89.000 km. ƒ3500.-. Tel. 079-513668 na 18.00 uur. trouwde hij in 1943 m Hayworth, die meespe< „The Lady of Shangha huwelijk liep in 1948, h dat de film uitkwam, klippen. Sinds 1950 was n trouwd met de Italiaans ^ilsche ce Paola Mori van w dochter had. Ook var j worth had hij een doch 'eze ichting ,0p Ho j finkevt 1ia weei aond. laar m; :ran de da waalfd start va leelnen WOl en naa VOLVO 66 GL, aut. 1977, 1e eig., 60.000 km., nwe. st.p pas gekeurd 2250.-. Tel. 070- 661761. OPEL MANTA '77. zwart, sun roof, mag. velgen, spoilers. Pr. 3250.-. Tel. 079-163461. BUICK SKYLARK b.jr.'77. per fecte auto. vr.pr. 2250.-. Tel. 070-895549. FORD ESCORT 1.6, '77. prijs ƒ1750.-. 546326. TOYOTA CARINA rijdt goed. '75. Pr. 070-279482. HONDA Accord, autor i.pr.st. 1950,- 657159 na 16.00 DATSUN Bluebird, '82, i.z.g.st., 1.8 liter, LPG, Autom. 7950,- Tel. 070-974494. Te koop MINI 1000 automaat '80, rood. 40.000 km, i.z.g.st. Pr. 4250,-. Tel. 070-472740, na 18.00 uur. Opel Senator 3.0 E '78 rel. na 18 u. 01748-15318. fen trad: irfrace ten kort Jiemer i IVenk D deelnem strijd. Hi .Jen orgi let eind Met zijn Heel uit -«laven b ^vater. J vee re iet bez ers. Me fginele in, dus een naam om keukens eethoek-banl Schipluie badkameraccessoires Heel erg plavuizen tegels hele dag marmer open haarden (verandei iet idee Westlanc kanplete badkan lerstyfiüg^^^— DROOMKEUKENS VOOR FIJNPROEVERS DIVERSE AANBIEDINGEN alles wordt vakkundig door ons bedrijf getC, - industrieterrein „de groote poldf161 PRODUKTIEWEG 24 - zoeterwoude bij de heineken (volg de gem.bordjes). telefoon 071-896188 engrós. OPENINGSTIJDEN van dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur, donderdag van 9.00 tot 21.00 uur. Idee ;t idee aarlijkse wilde iet kleinere

Leidse Courant | 1985 | | pagina 16