fPunky Brewster: ijzersterke ipening VPRO kindermiddag 'JFAMILIE WIJNTAK IN SANITAIR gekleurd gezien ^jfRADIO/TELEVISIE CeicUc Qowant DINSDAG 1 OKTOBER 1985 PAGINA 19 Italia< zullen gister-jjjLvEnsuM Ook de Nederiand. se samenleving telt steeds meer jonker gekleurde mensen. Die heb- m de^n niet alleen recht op hun eigen "Poules-vermaak, maar bovendien moge- Ïl1 (e1ijk vanuit hun eigen achtergrond voorlets toe te voegen aan onze cultuur, n zor-Qaarom dubde de IKON jarenlang n"Dp een tv-serie met daarin een Suri- irlinge^aams gezin. Dit leidde tot „De fa it aan-^iiie Wijntak", vanavond voor het ,e Paseerst op de buis, op Ned. II om 19.12 Pelen,uur vader, loodgieter, doet in sani- t vanjajr> moeder bereddert het huishou- ur, injen en doet er wat bij, de kinderen, >eslist:lwee jongens en een meisje, zijn 15, hooi gaandbeleven daar de voors en tegens van het volwassen wor- LIERSjen jn een samenleving die vraagte kens achter hun leefwijs zet. Dit pakt nu eens dramatisch, dan weer opgewekt i Vader Wijr 'ader Wijntak wordt gespeeld door André Conrad, van beroep komiek en naar Surinaamse begrippen van het formaat André van Duin. De goedhartige moeder wordt neerge zet door Olga Marica-Esser, de drie kinderen door Maikel Austen, Bren- da van Dijk en Din Bauer. De serie ontstond in nauwe samen werking tussen de Nederlands-Suri naamse regisseur Frank Zichem, Mary Michon en schrijver Hans Me lissen. Gedrieën hebben zij gezocht naar acteurs en naar theatrale anek dotes, die ingepast konden worden in een verhaal, dat inzicht biedt in gezinsverwikkelingen, zoals die mede bepaald worden door de erva ringen buiten de deur. Mary Mi chon vertelde, dat er met moeite twee blanke, blonde schooljongens bereid en overtuigd konden worden om racistische opmerkingen te ma ken. Zij vrezen de dag na de uitzen ding moeilijkheden op straat. Doch ter Jetty doet haar best in het schoolbestuur te komen en waar de liefde zich voordoet treffen ook de daarmee gepaard gaande teleurstel lingen hard. Er is niets menselijks vreemd aan de familie Wijntak, ook niet als tijdens de perikelen van een verhuizing er gebeld moet worden bij vreemde buren. SAMENWERKING EDUCATIEVE OMROEPEN UTRECHT De drie educatieve omroepen, de RVU, de NOT en Teleac, hebben een samen werkingsovereenkomst getekend om de eigen positie binnen het omroepbestel, met name te gen de achtergrond van de voorgestelde nieuwe Mediawet, beter te kunnen omlijnen. Daarnaast willen deze zendgemachtigden door het samen werkingsverband tot een betere effinciëncy van hun organisaties komen. Voorzitter Meissner van het samenwerkingso- verleg benadrukte in zijn toelichting dat de om roepen hun eigen autonomie binnen het samen werkingsverband zullen behouden. Gezien de gemeenschappelijke doelstellingen van de drie zendgemachtigden - vorming en onderwijs met behulp van televisie, radio en schriftelijke on dersteuning - kunnen een Aantal zaken beter gezamelijk aangepakt worden. ILVERSUM Met de omst van Punky Brew- );ter heeft de Nederlandse elevisie er een ijzersterk cinderprogramma bij, om liet te zeggen de leukste eugdreeks, die dit winter seizoen op het scherm te *iard* zien zal zijn. Deze Ameri- indig kaanse serie rond het schattige meisje Punky c maakt onderdeel uit van "W VPRO's „Weide Wereld". nec Dit jeugdtelevisie-pro- gramma is vanaf morgen- 311 middag (Ned. II om 15.30 1 n uur) elke woensdag te zien en het zou de concur- sjq rentie-slag met de VARA moeiteloos moeten kun- "°8e nen winnen, iet ling-^Behalve deze voltreffer her bergt „De Weide Wereld" ook leren het slechtste programma na- ;jjn melijk „Theo en Thea". In V -deze eigen produktie, gemaakt °°r Arjan Ederveen (Theo), tue Tosea Niterink (Thea), Robert ïningWiering (regie) en Marjolein Leemhuis (produktie) probeert euWe 'het duo met de veel te grote voortanden op een ongelooflijk - klungelige manier en nauwe- lijks onderhoudend wat we- aKfin.reldlijke zaken aan de orde te stellen. ande Volgens Burny Bos richt de VPRO zich vooral op de jeugd Ing tot 14 jaar. Burny: „We hebben de wat oudere jongeren laten aar" |schieten omdat is gebleken dat 'rwijS jze in de middag toch niet naar jde televisie kijken. Wij mik- je ken aan het begin van de mid dag vooral op tieners en naar mate het programma voort duurt moet de kijker steeds jonger worden. Onderzoek heeft geleerd dat veel kleuters rond een uur of vijf, zo vlak voor het eten, met hun ziel on der hun arm lopen. Daar spe len wij op in". „De Weide Wereld" begint dan ook met de ondertitelde „Punky Brewster", dat wordt gevolgd door de ene week „Achterwerk in de kast" en de andere week „Blikskaters". Dan volgt „Lange Jaap", „Theo en Thea" en tenslotte „Kleuterclips", waarin een aantal korte tekenfilms is te zien en dat staat geprogram meerd tegenover V ARA's „Clipparade Speciaal De verschillende onderdelen worden volgens de VPRO op een heel speciale manier met elkaar verbonden. Burny: „We maken geen gebruik van een omroepster of een grafisch ontwerp waaronder een pre sentator het volgende pro gramma aankondigt. Wij to nen dia's met geluid van Ed van Elsken. Het zijn portretten die ergens in Nederland wor den gemaakt en die een of twee minuten in beeld worden gebracht". Om de jongeren zekerheid te geven, hanteert de VPRO een heel strakke programmering en beginnen de verschillende onderdelen precies op tijd. „Punky Brewster" start weke lijks om 15.30 uur. Deze soa p-opera werd in de beste Ame rikaanse traditie vervaardigd en kan wat makelij betreft vergeleken worden met „Mary Hartman", een reeks die eer der door de VPRO werd uitge zonden. „Punky Brewster" is leuker en na het zien van de eerste aflevering zal het de kijker niet verbazen dat Pun ky, die twee verschillende schoenen draagt omdat ze, zo zegt ze, ook twee verschillende voeten heeft, in Amerika een ware rage heeft ontketend. So- leil Moon Frye, die de hoofd rol speelt, zal alle leeftijdsgroe pen kijkers om verschillende redenen aanspreken. Ze is ei genwijs, beminnelijk, inne mend, brutaal en vrolijk. Daarbij wordt het meisje bijge staan door een schattige hond. Als geen ander weet de Ame rikaanse produktie-maat- schappij NBC met eenvoudige middelen een topprodukt in elkaar te zetten. Dat lukt ze niet alleen door de juiste keuze in personages (zowel blanken als zwarten), maar ook door een sterk schrijversteam aan de serie te zetten. Punky staat (samen met haar hond) alleen op de wereld sinds haar vader, haar moeder verliet en haar moeder niet te rugkeerde uit een supermarkt. Aan het begin van de serie komt Punky, die eigenlijk Spunky heet, terecht bij foto graaf Henry Warnimont. Het gevolg is een groot aantal ko mische scènes met een soms heel volwassen pratende Pun ky. Maar ook het sentiment is niet vergeten. Prachtig is de scène tussen Punky en Henry nadat het meisje het apparte ment heeft verlaten en de fo tograaf uren in de regen naar haar heeft lopen zoeken. Grappig is de confrontatie tus sen het tweetal nadat Punky Soleil Moon Frye als Punky Brewster. de kamers een grondig beurt heeft gegeven inclusief Hen ry's rookwaar en het hondje nog met grote sponzen om zijn poten rondloopt. Behalve „Punky Brewster" is ook „Lange Jaap" een kij- kwaardig programma-onder- deel in „De Weide Wereld" (een titel die werd gekozen om de diversiteit aan onderwer pen en de verschillende in valshoeken in de presentatie te rechtvaardigen). Dit kunst programma besteedt in een wekelijkse frequentie aan dacht aan cultuur. In de eerste zes afleveringen draait het om literatuur, later gevolgd door beeldende kunst. De eerste se rie, waarin Burny Bos figu reert als verteller, is er vooral op gericht kinderen aan het lezen te krijgen. De hoofdrol speler leest voor uit een boek dat ook op heel onderhouden de wijze (gedeeltelijk) in beeld wordt gebracht. In de eerste aflevering gaat het om „De Stoorworm" van schrijver Wim Hofman. Alle schrijvers worden aan het einde van de vertelling, die niet helemaal wordt afgemaakt maar die zo boeiend is gebracht dat je als kijker wel graag de afloop wilt weten, ook nog even voor de camera gehaald. Burny koos de boeken zelf. Dat zijn keus geen slechte was, blijkt al in de tweede afleve ring. Dan komt namelijk de met een Gouden Griffel en een Gouden Penseel bekroon de „Kleine Sophie en Lange i Els Pelgrom in beelc HANS PIËT De bindingen van de omroep met de Nederlandse film Ik ben de beroerdste niet, dus ik wil graag volmondig toege ven dat er tegenwoordig betere Nederlandse speelfilms wor den gemaakt dan Kniertje uit 1935, waarvan we vorige week woensdag bij de Tros een fragmentje te zien kregen, met de befaamde Esther de Boer-van Rijk in de titelrol. Dat ziet er naar moderne maatstaven voornamelijk lachwekkend uit: on eindige traagheid, zogenaamd geladen stiltes, dialogen zoals nog nooit een bij zinnen zijnde Nederlander die in het gewone leven over zijn lippen zou kunnen krijgen. Maar tegelijk moet worden aangetekend dat die gigantische aandacht voor de Nederlandse (c.q. Friese, dit jaar voor het eerst) speelfilm van de laatste twee weken mij nogal over spannen voorkomt. Zo geweldig is het nu ook allemaal niet, dat kunnen we toch in alle nuchterheid samen vaststellen. Het komt allemaal door de Nederlandse Filmdagen in Utrecht, waar de ene na de andere uitzending waar het medium film nogal eens aan de orde komt overheen rolt als ware het een cultureel wereldwonder. En dat terwijl de modale speelfilm van Nederlandse makelij in de bioscoop zelden of nooit meer dan een 100.000 bezoekers bij elkaar weet te sprokkelen... Nou, lOO.OpO, dat is toch nog heel wat, hoor ik u denken. Dat L het misschien ook wel, als je die mensen samenbrengt op een plein voor een demonstratie. Maar als we ons realiseren dat datzelfde aantal in de kringen van televisiemakers een diepte punt in kijkcijfers zou betekenen, en reden om het programma dat die „ton" kijkers scoort ijlings af te voeren van het zend- schema, dan kunnen we met een scheef oog kijken naar de manier waarop ze in Hilversum toch hysterisch worden van dat gefilm. Komt dat misschien door het gegeven dat tegenwoordig vrij wel geen speelfilm meer kan worden gemaakt zonder dat er geld van deze of gene omroep in wordt gestoken? Kijkgeld van u en mij, dusDan kun je niet meer spreken van journa listieke benadering of zo iets, dan is er heel rechtstreeks spra ke van belangenverstrengeling, waardoor al die interviews en reportages en fragmenten vertoningen niets meer of minder zijn geworden dan heel ordinair reclame. Heel duidelijk werd dat bij voorbeeld bij de NOS, die een spe ciale produktie op het scherm bracht waarin de produktie van „De Dream" (de Friestalige speelfilm van Pieter Verhoeff) uitgebreid de revue passeerde. Inclusief geruzie over het uitlo pen van het aantal draaidagen, het passen van kleding, het ophangen van een imitatiemaan („Zie de maan schijnt door de bomen"), het doorbrengen van de vrije tijd (bij de Elfsteden tocht), het vermommen van moderne boerderijen tot negen tiende eeuwse krotten, het uit de bodem rukken van heden- Die film werd gemaakt en vertoond, ik kan het niet an ders zien, dan als gratis reclame voor de film in kwestie, waar geld van de NOS in zit. En dat geld moet er weer uit komen natuurlijk; het gaat heus niet alleen maar om de mogelijkheid dat die film straks ook op de televisie zal worden vertoond. Er is dit jaar geen prijs uitgereikt aan een filmprogramma op de televisie. Dat kon ook niet natuurlijk. Cinevisie van Cees van Ede is verdwenen, de VARA is halverwege het seizoen gestopt met haar filmprogramma, de Tros houdt het op good old Simon van Collem die voornamelijk coquetteert met zijn relaties in Hollywood (van wie ik het altijd weer knap vind dat zij het kreupele Engels van ome Simon kunnen verstaan), de KRO weet nooit veel beter te doen dan informatie over films te laten ondersneeuwen in quizvragen. De verwoede po ging van Hans van Willigenburg om in zijn recente editie van Films en Fans alle Nederlandse filmers en acteurs stroop om de mond te smeren leverde gelukkig ook geen nominatie op... Nog even terug naar dat fragment uit Kniertje van het begin. Het was te zien in een heel vreemd soort documentaire, waar in de historie van de Bijstandswet op zogenaamd speelse wijze werd uitgelegd onder leiding van Kees Brusse en op tekst van Eli Asser. Het resultaat was een programma dat meer had van een videoinstructie voor beginnende welzijnswerkers dan van een volwassen televisieprogramma. Onthullend te zien hoe een uitstekende actrice als Olga Zuiderhoek (met een rijk ver leden bij onder meer het Werktheater) werd veroordeeld tot het voorlezen van stukjes uit de Staatscourant. RENE DE COCQ Nederland NEDERLAND 1 M 15.35 Welles, nietes, recht streeks discussieprogram ma, waarin een hoofdgast en een vast panel samen met voor- en tegenstanders praten over een actueel on derwerp. Presentatie: le- gien Kromkamp 16.20 NCRV Jeugdmatinee, met om 16.20 De Kameel, gefilmd portret en om 16.27 Het sprookje van Tsaar Sul tan, Russische tekenfilm NOS 17.30 'Aft-Journaal NCRV 17.46 Los-Vast-Kuipspekta- kel, hoogtepunten uit het Kuipspektakel dat op 10 augustus j.l. gehouden werd TELEAC 18.25 De Supermachten, voorlichtingsprogramma >18.40 Planten verzorgen in huis en tuin, voorlichtings programma NCRV 18.55 (DDe Fabeltjeskrant, afl.: Spanborden 19.00 Thomas en Senior (1), zevendelige jeugdserie van Karst van der Meulen en Piet Geelhoed. De 12-jarige Thomas verhuist in de zo mervakantie naar een ande re woonplaats. Alle kinde ren uit de buurt zijn op va kantie, zodat het er naar uitziet dat het een saaie va kantie zal worden 19.25 The Cosby Show, Ame rikaanse comedy-serie. Het echtpaar Huxtable probeert samen hun vijf kinderen op te voeden en de baas te blijven. Maar ook het omge keerde komt soms voor NOS 20.00 Journaal NCRV 20.28 Schatten en schieten, spelprogramma tegen de achtergrond van een strip achtig decor, met Eddy Becker en Wouter Stips 21.20 Farce Majeure, satirisch programma waarin Fred Be- navente, Jan Fillekers, Henk van der Horst, Alexander Pola en een speciale gast reageren op toestanden van vandaag de dag 21.50 Rondom Tien: Is een slecht geheugen te gene zen? Discussie-programma van Henk Mochel 22.35 Hill Street Blues, Ame rikaanse politieserie. De eerste zaak die Joyce als officier van justitie behan delt, is juridisch èn emotio neel een vuurproef ~|23.20 Majoor Bosshardt 50 jaar officier, special van 'Ander Nieuws' ter gelegen heid van het feit dat 'de majoor' deze maand haar 50-jarig jubileum bij het Le ger des Heils viert NOS 23.50 Journaal NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Paspoort voor Italianen 18.30 Sesamstraat 18.45 mJeugdjournaal 19.00 Journaal IKON 19.12 mFamilie Wijntak, zes delige tv-serie. Afl. 1: De dubbele bodem (zie elders op deze pagina) 19.38 Kenmerk, actualiteiten rubriek geheel gewijd aan Paraguay NOS 20.00 Denkbeeld: Leven en laten leven (1), serie van vier programma's over sexualiteit, voortplanting, ouderschap, kinderen 20.55 Panoramiek, actualitei tenprogramma met een-dis cussie over de oost-west verhoudingen 21.30 De Tiendepenning (4). Vijfdelige serie over remi gratie van gastarbeiders. Vanavond een filmdocu mentaire over een dag in het Turkse dorpje Karacaö- NOS 22.30 Journaal 22.45 Den Haag Vandaag 23.00 Studio Sport extra. EK Volleybal: samenvatting van de wedstrijden Hongarije - Nederland (dames) en Bul garije - Nederland (heren) 23.30 Nieuws voor doven FILMNET BRT 1 18.05 Plons, kleuterserie 18.10 Emma en Opa 18.20 Candy, Candy, Japanse teken filmserie. Afl.: Een teken van vriend- 19.15 Veilig en zuinig autorijden, achtdelige serie. Afl. 3: De onderde- Presentatle: Jessie 19.45 Journaal 20.10 Politieke Tribune 20.15 Kunstzaken' 20.25 I.O. Quiz met denk- en weet- vragen gepresenteerd door Herman r het volk. Wat gebeurt er als c ook de verplichte anti-conceptie, want de slogan 'één koppel, één kind' wordt streng nageleefd 21.45 Last Night of the Proms (1). Werken Sir William Turner Walton 22.55 Journaal en Coda BRT 2 19.00 Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische tv-serie. Be paalde uitlatingen van Patricia jagen John op stang en hebben ook hun uitwerking op Angela 19.25 Tijdrover. Doe-het-zelf 19.42 Programma-overzicht 21.30 De Octopus (La Piovra, 5), II Paola dwingen Corrado In een benar de positie. Hij laat Clrinna met een vals medisch attest overplaatsen naar een privèkllniek. Als hij hem vrijlaat zal hij Paola terugzien RTBF 1 17.20 Nouba Nouba, gevarieerd kin derprogramma 17.50 Carrefours, kinderprogramma Pierre Dux e.a. Regie: Jacques Deray. he|pt M|Che| Gerfaut sterft op weg naar het huis. Al snel komt Michel er achter dat dit geen gewoon ongeluk was 21.50 Face a face 22.50 Journaal 23.15 Tribune économique et socia- MUSIC BOX/TV 5 sentatle: Martin (16.00) Julie met Eurochart, de Europarade van Music Box (17.00) en Sunie (18.00). 19.00 La grande chance 20.35 La Suisse au fil du temps, magazine over de Jura 21.45 Folklore International 22.00 Nieuws 22.30-01.00 [SNon-stop videoclips. H Ondertiteling via TeleTekst. GD Uitzending In stereo. E Zwart/wlt-ultzending. ■EZwart/wit-ultzending met on dertiteling via TeleTekst. S3 Bij met-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele Duitsland DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau 16.10 Frauengeschichten. 'Anna Wimscheider: boerin en bestseller- schrijfster', documentaire 16.55 SpaB am Dienstag 9.00 Falcon Crest, Amerikaanse s Expeditionen ins Tierreich. vensgevaar is geweken maar mis schien blijft hij wel voor altijd blind. Ondertussen vraagt hij Donna een oogje op J.R. te houden 22.30 Tagesthemen 23.00 KuTturwelt. 'Stadt in Dur und Moll', reportage over het internatio nale Muziekfestival in Stuttgart 00.00 Tagesschau 00.05 Nachtgedanken. Overweging door Hans Joachim Kulenkampff DUITSLAND 2 16.00 Heute 16.04 Pinnwand 16.20 Pfiff, sportstudio voor Jonge kijkers 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd programma 17.45 Mein films met Bi 18.20 Es müa nicht immer Mord sein, tv-serie. Afl.: Nur eln Routlnefall 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Neue Deutsche Filme: Früh- tingssinfonie, film van Peter Schamo- ni over de liefdesgeschiedenis van Clara Wieck en Robert Schumann, ook over de haat-liefde verstandhou ding tussen Schumann en Friedrich Wieck. de vader van Clara 21.15 WISO, sociaal-economisch ma gazine 21.45 Heute-journal weer een doel als hij zijn zinnen heeft gezet op Madame Sleyer, de ex- -vrouw van kasteelheer Gluthammer. Deze is echter niet bereid zijn ex-echtgenote zo maar te laten gaan 00.05 Heute DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde 20.00 Tagesschau 21.00 Formel Eins. Overzicht van de ARD Hitparade 21.45 Landessplegel 22.15 Monitor im Kreuzfeuer 23.00 Die Leiden der Besiegten. 'Tien jaar In de Vietnamese Gulag', Engeland SKY CHANNEL 16.00 EPat Sharp Show 16.50 EMonster* of rock, met Amanda Redington 17.35 EEngelse top 50, met Peter Powell 18.30 The Brady Bunch. Afl.: Mike's gelt een boer zijn land af 00.10-01.00 EEngelse top 50 (herh.) BBC 1 17.00 John Craven's Newsround, jeugdjournaal 17.10 Think again 17.35 Charles in Charge, Ameri- 18.00 Journaal 18.35 London plus 19.00 Telly Addicts, spelprogramma *20.50 Points of view informatieve serie. Afl.: What makes 23.45 Weerbericht BBC 2 17.30 Nieuwsoverzicht voor doven 17.35 Laramie, tv-serie 18.25 Open to question. Vandaag: 21.00 Lame Ducks 21.30 Probation. Afl.: The Lifer 22.10 Winter Harvest 23.00 Newsnight, met hoogtepunten van de Labour Party Conference, Bournemouth 23.55 Weerbericht 00.00-00.25 Open University ITV 17.15 Emmerdale farm 17.45 Nieuws 18.00 About Anglia, regionaal maga- 19.30 Name the tune, muzikale quiz 20.00 Elkie and our gang, showpro gramma rond zangeres Elkie Brooks 21.00 Travelling man, politie-serie. Afl.: On the hook 22.00 Nieuws 22.30 First Tuesday TV-morgen NEDERLAND 1 NOS 09.00 Schooltv 09.30 Nieuws voor doven 09.35 Schooltv 13.00 Nieuws voor doven VARA 14.30 De Film van Ome Willem 15.00 Pippi Langkous, Zweedse kinderserie 15.25 Op Weg, tv-serie 16.15 Zo jong als je je voelt... (1), Engelse comedyseri Journaal VARA 17.46 Je ziet maar NEDERLAND 2 Jaap, jeugdserie 16.35 Theo A Thea 16.46 Toen de egels groter werden 17.07-17.30 Kleuterclips MUSIC BOX DUITSLAND 1 0945 ARD'Rotgeber 10 00 Tag»- achau und Tagesthemen 10.23 Friih- lingssinfonie 12.10 Monitor 12.55 Persoverzicht 13.00 Tagesschau 16.55 Florian 14 17.50 Tagesschau DUITSLAND 2 16.04 Neues aus Uhlenbusch Unser Fraulein Lehrer 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.50 Trio mit vier Fausten, tv-serie SKY CHANNEL Trax. Herhalingen 14.05 A gift to last 15.05 Family 16.00 EPat Sharp Show 16.45 EYoung, Free Single, met Gary Davies BBC 1 10.50 Labour Party Conference 12.30 Journaal 12.54 Nieuwsover zicht voor doven 13.00 Pebble Mill at one 13.45 Mop Smiff 14.00 La bour Party Conference 15.52 Regie- ITV 13.30 A Country Practice Sport Special 16.00 Orm and cheep 16.10 Doris 16.45 Hold Tightl 17.15 Bio kbusters 17.45 Nieuws Boeken. 20.03 Het Evenement. 21.02 Buiten Beeld. 22.02 Het Bericht. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. VARA: 00.02 De nacht klinkt anders. 02.02 Groot licht. 05.02 Werklicht HILVERSUM 2 TROS: 16.00 TROS Nieuws Show. 17.30 Nws. 17.36 TROSAktua. 18.00 Nws. 18.10 Het journalistenforum. 19.00 TROS Klan- boek. 21.30 De Ultgetredene, hoorsp. 22.14 Finale. 22.30 Nws. 22.35 The- ophilipus North, hoorsp. serie. 23.00 Proeflokaal HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De Avond- spits. VARA: 19.02 Dubbellisjes. 20.02 Popkrant. 21.02 Moondogs. 23.02 Morgen gebeurt het HILVERSUM 4 NCRV: 17.00 Populai- re klassieken. Werken van Reger. 23.00 De onverbetelijke heer Bach, "i het kader van de Hoor- Uitzending van de PSP. AVRO: 18.30 De berg heeft een muis gebaard. NOS: 19.00 Nieuws voor buitenlan- OMROEP RIJNLAND 17.30 Politiek en economie. 18.30 Varla-Tussenfa- se. 19.00 Regionale muziek. Morgen HILVERSUM 1 V morgen. 9.03 Mi 10.32 Kletskop. 12.03 l Nederland Muziel Kletsmajoor. 14.15 .30 Middenin. 17.03 K idagmagazine HILVERSUM 2 7.00 t> Nws. 11.33 Radioweekblad. 14.00 De Schuurpapier. 14.30 Nws. 14.33 Wel 15.00 Leef-tijd-genoeg. de, hoorsp. Deel 1. NOS: 16.30 Nws. HILVERSUM 3 EO: 7.03 Ronduit mu- sic-time. 9.03 Gospelsound. 10.03 Muziek motief. 11.03 Country Trail. NOS: 16.04 De Nationale Hitparade HILVERSUM 4 NCRV: 7.00 Het leven de Woord. 7.10 Preludium. 8.00 Nws. 8.05 Platennieuws. 8.45 Te Deum Laudamus. 9.15 Onder de Hoogte- Walsen van Waldteufel. 13.00 Nws. 13.02 Klass. muz. voor bariton en piano. 13.30 Orgelconcert vanuit Am- Sterdam. AVRO: 14.00 Telefoonnum mer 39211. 15.30 Puur cultuur. 15.45 Muziektheater. 16.30 Trugblik op het afgelopen Kurhausseizoen (1) HILVERSUM 5 NOS: 09.03 NOS- -Sportief. 9.25 Waterstanden. TELE AC: 9.30 Follow through. Engels voor gevorderden (4de introd.). RVU: 10.00 RVU Taairevue. AVRO/VARA: 10.30 Schoolradio RADIO RIJNMOND 7.30 Actualiteiten- magazine: Reportages.' spel, weer, verkeer, etc. 16.30 Middagmagazine:

Leidse Courant | 1985 | | pagina 19