F VERTEGENWOORDIGER BUITENDIENST (m/v) roelond Foto-oPFsefcbu 1 GROEPSLERAAR m/v OEGSTGEEST MEDEWERKER m/v =c-=rm verpleegkundigen m/v o _NWd Medewerk(st)er administratieve dienstverlening 6 assistent meelzaken E m/v Energiebedrijf Rijnland| Informant m/v LEIDSE COURANT ZATERDAG 28 SEPTEMBER 1 Sijthoff Pers zoekt voor de afdeling Advertentie- Exploitatie Haagsche Courant/Het Binnenhof/ Leidse Courant een die zowel regionaal als lokaal inzetbaar is. Tot zijn/haar taak behoort het onderhouden van de kontakten met de adverteerders en potentiële adverteerders, met als doelstelling het zodanig bewerken van deze relaties dat een optimale advertentieverkoop gewaarborgd is. De kontakten met adverteerders worden zowel persoonlijk, schriftelijk als telefonisch onderhouden. Voor deze funktie zoeken wij een kandida(a)t(e) met: - een opleiding op MAVO/HAVO-niveau, - een commerciële instelling, - zo mogelijk verkoopervaring in de dagbladsector, - een leeftijd van ongeveer 25 jaar. Wij bieden o.a. een aantrekkelijk salaris, een gratificatie ter grootte van een extra maand alsmede uitstekende pensioenvoorzieningen. Indien u meer wilt weten omtrent bovengenoemde funktie kunt u zich wenden tot de heer H. W. van der Ven, hoofdvertegenwoordiger Advertentie- Exploitatie Haagsche Courant/Het Binnenhof/Leidse Courant. De heer Van der Ven is telefonisch bereikbaar onder nummer 070- 190690. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie, postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage, ter attentie van de heer H. L. M. Heijmans. Gaarne op brief en enveloppe het vakaturenummer HH-85031 vermelden. Gelet op het spoedeisende karakter van de yakature vinden de externe en interne wervingsprocedure gelijktijdig plaats, waarbij interne kandidaten voorrang zullen genieten. Sutholl Pers is één van de vi|l grootste dagblad-uitgevenien in ons land. onafhankelijk van enige partn ol belangengroepen voomameliik geonènteerd op de provincie Zuid Holland Zi| geelt onder meer uit: de Haagsche Courantde Goudsche Courant en het Economisch Dagblad, en voert de redactie van het Rotterdams Nieuwsblad. Als moedermaatschappij geeft ni in samenwerking met Westerpers B V. uit: Het Binnenhol en de Leidse Courant en in samenwerking met van der Dnlt b v te Riiswiik een 40- tal gratis in Zuid-Holland verspreide huis-aan-huisbladen onder de merknaam Randstad-Edities. Abonnees in de Goudse regio worden van plaatselijk nieuws vooraen door middel van diverse aparte regio-katems. Abonnees in de Haagse regio door plaatselijke nieuwsbladen De totale lezersknng van het bladenpakket overechnidt ruimschoots het miljoen. De redacties van deze regio-katems en plaatselijke nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied. In samenwerking met het Franse bednjf SVP participeert Sijtholf Pers in 'SVP Sijthoff'. De2e onderneming is gespecialiseerd in informatieverstrekking aan het bednilsleven en (overheidsinstellingen. Voor verlader en vervoerder biedt de dochteronderneming 'Transpotel' informatie-faciliteiten via het Viditelsysteem. De centrale directie, de hoofdredactie, de technische productie, de commerciële, administratieve en sociale aldelingen, alsmede het computercentrum zi|n gevestigd in een modem bednjlscomplex te Rijswijk, tevens hoofdkantoor van de onderneming, die met area 1500 personeelsleden behoort tot de middelgrote bednjven in ons land. SIJTHOFF PERS komt ons team versterken? Drukkerij Roeland Foto-Offset B.V. is een middelgroot grafisch "bedrijf met een afwisselend pakket drukwerk, dat grotendeels vanaf ontwerp tot en met afwerking in eigen bedrijf wordt verwerkt. - Voor ons snelgroeiend orderpakket zoeken wij in de drukkeri| versterking van het team WILT U MEER WETEN. OF EEN AFSPRAAK MAKEN? Stichting Katholieke Scholen Katwijk Het bestuur van de Stichting Katholieke Scholen Katwijk vraagt voor de onder haar bestuur staande basisschool „Mgr. Bekkers" Het aantal uren bedraagt 10, waarvan on geveer 6 1/2 uur lesgebonden. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij een Rooms-katholieke geloofsovertuiging hebben. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de directeur van de school, dhr. M. P. H. WINCKELS, tel. school: 01718-27126. Sollicitaties kunt u binnen één week na het verschijnen van de advertentie richten aan de secretaris van het bestuur, MEVR. A. J. LOMMEN-HOONDERD, Synthese 13,2224 RC Katwijk. RK I.V.O. Scholengemeenschap „Duinzigt" vraagt met ingang van 21 oktober a.s. DOCENT(E) ENGELS Plm. 12 uur. Ter vervanging wegens ziekteverlof. Inlichtingen bij de directeur drs. A. J. Ver met, telefoon 071-171131. Brieven te richten aan het bestuur van de bovengenoemde scholengemeenschap p/a Postbus 1228, 2340 BE Oegstgeest. Op de afdeling financiën c.a. van de gemeenschappe lijke sekretarie van de gemeenten Leimuiden en Rijnsaterwoude wordt In verband met benoeming van de huidige functionaris elders gevraagd een MEDEWERKER (M/V) - verwerking en administratie van het betalingsver keer, inclusief dat van de uitkeringsadministratie: - boeking van de kassiersadministratie door middel van een office-computer (LogAbax LX 2500); - opmaken en verwerken van een deel der belas tingkohieren; - overige op de afdeling voorkomende werkzaamhe den. Functie-eisen: een vooropleiding op HAVO- ol MEAO-niveau, aange vuld met studie voor of bezit van praktijkdiploma boekhouden en/of het diploma moderne bedrijfsad ministratie. Kandidaten met enige ervaring genieten de voorkeur. Salaris: Afhankelijk van ervaring en opleiding tot maximaal 2.725.-per maand. In verband met de samenstelling van de afdeling wor den vrouwelijke kandidaten nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Nadere informatie omtrent deze functie kan worden ingewonnen bij chef van de afdeling de heer G. Ver- weij, tel. 01721-9240. Sollicitaties: Binnen 10 dagen te richten aan het College van Bur gemeester en Wethouders van Leimuiden, Postbus 81, 2450 AB Leimuiden. Het Groene Kruis Den Haag is een Instelling voor maatschappe lijke gezondheidszorg, gezinszorg, kraamzorg en klnderzorg. Binnen deze diensten zijn ondermeer wijkverpleging, consulta- Itieburo's, uitleen van verplegingsartikelen, gezins- en bejaar denhulp, kraamverzorging thuis en een aantal kinderdagverblij ven In uitvoering. Ter versterking van de financiële administratie vragen wij een Van deze medewerker verwachten wij dal deze samen met kollega's de geautomatiseerde administraties verzorgt en de periodieke ver slagleggingen en begrotingen voorbereidt. Onze gedachten gaan uit naar een lunktionarls die: - in het bezit is van het MBA-diploma - ervaring heeft met financiële administraties en verslaglegging - bekend is met automatisering beschikt over goede kontaktuele eigenschappen in de leeftijdsklasse 25 tot 35 jaar. Honorering vindt plaats volgens de geldende CAO-regeling. Een psycho-technisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie- procedure. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Het Groene Kruis Den Haag. Van Speijkstraat 31, 2518 EV DEN HAAG T.a.v. de administrateur de heer E. Sterk. „Het Diaconessenhuis" Leiden De Christelijke Vereniging "Het Diaconessenhuis" te Leiden met 333 bedden en 670 medewerkers is een algemeen zieken huis met een regionale funktie In het ziekenhuis zijn vrijwel alle specialismen aanwezig. Het ziekenhuis ligt op een loopafstand van circa 10 minuten van het statioa Op diverse afdelingen binnen de verplegingsdienst ontstaan binnenkort vakatures. Wij zoeken daarom kontakt met part-time/full-time Funktie-informatie Tot de werkzaamheden behoren naast de gebruikelijke verpleegkundige handeling, het begeleiden van inservice leer lingen en van HBO-V stagiaires alsmede het deelnemen aan afdelingbesprekingen. Funktie-eisen Wij zoeken kandidaten die in het bezit zijn van het diploma A-verpleegkundige, HBO-V of MBO-V. Arbeidsvoorwaarden Het salaris is overeenkomstig de NZR-richtlijnen waarbij het salaris tussen t 2.244,- en t 2.940,- bruto per maand bedraagt. Met ingang van 1 januari 1986 vindt indeling van de funkties plaats volgens de FW.G. De overige arbeidsvoorwaarden zijn konform de GA.Q-Ziekenhuiswezen (zoals een reiskosten vergoeding, een studiekostenvergoeding). Inlichtingen Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd ver plegingsdienst, RMG Roos, telefoon 071-178178, toestel 7100. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties kunnen vóór 12 oktober as. worden verzonden aan de afdeling personeelszaken van Het Diaconessenhuis, postbus 9650, 2300 RD Leiden, onder vermelding van vakaturenummer P 122-37. De werktijden liggen tussen 19.00 en 23.00 uur; de werkoverdracht vindt 1x per week overdag plaats. Het werkschema Is in principe 1 week dienst, daarna 2 weken vrij. Geboden wordt: een goede introduktieperiode werkbegeleiding salaris en arbeidsvoorwaarden - de aanstelling geschiedt in eerste instantie voor dón jaar. Gevraagd wordt: - diploma M.G.Z. of H.B.O.V. met wijkervaring - bereidheid om elkaar te vervangen tijdens vakantie en dergelijke. Nadere inlichtingen worden verstrekt door Ina Nienhuls, hoofdwijkverpleegkundige. tel. 079-512921. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te rich ten aan: KRUISVERENIGING ZOETERMEER t.a.v. de heerG. Fieret, Postbus 565,2700 AN Zoetermeer. Nationale Woningraad Almere - Assen - Baarn - Deventer - Nunspeet Schiedam Tilburg Gemeentelijk Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de Gemeente Leiden, gelegen te Oegstgeest. De Sector Wonen van psychiatrisch ziekenhuis En degeest bestaat uit 5 verschillende teams waaron der het team Verpleging. Hoofdtaak van het team Verpleging is de kortdu rende revalidatie en de langdurige intensieve zorg verlening aan bewoners. Binnen het team werken ongeveer 40 medewer kers met uiteenlopende opleidingsachtergronden. Naast gediplomeerde B-verpleegkundigen bestaat het team uit ziekenverzorgenden, verpleegas- sistenten en leerlingen van de inservice-opleiding tot B-verpleegkundige. Wij zoeken voor het team een ziekenverzorgende (m/v) voor 32 uur per week Vereist is een afgemaakte ZV-opleiding. Veel waar de wordt gehecht aan het kunnen werken in team verband en het beschikken over het nodige geduld en inlevingsvermogen. Ervaring in het werken met lichamelijk en geestelijk gehandicapte bewoners is een pré. Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd en er varing maximaal f 2960, bruto per maand bij een 38-urige werkweek. Sollicitaties binnen 10 dagen te sturen aan: Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, team Perso neel, Opleiding en Organisatie, t.a.v. Hans van Diepen, personeels-consulent, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* De Nationale Woningraad (NWR) is een belangenbehartigings- organisatie op het terrein van de volkshuisvesting. De aangeslo ten woningcorporaties en gemeenten beheren gezamenlijk ca. 1.2 miljoen woningen. Voor deze leden wordt o.m. de advies- en dienstverlening ver zorgd op sociaal, organisatorisch, juridisch, bouwtechnisch, administratief en financieel-ecortomisch gebied. Ten behoeve van ons rayon West-Nederland, standplaats SCHIEDAM, vragen wij voor de afdeling Administratieve Dienst verlening (AAD) een De werkzaamheden zullen bestaan uit: de accountantscontrole bij woningcorporaties (de begeleiding bij) het samenstellen van jaarrekeningen het leveren van administratieve bijstand de begeleiding bij administratieve automatisering. De uitvoering vindt deels op kantoor deels bij de cliënten plaats. Wij denken aan kandidaten van ca. 23 jaar, die beschikken over een voltooide opleiding MBA Rijbewijs B is vereist; ervaring op het gebied van accountants controle strekt tot aanbeveling. Geboden wordt een ambulante functie en een aanvangssalaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, lussen t 1.948,- en t 2.912,- bruto per maand (verdere uitloop is mogelijk). De secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een studiekosten- en reiskostenregeling, zijn zonder meer goed te noemen. Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken van de Nationale Woningraad, Postbus 50051, 1305 AB ALMERE. IZ< De afdeling Meet-, Proces-, Telecom- Regeltechniek (M3) ressorteert onder de hoofdafdeling Electriciteit (E). Op deze afdeling bestaat de vacature van Het takenpakket bestaat onder meer uit: e beheren en ontwikkelen van toonfrequenttechnieken; e beheren en ontwikkelen van comptabele meetopstellingen; e verrichten van bijzondere metingen ter ondersteuning van de technische afdelingen; verrichten van technisch administratieve werkzaamheden; adviseren en ondersteunen van de coördinator Meetzaken; deelnemen aan besprekingen, zowel in- als extern. Functie-eisen: e MTS-E-diploma. danwel een gelijkwaardige opleiding; e applicatiecursus in electronica en meettechniek; e goede contactuele eigenschappen; e goede talenkennis i.v.m. het bestuderen van buitenlandse vakliteratuur; bereidheid tot verdere studie; praktijkgericht denken; rijbewijs BE. Ervaring in bovengenoemde werkzaamheden en de meettechniek (b.v. hiei bij een Energiebedrijf) strekt tot aanbeveling. ren de Informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer ^er Ing. S. Hamerling, chef van de afdeling M3, telefoon (071) 25 23 60. nar Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring tenminste hot 2.336, - en ten hoogste 1 4.098, - bruto per maand (exclusief de bij heü de overheid geldende salarisinhoudingen). De gebruikelijke rechtspost- fier tieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Het resultaat hiervan kunt u bespreken met het onder zoeksbureau, voordat rapport aan het bedrijf wordt uitgebracht. Van kandidaten wordt verwacht dat zij bereid zijn tegen vergoeding storingswachtdiensten te verrichten. Derhalve is het noodzakelijk dat een kandidaat zich in Leiden of omgeving vestigt of gevestigd is. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland. Langegracht 70, 2312 NV LEIDEN, onder vermelding van vacaturenummer ER/85033/05. Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten, dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen Daarnaast is het bedriif belast met de produktie van elektriciteit m een eigen centrale, van -waaruit tevens warmte wordt geleverd ten behoeve van een stadsverwarmmgsnet en een aantal grote afnemers De produktie-eenheid m de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen. De Directie Woonruimteverdeling heeft de zorg voor de doelmatige enjJ rechtvaardige verdeling van woonruimte onder de geregistreerde woning- zoekenden. Voor de directie zoeken wij een (30 uur per week) De nieuwe medewerker/ster zal in samenwerking met de andere in- lel< formanten de volgende taken vervullen: [et het geven van informatie aan woningzoekenden, zowel telefonisch als op fTUIj het spreekuur, het maken van intakes van woningzoekenden, het maken van sociale rapportage, de behandeling van weigeringen van aangeboden woonruimte. deelname in diverse vormen van overleg. De functie-eisen zijn: goede sociale vaardigheden, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, kennis van de sociale kaart van Leiden, goede kennis van de stad, goede algemene ontwikkeling. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met MBO-niveau, waarbij erva- voi ring in een informatieverstrekkende functie tot aanbeveling strekt. ea fjn yg !vo leu Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrou wen. Vrouwen genieten voorrang in die functies waarin zij ondervertegen woordigd zijn. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Informatie over de functie kan worden inge wonnen bij de heer T.J. v.d. Valk, hoofd vai. de directie Woonruimteverdeling (telefoon 071-254379) of de heer A. Uljee (telefoon 071 254375). Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen twee weken na verschijnen van dit blad worden ge zonden aan de directie Personeel en Organisa tie, postbus 9100, 2300 PC Leiden onder ver melding van vacaturenummer 85.055.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 12