|ÏVK judo Ii>egint met Aziatische i riomf Henk Duut een vaak scorende voorstopper MOEZELDAL 395,- Nederlanders in één supportersvak Zesde profwielerploeg Gantwarg niet uit evenwicht Plaagstoten bij schaakstri jd iS'SIJTHOFF PERS TORT £eidóc@ou/ia*it VRIJDAG 27 SEPTEMBER 1985 PAGINA 9 shockeyteam joe voor meisje tONTO Een meisje mag niet in een nsteam ijshockeyen. Tot die uit- ik kwam een rechter in Toronto en 'oorde daarmee de droom van de ifjarige Justine Blainey, die al twee probeert opgenomen te worden in de •tie van Peewee Toronto Olympic. „Ik boos en geschockeerd". zei de 1,55 pr grote ijshockeyster nadat de Cana- in beslag namen, had uitgelegd. fne Blainey, die als een van de groot- talenten in de damesliga geldt, was alleen voor zich zelf naar de recht te gestapt, maar ook uit naam van alle pre ijshockeyspeelsters. Ze werd in streven gesteund door de vrouwen- BRUSSEL De KNVB krijgt voor de belangrijke interland België-Nederland, die op 16 oktober in het stadion van An- derlecht wordt gespeeld, slechts de beschikking over 4500 kaartjes, waarvan vijfhonderd recht geven op een zitplaats. Dat aantal is bestemd voor officials, spelers en de clubs die internationals voor Oranje leveren. De overige 4000 tickets betreffen staanplaatsen. De Belgische voetbalbond heeft giste ren in een brief aan de KNVB laten weten, dat de 4000 sup porters in één vak bij elkaar zullen gezet. De Belgische bond liet weten, dat het streng verboden is kaartjes door te verkopen aan Nederlanders. Als toch een Ne derlandse supporter het Brusselse stadion tracht binnen te ko men met een plaatsbewijs voor een ander dan het speciaal in gerichte vak, dan wordt hem de toegang geweigerd. De KBVB zei er niet bij hoe dat gaat worden gecontroleerd. Beckenbauer blijft bondscoach tot 1988 STOCKHOLM Franz Beckenbauer blijft tot 1988 bondscoach van het West- duitse voetbalelftal. De veertigjarige re cordinternational maakte dat gisteren voor het vertrek uit Stockholm, waar West-Duitsland zich via een gelijkspel (2-2) tegen Zweden voor de eindronde van het wereldkampioenschap in Mexico had geplaatst, bekend. Beckenbauer: „Ik heb bondsvoorzitter Neuberger gezegd, dat ik tot het Europees kampioenschap in eigen land beschikbaar zal blijven voor de huidige functie". Bec kenbauer trad in 1984 in dienst als coach van de Westduitse voetbalbond (DFB) als opvolger van Jupp Derwall. DFB-presi- dent Herman Neuberger verklaarde zeer ingenomen te zijn met het besluit van "der Kaiser". DEN HAAG Onvrede met de planhen van de Ko ninklijke Nederlandse Wielrenunie, KNWU, heeft Ne derland een zesde profwielerploeg opgeleverd. Piet Bos, lange tijd ploegleider bij een door Transvemij ge- sponserde amateurvereniging, laat duidelijk blijken dat zijn initiatief min of meer uit nood is geboren. „Wij waren al jaren bezig als gastrennersvereniging. In het nieuwe beleid van de KNWU is daar echter geen plaats meer. Binnen twee jaar moesten dit soort ploe gen worden afgebouwd. Districtsploegen moeten er ko men. Daar waren en zijn wij het absoluut niet mee eens". Voor de ploeg zijn tot nu toe twee renners gecontrac teerd: de Belg Jan Bogaert en de Nederlander Jan Jon kers. Bos voorziet geen problemen bij het aantrekken van andere renners. „In België zijn zo'n 120 werkloze beroepsrijders en ook ons land kent er wel een paar. Daarnaast zijn er ook amateurs die graag als prof ver der willen". Zege Van Vliet CARRICK-ON-SUIR Leo van Vliet heeft gisteren de tweede etappe van de Ronde van Ierland gewonnen. De renner uit de ploeg van Raas had na 185 kilometer van Wexford naar Carrick-on-Suir een voorsprong van 38 secon den op de Belg Eric van Lanc- ker. In zijn geboorteplaats hield de Ier Sean Kelly de lei derstrui. Hij zadelde de jury echter wel met een probleem Door de sprint om de vierde plaats te verliezen van Adri van der Poel, staan eigenlijk beiden op de gedeelde eerste plaats. Kelly mag echter in zijn geboorteland de leiders trui nog om de schouders hou den. bert van der Walle (rechts) elimineerde Theo Meijer. o DEL De eerste dag van de wereldkampioen- o tappen judo is een Aziatische geweest. In de finales o 1 de zwaarste categorieën deelden Japan en Korea o titels. De „vaste" kampioen in de zwaarste klasse 5 öshi Saito, de winnaar van het olympische goud in Angeles, verspeelde zijn titel aan de Koreaan Cho o )r een al in de eerste seconden opgelopen blessure. o de eerste de beste actie raakte de linkerarm van Saito be- q md in een val en zijn gewicht van 145 kilo zorgde voor een o tekking, die medische behandeling noodzakelijk maakte 8 r het oordeel van de op de mat geroepen Japanse ploegarts. o vernieuwde reglement staat dat niet toe, waardoor Saito, die jj l zijn blessure niet. verder kon, werd gedwongen tot opgave, a het half-zwaargewicht werd ook de olympische kampioen, o Hyung Jo uit Korea, onttroond. Maar dat was een normale 5 lerlaag. De nieuwe Japanse ster Hitoshi Sugai, die tot de fina- a il zijn partijen met een vol punt had gewonnen, moest in zijn j Bte wedstrijd bijna de volle vijf minuten gebruiken eer hij j lichte voordelen tenslotte met ippon verguldde. buiten de strijd om de medailles bleef Willi Wilhelm, die in j Jamsil-sporthal uit het olympische complex van Seoel geen minuten op de mat stond. Na zijn nederlaag tegen Veritsjev, Europese kampioen van dit jaar uit de Sovjetunie, mag de ]ibander zich afvragen of er voor hem nog een voortzetting I het toernooi op de laatste dag zal komen in de open catègo- De dalende prestatiecurve van de militair uit Waalwijk, die 1(c. I in Seoel heeft voortgezet, rechtvaardigt na zijn enige partij ii |le zwaaar-gewichtklasse nauwelijks een inschrijven bij „alle fs fcgorieen". 30 veau so to Meijer kan daarop veel meer recht doen gelden, omdat er Zijn geval nog een judoloopbaan voor hem ligt en Wilhelm 25 ten maar kan terugzien op prestaties uit een al wat verder !oo leden. Meijer heeft, in tegenstelling tot de zwaarste man uit os hloeg, tenminste meegedaan op het niveau dat van deelne- 60 rs aan wereldkampioenschappen mag worden verwacht. Na te hard bevochten overwinningen op Vieira (Brazilië) en 66 »d (Finland), werd hem de weg versperd door Robert van de 11e, een Belg met meer dan Europese faam. Meijer voelde 3 sterker dan in Hamar, waar vroeg in dit jaar om de Europe- tels werd gestreden en waar hij met een vijfde plaats de bes- ederlander werd. i/2 bewees zijn groeiende kracht in de eerste twee ronden, arin hij door zijn onblusbare aanvalsdrift kleine voordeeltjes wierf tegen Vieira en Lind, die gewoon niet opgewassen wa- i/4 i tegen zijn stormachtige stijl. De derde tegenstander was on- 78 irkomelijk voor de pas twintig-jarige student Lichamelijke voeding. Net als in Hamar strandde hij op Robert van de ille, die daar de Europese titel behaalde en in Zuid-Korea, /2 W Japanners en Koreanen op de eerste dag heersten, slechts /ö.oond werd met brons. /8 ijer ging op dezelfde manier onderuit als in Noorwegen. De /a g maakte opnieuw gebruik van een aanval naar de benen 78 i zijn tegenstander, waaruit hij, al na vijftien seconden, een Zenlijk voordeel (yuko) distilleerde. Een judoka met de erva- /8 g van Van de Walle geeft een dergelijke winst niet meer uit ïden. „Stom", verzuchtte Meijer na zijn nederlaag, „dat ik er /a er ben ingetrapt. In Hamar gebeurde precies hetzelfde, alleen 78 irde het toen wat langer. Ik had er gewoon niet op gerekend hij het weer op dezelfde manier zou doen. Noem het maar mI gebrek aan ervaring." ROTTERDAM Terwijl tussen twee trainingen door ploegmaats in oefen tenue na het nuttigen van de lunch door de gangen van de catacomben in de Kuip drentelen komt Henk Duut in burgerklof fie aanslenteren. De Feye- noorder volgt deze week een aangepast trainings schema, want een afgelo pen weekeinde tegen FC Den Bosch opgelopen en kelblessure moet even worden ontzien om de voorstopper in staat te stellen komende zondag in actie te komen. En als het even meezit ook een paar dagen later in de re turn voor het Europa Cuptoernooi tegen Spor ting Lissabon. Dat laatste duel wil Duut (21) voor geen geld missen, want uitgerekend hij was ervoor verantwoordelijk dat Feye- noord zich nog een kansje mag toedichten op het bereiken van de tweede ronde. Duut immers zorgde er in Portugal medio vorige week voor dat een kansloze achterstand van 3-0 een wat gunstiger aanzien kreeg en een licht perspectief biedt komende woensdag. Henk Duut kijkt met genoe gen terug op dat veelbeteke nende moment in Lissabon. Dat model kan staan voor de ontwikkeling, die de Rotter dammer dit jaar doormaakt. Voor het eerst sinds het begin van zijn profcarriere is de be snorde, lange verdediger vrij van teleurstellingen en tegen slag. En dat is in zijn spel da nig te merken. Hij ontpopte zich vooral in het begin van deze competitie tot een schot- vaardige speler van het on danks kwalitatief wat mindere spel toch qua puntenoogst suc cesvolle Feyenoord. „Ik heb altijd vrij veel ge scoord", vertelt Henk Duut over zijn huidige produktieve daden. „Ik ben vroeger altijd aanvaller geweest, maar sinds mijn komst bij Feyenoord als twaalfjarige werd ik vanwege mijn lengte in de verdediging gezet. Maar vooral in thuis wedstrijden krijg ik regelmatig de opdracht om naar voren te gaan als het kan". Wat dat betreft is er sprake van een goede wisselwerking tussen Duut en Feyenoords nieuwe libero Ivan Nielsen. „Rambo, zo noem ik Nielsen, is ongelooflijk sterk en beurte lings komen we mee op. Ik speel liever met Nielsen samen in het centrum dan met bij voorbeeld Michel (Van de Korput; red.). Die was meer de man van de pass en hij speelde vaker voor zijn verdediging. Nielsen en ik spelen meer naast elkaar. En dat gaat goed". Jongste libero Henk Duut maakte een viertal seizoenen geleden zijn op wachting bij Feyenoord als de jongste libero van de eredivi sie. Hij viel op door zijn wat lakoniek ogende spel en zijn niet van zelfverzekerdheid ge speende totale optreden. Na het vertrek van de trainer, die hem vertrouwen en een kans had geboden, Jezek, kwam Kraay. En met de huidige technisch directeur van PSV heeft Duut het nimmer goed kunnen vinden. „Ik werd tijdens de trainingen voortdurend gekat. Als een. ander drie meter overschoot werd dat normaal gevonden. Als het mij gebeurde werd ik uitgescholden. Kraay zag het kennelijk niet in mij zitten en dat liet hij me bij herhaling weten ook. Ik zag het in hem trouwens ook niet zo erg zit ten. Achteraf ben ik niet eens ongelukkig met die periode. Want je leert wel door teleur stellingen". „Toen Libregts kwam kreeg ik weer een kans. Ik kon toen zelfs als laatste man gaan spe len, met Michel als voorstop per. Dat ging niet slecht, maar toen kreeg ik andere tegen slag. Een meniscus-operatie was noodzakelijk en toen ik terug kwam draaide het elftal en stond ik er naast. Vorig sei zoen kreeg ik geelzucht en stond ik een paar weken bui tenspel vanwege een enkel, die in het gips moest. Mijn en kels zijn kennelijk mijn zwak ke punt, want ook nu heb ik daar weer last van. Maar toen ik in februari, veel eerder dan verwacht, weer kon spelen stond ik er weer in en ik ben er niet meer uit geweest". Henk Duut vierde zijn rentree als middenvelder, maar vanaf het begin van dit seizoen - mede door het vertrek van Van de Korput naar FC Köln - is hij voorstopper. En met succes. „Mede dank zij het vertrouwen van Fafié", deelt de Feyenoorder mee. „Hij was ook de man, die mijn zelfver trouwen terugbracht door me een paar seizoenen geleden-in de spits bij het tweede te zet ten. Mede door het scoren kwam de vorm weer terug. Fafié is voor mij dus een goede trainer. Maar zo'n oordeel zal wel afhankelijk zijn van de kansen, die je krijgt. Ik vind Fafié ook om andere redenen een goede trainer. Hij staat be hoorlijk dicht bij de spelers, mist elke vorm van autoritair gedrag. Maar er zijn tegen woordig nauwelijks meer van dat soort autoritaire trainers. Dat kan ook eigenlijk niet meer in het Nederlandse voet bal van nu". Henk Duut, die na zijn MAVO de Havenvakschool („Een all roundopleiding voor uiteenlo pende functies in de haven") doorliep, vindt ook zelf dat hij een goede ontwikkeling door maakt. „Ik was misschien een Henk Duut op een karakteristieke 1|1| wijze in actie, met het hoofd. f»aar jaar geleden te jong om ibero te spelen. Van de Kor- put en Krol zijn ook eerst ver dediger, mandekker geweest voor ze op die post goed tot hun recht kwamen. Mijn tijd komt dus nog wel. Twee jaar geleden was er even sprake van dat ik bij Feyenoord zou weggaan. Maar ondanks een paar aanbiedingen wilden Kraay en het bestuur me niet laten gaan. Achteraf gelukkig maar". Dode momenten „De belangrijkste verbetering in mijn optreden op het veld is dat ik me tegenwoordig beter dan vroeger over dode mo menten kan heenzetten. Als ik nu een keer de eerste helft slecht speel gooi ik er gewoon na de rust een schepje boven op. En dat lukt meestal wel. En als het aanvallend niet lukt beperk ik me gewoon tot mijn verdedigende werk, het uit schakelen van mijn directe te genstander. Als dat goed gaat is de trainer in elk geval te vreden". Over het huidige Feyenoord, dat enige maanden geleden nog zo nadrukkelijk met het etiket „creatief" werd opgeza deld, maar minder aantrekke lijk opereerde dan.deze belofte deed vermoeden, is Henk Duut kort. „We spelen aanval lender dan vorig seizoen. Toen 60 procent verdedigend en veertig aanvallend, nu omge keerd. Bovendien hadden we toen acht beukers, die een nul konden vasthouden; nu maar vijf. Maar dat ook dat best kan lukken bewees de uitwedstrijd tegen FC Utrecht, die we toch zonder al te veel moeite won nen". Tegen Sporting zal volgende week woensdag- ook, bijvoor beeld met 2-0, moeten worden gewonnen. „De kansen zijn fifty-fifty", meent Henk Duut. „We zullen goed geconcen treerd moeten spelen. Over de flanken en pompen maar. Als het vrij vroeg in de wedstrijd gaat lopen moet het nog kun nen. Waarbij het publiek na tuurlijk ook belangrijk is. Er moet een vlam overslaan". Waarop Henk Duut nog even terugwandelt naar het spelers home om zich even later op weg naar zijn bijbaan, een ver zekeringskantoor, te begeven. „Je moet een beetje rondkij ken als voetballer. Nuttig voor later. De haven eventueel? Als het nodig is en niet anders kan ga ik daar gewoon zakken lo- sportuitslagen JUDO WK in Seoel Halfzwaargewicht Tweede ronde: Meijer verslaat Lind (Fin); derde ronde: Van der Walle (Bel) verslaat Meijer. Medaille-verdeling: 1. Hitoshi Sugai (Jap); 2. Hyung Joo Ha (ZKo); 3. Giin- ther Neureuther (Wdl), Robert van de Walle (Bel). Zwaargewicht Tweede ronde: Veritsjev (Sov) ver slaat Wilhelm (Ned), (Wilhelm was in de eerste ronde vrij). Medaille-verdeling: 1. Yong Chul Cho (Zko); 2. Hitoshi Saito (Jap); 3. Grigori Veritsjev (Sov), Dimitar Zaprianov (Bul). BILJARTEN WK driebanden, Ooeterhout Poule A: Eerste ronde: Raymond Ceulemans (Bel)-Dieter Müller (Wdl) 50-34/25; Christ van der Smissen (Ned)-Torb- jörn Blomdahl (Den) 32-50/36. Twee de ronde: Ceulemans-Van der Smis sen 50-25 /32; Müller-Vierat (Fra) 50- 26/44. Stand: 1. Ceulemans 2-1.755; 2. Blomdahl 1-1.388; 3. Müller 1-1.217; 4. Vierat 1-0.590; 5. V.d.Smissen 2- 0.781. Eerste ronde: Richard Bitalls (Fra>- Rini van Bracht 50-26/39; Peter Thö- gersen (Den)-Junlchl Komorl 42- 50/34. Tweede ronde: Bitalls-Komor! 50-46/46; Thögersen-Dlelis 50-42/41. Stand: 1. Bitalis 2-1.282; 2. Komorl 2-1.328; 3. Thögersen 2-1.226; 4. Die lis 1-1.024; 5. Van Bracht 1-0.666. Sportwereld Voetbal De Belgische inter national Gerard Plessers van Hamburger SV zal de return tegen Sparta in de eerste ron de van het toernooi om de UE- F A-beker wegens een schor sing niet meemaken. DORDRECHT Dam- -wereldkampioen Anatoli Gantwarg lijkt in de we reldtitelstrijd tegen Rob Clerc nauwelijks van zijn stuk te brengen. Ook in de derde partij schotelde de Nederlandse uitdager zijn opponent een agres sieve opening voor. De ti telverdediger was dit keer minder verrast dan maan dag in de eerste partij. Op de 36ste zet, na precies drie uur spelen, werd op voorstel van de Neder landse uitdager tot remise besloten. De wereldkam pioen gaat daardoor na drie partijen nog steeds aan de leiding: 4-2. Tot ieders verrassing eigenlijk liet Gantwarg zien dat hij ook met een defensieve speelwijze goed overweg kon. Clerc had onverantwoorde risico's moe ten nemen om de spanning in de stand terug te brengen. Te recht besloot de Nederlander dat niet te doen. „Laten we eerst eens proberen met een 35-30-opening tot remise te ko men, dan kunnen we later wel verder zien of het tot echt suc ces leidt", had de Hagenaar vooraf opgemerkt en dat uit gangspunt realiseerde hij zich na drie uur spelen. Het verloop van de partij tus sen Clerc (wit) en Gantwarg was als volgt: 1. 35-30, 20-25; 2. 40-35, 15-120; 3. 45-40, 20-24; 4. 33-29, 24x33; 5. 38x29, 10-15; 6. 50-45, 5-10; 7. 42-38, 16-21; 8. 47-42, 21-26; 9. 39-33, 15-20; 10. 44-39, 10-15; 11. 29-23, 18x29; 12. 34x23, 25x34; 13. 40x29, 19x28; 14. 32x23, 17-22; 15. 45-40, 13-; 16. 38-32, 19x28; 17. 32x23, 8-13; 18. 43-38, 2- 8; 19. 40-34, 13-19; 20. 38-32, 19x28; 21. 32x23, 12-18; 22. 23x12, 7x18; 23. 31-27, 22x31; 24. 36x27, 8-13; 25. 41-36, 20-25; 26. 33-28, 18-22; 27. 28x17, 11x31; 28. 36x27, 14-19; 29. 46-41, 9-14; 30. 37-32, 4- 9; 31. 32-28, 14-20; 32. 42-38, 13-18; 33. 41-37, 20-24; 34. 29x20, 15x24; 35. 37-32, 9-13. Remise op voorstel van wit. MOSKOU Na uiterst om zichtige manoeuvres en we derzijdse plaagstoten, is giste ren in Moskou de negende partij van de tweekamp om het wereldkampioenschap schaken tussen wereldkam pioen Anatoli Karpov en Gary Kasparov afgebroken in een stand, die materieel gelijk is, maar de uitdager initiatieven biedt. In de serie, die hooguit 24 partijen omvat, leidt Kar pov met 4 1/2-3 1/2. De partij wordt vandaag voortgezet. Het verloop van ae partij tussen Kas parov (wit) en Karpov was als volgt 1. e2-e4, e7-e5; 2. Pgl-f3, Pb8-c6; 3. Lfl-b5, a7-a6; 4. Lb5-a4, Pg8-f6; 5. 0- 0. L£8-e7; 6. Tfl-el. b7-b5; 7. La4-b3, d7-d6; 8. c2-c3, 0-0; 9. h2-h3, Lc8-b7; 10. d2-d4, T£8-e8; 11. Pbl-d2, Le7-f8; 12. a2-a4, h7-h6; 13. Lb3-c2, Pc6-b8; 14. Lc2-d3, c7-c6; 15. Pd2-fl, Pb8-d7; 16. Pfl-g3, Dd8-c7; 17. Lcl-d2, g7-g6; 18. Ddl-cl, Kg8-h7; 19. b2-b3, Lf8-g7; 20. Dcl-c2, Td7-£8; 21. Ld2-e3, Pf8-e6; 22. Tal-dl, Ta8-c8; 23. Ld3-£1, Lg7-f8; 24. Tdl-d2, Dc7-b8; 25. Dc2-bl, Lb7- a8; 26. b3-b4. La8-b7; 27. a4xb5, a6xb5; 28. Tel-dl, Db8-c7; 29. Tdl-cl, L£8-g7; 30. Tcl-dl, Tc8-d8; 31. d4xe5, d6xe5; 32. Td2xd8, Te8xd8; 33. Tdlxd8, Pe6xd8; 34. c3-c4, b5xc4; 35. L£lxc4, P£6-e8; 36. Dbl-a2, Pe8-d6; 37. Lc4-b3, Pd6-b5; 38. h3-h4, Pb5-d4; 39. Le3xd4, e5xd4; 40. h4-h5, Dc7-e7; .41. Da2-d2, c6-c5; 42. Dd2-c2. Afge- Wit Kgl, Dc2, Lb3, P£3 en Pg3. Pionnen b4, e4, f2, g2, h5. Zwart: Kh7, De7, Lb7 en Lg7, Pd8. Pionnen c5, d4, f7, g6. h6 Benefiet RIO DE JANEIRO De gouverneur van Rio de Ja neiro, Leonel Brizola, heeft aan de FIFA voorgesteld een benefietwedstrijd te houden voor de slachtoffers van de aardbevingsramp in Mexico. Het duel tussen een Zuidamerikaanse en Europe se selectie zou op 16 of 17 no vember gehouden kunnen worden in het Maracana-sta- dion in Rio de Janeiro. Scheids rechters moeten blazen DEN HAAG Naast de gebruikelijke do ping- en sexcontrole van spelers en speel sters aan het Europees kampioenschap volley bal zullen ook de scheidsrechters vanaf zondag dagelijks aan een controle worden onderworpen. Het be treft een alcoholtest, om te voorkomen dat spelers en speelsters tijdens de wedstrijden beoordeeld worden door arbiters, wier waarnemingsvermo gen enigszins is ver troebeld door teveel alcoholhoudende ver snaperingen. De Europese volleybal- bond (CEV) vervult in dit geval een voortrekkers functie. Peter van Beek, sportarts van het NSF en voorzitter van de medi sche commissie van de NEVOBO, vindt de alco holcontrole van arbiters een reële zaak. „De spelers en speelsters trainen ja renlang keihard voor gro te evenementen. Zij ver dienen het niet, dat ze be nadeeld worden door arbi ters, die door alcoholge bruik over minder waar nemingsvermogen be schikken. De CEV is ook die mening toegedaan en heeft daarom de alcohol controle in het reglement opgenomenEen even unieke als konsekwente stap in de sportwereld, die volgens Van Beek navol ging verdient in andere sporttakken. „We hoeven niet hypocriet te doen. Volleybal is heus niet de enige sport, waarin derge lijke zaken voorkomen". Op de Europese titelstrijd komt de controle er op neer, dat een half uur voor elke wedstrijd de eerste en tweede arbiter via een elektronisch apparaatje, zoals door de politie wordt gebruikt, aan een alcohol controle wordt onderwor pen. „Nee, geen blaaspijp je", zegt Van Beek, „die zijn te onbetrouwbaar". Indien het onderzoek uit wijst, dat het alcoholgehal te meer dan 0,7 promille bedraagt, wordt de arbiter voor de betreffende wed strijd uitgesloten en voor eventuele, verdere sanc ties doorgestuurd naar de scheidsrech terscommissie. (ADVERTENTIE) Vertrek maandag 7 oktober a.s. 5-daagse luxe touringcarreis incl. excursies naar Cochem, Idar Overstein, Rüdesheim en Bad Ems. Standplaats Hotel Anker-Pitt in Moselkern. Alle kamers met douche en toilet. Volpension incl. afscheidsdiner. Prijs slechts per persoon. Toeslag 1-persoonskamer ƒ50,-. Gecombineerde reisverzekering 12,50 p.p. 5,- poliskosten. Annuleringsverzekering 3 1/2% v.d. reissom 6,- poliskosten. Inlichtingen en boekingen telefonisch onder nummer 070-190882 (maandag t./m vrijdag 9-16-uur) of persoonlijk in onze vestiging aan de Spuistraat 71/hoek Spui te Den Haag POSTBUS 16050 2500 AA DEN HAAG TELEFOON 070 - 190882

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9