Nu Haasten is Hebben V&D bruist van leven. Al bijnalOO jaar! VROOMS DREESRI ANN woensdag 2s september 1985 Dit kan alleen V&D Ie/d Grundig Totaal Video Totaal Video Dialoog Computer, waarmee u 8 pro gramma's super eenvou- dig 364 dagen vooruit kunt programmeren d.m.v. het intoetsen van datum en tijd. Totaal Video Automatisch kanaalzoek systeem, instelbaar voor 99 kanalen. Totaal Video Geheugen voor 32 voor keuze-kanalen. Totaal Video Computergestuurd band zoeksysteem. Totaal Video V2000-systeem, dus absoluut storingsvrij beeld bij snelzoeken, vertraagd beeld, beeld voor beeld en stilstaand beeld. Totaal Video Automatisch cassette laadsysteem aan voor zijde. Totaal Video Gratis VCC video test band voor zuivere afstelling. GRUflDIGtype 2x4/2000. U gelooft uw ogen niet: een videorecorder van het topmerk Grundig, met alle mogelijkheden die u maar wenst en uitstekende beoordelingen in diverse tests, (o.m. in Video Totaal: 'Voortreffelijk onder alle omstan digheden. Ongekend bedieningscomfort!) voor maar 799.-. U kijkt uw ogen uit als u alle mogelijkheden ziet. Zo zijn de cassettes omkeerbaar, dus zorgt een band van 4 uur voor 8 uur perfecte opnamekwaliteit, want het V2000-systeem geeft nu eenmaal de beste beeldkwaliteit. Ook bij stilstaand beeld, snelzoeken, vertraagd beeld, beeld voor beeld en de storingsvrije overgang tussen 2 opnamen. U kunt maar liefst 8 programma's 364 dagen vooruit programmeren. Bovendien beschikt deze Grundig over een perfect geheugen, dat zelfs bij onderbreking van de netvoeding een jaar intact blijft. Bovendien is er voor het V2000-systeem een groot aanbod van voor- bespeelde banden. U hoeft dus nooit iets te missen. Of u moet er te laat bij zijn, bij deze schitterende aanbieding van deze technisch hoogst geavanceerde video-recorder. Vroom Dreesmann geeft 1 jaar volledige garantie op deze Grundig videorecorder 2x4/2000 en zelfs 2 jaar op de koppen. Los verkrijgbaar Grundig draadloze infrarood-afstandsbediening 79.-. PD Magnetics High Grade videobanden. Speciale introductie-aanbieding: Superkwaliteits PD Magnetics High Grade VCC 480 videobanden. Eenmalig aanbod voor elke koper van deze technisch hoogst geavanceerde Grundig V2000-videorecorder: Set bestaande uit 3 VCC 480 High Grade banden (uitstekende testresultaten) goed voor 3x8 uur 24 uur perfect beeld en geluid. Prijs slechts 99.-per set. Tevens ontvangt u hierbij een spaarkaart voor een gratis PD Magnetics VCC 240 Super High Grade videoband ter waarde van f 29.95.3 van de benodigde 10 zegels zitten er al op. Ook morgen gelooft u uw ogen niet. Nog meer spectaculaire aanbiedingen van Vroom Dreesmann.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 18