gehoordgezien )e drijfveer van een bergbeklimmer RADIO- EN TV-ACTIE VOOR REVALIDATIE Engeland TV«morgen „DIO/TELEVISIE CeicUeSoii/uwi WOENSDAG 25 SEPTEMBER 1985 PAGINA 17 lejaarsconference ek de Jonge bij VPRO ËRSUM Dinsdag 31 december 1985 zendt i-tv rechtstreeks vanuit de Stadsschouwburg te pven de Oudejaarsconference van Freek de Jonge i geld voor extra Paspoort ERSUM Minister Brinkman (media) is alsnog Uextra geld uit te trekken voor zendtiiduitbreiding I) minuten per week voor het NOS-programma ïrt. Die beslissing geldt tot de invoering van het Inet, dat zoals het nu staat medio 1987 ingaat, h moet de omroep zelf de financiële middelen bin- l eigen begroting zien te vinden. Brinkman heeft jTweede Kamer laten weten naar aanleiding van Jclijke vragen van het PPR-kamerlid Lankhorst. ft ra zendtijd voor Paspoort kost jaarlijks 2 tot 2,5 gulden. Luisteraars zelf in „Krachtvoer" HILVERSUM De makers van KRO's radiopro gramma „Krachtvoer" willen in de komende maan den de luisteraars zelf aan het werk zetten. Mare Stakenburg: „We willen de luisteraars vragen zelf een geluidscollage te maken, die we dan in Kracht voer kunnen uitzenden." Het is niet de bedoeling dat een mix van grammofoonplaten of een traditioneel hoorspel werdt gemaakt, maar iets origineels. Daar bij kan gebruik gemaakt worden van zelf opgeno men geluiden, al of niet zelf gemaakte muziek, frag menten van radio of tv, en gesproken woord. Inzen dingen mogen maximaal vijf minuten duren. Casset tebandjes kunnen gestuurd worden naar KRO Krachtvoer, postbus 9000, 1201 DH Hilversum. De bandjes worden lager weer teruggestuurd. De aar digste collages worden uitgezonden in Krachtvoer dat iedere zondag te horen is van 21 tot 22 uur op Hilversum 3 en vanaf 6 oktober van 20 tot 22 uur. Voor meer inlichtingen: 035-713284. HILVERSUM - AVRO-radio en -tv houden onder de titel „Nederland uit de bol" een actie ten bate van het Nationaal Revalidatie Fonds. Dit fonds bestaat een kwart eeuw. Vorige maand werden gelden ingezameld met een grote bloembolle nactie. Maandagavond op Ned. II om 19.27 uur haakt AVRO-tv daar op in. Vanuit_ Aalsmeer wordt een rechtstreeks amusementsprogramma op het scherm gebracht in de presentatie van Ria Bremer. Tijdens deze uitzending kunnen bij bekende Nederlanders bloembollenpakketten worden besteld. Dit kan gebeuren door geld over te maken op de bank, waarvan Ria de naam en het nummer zal noemen. Hieraan nemen deel de bekende Nederlanders Ria Valk, Ada Kok, Albert Mol, Conny Vandenbos, Sjaak Swart, Frans de Munck, Nico Haak, Maywood, Berndien Stenberg, Bob Bouma, Jan Bols en Martin Gaus. Voor het vermaak zorgen verder Wall Street Crash, Dolly Dots, Lèe Towers en Berndien Stenberg. AVRO-radio begint 's morgens om 07.00 uur al op Hilversum 3. Rode draad in dit programma vormt de fietstocht rond het IJsselmeer. Ook hierbij valt de aandacht op de bloem bollen en op het doel van de actie: veel geld voor bijzondere voorzieningen voor gehandicaptenprojecten. 'ERSUM Indruk- :end is de door de regisseur Werner >g gemaakte film aerbrum - Der atende Berg". Deze benemende docu- aire handelt over de moedige expeditie die Oostenrijkse bergbe- ,j ner Reinhold Mes- X* in gezelschap van de alpinist Hans Kam- lyjnder in 1984 onder- f m «De rolprent, die zon- inqKed. I om 22.30 uur) *^*de VPRO wordt uit- 12 Sden, is weliswaar MJocumentaire over de timing van de Gas- -16)um 1 en de Gasher- Iqc 2 in Noord-Pakis- '*^maar handelt eerder -—wat de bergbeklim- IMtilbeweegt zo'n gevaar- tocht te maken dan de techniek van het )0 !nen- erbrum - Der Leuchten- ïrg" is heel knap ge- Vooral bergbeklim- ®82*Jtunnen hun hart opha- Ij zullen intens meeleven 'JLlTEt avontuur van Messner immerlander. Bovendien cwalitell zij zich kunnen vinden uitspraken die het twee- BBglens de tocht doet. Aan ^^*gin van de beklimming tie angst voor wat gaat .1. Geen van beiden we- i of ze hun doel wel zul- Ireiken. Ook psychisch is 'n uitdaging. Op de vraag - »m hij bergen beklimt, Reinhold Messner het De beklimming van de Gasherbrum 2. De top Is bijna bereikt. antwoord schuldig blijven. „Ik weet het niet". Toch is er bij hem een tot twee keer per jaar die drang om op nieuw de strijd met de natuur aan te gaan. Dat de gevaren groot zijn, weet Reinhold uit ervaring. Vorig jaar kwam zijn broer Siegfried tijdens de be klimming van de Dolomieten- top om het leven terwijl vijf tien jaar eerder zijn andere broer Günther bij de afdaling van een berg in een lawine te recht kwam en nooit meer werd gevonden. Voor Herzogs camera barst Reinhold in tra nen uit als naar die laatstge noemde gebeurtenis, waar hij zelf bij was, wordt gevraagd. Wat later vertelt Reinhold dat zijn broer en hij zo intensief hebben samengeleefd en ge klommen, dat hij het gevoel heeft dat Günther niet dood is. Reinhold: „Tijdens die drama tische gebeurtenis ben ik aan een nieuw leven begonnen, waarbij ik constant word bege leid door mijn broer". Reinhold is een knap verteller. Terwijl hij een massage krijgt, verhaalt hij over een heldhaf tige ontsnapping aan een lawi ne om even later te bevestigen dat je misschien wel geestelijk gestoord moet zijn om aan zo'n onderneming te beginnen. Hij praat over de eenzaamheid op 8000 meter hoogte, ondanks dat ze met z'n tweeën zijn, over het besef van hulpeloos heid en over de enorme in dringende confrontaties met zichzelf tijdens beklimmingen. Steeds weer is de drijfveer om een berg te bedwingen het le ren kennen van zijn eigen grenzen zowel fysiek als men taal. De vraag die steeds op doemt is: waar ligt de limiet van de menselijke mogelijkhe den..., waar houdt de wereld op? Hoewel Hans Kammerlander behalve bergbeklimmer 's winters ook ski-leraar is, leeft Reinhold Messner van het klimmen. Hij verdient zijn brood met de verkoop van zijn boeken en het geven van dia lezingen. Misschien zoekt hij daarom ook steeds weer nieu we uitdagingen. De beklim ming van de Gasherbrum was er in elk geval een. Zonder hulp van zuurstofmaskers, een radioverbinding, touwen of dragers, maar slechts bepakt met een rugzak overschreed het duo eerst de Gasherbrum 1 (8086 meter) om vervolgens di rect de tweede top de bedwin gen (8035 meter). Reinhold en Hans keerden dus halverwege hun tocht niet terug naar het basiskamp om uit te rusten en op sterkte te komen. Wat er allemaal bij zo'n expe ditie komt kijken, wordt prachtig in beeld gebracht. De kijker hoort hoe de betalingen aan de dragers moeten ge schieden als het duo binnen 10 dagen niet in het basiskamp is teruggekeerd en dus waar schijnlijk is verongelukt. Rein hold laat ook weten dat er niet naar hun gezocht hoeft te wor den omdat dat toch zinloos is. Regisseur Herzog heeft niet de hele klim meegemaakt. Ergens op de Gasherbrum heeft hij zijn camera stopgezet en zijn Reinhold en Hans doorgegaan met filmen. Reinhold heeft al tijd een eigen camera bij zich om het bewijs te kunnen leve ren dat hij een bepaalde berg inderdaad heeft bedwongen. Maar waar de filmische grens ligt tussen de professional en de amateur is in de documen taire niet zichtbaar. Slechts het vermoeden bestaat dat de enorme schoonheid van de on gerepte natuur in de vorm van gigantische blinkende sneeuw velden, die dankzij de muziek van Popol Vuh nog een extra dimensie krijgt, door Reinhold en Hans werd vastgelegd. „Gasherbrum - Der Leuchten- de Berg" geeft een goed beeld van wat alpinisten de berg op drijft. Wat echter vooral dui delijk wordt is dat je zonder doorzettingsvermogen de top nooit zal bereiken. HANS PIËT LEONTIEN In tegenstelling tot anders luidende geruchten ligt Le- ontien Ceulemans niet uit de gratie van de NCRV. Zeker, zij staat niet meer in de „He lemaal alleen in je eentje show", maar dat heeft zo zijn oorzaken. Die rubriek zelf staat goed aangeschre ven, maar die had een iet wat verbrokkeld karakter doordat Frank Masmeijer ter plekke met de kandidaten spelletjes bedreef, taferelen die doorschoten werden met opnamen uit de studio, waar Leontien samen met de deel nemers nog eens haar beste beentje voorzette. Met die breuken in dat programma, die verbrokkeldheid was men by de NCRV niet zo ge lukkig. Beter leek het alles ter plekke op lokatie zich te laten afspelen. Zo komt de algehele leiding in het ko mende seizoen bij Frank te recht. En staat Leontien bui ten spel. Dat is maar tijde lijk, zegt de NCRV. Haar verdiensten worden door deze omroep hoog ingeschat. Zij is boven aan op de lijst geplaatst voor bijzondere evenementen. Men houdt haar achter de hand voor andere hoogtepunten in het komende wintergebeuren, al weet men op dit moment nog niet precies wat. Maar we horen nader. PETER Peter Brusse, de nieuwe hoofdredacteur van het NOS-journaal, zo gedropt in Hilversum vanuit een Lon- dense correspondentenposi tie, schijnt er nog niet hele maal uit te zijn wat betreft de dubbelpresentatie van het journaal. Het mannetje- vrouwtje schouder aan schouder met om en om een nieuwtje schijnt hier en daar niet zo goed gevallen te zijn. Men sprak spottend van Thomasvaer en Pieternel. Tijdens de vakanties kwam er een einde aan dit dubbe- loptreden, maar de uitvinder ervan, Ed van Westerloo, in tussen hoofd tv NOS, en dus ook de baas van Peter, heeft deze zaak voor Peter laten liggen. Bij navraag blijkt dat er nog geen peil op is te trekken hoe die beslissing uit zal vallen. Peter zit te- nauwernood op zijn hoofdre- dacteursstoel en heeft deze zaak in beraad. ALBERT Waarnemend VARA-voor- zitter Herman van Wijk, die momenteel de zaken regelt terwijl ex-voorzitter Albert v.d. Heuvel zijn beste kracn- ten wijdt aan het NOS-be- stuur. zal op niet al te lange termijn plaats moeten ma ken voor een vrouw. Ten minste als Albert v.d. Heu vel zijn zin krijgt. Die geeft dat als wens te kennen in het Familie-blad van de VARA. Er is al een adver tentie gezet met een voor keur voor een vrouw. Vol gens Albert zal zij veel aan moeten kunnen. Er wordt gezocht naar een echte Rooie A ERLAND 1 DS Calimero, tekenfilmse- i camera. Sons and daughters, stralische tv-serie. Afl.97. 'jricia's snode plannen gen resultaat als zij ziet Ike spanningen er zijn- in i huwelijk van Angela en ^Hoogtepunten uit de eldmuziekliteratuur. harmonisch Orkest van jjcyo o.l.v. Keiko Kuyama, v. Masafumi Hori, viool Keiko Takeuchi, piano, cturne in C kl.t., Chopin VP TROS Pop Formule I gJecial. Vandaag: Frank IWtven. Bronski Beat en BElPJ°ke [Q£Rosco, kinderprogram- Dierenmanieren. Laat- uitzending van dit sei- in met een special over !nZ001 Irag-beoordeling bij hon- i, gevolgd door het ob- 'eren van mensenge- Journaal CUTERA Nier Stichting Neder- Jps rfl De Dochter van Mistral, Herikaanse serie. Afl.4. I de fatale tentoonstelling L Mistral in New York, «r de naakten van Maggy Hel grote opschudding ^TTVQorzaakten. én haar ont- g bij Bianchi, opent zij iarkt ir e'9en modellenagent- u Bmr^aP Het recht van de zwak- stadsbi, gespeelde documentai- over 20 jaar Bijstandwet. «gt: Kees Brusse, Olga Zui- "^"hoek en Huub Scholten Flairick, een program- ma rond de muziekgroep Flairck NOS 23.30 Journaal 23.35 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.30 Sesamstraat 18.40 Jeugdjournaal 19.00 Journaal P.P 19.12 Uitzending van D'66 NOS 19.22 Van Gewest tot gewest. Met vanavond o.a. (onder 'voorbehoud) de volgende onderwerpen: Maastrichtse kunstenaar Hub Levigne 80 jaar; Het leven tussen de Sint Steven en de Waal; Botterwedstrijden op het IJsselmeer en Kasteeltuin Roozendael wordt gerestau reerd 20.10 Zondag weet je alles, tv-film van Eric Oosthoek. André is een gevangenisbe waarder die zich open wil stellen voor de problemen van de gedetineerden. Vooral Jopi, die door zijn heroïne-verslaving in de cel is terecht gekomen, pro beert hij op het spoor naar een ander leven te zetten 21.15 Een eeuw Rijksmu seum, impressie van de feestelijke bijeenkomst en een terugblik op de actie "Op Zicht" 21.25 Dubbelbeeld, filmpor tret van de cineaste Helen van Dongen, gemaakt door Hans van Dongen 22.30 Journaal 22.45 Den Haag Vandaag 23.00 Studio Sport 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden FILMNET 17.00 Riptide herh. aft.: Fathers Day 17.50 Rocky I 19.45 Airwolf all.: Pri soners of Yesterday 20.30 Bloodsuc kers 22.00 Boccaccio 70 23.55- 01.30 Murder in Coweta County BRT 1 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma. Afl.42. (herh.) 18.05 Plons, kleuterserie. Afl.17: Plons en de krekel, (herh.) 18.10 Zeppelin, informatief kinder magazine. Presentatie: Raf Troch 18.35 E Kapitein Zeppos, Vlaamse jeugdserie. Afl. 9: De vierkante spij ker komt terug. Met: Senne Rouffaer, Raymond Bossaerts. Vera Veroft e.a. (herh) (ondertiteld via teletekst pag. 199.) 19.05 Juke Box 19.10 De blauwe planeet, documen taire serie. Afl.7: Reus met de rode vlek (1) (herh.) 19.40 Paardekoersen, mededelingen en programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Kijk uitl, Verkeerstips. Afl.: Verkeerseducatie, een oplossing voor de weekend-ongevallen? 20.15 Namen Noemen, spelprogram- ma waarbij twee panels, samenge steld uit bekende personen via krypti- sche omschrijvingen, eigennamen ra den. Presentatie: Kurt van eeghem 21.00 Allemaal beestjes. Afl.: Corsi ca. Documentaire over het gezamen lijk initiatief van de Antwerpse Zoo en de Luikse universiteit in het biolo gisch marinestation Stareso te Calvi op Corsica. Het is een verzameltocht voor het aanvullen van de aquaria van de Antwerpse Zoo en een studie van fenomenen bij vissen zoals nest- bouw, territoriumafbakening, camouf lage. verdediging, en verzorging van (Shocking Accident), korte tv-film 21.55 Eiland, programma over kun sten. Presentatie: Johan Thiele 22.45 Paardekoersen, Journaal en Coda: "Wij-zangen" van Rabindranath Tagore (1861-1941) vertaald door Frederik van Eeden duivenmelken 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Videomatch. Videospelletje met Marleen Gordts 20.20 E Bittere lauweren (Big'Car- nival - oorspronkelijke titel Ace in the Hole). Amerikaanse speelfilm uit 1951. Met: Kirfc Sterling. Porter Hall en Bob Arthur. Regie: Billy Wilder, (herh.) (Originele versie met Neder landse ondertiteling). De journalist Chuck Tatum maakt misbruik van een ongeval waarbij iemand in een grot bekneld is geraakt, om een sensatio nele reportage te maken 22.05 Festival van Vlaanderen. Wien, nicht du allein. Hoornconcert nr. 4 In Es gr.t. KV 495, Mozart. Uit gevoerd door het Filharmonisch Or kest van Vlaanderen o.l.v. Emil Tsja- karov, m.m.v. Barry Tuckwell, hoorn RTBF 1 BRT 2 19.00 Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische tv-serie. Afl. 12. Met: Rowena Wallas, Brian Blair, Tom Richard e.a. John gelooft Fiona niet tot hij foto's ziet van Angela en hemzelf als babies. Bij de Palmers probeert Kevin meer te weten te ko men over de identiteit van John's moeder 19.25 Tijdrover. Zwartje, de postduif, tweede van tien programma's over 18.10 Lollipop, gevarieerd kinder programma 18.45 Clip Club, videoclips met Ray 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.30 Journaal 20.00 Tribune électorale 20.10 Le grain de sable, spelpro- gramma met Thierry Luthers 21.00 Petit déjeuner compria, tv-se- rie. Afl.6. Met: Pierre Mondy, Ma rie-Christine Barrault, Hubert De- schamps e.a. Regie: Michel Berny. Tot haar grote schrik verneemt Marie Louise dat haar man twee maanden wegens het beledigen van drie agen ten de gevangenis in moet. Wat moet zij nu alleen In het hotel? 21.55 Japon le réve et l'histoire, do cumentaire-serie over de geschiede nis van Japan. Afl.5: L'art d'ètre Nip- 22.50 Journaal 23.05 Informations, rèflexions et In- terrogr' ons laïques MUSIC BOX/TV 5 16.00 ISNon-stop videoclips. Pre sentatie: Julie met 'Boogie Box' (16.00), Martin (17.00), Simon en Su- nie met 'Chart Attack' (18.00). 22.30-02.00 ENon-stop videoclips. Herhalingen. Presentatie: Julie (22.30). Martin (23.00), Simon en Su- nie met 'Chart Attack' (00.00) en Gary (01.00). DUITSLAND 1 16.00 Tegeeachau 16.10 Janosik, Held der Berge (12), Poolse avonturenserie 16.55 Auf dem Mond 1st nle was loe, avonturen In het jaar 2045 17.50 Tegeeechau 18.00 Hier und Heute 18.25 Meister Eder und sein Pu- muckl, tv-serie. 19.00 Monaco Franze - Der ewige Stenz. Afl.: Neergestort.) 19.58 Heute lm Ersten 20.00 Tageeechau 20.15 Heller Wahn, tv-film van Mar- garethe von Trotta met o.a. Hanna Schygulla, Angela Winkler en Peter Striebeck. Ruth is bang voor andere mensen. Zij vindt zichzelf in de schil derkunst. Op vakantie ontmoet zij Olga, een literator, die ondanks haar huwelijk met een bekende regisseur een heel zelfstandig leven leidt 22.00 Brennpunkt 22.30 Tagesthemen 23.00 Einsatz in Manhattan, tv-serie. Afl.: Die Sterne stehen auf Tod. Met o.a. Telly Savalas, Dan Frazer, Kevin Dobson e.a. Ray Coughlin werkt als privè-detective. Omdat hij niet zo veel opdrachten krijgt moet zijn vrouw ook werken. Zij maakt horoscopen voor mensen die in de sterren gelo ven. Door een zelfmoord van een van hun klanten krijgt het echtpaar met Kojak te maken 23.45 DUITSLAND 2 16.00 Heute 16.04 Neues aus Uhlenbusch, kin derprogramma. 16.35 Unser Friulein Lehrer, kinder- 17.00 Heute 17.15 Tele-Hlustrierte 18.00 (S) Ronny's Popshow, interna tionale hits 18.53 Programma-overzicht 16.55 Vanuit Stockholm: Kwalifica tie-wedstrijd voor de WK-voetbal: Zweden - Duitsland. (In de rust om 19.45 Heute.) 20.55 Midlotto 21.00 Hotel, Amerikaanse serie 21.45 Heute-joumal 22.05 Terror. Der geheime Krieg des internationalen Terrorismus, docu mentaire In twee delen gemaakt in in ternationale samenwerking. Af!.1: Terroristen - structuren, types en ac tiviteiten 22.55 Das kleine Famsahspial - Stu- dioprogramm: Tamboo - Llo und der Todesgötze der Makunduchi. tv-spel. Met in de hoofdrollen: Krissie Hohe- nester. Hannes Kaetner en Mathias Fuchs. Regie: Rainer Grupe. 00.25 Heute DUITSLAND 3 17.00 SchooltetevMo 18.00 Telekolleg II 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde 19.45 Regionaal programma 20.00 Tageeachau/Weerfcaart 20.15 Ich Stella mlch...Thomas Gott- echalk 21.45 eff-eff: Vrijetijd en fitness 22.30 Fahrt ins Blaue (Voyage-sur prise). Franse speelfilm uit 1946 van Pierre Próvert naar het verhaal Paris - Paris van Maurice Diamant-Berger en Jean Nohaln. Met in de hoofdrol len: Jean Sionel, Maurice Bacquet en Jacques-Henri Duval, e.a. 00.15 WK-Schaken '85 00.45 Laatst* nieuws BBC 1 18.00 John Craven's Mewtround, Jeugdjournaal 18.10 Treasure houses, kinderpro gramma 18.35 The Flinstonee, tekenfilmserie 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus 20.00 Wogan, amusementsprogram- Af I.: Marmot mountain 21.05 Tenko, tv-serie 22.00 Journaal en weerbericht 22.25 Soldiers. Afl.2: Cavalry 23.15 Airport 1975, Amerikaanse speelfilm uit 1974. Met: Charlton Hes ton, Karen Black, George Kennedy. Regie: Jack Smight 01.00 Weerbericht BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht met onderti teling en weerbericht 18.30 Darts kampioenschappen vanuit Redcar 19.00 Greta Garbo in: Maria Wa- lewska, speelfilm 20.50 Do they mean us, serie over hoe de buitenlanders de Engelsen zien. Presentatie: Derek Jameson 21.20 Onbekend 22.00 Coming out of the lee, Ameri kaanse speelfilm uit 1982. Met: John Savage. Willie Nelson. Ben Cross. e.a. Regie: Waris Hussein 23.35 Newsnight, actualiteiten 00.20 Weerbericht 00.25 Darts kampioenschappen 00.55 Open University SKY CHANNEL 18.30 The Brady Bunch. A Camping we will go 19.00 The flying Nun. The Patron of Santa Thomaslna 19.30 Nanny the Professor. An Element of Risk 20.00 The Greatest American Hero. Here's Looking at you. Kid 20.55 The Wildcats ot St.Trlnian's 22.35 International Motor Sports 23.35 Sky Trax. The All American Hot 100 Show 00.30 Sky Trax. Young, Free and Single 01.00 Closedown ITV 18.15 Blockbusters 18.45 News St 5^45 19.00 About Anglia 19.35 Croeeroeds 20.00 Where there's life... 20.30 Coronation Street 21.00 Fresh Fields 21.30 The Brother* McGregor 22.00 Minder 23.00 News at Ten 23.30 Midweek sport special 01.00 Comedy tonight 01.30 This I believo CD Ondertiteling vla TeleTekst. E) Uitzending in steréo. E Zwart/wit-uitzending. ■E Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. SI Bij niet-Nedertandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■a Bij niet-Nederiandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. NEDERLAND 1 NOS/NOT 09.00 Herfst herfst NOS 09.30 Nieuws voor doven en slecht horenden NOS/NOT 09.35 Praatpret 10.00 Het tel en taal verhaal FEDU- CO 10.30 Voorlichtingsprogramma 10.50 Einde NOS/NOT 11.00 Het Boe 11.30 Hier en nu voor de schoten 12.00 Einde NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden VOO 16.00 Happy Days 16.25 Club Veronica Clipe NOS 17.30 Journaal VOO 17.46 Agenda FEDUCO 17.50 Mede landers Nederlanders MUSIC BOX/TV 5 08.00 (ENoo-etop videoclipa. Pre sentatie: Julie (08.00). Rythmatlst- special (herh.) (09.00), Simon en Gary (10.00), Monique Emmen met 'Time Out lor Holland' (11.00), Sunie en Gaz met 'Musical Chains' (12.00) en Mar tin (13.00). 14.00 EJNon-etop video clipa. Herhalingen. DUITSLAND 1 k Tri nidad 11.50 Umechau 12.10 Querec- hnitte 12.55 Pereoverzicht 13.00 Ta geeechau 13.15 Tetotekst-overzicht 15.40 Teleteket-overzicht 16.00 Te geeechau 16.10 Ein Nest voller Spassvögel 16.55 Der Doppelginger 17.50 Tageeechau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 13.15 Teletek- st-overzicht 13.30 Einde 15.40 Tele- tekst-overzicht 15.56 Programma-o verzicht 16.00 Heute 16.04 Uneere Nachbsm 16.35 Tips lür Aktive 17.00 Heute 17.15 Tele-illustrierte 17.50 Der roearote Panther BBC 1 07.00 Teletekst 07.50 Breakfast rime 10.20 Teletekst 11.30 Play School 11.50 Golf 13.30 Journaal 14.00 Pebble Mill at one 14.45 Chock-a-block 15.00 Golt 16.52 Re gionaal nieuws 16.55 Up our Street 17.10 Superled 17.15 Beet the tee- cher 17.30 Chegger* plays pop 17.55 John Craven's newsround SKY CHANNEL 08.45 Dennis the Menace 09.15 Sky Trax 14.15 A gift to last 15.10 Family I6d0 Sky Trax 16.45 Sky Trax 17.30 ITV a story 10.54 All year round 11.11 Picture box 11.28 Your Living Body 11.45 Craft 12.03 Seeing and doing 12.30 Ways with words 12.37 How we used to live 13.00 The Giddy game show 13.10 Mooncat and co 13.30 The Sulliyans 14.00 News at one 14.20 Anglia News and Weather 14.30 Falcon Creet 15.30 Daytime 16.00 Take the High Road 16.25 An glia News 16.30 Sons and Daughters 17.00 The Giddy game show 17.10 Doris 17.20 Scooby Doo 17.45 Them HILVERSUM 1 17.03 Hier en Nu- -woensdagmagazine. 17.55 Medede lingen (NOS) NOS: leder heel uur nieuws. NCRV: 18.06 Met Teddy aan tafel. 19.02 In 't voorbijgaan. 19.07 Leger des Hellskwartler. 19.25 NCRV-Woensdag-Sport. NOS: 20.03 Hobbyscoop. 20.30 Langs de lijn, sport en muziek. 23.07 Met het oog op morgen. NCRV: 0.02 Volgspot. 1.02 Romance. 2.02 Nachtexpress. 6.02 In 't voorbijgaan. 6.07 Van daag... donderdag HILVERSUM 2 NOS: '16.30 Nws. 16.33 NOS-Ombudsman. EO: 17.30 Nws. 17.36 Tijdsein NOS: 18.00 Nws. 18.10 NOS-MidweekmagazIne. 19.30 Het verschijnsel Liefde. 20.00 Nws. EO: 20.03 Licht en uitzicht. 20.40 De Bijbel open. 21.05 Van U wil ik zin gen. 21.30 Metierdaad Hulpverlening. 21.32 EO... In de regio. 22.00 Vragen naar de weg. 22.15 De schoolagenda. 22.30 Nws. 22.35 Achter de Horizon. NOS: 23.30 Verhaal HILVERSUM 3 18.04 De Avondspits. VPRO: 19.02 Gonzo Radio. 20.03 The John Peel Show. 21.02 Frontlijn. 22.30 Liveconcert. 23.02 Heartlands. HILVERSUM 4 16.30 Muzenmarkt 1985 AVRO: 18.00 Nws. 18.02 Afliche 4. 18.05 Het betere werk. 20.00 Radio Filharm. Orkest. 21.20 Muziek v. Schubert. 22.15 Tweede Nederlands Muziekfeest. 23.15 Over boeken RADIO RIJNMOND 16.30 Mlddagma- Sm'rOEP RIJNLAND 16.30 Lelden Lokaal. 17.30 Nieuws en Actualitei ten. 18.30 Geestelijk leven. Morgen HILVERSUM 1 NCRV: 07.03 Het le vende Woord. 07.10 Vandaag... don derdag. vervolg. 08.06 Hier en Nu. 08.54 Perspectief. 09.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Mu ziek bij de koffie. 11.03 NCRV-Speci- aal. 11.30 Twaalf-uurtje. 12.40 Mid- dagpauzedlenst. 13.06 Hier en Nu. 13.20 NCRV Globaal. KRO: 16.03 Op de eerste rang. HILVERSUM 2 AVRO: 07.00 Nws. 07.06 AVRO's zomer Info. 07.30 Nws. 07.35 Actualiteiten. 07.50 Econo misch commentaar. 08.00 Nws. 08.11 Actualiteiten. 08.25 Financieel- eco nomisch nws. 08.30 Nws. 08.33 Uit gaanstips voor de dag. 09.00 Au- tonws. 09.05 Reportages op toeris tisch en recreatief gebied. 09.30 Nws. 09.33 De doe-het-zelf-rubrlek. 10.00 Vakantietips voor kinderen. 10.05 Snotneus Ahoyl 10.15 Seniorenservi ce. 10.30 Nws. 10.33 Cult, evenemen tenkalender. 11.30 Nws. 11.33 Koken met Henk Molenberg. 12.00 Telefo nisch spreekuur. OVERHEIDSVOOR LICHTING: 12.16 Uitzending voor de landbouw. NOS: 12.26 Mededelingen voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. AVRO: 12.36 Actualiteiten. 13.00 Nws. 13.10 AVRO's Sportpanorama. 13.30 Nws. 13.33 Politiek nieuws. 14.00 AVRO's radiorechtswinkel. 14.30 Nws. 14.33 De grote finale. 15.00 De burgemeester Is jarig. VOO: 16.00 Veronica Nieuwsradio. HILVERSUM 3 TROS: 07.03 De Ha- vermoutshow. 09.03 De Nederland stalige top tien. 10.03 De Polderpop- parade. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 TROS Top 50 Show HILVERSUM 4 VARA: 07.00 Vroeg Ochtendconcert 08.00 Nws. 08.02 Vroeg ochtendconcert (2). 09.00 Ka- mermuz. 10.10 Itzhak Perlman. vlooi. 12.00 Promenade concert. VPRO: 13.00 Nws. 13.02 De Beweging. Met om: 13.02 Summertime. 14.30 De Wandelende Tak. 16.00 Het Portret. RADIO RIJNMOND 07.30 Actualltel- tenmagazine. 09.00 uur: leder uur na het ANP-nieuws regionaal nieuws. 16.30 Middagmagazine. OMROEP RIJNLAND 11.00 Ouderen.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 17